Reklama

čtvrtek 9. června 2016

V. Nulandova otevřeně o penězích na protiruskou propagandu! (video)

9.6. 2016   RT v ruském jazyce
překlad dole
Victoria Nulandová
Na plnou hubu prozradila, že USA mají v Evropě výcvikové kempy pro novináře, aby psali proti Rusku! No to je překvapení! Náměstkyně ministra zahraničí USA  se rozpovídala včera při slyšení v americkém kongresu. Probíraly se tam ruské hrozby, ruská dezinformační propaganda a vliv ruského éthosu na lidi, především v zemích východní Evropy. Celé její vystoupení bylo o tom, jak americké orgány nemají dostatek peněz na svoji vlastní propagandu a jak štědré peníze prý dostává ruská stanice RT. Jak se však ukázalo, Victoria Nuland měla špatná čísla, protože americká propaganda má více peněz, než jakákoliv jiná propaganda. Broadcasting Board of Governors (BBG), což je dozorčí orgán americkou vládou sponzorovaných neziskovek, disponuje více než 750 miliony dolarů.Victoria Nulandová, náměstkyně ministerstva zahraničí USA

Američané mají v Evropě „výcvikové kempy“ pro novináře

Daleko zajímavější však bylo její vyprávění o tom, jaké metody kontra-propagandy USA používají. Victoria Nuland odhalila, že na různých místech Evropy mají USA tréninkové kempy, kde cvičí novináře.Victoria Nuland hovořila o novinářích, kteří z Ruska utekli anebo se jenom přihlásili, že chtějí projít výcvikem a potom se chtějí do Ruska vrátit a tam psát proti Putinovi a rozvracet Ruskou federaci zevnitř. Toto skandální odhalení nás ale na Aeronetu nepřekvapuje. Už dlouho informujeme o tom, jak Open Society Fund ve spolupráci s dalšími fondy, neziskovkami a organizacemi napojenými na americké ambasády a americkou federální neziskovku USAID ovlivňují český žurnalistický prostor, aby zahlcoval mainstreamová média americkou propagandou. Rozdávání novinářských cen redaktorům České televize, Bakalových médií, neustálé reportáže o ruské propagandě, to všechno jsou notičky, které mají původ ve výcvikových kempech pro novináře.

V Pobaltských státech a na Ukrajině se snaží ovlivňovat ruskojazyčnou populaci, a když to nefunguje, tak alespoň vycvičení novináři mají tzv. „ruskou“ propagandu odrážet zpět, tedy mají do Ruska šířit protiruskou propagandu. A to už jsme doma a nemusíme ani jezdit do Pobaltí. Toto odvracení tzv. ruské propagandy americkou kontra-propagandou vidíme do rána do večere v českém mainstreamu. Od České televize, přes Český rozhlas, až po tištěná média a internet. Všude čteme o hrozbě Ruska a naopak o potřebě transatlantických vazeb s USA, jak o nich hovořil pan redaktor Kundra z Respektu na Českém rozhlasu.Victoria Nulandová rozdává koláčky lidem na Majdanu.
Takže čeští novináři a žurnalisté nám podstupují výcvikové kempy v amerických „nalejvárnách“, jak se má dělat ta protiruská agenda. Už je jasné, kde se berou peníze na všechny ty fiat-alternativní servery, kde se berou peníze na časopisy, které vydává jisté uhlobaronovo vydavatelství v obrovské ztrátě. BBG má velký rozpočet, ze kterého se bez problému zalepí schodkové rozpočty ztrátových vydavatelství. Stačí, když jejich redaktoři začnou psát o vlivu ruské propagandy, o ruských hrozbách, a hned se peníze najdou. Paní Nulandová je velice schopná. Když přijela v prosinci 2013 do Kyjeva s igelitkou a koláčky (viz. foto výše), které rozdávala majdanistům, tak si mnozí mysleli, že je to nějaká chudá příbuzná, protože ta modrá prošívaná bunda se k ní hodila jako pěst na oko. Ale peníze sehnat umí, to se jí musí nechat.
V Česku se „nalejvá“ v Americkém centru v Praze


Ruská „propaganda“ spočívá v tom, že lidé v Evropě se dozvídají pravdu, což je dnes v EU pomalu velezrada všech těch evropských hodnot. Lidé musí žít v iluzi, že neomarxismus podle Bruselu je jediná volba, že islámská invaze není invazí, ale žádoucím obohacením kultury, že nasunování vojsk k hranici s Ruskem a budování protiraketové obrany je pouhou opatrností před rozpínavostí Ruska. Když Rusko postavilo americké neziskovky v Moskvě mimo zákon a udělalo z nich agenty cizí mocnosti, kteří nemají nárok na působení ve veřejném sektoru v Rusku, strýčků Sórošů a všech Makabejských „nosatců“ se to těžce dotklo. Vladimir Putin jim začal rozvracet Nový světový řád a Rusko už jaksi není k mání za pár šupů a nelze ho zplundrovat.

18 komentářů :

 1. Takže se prachy budou dávat novinářům a školit je aby mluvili proti Rusku a internet mazat co je v ruštině a rusky mluvící lidi distancovat, výuku ruštiny zakázat, noviny chválicí Rusko mazat a diskretovat....tak velké prachy na toto..to je asi velký strach, že se bojí, aby lidi viděli Rusko takové jak doopravdy je..tedy svobodné a my budeme číst lži a budeme otroci západu..o demokracii nemůže být řeč..za komunistů jsme nadávali a bylo mnohem lépe..snad to ještě Rusko otočí a zachrání nás otroky z kapitalismu..

  OdpovědětSmazat
 2. Tak snad daj vydělat ne? Punťa vám dá leda, hovno - hlaste se včas a dobrovolně - dobře vám radím ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tobě ho nechal Lahváč v palici,když tě už jako impotent dělal přes ponožku!:-DDDD

   Smazat
  2. No, válka je na spadnutí, jak řekl John Helmer. Oproti dřívějšku, kdy se všichni báli, tak nikdo nezačal. Dnes se bojí jen Rusové, ale západ je zpracován mediema, takže se nebojí, protože mají pocit, že válku vyhrají a pak už bude pohoda....

   Smazat
  3. S tou skvělou Plechovou kavalerií by museli vyjet jestě před mobilizací Československa v roce 1938:-DD

   Smazat
 3. "za komunistů jsme nadávali a bylo mnohem lépe..snad to ještě Rusko otočí a zachrání nás otroky z kapitalismu"

  Stačilo napsat jen tohle, bolševiku, a hned víme na čem jsme.
  Hovno umíš, líny jsi jak veš, uplatnit se ve svobodné společnosti neumíš, závist tě sžírá tak čekáš na svou spásu z Ruska, blbe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic jako svoboda neexistuje. Každá svoboda je na úkor nesvobody někoho jiného

   Smazat
  2. To je strašné - vám řekli v televizi že v
   Evropě dnes zuří boj demokratického, pokrokového Západu proti ruskému bolševismu, a vám to k popisu světa stačí. Trochu se zorientujte, uvědomte si, že můžete být za blbce před vlastní rodinou, která se vám stydí říct na plno, že se váš mentální vývoj zastavil před 40ti lety.

   A co se týká předřečníka - Rusko bude kapitalismus v Evropě naopak zachraňovat, až ho socialistický Brusel dorazí. V Rusku je dnes divoký kapitalismus našich 90tých let, který jste tak neměli rádi v podání Klause, a ruští oligarchové nikdy nebudou lézt do zadku euro-socialistickým levičákům. Proto taky Amerika ví, že válečné bubny jsou pro Evropu jediným řešením k zachování tváře. Jinak se provalí, že je všechno naopak.

   Smazat
  3. Pepi, chápu, že považuješ za úspěšné uplatnění se ve "svobodné" společnosti (-:)-:)-:)) dělat ze sebe šaška jako troll, za pár stříbrných, ale můžeš být jist, že ti fakt určitě nikdo nezávidí. Jsi ubohý loser.

   Smazat
  4. 12:49, k tvému komentáři nelze nic napsat, demente. Tebe nezachrání nic, v hlavě nasráno a denně tu onanuješ. Co kdyby jsi našel babu nebo u tebe chlapa? Jsi ideální kanonfuter. Pozdravuj na schůzi Chovance, jsi jeho ideální člověk, zacháněný potrat-jednobuněčák.

   Smazat
 4. Stačí sa pozriet na ČT TV a ich stalych propagandistich hostov. RoMANCEVA,Finštejna,Šafra a dalšich havloidnych zmrdov ktorí šíria ohen,síru a des na Rusko. Vyvola to vo Vas odpor a hnus k primitivnej propagande proti Rusku a začnete vyhladavat pro ruske veby a zistite že informuju racionalne vyvyžene. Paradoxne primitívnou proti ruskou propagandou sa ČT TV sa stava prokremelskou hlasnou trúbou.

  OdpovědětSmazat
 5. Nulandová je něco tak odpudivě odporného,že se mi ani nechce jí nazvat slovem žena.Spíše mi k ní pasuje výraz - mírný - babochlap,co vypouští z huby jen a jen lži!!Víc se o tomhle shluku molekul nemá smysl ani bavit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Normální chlap by jí "ho" nepůjčil ani z dálky na koukání!!!!:-DDDDDD

   Smazat
  2. Svoboda je jen jedna a to "EKONOMICKÁ SVOBODA" . Pokud ji nemáš můžeš si psát a říkat co chceš a stejně pak život za nic nestojí. Nadávejte si do Komančů, apačů, sluníčkářů a stále Vám to bude prd platné.

   Smazat
  3. Pro 14:40, jako chlap musím prohlásit; NAPROSTO SOUHLASÍM!!!! Jen bych dodal, já bych jí "ho" ani z dálky NEUKÁZAL!!!! :-D, :-D

   Smazat
 6. Psaki kdysi o Nulandové řekla, že jako mladé děvče trávila nějakou dobu na ruské lodi, kde se prý naučila několik ruských nadávek. Víc o tom nevím, ale teď mě napadá, jestli ji náhodou neměli námořníci pro zábavu přikurtovanou řetězem v kotevní komoře. Jinak se ta její patologická nenávist nedá vysvětlit.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.