Reklama

.

.

pátek 24. června 2016

Ukrajina míří do Evropy: šéfka policie nechává povalit muže kvůli dotazům (video)

ea24
23. 6. 2016 Eurasia24
O poměrech na současné Ukrajině vypovídá další video, které se v minulých dnech objevilo na internetu. Ukazuje, jak může dopadnout člověk, který vznese kritické dotazy na vysokého představitele státní moci.

Ukrajinec využil tiskové konference šéfky Ukrajinské národní policie Chatii Dekanoidze, aby jí coby hlas lidu – na rozdíl od ostatních novinářů – položil několik kritických otázek, týkajících se chodu ukrajinského státu a jeho „elit“.

Namísto toho, aby gruzínská vysoká úřednice v ukrajinských službách muže vyslechla a pak zareagovala na jeho dotazy, nechala jej skupinou policistů vytlačit ze své blízkosti, povalit na zem a odvléci pryč.

Jak poznamenává portál Rusvesna.su, násilí přihlížel jeden z výrazných aktivistů Majdanu, známý novinář a „bojovník za svobodu slova“ Sergej Lešenko (s duhovým symbolem na tričku):


10 komentářů :

 1. Ukrajinská svoboda - takhle to bude za pár roků tady.

  OdpovědětVymazat
 2. Na svém cestovním pase přelepim nápis EVROPSKÁ ÚNIE černou páskou!!!
  • Včera jsem slyšel v ČR+ Jak nějakej profesorskej blb říkal,že jesli vyjde brexit tak za to může Rusko. Holt Putin může i za to,že Kalousek je vůl.
  • Skvělá zpráva po ránu, doufám, že se časem odtrhnou i další země EU a hlavně se rozpadne zločinecké NATO. Radost pro všechny slušné lidi, smutek pro psychopaty typu Kalouska a Halíka.
  • MNĚ NEVADÍ, ŽE SI VSTUPIL, MNĚ VADÍ, ŽE SI VYSTUPIL !!! ZASTAVME SA BRATIA, VEĎ SA ONI ZTRATIA, SLOVANI OŽIJÚ!!! CHECK EXIT !!! AŤ ŽÍJÍ NAŠE POCTIVÉ TVARŮŠKY, POMAZÁNKOVÉ MÁSLO, NAŠE ŠPEKÁČKY, NÁŠ RUM. Náhražky si nechte v západní Evropě.
  • Chápu, že ČT1 má od svých páníčků zpoza velké louže určité instrukce. Co ale nechápu je, že si tak dlouho myslí, že tomu národ věří a jede v tom dál.
  • Konečně začal rozpad totalitářské bandy zvané Evropská Unie!Doufejme, že další státy budou následovat.Itálie,Holandsko,Fr​ancie už dávají najevo,že by také rádi referendum.Konečně se ten odporný moloch na hliněných nohách kácí...!
  • dnes konečně zvítězila PRAVDA A LÁSKA
  • PRO EVROPANY JE VÝSLEDEK REFERENDA V BRITÁNII DŮVODEM K OSLAVÁM VITĚZSTVÍ NAD BURESELSKÝM DIKTÁTEM, NEOMALENOSTÍ, NADUTOSTÍ, SPROSTOSTÍ, NEKOMPETENTNOSTÍ a VLESDOPRDELISMU VŮČI USA!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Ty banderovský svině patří jedině do oplocený ohrady nebo na nucený práce,ksidl jeden!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Takto sa bojuje na Ukrajine za Euroatlanické idealy. Treba sa pýtat ako Ukrajina kvitne ,ale ked sa prostý ukrajinci opýtaju čo ich trápi tak ich jednoducho umlčia.Ukrajinska demokracia v priamom prenose. Keby sa to stalo v Rusku tak naše mass media kvičia a za 1 den to ukážu najmenej 100 krát v TV ČT . Pretože to bolo v demokratickej Ukrajine tak sa to samozrejme neodvisiela. Ešteže Briti dali signál o vystupení z EU a jasne dali najavo čo si myslia o byrakratoch EU. Dufam že aj ostatne štáty sa nad buducnostou EU zamyslia.

  OdpovědětVymazat
 5. Otazkou je,jestli Bruselski zmrdi budou akceptovat referendum!Protoze z toho vlaku do pekel se nevystupuje! Vsichni tam z toho maji hlavu o 3 cisla vetsi a dochazi jim ze se blizi den kdy "ozdobi "kandelabry...Mimo jine je to poradnej klin do prdele cerny opice z bile chatrce!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Tak nekteré Ukajinske vopice made in USA i NATO proberte se a vytahnete svá tela z análu USA, videt Vam jenom paty z análu USA i NATO. Vylezte z té USA i NATO prdele a chovejte se proboha dustojne. Ten sen co Vam nabulikali USA i NATO aby se zmocnili Vaši země se rozpadá !!! Briti vystoupili z Evrosajuza a Vy nektere ukroopice se tam cpete. Možna Vam EU, NATO da oribinal USA žvejkačku aby Vam vzali Ukrajinu. To je vše. Spamatujte se některé ukroopice made in USA i NATO . Po vystoupení Britu z Evrosajuza nastava začatek konce EVROSAJUZA !!!

  OdpovědětVymazat
 7. Chudáci Britové, kdo jim teď dokončí tolik potřebnou směrnici o omezení výkonu rychlovarných konvic a fénů? Jak budou moci žít bez toho, aby jim někdo řekl, jak mají mít zahnuté okurky, jakým vysavačem vysávat, jakou žárovnou svítit? Jak chcete Britové bez těchto směrnic a nařízení dále existovat. Jak prosím?

  OdpovědětVymazat
 8. Víte, kdy vstoupí Ukrajina do EU? .... Až už v EU nebude žádná evropská krajina. Pouze Turecko, Gruzie, Kosovo a možná i Německo. :-)

  PK2

  OdpovědětVymazat
 9. Tak tedy vypadá ukrajinská demokracie, režim mírumilovných lidí ?

  OdpovědětVymazat