Reklama

.

.

úterý 21. června 2016

Světová rada míru pořádá dne 8. 7. 2016 ve Varšavě mezinárodní konferenci proti NATO.

21. 6. 2016
Konference se uskuteční přesně v den, kdy tamtéž NATO zasedá. Účastníci: Výbor pro mírové Polsko, Světová federace odborových svazů, Světová federace demokratické mládeže, Mezinárodní federace demokratických žen či Mezinárodní asociace demokratických právníků atd. atd.
Českou republiku zastupují Asociace Vojáci proti válce, České mírové hnutí, České mírové fórum a další.


Témata konference:

• odhalení nových plánů NATO ve východní Evropě a na Středním východě, stejně jako v jiných částech světa, spolu s odsouzením probíhajících imperialistických intervencí a agresí;

• výměna názorů a zkušeností z boje proti NATO v jednotlivých členských státech a vyjádření protestu proti dalšímu rozšiřování NATO a sjednocení sil pro jeho rozpuštění na globální úrovni;

• požadavek na zrušení vojenských základen NATO a všech dalších cizích vojenských základen na světě;

• deklarace solidarity s národy bojujícími za svá práva o využití svého bohatství, a to bez cizího vojenského nebo politického vměšování.

Protestní shromáždění je pak plánováno na sobotu 9. července ve 12:00 v centru Varšavy.

V Praze se k zasedání NATO plánují dvě akce:


1. Dne 25. 6. 2016 - symbolicky za 5 minut 12, tedy přesně v 11.55 - se pořádá na Václavském náměstí u koně demonstrace „Ano míru! Ne válce!“ Akci organizují občanské iniciativy, aktivisté a KSČM.

2. Dne 8. 7. 2016 ve 14:00 – tedy přesně v čas zahájení mezinárodní konference ve Varšavě - se v Praze uskuteční setkání zástupců mírových organizací, občanských sdružení, jednotlivců a politických stran, které v současném chování NATO vidí vážné ohrožení světového míru. Například zástupci Asociace Vojáci proti válce, Českého mírového fóra, Českého mírového hnutí, Aliance národních sil, Českého svazu bojovníků za svobodu, zástupci Česká strany národně socialistické, KSČM a některých malých neparlamentních politických stran či hnutí.

Toto setkání naváže na konferenci „ANO MÍRU! NE NATO!“, která se konala 11. 6. 2016 v zasedací místnosti pražského Magistrátu. Jednalo se o součást kampaně Světové rady míru proti NATO. Prostory na Magistrátu zajistil pro konferenci zastupitel za KSČM. Komunistická strana totiž jako jediná politická parlamentní strana vystupuje proti NATO a vůbec aktivně v otázkách světového míru. Opakujme – JAKO JEDINÁ!!!!

V této souvislosti jistě není bez zajímavosti, že na účastníky konference byl puštěn plyn – a to do slova a do písmene! A zastupitelé za ODS se vyjádřili velmi agresivně k tomu, že se na Magistrátu mírová konference konala – považovali to dokonce za vlastizradu! Neboť jak pravili: „Bezpečnost naší země se odvíjí od členství v NATO a naše ekonomická prosperita vychází ze spolupráce se západoevropskými „demokraciemi“, jako jsou například USA, a kdo toto zpochybňuje, jedná proti zájmům České republiky.“


V Praze dne 21. 6. 2016                                                       Vladimíra Vítová, České mírové fórum

27 komentářů :

 1. Nejsem členem žádné pořádající organizace ale můj hlas mají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyčítám organizátorům neinformovanost demonstrací!Jak to mají lidé vědět?TV PRIMA by určitě zakonponovala informace k zasedání NATO ve Varšavě a Světová rada míru proti NATO.A K 0:49 JSTE VELKÝ UBOŽÁK,KTERÝ VŮBEC NEVÍ,KTERÁ BIJE.BUDIŽ VÁM ODPUŠTĚNO.

   Vymazat
  2. Dobrý den,
   obeslaná jsou vždy všechna média, ČTK i všechny televize + rozhlasové stanice a tištěná média. A výsledek? NIKDO NA NIC NEREAGUJE! NIKDY!!!! V.V.

   Vymazat
  3. Tak to je ta naše demokracie.To je ta nestranná informovanost,kterou se zaštiťují všechna TV média,hlavně ČT?Jsme bohužel vazalové a ne proti své vůli.Smutné!

   Vymazat
 2. Varšava bude rozpálená jak želízko kuté dvěma kladívky.

  OdpovědětVymazat
 3. KONEČNĚ! Už jsem měl obavy, že lidstvo se nechá navést k armagedonu na rozdíl od dobytka vedeného na porážku, v tichosti bez zabučení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je známo, že svět má periodickou tendenci inklinovat k deklinaci směrem od zdravého rozumu, přičemž bezpočetné výjimky toho zpravidla a nedobrovolně zůstávají jen trpnými svědky.

   Vymazat
  2. To asi ten stoletej Kagan v Juesej bude nasranej, že natáhne "ráfy" dříve, než stačí zlikvidovat všechno živé.

   Vymazat
  3. Jaká to úleva, když si chaotik přepočítá tkaničky u bot a konečně se dobere správného výsledku.

   Vymazat
 4. Dojemné jak komunističtí psychopati, ruští agenti spolu s užitečnými rusofilními idioty balí svá hovna do rádobyvznešených žvástů o míru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tupan KOLABORANT 22.6.2016 - 0:49 slepec, magor,zloděj - tak tobě ty hlavo zkorumpovaná to takto si představuješ DEMOKRACII - 25 let Vám nestačilo že jste zničili NÁROD ?? JEŠTĚ MÁŠ ODVAHU tady mlet ty své vlastizrádné proti občanu ZLOČINNÉ SPOLČENÍ ????? Jak Vás dostaneme ZAPRODANCI to budete v kleče prosit aby jste vůbec přežili DOBYTCI ZDEGENEROVANÍ Havloidi - jen se představ - Anonyme HŇUPE ???

   Vymazat
  2. 0:49 Díky tobě, debile, jsem alergickej na slovo "dojemné". Přestaň to používat, nech to rozumným lidem. Dík.

   Vymazat
 5. Tady je to horší než jinde.

  OdpovědětVymazat
 6. Vyrobili Hitlera a dnes nedělají nic jiného! My se budeme vraždit s Ruskem a oni budou kouřit doutníky a chlastat někde u moře, jako to bylo za Druhé světové války. Do hajzlu s těmi dobytky!

  OdpovědětVymazat
 7. Mazátore, nedal si se náhodou na těžký alkoholismus?

  OdpovědětVymazat
 8. Tupan KOLABORANT 22.6.2016 - 0:49 slepec, magor,zloděj - tak tobě ty hlavo zkorumpovaná to takto si představuješ DEMOKRACII - 25 let Vám nestačilo že jste zničili NÁROD ?? JEŠTĚ MÁŠ ODVAHU tady mlet ty své vlastizrádné proti občanu ZLOČINNÉ SPOLČENÍ ????? Jak Vás dostaneme ZAPRODANCI to budete v kleče prosit aby jste vůbec přežili DOBYTCI ZDEGENEROVANÍ Havloidi - jen se představ - Anonyme HŇUPE ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, ty jsi přesně jeden z těch zákeřných hajzlů co jednou rukou vypouštějí mírové holubice v druhé drží za zády pěkně nabroušený nůž a jen čekají na vhodnou příležitost.

   Něco ti prozradím ty bolševická kurvo. Nikdo před tebou už nikdy klečet nebude a prosit tě o něco už vůbec ne. Zlaté časy sviní jako ty už dávno a definitivně pominuly. Za chvíli chcípneš jako lůzr, debil na okraji společnosti.

   Vymazat
  2. Zákeřnej hajzl (jak vyšitej) jsi ty 9.06. Jseš nenávistnej a blbej jak kus hovna.

   Vymazat
  3. 9:06- bude nějaký rozdíl, že za chvíli Vy "chcípnete jako bohatý debil"? Na okraji společnosti jste již nyní, proto ta žlučovitost Vašich, ani nevím jak to nazvat,"výblitků"?

   Vymazat
 9. Akce má jedinou chybu. Je pořádaná v Praze. Pražáci zastávají dlouhodobě opačný názor a venkované to do Prahy mají z ruky. Tak že účast vidím mizernou.

  OdpovědětVymazat
 10. Ty jsi BLAZEN - (0:49) !
  My NEjsme Komunisti ! Kazdy z nas, kdo volil Donalda Trumpa chce s Ruskem mir ! Chce ekonomicky rozvoj. Snizeni nezamestnanosti a zniceni Islamu, ktery sem jezdi vrazdit.

  V pripade valky budes jeden z tech, kteri ji nepreziji.

  Uz jsem to napsal, ale na zaklade neznalosti nekterych zivocichu v Cesku (0:49), to pisi znovu.

  Pristi president Ameriky Donald Trump, chce s Ruskem delat byznys ! Zadne sankce, ale obchod !

  Chce kupovat nerostne bohatstvi, ktereho maji v Rusku hodne a chce prodavat Rusku - ceho je tam malo.
  Uz o tom vysel i seznam.

  Donald Trump rekl, ze se s presidentem Putinem domluvi !
  Zduraznuji, ze to rekl nekolikrat !!!
  Take rekl, ze ho pozve do Washingtonu ! (Asi to bude i do Palm Beach, kde ma Trump jedno z jeho bydleni.. Tam je velmi pekne !)

  Na svete existuje parta blaznu, kteri stale stvou proti Rusku a chteji s Ruskem bojovat do posledniho Nemce, Cecha nebo Madara.

  Tito mentalne zakrnela nedochudcata jsou i zde, a nemohou se dohodnout, maji-li Rusove 8000 A-bomb, nebo
  pouze 5 000. Takovy jsou na svete hlupaci.

  Oni nevi vubec nic o radioaktivite. Uz vysly i studie, ktery zucastneny narod bude mit nejvetsi ztraty a kolik lidi zahyne (pravdepodobe) - v pripade valky. To nejde vubec cist !
  V Cesku nebude spodni voda - bude jedovata a v Evrope bude hlad.
  Ctete americky internet ! Pisi tam nejen vedci, ale i vlivni politici.
  nick honolulu - Supporter of Donald Trump.  OdpovědětVymazat
 11. Nicku, reagovat na toho nenávistného, žlučovitého degeneráta je zbytečné, stejně jako mu něco vysvětlovat. To je zdejší šašek.
  Trump je mír, Hitlary je válka, včetně spálených SSA.

  OdpovědětVymazat
 12. Konečně se děje něco ve smyslu veřejnost proti militarizaci a válečným provokacím nejagresivnějšího vojenského paktu světa NATO! Jednoduše řečeno normální lidé žádnou válku nechtějí.Přejí si práci a rodinu a k tomu klid a mír!

  OdpovědětVymazat
 13. Jestliže rok 89 měl být jen část scénáře, na jehož konci má být válka s Ruskem, tak pak byl rok 89 jeden velký podvod na lidi. A podle toho, co pak následovalo to tak i vypadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podvodem a lžemi to začalo. Podvodem s mrtvým studentem a lžemi o tom, jak komunisti nás budou strašit a že - budou vám lhát. Nelhali, všechno to strašení se vyplnilo a dokonce víc než jen to.

   Vymazat
 14. Tedy pokud je náš odpor proti těm šíleným válečnickým plánům NATO skutečný, dorazíme všichni na sobotní demonstraci "ANO míru-NE válce!", Praha, Václavák 11.55. https://www.facebook.com/events/1734957466762640/

  OdpovědětVymazat
 15. V souvislosti se zasedáním Světové rady míru ve Varšavě je možné upozornit na existenci Hnutí za zachování civilizace a života na zemi. Toto hnutí založené Petrem Chobotem má následující základní Programové cíle:
  1.Odstranit ze života každého člověka bolest, nemoc a životní omezení v maximální možné míře a maximálně efektivně
  2.Vytvářet ty nejlepší podmínky pro rozvoj lidského vědomí včetně dosahování a porozumění jeho transpersonálních oblastí
  3.Maximálně omezit prostor pro ekonomickou, politickou a náboženskou manipulaci a jiné zneužívání lidských bytostí
  4.Cíleně přispívat k odstraňování cenzury znemožňující racionální veřejnou diskuzi na tabuizovaná témata vědy, jako je mimosmyslové vnímání, život po životě, mimozemské aktivity na Zemi, alternativní zdroje energie atd.
  5.Anulovat veškeré snahy o destabilizaci současné lidské civilizace ze strany diktátorských režimů, globálních gangsterů a nezodpovědných sociálních experimentátorů
  6.Posilňovat v každém člověku systematicky touhu po poznávání a osvobození se z nevědomosti, která je tím nejhorším otroctvím a největším rizikem pro každého jedince, lidskou civilizaci a v současné době i pro celou biosféru planety Země
  7.Vytvářet systematicky a efektivně podmínky pro všeobecné prosazení takového modelu lidské společnosti po celém povrchu planety Země v rámci, kterého mohou lidské bytosti prožívat své životy důstojně a naplňovat je neomezeným studiem, sebezdokonalováním – a to v dokonalém vzájemném respektu a láskyplné hravosti
  Základní myšlenky uvedeného hnutí v podstatě souzní s obsahem mého „Dopisu všem lidem na planetě“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat