Reklama

.

.

středa 15. června 2016

Reakce na přiznání NATO, že Rusku stačí na ovládnutí Pobaltí šedesát hodin


15.6. 2016   Eurasia 24
napsal a přeložil TauRus
Nedávno zástupce pomocníka ministra obrany USA Michael Carpenter přiznal, že ruští vojáci budou potřebovat maximálně šedesát hodin na dobytí Tallinnu nebo Rigy.
Rovněž poznamenal, že Rusko předstihne NATO v případě útoku na pobaltské státy jak časově, tak co do vzdálenosti. Avšak podle Carpentera bude tato převaha likvidována koncem roku 2017, kdy se na východním křídle Aliance objeví tanková brigádní skupina, hlavní taktický vojenský útvar americké armády.
V ruském generálním štábu se nad takovou prognózou urazili.

„Zdá se, že jsou to seriozní chlapi, ale zaobírají se takovými nesmysly,“ řekli v ruském generálním štábu. „Kvůli čemu bychom lezli do Pobaltí? Za jakým strategickým cílem? Kvůli šprotům? Nebo kvůli tomu, abychom znovu Pobalťanům stavěli závody jako v sovětských časech, které oni potom, po vstupu do EU a NATO, zavřeli a zlikvidovali?“

„Jestli tu možnost připustíme, jen teoreticky, že by to bylo možné, tak tito analytici-provokatéři nás svými výpočty jen uráží. Pro splnění takového úkolu bohatě postačí hodina…”Zdroj: Leva-netinfokuryr.cz a kp.ru

41 komentářů :

 1. http://www.zvedavec.org/komentare/2015/01/6285-konec-lotysska.htm

  OdpovědětVymazat
 2. Slabý, přitlačte soudruzi. Bušíte do toho málo. Dnes tu bylo jen 5 článků jak se západ vší silou snaží rozpoutat jaderný armagedon s Ruskem. A navíc, tento už jste jednou zveřejnili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to vypadá, nějaký boxer bušil do tvé makovice a pak z tebe vypadnou takové hovadiny !! Ty jsi si díky mentální zaostalosti nevšimnul, že zločinecké NATO vede už dobrých 17 let permanentní válku s každým, kdo nechce poslouchat fašistickou vládu USA ???

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Anonymní 21.17 --- To měl být být váš protiargument?

   Vymazat
  4. 20:42
   Tak sem hoď něco ty, Pepku, třeba jak tvůj stbáckej retardovanej fotr vyprávěl, jaký měl potěšení z mučení muklů v Jáchymově. No tak se nestyď svazáčku a mluv.

   Vymazat
 3. Je to trapas odzačátku. I ten komunismus se zastavil jen tam kam došel, a dál se necpal. Kdyby po II. světové válce nebyla Evropa okupovaná US Army, tak by si tu kapitalismus mohl existovat vesele podle demokratického uvážení té které země, protože je to systém apriorně mírový. To jenom posraný kapitalismus se stále tlačí tam kde ho nikdo nechce. Protože má o co přijít. V komunismu má každý holou prdel, patří mu kulový, všechno je lidu.

  OdpovědětVymazat
 4. Amerika se nikdy nebála Ruské armády, bála se komunismu, protože s komunismem by šly od válu všechny západní oligarchové. Tak nahrnuli armádu do Evropy a vytvořili dualismus US-Rusko. Američani se bojí, že se Rusku obnoví socialistické tendence, a proto znovu tlačí na pilu, znovu svírají kleště. Jenže to není souboj USA-Rusko, je to znovu souboj Kapitalismus-Latentní Komunismus. Všechny ty vojenské tanečky jsou proto, aby se neznárodňovalo. To je smrt pro USA a Evropský kapitalismus, respektive pro jejich elity, které rozhodují o NATO a jeho politice. V míru se společnost postupně přirozeně socializuje. To elity vědí, a proto nás udržují ve střehu, v tanečcích proti uměle tvořené hrozbě. Je to psychologická deka hozená na IQ 100 a méně.

  OdpovědětVymazat
 5. Mne zarazil termín "tanková brigáda". Byl jsem na vojně a tam nás učili ledasco. Např. že útok má být prováděn jednotkou o řád silnější, než je jednotka se bránící. To znamená, na družstvo má útočit četa, na četu rota, na rotu prapor,...A mimo jiné i to, že tank je útočná zbraň. K obraně slouží dělostřelectvo. Proč do pobaltí nepošlou amíci jenom artilerii? Pak by nebylo pochyb, že nehodlají útočit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Nás učili na vojenské katedře, že k prolomení obrany je zapotřebí trojnásobná přesila. Na wikipedii se lze dočíst, že 27% obyvatelstva jsou Rusové, tj. každý čtvrtý. Ochránci lidských práv mohou praktikovat zvláštní rozpočítávalo: občan - občan - občan - neobčan a znovu. Možná, že právě na místní Rusy posílají tankovou brigádu, kdo ví.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Pamtuj si imbecile že nejlepší obrana je útok! To věděl už veliký a nepřemožitelný Suvorov, pitomo!

   Vymazat
 6. NATO - aka NA-CI TERORIST ORGANIZACE -

  Žvásty - vyčistit tu verbeš z NATO je otázka pár vodíkových bomb, tzn otázka půl hodiny ....

  Velká Británie se chlubila před měsíci, že vydrží 48 .... to ještě nebylo známo že Ruskou ponorku není možno najít pro brity -- to znamená že Rusko má totální přístup k ostrovům a vyhladí je tak do dvou hodin .....

  ????
  Proč by to ale dělali - Rusové budují spolupráci mezi národy - západní nacisti zbrojí pro válku a zabíjení ...

  Pokud Rusko budou stále provokovat - může dojít k tomu že USA a Západní Evropa to schytá .... jednou pro vždy ...

  OdpovědětVymazat
 7. Přepněte vypínač Míru do polohy zapnuto, a lidi se začnou ptát. Držte ho v poloze vypnuto, a 90% duševní kapacity vyčerpá 90% obyvatelstva na dumání nad strašákem války. Je to uměle tvořené prostředí, které zaměstnává CPU co máte v hlavě, abyste nepřemýšleli nad věcmi jako je sociální rovnost a podobné heretické myšlenky. ... Psychologická deka s účelem minimalizovat socialistické úvahy. Mediálně obhospodařovaná a servírovaná systémová služba, která chytrému sežere polovinu a hloupému devět desetin duševní kapacity.

  Normální politika je politika úplného odzbrojení a míru. To je normální politika, všechno ostatní je davová řízená nebo neřízená psychóza.

  OdpovědětVymazat
 8. Rusko se ubrání každému útoku NATO a americko-evropských zombie států. Rusko se ubrání. Kdo se neubránil je Evropa, se kterou si američtí loutkovodiči hrají jak s pimprlovým divadlem hru na blbečky vojáčky. Americkou armádu poslat domů a hotovo. Ať se starají o svoje, Evropa není nějakej nesvéprávnej kontinent, kterej potřebuje dohled americkejch kokotů. Ať se seberou a vodserou se domů do ameriky za svejma Daisy, Hope a Claire.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:36. Sorry,ale ten "dohled" Sovětského svazu byl zničující.

   Vymazat
  2. Cenzore vole, ty se taky probuď!!!

   Vymazat
 9. Rád bych upozornil admina, že tak nějak neplní to, co uvedl v samém úvodu. Mám dojem, že to tady přestává zvládat. Urážka od blba je mi sice pochvalou, ale diskuse sklouzává do osobních útoků. Tak že pokud se v budoucnu budou opakovat excesy typu 21:17, 21:14,nebo 21:19, raději si najdu jiný web. Nevadí mi jiný názor, ale vulgární a osobní útoky ano. A myslím, že nejenom mě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Admin má plné ruce práce s mazáním smysluplných příspěvků.

   Vymazat
  2. 22:03. Na jiném webu to nevyřešíš.

   Vymazat
  3. 22:09 Velký omyl.

   Vymazat
  4. 22:10. No právě.

   Vymazat
  5. Hádat se s pitomcem je moje hobby.

   Vymazat
  6. 22:33. Také mne to baví.

   Vymazat
  7. Napiš to ještě jednou a budete dva.

   Vymazat
  8. 22:39. A kdybych to napsal jen půlkrát? Spočítáš to?

   Vymazat
  9. Už se stalo.

   Vymazat
  10. 22:48. A kolik?

   Vymazat
  11. Admine, proč se vměšuješ? ... Psal jsem, že je to moje hobby.

   Vymazat
  12. 22:54. Hele,kámo, nejsem admin,to jen vypadá,že mám vyšší úroveň.

   Vymazat
  13. Kolik sis přál, zněla odpověď. A nejsme přátelé, to ti myslím už došlo.

   Vymazat
  14. Na 21:17 NIC špatnýho neshledávám, nebuď paranoidní!

   Vymazat
  15. 22:58. Sorry za to kámo,to se jen tak říká, slušně.

   Vymazat
  16. Kam to letí, pověz.

   Vymazat
  17. 23:08. Severovýchod.

   Vymazat
  18. A půjdeš to sebrat?

   Vymazat
  19. 23:14. Hloupá otázka, my všichni to jen odhazujeme.

   Vymazat
  20. To zas bude klobouků ve křoví.

   Vymazat
 10. Admine, vyžádej si u admina prášky na sklidnění.

  OdpovědětVymazat
 11. Pan ministr prostě opět se Rusy snaží urazit.Protože hypoteticky kdyby na to došlo, tak by jim stačilo né 60,ale 6-8 hodin a to jen s minimálními ztrátami.

  OdpovědětVymazat