Reklama

.

.

pátek 17. června 2016

Ubodaná Jo Cox, požár Reichtagu a sovětská invaze 21.8.1968

Jiří Hermánek
17.6. 2016   Svobodné noviny
Mají tyto tři záležitosti něco společného? Ano, jistě, společným znakem je politika a u vraždy poslankyně britského parlamentu Jo Cox zcela nepochybně politika ohledně britského vystoupení z EU, tzv Brexitu.Je podivuhodné, že zastánci setrvání UK (United Kingdom) v EU nevynalezli nějakou podobnou ekvivalentní zkratku, třeba, řekněm Britin, což je hloupé, tak UKStayin nebo jen Stayin, což už by možná docela šlo.

Dalo by se zjednodušeně říci, že obhájci setrvání UK v EU provedli tento čin, aby získali sympatie pro svůj tábor. To se ale zdá lehce přitažené za vlasy. Politická rivalita, politické boje a argumentace s tím spojené jsou jednou věcí, politická vražda ale věcí druhou.

A to, co prý vykřikl vrah před činem a to dokonce dvakrát “put Britain first” (http://www.bbc.com/news/uk-england-36550304) vůbec nemusí mířit jen a pouze vystoupení či setrvání UK v EU, ale současně a možná ještě důrazněji na imigraci do UK.

Samozřejmě, imigrace hrubě souvisí s EU, ale nedá se říci, že by s vystoupením z EU padla na nulu. To ani náhodou.

Imigrace do UK bude, samozřejmě, pokračovat i po případném odchodu a v některých britských lokalitách již poměr muslimů k “původnímu obyvatelstvu” dosáhl varujících hodnot.

Tak, například, v mnohých britských městech přesáhl podíl muslimů 20% (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cities_in_the_European_Union_by_Muslim_population) a třeba v Blackburn to je 28,4% a v Birminghamu 26,9%.

To jsou více než alarmující čísla a i když, samozřejmě, nikdy nemůžeme s takovými násilnými činy souhlasit, tak ale musíme rozumět příčinám toho činu, musíme rozumět podhoubí. A to teď intenzivně zkoumají britští policejní vyšetřovatelé.

A je zde nějaké podobnost s požárem Reichstagu či invazí vojsk VS do Československa v roce 1968? Ano i ne, protože vše souvisí se vším. U požáru Říšského sněmu v Berlíně dne 27.2.1933 šlo zcela jednoznačně o vyšachování politického konkurenta nacistů, tedy komunistů z politického boje.

Byl to čin promyšlený a pečlivě připravený a připraveni byli i obětní beránci. Bulhalský komunista Dimitrov a Holandský komunista Marinus van der Lubbe. Ten byl v následujícím roce popraven, ale Dimitrov spolu se dvěma dalšími Bulhary byl pouze vykázán do SSSR.

A ta “slavná” invaze z roku 1968? Dnes to není nic jiného, než každoroční záminka k propagandistickým protiruským orgiím, kdy se vytahuje vše možné, jen ne pravé příčiny toho zásahu.

Stejně, jako EU, potažmo NATO dnes, byly před padesáti lety Varšavská smlouva, RVHP a především pak neformální společenství komunistických států pilířem sovětské říše. A žádná říše na světě, ať již demokratická nebo jiná, ale spíše jiná, se dobrovolně nesmíří se ztrátou pozic, ztrátou vlivu.

Tak to je dne s Brexitem a podobně to bylo v roce 1968 s naším demokratickým socialismem. Případný odchod UK z EU by sice byl šokem, ale určitě daleko menším, než by byl případný odchod Československa ze společenství socialistických států.


Po odchodu Velké Británie z EU by k žádnému vážnému vojenskému oslabení dojít nemělo. Naopak, vojenské závazky Velké Británie mají se závazky k EU jen velmi malou souvislost. UK také není žádným zakládajícím členem. Vstoupila až 1.1.1973.


A tak, aniž bych chtěl ten vojenský zásah Varšavské smlouvy v srpnu 1968 jakkoli bagatelizovat, tak každý by si měl uvědomit, že to prostě byl zásah vyprovokovaný, způsobený totální neschopností tehdejšího vedení KSČ v čele s Alexandrem Dubčekem.

A nebo si můžeme hrát na konspirátory, kteří objeví, že Dubček vlastně nebyl takový československý Forrest Gump, ale, že to byl geniální agent a mistrný manipulátor a celou věc vedl tak, aby se zde na konci jeho mise ta sovětská vojska “nadobro” (nebýt Kocába, tak nadobro) usadila.

P.S. Teď jsem zahlédl perex článku pana Bartoně Vražda britské poslankyně a autor hned v perexu uvádí heslo zastánců setrvání UK v EU Remain. Přiznám se, že to je heslo logické, že mě nenapadlo, ale hlavně, nikdy předtím jsem to heslo nečetl.

33 komentářů :

 1. Vražda jako prostředek pro vlastní prospěch je u psychopatů (zde u britské vlády) "normální", protože jejich geneticky poškozený mozek si vždy najde "zdůvodnění". Vždyť i "čeští" polistopadoví psychopati, když chystali vlastizrádnou likvidaci Československa v zájmu Říše, zavraždili Kryla a Dubčeka, protože ti dva byli pro ně nebezpeční - jako odpůrci rozdělení, za kterými by Češi i Slováci bez váhání šli.

  Autor článku ovšem nechápe, co se dělo v roce 1968. Byla tu jednak drtivá většina (!) těch, kteří chtěli udržet socialismus, jen ho zbavit jeho chyb; v čele této většiny byl Dubček. Západní vlády měly z Pražského Jara hrůzu, že bude atraktivní i pro jejich (poctivé, chudé) obyvatele, tak se snažily Pražské Jaro diskreditovat prostřednictvím placených loutek typu Havla, vykřikujících o rozbití socialismu a restauraci kapitalismu. Protože však většina národa nebrala Havlovce vážně a viděla je jako psychiatricky nemocná individua, snažily se USA prolhaně přesvědčit přímo Brežněva, že u nás hrozí nastolení kapitalismu, což se jim podařilo.

  OdpovědětVymazat
 2. Chudák holka byla obětována ve velké hře Anglie a Camerona!!Určitě to nebyla náho,stejně jako atentáty v Paříži,Bruselu nebo vyhozená letadla do povětří!Je to hra tajných služeb ve prospěch politiků a především velkých globálních hráčů z USA!!!Terorismus je jen nástroj k dosažení omezení práv občanů EU!Uměle vytvořená imigrace do EU je řízená z USA, což je jiš skoro veřejné tajemství!Navíc se na tomto exodu přiživuje bezostyšně Turecký teroristický sulejmanský Errdoggan ISIS ropná company!Jen Angela I.Šílená hraje divadlo pro Němce!Musí poslouchat co jí nařídí černý gurů z USA!.....a češi........drží strachy h.u.b.u.....

  OdpovědětVymazat
 3. Po vraaždě té ubohé mladé ženy a maminky dvou dětí se teprve poílitici rozhodli veřejně nevystupovat. Proč to neudělali dřív? Vždyť je to referendum, tzn.lidé se mají rozhodnout sami a ne být ovlivňováni. Kdo měl moc a přístup k mikrofonu - vyřvával své názory, ať ty, ci druhé. Většina národa tu možnost nemá, ani v VB ani u nás. Všude jsou lidi, kterým je všechno fuk, tak ať nechodí k referndu, ale ostatní myslící lidé, a těch je většina, ať se rozhodnou sami bez propagandy. Je to přece nechutné a podvodné vyřvávat své názory a hrozby, co bude, když. Tim se jen vyhrotí emoce. A teď je o dva sirotky víc a na tu nešťastnou ženu se za pár dní zapomene.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   To ale nebyla! žádná "ubohá žena a maminka".
   Takové nepodporují islám, imigranty a všelikou svoloč, ale sedí doma na prdeli a starají se o své fakany!

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Např. Litviněnko a další jsou toho důkazem.
   Jede se pořád podle osvědčených manuálů.
   Samková je chytrá ženská a napadlo ji okamžitě totéž. U advokátů lze předpokládat jistý smysl pro logiku věcí.
   Napsala cosi o "hořícím reichstagu".

   Vymazat
  3. Muslimský pohled na svět v Evropě
   https://www.youtube.com/watch?v=j9sP9Jmnupw

   Vymazat
 4. To, že provedená vražda byla provedena plánovaně a jako odezva na stoupající výsledky referend připisující předpokládanou výhru těch, kteří již nechtějí být otroky Evropské Unie, je jasné už jen z důvodu načasování. Vyvíjelo se to pro setrvání v Evropaské Unii špatně a bylo načase něco provést, tak aby to zvrátilo nebezpečí oslabení imperia Evropaské Unie. Vražda v řadách zastánců vystoupení by ještě víc posílila naději na vítězství vystoupení. Tak je logické, že byla vytypována nevinná žena, matka dvou dětí, zastánkyně setrvání v Evrropaské Unii. Bude to mít stejný výsledek jako obětování letadla letu MH 17 nad Ukrajinou, které pomohlo USA k roezštvání ještě větší histerie proti Ruské Federaci. Další vyšetřování této letecké katastrofy je už v réžii USA a i když všechny letecké katastrofy jou vyšetřene v rozumném termínu, tato katastrofa bude používána jako trvalý klacek na Evropaské státy, protože sankcemi proti Rusku, tlačením Evropy do války s Ruskem, trpí hlavně Evropa a USA se pokrytecky směje. Je jasné, že Velká Británie z EU nevystoupí a vše dopadne jako v Rakousku, kde všichni hlasovali pro kandidáta, který byl proti migraci a nakonec s přičiněním ameridkého velvyslanectví to vyhrál kandidát podporující všemi deseti mmuslimskou migraci do Evropy a její konec. A tak to dopadne i ve Velé Británii, kde sice lidé ve většíně budou pro vystoupení, ale nakonec výsledek bude setrvání v EU. Není důležité jak kdo halsuje, ale kdo sčítá hlasy. Sčítání hlasů je ten klíčový moment, který bude kontrolovat Americké velvyslanectví a kde nenechá nic náhodě. Ale, aby bylo možné prezentovat občany Velké Británie, kteří jsou pro vystoupení jako teroristy, bylo nutné obětovat nevinného člověka a to se stalo. Od tothoto momentu budou všichni, kteří chtějí vystoupit z EU prezentování jako teroristi, tak jako jsou všichni, kteří nesouhlasí s tím co hlásá Česká telvize jsou prezentování jako komunisti a putinovce. Je to pořád to samé, kapitalismus neumí jinak vlásnot, než vládnout vražděním nevinných lidí.

  OdpovědětVymazat
 5. Je to především důkaz, že politika může člověka připravit o rozum.

  OdpovědětVymazat
 6. Jeden provokujúci názor na 21.8.1968.
  Čo ak nás tí rusáci, "zachránili" od bordelu, aký je teraz na Ukrajine.
  Okrem toho, s odstupom času a priesaku neoficiálnych informácií a skúseostí, aj tak nedokázali zabrániť tomu brdelu, ktorý nastal po nástupe DEMOkracie u nás.
  Lebo dovtedy sme nikoho nebombardovali a ani nesúhlasili s bombardovaním, ani len tým "humánnym".
  Dovtedy sme sa nikdy nehádali o politickej orientácii, len o fotbale a hokeji.
  Dovtedy sme mali všetci prácu, a pracovali aj cigáni, lebo museli podľa zákona. Dnes už taký zákon nie je.
  Dovtedy sme mali menej jedla na stole, ale aj menšie šunky na sebe.
  Dovtedy sme boli jendotní a dnes sme "susedia".
  Dovtedy .... sa už minulo. Dnes sme slobodní (asi), rovní (ako kde) a voľní pre celý svet.
  Viete, kde je vrchol DEMOkracie?
  Podľa vyjadrenia jedného strýca, čo podopieral krčmu:
  Vrchol DEMOkracie je v cigánskej osade. Tam môže každý s každým, čo chce, kde chce, kedy chce, ako chce a my to platíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To co píšete je pravda. Ale byly také jiné problémy.
   Ale, když uvážíme kam se to dnes s námi řítí, je na čase uvažovat o dalším zvacím dopisu.
   Děda.

   Vymazat
 7. Někdo s té velké trojky musí do toho hodit vidle.Německo určitě ne,když z toho těží nejvíce,Francie,tam není schopný politik.S členstvím Anglie je to stejně komedie,jsou v EU,ale tak trochu ne,ještě si vymohli další další změny pravidel.Kdyby s tím začala malá země,tak ji zadupou do bláta.Jestli teď nevystoupí,za rok to bude určitě a bolestnější.

  OdpovědětVymazat
 8. No nevím. Mně to připadá spíš tak, že v rámci lidských práv a taky úspor pustili všechny cvoky z ústavů a teď se dostavují výsledky.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 9. Vlastenka  Jsem od začátku přesvědčená o tom, že šlo o vraždu na objednávku.
  Už jen načasování je vypovídající.
  A to, co se strhlo poté, dokládá mou tezi. Eurofilové okamžitě sprostě napadli všechny příznivce Brexitu (tedy minimálně polovinu občanů Británie) z toho, že jsou viníky této vraždy.
  Co je moc to je moc.
  Když se příliš tlačí na pilu, nemusí to vyjít.
  Snaha ovlivnit část voličské základny (mdlejšího rozumu) z toho čouhá jako sláma z bot.
  Poskoci NWO se neštítí ničeho, nebylo by to poprvé, kdy obětovali pěšáka.
  Soudružka položila život za "správnou věc".
  Líto mi jí skutečně není. Asi jako našim předkům nebylo líto smrti říšského protektora.
  Tihle kolaboranti otvírají islámským dobyvatelům brány Evropy dokořán a bude s nimi časem nakládáno mnohem hůř.
  Ta doba nepochybně přijde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I Pjakin prorokuje, že tito vítači z nezýskofek "půjdou první pod nůž".

   Vymazat
 10. JFK údajně také zabil osamělý vyšinutý střelec... Vojenskou puškou, na vzdálenost několik set metrů, několika výstřely a ještě zranil generála, který jel ve voze s ním, ale Jackie vyvázla bez zranění. Posléze byl zabit jiným osamělým mstitelem dřív, než stačili novináři zjistit bližší podrobnosti. M.L.King. Robert Kennnedy, Aldo Moro, Olaf Palme... A v hlubší minulosti již zmíněný Říšský sněm v Berlíně, vysílačka v Glivicích, Tonkinský záliv, před ním Mosadek, Sukarno, Nadžíbulláh... Čí je to rukopis?

  OdpovědětVymazat
 11. http://aeronet.cz/news/glad-shes-gone-jo-coxova-byla-uspana-heparinem-britove-spekuluji-co-se-stalo-v-nemocnici-false-flag-za-mobilizaci-nerozhodnutych-britu-proti-brexitu-na-miste-utoku-probihalo-cviceni/ a tady http://orgo-net.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. Vecny zivot uzitocnym idiotom..
  http://aeronet.cz/news/glad-shes-gone-jo-coxova-byla-uspana-heparinem-britove-spekuluji-co-se-stalo-v-nemocnici-false-flag-za-mobilizaci-nerozhodnutych-britu-proti-brexitu-na-miste-utoku-probihalo-cviceni/

  OdpovědětVymazat
 13. Ta "chudak holka a maminka dvou deti" byla zvolena za partaj, ktera mimo jine aktivne hlasovala pro valku v Syrii, bezletovou zonu, coz vedlo k eskalaci, smrti pul milionu Syranu, znicene zemi a uprchlictvi.

  To jen, abychom se vratili na zem co ve skutecnosti je ta britska Labour party za partu, v podstate neco ala prave kridlo v nasi cssd.. cili stredovi fasiste..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Expremier Blair byl velmi aktivní při bombardování Jugoslávie v roce 1999 i při invazi do Iráku o 4 roky později. Nicméně vražda poslankyně Coxové je zločin, který se ničím ospravedlnit nedá.

   Vymazat
  2. Však ho čeká peklo .

   Vymazat
 14. Kolik je obětí multi-kulti a migrační invaze každý den, měsíc, rok a mediální pes po nich neštěkne. Jakkoliv násilí a vraždu zvláště neschvaluji, pro jednou to dopadlo na vítací sluníčkářku. Tahle kreatura a její politická strana schvalovala odzbrojení Britů - kdyby měla legální pistoli nebo alespoň pepřák či nůž, mohla se ubránit a žít. Ať se ta svině smaží v pekle.

  Jestli Brexit dopadne nebo ne, na tom nezáleží. Za rok, dva se EU stejně rozpadne a bude to "kdo uteče, vyhraje".

  OdpovědětVymazat
 15. Hezké chazarské děvče a nevěřím, že by ji obětovali. Prostě lidé už toho svinstva a lhaní mají dost.

  OdpovědětVymazat
 16. Žádný brexit nebude, udělají to, co v Rakousku, nakrmí počítač a budou místa s pětisetprocentní volební účastí.

  OdpovědětVymazat
 17. Brexit nebude, je to takový poslední bluff zacházející imperiální hvězdy. Jsou v situaci lose-lose.

  OdpovědětVymazat
 18. kdopak asi vyškolil a nadopoval toho zabijaka ktery určitě neni prvni ani posledni zneužity otrok tady nešlo ani tak o vraždu jako o obraceni vovčana ferdiše pištory na pravou viru u nas tež znamou pod heslem na věčne časy a nikdy jinak ostani keci jako že mamminka děti vzorna atd jsou už jen vabničky na lep

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 0:32
   Naprosto souhlasím.
   Buď byl psychopat,mentálně zaostalý,spíš opravdu navedený.Kdopak mu dal zbraň, upiloval hlaveň,těch otázek je mnoho.
   Kdo vraždí,smrt ho navštíví brzy také,ale ti strůjci jsou v klidu.

   Vymazat
 19. Stopro to bylo naplánováno tak, aby byl dojem co nejsilnější - tedy vybrána byla matka dvou dětí. Teď budou světem oblétat snímky nevinných dětí plačících nad hrobem. Z toho vidíme, že zastánci setrvání v EU se nezastaví před ničím a chaos v Evropě i v hlavách lidí budou stupňovat a bičovat k nepříčetnosti. Kdyby odpravili samotného Nigela Farage, nemělo by to takovou sílu, oni si odpravili vlastní podporovatelku islamizace. Je to efektní, ale už obehraný trik. Lidi by jim na to už neměli skočit. Útok pod falešnou vlajkou se táhne jako červená nit dějinami. Nedávno byl na NR článek se seznamem takovýchto útoků. Strůjci ale také hodně riskují. Teorie chaosu říká, že v bifurkačním bodě (tedy na vrcholu chaosu) stačí malinký podnět, aby se dějiny začaly řítit nějakým dopředu nepředvídatelným směrem. (To nemám z vlastní hlavy, uvádí to Ilona Švihlíková ve své knize Přelom). Uvidíme, co tato událost přinese, ale myslím, že čas ještě úplně nenazrál. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
 20. Ten for o Kocábovi - tomu už se nedá ani smát. Kocábova jediná vpravdě genialní schopnost byla založit fond a poté ho výhodně zpeněžit. Je to chlívák nejhoršího druhu.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kocab ten fond "nezalozil" byl prizvan jako podilnik, ktery zajisti PR a kontaktaz na stuktury nove havlisticke republiky. Pak na radu tech skutecnych zakladatelu financnich zraloku - spekulantu co to vymysleli rovnez vcas prodal. Utrzene multi miliony pote dal v plen "charite a obcanskym postojum" a takove menicko nesmrdi a jen hreje "pro dobrou vec" do konce zivota havloidniho soudruha..

   Ovvcan co si vicemene z nudy a hecu jak ten jouda vycinkal porobu a chudobu horsi jak za okupace ci po Bile hore, muze dnes a po dalsi generace uz jen mlatit hlavou o zed jak naletel, opet.

   Vymazat
 21. V politice se moc netestuje co by bylo,kdyby bylo.Je to více buď a nebo. A tak vyhnání vojsk z Československa není jen zásluha Kocába,ale zásluha ruského vedení té doby.Dnes by bylo ideální otestovat EU odchodem UK. Ale následně by to byl konec EU, neb by se dokázala zbytečnost tohoto uskupení. A tak vražda poslankyně s touto pro blematikou vůbec nesouvisí.Politika v okolí Česka si hraje jen na vlastním písečku a nevidí souvislosti. Proto nás také nebere nikdo vážně.
  Není to dobrá doba a ztrácíme jen čas nesmyslnými postoji a gesty.....

  OdpovědětVymazat
 22. Byla to objednaná vražda.Stačilo toho duševně nemocného člověka šikovně ovlivnit a navést ho na vhodnou obět.Tajné služby mají prostředky a metody o jakých nic netušíme

  OdpovědětVymazat
 23. Kdy už konečně někdo pochopí že odsun sov vojsk není dílem toho debila Kocába?

  OdpovědětVymazat