Reklama

.

.

středa 29. června 2016

Rada České televize odpovídá Petru Pražákovi na jeho pětisetstránkovou stížnostnapsal život a členové Rady České televize

- vlk -
29. 6. 2016 Kosa zosrta čili vlkovobloguje.wordpress.com

Petr Pražák, který zpracoval rozsáhlou pětiset stránkovou stížnost na opakovanou nekvalitu zpravodajství České televize o občanské válce na Ukrajině dostal oficiální odůvodnění rady, kde vysvětluje svoje odmítnutí této stížnosti. Kosa ho dostala pro své čtenáře celé k dispozici. Takže ho přetiskuji, aby jste jako koncesionáři měli přesné a úplné informace. Zcela záměrně jsem se dnes zdržel jakýchkoli komentářů či snad náznaků tím, že bych v tomto perexu používal například uvozovek, odlišných typů písma, pomlček, sérii diakritických znamének nebo čehokoli jiného, co by snad vás jako čtenáře mohlo jakkoli indoktrinovat. Důvod je jednoduchý – tohle JE od Kosy zpravodajství!!! Jakkoli je komentářovýma názorovým blogem, tak právě nyní je opravdu zpravodajským kanálem, který vám podává INFORMACI o tom, co se stalo a co se nemáte šanci dozvědět v celé šíři jinde. A jak tu informaci vyhodnotíte a jak s ní naložíte je jen a jen vaše věc. Chci to mít ve zpravodajské rovině do té míry, že dnes ještě nepustím na Kosu reakci Petra Pražáka, kterou dnes poslal Radě, jakkoli ji mám už k dispozici. Ta vyjde zítra. A samozřejmě, že to, co si právě přečtete, hodlám také okomentovat. Ale nyní Rada a její písemné zdůvodnění.

Omlouvám se za to, že musím použít formu sreenshotů, což asi bude na úkor kvality zobrazení. Ale věřím, že si s tím poradíte.


Výstřižek
Výstřižek1Výstřižek2


15 komentářů :

 1. Česká televize je schopná ze slepýše udělat sedmihlavého draka a z flotily mimozemských lodí hejno špačků.

  OdpovědětVymazat
 2. Žaloba a když to nepomůže tak:
  Čl. 23 LZPS [Právo na odpor]
  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zel bohu je Vas malo a elity to vedi,ze lidi jeste nejsou v ulicich a havlokavarna to jisti.Podrz taska Sobotka si libuje,jak to pekne v CR slape !

   Vymazat
  2. Civilisty vraždící organizaci EU/NATO nezbýval než fašistický puč (tak vypadá západem garantovaná dohoda mezi Chazary tahajícími 5. kolonu a úřadujícím prezidentem Janukovičem) pomocí v Polsku a Litvě vycvičených ostřelovačů a velitelů setnin Majdanu, přes Kolomojského Privat banku a kreditky vyplácené dolarové "demonstranty" a posléze vrahy a žoldáky banderovských Nazi gard ustavit nad Ukrajinou americký protektorát v podobě Porošenkova loutkového režimu a zastrašit obyvatelstvo, neboť ve svobodných volbách by asociaci s EU odmítli samotní občané. Zlo a západ nedodržuje žádné dohody už od Hitlerovy smlouvy o neútočení. V paměti máme Mnichovskou zradu a okupaci Kosova pod záminkou autonomie. Kvůli volbám o pár měsíců dříve než v řádném termínu a zajištění možnosti jejich manipulace vzkřísil antikrist Obama a jeho služky Merkelová a Hollande na Ukrajině nacismus a poslal tamní záložáky vraždit své sousedy.

   Vymazat
  3. Žádám o odstranění příspěvku v 10:45, neboť jsem reagoval na příspěvek 7:20 o nedotknutelných stojících za krizí na Ukrajině, který někam zmizel.

   Vymazat
 3. Až to praskne (Czexit), tak se 500 stránková stížnost stane obžalobou na základě Dekretu prezidenta republiky o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů o mimořádných lidových soudech. Logické bude také zneplatnění některých majetkově-právních jednání z doby nesvobody po 17. listopadu 1989.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, klidně bych počítal i s tím, že silné provětrání té nečeské televize přijde dříve. Okamura už má připravenou petici pro přímou volbu ředitele ČT, a i když to určitě vládnoucí pacholci smetou ke stolu, stane se tak po příštích volbách. Jen je třeba podpořit SPD. www.spd.cz

   Vymazat
  2. Důležité bude nenechat ty vyžírky a vlastizrádce včas utéct.

   Vymazat
 4. Nechapu, proc na takovy choromyslny vyplod ukrivdeneho, paranoidniho, stalinistickeho blba Rada Ceske Televize vubec odpovida.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JÁ nechápu,proč rudohnědej idiot jako ty,neznalec češtiny ještě dýchá!!!!!!

   Vymazat
  2. 7:06 Zištný provokatér za mrzký peníz nebo jenom debílek, který není schopen pochopit v životě vůbec nic...... Každopádně eliminovat.

   Vymazat
  3. Komu není rady, tomu není pomoci. Máte pocit, že s Vámi provokatér 7:06 bude diskutovat nebo jste jej opět nakrmili a nechali se vytrolit?

   Vymazat
 5. kdyby existoval opravdovy kapitalismus---- že čete live visila o hrozbě komunismu a to i přestože sama v tom komunismu žije jak prase v žitě - ostatni jsou jen připitoměly keci-- jedina spravna varianta je zrušit jak se rušili ostatni statni molochy a zaměstancum dat možnost zučastnit se tolik jimy propagovanemu a opěvovanemu budovani kapitalismu

  OdpovědětVymazat
 6. PETR PRAŽÁK je vlastně Ž..dák

  OdpovědětVymazat