Reklama

.

.

pondělí 6. června 2016

Triumfator přichází. Objevily se první fotografie modelu S-500

Geo
6. 6. 2016 Eurasia24


V Rusku finišuje vývoj revolučního protiletadlového a zejména protiraketového komplexu S-500.
Díky předpokládaným výkonovým parametrům radaru, naváděcí soustavy a samotných střel S-500 dojde k rapidnímu snížení efektivity nasazení stealth letadel F-22, F-35 a B-2, ale také bezpilotních prostředků a balistických i křižujících hypersonických střel nad územím pokrytým tímto prostředkem. O tom, že vývoj impozantního systému PVO spěje k završení, svědčí i „únik“ fotografií modelů komplexu S-500.


Výkony S-500 Triumfator-M jsou přísně utajovány a všechny šířené informace tohoto druhu jsou pouze odhady a spekulacemi. Hovoří se například o schopnosti napadat balistické cíle na vzdálenost až 600 kilometrů a možnosti sledovat současně až deset cílů letících rychlostí více než 5 km/s. Plánovaný maximální výškový dosah raket S-500 se uvádí v rozsahu 180 až 200 km.

Systém by měl vstoupit do služby v příštím roce a pokud se Rusku podaří zvládnout jeho uvedení do operační způsobilosti, sériovou výrobu a rozmístění podobně jako v případě S-400, mohou strategické objekty na území RF získat v relativně krátké době v podstatě neproniknutelnou obranu.

Blog defence-blog.com přinesl v neděli 5. června sérii fotografií makety systému S-500 Triumfator-M od výrobceCopy-models.com:

31 komentářů :

 1. Sankce USA a jejich bruselských slouhů, včetně plechového cirkusu, který trénuje vpád a obkličuje hranice RF, jde obrana Ruska, které se musí vytvářet protiofenzívu, včetně jeho technologií, setsakra dopředu.

  OdpovědětVymazat
 2. copy models je jeden modelář, který má webovou stránku s tak malou návštěvností, že se to ani nedá dohledat. Tzn. pod 5 lidí denně. Má tam nějaký tahač s dvěma trubkama. Pokud z toho někdo usuzuje cokoliv tak je idiot. Na fotce máte Antej 2500. Tomu říkám opravdu relevantní informace. Tady je vidět, i přes to, že máte internet a ověřit něco netrvá ani 5 minut tak je vám milejší překládat nějakou naprosto nesmyslnou kravinu půl hodiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I ty "mudrlante" jeden, nám je jasné, že miluješ ten ussácký plechový cirkus a že už bys nejraději viděl ty tvoje tak milované "yankees boys" v Rusku, jak jejich smradlavou přítomností przní Rudé náměstí v Moskvě, ale toho se ty zmetku díky právě takovým podle tebe "kravinám" a "hračičkám" NIKDY NEDOČKÁŠ!!!! Kdybys nebyl neskonalý blb a trouba a uměl rusky, tak by sis mohl třeba přečíst časopis Национальная оборона a nestačil bys valit bulvy, co Rusko už má a nebo bude v krátké době mít ve výzbroji?!

   Vymazat
  2. Osobně je mi jedno jestli je debil americký nebo ruský. Díky rusky umím perfektně a dokonce vím, kde se ty náčrty jak by to mělo vypadat vzaly. Takže na rozdíl od tebe ruský vlezdoprdelisto alespoň vím o čem melu. Jinak bych ale uvítal, kdyby se všichni vlezdoprdelisti obou stran se zanedbatelným IQ někde navzájem vymlátili a neotravovali nám ostatním život.

   Vymazat
  3. Nemáš pocit , že tím který otravuje někomu život jsi Ty sám? Jestli né, tak věř, že drtívé většině normálních lidí to tak připadá.Ano věř, že jsi to Ty kdo je opravdové hovado, které nám slušným lidem otravuje prostý , obyčejný život, který by byl tak krásný, kdyby nebylo takových blbů, jako jsi Ty . Takže přejdi někam, kde Tě hovada stejného ražení jako jsi Ty budou chtít poslouchat a pak možná budeš mít procentní pravdu v tom, že objeví-li se tam někdo normální , tak proti němu budeš ve výhodě a budeš moci tvrdit, že Tobě a Tobě podobným hovadům někdo otravuje život. Jinak doufám, že už takovým jako jsi Ty zvoní zvonec a brzo Vám bude konec. Ivo

   Vymazat
  4. Jsi jen hlupák, který nechápe prostá fakta. Ano je to tak, když prosťáčkům někdo narušuje jejich růžový svět. Nad tím, že ten článek je od samého začátku naprostý blud se zatím nikdo nezamyslel. Takže se klidně vy květinkoví lidičkové rozplývejte nad těmi ošklivými Američany a nad tím jak jim to ti úžasní Rusáci natřou, protože už někdo udělal model něčeho. Doufej si v co chceš, možná, že se díky našemu školství urodí spousta takových úžasných lidiček co uvěří každé pitomosti, kterou si přečtou, pokud tedy budou ještě schopni číst.

   Vymazat
  5. Člověče 0:22 ty jsi ale duševní chudák, nemáš žádné přátele a proto tu onanuješ a bliješ po nocích svá moudra. Ty budeš asi starý důchodce, který čeká na své "akce" v Kaufu. Ty si myslíš, že by Rusáci vypustili nějaké fotky jen tak do éteru? Použij tu sečku, co máš v hlavě a nenapadej tu ostatní. Nevím, co se tu oháníš nějakýma faktama, jediný skutečný fakt je, že jsi idiot.

   Vymazat
  6. 23:13, 23:39, 0:22
   Uklidni se buzíku.

   Vymazat
  7. Pro 23:39, ty že umíš "perfektně" rusky?! Ale jdi ty brepto; jsi blb na n-tou!!!!

   Vymazat
  8. Članek je obvyklá sračka, ostatně jako drtivá většina, ne-li všecky ty články na tomto s s vyjímkou pár pravidelně zde čas trávících imbecilidů prakticky nenavštěvovaném komwebu. A všech podobných - viz vpravo "Doporučujeme".

   Vymazat
  9. A jak ty postbolševický kreténský poskoky Putina a šikmookců poznáš? Chujmerujou, opicopotratujou, pepkovyskočujou, ale k námitce se tyhle zhovadilí rudí polomozci vyjádřit nemůžou, páč neuměj ani rusky, natož anglicky, ale pouze vydávat zvuky krapet podobný češtině - viz uvedený slovník těchto přiblbel ....

   Vymazat
  10. Nevím -ale připadá mi, že ten člověk, kterému tady nadáváte, má pravdu. Na fotce je nějakej model, článek má asi vzbuzovat strach, ale takové jsou tady všechny, a vůbec všude jsou v současnosti takové články. Kdo myslí, ten k tomu nemůže pořád blafat ty nesmysly. Pořád stejný. Ale vážený 11.30 - co jste píchl do sršního hnízda - sršně se chtějí rozčilovat. Chtějí se pořád bát. Chtějí se vzrušovat. Chtějí pořád číst to samé. Chtějí k tomu taky denně psát to samé. Neberme jim to, neboť jinou duchovní zábavu nemají, a kromě toho psaní, jsou jinak zcela neškodní.

   Vymazat
 3. Rus by si určitě nechal uniknout fotografie.To je blud 1.kategory.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celej tenhle zpitomělců židobolševickejch web je jeden blud pro pár debilů mimo normální běžnej život. Tady sice dělaj jak kdyby měli zejtra vyhrát volby, ale v reálu nedosáhnou ani na příspěvek na činnost, blbové:)

   Vymazat
  2. 11:36 - Velice si vážíme toho, že jste mezi nás zavítal a projevil zájem o to, co táhne našimi hloupými hlavami, pane.
   Choďte mezi nás častěji, nejlépe každý den.
   PB

   Vymazat
 4. Jéé, už mohu začít onanovat nad tou úžasnou překrásnou ruskou zbraní? Dá se ten obrázek nějak zvětšit abych měl silnější prožitek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nech si to na "Patriota" ty buzíku..,ten sice nestačí ani na tu palestinskou zábavní pyrotechniku,vyráběnou po garážích Gazy ze starých rour ke kamnům,ale zato je sexy americkej....

   Vymazat
 5. Jo máš to tady, můžeš se na tom ukájet jako autor tohoto nesmyslu dosytosti. :p
  http://copy-models.com/?p=88

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Model je to pekný. Ale keď to zhrniem, až taký nezmysel to nieje. Ťahače majú z S-400 a pokiaľ sa dostala S-400 do sériovej výroby tak ubehol nejaký čas za ktorý sa dá v pohode stihnúť modernizácia elektroniky. V podstate je to napísanie a odskúšanie softvéru (ak nerátam také maličkosti :-( ako nosný motor, hlavica z náložou, čo majú určite rozpracované na množstvo variant) Ak je to ako u nás, keď sa Škoda 100 dostala na pás tak 105 behala v prototipe :-)
   Môžete sa páni ukájať do mozolov na ruke, ale na takú šikovnú "hračku" sa chechtáky najdu aj keby na vodku nebolo.

   Vymazat
  2. Konečně něco jiného než letadlová loď a stíhačka od Vietnamců. Malí i velcí kluci budou z modelu na hraní nadšeni.

   Vymazat
  3. Idiote 0:30, víš co je to ilustrační foto? Použij homo sledovač Google, trole.

   Vymazat
  4. vím, co je ilustrační foto. Když se reálné foto nehodí do krámu... Například když se poperou cikáni tak se tam hodí sanitka, nebo když někdo udělá model tak se tam mrskne fotka něčeho většího. V google si to nezkoušel hledat? Pak bys alespoň nebyl za hlupáka. Jo a taky si najdi co je to troll.

   Vymazat
  5. 0:30
   Nevotravuj buzíku.

   Vymazat
 6. Vtipné, humorné, řemeslně zdatné. Prostě Copy-models, ideální pro hraní si na vojáčky, máte-li na starosti hlídání.

  OdpovědětVymazat
 7. Opravdu je tak nutné diskutovat na této sajtně o prdu ?? Předpokládám, že stránky nemohou být vedeny profesionálně a při přejímání zpráv tak snadno mohou projít nepřesnosti nebo i věci, nad kterými se pak lze povzneseně ušklíbat. Diskuse může mimo jiné posloužit k upřesnění a korekci. Někdy se s tím holt sveze vyhonění ega a všeho možných dalších výčnělků. Jistěže polemizovat s fakty moralizováním také není produktivní.

  V daném případě je zásadní informací to, že program S-500 zřejmě šlape Rusům podle harmonogramu, s předpokladem nasazení systému 2017. Za druhé, západní analytici ho berou vážně a o jeho kapacitě nepochybují.

  http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/no-fly-zone-russias-next-gen-s-500-start-tests-year-15085

  Za třetí, ale to už je oblast výkladu a názoru, těžko to nedat do souvislosti za á) s "oceánským" obkličováním "kontinentálního" , "eurasijského" Ruska, což objektivně probíhá, a za bé) s efektem protiruských sankcí. Jak už poznamenal někdo shora, toto si Putin a každý, kdo by ho (mimo pátou kolonu) vystřídal, ohlídá, kdyby čert na koze jezdil.

  Jaký bude efekt zatím úspěšné modernizace ruské armády ?? Větší snaha impéria udělat to v Rusku barevně až jarně (sametově tam nepadá v úvahu), ještě větší snaha eliminovat ruské zmátoření šoupáním geopolitických figurek a ve výsledku větší riziko války.

  Nad takovou perspektivou si těžko honit cokoli (ale proti gustu...)

  V-Ratata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělé hodnocení, pane V-Ratata! Díky!

   Vymazat
 8. Kdyby ten článek byl původně v této formě tak by si ani nikdo nestěžoval. Sice nadpis teď nekoresponduje s obsahem článku, ale to je furt lepší než ten původní paskvil.

  OdpovědětVymazat
 9. To co se nepíše -Rakety " RASS"-navigace spojení s třemi raketami letícími společně na vzdálenost 8 000 km.To je Ruská převaha 9669

  OdpovědětVymazat
 10. Rass -zdokonalé navigace z roku 1967.Český patent

  OdpovědětVymazat
 11. Ta prskavka je tak tajná,že jí nikdo nikdy nespatří.Pohádky o bubákách máme rádi,jenže na NR se věří všemu

  OdpovědětVymazat
 12. Vývoj zbraně je nedna věc, ale její praktické užití v jakémkoliv konfliktu je druhá věc. Věřím, že Rusko umí vymyslet takové zbraně o kterých se USA a NATO ani nezdá, ale horší je to již s uvedením do provozu takové zbraně. Věřím a fandím Rusku ve věci vývoje zbraní, ale v současné situaci, no nevím, nevím, neví,

  OdpovědětVymazat