Reklama

.

.

čtvrtek 23. června 2016

Savčenková schválila bombardování škol i mateřských škol v Donbasu

23. 6. 2016  AC24

Ukrajinská poslankyně Naděžda Savčenková vysvětlila evropským poslancům Parlamentního shromáždění (PACE) ve Štrasburku, jaké má Rusko úmysly: Chce sousedit se Spojenými státy. A vyzvala Západ, aby zastavil Rusko na ukrajinské hranici, referovala agentura RIA Novosti a ruský tisk.

„Pokud překročí tento milník, bude pozítří Rusko přímým sousedem Francie, Anglie, Německa, a potom i Spojených států. No, to jsou plány Kremlu,“ ujistila vševědoucí Savčenková. Proto požadovala, aby Západ důkladně „Moskvu proškolil“.

„Nemyslím si, že Evropa bude chtít mít za přímého souseda medvěda, který vylezl z tajgy,“ sdělila ukrajinská poslankyně.

Ruský tisk se ale Savčenkové vysmál za nedostatečnou znalost zeměpisu. Podle něj se patrně učila na ukrajinských globusech, na nichž zřejmě chybí další země. „Jinak by Savčenková věděla, že Rusko a Spojené státy už dávno mají společnou hranici - přes Beringovu úžinu,“ napsala Komsomolskaja pravda.

Tím se však nehodlala poslankyně zastavit, a na ruské novinářů v PACE vyštěkla, že není proti bombardování mateřských školek a školy v Donbasu. Připustila jen, že by po nich střílela jen municí povolenou „Ženevskou konvencí“.

„Nevadí mi, kdybyste sbírali střepiny kdekoliv se nacházíte - ve školce, nebo na bojišti,“ vysvětlila Naděžda. „Jsem proti vám - ruským novinářů – to není obchodní značka. Jedna věc, když dopadne mina a druhá věc bomba s fosforem. Rozdíl je v tom, že něco je povoleno Ženevskou úmluvou, a že něco je zakázáno.“

K tomu se je třeba připomenout, že „pilotka“ Savčenková naváděla palbu ukrajinských sil proti opolčencům. V Rusku byla odsouzena za záměrnou „vraždu“ dvou ruských novinářů právě v této souvislosti. Později byla omilostněna a s Ukrajinou vyměněna za dva ruské občany.

Zdroj: pz.cz, kp.ru

17 komentářů :

 1. Tu svini by měli hodit mezi divoký a hladový prasata,alespoň jedinkrát by byla ta kunďaba k něčemu dobrá!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tato pani bude musiet si uz prezliect to spotene smradlave tricke ktore mala na sebe este v Rusku.Ako toto vobec niekto povedat na plnu hubu.??Ona je padla na hlavu.Dufam ze dostane gulu medzi oci. Nad takymi to ludami ktore chcu bombardovat deti ziadne zlutovanie.Islamsky stat by jej ODREZAL HLAVU A Dal na YOU TUBE.

   Vymazat
  2. Vy tomu nerozumíte. Ona je šílená neřízená střela. Už někteří chytřejší politici na UA začali volat, aby jí byly odebrány medaile a vyznamenání, a že je Ruská agentka. Nu je jak slon v porcelánu. Proto ji Putin amnestoval. Chápete? Nejde o užitečného idiota, jde o idiota... Kdysi ve starověkých armádách byli sloni obávanou zbraní. Pak vojáci přišli na to, že se děsí ohně a nesnáší bolest. A tak vzali třeba prasata, za ocas jim zavěsili hořící koudel, a nasměrovali je proti nepříteli se slony... Nu a z té děsivé zbraně se stala děsivá věc pro armádu, která měla slony... Když to nezabralo, byl cíl bojovníků slonům poranit citlivý chobot... Bolestí šílení sloni páchali škody na obou stranách a jako zbraň vůbec nesloužili vlastníkům té zbraně. Nu a tak nějak je to se Savčenkovou. Nadšená UA nacionalistka, co škodí všem i sobě...

   Vymazat
 2. Bláznivá Ševčenková se stává nepohodlnou úplně pro všechny .Myslím, že její život už nebude moc dlouhý.Ukrajina přistoupí k její likvidaci a bude z toho chtít vytlouct politický kapitál.
  Bude to chtít svést na Rusko.

  OdpovědětVymazat
 3. Savčenkvé by měl někdo ohleduplně sdělit, že RF s USA sousedí již od dob vzniku USA. To si europarta toužící po Ukrajině nemohla najít něco méně blbého?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak mezi deseti banderovcema vybereš toho nejblbějšího?NAMÁTKOU!

   Vymazat
 4. Tak Savčenkova schvaluje bombardovanie materskych školiek a škol. To vystihuje jej charakter a tiež charakter politikov EU ktorí ju velebia. So Savčenkovou budu bojovat za krvavé euroatlanticke ideály a nikdy inak. Iste viete ktorí zo slovenských a českych politickych prostitutov sa jej zastávali. Alebo nie ? Kto sa jej zastane ten ma tiež krv na rukách.

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrým zvykem ve válkách vždy bylo dělostřelecké či letecké návodčí protivníka chycené na vlastním území nabrat do zajetí. Rusové ("opolčenci") to v tomto případě s humanitou přehnali.
  Jinak mi ta "dáma" svým stylem vystupování silně připomíná psychopata Josepha McCarthyho neblahé paměti (US senátor, iniciátor komise pro "neamerickou činnost", fanatický antikomunista, který všude kolem sebe v US viděl nepřátele US a komunisty, nakonec notorik, který se uchlastal).

  OdpovědětVymazat
 6. To, že Savčenková není normální, je evidentní. Co si má však člověk myslet o zástupcích Evropy, které tu vražedkyni poslouchají. Co se vlastně divím, ten kosovský vrah je teď prezidentem v Kosovu(asi mu nemohu přijít na jméno).

  OdpovědětVymazat
 7. Bezva reklama.., pod článkem
  Hlavně ty Original prvky !
  ..to bude asi ten Šafčenko-naměřovač..

  Robote, robote.
  UFOun

  OdpovědětVymazat
 8. Něco bych napsal,jenže ten starej prostatik maže jak laciná děvka za dvě pětky na hajzlu.Dvořákovic vůl je placenej pablb,kterej nesnese když má někdo jiný názor,takto se diskutovalo před rokem 89.

  OdpovědětVymazat
 9. Píšeš tuhle sračku pod všechny diskuze ke každému článku. Ty už jsi úplnej zoufalec.Čeho tím chceš docílit? Pociťuješ vzrušení, když můžeš na konec každé diskuze napsat tuhle sračku? sice to nepíšeš na hajzlu, ale jsi smradlavá děvka, a neplacenej pablb, kterej nesnese, když má někdo pravdu.Jak se diskutovalo před 26 ti léty? Tehdy žádné články ani žádné sprosté diskuze k nim nebyly. Jdi si hodit mašli -tím to vyřešíš všechno jednou provždy - nač se takhle trápíš?

  OdpovědětVymazat
 10. tahle kurva patri bud na sibenici nebo do blazince.jak je mozne ze takovy debil dostane prilezitost v mediich aby sirila kokotiny a zidobludy?

  OdpovědětVymazat
 11. A tuto zrůdu má v úvodu svého blogu na fotce Tomáš"Šemík"Peszynski a toho napsáno "nevinná hrdinka Ukrajiny a Evropy".Hovado fašistické.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a u toho...

   Vymazat
  2. a toto hovado vystúpilo v europarlamente
   v tuším v štrasburgu a všetci chuji tam sediaci jej tlieskal... Keď pred 2 rokmi niekto zo západu, zhrozený tým, čo sa stalo v Odesse, doviedol do nejakej euroinštitúcie niekoľko preživších aby povedali o tom čo prežili, tam ich vysmievali, prerušovali, nepočúvali.
   V euroinštitúciách sedí ľudský odpad Európy.

   Vymazat
 12. Zákaz publikace o této zrůdě.Máme 2511 hlasů.

  OdpovědětVymazat