Reklama

.

.

pátek 10. června 2016

V. V. Pjakin 6. 6. 2016

V. V. Pjakin

10. 6. 2016, Otázka - Odpověď


Díky neúnavné "titulkovačce" Ireně Aneri můžeme shlédnout další díl pořadu "Otázka - Odpověď". 
82 komentářů :

 1. Toto bylo velmi zajimave video ! Dekuji ! Sice nevim komu, ale libilo se mi ! (Ze by doubalik ?) - vasnosto dik !

  Na zaklade tohoto videa jsem prisel na dovod, proc nektere "autority" jsou tak sebedestruktivni !

  Oni nemaji vidinu cile v budoucnosti !
  Oni maji pouze strategii na politicke preziti.
  Oni jsou oportunisticti korytari.

  Proto pan Sobotka a nase Hillary dostane kosik cukrovi a kybl marmelady, za svoji prikladnou strategickou snazivost.
  Ja honolulu sice dostanu hovno, ale moje prespektiva a vidina budoucnosti zvitezi !
  nick honolulu - tribun lidu bystrozrakeho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane honolulu, jste nepochybně bystrozraký a evidentně myslící člověk. Přeji hodně zdraví a pohody.

   Vymazat
  2. 1:09 Vážený pane Honolulu,prof.Pjakin nám nehen ukazuje demokracii bez cenzury v Rusku,kde je svoboda slova,ale učí nás,alespoň mně,učit a orientovat a dívat se na svět úplně z jiné strany.Obyčejného člověka by mnohé vůbec,ani z dálky nenapadlo!Nevynechám jediné video s panem Pjakinem.Udělejte totéž a srovnávejte.Velký dík patří paní překladatelce.Zdravím Vás pane do dáli.Fr.

   Vymazat
  3. PANE HONOLULU NECHCETE SE OBJEVIT NA
   www.nwoo.org?

   Je to dal3i zajimavy web a OSV tam za4ala s propagaci jak odstranit Starou politiku,nahradit ji Nnovou politikou a to s použitím NOVÉ SILY,která je součásti PROJEKTU A.B.C.

   CO VY NA TO?

   Vymazat
 2. Scénářů 3.světové války začínající napadením Ruska byla publikována řada. Popsaný tomto videu,
  --- od minuty 26:40 do 42:30,
  je pozoruhodně moderní, koncepční, pochopitelný. Děda.

  OdpovědětVymazat
 3. No já nevim, v Rusku, kdybych měl v občance datum narození 2015, tak mi v trafice, kdybych nějakou našel, neprodají tabák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tabák je prostředek genocidy, to už na nás nefunguje, víme o co jde. A ano starejme se dobře o své děti ať z nich nevyrostou grázlové.

   Vymazat
 4. Takže Pjakin znovu opakoval, že Arméni, resp. pseudoarméni mezi Armény, byli GP pěstováni jako "náhradní židi". Bylo třeba vykynožit původní Armény - křesťany, to zajistili Mladoturci chazarského žida Kemala Paši - Ataturka. Zatímco chazarští židi uchvátili Rusko v r. 1917, Turecko již v r. 1916 - mladoturecká židovská revoluce.
  Čili genocida Arménů - křesťanů byla spáchána židy, které k tomu vmanipuloval GP, jako smrtelnou konkurenci měli Chazaři kynožit právě ty pseudoarmény - budoucí židy, ne původní Armény - křesťany, ti neměli být židy č.2. Proč jsou židi tak blbí?
  http://afinabul.blog.cz/1606/rare-books-jewish-genocide-of-armenian-christians

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aramejci jsou národem (kmenem) ze kterého dle pověsti (bible) vzešel Ježíš (prý mluvil Aramejsky - ale pokud vím, Ježíš určitě nežil okolo roku 0, a pokud vůbec, tak mnohem dřívě +- 3000 let p.n.l ). Čili oni to jsou také židě .. mají možná jinou kulturu, ( i když tu svou vyjímečnost si uchivávali také ), ale jsou to jejich .. bratranci. Pro židy nejsou aramejci konkurence, pro GP jsou plán B. I židé jsou jen násadou (kladiva) pro plány GP.
   GP je nelidská, pravděpodobně možnosti pohybu zbavená entita (bytost, stroj nebo něco podobného). Proč lidé neplánují na 1000 let dopředu ? Inu, jejich život je na takové plány příliš krátký, aby mohli takovéto své dlouhodobé plány naplňovat. GP tyto problémy nemá. Proto může mít plány na 500 let, a naplňuje je těmi směšnými postavičkami, jejichž život mu příjde jepičí.
   Jen můj názor.
   Koloděj

   Vymazat
  2. Jakési ruské přísloví praví, že jeden Armén napálí 10 Židů, takže se máme na co těšit.

   Vymazat
  3. V americe je jiné "lidové moudro". Má-li tvůj protivník advokáta žida, máš jedinou šanci jak vyhrát spor - najdi si arménského.

   Vymazat
  4. Díky, to jsem neznala.
   Rozhodně se máme na co s Armény těšit.
   Nevíte náhodou, jestli se ti arménští advokáti věnují mezinátodním arbitrážím? To by ta transatlatická smlouva dostal ten správný význam.

   Vymazat
 5. Děkuji Pjakinovi a naši překladatelce,oba excelentní������

  OdpovědětVymazat
 6. Pjakine, ty debile, vysvětli raději místním komoušům a proruským fanatikům jak je možné, že v této zázračné krajině rovnosti a blahobytu zvané Rusko 20 milionů obyvatel, tj každý sedmý, jsou nuceni živořit s příjmem nižším než v přepočtu cca 3.500 Kč?
  Jak je možné, že v Rusku máte inflaci dlouhodobě okolo 10% ročně?

  Ale to je právě pravý důvod těch tvojich a a Putinových žvástů. Odvrátit pozornost občanů od katastrofální ekonomické situace

  http://www.ibtimes.com/russians-live-edge-recession-spurs-deep-poverty-spike-2363887

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A helemese, zase troll a zase jen prudí. Leze, sem pořád leze i když je zraněnej. "Trolle, trolle, ty starej vole, máš asi v prdely vražený voje." :-)

   Vymazat
  2. Jdi do prdele. Vychutnej si blahobyt SSA ty inflace

   Vymazat
  3. Jdi do prdele. Vychutnej si blahobyt SSA ty inflace

   Vymazat
  4. Najdi si odkazy, procento chudých je v Rusku stejné jako u nás a to ještě tu máme jedno z nejnižších čísel v Evropě.

   Vymazat
  5. 11:10 jsi 100.let za opicemi, lži už v době internetu nefungují tak snadno jako, dříve. Trochu se snaž ať jsi alespoň výzva a není ztráta času takové kraviny vyvracet. Když už jsi placený a hraješ si na nepřítele, tak se snaž ať to má úroveň a je to zajímavé. Jo ještě jedna věc, tví školitelé pracují s davem na západě, který je již celá staletí zpracovaný, stejné metody tady nejde použít, pokud se nechceš totálně zesměšnit a znemožnit.

   Internetová diskuze totiž má výhody i nevýhody. Výhody můžeš lhát a říkat kraviny jak libo. Nevýhoda nebudeš vědět jakým blbem jsi se stal, protože nemáš plnohodnotnou zpětnou vazbu, jelikož pouze sem tam někdo se bude obtěžovat Ti odpovědět a není to zdaleka tak informačně hodnotné jako z očí do očí.

   Vymazat
  6. 12:03

   Hranice chudoby:

   Rusko"
   10.000 rublů tj 3.500 Kč, Je pod ní 14% obyvatelstva

   ČR: 10.220 Kč je pod ní 9.7% obyvatel

   https://www.novinky.cz/ekonomika/403282-kazdy-desaty-cech-je-ohrozen-chudobou.html


   takže hranice chudovy je u nás 3x!!! vyšší než v Rusku a přesto je pod ní daleko méně lidí.

   Takže s tvými vylhanými žvásty běž jako obvykle do prdele.

   Vymazat
  7. http://www.kurzy.cz/komodity/ropa-brent-graf-vyvoje-ceny/nr_index.asp?A=5&idk=38&od=11.6.2015&curr=USD&default_curr=USD&unit=&lg=1

   Vymazat
  8. ...zatímco v Americe o žebráka či bezdomovce nezakopneš. Takže buď v klidu, i ty svou marmeládu s jadernou příchutí dostaneš.

   Vymazat
  9. 13:23

   USA NEjsou rovnostářská země a nikdy nebyly. Nikdy se nevychloubaly silným sociálním státem kde se mají všichni dobře. Nikdy nebyly vzorem komoušů s opěvovaným s geniálním vůdcem v čele.

   Ty máš tu marmeládu s jadernou příchutí v palici.

   Vymazat
  10. A 11:10 - co to jen může být za živočicha??? Takhle odporný tvor, s hovnem místo mozku zasmraďujícím okolí žije sám, bez kamarádů či přátel, nemá nikoho s kým pokecat o čemkoli aneb lidé v jeho okolí udržují bezpečnostní zónu. Prostě ty jeho kydy nemohou ani poslouchat.

   Vymazat
  11. A 11:10 je výjimečně postižený samotář, trpce nesnášející svou samotu objímán a milován pouhopouze vlastní blbostí bez hranic.

   Vymazat
  12. 11:10
   S V.V.Pjakinem lze nesouhlasit, polemizovat atp., ale nazvat ho debilem znamená promítnout v tomto oslovení sám sebe.

   Vymazat
  13. Pokud nejsi jen provokatér zaplacený vobřezanýma filckama, tak si odpověď na tu otázku najdeš tu - http://vk.com/sotnya_88

   Vymazat
  14. Nedovíš se jí prostým rozkliknutím! Musíš si ji tam najít v desítkách a možná stovkách článků, kde vysvětlují KDO je Putin a KOMU slouží, CO a PROČ hlásají všichni ti Pjakini a Starikovové atd. A až to pochopíš a pokud jsi dost sebesoudný a introempatický, tak vše pochopíš a pak se voběsíš ...

   Vymazat
  15. Tady(NR)někdo nemá rád čísla.Těžko se chápe,že někteří Tomášové meldujou ty svoje bludy krmené z Kremlu.Žiju v Evropě a co je v USA není důležité.Ten Pjatkin je fabulátor a jeho pravdu žerou jen ti co mají rudou minulost.Když napíše někdo odkaz,který se nehodí na NR,tak je označen za US trotla a podobně.Soudruzi,proč ?

   Vymazat
  16. Hele Pepek,máš v hlavě propagandistickou slámu.Až ti tam naroste kousek mozkové hmoty,tak se ozvi.Jasné,Trolle?

   Vymazat
  17. 16:51 - lžeš, Jude! Důkaz? Přečti si mnou doporučený odkaz! Ten se sem jako dle tvýho pitomýho mozku hodí, jo? A nikdo mě za nic neoznačil! Aha, ty neumíš rusky ... no nic, ale jsou tam přeci vobrázky!

   Vymazat
  18. Ty zasloužíš demokratickou veřejnou popravu někde na jihu tvý dokonalý ussacký prdele!!!!!!

   Vymazat
 7. U nás je míra chudoby 6%, v Rusku 11%, v USA 15% mezi černochy 30%. Ono se to počítá ve ztahu k průměrné mzdě v dané zemi, to by jeden neřekl!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás 10%, v Rusku 14%.
   V USA také 14%, mezi čenochy a hispánci 25%, ale mezi bělochy a asiaty pouze 10%!!!

   Samozřejmě je třeba zmínit zásadní věc, že hranice chudoby je v USA 7x vyšší než v Rusku.

   https://www.census.gov/content/dam/Census/library/publications/2015/demo/p60-252.pdf

   Vymazat
  2. A jedině USA zdroje informují pravdivě, jsi zapomněl dodat, ty senilní proamerický psychopate všem s jiným názorem nadávajícím do komoušů, jemuž nedochází, že to, co v Evropě a USA obhajuje je plán novodobých neomarxistů, jimž dělá užitečného idiota, americký soudruh. A co že nám v té tvé USA kolébce demokracie tak často zavírají novináře, že mi tak obměsíc chodí do pošty petice na jejich osvobození, mi vysvětli, proamerický senile.��

   Vymazat
 8. Admine, co takhle dávat ty reklamy nějam stranou?

  OdpovědětVymazat
 9. Pjakin hovoří velice srozumitelně o důležitých věcech, zdejší diskuze je narušena Pepou iPhone IBM Oracle, který tady produkuje jeho statistiky a přepočítává měny, proboha! Když mu to Rusko tak vadí, tak ať se odstěhuje do SSS (pokud tam není)! A vy všichni na ty jeho hovadiny reagujete, místo aby se diskutovalo k meritu věci!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. Náhlému uznání té genocidy Německem, plně ovládaným z USA a bezvýhradně poslušným, lze již lépe porozumět.

   Vymazat
  2. 14:11

   Idiote, psal jsem to zde již několikrát:

   Proč já bych se měl odsud někam stěhovat když mi se v naší krásné, svobodné, demokratické zemi líbí a dobře žije??? Stejně jako drtivé většině obyvatel (viz výsledky voleb a zisk demokratických stran)?

   Ale já nechápu vás, rudohnědé idioty co tu neustále bolestně kvílíte jaká je tu hrůza, bída a zmar, jací jste otroci,..., proč se vy neodstěhujete z tohoto pekla do krajiny vašich snů ke které tak neustále vzhlížíte a očekáváte od ní jakousi spásu?

   Proč, proč, proč, idioti, proč???
   Jsi schopný ty rudohnědý polomozku nějak logicky odpovědět?

   Vymazat
  3. 15:06 - Páč jako smrdutej vobřezanej láčkovec nemáš právo slizem svý parazitický rasy tuto zem špinit. Žádnou zem na světě! Budeš dezinsektován!

   Vymazat
  4. 14:11 - amemrický WASP lid ti neublížil, takže nemáš právo tam posílat tento ohavný hmyz! Nadělali tam sand už dost svinstev, ne? - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  5. oprava: americký (lépě řečeno Bílá Rasa).

   Vymazat
  6. Pro 14:11 s odstěhování to autor příspěvku myslí takhle, když se Ti nelíbí soused Rusko, tak můžeš svobodně se odstěhovat kam je libo. Nám všem ostatním, tedy většině Rusko jako soused a partner vyhovuje. Pokud se Ti tady libí, tak bav s námi o naší zemi a co potřebujeme zlepšit a jak se zbavit zločinců, kteří se vyskytují v řízení společnosti. Nepotřebujeme NATO, nepotřebujeme USA nepotřebujeme židy, nepotřebujeme Rómy, nepotřebujeme EU v té podobě jaké je, nepotřebujeme migranty, nepotřebujeme Tebe, protože lidé tady dokáží žít sami bez cizí pomoci a to klidně celé věky. Ale jinde to lidé neumí tak se sem cpou a chtějí vše nám berou, ale když se jim podaří nás zahubit, tak nebude mít nakonec nikdo nic včetně Tebe. Měli by se od nás učit, ale ne oni nás ničí a ničí tím i šanci, aby se to naučili jako my. My se učíme bránit a máme velkou šanci to dotáhnout do konce a pak to vlastizrádce bude hodně bolet.

   Vymazat
 10. Vrrrr - haf haf haf... příjemnou sobotní zábavu u počítače přeju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Námořní pěchota USA opět sklidila ostudu – utopila v řece tank – obojživelník.
   Vojáci zapomněli zavřít poklopy nebo nevěděli o tom, že je mají zavřít a vjeli do řeky. Když se dovnitř tanku dostala voda, vyskákali ven a radostně sledovali, jak se tank potápí.:)

   http://hlamer.ru/video/680841-Kak_morskaya_pehota_USA_rechku_pereplyvala

   Vymazat
  2. "Vot eto Těchnika atlýčnaja amerikanskaja",tak jak je neviditelná ta srágora F-117,tak tenhle zgarb,nejspíš něco z těch verglů,co se kvůli nim mohli onehdá posrat místní us-řiťomilové,je plovoucí....nejspíš to bylo družstvo potápěčů.

   Vymazat
 11. Naja,Pjakin.Tož,...znalosti řízeni najdete v jednom zdroji,v pracích vnitřního prediktora SSSR.Hmmm,pravda Putina považuje rozpad SSSR za největší katastrofu 20 století a proto i s pomoci Pjakina by ten omyl rád napravil.Jó,snaží se.Dnes jsme svědky toho,že Kreml mluví o obkličováni a přibližování NATO,útlaku krajanů v zahraničí i vzdáleném,the Sakr drze varuje jménem ruských občanů žijicích v USA,proto s velkopanskou nestydatostí destabilizuje bývalé státy SSSR,naposledy pokus v Kazachstanu,atd.Jak dlouho ještě... Zde na NR jim "fandíte",vč.p.Ďoubalika a to přesto,že Kreml vážně
  zvažuje scénář vojenského konfliktu s následky,které vylíčil Pjakin?.To se na to těšíte či co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to tu meleš,ty troubo 15:12,nemá to ani hlavu,ani patu...nejspíš sis dal o ňákej knedlík víc a to tvý ťélo to nemůže rozchodit a máš nedokrvenou mozkovnu....

   Vymazat
  2. 15:12 O jakém scénáři vojenského konfliktu Pjakina to píšete ? To jste se zřejmě spletl
   s vojenskou doktrínou NATO, označující Rusko za úhlavního nepřítele.
   Stačí si přečíst názory gen. Pavla ....

   Vymazat
  3. To jako myslíš vážně? Ty asi taky věříš, že toho Litvinenka otrávil sám Putin, že?

   Vymazat
  4. Pro 15:12. Pozor jsi v nebezpečí, jsi nemocný a tvoje nemoc je zákeřná, protože napadla tvůj úsudek, takže si sám nedokážeš pomoci. Jsou v přírodě takoví paraziti, kteří oběť dovedou před smrtí na pro ně vhodné místo a donutí hostitele se zabít a na jeho těle se pak rozmnoží.

   Vymazat
 12. Co se týká německého uznání genocidy Arménů genocidou, bezprostřední důvod mi připadá jednoduchý: Ukázat vlastním lidem i EU, že se Turecka nebojíme, ale přitom mu nijak neublížit, aby se doopravdy nerozlobilo.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl, mnohem pravděpodobnější je vysvětlení Pjakina. Německo v současné době stále přijímá 3 tis. migrantů denně. To je jejich konec.

   Vymazat
  2. Němci jsou debilové , ale az takový ?, to by jeden nevěřil ! Takže je jasne , že tu Evropu opravdu zničí po třetí a to neodvratne ! Takže co s tim , máme to za humny, jezis , to je ale od Adolfky zvracenost a na zvracení .....

   Vymazat
 13. vlast tě (11:10) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7 hodin zpoždění? Trochu to šidíš, debile. Polepši se!

   Vymazat
  2. A Pepku, ne abys na pastvě zase obšťastňoval kozu. Posledně jsem o tebe přerazil pendrek a nemůžu každej měsíc fasovat novej.

   Vymazat
  3. 19:01

   Jenom ukazuješ jaká hovna se ti neustále honí hlavou, úchyle.

   Vymazat
  4. A jak by měl reagovat na úchyla?

   Vymazat
 14. Pjakin je jednička !!

  OdpovědětVymazat
 15. Já vás všechny chápu přátelé. Dříve jste se každodenně tvůrče vyblbli na serveru Novinky, kde se scházela smečka neuvěřitelně ....... lidí, kteří psali neuvěřitelně imbecilní srágory úplně ke všemu, k mrtvým, živým, politikům, nepolitikům, nehody, skoky pod vlak, vládní zlodějny, nadávky prezidentovi, mrtví v Iráku, Lybii i Syrii, denně o popravách a řezání hlav, a oni dnes už nepíší nic - nebo téměř nic, jen občas tu a tam článek, jinak stupidní srágory, ale i na těch už sbírají spoustu bodů za příspěvky, protože diskuzní závisláci potřebují psát jako potřebuje ryba vodu. Ale objevili jste NR - a tady je správné pastviště, denně válka, zabíjení, prognoza války, strategie - a na diskuzích jen chlapi -jak dřív se to hádalo v hospodách. Všichni jste z novinek - tam byla přesně vaše smečka, tytéž blbosti, spekulace, nadávky, a tak. Asi vás to psaní drží při životě, i když číst se to nedá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Diskusní souboje jsou náhražkou války! Tos nepokapil? Adolf Hitler pronesl jednou, že každý národ, pokud nemá zdegenerovat, měl by každých 20 let vést válku! Pud války patří k základním pudům lidským, je zabudován v genetické výbavě každého opravdového Muže od chlapeckých let! Je součástí Nietzschem popsané Vůle k moci. Jen národy brutální vůle píší dějiny - toť známá věc konstatovaná též panem Hitlerem. A protože dnes válka mužům chybí, snaží se bojovat a skolit protivníka v internetových diskusích! Co nechápeš ...

   Vymazat
  2. Proč tolik sebekritiky, příteli? V důchodu je nuda, tak proč neobviňovat z dlouhé chvíle ostatní z vlastní blbosti, viď?

   Vymazat
 16. Že si teda dáváš námahu tu hrůzu číst a ještě i komentovat trubko. Takhle to vypadá jako o těch fandech z novinek, co tady našli pastviště, že píšeš sám o sobě matláku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten 18:46 a 19:12 je tentýž pepek vyskoč(např. 18:10), který se snaží rozbíjet diskuse. Nemá smysl se jím zabývat, jenom to podporuje jeho apetit k dalšímu bučení(v mezerách, kdy vystrčí hlavu ze zadku šapitááá).

   Vymazat
  2. Ty jsi ale starýho vola pitomec 19.29 - ty označíš za trola každýho, kdo tady napíše, že takový sračky pod jeden jedinej článek -a ani ne článek - můžou psát jen magoři, kteří nemají žádnou práci. Co ti na tom tak vadí, že mi nadáváš, chceš snad říci, že nemám pravdu, a že ty blbosti,který celej den kvákáte, mají nějakej smysl? Může to bej tím, že píšete ty sračky a vůbec nečtete sračky, který píšou ti ostatní, zkrátka každý píšete svoje sračky a tím se zabavujete. Ale jen se podívej zpátky na začátek, a pěkně si všechny ty příspěvky přečti. Zjistíš sám, co je to za neskutečně blbý srágory v podstatě o hovně - myslíš si, že to zajímá pisatele těch článků, někoho v redakci, nebo že se tím někdo vážně zabývá? Musel by se zbláznit. Prostě píšete ty magořiny, protože jste na tom závislí.Kdyby byly diskuze zakázané, skončili byste všichni na práškách, protože byste měli verbální absťák. A nadávej si svojí bábě jestli někoho takovýho máš, ty mezuláne. Jste trapní. Pravdu má anonym 19.12 - diskuze vám nahrazují boje a bojování. Dřív se chodilo"bojovat" do hospod, v době, kdy česká hospoda byla typicky česká, s neopakovatelnou atmosférou - to je pilo se, kecalo se, hrálo se, zpívalo se a kouřilo se. Dnes vlády z podporou nekuřáků udělaly z českých hospod sterilní obýváky - a je to o hovně. Proto bojujete na diskuzích.Válka vám opravdu chybí. Čus strejdo. Právě dávají v TV Švejka - to je o vás.

   Vymazat
  3. Anonym 20:46 je TROLL.
   Typ: Dlaždič (četný výskyt sprostých slov a urážek)

   Podle Trolla 20:46, kdo napíše pod video (které ani asi celé nezhlédl), že je to sračka, tak je borec.
   :)
   Když někdo označí evidentního trolla, tak z toho dedukuje, že dotyčný si nemůže vybít negativní emoce v hospodě.
   :)
   Ovšem celý jeho článek je psán, tak že by měl možná úspěch v hospodě po několika pivech nebo v při kázání v mešitě (Evropan si snižuje IQ pivem, migranti ho mají nízké od přírody, jak uvádí řada statistik).
   :)

   Vymazat
  4. Zdravím panove , u diskuze 20.46 ..... Už dlouho jsem se takhle nezasmala, že mi az tekly slzy , jsem po operaci a tak jsem mela opravnene obavy , že mi od smichu popraskaji stehy, no, snad to dopadlo .... ;-)

   P.S. Pjakin je super a obdivuju Putina , že tu RF pořád drží , aby mu ji ti zrádci nenechali rozkrast a nadělat z Rusu otroky západu a Ussaku

   Vymazat
 17. Lidi nechtějí do Turecka . Dnes museli zahájit reklamu na nově . Rusové vyprazdnili turecké pláže , čechy přijedte . Bude sleva . Výlety s isil .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Turek si nic jiného nezaslouží, dobře mu tak !

   Vymazat
 18. Panove,
  vy se zde silne a emocionalne hadate a pritom zmena vztahu k Rusku je na obzoru !

  Pristi americky president Donald Trump a jeho budouci nova administrace si preje dorozumeni a porozumeni s Ruskem.

  President Putin a Donald Trump si uz vzajemne vymenili komplimenty. Sankce budou zruseny !
  Demonizovani Ruska a nicim nepodlozena nenavist k Rusku bude ukoncena. My chceme mir ! !
  Osobne to vidim tak jako Donald Trump.

  Rusko bude cenne odbytiste americkych produktu a nam bude prodavat jejich mineraly, kterych maji nejvice na svete.
  Jejich vnitrni problemy si vyresi sami, tak jako my si vyresime nase. (Definitivne je zatim mame.)

  Prumerny Amik neciti zadnou nenavist k Rusku ! My se bojime expanzivniho Islamu. Rusko t.j. nas prirozeny spojenec proti Islamu.

  Asi 5 mil od meho bydliste je skladiste novych krasnych aut ! Jsou jich stovky, a to vse bude prodano a poslano do Ruska.

  To kolik tam vychlastaji Vodky, a jak tam ziji, je nam uplne jedno. To budou muset resit jejich autority.
  Moralizovani je smesna a zbytecna hloupost.

  Co se tyce pana Pjakina - co mluvi je velmi zajimave ! To co rika o Armenech jsem nevedel a moji kamosi take ne. On me obohatil ! Ale PODEKOVANI patri i pani Irene Aneri, ktera to preklada - rusky nerozumim ani slovo.

  Hadejte se dal ! Je to zde srandy kopec ! My se u nas hadame take a anglictina je nejsprostejsi jazyk na svete.
  U vas je to zatim vse v ramci civilizace.
  Ahoj Cesi nedejte se !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Aneri je obráceně Irena. Ruštinu jste musel mít ve škole. Poslouchejte a čtěte titulky. Ruština se vám oživí. V Americe budete vzácně informovaný. Ti, kteří rusky nerozumí, jsou celý život obklopeni lží a proto snadno manipulovatelní.

   Vymazat
 19. Děkuji za překlad, ale co by se dalo říct třemi větami, řekne Pjakin třiceti větami. Proto jsem to nedokoukala. A mam trochu jiný názor ... podle mě nejmocnější velmocí, která udává tón bude Evropa, na druhém místě Amerika a Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste jistě zkušenějsí a moudřejší, než Pjakin. Máte jasno, i když jste "nedokoukala"...
   Prosím, rozveďte třemi větami vaši teorii, proč ten kdo "udává tón bude Evropa, na druhém místě Amerika a Rusko", moc mě to zajímá.

   Vymazat
  2. Jste evidentně praštěná a to pořádně...Evropa je vse řítí zcela nepochybně ke všeobecnému rozvratu a to jediné,co ještě měla hodnotného,kulturu a technologickou úroveň,ztrácí každým dnem....bez toho to je jen pětkrát přehrabané smetiště,plné degenerovaných mladých a nemocných důchodců....

   Vymazat
  3. Taky si myslím, že Evropa k tomu dostatečný genetický vědecký a kulturní potenciál má. Ale zároveň není schopna volit si moudré vůdce a neodolává degeneraci z blahobytu.
   Skutečně, bez ironie, zajímal by mně kadý argument pro váš optimizmus. A taky povzbudil. Děda.

   Vymazat
  4. Ano dalo by se to říci kratším způsobem, ale takhle je to mnohem správnější, napravuje se tím současné zjednodušování a povrchnost a vrací se mysli schopnost udržet se delší dobu na jednom předmětu (což je ďáblovými služebníky ničeno - reklamy, střihy ve filmech, klipech - dělá to z lidí rozklepané trosky neschopné hlubších pohledů).

   Co se týká optimismu s Evropou moc by se mi líbilo, kdyby šla Evropa nahoru, ale nevidím žádné známky pro záchranu, rozklad západu zašel příliš daleko. Snad bývalá východní Evropa by se mohla ještě zachránit před úpadkem, hlavně odolat migraci jejímž cílem je snížení IQ obyvatelstva, aby se dalo snadněji otročit:
   Světová zdravotnická organizace uvádí následující údaje o IQ v zemích, odkud prchající muži pocházejí: Cameroon 64, Chad 68, Somálsko 68, Niger 69, Etiopie 69, Botswana 70, Súdán 71, Mali 74, Egypt 81, Alžírsko 83, Libye 83, Omán 83, Sýrie 83, Maroko 84, Nigérie 84, Afghánistánu 84, Pákistánu 84, Írán 84, Saudská Arábie 84, Jemen 85, Irák 87.
   Ovšem Německo 105 (ale pouze pro původní obyvatelstvo ; migranti, kteří se narodili v Německu, mají v průměru stejné IQ skóre jako jejich krajané v zemích původu).

   Vymazat
 20. No, Pjakin mi dal trochu optimismu s tím, že NATO vlastně jen řinčí zbraněmi, ale na válku nemá, minuty 26-42 zhruba. Jinak si nemysím, že by se Evropa zmátožila, tedy ne, pokud bude existovat EU, která je ovládána nikým nevolenými, ale dosazovanými loutkami. Dosazovanými kým?

  OdpovědětVymazat
 21. Jak vidíme,krouží kolem Ruska,jak supy nad kořistí.Samé nacvičování útoku v Pobaltských zemích v Polsku ještě větší cvičení,kolem Černého moře,na Ukrajině jen dát povel,málem se to podařilo Azerbájdžán-Arménie,Kazachachstán,ale Rusko je agresor.
  Až se dostanu k Zemanovi při návštěvě kraje,tak se ho na to zeptám,kdo je vlastně agresor.

  OdpovědětVymazat
 22. V současném uspořádání světa pořád platí: peníze=bohatství=moc. Je neoddiskutovatelným faktem, že i na začátku 21. stol. pořád existuje na zemi mnoho bohatých velmi inteligentních lidí, kteří svůj um a schopnosti soustřeďují na vzájemné soupeření, které nepřináší žádné hodnoty, ale naopak války, tj. maření lidských životů a ničení vytvořených hodnot. Je nejvyšší čas začít něco globálně v lidských vztazích měnit. Vývoj uspořádání lidského společenství nelze zastavit. Současná mezinárodní politika, tj. zavedené vztahy mezi jednotlivými státy, neumožňují účinně řešit globální problémy. Je nejvyšší čas, aby spolu začali oficiálně zodpovědně jednat představitelé všech existujících států, a to je prakticky nemožné, protože dosud neexistuje na světě mezinárodní organizace, která by umožňovala účinně se zabývat řešením globálních problémů. Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných a moudrých lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je založená na dogmatických premisách, které vycházejí z předpokladu, že lidi jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně realizovat. Nebudou-li se globální problémy urychleně účinně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným a moudrým lidem byla cestou k dohodě, co bude v budoucnosti následovat. Více lze nalézt v následujícím odkazu: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat
 23. Bože, jak jsme to byli debilně naivní, že jsme nevěřili co nás ve škole za minulého režimu učili, jak debilně jsme skočili na udičku pozlátka konzumu.....Pjakin by měl být ve školách součástí výuky, aby měli mladí možnost vybrat si cestu logiky, pravidel pro spokojené žití, či cestu pokrytectví, lží s jasným koncem. Všudepřítomný bordel, chaos, homouši,lži, pokrytectví, absence morálky, zločinost se líbí mladým rebelům, ale vede jen a jen do pekel.
  KOB se samozřejmě těm šiřitelům chaosu musí zajídat. Naštěstí se část mladých o tuto koncepsi zajímá. Vivat Pjakin !

  OdpovědětVymazat