Reklama

.

.

sobota 18. června 2016

Putin ohlásil vytvoření nové větší Eurasijské ekonomické unie

18.06 .2016   leva net Webnode 
Putin na Peterburgském ekonomickém fóru, anoncoval vytvoření nové velké Euroasijské ekonomické unie s účastí Číny, Indie, Pákistánu, Íránu a jiných zemí.

http://zakonvremeni.ru/news/13-3-/27389-putin-anonsiroval-sozdanie-ekonomicheskogo-soyuza-pri-uchastii-kitaya.html

Ministr zahraničí Německa odsoudil vojenská cvičení zemí NATO, které se konají v blízkosti hranic s RF.
«Co bychom dnes neměli dělat – vyostřovat situací hlasitým řinčením zbraní a vojenskými pokřiky. Kdo si myslí, že symbolické tankové přehlídky na východní hranici aliance posilují bezpečnost, ten se mýlí», — tlumočí noviny Bild am Sonntag slova diplomata. Podle názoru Steinmeiera, “zužovat pohled jen na vojenský aspekt a hledat záchranu v politice zastrašování» je smrtelně nebezpečné. On poznamenal, že kromě připraveností k obraně, je třeba být přepravenými k dialogu a spolupráci. Ministr zahraničí NSR se domnívá, že ruská strana by měla být zaangažovaná do “mezinárodní partnerské spoluzodpovědnosti”.
http://politikus.ru/events/78838-shtaynmayer-osudil-voennye-ucheniya-nato-u-rossiyskih-granic.html

Jaký má Moskva vztah k EU? V poslední době více pozoruje.

Jeden ze zahraničních novinářů se zajímal, jaký má Putin vztah k Brexit. Přičemž otázka byla položená takovým způsobem, že Rusko skoro obvinili v evropském nesouladu.
Putin poprosil nepřivazovat jakoukoli mezinárodní situací k RF, jak to rádi dělají západní politikové. Moskva v této situací nemá žádný vztah k problémům EU. Na otázku, jestli Putin bude rád vystoupení Británie z EU, odpověděl stručně. Řekl, že pokud má spolupracovat s nějakým státem, tak raději se silným a ne s takovým, ve kterém probíhá chaos. Svůj názor na budoucnost EU Putin vyjadřovat nebude, ještě není vhodná doba, ale nezapomněl poukázat na hloupost premiér ministra Velké Británie, který sám inicioval ten zmatek s Brexit a teď by se rád toho zbavil. “Proč to dělal? Zkusil ještě jednou vydírat a strašit Evropu ? Jaký měl cíl, jestli je sám proti tomu?”,- zeptal se Putin.
http://politikus.ru/v-rossii/78835-vladimir-putin-problemy-ovec-volka-ne-interesuyut.html
Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/putin-ohlasil-vytvoreni-nove-vetsi-eurasijske-ekonomicke-unie/

6 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 2. Zároveň s VB z EU "vystoupí" i státy Comnonwealthu, což jsou - Jihoafrická republika, Ghana, Nigerie, Sierra Leone, Tanzanie, Uganda, Keňa, Malawi, Zambie, Botswana, Lesotho, Mauricius, Svazijsko, Seychely, Namibie, Mosambik, Kamerun, Rwanda, Indie, Pakistán, Srí Lanka, Malajsie, Bangladéš, Maledivy, Brunej.
  Ze všech těchto zemí putují každoročně obrovské zisky do VB, zatím co mnoho těchto zemí "zásobuje" svými uprchlíky země, poražené v 1. i 2. světové válce, hlavně Německo.
  Vystoupí-li VB z EU, vystoupí EU z jejich problémů. VB si bude muset sama udělat pořádek mezi svými v případě např. zvýšení hladin oceánů.
  Potom si budou muset svoje Bangladéšany stěhovat někam do svojí Afriky, Kanady, Austrálie....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný BREXIT se konat nebude, mohu Vás uklidnit či zklamat a tvrdím to na 90%.Jestli je na to možné vsadit, tak doporuČuji v daném kurzu i vyšší částku.O veškerém dění v EU rozhodují za plentou USSA a ti NEDOVOLÍ rozkolísání svých kolonií.Potřebují urychleně uzavřít a vnutit svou, pro EU, zničující TTIP.Bez VB zcela nemožné.Pokud by se TTIP nepřijmula, druhá varianta proti krachu USSA je napadení RF útočnou NATO.USSA žíjí na krvi z válek a prodejem zbraní.

   Vymazat
  2. Anonymní19. června 2016 12:15
   Souhlasím s Vámi, že VB z EU nepustí. I kdyby měli zfalšovat volby, nebo ještě zabít kohokoliv dalšího, aby po tom zfalšování mohli tvrdit, že to změnilo veřejné mínění. Prostě mají neomezené možnosti a prostředky.
   Ovšem otázka je, co s EU dále. Cameron pro VB vydupal vyjímky z další integrace, ze Schengenu, ze zdanění finančních transakcí, z Charty základních práv a kdoví, co dalšího. Oni prakticky členy nebudou, pouze mají sjednanou volnou výměnu zboží. To ještě více politicky posílí Německo. A Česko by se mělo mít hodně na pozoru, aby se nestalo německou kolonií. Určitě nepřijímat Euro a samostatně obchodně spolupracovat s celým světem. Jinak si nás zcela podřídí Německo, jako svého dodavatele, nebo si nás koupí Čína. P.K.

   Vymazat
  3. 22.16 doplním Vás.Pokud se uzavře TTIP, tak se Číně a Rusku utne tippec nadobro a navždy.Co nyní čínské firmy nezkoupí, tak už nikdy takovou šanci mít nebudou.Jak je to v té pohádce:Tady je to Krakonošovo, vlastně vraždící a svět plenící USA a ekonomického krále migrantů-Německa!Tihle dva hegemoni si naší malou zemi již dávno podrobily na velmi vysokou úrovní vzdělanosti a velmi levnou pracovní silou!

   Vymazat
 3. Ať jde Anglie do prdele! Ať si to rozhodnou sami - sami si vybrali, že referendum provedou, tak ho mají. Tak o dopadá, když v čele státu stojí sračky a ne politici. O tom je ale i celá EU - o sračkách ve vedení a o nedemokratickém způsobu vlády prostřednictvím nevolených orgánů.

  OdpovědětVymazat