Reklama

.

.

čtvrtek 2. června 2016

„Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko pronáší řeč v Radě

The Saker
2.6.2016   Zvědavec
 

Zajímavé záběry. „Ukrajinská hrdinka“ Naděžda Savčenko přednesla svůj první projev před ukrajinskou Radou. Byla uvedena dalším bona fide náckem, Andrijem Parubim, novým předsedou parlamentu a č. 2 v ukroušském Banderastánu. Nevím, jestli to zaregistrují lidé nemluvící ukrajinsky, ale Parubij zní, jak bych to měl říct, nepříliš při smyslech. Slyšel jsem zvěsti, že trpí duševní nemocí, a když jsem ho dnes poslouchal, nedivil bych se, kdyby měly pravdivý základ.

Co se týká Savčenkové, byla sama sebou, což není překvapením. Členům Rady řekla, že jim nedovolí zapomenout na ty, kteří zemřeli za „naši milovanou Ukrajinou“, a vypadala dost naštvaně. Jenže ona vypadá naštvaně pořád. A stejně jako onehdy při rozpravě s Porošenkem se chovala tak, jako by slyšela hlasy nebo měla problém se soustředěním. Divné. Ale nejlepší bylo, když pak nutila (psychologicky) všechny ty poslance vstát a zpívat s ní ukroušskou hymnu. Skoro mi jich bylo líto, obzvláště když jsem viděl v jejich tvářích dosti strojený výraz.

Upřímně, je magor tak, jak říkala. Myslím, že stejně jako další „velký“ „ukrajinský vlastenec“ – Alexandr Muzyčko (alias Saško Bilij) – i ona bude pravděpodobně zastřelena, spíše dříve, než později, a, samozřejmě, obviněn z toho bude Putin.

Saker

PS: omlouvám se, nemám čas – či se mi nechce – překládat zcela předvídatelné hlouposti z úst Parubije či Savčenko, jsem si jistý, že pokud budete mít zájem, najdete si to na internetu.

PPS: Nyní jsem opravdu rád, že je Savčenko v Kyjevě. Upřímně, je v tom krásná karmická spravedlnost. Je mnohem lepší „skutečnou tváří“ ukronacistického Banderastánu, než, řekněme, Porošenko, Timošenková či „Jac“. Je opravdu „skutečným“, dokonalým, koncentrovaným a čistým vyjádřením ukronacistické nenávisti, odpornosti a zla. Pomyšlení, že pseudo-nacionalističtí ukrajinští oligarchové si to rozdávají s touto harpyí, mne přivádí k smíchu. Doufám, že to bude natočeno kvalitně a na spoustě videí.

PPS: Chcete slyšet něco legračního? Ukronacistický slogan „Україна понад усе“ (Ukrajina nadevše) je přímou kopií německého „Deutschland über alles“ (Německo nadevše), stejně jako text ukronacistické národní hymny „ще не вмерла Україна“ (Ukrajina ještě nezhynula) je přímou kopií polského „Jeszcze Polska nie zginela“ (Polsko ještě nezhynulo). Co se týká melodie, tak ta byla napsána, kým jiným, než katolickým knězem Michailem Verbitskim. Nejsou tito „nacionalisté“ k sežrání?! LOL!

“Hero of the Ukraine” Nadezhda Savchenko addresses the Rada vyšel 31. května 2016 na thesaker.is. Překlad v ceně 149 Kč Zvědavec.

52 komentářů :

 1. Tak ta je klabá. Z východu přichází strach.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerozumím

   Vymazat
  2. Ďalší Putinov strategicky ťah,prepustením tejto Ukrajinskej suky(feny) vyrobil ďalší veľký problém pre Ukrajinskú vládu parlament a samozrejme Porošenka.Táto bláznivá hrdinka je ako neriadená strela.

   Vymazat
  3. Tady by neprošel! Zde totiž zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
 2. Pani budoucí ukrajinská prezidentka kremelským agentům ještě mnohokrát zvedne tlak až k nepříčetnosti, toť zcela zřejmá věc! Řekla to sice svými slovy, ale významově zcela přesně: "Putlere, ponech si svůj rajch, my ti ho neberem, ale dej pracky od Ukrajiny a jiných zemí které setřásly postbolševické jho či se o to snaží!".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš ty prasklá gumo Láhváče sráče Havla?!!!!!

   Vymazat
  2. Hlavně že ty nejsi potomek STBácký svině,Chujmere debiloviči!!!!!

   Vymazat
  3. Jak se říká "kdo chce kam, pomozme mu tam" :) Ne, že by snad trollové mohli pochopit o čem je řeč.

   Vymazat
  4. A jíst chutná? Chtělo by to klystýr a chinin. Třikrát denně. 8-)

   Vymazat
  5. pro 6.53
   Napiš, kde jsou dnes Rusové se svými vojsky, máš možnost Savčenko doplnit!
   A pro úplnost napiš taky kde mají USA svoje vojáky.
   Můžeš do těch vojáků zahrnout i "poradce" a to na obou stranách, ať jich je víc (těch Rusů).

   Vymazat
  6. Fuj,to jsem se lekla,že sem píše příspěvek sama velká Savčenková,A on je to jenom náš Pepek Vyskočů!6:53!

   Vymazat
  7. Ty jsi opravdu ubožák. Proč lezeš denně na web s převahou "komoušů" které tak strašně nenávidíš? To vůbec nemá žádnou logiku. Potřebuješ se denně vyzvracet? Strč si prst do krku, a nemusíš se kvůli svým zvratkům nikde ztrapňovat.Můžeš hned odjet na Ukrajinu a požádat tu praštěnou mrchu o ruku - co ti v tom brání? Nebo jsi taky baba? Chvílema to tak vypadá - tak hnusný a nenávistný projevy vypadají spíš na nějakou hysterku.

   Vymazat
  8. No nevím jak je to s tím "Putlere, ponech si svůj rajch, my ti ho neberem", protože Porošenko prohlásil, že "Krym a Donbas získáme zpět a potom půjdeme až do Moskvy". Savčenko by byla opravdu skvělým ukrajinským prezidentem, přímo symbolickým, už se na ni těším.

   Vymazat
  9. No a jeď jí vyjádřit svou podporu osobně ty magore 12.09 - máš právo na svoje vlastní modly. Ale tady se na ní moc netěš, sem se ona dostane jen velmi těžko. A jestli tyhle blbý provokace tady provozuješ za nějakou úplatu, aby se rozproudily diskuze, tak jsi ještě ubožejší, než si myslím. I když - český zmrd za peníze bude psát nebo žvanit cokoliv - to už jsme si za těch šestadvacet let ověřili.

   Vymazat
  10. Walzmann jen tak žvaní, aby skryl že jsou s Chujlem jedna ruka! Komödie!:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/5rzodi0kA.jpg

   Vymazat
  11. Mě stačí co jsem zdědil, nepotřebuju si přivydělávat. Potřebuju s bavit a zdejší smrduté proputlerské stojaté vody si přímo říkaj o nějaké to zčeření!:)))

   Vymazat
  12. A co jsi po Lahváčovi podědila????Lásku k chlastu,ale mozek ne!!!:-D

   Vymazat
  13. Lahváč nikdy neměl dobrej mozek - důkazem jeho cancy typu Audience a ta příšerná slátanina Odcházení:)To chujlo, Putler, ten má bystrej mozek! Proto umí tak beztrestně a dlouho škodit svému národu:) - http://vk.com/sotnya_88

   Vymazat
  14. 6:53 Nevidíte v uvedemém citátu Savčenkové tu krystalickou hloupost a lež? Vždyť jediný Putin se snaží z Ruska "setřást postbolševické jho". Ukrajina do něj naopak ochotně leze za pomoci takových psychopatů, jako je Savčenko.
   12:43 Zřejmě jste dědil po restituentovi. To plně vysvětluje vaše "objektivní" názory na minulý a současný režim. Jen to hodně zpochybňuje vaše vyjádření o možnostech všech "schopných a pracovitých".

   Vymazat
  15. Nevím co je ještě restituent. Zkrátka se prodala vila, kterou má kulacká prabábule v 50-tym roce koupila jako věno mý bábuli a její ségře napůl. Jako "ideální spoluvlastnictví". Šlo o luxusní vilu v Liberci, po odsunutých Němcích. Nějaký babky když jsme to před prodejem stěhovali chodily okolo a nadávaly na Čechy! Asi bejvalý Sudeťačky. A prej: "No hlavně že máte nový auto, že, ale barák jste nechali takhle zhuntovat!". I tak za něj bylo 5 melounů, tak co? Jsem se rozdělil s dvěma bratranci - halb-halb. Prabába za něj po válce dala 150 litrů!:)))

   Vymazat
 3. Tak to je teda něco. Vrahové a zločinci, fašouni s vymytým mozkem vládnou Ukrajině!!! Bůh ochraňuj prostý a rozumný lid této země. A také nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vpravo je předek ruských vlastenců! Vlevo je předek protoputlerčik - http://s54.radikal.ru/i144/1206/70/036b594547d0.jpg

   Vymazat
 4. No to je panoptikum. Až se Ukrajinci konečně jednou probudí kvůli hladu a bídě, to bude masakr. To budou na Západě řvát, že na Ukrajině probíhají pogromy! Jo jo, historie se vždycky opakuje.

  OdpovědětVymazat
 5. Ta statecna zeme ktera se brani ruske agresi se jmenuje Ukrajina.
  Zapamatujte si to, komunisticti vlezdoprdelkove.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš ty vypatlaná banderovská palice?!!!!!Vystrč hlavu z tý ussácký negerský prdele a zalez na palmu!!!!!

   Vymazat
  2. 7:49 Ta tvoje fašistická ,statečná Ukrajina se zlikviduje sama!Co by s Ukrajinci Rusové dělali?Živili je dost dlouho a když přestali,tak se Pepku podívej,jak to dopadá.Líný kůže raději rozprodají nejcennější a nejúrodnější zem cizákům,než by na ní sami hospodařili.To víš,Obama zasévat a sklízet nebude.Tam bude mít montovny druhu Ferdy mravence,základny NATO proti Rusům a ty Pepan můžeš jet na Ukrajinu posilovat svobodu slova a přihlásit se do Praporu Azov.Však tam ta rajda je také,ne.?

   Vymazat
  3. Opakuju 7.46 - co tady ještě děláš? Ta statečná žena na Ukrajině čeká na takový hrdiny posedlý nenávistí vůči svým spoluobčanům, jako jsi ty. Ty jsi tím úplně nemocnej. Odtáhni odtud, a třeba se ti poštěstí po boku takový megery možnost nějaké lidi zabíjet, tobě by to asi bylo fuk,jaké. Jsi vymaštěnej magor, jako ten američan, kterej tady hovadsky pobil svoje příbuzné, kteří se o něj starali,protože si chtěl připadat jako Alexandr Makedonský. A jak si připadáš ty, ty sprostej, nenávistnej magore?

   Vymazat
  4. Můj předek je vpravo, tvůj - vlevo - http://s54.radikal.ru/i144/1206/70/036b594547d0.jpg

   Vymazat
 6. Putin je hlava, navíc ji pustil v den druhého výročí Porošenkovy vlády nad Ukrajinou. Takové jako: Všechno nejlepší a tu máš dárek od Ruského národa, dobře si ho užij. Krym vám nevrátíme, ale Savčenkovou rádi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přeně tak,ta potrhlá čarodějnice tam začne tak řádit,že ji ta chazarská smečka brzy zakroutí krkem.
   Puťka to udělal fikaně,dal od ní ruce pryč,protože ví,že si ji Ukrajinci zabijou sami...

   Vymazat
  2. Přesně dle rčení: "Bojte se svých přání, mohla by se splnit!"

   Vymazat
  3. Vlastenka


   Tak teď už chápu, proč tu sadistickou svini pustil zpátky.
   Ten člověk je snad vizionář!
   Ona hned první den ,co přitáhne, prohlásí, že to vezme po Porošovi.)))

   No nekupte to!

   Vymazat
  4. Nikoli snad ale skutečně je!

   Vymazat
  5. Putin je chujlo, ne?

   Vymazat
 7. Když chtějí banderovskou svini uctívat,tak ať chcípnou hlady a zimou,žádná škoda takových hovad nebude!

  OdpovědětVymazat
 8. Nadáváme na Ukrajinu a nám vládnou ještě nebezpečnější zločinci. Jenom svoji nenávist k vlastnímu národu lépe maskují

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:51 Souhlasím!Žádný rozdíl mezi nimi není.

   Vymazat
  2. !!!

   http://aeronet.cz/news/video-defile-ceskych-zradcu-v-ukrajinskem-propaganda-dokumentu-kde-plivaji-na-prezidenta-milose-zemana-tohle-uz-je-pres-caru-video-vzniklo-ve-spolupraci-ukrajinske-tajne-sluzby-a-poradce/

   Vymazat
  3. Ukrajina je nešťastná země. Každý by ji chtěl mít na své straně, ale je beznadějně rozkradena a rozpolcena.
   Dobré časy tam začaly v 60tých letech za Chruščova, poté co nechal zavraždit Banderu a tím tam ukončil teror. Po rozpadu SSSR byla rozkradena dnešními oligarchy, a dobré časy skončily.
   Ekonomická neuspokojivost a nacionalizmus byly zneužity dvakrát pro barevnou revoluci z vnějšku (kým asi?).
   Ta druhá barevná se povedla, a nastoupila paradoxní vláda proEUnijních ultranacionalistů řízených z USA.
   Odpor obyvatelstva byl hašen terorem ultranacionalistických bojůvek, soukromých batalionů a za pomoci armády. Strašlivá občanská válka se stala zástupní válkou mezi velmocemi.

   Ekonomika země, vysáté oligarchy a válkou je na huntě.

   Cílem americké strany je, aby Ukrajina posloužila jako nástupní a nátlakový prostor proti Rusku, hostila základny NATO, poslouchala příkazy z USA, a aby živena byla z EU a částečně i z Ruska.
   Z ruské strany je cílem udržet Ukrajinu jako nárazníkové pásmo, víceméně přátelské, nebo alespoň neutrální.

   Něco z toho se splnilo, něco ne.
   Když již byly rozpory uvnitř země poněkud přitlumeny, přichází silná, fanatická a pošahaná osobnost, kterou nelze nepodporovat, ale ani podporovat, snad jenom zabít.

   Rusko zapůsobilo dojmem, že podléhá zahraničnímu tlaku, když ukázalo humánní tvář a Naděždu vyměnilo. Nemohlo však poslat na Ukrajinu lepšího záškodníka. Ona má základnu v ultranacionalistyckých úderných oddílech, takže její hlas je silný, trpěla za Ukrajinu, takže je neodmítnutelná. Navíc se cítí být „ Johankou z Arcu“, a mám za to, že nesnáší oligarchy.

   Ona se chová jako málokterý muž, a určitě ne jako žena. Je skoro bez zábran, jakoby byla v hypnóze.
   Savčenko je krajně nacionalistický fanatik. S heslem „Ukrajina nade vše“ také říká, že chce, aby na Ukrajině byl mír, aby nikdo nechtěl válku, čehož je nutno dosáhnout nejprve vítěznou válkou. Je to podstata jejích slov.
   (Připomíná to starý ruský vtip: Bude válka? Válka nebude, ale bude takový boj za mír, že nezůstane kámen na kameni)
   Říkají o ní, že je blázen, což nedokážu posoudit. Její fanatizmus může paranoiu připomínat, ale ona nevěří, že by opolčenci sestřelili Boeing, což bych právě od ní nečekal.
   Zdá se mi, že svým nenávistným a vášnivým řečem pevně věří, že je vnitřně poctivá, a bude mít velký problém najít v parlamentu souznění, protože většina lidí tam hraje o peníze a budou ji tajně nenávidět.
   Má pověst neřízené střely, což ovšem nevylučuje, že bude nějakým oligarchou využita. Zdá se, že urychlí politické třenice, a že může dojít i k utkání soukromých armád mezi sebou. Ona bude chtít fakticky ovládnout Donbas a Krym, a rychle pozná, že většina poslanců to podporuje spíše jen slovně. A Rusko to stejně nedovolí.

   Má se stát šéfkou bezpečnostní rady, bude tedy vybavena značným vlivem. Ani by mě příliš nepřekvapilo, že až zběsilá Naděžda nahlédne s vrcholné politiky hrůzu ukrajinské reality, a licoměrnost Západu, že bude nakonec paradoxně smířlivější vůči Rusku.
   Nejdřív ale bude pracovat pro válku, popře Minské dohody a to je pro Ukrajinu špatná vyhlídka. Uf...
   PB

   Vymazat
 9. To je hrůza,jak ona žena vodí ono shromáždění,jak na vařené nudli...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tragikomická školní besídka dětí, vypadajících jako dospělí.

   Vymazat
  2. Stádní pud je sviňa. Čím hlasitěji nějaký vůl (nebo kráva) bučí, tím bezmyšlenkovitěji za ním stádo jde i na vlstní porážku. U nás to není jiné, stačí se podívat na vývoj po roce 89 a řízení stáda pomocí sdělovadel.

   Vymazat
 10. Vlastenka


  Psychopatka jak vyšitá.
  Té se budou všichni bát jako Caliguly.
  A nejspíš ji brzy potká nějaká "nehoda", protože ohrožuje kariéru i takového Poroše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vlastenka nebo psychopatka? Nebo to je totéž?:)

   Vymazat
 11. Vlastenka


  A víte, kdo u nás nasazuje nejvíc na Primu, které chce sebrat licenci (jsem zvědavá na to, jak to dokáže) - přiblblý poslanec ANO od Babiše.
  Viz poslední DVTV.

  A lidi toho Babiše s jeho Zlatušky, Stropnickými, Valachovými, Komárky, Macháčky... dál volí jako blbí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby Primě sebrali licenci, mohl by ji Babiš koupit, ale to neřekl on, ale já, tak to neberte úplně vážně.
   PB

   Vymazat
 12. Souhlasím s názorem že tahle vyšinutá blbka je ďábelskou pomstou prezidenta Putina ukr fašistům. Geniální, nakonec si ji tam budou muset zlikvidovat sami. Nebo že by přeci jen budoucí prezidentka?? :)))

  OdpovědětVymazat
 13. anonym 6.53 je zatím ten největší kripl,co se tu objevil...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť je docela zábavný tím jak zpestřuje a korunuje zdejší debility jeho soukmenovců.

   Vymazat
 14. 9:39
  Co je moc je příliš. Naprosto nechutný Putna, který, jako "profesor", tedy kromě toho, že je odpuzující, neumí ani rusky ani anglicky. Doporučuji shlédnout!
  http://aeronet.cz/news/video-defile-ceskych-zradcu-v-ukrajinskem-propaganda-dokumentu-kde-plivaji-na-prezidenta-milose-zemana-tohle-uz-je-pres-caru-video-vzniklo-ve-spolupraci-ukrajinske-tajne-sluzby-a-poradce/

  OdpovědětVymazat
 15. Myslím , že tato bosonohá vojanda Savčenko se už brzo v doprovodu Štětiny objeví v Bruselu a udělá tam EUbyrokratům přednášku o tom jak mají Ukrajinu podporovat . Vždyť přece Ukrajina je nade vše !

  OdpovědětVymazat
 16. Naděžda Savčenko je nedostižná proruská propagandistka. Na takovou žádná naše protipropaganda stačit nebude. To zase bude nářku a všelijakého dumání, jak tu škodlivou proruskou propagandu zneškodnit.

  OdpovědětVymazat