Reklama

.

.

středa 1. června 2016

Už jsem se styděl, že dělám v ČT. Je to akvárium bez kontaktu s realitou. Odcházející redaktor zcela otevřeně o tom, jak to teď chodí na Kavčích horách

1. 6. 2016 Parlamentní listy , část článku
Adam Komers odvedl za pětadvacet let v ČT kus práce, byl redaktorem, šéfoval regionální sekci a do povědomí veřejnosti vstoupil i jako jeden z televizních odborářů, kteří se na počátku tisíciletí postavili v krizi České televize Janě Bobošíkové. Nedávno se ale rozhodl veřejnoprávní televizi opustit, protože to, co se tam děje teď, není nic pěkného. Lidé se bojí mluvit. Po redaktorech se totiž nevyžaduje odbornost, ale bezbřehá loajalita. 


,,V ČT je to teď samý manažer a platí tam prostě nějaká zvláštní pravidla. Třeba že když někdo někoho nemá rád, tak ten člověk na obrazovku nesmí. S tím jsem se potkal několikrát. Jak je to možné? Takhle přece nemůže veřejnoprávní televize fungovat. Ta patří koncesionářům, ne těm manažerům. Oni nemají právo rozhodovat na základě osobních animozit, zda ten či onen někam smí či nesmí jenom proto, že ho vedení nemá rádo. Narážel jsem na to pořád, a když o tom dnes mluvím, běhá mi pořád husí kůže po těle,“ ošil se dnes již bývalý pracovník veřejnoprávní televize.

,, ČT24 je plná mladých lidí bez zkušeností. Ti, kteří zkušenosti mají či je postupně získali, odcházejí a ta televize je bez jakékoliv snahy udržet pouští. Hlavní věcí je totiž loajalita k vedení. To je základní a prioritní věc, která se vyžaduje, a jakmile má někdo na věci jiný názor a nedejbože ho řekne nahlas, je z něj hned největší nepřítel lidu. No a tahle schopnost kriticky hodnotit vedení přichází se zkušenostmi a věkem, takže pak tihle lidé nakonec na vedení narážejí a odcházejí,“ posteskl si Komers.

56 komentářů :

 1. Kdo vybírá vedení ČT? Kdo je dosadil? Kteří politici?

  OdpovědětVymazat
 2. Ano - takhle podobně to funguje všude. Ve školách, v nemocnicích, ve státních i nestátních institucích. Všude samý protekční manažer, pak je dlouho nic, a někde dole je nepodstatný makáč, nounejm, kterého je kdykoliv možno nahradit jiným nounejmem. V podstatě takhle funguje celá Česká zem - Chechia nebo jak se bude jmenovat dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou, ale naprostou pravdu, takovej bordel jakej tu je, tu nebyl ani za komančů, tak jak dnes poslouchají Amíky snad ani neposlouchali Rusáky.

   Vymazat
  2. Mr. Komers má taky špinavé ruce. Patří do smečky, která se podílí na genocidě Čechů. Nelze po dvaceti létech bouchnout dveřmi sebrat majeteček za dvacet milionů a z novodobé STB přejít ulici a přihlásit se za člena "charty 2016".
   Žádný nový plyšový puč nebude!
   Komers a jemu podobní dostanou doživotní zákaz práce v médiích a zákaz publikace a propadnutí majetku. Jinak patnáct let natvrdo
   Kde jaký gauner by si chtěl nahrabat, páchat nejhorší svinstvo na našem národě a když už má dost, tak převléct kabát a hrát si na lidumila.
   My nejsme náboženská obec, pane Komers!

   Vymazat
  3. Bordel zůstane bordelem ať už se tomu říká Česko nebo Czechia !

   Vymazat
  4. To Anonymní 2. června 2016 1:46

   Dovolte, abych vyslovil nesouhlas s Vaším názorem. Tímhle zaškatulkováním lidí v zásadě popíráte pohyb - myšlenkový vývoj. Takhle svět nestojí, ani v politických názorech a postojích.

   Veřejnoprávní sdělovadla by měla být nezávislá, objektivní, otevřená, nediskriminační a bez akcentu k tématům či osobám. Jestliže tyto charakteristiky nenaplňuje, tak to časem (po načerpání info a zmoudření): a) někomu dojde a odejde, nebo b) nedojde a setrvá. Co bylo důvodem Komrskova odchodu netuším, ale v případě motivace a) bych nad ním hůl nelámal. Naopak bych o něm zjišťoval info k motivaci odchodu. Potvrdí-li se a), tak bych jej zvažoval jako možného kandidáta na řídící funkci v případě změny vedení. Ten člověk totiž prokázal vyšší míru reflexe "nemorální" reality, omezenější schopnost korumpovatelnosti a v každém případě vlastní hrdost a morálku. A to je v dnešní době loajálních kývalů a pouhou zaměstnaností korupmovatelných osob hodně vypovídající o jeho osobnostní charakteristice.

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 3. Toto jsem napsal "Radě". Jsem zvědavý na vyjádření. Kam chodí pan předseda "Rady" na "školení", je velmi podivné!!!

  Zajímavé je, že to "politici" neřeší!!!!

  Mám takový dojem, že parlamentní výbor, co má tyto věci na starosti, vede předseda KSČM. Dá se to najít, leč nemám čas.

  Milá "rado".

  V uvedený den a čas, informovala ČT o návštěvě pana amerického prezidenta v Japonsku. Jak je v České televizi zvykem, opět předvedla svůj diletantismus. Na fotu nebyl pan Obama se svým japonským kolegou, nýbrž s prezidentem Vietnamu. Dokonce byly vidět americké a VIETNAMSKÉ vlajky!!! V České televizi jsou již tak zblblí protiruskou lživou propagandou, že nepoznají ani JAPONSKOU vlajku!!!

  Možná by bylo dobré, kdybyste se začali OPRAVDOVĚ zajímat o polopravdy, lži, manipulace a diletantství, které pocházejí z České televize.

  Jistě by tomu přispělo i to, aby se pan Jan Bednář věnoval tomu, čemu má. Místo toho, aby vysedával na AMERICKÉM VELVYSLANECTVÍ na konferencích o ohrožení nezávislosti českých veřejnoprávních médii!!! Již skutečnost, KDE se tato setkání konají, NAPOVÍDÁ MNOHÉ!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Panove ! Japonec, Vietnamec, Korejec, Makak ze Zululandu VSECHNO JEDNO !
  Kladu dulezitou otazku ! Kde je krasna pani Bobosikova ?
  Hmmm ?
  Ona vsem tak vynadala v Bruselu, ze jsem se do ni zamiloval ! Dopis plny obdivu jsem pro ni slozil a nad gramatikou jsem se trapil a vse bylo k nicemu.
  Zjistil jsem totiz, ze je vdana...

  Je nutne ji povolat zpet do TV, abych se na ni mohl aspon DIVAT !

  Misto hezkych zen jsou tam strasne skaredi chlapy - Kocab, Kraus, atd. ! Proc neni v Cesku smysl pro krasu ?
  honolulu - ktery smysl pro krasu ma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. si blbý nebo to jenom hraješ,

   Vymazat
  2. si blbý nebo to jenom hraješ,

   Vymazat
  3. Ten je tak blbej, že si myslí, že je vtipnej. - "Adam Komers odvedl za pětadvacet let v ČT kus práce" !!! Hlavně na začátku, když chodil Rumlovi vynášet nočník.

   Vymazat
 5. Přestala jsem se dívat na Zprávy v 19h, možná občas tak na to Počasí, ale protože to vidím za oknem, tak nepotřebuji ani tuto relaci.Naposledy takto za Husáka. Je nás určitě víc, co už Zprávy nesledujeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ČT pro mně neexistuje.Nedá se na ni koukat.

   Vymazat
  2. A nejhorší je, že za ty snůšky odporné propagandy a hnusné lži platíme 135 Kč měsíčně, ať na ten hnus koukáme nebo ne !

   Vymazat
  3. Ad 17.12
   Rozhodně nejste sama, kdo zprávy ČT nesleduje. Myslím, že manageři ČT jsou dost naštvaní na internet, kde si každý může zprávy dohledat. Otřesná úroveň jejich zpravodajství má jednu ohromnou výhodu. Člověk si přečte ve volném čase knihy, na které dosud neměl čas. Nepřímo tím ČT podporuje kulturu.

   Vymazat
 6. Nezapomínejme ovšem, že pan Komers byl jednou z hlavních tváří televizního puče. Kdyby spor vyhrálo nové vedení a paní Bobošíková se stala šéfredaktorkou TV zpravodajství, myslím, že by si tam takový průměr jako pana Komerse nenechala. A protože jsem o něm od té doby dohromady neslyšela, je zřejmé, že ani jeho podpora "revoluce" nevyvážila jeho neschopnost. Takže ať mi tento pán nic neříká - sám se podílel na vzniku toho, co se z ČT stalo, no a že na něj nezbyla žádná větší prebenda, tak zase obrátil. Je to první z těch, kteří už mají před tváří veřejnosti svého Žida. Za chvíli bude takových víc. Krysy utíkají z potápějící se lodi. Nezapomeňme ale, že jsou to jenom krysy. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napadlo mě přesně totéž. Našel se evidentně ještě větší lump, než Komers, mladší a "dynamický", bez skrupulí. Tak holt musel jít, ne že sám chtěl. Je dobře, že už se parchanti perou. Je to naděje, že se může něco změnit. J.B.

   Vymazat
  2. Také mě napadlo, když jsem četl jeho nářky: "Spáchané skutky pronásledovaly a nakonec i dostihly svého původce."

   Vymazat
  3. Takže podle vaší logiky když o J.X.Doležalovi bylo za poslední léta slyšet často, tak je to jeden z nejlepších českých novinářů, že?

   A že se účastí na puči vlastně podílel na tom, co se z ČT stalo? To je pro vás tak těžko představitelné, že se může nějaká instituce za 15 let změnit? Ještě před nějakými 5-7 lety se toho zpravodajství ČT moc vytknout nedalo, ale to pro vás nebylo zajímavé, že? To jste o Komersovi mlčeli.

   Vymazat
 7. ja take psal wollnerovi, friedrichove o jejich lzivych a neobjektivnich zpravach kdo si myslite ze nekdo z nich odepsal? dodnes ani krakonos z kavcich hor!!!
  pak jsem kritizoval sportovni komentatory za debilne rozvinute komentare se spoustou privlastku a vet stupidne rozvitych a take za dedukovani a predikovani zdaleka nedokoncenech utkani!!! jedna se o tyto soudruhy capka a bosaka i na trhu noveho tenisoveho tzv.experta svaciny!!!
  zde mi odpovedel asi vratny ze vzhledem k spatne formulaci me kritiky na tyto pany mi nebudou odpovidat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedávno jsem slyšel o zajímavém nápadu. Někteří lidé si naladí hokej v televizi, ale vypne zvuk. Ten si naladí v rádiu. Ještě jsem to nezkusil, ale může to být zajímavé. Rozhlas má tu "nevýhodu", že komentátor musí slovy popsat to, co divák v televizi vidí. Tudíž mu nezbývá čas na drby a stupidní komentáře.

   Vymazat
 8. Vlastenka


  Tak zrovna Komersovi to docela přeju.
  Toho komsomolce si pamatuju, jak důležitě vystupoval v médiích v těch svých maskáčích v době "spacákové války" v ČT a hrál si na revolucionáře.
  Jenže ho to semlelo taky a jiná svině ho odehnala od koryta, což mi žíly rozhodně nerve.
  Teď mu jde o pravdu a svobodu slova asi stejně jako před těmi lety.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jen pamětnici pamatuji že se řikalo je komrs mazak svazak nebo podrazak všechny odpovědi jsou spravně jako je spravně že jak se stal šefredakturkem s utajenym platem tahal za provazky a sam vyhazoval a sam vybiral jen tu jeho sumičku dobrovolnosti bych chtěl mit

   Vymazat
  2. Úvod Komersových litanií: "Už jsem se styděl, že dělám v ČT!"
   Je ovšem otázka, kdo za koho by se měl v tomto případě stydět víc?

   Vymazat
 9. Komers je jeden z nich.
  Jen už prostě neměl autoritu:-D

  OdpovědětVymazat
 10. Nedávno mi sdělila jedna redaktorka ČT, kterou nechci jmenovat, a která nedávno televizi taktéž opustila, že důvodem jejího odchodu byla skutečnost, že redaktoři již přestali být redaktory, stali se z nich cvičené opičky bez vlastního názoru, přičemž zpravodajství i publicistika v poslední době nemusela být vůbec vyvážená a objektivní, hlavně když byla ideologicky nezávadná, tedy probruselská a prowashingtonská, a hlavně protiruská a protičínská.

  OdpovědětVymazat
 11. je uplně jedno kdo tam je nebo neni ale neni jedno že musite platit i když nechcete takovi mali otrokařstvičko zděděne po komunistech proto jedina varianta je rozprašit bez nahrady dokud je čas pepi gebls by žasnul kolik prekabatěnych komunistu a eštebaku okupuje tu jejich čete o ktere řikaji že je vaše ale kolik projebou a rozkradou těch vašich nechtěji zdělit ani posrancum sernatorum či prasedidentovi kteři se ji boji nejvic protože maji na každeho něco

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasím s vámi. Veřejnoprávní televize v českém podání je hybrid. Měla by se soustředit jen a pouze na zpravodajství ve formátu : Stalo se to a to, tam a tam, tehdy a tehdy. A tečka. Bez komentářů a analýz brouků pytlíků. Veškerou tvorbu zrušit. Zpravodajství zpoplatnit podobně, jako jsou zpoplatněny komerční stanice. Chceš si poslechnout zprávy na čt? Zaplať si, jako si platíš třeba HBO. Budete lhát? Nikdo vás poslouchat ani platit nebude. My potřebujeme informační kanál skutečně nezávislý na politicích a podnikatelích. Jakmile ho uděláme závislý na politicích, což by se stalo znárodněním a financováním ze státního rozpočtu, stane se hlásnou troubou právě vládnoucí party. Pokud bude závislý na reklamě, budou ho držet pod krkem Bakalové a Babišové. A těm všem má přece skutečný novinář jít po krku.

   Vymazat
  2. Ad 20.49
   Máte pravdu. Ovšem v ČR je tento nápad nerealizovatelný. Dokážete si představit ten řev pražské kavárny, když jí seberete její hlásnou troubu...? Kde se pak bude se svými moudry prezentovat Kokot Mirek? Vždyť je tam dnes 5x denně?

   Vymazat
  3. Kvůli tendenčnímu zpravodajství a cinknuté publicistice byste zničili možná nejvýznamnějšího sponzora české kulturní tvorby a jejího šiřitele. Značná část české filmové tvorby vzniká za podpory ČT, produkuje tvorbu pro děti, točí spoustu dokumentů, přenosy a záznamy koncertů, oper, baletů apod., sportovní přenosy, zábavné pořady, kupuje zahraniční tvorbu atd. Ve své zaslepenosti vůči pokřivenému zpravodajství a publicistice byste dali zrušením ČT české kultuře, sportu, vzdělávání a zábavě těžkou ránu.
   KR

   Vymazat
  4. Ad KR:
   Pokud je Vámi zmíněná kultura tak kvalitní, určitě si ji diváci rádi na placeném kanále zaplatí. O vzdělávání a zábavě platí totéž. Je zajímavé pozorovat, jak vyznavači trhu bez přívlastků se velmi úporně brání neviditelné ruce trhu, pokud dopadá na jejich vlastní kůži.

   Vymazat
  5. Pro (22:56)
   Vaše poslední věta o trhu je velmi výmluvná. Kritizuje vyznavače trhu bez přívlastků a neviditelnou ruku trhu - ale to přeci obhajujete Vy sám tím, že si patřičnou kulturu, vzdělávání a zábavu diváci rádi zaplatí. Dát si takto vlastní branku, se opravdu často nevidí. Musíte si to tedy v hlavně nejprve srovnat.
   Navíc, zdá se, nerozumíte finančním tokům v TV. Zisky soukromé TV jdou do kapsy majitele a odtud kamkoli na cokoli. Veřejnoprávní a státní TV vlastně veškeré příjmy utratí na tvorbu od zpravodajské po uměleckou. Bylo by též záhodno, abyste se seznámil se skladbou tvorby a vysílání veřejnoprávních/státních a soukromých TV. Zjistil byste, kolik prostředků a času vynaloží veřejnoprávní/státní TV na žánry a díla nemasového, neziskového zájmu, z nichž mnoho má pro rozvoj společnosti zásadní význam (vzdělávání, tvorba pro děti, popularizace vědy).
   Nejlepší kšefty se nedělají s lidskou hloupostí - i člověk s nižší inteligencí se opakováním cosi naučí, nejlepší kšefty se dělají s lidskou zaslepeností. Slepci přicházejí o jeden ze smyslů, ale o to více využívají zbylé, zaslepenci nejenže nechtějí vidět, ale ani slyšet, cítit, chutnat a hmatat, vylévají s vaničkou i dítě atd.
   KR

   Vymazat
  6. Asi jsme si špatně rozuměli. Moje poslední věta ve včerejším příspěvku ve 22.56 hod. byla o tom, že Česká televize alias doupě pražské kavárny a Fanclub politické strany TOP 0,9 je velice důrazná v prosazování propagandy o neviditelné ruce trhu, ovšem jen do chvíle, když se objeví nápad zavést placené vysílání po vzoru satelitních kanálů. V ten moment je propaganda o trhu bez přívlastků pryč. Náhle se objeví pseudoargumenty o tom, že Českou televizi ruce trhu vystavit nesmíme. Takže někdo nemilosrdnému trhu vystaven být může, ti vyvolení ovšem nikoli, pravděpodobně nedotknutelná kasta. Já sám osobně příznivcem trhu bez přívlastků rozhodně nejsem, ale selektivní přístup ČT v tomto případě mě přímo s prominutím se.e. Píšete, že se mám seznámit se skladbou tvorby a vysílání veřejnoprávních TV. Hlavní věc, která mě ohledně České televize zajímá, jsou finance, kterými celý národ tento moloch dotuje. Nebylo by od věci zveřejnit rozvahu s popisem, na co přesně která koruna od nedobrovolných koncesionářů jde.Ať se klidně zveřejní také příjem všech zaměstnanců na Krkavčích horách a náplň práce. Až bude hotovo výše zmíněné cash flow, pak teprve se budu zajímat tvorbou a žánrem ČT.

   Vymazat
  7. Pro (22:56, 16:44)
   Ad poslední věta - tak to je jiná a omlouvám se.
   Souhlas s auditem, rovněž ekonomika ČT by měla být transparentnější. Na zveřejňování příjmů se bude muset počkat, to by nyní neprošlo, ale náklady na jednotlivé projekty (samozřejmě s uvedením autorů) a pracoviště ČT není důvod tajit. Nenapadá mne nyní, zda by někde hrozila rizika prozrazení obchodních tajemství, která by mohla využít konkurence, jako třeba v případě Budvaru, n. p., ale nezdá se mi.
   Každopádně to chce nový zákon o ČT, s jinými pravomocemi Rady ČT a s citelnými postihy za nepravdivost, neobjektivitu a nevyváženost zpravodajství a při vystupování redaktorů v publicistice - ať pro redaktory, tak pro členy RTV a pro ty, kteří nominovali radní, kteří poruší pravidla.
   KR

   Vymazat
  8. Ad 18.36
   Ano, pokud bude činnost České televize v souladu se zákonem o veřejnoprávním statusu ČT, není důvod ji vyhánět na placené satelitní kanály. ČT musí respektovat to, že diváci !VŠECH! politických stran a hnutí jsou jejím sponzorem, a proto je třeba si jich všech vážit.

   Vymazat
  9. Fanclub politické strany TOP 0,9 - - strana TOP NULA CELÁ DEVĚT - - překlep možná nechtěný, leč vtipný a čím dál výstižnější

   Vymazat
 12. V ČT jsi ti co o šíření lží v čt samí zaprodanci prostě debilové.

  OdpovědětVymazat
 13. Báli jsme se velkého bratra z východu. No a on přišel ze západu.

  OdpovědětVymazat
 14. Se měl stydět když poslal Hodače do špitálu, sklerotik. My si jeho sprosté angažmá v okupaci ČT sluníčkáři dobře pamatujeme.

  OdpovědětVymazat
 15. Báli jsme se velkého bratra z východu. No a on přišel ze západu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tak jsem si vyslechl Komerse, nyní bych rád slyšel názer jeho vedení a potom bych si udělal možná nějaký názor. Už jenom to, že byl Komers aktivním revolucionářem při spacákové revoluci mi říká, že bych měl brát jeho vyjádření s rezervou. Můj otec mi kdysi říkával, kdo zradí jednou, může zradit vždycky. A z Komersovo vyjádření mi čpí snaha po vendetě. Proč, to ví asi jenom Komers. To, že došel k názoru, který má nejméně od počátku ukrajinské kampaně většina koncesionářů, alespoň těch rozumnějších, z něj ještě spravedlivého nedělá.

  OdpovědětVymazat
 17. Pane Komers,
  prece to nebudete brat vazne, ze Vas vyhodili..
  Kdyz jsem byl minule v Praze, tak hledali holice a kaderniky.

  A na Smichove na nadrazi rikala pani intendantni na WC, ze ma malo lidi a je prepracovana.
  Chtel jsem kadibudku a musel jsem pockat.
  Takze uplatneni najdete.

  Pani Bobosikova ma ted fabriku na sklo, zrcadla a porcelan, takze Vam dohodi praci v oboru janitorial services ve jmenu starych znamosti..
  honolulu
  OdpovědětVymazat
 18. Stepane Forgacu, Ty stary natvrdly OSLE !
  Kdykoliv chces nekomu nadat, tak ho musis oslovit !
  Ty se nemuzes vyjadrovat abstraktne, Ty somare.
  Nikdo zde neni Nostradamus a videl koho minis.
  Vzdyt to se uci i skolacci v pomocne skole.
  Copak Te odmitli i tam, ze to nevis ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 19. No nevím, jest-liAdam Komers odvedl za mé koncesionářské poplatky v ČT kus práce. Pamatuji ho, jako nevýrazného regionálního redaktůrka, kvůli kterému jsem přepínal program, protože se na to nedalo dívat. Revoluční okupační stávka v ČT ho, přes pravicové televizní odbory, vynesla na vyšší post. Kvalitní práci redaktorské se ale asi do dneška nenaučil. Není ho žádná škoda.
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 20. Světa znalý! alias honolulu: Kašli na Forgáče, vždyť je to pako!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 21. Popisované manažerské chování jde shrnout jedním slovem - psychopati. Jak vystřižení z učebnice psychiatrie.

  OdpovědětVymazat
 22. A jéjej, já vidím o televizi jen občas, když jednou za 3 měsíce jedu na návštěvu k rodičům. A to mi stačí. Mně se totiž nelíbí, že ty redaktoři rozmluvu tlačej jen jedním směrem, vnucují všem své názory a předvádějí se, že ONI mají ten jediný správný názor.
  Celkově mě připadalo, že ty debaty mají dát na vědomí, že pokud si někdo myslí něco jiného, že to je naprostý nesmysl, o kterém nemá vůbec význam se bavit.
  Ano, televizi skutečně nemám a ta exkurze u rodičů mi vždycky bohatě stačí.
  A Jana Bobošíková? Byla skandalizovaná, ale říkal jsem si, co to jako má znamenat, ta "spacáková revoluce"?
  Kdo si vzpomene, co tehdy pan Vl. Železný o té "revoluci" tvrdil? podivoval se nad tím a kladně hodnotil J. Bobošíkovou.
  Kdyby-kdyby, kdybych byl ředitelem ČT tehdy, vyrazil bych je i se spacákama a požádal bych o pomoc "konkurenční" televize. To abych překlenul výpadek v době, kdy by odejdutí modří svazáci sháněli práci v mekáči, na nádraží a podobně, jak psal Honolulu.

  OdpovědětVymazat
 23. V čele tele a vize zvrácená
  hlásná trouba troubů duhových.
  Tam svoboda je denně mlácená
  chce udělat z nás národ ubohých.

  Však v tomto silně plete se
  a za to co z ní zaznívá.
  Ji národ náš již nesnese
  a jen se troubům vysmívá.

  OdpovědětVymazat
 24. Ještě bych dodala, že "vyvolení" začínají jít po krku Primě, dokonce jí vyhrožují odejmutím licence za její "skandální výroky". Dovolí si totiž občas říct jiný názor, než Čt. Třeba o imigraci. Taktéž si zvou Zemana na pravidelné rozhovory a redaktoři z toho navíc nejsou nijak viditelně zhnuseni. Ta drzost! A to víte, teď nás čekají jedny volby za druhými, už se rozjíždí i prezidentská předvolební kampaň, kdy se nejspíš všichni kandidáti, po vzoru rakouských voleb, spojí pod jedním, a sice protizemanovským praporem. Takže občane, jediné, co ti tihle zmetci nabídnou, bude vždycky jenom nějaké anti, protože na nic pozitivního se nezmůžou. V komunálkách i parlamentkách antibabiš a v prezidentkách antizeman. Konečně trochu širší paleta po těch letech antikomunismu...

  OdpovědětVymazat
 25. Pani Anonymni 23:41 a panove !
  Ve svete je vsem absolutne jasne, ze president Zeman bude znovu presidentem !
  Ceska republika NEMA zadnou jinou osobnost, ktera by byla na jeho vyssi - samostatneho mysleni a nebojacne cilevedome strategie pro benefit zeme.
  Svet ho zna a mluvi o nem s respektem.

  Krome toho svetovy politicky nazor presidenta Zemana a pristiho presidenta Ameriky Donalda Trumpa, je uplne stejny/totozny.
  Bude velmi dulezite, aby se tito dva statnici setkali.

  Sobotka u toho nemusi byt, nebot se svetu jevi jako butler destruktivni Merkerove a jine osobnosti mezi vasimi autority nikdo nezna.

  "Vyvoleni" udivuji zakrnelym intelektem , ktery zakryvaji agresivni aroganci, coz by nebylo tak zle, kdyby to nebyla neschopna nemehla, ktera ziskala pozice vlivu nepotismem.

  (Pssst ! Jejich rodice se mnou chodili do pomocne skoly. Pamatuji si to. Me vsak uzdravily tropicke horecky, kdezto je postihlo dalsi nestesti. Vylihly se jim deti.)

  Aby se vam ulevilo, tak je treba v pristich volbach brat zretel na to, kdo je kdo a jeste dulezitejsi je, znicit monopol skupiny specialnich zajmu na ovladani medii, nebot maji jine priority, nez priority statu.
  To jsem napsal ja HONOLULU, kteremu nic neujde !
  Zduraznuji svuj nick, aby to necetli ti hloupejsi (napr. Fargac) a nemeli mozkovou prihodu.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. zajímalo by mne, kam chce pan Komrs emigrovat?
  Tady ho čeká leda kamenolom

  OdpovědětVymazat
 27. Svět se mění, televize se mění, články na wikipedii se mění. Zajímavé ale je, že se mění podle toho, jaký názor je třeba dostat do podvědomí lidí!!!!! Důvěřivý člověk je takto vědomě jinými ovládán, aniž si to uvědomuje!
  Takové změny jsou ty nejhorší.
  PANE ORWELLE. KDYBY JSTE VĚDĚL JAK SE TREFÍTE JIŽ V ROCE 1986 DO DNEŠNÍ SKUTEČNOSTI, TAK BY JSTE ZÍRAL!!!

  OdpovědětVymazat
 28. Původní obsáhlý článek s Komersem

  http://mediahub.cz/rozhovory-35810/adam-komers-o-atmosfere-strachu-na-kavcich-horach-a-o-rade-ct-ktera-funguje-jako-osobni-ochranka-generalniho-reditele-1057321

  OdpovědětVymazat
 29. Prosba o férové zpravodajství
  http://sichtarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=523987

  OdpovědětVymazat
 30. Propagandou proti propagandě. Tohle k udržení špatného systému nikdy nepomohlo
  http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=524063

  OdpovědětVymazat
 31. Primu nedáme. O co jde v nejnovějším mediálním skandálu?
  http://evasvobodova2.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=525023

  Primu nedáme 2: O Primu vlastně až tak úplně nejde
  http://evasvobodova2.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=525289

  OdpovědětVymazat