Reklama

.

.

středa 1. června 2016

Sledujte, jak se dělá válečná propaganda, a pobaví vás to! Rozpad moci bývá vždy doprovázen rozpadem morality i rozumu.TITANIC - absurdity 3 (Jestřábi v RF

Radim Valenčík
1.6. 2016  
Jednou z nejpikantnějších absurdit, v nichž se projevuje zoufalá snaha současné rozpadající se globální moci, je snaha dotlačit Rusko do války s NATO (pochopitelně nejraději jen na evropské půdě). Mobilizují se všichni vydíratelní "jestřábi" v Rusku, kteří mají z dob Jelcina máslo na hlavě, protože se snažili rozkrádat vše stejným stylem jako jejich kolegové z výrobní sféry. A "naše" (myslím tím koupená eurounijní) propaganda dělá vše proto, aby jestřáby s máslem na hlavě vyprovokovala i kryla jim záda současně.
Konvoje, které nejsou určeny pro nás, oživování estonských duchů, dokonce si kdosi vzpomněl na nějaký ostrov u Švédska. Vše čitelné a průhledné. Tak čitelné, že to může neprohlédnout jen náš zapouzdřenec nebo ruský zabejčenec (který začíná vzpomínat na Stalina, což našeho zapoudřence nepochybně potěší).

K tomu jen pár momentek posbíraných za jeden jediný den z jednoho jediného "nezávislého" zdroje (Novinek, resp. Práva):

Zástupce generálního tajemníka NATO Alexander Vershbow: "Podle mínění spojenců jsou opatření přijatá na summitu ve Walesu (2014) důležitá, byla z velké části naplněna a už významně posílila naše odstrašení. To bude určitě základ. Panuje ale shoda, že musíme jít ještě dál – musíme tam (na východě – pozn. redakce) být. - Není to návrat ke studené válce se sta tisíci vojáky rozmístěnými podél vnitroněmecké hranice. Řeč je o jednotkách velikosti praporu, jež budou vojensky schopné, mnohonárodní a dostačující ke skutečnému odporu vůči jakékoli formě agrese. Jako takové změní kalkulaci Ruska nebo kterékoli jiné země, jež by chtěla zaútočit. Za nimi bude stát celá Aliance, a dají jí víc času a prostoru k přísunu posil."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/404998-na-vychode-musime-byt-rekl-zastupce-generalniho-tajemnika-nato.html

"Parlamentní shromáždění NATO vyzvalo v pondělí v albánské Tiraně členské státy aliance, aby se postavily proti vojenské průbojnosti Ruska a více posílily kolektivní obranu. V závěrečné rezoluci shromáždění podle agentury AP zdůraznilo, že je třeba opětovně uklidnit spojence na jižním a východním křídle, kteří se cítí ohroženi."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/404986-postavte-se-rozpinavosti-ruska-vyzyva-nato-rezoluce.html

"Konvoj amerických vojáků, kteří míří na pobaltské cvičení Saber Strike, opustil v pondělí krátce před 17.00 území České republiky, sdělila Jolana Fedorková z tiskového oddělení generálního štábu české armády. Konvoj čítá asi 420 vojáků a 225 kusů vojenské techniky. Do Polska se přesouval rozdělený na deset částí."

Viz: http://www.novinky.cz/domaci/404994-konvoj-americkych-vojaku-mirici-do-pobalti-opustil-cesko.html

"Švédsko by v případě invaze na Gotland nebylo schopno tento strategický ostrov v Baltském moři bránit. V rozhovoru pro švédský rozhlas Sveriges Radio to v pondělí prohlásil armádní expert Karlis Neretnieks."

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/404951-svedsko-v-pripade-invaze-neubrani-strategicky-ostrov-gotland.html

To už je tak přesolená propagandistická polévka, že to snad dojde každému.

Sledujte, jak se tato válečná propaganda dělá, a pobaví vás to. Rozpad moci bývá vždy doprovázen rozpadem morality i rozumu.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3485-r2016-121-titanic-absurdity-3-jestrabi-v-rf.html

13 komentářů :

 1. Naprosto souhlasím s článkem.
  Přitom je to agrese od USA,dostat do každého státu svoji armádu,pod vlajkou NATO.Tvrdit něco o rozpínavosti Ruska,už tomu nevěří nikdo snad jen několik pomatenců,podplacených dolary.Přesně to i ukazuje,donutit k válce s Ruskem Evropu,aby to USA zezadu kontrolovali.

  OdpovědětVymazat
 2. Těm zhovadilostem o rozpínavosti Ruska věří jen pomatenc Chujmer a jeho lumpenlahvárníci svatýho utřinose knížete Poserplíny a chemika Kraďouska:-)))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani ti tomu nevěří, ale proč by se připravovali o peníze, které za takovou "propagaci" dostávají.

   Vymazat
  2. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
 3. Pokud nás NATO odmítá chránit proti davům migrantů, proč tam jsme? Potřebujeme naši armádu, aby chránila naše území, ne aby posluhovala Americe někde u Ruska, nebo v Asii, či dokonce v Africe.
  http://spd.cz/tomio-okamura-muj-nejnovejsi-rozhovor-pro-server-svobodny-monitor/
  P.K.

  OdpovědětVymazat
 4. Ani ten "chujmer" ani jiný pomatenec tomu nevěří. Jsou to jenom pózy. Myslíte si, když se pózovalo pod vlajkou s kladivem a srpem, že tomu někdo věřil? Čím více postavený xindl, tím méně tam bylo věření v tyto symboly. Jedná se jedině a pouze o to postavení. Čím blíž ideologicky k symoblu, tím vyšší je postavení, majetek, peníze, moc ... a proto xindlové všech zemí krafou pod těmi momentálně panujícími symboly ty své hovadiny a předvádějí postoje. Jakmile se symboly změní, okamžitě zaujmou postoje jiné. To, co předvádí ten parchant tady, to předváděli a předvádějí už tradičně jen leštičové panských klik, přizdisráči a podržtašky. Úplně bezvýznamní, ale panská smečka s nimi počítá. V případě potřeby se jich nejdřív zbavuje, a namísto nich přilezou jiní leštiči klik. Je to jen výraz občanské ubohosti lidských plazů bez páteře.

  OdpovědětVymazat
 5. Ve vesmíru byl nejspíš rozpoután boj mezi temnými silami a silami světla. Síly světla počaly vítězit po fázi útlumu v době, kdy Sovětský svaz částečně zlikvidoval hitlerovský blok, kdy vznikl blok socialistický. V současnosti ve vesmíru opět posílily síly temna a podle toho to vypadá i na naší planetě, kde centrála zla - USA, řádí jak pominutá a rozsévá zkázu kde a jak může. K centrále zla se přidaly a přidávají všechny země a zemičky, kde zlo získalo převahu. Humanitární bombardování s mrzačením a zabíjením dětí je jen částečkou širokého spektra působení onoho zla a je podporováno, stejně jako centrála zla - USA, tvory zasaženými a ovládanými zlem. I zde, na tomto webu,se tací tvorové vyskytují. Pro ně je, dle některých výroků, vše ničící atomová válka s Ruskem, kýženou válkou za svobodu. K tomu netřeba cokoli dodávat.

  OdpovědětVymazat
 6. No, nevím nevím, jestli je to propaganda "pobavující" - podle mne je hloupá, ale neskutečně nebezpečná. Pominu-li, že rozděluje společnost, lezou na povrch různé fašizující se síly, je provázena opatřeními na špiclování, kriminalizování, pronásledování těch, kteří mají jiný názor a odvahu, nemohu pominout, že podstatně zvyšuje riziko toho, že nějakej zblblej zelenej magor zmáčkne nějaké tlačítko a protože je to zk***ý NATO nasraný až u hranic Ruska, tak to nebude mít čas na ověření a taky to tam někdo zmáčkne. Pak už bude pozdě se ptát, kdo za to může.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K pobavení tedy není, ne každá pitomost pobaví.

   Vymazat
  2. Pomatenej tady je jedinejc chujmer! A totiž to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
 7. 31. 5. | Rusko přestává dovážet ze zahraničí léky, které pacientům hradí. Úřady tvrdí, že k dispozici budou brzy obdobné léky, vyráběné v Rusku. Někteří pacienti, kteří trpí vážnými chorobami, tak ze dne na den ztratili přístup k životně důležitým lékům. Teď musí platit obrovské sumy, nebo si léky dokonce nechat pašovat ze zahraničí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro A z 2.6.16-1:20h:
   Koukám, že jste byl(byli - tipuji to na dva "na noční šichtě") v noci "aktivní" u více článků(viz "V srdci pražské kavárny"). Špinit je přece třeba stále.
   Takže dle Vás, ne administrativní intriky "páté kolony", ale samotné Rusko ničí své občany?
   To je trochu "na hlavu", nezdá se Vám?
   Pavel p

   Vymazat
 8. Zajímalo by mě, kolik lidí bude ještě muset padnout, aby bylo na světě stejně blbě jako dřív, nebo ještě hůř.

  Nemyslím si, že by těch pár vojenských nebožáků mohlo ubránit Pobaltí.
  Mohou je nanejvýš ubránit před pomyslnou agresí, která není zamýšlena, a stratégové to dobře vědí. Ovšem pro eskalaci napětí je to zdařilý krok.

  Obávám se, že jednoho dne toho Rusa přinutí, aby zaútočil, protože NATO má sedmkrát víc obyvatel, a to nemůže Rus vyrovnávat do nekonečna, takže už bude tak obklíčenej, že mu tam ti naši borci budou padat přes plot, a bude do toho muset bouchnout. Bylo by spravedlivé, kdyby to poslal na Ameriku.
  A pokud by i do EU - já bych ho chápal. Jsou v životě chvíle, kdy nemáš na vybranou.
  PB

  OdpovědětVymazat