Reklama

.

.

sobota 4. června 2016

Šachnazarov: RF 15 let ustupovala Západu a získala NATO u hranic. Nastal čas ke kompromisům druhé strany


4. 6. 2016    zdroj
V odpověď na všechny ústupky dostalo Rusko základny NATO pět minut letu - třicet vteřin letu od Petrohradu. Generální ředitel filmového koncernu "Mosfilm", režisér Karen Šachnazarov, ve vysílání televizního pořadu "Souboj" s Vladimírem Solovjovem, věnovaném debatě o návrzích Kudrina "odstranit geopolitické napětí" mezi Ruskem a Západem, prohlásil, že odevzdání SSSR východní Evropy je v dějinách bezprecedentní případ. Podle něj nebylo žádné národně-svobozenecké hnutí například v pobaltských zemích. "Jde o to, že Rusko na tyto kompromisy, mimochodem i se ztrátou suverenity, patnáct let přistupovalo," řekl Šachnazarov.

Režisér vysvětlil, že patnáct let ruská strategická letadla nevzlétala," dokud nepřišel Putin." A v reakci na všechny ústupky dostalo Rusko základny NATO v pěti minutách letu - třiceti vteřinách letu od Petrohradu.

Proto je pochopitelná reakce prezidenta RF Vladimíra Putina: byla překročena určitá červená linie. "I když Ukrajina formálně není v NATO, všichni chápeme, že na ní již NATO logistiku vytváří a ve skutečnosti je již přítomno. Je to pět set kilometrů od Moskvy," konstatoval Šachnazarov s tím, že nastal čas ke kompromisům druhé strany.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Bohužel, je to tak.

  OdpovědětVymazat
 2. USA s obranně-útočným NATO, půjdou ještě dál, dokud nepotečou potoky krve s použitím evropských slouhů.Sankce se neodvolají do přijetí TTIP.Poté se odřízne obchod a spolupráce mezi RF a poslušnou Evropou,zcela.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TTIP je smyslem změny EHS na EU! Proč jinak by se vytvářel evropský superstát, hlavo? Na běžnou spolupráci zemí v Evropě by postačilo nějaký to ESVO s Schöngenem, jako to má upravený navzájem třeba Norsko se Švýcarskem a Islandem. Ale k vytvoření panstátu Atlantida je třeba aby každý končetina byla kompaktní a dohromady tvořily jedno tělo! To bude poté neporazitelné ... a toho se barbaři bojí!

   Vymazat
  2. Ano bude do kolos na hliněných nohách. Takový novodobý Babylon. A jako takový skončí. Žádný strom neroste do nebe.

   Vymazat
  3. 7:40 Úpadek Evropy přímo souvisí s budováním Evropského státu. To vzniklé "kompaktní tělo" si nikdy nebude vládnout a bude neustále zneužíváno nenažranou USA. Doufejme, že k tom nikdy nedojde.

   Vymazat
  4. 12.02 přesně tak to bylo myšleno, jak popisujete, ale skutečný tlak USA na podpis TTIP je enormní.Myslím, že EU, pokud bude ještě existovat v této nehomogenní antihmotě, tak podlehne tomuto nátlaku.Brexit žádný nebude, to mohu nyní již potvrdit a v USA zvítězí Hitlery, pro požadavky Neocons, rozhodnou tzv. korespondenční hlasy, které jsou v Evropě velmi populární.Všechny tyto kroky budou tlačit ještě více na Ruskou federaci, bohužel.USA udělají naprosto všechno, pro zachování světového hegemona a pro ostatní světového satana č.1.

   Vymazat
 3. USA chtějí,aby se slované vzájemně vyčerpali ve válečných konfliktech.USA budou zejména Polsku a Ukrajině dodávat zbraně a "poradce" a až dojde v Rusku za pomoci místních disidentú a neziskových organizací k převratu zkasírují nás všechny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. "Existují jen dvě možnosti: buď spojenectví západní Evropy nebo nadvláda Ruska. Československo, Jugoslávie i polský stát - to vše bude smeteno. Vyvine-li se Rusko v mohutnou vojenskou sílu, nepřežijí tyto státní útvary jedinou generaci. Celá ta hra s okrajovými státy skončí jejich připojením k Rusku, pokud neuzavřou se zeměmi střední Evropy hospodářská spojenectví, s jehož pomocí dokáží ruské hrozbě čelit. Západní Evropa buď převezme ekonomické vedení a k tomu účelu se musí sjednotit, nebo podlehne velkému Rusku, jehož hranice budou sahat od Tichého k Atlantskému oceánu....to by ovšem znamenalo zánik jak německé, tak i francouzské kultury. Pak bychom udělali nejlépe, kdyby se naše děti již nyní ve škole učily ruskému jazyku a dějinám, aby se připravily na příchod velkoruské nadvlády." (Israel Lazaarevich Helphand alias Alexander Parvus, 1921)

   Vymazat
  2. 11:58 Jsi úplně vypatlaný euroatlantický mozek. RF není CCCP. Tobě přejí, aby jsi šel v prvním sledu, až Amerika donutí RF se bránit. Ten první sled, podle plánu NATO, nebude mít žádné týlové zabezpečení a bude obsazen, téměř výhradně z odvedenců slovanských národů. Vojáci budou mít s sebou jen konzervy na týden----Ten plán se jmenuje Ocelová růže. Buď fit demente, budeš maso pro strýčka Sama.

   Vymazat
  3. Pro 11.58 mohu doporučit přímou účast na chystané operaci tzv. Steel Rose.Zatím se smyčka kolem Ruska stahuje, díky usáckým posluhovačů a všehoschopných slouhů.Ta smyčka kolešm RF není nekonečná a anglosasští hlupáci, pokud tedy ví, kde se Rusko na mapě nachází, vůbec neví, s kým si zahrávají.

   Vymazat
 4. Ano,Rusko je v situaci,že nemá už kam ustoupit,proto to už Putin jasně řekl,když nebude vyhnutí,udeřím první.USA jde až na ostří nože,buď anebo,co muže skončit špatně.

  OdpovědětVymazat
 5. Dokud USA nepocítí jadernou válku na svém území, budou expandovat. (Poté explodovat). Nepřeju jim nic špatného, ale sami si o to říkají.

  Vypadá to, jako by USA také zatoužily spáchat sebevraždu,
  jako EU, která páchá sebevraždu přijímáním vetřelců a spojenectvím s USA.

  Morální aspekt jaderné války je takový:
  USA jasně řekly, že použití jaderných zbraní a zavraždění civilního obyvatelstva, aby se ušetřily životy vojáků, je morální.
  Tím vysvětlují správnost svržení bomb na nevojenské cíle Hirošimu a Nagasaki v době, kdy Japonsko už bylo fakticky poraženo.
  Z toho jasně vyplývá, že kdokoliv může použít jaderné zbraně proti USA, aby snížil svoje vlastní ztráty, nebo odvrátil porážku.

  Jsme v situci, kdy se zaškrcuje prostor kolem Ruska, z čehož jasně vyplývá, co se chystá. Američané dali Rusům právo použít jaderné zbraně, a nyní jim k tomu dávají důvod. Nejsou hloupí, vědi, s čím si zahrávají.

  Ať se stane, co se má stát, když svět řídí gangsteři a blbci.

  To, že nejspíš zahyneme také, mě nenaplňuje hněvem proti Rusku, které je ve vleku událostí, ale proti našim spojencům a vůdcům, kteří tuto situaci vytvořili a ženou do krajnosti.

  Jeden carský ruský generál a diplomat řekl:
  Je něco mnohem horšího, než nepřátelství s Anglosasy, a to je přátelství s nimi.
  PB

  OdpovědětVymazat
 6. Přejme Rusku dobrou mušku na USA zločineckou havěť !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Situace, kdy se v celém okruhu ruských hranic prohánějí anglosaské plechové kavalérie a trénují na vpád do Ruska, je dobrá, né-li vynikající muška, již v dohlednu.

   Vymazat