Reklama

.

.

pátek 17. června 2016

Rusko je pro NATO jednou z hlavních potenciálních hrozeb, říká generál Petr Pavel(video)

17.6. 2016
90 minut propagandy ČT
video Michal Kubal s generálem P.Pavlem,rozhovor
Z vojenského hlediska by představovalo větší hrozbu než terorismus, uvedl ve Speciálu ČT24. V posledních letech se vztahy Aliance a Ruska zhoršily, nepřispělo tomu ani poslední vojenské cvičení v Polsku. Druhý nejvyšší muž NATO ovšem doufá, že se dialog s Ruskem podaří obnovit, a podotýká, že Moskva není a priori nepřítel.

83 komentářů :

 1. Jistěěěěěěěěě, jak jinak stále odůvodňovat existenci "obranného" lidumilského paktu NATO a udržování si koryta. Že ty hovado kariéristický.... Toto by si pěstovalo kariéru za každého, opravdu každého režimu. Stokrát fuj!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Tomu museli genitálová z ussá pořádně vypláchnout palici těma jejich srágorama,že pindá takový bláboly!

  OdpovědětVymazat
 3. Co to je za vojáka ? Ten má akorát poslouchat a ne rozdávat rozumy. Asi si tu demokracii vysvětluje také po svém, jako ostatně mnoho dalších státních úředníků. Divná doba.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Pan generál není rozhodně žádný myslitel a proto nemůže chápat,že hraje roli" užitečného idiota".

  OdpovědětVymazat
 6. ...veď je to iba idiot !!!, ...moze ho brat niekto naozaj vazne ??? Keby to nebolo k placu mozno, by sa tomu dalo dobre zasmiat.......

  OdpovědětVymazat
 7. Bando rudohnědých idiotů, rusáckých užitečných idiotů,
  můžete tu akorát vztekle mektat, kopat nožičkama a šermovat ručičkama. To je jediné na co máte na nic víc se nikdy nezmůžete.

  Generál Pavel je muž na svém místě, reprezentativní charizmatická osobnost. Mluví moudře, rozvážně, bez hysterie. A tím místní debily tak provokuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty tragikomiksi,hysterickej seš tady akorát ty!Ale za ty pindy tě kníže Alkoholix Poserplína určitě pochválí před samotným Kraďouskem!

   Vymazat
  2. Vy máte dnes vycházku ???

   Vymazat
  3. 12:05

   Včera, dnes i zítra, kdykoli, debile. A bolševickému bezmozkovi do toho už naštěstí nic není.

   Vymazat
  4. Ano, máme vycházku.

   Vymazat
  5. To je tvůj milenec, blbe 11:59, nezvracíš z hladu? Tak to jsi asi bývalý komanč, jako on, hnuse. Takže jsi jasný "bando rudohnědých idiotů, rusáckých užitečných idiotů", to mluvíš o sobě a skupině svých soudruhů. Doufám jen, že tě z thoho vzteku brzy klepne, jednobuněčný organisme.

   Vymazat
  6. Nápodobně, rakovino.

   Vymazat
  7. 12:12
   Ussácká lampasácká vymaštěna palice a hulibrk k tomu!

   Vymazat
  8. Slaboduší se dají lacino koupit. Stačí charisma, ztuhlý americký úsměv od ucha k uchu
   Než dělat někde kopáče, ta raději bude dělat trolla. Zda věří tomu co obhajuje? Nejspíš tomu ani nerozumí.A to je podmínkou žádaného trolla. Lépe papouškuje naučené povinné fráze.

   Vymazat
  9. Soudruh generál (do 89) Pavel jen zmoudřel,prozřel z těch sociálistických bludů ohledně beztřídní společnosti a sociální spravedlivosti a "pochopil význam Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluce" a přeběhl,přidal se na stranu nepřátel lidstva,na stranu židofašistických imperialistů,pilně pracujících na zotročení lidstva pro takové elity,jako je například ta megera z Fuckinggameského paláce a její úúúchylná rodina a příbuzní....mám pro něj i jeho "skvělé chátrisma"jen slova plná pohrdání.....

   Vymazat
  10. ..ano,ten blb z 11:59 má pravdu,gen.Pavel je "muž na svém místě.." a jeho místo je,jak je vidět,"být hluboce pohroužen v řiť těch největších grázlů,vrahů a majetkem a krví nenesytných válečných štváčů..."

   Vymazat
  11. vlastizrádce: https://www.youtube.com/watch?v=_iaKtO5fbgY

   Vymazat
  12. Pro matláka - soudruha z klanu křiváků - A 11:59
   Statisíce mrtvých, miliony uprchlíků v zemích jako Irák či Libye, vznik IS, to je ta pravá vizitka NATO.
   Když někdo v 80. letech vstoupil do KSČ, tak to rozhodně nevypovídá o jeho charakteru nic dobrého.
   Odpůrci komunistů tvrdí, že kdo jednou vstoupil do KSČ, zůstává navždy komunistou. Ale v případě generála Pavla jim jeho členství v KSČ najednou nevadí.
   Někteří diskutující píší, že všichni komunisté se měli po roce 1989 pověsit a ti samí lidé hýkají dnes nadšením bez sebe, že NATO jmenovalo do čelné funkce komunistu. To jsou paradoxy.

   Vymazat
  13. A co ještě znáte o tom panu generálovi, jeho původu,vzdělávání a praxi?

   Vymazat
 8. Já bych spíš tomu bezmozkovi Petru Pavlovi vzkázal, že NATO je pro Rusko (a nejen Rusko) jednou z hlavních potenciálních hrozeb. Rusko se (zatím) k hranicím USA a dalších států, členů NATO necpe a neohrožuje je. I v Sýrii je na pozvání legálně zvolených představitelů, na rozdíl od USA, které tam (a ostatně ani jinam) nikdo nezval a jsou tam nezákonně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NATO je hrozbou pro celý svět, ne jen pro Rusko.

   Vymazat
  2. Sousedé Ruska mají po anexi Krymu z Ruska strach a chtějí se pojistit aby k nim Rusko nevpadlo pod záminkou "ochrany ruské menšiny před útlakem" ať už otevřeně nebo hybridně jako na Donbase, ty bezmozku. Zajistit svou bezpečnost mají snad plné právo a povinnost, nebo snad ne?
   Chápu, že tato jednoduchá zcela logická fakta užitečného ruského idiota mohou dráždit, ale to je tak vše co s tím může dělat.

   Vymazat
  3. Idiote 12:10, co bereš za matroš, nejsi obyvatel pražské kliniky? Jednoduchá odpověď pro tebe idiote je že Rusko nepotřebuje zádné chudé pobaltské země, ale hnusáci tam natahají dobře zaplacený šrot to ty nikdy nepochopíš, nemáš myslet čím, rudohnědý anále. Ten Chovanec zaměstnává pěkný odpadový materiál, ty by ses nikde jinde neuživil, lopato.

   Vymazat
  4. Leda, že by ti sousedé dali Rusům do ruky důvod, např. jako Ukrajinci.Pokud by mi nacisté a jejich pomahači vyvraždili polovinu rodiny, asi by se mi také nelíbilo, jak po václaváku pochodují vztyčené pravice se symboly divizí SS.

   Vymazat
 9. To, co vždy vypustí z huby jakýkoliv představitel vraždného NATO, je snůška idiotského a lživého svinstva!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "V posledních letech se vztahy Aliance a Ruska zhoršily, nepřispělo tomu ani poslední vojenské cvičení v Polsku."
   Je vůbec možné toho, kdo vypustí takovou debilitu, brát vážně? My budeme u vašich hranic harašit zbraněmi a vy nás mějte rádi, věřte nám a z ničeho zlého nás nepodezírejte.
   Opravdu výrok hodný generála u NATO.

   Vymazat
  2. To není generál, to je degenerát, jen mu to blbě napsali na dveře. Tento bývalý soudruh z pečlivě střiženým knírkem s jeho názorovými perlami, to je prosím představitel NATO. Takovou funkci může dělat i 6 medvědů z Cibulkou, viz i ministr obrany špatný herec Žilka. S takovým materiálem chceme porazit Rusy, ti se musí uválet smíchy.

   Vymazat
  3. Za Váš příspěvek jednička s hvězdičkou!

   Vymazat
  4. Tenhle figura s americkým mozkem chce kandidovat na prezidenta!

   Vymazat
 10. Má cenu Pavla komentovat? Kdo není uplacený a nemá v hlavě vymeteno, už musí vědět, co je to za Jidáše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačilo ho jmenovat do nynější funkce a mají dalšího "sboristu" v orchetru NATO. Za ty peníze bude zpívat podle jejich not až do zblbnutí.

   Vymazat
 11. Rusko je pro NATO jednou z hlavních potenciálních hrozeb ale jednou z hlavních potenciálních hrozeb pro život na zemi, je NATO plus generálové typu - Petr Pavel. Generálové s povahou a mozkem, bezvýhradně poslušných lokajů.

  OdpovědětVymazat
 12. anonym 12.10 je magor bez mozku.A Pvel - to je zrádce národa a podržtaška chazarů.Ten už má z Rusů úplně bílou palici....a to co pan generál mele mu už nevěří ani moje dvanáctiletá dcera...

  OdpovědětVymazat
 13. NATO s čele s USA je krvelačná bestie, která poptřebuje k blohobytnému životu neustálé války, vraždění a loupení přírodního bahatství jiných zemí.

  OdpovědětVymazat
 14. Kdo toho degena vůbec do NATO poslal?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Táta Josef to asi nebyl.

   Vymazat
 15. Petr Pavel jako vlastizrádce by si měl přiložit pistoli ke své prázdné makovici a prohnat ji kulkou a byl by klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. neutrpel by prustrel mozku,jen prustrel makovice!
   jsem moc zvedavej,co se stane az ty americky hovada vykope Europa doprdele za velkou mlaku!-Pojede pan general s tima hovadama,nebo si prostreli makovici,nebo mu nekdo "hodi masli" ? )))

   Vymazat
  2. bez chrakteru moralky a bezmozku to nejde je totiž splachovaci

   Vymazat
 16. NATO-útočná teroristická organizace, podobná fungování hyearchii IS, pod záštitou USSA.NATO rozvrátilo funkční státy-bombardováním, byť humaniátárním, Jugoslávie, Lybie, Iráku, Afghánistánu, Sýrie s řekami krve a pro zachování světové hegemonie s úmyslem totálně zlikvidovat evropský kontinent.Dalším v pořadí je RF.Vynikající strategií anglosasů je namumpování Slovanů do vysokých funkcí těchto útočných a státních systémů, aby Slované nenáviděli Slovany a byli schopni spolu bojovat a tak dělat špinavoi práci za ně.Výborná strategie.S USSA na věčné časy do prvního ozáření a nikdy jinak!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím.
   Madeleinka Olb. by o tom mohla vyprávět pohádky ale je těm, co jim uvěří. Humanistka prokletá.

   Vymazat
  2. To Anonymní 17. června 2016 13:00

   Myslím, že jste trefil hřebík na hlavičku. Gen. Pavla neznám, ale vůbec nepochybuji o tom, že to je inteligentní, vzdělaný a velice schopný vojenský profesionál. Zda za tím, co mu padá z úst, vnitřně stojí, či je to ochranná dýmová clona nevím. V každěm případě přesně naplňuje heslo: "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!"

   V podstatě po 89 měl dvě možností. Setrvat v armádě a pokusit se udržet v oboru, který vystudoval a profesně ovládl. Nebo odejít do civilu a začít od NULY v kterémkoli oboru bez pomoci a kontaktů v situaci existenční nejistoty za rozvratu a přeměny ekononiky. Evidentně si vybral prvou možnost a po karierním žebříčku stoupal vzhůru až tam kam zatím došel. Zcela zřejmě je velmi schopný, loajální, zodpovědný se specifickými velitelskými vlastnostmi. Dostal prestižní nabídku, která se neodmítá!! Kolik máme těch, kteří něco podobného dokázali?
   Dost by mě zajímalo, jak by asi probíhal rozhodovací proces těch kecálků nade mnou. Možná by si občas mohli zkusit představit sebe v roli, kterou tak vehementně propírají žumpou svých verbálních výplodů.

   Je naprosto scestně se domnívat, že v nejvyšších patrech armády členského státu NATO bude osoba otevřeně pro RF a proti NATO. Takový člověk by tam vůbec nedostoupal! Kdyby se podobných projevů dopustil až při výkonu vysoké funkce, tak by byl zatraceně rychle odejit do zálohy a okamžitě v drobnohledu kontrarozvědky. Má-li zájem pokračovat v kariéře, tak nelze očekávat jiné chování, než právě předváděné. Jen méně inteligentní než on by se mohl zviditelňovat hlasitými protiruskými výkřiky, jako např. pan Stoltenberg a další. Svým chováním gen. Pavel potvrzuje, že je inteligentní osobnost a těžký profesionál. Bohužel je také představitel agresivněútočného seskupení NATO, ke kterému jsme se jako stát dobrovolně přihlásili. A přes to vlak nejede!

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 17. NATo se svými základnami je hustě rozlezlé po celé planetě, neustále napadají,rozvracejí suverénní státy, páchají a podporují masové vraždění a Rusko obklíčují ze všech stran.... Pane generále, to jste opravdu takové bezpáteřní hovado,které za prachy udělá a řekne úplně vše ???

  OdpovědětVymazat
 18. Pan generál byl v osmdesátých letech členem KSČ, když to přestalo být výhodné je tedy najednou tvrdě prozápadní a v případě že by Evropu ovládli muslimové, není vyloučeno že by se dal na Islám.
  Opravdu charismatická osobnost.....

  Mimochodem bývalo zvykem že vojáci ( i špičky armády USA) jsou oholeni, pro něho to neplatí ???

  OdpovědětVymazat
 19. Že byl pan jenerál Petr Pavel před rokem 1989 v KSČ to víme, k tomu se přiznal. Nestudoval on, kluk ušatá a šikovná, také v SSSR? Mám dojem že ano, no ale mohu se mylit. Ne nadarmo se v Čechách říka poturčenec horší turka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KLidně usínejte, nestudoval.

   Vymazat
 20. Jak to, že do velení NATO místo na psychiatrii?? Děda.

  OdpovědětVymazat
 21. To první voják z povolání od kterého čtu takové názory. Moc věrohodně to tedy nepůsobí, když je na výplatní listině NATO.

  OdpovědětVymazat
 22. No, zase opravdu parádní ČT tragikomické představení. Pavel z Nato jako fosková očipovaná figura s robotickými stupidními plky, skřehovatý Ťulpas Karas, vždy silně protiruský, nezklamal, zato Kubal zklamal velice.

  OdpovědětVymazat
 23. Evropa prý nefunguje jak má, hodnoty evropské prý nejsou dobré, proto si sem zveme, prostřednictvím politiků a jejich přisluhovačů, migranty. Ti samí politici a gen. Pavel zdůvodňují sílu proti Rusku, protože nechce přijmout Evropské hodnoty. Jak u blbých. Které hodnoty, ty špatné. které zde jsou teď nebo ty, které zde budou až budeme muslimská země? Trochu by si měli v těch naučených frázích udělat pořádek.

  OdpovědětVymazat
 24. Petr Pavel býval slušný chlap. Pamatuji si jej z Generálního štábu kdy jako NGŠ patřil k těm rozumnějším na rozdíl od některých hovad před ním. Bohužel NGŠ je dnes jen figurka a podržtaška ministra obrany, které raději nechci hodnotit, protože by to bylo velmi smutné hodnocení, a nemá ani status náměstka. Nedivím se znechucení generála Pavla hrát takovou figurku, naskytla-li se jiná možnost. Bohužel jako ti před ním a po něm se z něj za funkcičku, pěknej plat, fangličky, medajličky a poplácávání od US generálů stala tato ubohá postava Jidáše, který už nemá možnost z tohoto vlaku vystoupit nebo jen jinak ceknout. A on to moc dobře ví. Až pan generál ukončí svou karieru a dovojákuje má určitě slíbené lukrativní místečko velvyslance a to už za udělání ze sebe blba stojí. zvláště když už nemá jinou volbu. Až skončí pak najednou uvidíme generála Pavla jak prezentuje najednou normální a rozumné názory jako řada i zahraničních politiků a generálů. Cejch zaprodance už ale nesmyje a nezaslouží si jej litovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doktor ad Pavel - takové píčoviny Pavel se svým vzděláním a praxí nemůže říkat z přesvědčení - pouze za pěkné peníze

   Vymazat
  2. Tak v každém případě,jak je vidět,je tenhle generál křivej,jak turecká šavle.

   Vymazat
 25. Nejde o nějakého Pavla nebo Petra.Jde o ty, kdo mu dal ten prostor v médiích.

  OdpovědětVymazat
 26. Jednoho dne tento generál skončí na smetišti dějin .Co stud ten Vás nepojímá?

  OdpovědětVymazat
 27. Největším nepřítelem není Rusko, ale lidi jako Pavel. Buď mu tou službou v NATO zezelenal mozek nebo ho oslepily ty peníze, které mu platí. Je to moc nebezpečné, protože právě tito lidé nás směrují k III. svět.válce.

  OdpovědětVymazat
 28. No poslouchal jsem to včera na čt24..no hrůza a děs jakého máme generala přímo v nato..prostě USA a NATO jsou nejlepší a Rusove jsou ti nebezpečni...zabrali Krym který si vlastně lidé odhlasovali v referendu..ale že uSA napadlo IRAK ,Lybii Syrii a jiné tak to jsou ti hodni podle Petra Pavla

  OdpovědětVymazat
 29. Z opačné strany je dobré, že v NATO jsou takové křivé kapacity. Ty toho z přesvědčení moc nevybojují a při první příležitosti utečou. Vždyť tento soudruh přísahal na socialismus, pak věrnost samostatnému Česku, pak NATO a určitě by přísahal i na Aláha.Sám z toho musí být magor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,přesně tak,"kdo zradil jednou,je hotov zradit pokaždé..."
   Takže to s tou prodejnou hnidou soudruzi z NATO moc nevyhráli.

   Vymazat
 30. Pavel je chytrý a inteligentní voják, který dělá přesně to, za co je placen. Bohužel nemá svědomí a slouží komu slouží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano je inteligentní, na první pohled z jeho tváře i hlasu je zřejmé, že jako bývalý československý voják se stydí.

   Vymazat
 31. RUSKO
  JE
  PRO
  NATO
  HLAVNÍM CÍLEM !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 32. Som zvedavý keby vypukok konflikt Rusko, NATO kto kdo by ským bojoval . Ked sa pozriete na mapu kde maju zakladne NATO - NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISATION a USSÁCI a čo vyvolali v Jugoslavii, Iraku, Lybii, Syrii ,Afghanistane,vyprovokovali vojnový konflikt na Ukrajine,kde siahla ich krvava pracka všade krv a zabíjanie. Preto USSÁCI i NATO potrebuju predajne slovanske všivavé prostitutky ktoré budu robit krvavu propagandu i nasledne vojnu ako šedivý Petr Pavel. Zatial šedivý ale v buducnosti i krvavý. Ak by vypukla vojna ako USA i NATO rozputali v Afghanistane,Iraku,Lybii, Syrii na akej strane by ste bojovali ? Za Šavla Petra Pavla ? Pre aké idealy by ste bojovali ? Za krvavé Euroatlanticke ? Za Busha, Blaira, Camerona, Sarkozyho, Killary, Krvavú Madlu, Obamu, Mc Caina a dalších vojnových štváčov vratane slovanskych zapredancov ako vojnového štváča Petra Pavla ? Dufam že by na začiatu vojny ktoru by vyprovokovalo NATO i USA pri ruskych hraniciach bol ako prvý odstránený.

  OdpovědětVymazat
 33. Petr Pavel je magor - vstupem člověka do armády se stává (bohužel) pro běžný civilní život (mimo reprodukci) zcela nepotřebný. Vždyť svou "prací" (tak nazývají v USA vraždění civilních obyvatel samozřejmě především jiných zemí - ale občas i u nich doma) té reprodukci moc nenapomáhají!
  Vzhledem k tomu, že prý původem je z ČR (potažmo Československa) je mi ho i svým dílem líto, ale za peníze svých "páničků" odvádí jak perfektně vycvičený čokl dobrý výkon!
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 34. Pane generále, Moskva rozhodně není nepřítel. Ale to přeci ví i kdejaká uklízečka. K vám se to ještě nedoneslo? Tak teď to tedy víte!

  OdpovědětVymazat
 35. Kdo vystoupí z EU a NATO a jakým směrěm se události budou ubírat, rozhodují USSA, nikoliv hlasy ovčanů v referendech a podobných podvodných hlasováních!Jinak tragéd Papalino Petro jako vlastizrádce, patřící do skupiny atlantických vrahů a rozvracečů režimů.NATO=IS, není mezi nimi žádný rozdíl.Akorát si USSA a NATO se svými mopslíky, mohou zcela beztrestně vyšlápnout a v krvi rozšlápnout, jakýkoliv stát této planety.Ať už zvítězí Hitlery nebo kačer Donald, bude rozhodně v Evropě nebezpečněji pro místní obyvatelstvo.Kontinent zaplavený příživníky z jiné kultury a nasouvající se konflikt s Ruskou Federací, jež teroristické NATO obkličuje, tu údajnou nejnebezpečnější a nedemokratickou zemí světa, která se s prohnilými USSA a Západem, nechce podělit o své nerostné suroviny a přírodní bohatství.Sankcemi to začíná, konfliktem to skončí.

  OdpovědětVymazat
 36. Tenhle NATO vojín je NATO-lik gumový, že ještě za svou gumi-kariéru, stihne poslušně konvertovat k islámu!Bude to pro něho hlavně finančbě, velmi výhodné!

  OdpovědětVymazat
 37. pan jeneralisimus je dokonala ukazečka stare řikanky koho chleba jiš toho pisen zpivej bohužel historicky doložena pravda o naši podělane armadě ktera od doby jana žižky nikdy nevystřelila pokud ji to okupanti nedovolili ale o to vydatněji kolaborovala kam korouhvička ukazovala

  OdpovědětVymazat
 38. Ten člověk je mi prostě odporný, dokonalá loutka v rukách agresora.

  OdpovědětVymazat
 39. Na těchto prodejných děvkách stojí osudy našich dětí.Musíme bojovat.

  OdpovědětVymazat
 40. Zlo v lidské podobě.V letadle bych Ti zajistil zádržku.

  OdpovědětVymazat
 41. Statisíce mrtvých, miliony uprchlíků v zemích jako Irák či Libye, vznik IS, to je ta pravá vizitka NATO.
  Když někdo v 80. letech vstoupil do KSČ, tak to rozhodně nevypovídá o jeho charakteru nic dobrého.
  Odpůrci komunistů tvrdí, že kdo jednou vstoupil do KSČ, zůstává navždy komunistou. Ale v případě generála Pavla jim jeho členství v KSČ najednou nevadí.
  Někteří diskutující píší, že všichni komunisté se měli po roce 1989 pověsit a ti samí lidé hýkají dnes nadšením bez sebe, že NATO jmenovalo do čelné funkce komunistu. To jsou paradoxy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Komunisté" typu gen. Pavla nikdy antikomunistům nevadili. Proč? Inu, byli flexibilní a vždy svým chlebodárcům k dispozici. Vadili komunisté, kteří zůstali svému přesvědčení věrní. Vadili mnohem více než všechny ty prodejné korouhve. A věřte, že dobře vím, o čem mluvím. VK

   Vymazat
 42. Křivopřísežný komunista , z gruntu křivák, kterému všechno projde.

  OdpovědětVymazat
 43. Tak on se najde takový, který tvrdí, že neustálé provokace humanitární, respektive zločinecké aliance, například její cvičení v Polsku, nepřispěly ke zhoršení zhoršených vztahů mezi Aliancí a Ruskem. Tenhle generál komunista, si vůbec nevidí do huby, jaké nesmyslné bláboly z ní vypouští.

  OdpovědětVymazat
 44. Největší hrozbou pro NATO A USA je rozum.
  Největší hrozbou pro svět jsou zelené mozky
  a kapitalistická hamižnost.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 45. Vidim,ze lide tady teskni po dobach SSSR dle hesla "Se Sovetskym svazem na vecne casy a nikdy jinak" a tak misto SSSR maji Putinovo autoritarske Rusko. Nejdriv bylo zabrani Krymu suverennimu sratu a tak se okolni staty brani. Zejmena polaci, kteri pamatuji smlouvu Hitlera se Stalinem o rozdeleni jejich zeme.

  OdpovědětVymazat