Reklama

.

.

čtvrtek 23. června 2016

Televizní stížnost shozena Radou se stolu! Ale jakým způsobem – to budete zírat!

- vlk -
23.6.2016 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Jak mnozí z vás zaznamenali, na internetu jsou informace, že Televizní rada na svém včerejším brněnském zasedání hodila do koše stížnost Petra Pražáka na zpravodajství České televize o ukrajinské občanské válce.


A to hlasy všech členů Rady s výjimkou dvou – Ivany Levé a Michaela Hausera. Kteří vyjádřili nesouhlas s odpovědí Rady stěžovateli – tedy Petru Pražákovi.

Většinový názor okomentoval radní Petr Šarapatka takto:

„Redaktoři České televize jsou vystaveni tvrdému a systematickému tlaku propagandy, která se snaží dehonestovat práci ČT a zejména zpravodajství,“

Zdroj

Nevěřím svým očím! A to hned 3x.

1 - už včera kolem poledne, když jsem o tom zachytil první informaci jsem se dotázal autora stížnosti - PP zdali zná výsledek a má vyjádření Rady, že ho rád hned opublikuji.

Správně tušíte, že neměl a nemá nic. Na rozdíl od například velmi podivného serveru Hlidacipes.org a dalších podobných.

2 - pokud Šarapatka opravdu vyjádřil tímto způsobem většinový názor Rady, pak víme naprosto jistě jen to, že pro Radu je koncesionář, který si dozorčímu orgánu veřejnoprávní televize stěžuje na její zpravodajské přehmaty, navíc mnohočetné, jen v lepším případě odporný potížista,v tom horší rovnou podvratný živel!

3 - většinové stanovisko Rady přednesl člověk, který když se o podání stížnosti dozvěděl, doložitelně reagoval takto- viz screenshot:


A dám sem ještě jeden screenshot záhlaví téhož článku, který považuji za mimořádně důležitý!!!


Nezbývá mi, než sem dát ještě jednou text z toho prvního sreenshotu

Stížnost na Českou televizi okomentoval pro Svobodné fórum televizní radní Zdeněk Šarapatka, který je s jejím obsahem dobře obeznámen: „Je-li ‚stížnost‘ autentická, pak je to rarita. Tenhle proruský elaborát jako vystřižený z dílny KGB je totiž k mání na internetové stránce, jejíž spolutvůrce je Ivan David. Ano, Zemanův exministr zdravotnictví! A Zemanovu lásku k Moskvě ani netřeba komentovat. I tady zněl úkol jasně. Už ne zastavit muže s koženou brašnou, ale skrz pohůnky Kremlu zavřít ústa České televizi. Možná poslední baště svobodných zpráv v naší zemi. I kdyby přišlo na Radu ČT deset tisíc proruských nebo pročínských lží týdně, nevadí. Za svobodu slova tenhle boj určitě stojí!,“ uvedl Šarapatka.

Zdroj

Takže radní Šarapatka:


Zdroj:

je se stížností Petra Pražáka dobře obeznámen!!! A to už 22.4.2016!!!

Ačkoli PP ji na Kavčí hory doručil až 26.4.2013 jak dokládá screenshot podacího lístku!


Pan radní Šarapatka je evidentně nadán nadpřirozenou schopností jasnovidectví!!! Protože na internetu byla k dispozici jen v pracovní verzi, tedy na internetové stránce, kterou uváděl Hlidacipes.prg, z kterého čerpalo Svobodné forum, pro které se Šarapatka vyjádřil. Ostatně Hlídací pes.org zveřejnil link na pracovní a neúplnou verzi, jak dokládám dalším sreenshotem 20.04.

 
Takže radní Šarapatka je dobře obeznámen se stížností, která není originální stížností, je značně rozsáhlá, první povědomost o ní může mít nejdříve někdy 20.4. během dne, ale už 22.4. / za necelých 48 hodin/ se k ní zasvěceně vyjadřuje!!! Jako je KGBáckému elaborátu. O jeho fundovanosti svědčí, že za spoluautora označí exministra zdravotnictví Ivana Davida a vše korunuje výrokem, že to vyrobili a podávají pohůnci Moskvy!!! A že jde prokremelskou resp. pročínskou lež!

A tenhle člověk, s takovýmito, názory, které měl ještě dříve, než mohl oficiální stížnost dostat do ruky spolurozhodoval o stížnosti!!!! A dokonce byl, alespoň pro media, mluvčím většinového názoru Rady!!! Ačkoli byl už před podáním stížnosti zjevně mimořádně podjatý! A jako takový následně hlasoval.

Závěr si udělá každý sám!

A ještě jedna drobnost – jedním z Kosířů jsem byl upozorněn, že už se stihl na twitteru vyjádřit i Jakub Janda. Mohl by mi někdo poslat screenshot toho twítu? Rád ho sem přidám. Prý takto – doložit to nemohu, protože nemám twitter:

„Rada ČT dnes, i na základě našeho analytického podkladu, zamítla stížnost na informovaní ČT o dění na Ukrajině.

Naše práce má smysl. Radost.“


Takže Janda tvrdí, že Rada ČT rozhodovala o stížnosti PP i na základě toho blábolu tzv. Evropských hodnot, který je opravdu jen blábol bez jakékoli informační hodnoty, jak jsem v minulých dnech doložil v článcích Smekám před Jakubem Jandou I.-III.

ale zejména zde:

Smekám před Jakubem Jandou a Kremlin Watch II.

kde jsem vše rozebral bod po bodu

A totéž provedl s tou „analýzou“ i Petr Pražák zde:

Televizní stížnost – PP odpovídá Kremlin Watch


Pokud ano, nemám slov!!! Z jakého titulu? Má snad Janda spol. kteří jsou součástí stížnosti a problému, status znalce? Nebo jsou nějakým přidruženým orgánem Rady ČT? Rád bych to věděl a znal přesně – jaký je vztah mezi Radou ČT a spolkem, s názvem Evropské hodnoty obecně a v případě stížnosti PP na zpravodajství ČT o Ukrajině speciálně! A totéž by mne zajímalo ohledně vazby Rada České televize vers. Jakub Janda/Roman Máca!

Shrnu to

1 - rada stížnost zamítla

2 - o zamítnutí spoluhlasoval a za Radu do medií mluvil zjevně předem podjatý člen Rady, který ještě než stížnost vůbec mohl dostat , nazval jejího autora prokremelským pohůnkem, vlastní stížnost za lež a Kágébácký elaborát

3 - zdá se, že Rada měla rozhodovat na základě fantaskních a informačně zcela bezcenných podkladů od lidí, kteří byli v čase, který pojednávala stížnost evidentně zváni do zpravodajských relací k Ukrajině zváni jako experti a podíleli se na tom, že zpravodajství ČT o Ukrajině vypadalo jak vypadalo!!!! A kteří, ve svých výrocích naznačují, že jsou, resp minimálně v tomto konkrétním případě byli Radou bráni jako experti!

No nezbývá než počkat, až přijde oficiální stanovisko rady a následně řešit, co s tím. Protože celá věc je po projednání Radou ČT ještě horší než před tím!

Přijde mi, že demokracie a právní stát vypadají jinak! Hodně jinak!40 komentářů :

 1. Co se týká oné "informace", že se na stížnosti pana PP a referování ČT o ukrajinské občanské válce podílela redakce Nové republiky či osobně doktor David, mohu prohlásit, že jde o typickou kachnu, vytvořenou lidmi, kteří nemají co psát a podléhají spikleneckým teorií. Stížnost na ČT však podporujeme. Činnost vyvíjená redaktory Zpravodajství ČT je trestuhodně neobjektivní a popírá samu podstatu "veřejné služby". Naše demokracie skomírá, mění se v demokratůru, jakou jsme zažívali za tzv. reálného socialismu. A stejně neslavně i skončí. Dovolím si vyjádřit i velké poděkování panu PP (Petru Pražákovi) za jeho pečlivou práci na stížnosti. Rozhodnutí Rady ČT je jen dalším skandálem tohoto orgánu v dlouhé řadě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paranoidní schizofrenik Dvořák, který provozuje konspirační rudohnědé stránky žvatlá, že jiní podléhají spikleneckým teoriím. Tak to je gól :-D

   Vymazat
  2. Zavři tlamu ty rudohnědá děvko z ussácký ambasády!!!Rypák červenej od chlastu jako Vendelín Lahváč a držku hnědou,jak jí máš furt vraženou v ussácký prdeli tzy genetickej odpade!!!!

   Vymazat
  3. 8:57 A co provozujete Vy, "vážený" ?
   "Pochlubte" se nám , kdo Vás za to platí ?

   Vymazat
  4. Platí mě z třetiny Ročíld, z druhé Rokefeler a z třetí Soroš, pomatený konspirační pablbe.
   A to v tvrdých dolarech ne jako tebe ruská ambasáda v bezcenných rublech, ty tragéde.

   Vymazat
  5. Ty těm obrázkům s Mikimausem říkáš tvrdá měna?!!!!Ty jsi ale hulibrk,kterýmu měkne .....

   Vymazat
  6. 9:29

   Ano říkám ty debile. K tvému bezcennému rublíku nevhodným ani na vytření řitě ztvrdl za poslední 2 roky na dvojnásobek.

   Vymazat
  7. Ty stejnej ekonomickej bezmozek jako Kraďousek,kreténe poblbanej!

   Vymazat

  8. 9:36 Jsem přesvědčen, že je něco víc než "mediální síla". Změna může nastat pouze prosazením vůle občanů, důrazně požadujících na svých zvolených zástupcích, navrátit veřejnoprávním médiím, tak proklamovaný ale „pozapomenutý“, status veřejnoprávních médií, které si na státu, a jeho reprezentantech a politicích, uchovávají nezávislost.

   Vymazat
  9. Jaksi tu chybí, jmena těch, co to tedy smetli ze stolu. To aby vliči věděli, koho si zvolili.

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  11. Pane anonymní 12:17, ale zjevně vám logika dělá potíže. Já tu mažu urážky autorů a redakce, protižidovksé slátaniny a hulvátské výrony. Jestli jste autorem nějakých podobných textů, tak tu nemáte co dělat. Domů si také nezvete hulváty, kteří vás uráží. Nebo ano? To s demokracií nemá nic společného. No, a teď vás jdu smazat za tu rasistické výblitky, kterými tu opět špiníte diskusi.

   Vymazat
  12. Někteří anonymové jsou jsou už na maximu,
   ani 30st. Celsia jejich (ne)kvalitu nezhorší!

   Vymazat
 2. ČT je hnijící žumpa hajzlů,která smrdí a této žumpě se vyhýbá a ignoruje většina slušných lidí.Mohou Dvořákovi pacholci lhát a zkreslovat jak chtějí,lidi na ně serou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zahranicne korporacie platia a vlastnia CESKU aj slovensku tv. prostrednictvom medii a tlace siria ludom propagandu ktora bola od roku 1939 sirena uz v nemecku. Dnes to maju velmi jednoduche uz v tom ze v kazdej domacnosti je TV a ludia im za to musia este aj platit KP.24 hodinova propaganda nam cisti hlavu kazdy den co den.V radiu v TV a V NOVINACH.

   Vymazat
 3. Je to nehorázná drzost a jasně se tak projevilo, v jakém postavení je Rada televize vůči ČT. Je to její politické krytí.

  OdpovědětVymazat
 4. Vážení, co jste čekali ? Čekali jste snad, že Rada se omluví koncesionářům a zařídí nápravu ? ? Pokud ano, jste stejně naivní jako ČT, která si myslí, že lidé ty její kecy berou vážně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to jsme čekali! K čemu jinému Rada je?

   Vymazat
 5. To je boj jak s Goebbelsovým ministerstvem propagandy. Člověk žasne, co za primitivy, jako je Šarapatka, sedí v tak důležitém orgánu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do rady jsou najmenováváni odstavení neúspěšní politici a na jejich "zvolení" se dohadují parlamentní strany. Vinu na tom, jak televize vypadá, co hlásá a jak "hospodaří", nesou rovným dílem ODS, TOP09, ČSSD, ANO i Lidovci.

   Vymazat
 6. Ona není vůbec náhoda, že v té radě sedí antiruský bigot Šarapatka. Neznalý by ho mohl přirovnat k neškodné ukrajinské psychopatce Savčenkové.
  Ve skutečnosti Šarapatka o tu funkci dlouhodobě usiloval a byl velký tlak ho tam dosadit. To může naznačovat, že za Šarapatkou stojí americké tajné služby.

  OdpovědětVymazat
 7. Šarapatka = Štětina na steroidech!

  OdpovědětVymazat
 8. Tohle je na trestní oznámení. Rada má určité povinnosti a jestliže místo profesionálního výstupu předvádí nějakej šarapatka ideologické tirády, pak je to na okamžité odvolání rady!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:05 A kdo by ji měl odvolat ?! Zaprodanci z PSP ČR, kteří ji zvolili a kterým zřejmě zcela vyhovuje ?

   Vymazat
  2. 9:21
   Tady je vidět, jak nesmírně obtížné je do toho hermetického mocenského klinče vůbec vstoupit.
   Abys mohl něco udělat s médii, musíš přesvědčit politiky. Jenže politiky můžeš přesvědčit zase jenom mediální silou.
   Nicméně je třeba se o to alespoň pokoušet.

   Vymazat
  3. Rozhodující jsou v této válce zdroje. Americká propaganda má neomezené finanční zdroje z všemožných fondů a od globálních padouchů jako je Soros.
   My nemáme nic, děláme to dobrovolně a pravděpodobně budeme neustále prohrávat.
   Jenže na naší straně je pravda. A s pravdou porazil Mahatma Gandhi i Britské imperium.
   A děláme to hlavně proto, abychom si nemuseli před sebou odplivnout. A o tom to je!

   Vymazat
  4. Jednou vyhrajeme!!!

   Vymazat
 9. Už jen vzhled "krasavce" Šarapatky naznačuje hodně, co je zač. Jandův kolega-přítel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kuřbuřt?

   Vymazat
  2. Nechtěl bych ho potkat v noci! Asi ho dost tloukli, když byl malej.
   Představte si, že vám něco takovýhleho dělá psychologa?!:-O

   Vymazat
 10. Co to je šarapatka? Něco jako šaratice?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Účinek je stejnej....z obojího se ti chce s..t!

   Vymazat
  2. Šarapatka je ten matlal z kauzy olovo...

   Vymazat
  3. Napadlo mě, vzhledem k tomu jak Šarapatka bedlivě sleduje Novou republikou a vzhledem k jeho ultraprimitivnímu projevu, jestli to není nakonec místní Pepek Vyskoč?

   Vymazat
  4. 10:13
   Jojo, to je ten práskač z kauzy olovo. Proto ho mají všichni z ČSSD tak rádi:-).
   Pavlik Morozov, ryzí charakter.

   Vymazat
 11. Americký velvyslanec v roli Haidricha byl včera v ČT 24 a opět rozkazoval a upozorňoval, kdo vytváří zahraniční politiku ČR a tím chtěl zdůraznit, že Zeman to není. Jasné naznačil, že tak, jak to určí velvyslanectví USA, tak to taky bude. Všemožně se snažil popřít roli prezidenta Zemana a při otázce, zda se s ním stýká sdělil, že ano a to na nějakých prezentačních akcích, kde dokonce prohodili pár slov. Z toho jasně vyplynulo, že tak jak to Zeman řekl, že Americký velvyslanec má na Hrad dveře zavřené, tak to platí a nic se na tom měnit nebude. Na otázku, zda tuto situaci konzultoval se svými nadřízenými v USA, americký velvyslanec odpověděl, že už toho řekl dost a žádné další informace od něj redaktor, už neuslyší. To, že americký velvyslanec neustále zdůrazňoval, že zahraniční politiku určije vláda ČR a s ní je spojený, jasně říká o tom jak Zeman leží Američanům hluboko v žaludku a nemůžou to vydýchat. Otázka co podniknou, aby ho odstranili, toho budeme svědky brzo, blíží se volby. Američani by v ČR potřebovali někoho jako Kisku, ale Češí o někoho jako je Kiska, nestojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člováci už také ne!

   Vymazat
 12. podla § ich dat na súd...

  OdpovědětVymazat
 13. Něco bych napsal,jenže ten starej prostatik maže jak laciná děvka za dvě pětky na hajzlu.Dvořákovic vůl je placenej pablb,kterej nesnese když má někdo jiný názor,takto se diskutovalo před rokem 89.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře, že tě maže. Někde si přečti, co je to diskuse, protože to evidentně nevíš, chudáčku nepovedený.

   Člověk, který je již plnoletý a přesto pokládá nadávku za názor, by měl být vyřazen z chovu a ne z diskuse.
   PB

   Vymazat