Reklama

.

.

pátek 3. června 2016

Sýrie: Su-35 VKS RF pod palbou teroristů, vycvičených CIA (video)


3. 6. 2016     zdroj
Bojovníci "CIAské" 13. divize SSA zveřejnili video, na němž se snaží sestřelit stíhačku Su-35 VKS RF. Na videu se bojovníci, jak se zdá, pokoušeli předvést veškeré své hrdinství od přípravy starého velkorážního kulometu ke střelbě až po palbu. Jako obvykle nemohou "umírnění" pochopit, že s použitím protiletadlového kulometu není možné sestřelit moderní letadla, která létají ve vysokých nadmořských výškách.


Později islamisté "Dzhebhat en-Nusra" oznámili, že na jejich stranu přešli syrští bojovníci "13. divize", které v Turecku školili američtí vojáci. Podle "nusrovců" to "povstalci" udělali hned po 13. divize "Svobodné syrské armády" je známá tím, že je připravována a vyzbrojována CIA.

Právě s bojovníky "13. divize SSA" je spojen nedávný skandál, týkající se fiaska při výcviku bojovníků syrské opozice, kdy americké ministerstvo obrany zveřejnilo informace, že "povstalci", vycvičení americkými instruktory, předali své vybavení teroristům "Dzhebhat en-Nusra" výměnou za možnost bezpečného průchodu překročení hranice a předali zástupcům teroristické skupiny všechny své zbraně. Na konci minulého roku podplukovník Ahmed Saud, velitel "13. divize SSA", řekl: "Obdrželi jsme v poslední době větší počet amerických raket TOW. S protitankovými raketami TOW zničíme Rusy a nepřipustíme, aby dosáhli svých cílů. V posledních dnech jsme dostali velké množství těchto raket."Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Začínám Chazarům docela fandit. Oni se ti arabáši zlikvidují sami. Co jiného s debilama....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někteří arabové jsou ve vleku a na výplatní listině CIA. To ale neznamená, že jsou všichni špatní. Stejně tak jsou i slušní židé. Jen nejsou tolik vidět a slyšet.

   Vymazat
  2. Nejsou všichni špatní.
   Jsou to demokratičtí žoldnéři a umírnění podřezávači hlav.
   A ti mrtví, ti jsou dobří.
   PB

   Vymazat
 2. Pořád dokola. Američani dodají, Rusové to obratem rozbijí dřív než to stačí použít. Assad to nakonec převálcuje a bude po legraci.

  OdpovědětVymazat
 3. "Žádná stíhačka se nevyrovná té Americké F-15 Eagle-ani Ruská"Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
 4. teda ti obyčejní Rusové musejí být hrdí na ta jejch éra,to za sníženi jejich platů o 34% jistě stojí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rus nerozmysla ako ty, jemu je cennejsie nieco ine ako potlaceny hajzlak...

   Vymazat
  2. 12.22 Ty jsi totálně vymazaný mozek.Jestli nevíš,tak americké raptory nebo f-35 stojí dalekío víc než SU-35.A o efektivní využití,neboli jak říkáme my vojáci TTD.čili technicko-taktická data ani nemluvě.Takže si ty vojenské embryo dej zpátečku,OK,CHOROŠO.

   Vymazat
 5. byť slobodným v svojej vlasti - tak to je možné na rozdiel od nás len v Rusku .... a ak si pripomenieme nástup demokratov a idiota Hafla - no .... nemáme sa čím chváliť -

  OdpovědětVymazat
 6. Máme svobodu o jaké se nám nesnilo,Jozef Poskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda jo. Podobně v jedné pohádce dostal kdosi jitrnici, jakou svět neviděl.

   Vymazat
  2. k 16.48 - lépe a slušněji to těm debílkům sdělit už asi nejde. Palec nahoru!!!!!!!!!!! Pouze je otázkou, zda to pochopí.

   Vymazat
 7. pro arabáše je hlavní, že to bouchá. Trefit se nemusí. Kdyby na ně vlítla vycvičená armáda, tak je do půl roku klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby mněla babička kuličky, byla by dědeček.

   Vymazat
 8. V USA dochazi vlastni penize. Ted maji dost cinkych, ale nejde to do nekonecna. Jednou se bude muset zacit splacet. A cim? Surovinami z Ruska s velkym budoucim ziskem. Evropa a ostatni budou platit tolik, co si novi vlastnici reknou. Staty za valecnou pomoc z II. valky uz zaplatily a ted neni odkud brat. NATO ma oproti Rusku mnohem vetsi valecny potencial a ten se da vyrovnat jen jadernymi zbranemi, pokud si to nebudou chtit clenske zemne NATO rozmyslet a mit radeji na mysli sve obcany, nez spustit nesmyslny valecny konflikt, kde tezko bude viteze bez katastrofalnich nasledku.

  OdpovědětVymazat
 9. V USA dochazi vlastni penize. Ted maji dost cinkych, ale nejde to do nekonecna. Jednou se bude muset zacit splacet. A cim? Surovinami z Ruska s velkym budoucim ziskem. Evropa a ostatni budou platit tolik, co si novi vlastnici reknou. Staty za valecnou pomoc z II. valky uz zaplatily a ted neni odkud brat. NATO ma oproti Rusku mnohem vetsi valecny potencial a ten se da vyrovnat jen jadernymi zbranemi, pokud si to nebudou chtit clenske zemne NATO rozmyslet a mit radeji na mysli sve obcany, nez spustit nesmyslny valecny konflikt, kde tezko bude viteze bez katastrofalnich nasledku.

  OdpovědětVymazat