Reklama

.

.

úterý 7. června 2016

Savčenko požaduje zastavení války na Donbasu

7. 6. 2016      zdroj
Poslankyně Nejvyšší rady Naděžda Savčenko prohlásila, že boje na východě Ukrajiny je třeba ukončit kvůli zvýšení životní úrovně občanů. Řekla to v pondělí 6. června během návštěvy města Slavjansk na Donbasu. Video se záznamem jejího vystoupení je k dispozici zde:"Hlavní věc - je nutné ukončit válku. Dokud bude válka, nebudou na Ukrajině žádné peníze, stát nebude schopen plnit sociální závazky. Je nutné zemi pozvednout," řekla Savčenko.

List "Slavjansk a podnikání" dodává, že poslankyně pohovořila s demonstranty přesídlenci, kterým byla pozastavena výplata dávek. "Problémy jsou mi jasné, ale zatím nevím, jak je řešit. Ale budu pracovat až do konce, nanejvýš pohořím," řekla účastníkům akce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. Vražte tý pizdě do držky odjištěněj granát.....a bude klid!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To co nevidět udělá Kolomojský, nebo jiný ukrajinský kmotr. Na naplnění slibů je potřeba naplnit st. kasu. A to se nebude líbit kmotrům, kteří si ze státní kasy udělali svojí vlastní. Savčenkové nehádám dlouhého života. Kdyby si jí nechali Rusové, mohla se, byť v ruském kriminále, dožít vysokého věku.

   Vymazat
  2. Tím, že tu ...prezident Putin pustil, tak jen opět dokázal, že v současné době ve strategickém myšlení na něho nemá nikdo. Tedy kromě Štětiny, Laudáta a Langšádlové.Bohužel si teď nemůžu vzpomenout, ve kterých stranách tito jmenovaní působí.

   Vymazat
  3. Naďa už to pochopila! - http://cs628719.vk.me/v628719659/23df/KQe3fpvw8MI.jpg

   Vymazat
 2. Tak to je špatně, hrdinná pilotko, ukončení války je to poslední, co tvoji oligarchové potřebují. Myslím, že už to máš spočítané.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takový malý postřeh:
   Kdyby to myslela upřímně, tak by se nikdy nemohla ocitnout v ruském zajetí.

   Vymazat
 3. Pravděpodobně vlivem stresu dochází ke znehodnocení tělesných orgánů nedobrovolných dárců a Němci to odmítají brát.

  OdpovědětVymazat
 4. To všichni lidi na světě, jak je jednoduché vyřknout problém, ale řešit jej to už je skoro nemožné. Nejsou lidi. Těch, co problém pojmenují je však až moc-. Kéž by se ta úměra přehodila.

  OdpovědětVymazat
 5. Polská samohybka v baru...https://youtu.be/92WaNyh0RpI

  OdpovědětVymazat
 6. Takze cerne na bilem - s definitivni platnosti ji omrzel zivot. Ona to nehrala, ona je fakt cvok. Takze ji zavrazdi Putin osobne, jak nas poinformuje SBU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No hrdinové se nezabíjejí, mohli by se z nich stát mučedníci, proto ji dobře krmili a nebyl ji zkřiven vlas v Ruském vězení, aby to nebylo použito proti nim.

   Ještě by se z toho mohla vysekat. Z fanatika lze šikovně udělat bojovníka za dobro. Fanatik je totiž bytost, která nemá vnitřní kompas k rozeznání dobra a zla. Proto je výhodné z fanatiků udělat hrdiny a nasměrovat je tam, kde to bude pomáhat dobru.

   Kdyby ji zabili a vyšlo by najevo, že to udělali banderovci, tak by si s nimi Ukrajinský národ vytřel podlahu.

   Vymazat
 7. Tak a můžete hned začít psát další článek. Савченко хочет встретиться с лидерами ДНР и ЛНР

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli je pravda, co tam ta šilhající koza prováděla, tak s ní nebude jedna nikdo. Jarda F.

   Vymazat
 8. Anonymní 12:57
  Myslím že jste to trefil,jak se bude muset Porošenko zbavit banderovců.

  OdpovědětVymazat
 9. Padouch, nebo hrdina, už jsme jedna rodina. To bude mít radost každý pičínský i pepek vyskoč. Budeme hajlovat spolu s banderovci:

  Ukrajina se připojila k technické dohodě zemí Visegrádské čtyřky o spolupráci v rámci bojové taktické skupiny

  Více: http://cz.sputniknews.com/politika/20160607/3225365/ukrajina-zalozeni-bojova-skupina-visegradska-ctyrka.html#ixzz4AtpFuDb6

  OdpovědětVymazat
 10. Spolupracovat s těma banderovskejma zmetkama může jen lejnolahvárenský hovado!!!!!

  OdpovědětVymazat
 11. ,,Savčenko požaduje zastavení války na Donbasu,, Jděte všichni do prdele,kdyby to řekl Putin,tak tady slintáte blahem ale,že to řekla Naďa tak 9:40 píše (pizdě do držky odjištěněj granát..)Tady je vydět co jste za zasranou svoloč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 18:56: Slečna Savčenko požaduje mír, to je snad novinářská kachna, přece nezahodí to, za co celý svůj krátký život bojovala: Sláva Ukrajině a smrt Rusákům(pardon Ukrajincům mluvích rusky!
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. Pouze už jí docvaklo to co satirik tu nakreslil! - http://cs628719.vk.me/v628719659/23df/KQe3fpvw8MI.jpg

   Vymazat
  3. Vidět se píše takhle ty ultra zhohadilá nulo!!!!!!!!

   Vymazat
  4. Z nadávání a urážení měl ale vždycky jedničku. Tak mu to nedovzdělání v pravopise promiňte. Janda - Evropské hodnoty

   Vymazat
  5. No jo,u Onany ani u banderovců se ten chytrolín češtinu nenaučí!!!

   Vymazat
 12. Savčenková chce mír . Východ Ukrajiny chce samostatnost , odtržení . Tak jak Kosovo . Takže mír asi nebude .

  OdpovědětVymazat
 13. Na Ukradině se zase chystá nějaký veletoč.

  Ta proměna Savčenkové ( to snad ani neni možné, Rusové myseli vydat dvojnici ) z brutální běhny na političku, která se stará o důchody pro donbaské běžence a požaduje mír je opravdu fantastická. vyhrožuje tlustým krysám v parlamentu ... Tipuji, že mnoho politiků z ní začíná mít bolení hlavy ... Ona prostě veřejně hovoří o tom, co chtěji obyčejní Ukrajinci. Tohle je to poslední, co jsem od ní čekal.
  Co se děje ?
  1) Stali jsme se obětí ruské mystifikace ? ( zadržení již nesouhlasící Ajdarovky, fiktivní obvinění, fiktivní svědci jeji brutality, machrování u soudu - to vše je možné. Nikdo jsme ji v "akci" neviděli, vše víme jen z médií. I když ruským věímvíce než našim, mohli tento podvod zinscenovat, ve vyšším zájmu )

  2) Spadly ji klapky po pobytu ve Verchovnoj radě? Probudila se v ní lidská bytost ?

  Fakt nechápu, nechci soudit ani stavět sochy, beru to jako zajímavý pozitivní vývoj. Když už je teda venku,(a probuzená) tak ať se ji toto daří.

  Pak je tu možnost, že to jen hraje. Hraje roli, sbírá sympatie, protože ve veletoči, který tak nějak víme, že brzy přijde je s ní počítáno.

  Fakt nevim .. a tiše žasnu, čekajíc, co udělá příště.
  Koloděj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale kdepak, podělali to. Místo jistot, demokracie a prosperity začali vraždit lidi a Putin má 50 let zajištěno, že o vládě Ukrajiny a EU se bude mluvit jako o vrazích a zlodějích. Tak se vyřádili, zavraždili si podle potřeby a nyní jsou v prdeli a k ničemu to nevede. Putinovi roste oblíbenost a když na Ukrajině všechno vyvraždí, tak kdo je bude živit? Takovej ten kripl z USA řekl správně, že Ukrajině vládnou debilové, ale po tom co napáchali za zločiny, nemají šanci. PS: Všimnuli jste si, jak ta mužatka má v kožených kalhotech vykrmenou prdel po "hladovce"? :))

   Vymazat
 14. Jsou dvě možnosti.
  Buď je zběsilá Naděžda poctivý člověk, která nepochybuje o svém přesvědčení, ať je bludné nebo ne.

  Nebo to hraje, aby získala větší vliv.

  Pravda je, že zákopu má houby rozhled, ale v parlamentu může přeci jen zahlédnout spár loutkovodiče, a ledacos pochopit. Pokud nejde po penězích, jako většina poslanců, můžeme se dožít ještě větších překvapení.

  Kdo viděl telemost mezi Mozgovojem a Ukry, mohl být také překvapen, jak snadno by se mohli dohodnout, nebýt Kyjeva, řízeného amíky přes židobanderovce.
  PB

  OdpovědětVymazat