Reklama

.

.

středa 1. června 2016

Víme první: Akce „Čistý stůl“ už zasáhla i televizi FTV Prima. Bezpečnostní složky mají v televizi spolupracovníka, který vynáší informace. Za mediálním útokem na Primu stojí Sörosův Open Society Fund a jeho novinář!

- VK -
1.6.2016  AE News

Jak jsme byli před několika okamžiky do naší redakce informování z kruhů bezpečnostních složek, kauza vynesených informací z porady vedení televize FTV Prima [1], kterou uveřejnil zde server fiat-alternativy Hlídací Pes novináře Roberta Břešťana, je produktem operace „Čistý stůl“ a začíná nabírat na obrátkách. 

Ve zkratce jde o to, že vedení FTV Prima doporučilo redaktorům, aby o muslimské krizi natáčeli reportáže pravdivě a bez pozitivního multikulti vykreslování. Nasazený informátor, který je zaměstnancem FTV Prima, záznam porady vynesl ven. Jak je vidět, metodika útoku na televizi Prima je totiž úplně stejná, jako byl útok Ondřeje Kundry z časopisu Respekt na náš server na počátku měsíce. Psali jsme o tom zde. Čmuchání okolo médií, alternativních i mainstreamových, které mají jakýkoliv kritický názor proti migrantům, muslimům a inkluzi, má společné znaky ve všech případech.

TV Prima se v poslední době profilovala jako médium, které se nebojí vysílat pravdu o migrantech.

Čistý stůl má první oběť i na mainstreamu


Cílem je totiž diskreditace a dehonestace těchto médií. Podle naších informací získaly bezpečnostní složky ČR uvnitř FTV Prima spolupracovníka, jehož úkolem je vynášení informací z vnitřního kruhu vedení televize, které jsou následně anonymně poskytovány vybraným serverům fiat-alternativy. Cílem je podle našeho zdroje vyvolání strachu mezi majiteli televize z možné ztráty vysílací licence a korekce vysílání zpravodajství FTV Prima do společensky konformní podoby v souladu s politickou objednávkou evropské unijní politiky, kterou se řídí ostatní mainstreamová média v ČR.

Nasazení tzv. „krtků“ do jednotlivých zpravodajských médií je součástí bezpečnostní akce „Čistý stůl“,
o které náš server informoval jako první již před časem zde. Cílem akce je nasbírání informací o jednotlivých subjektech alternativy, jak mediální, tak i politické, které povedou k obvinění ze závadové činnosti subjektu a k ukončení nebo korekci jeho činnosti, buď dobrovolně (subjekt se lekne, dostane strach) anebo nedobrovolně (soudy ve spolupráci s vybranými státními zástupci postaví závadové subjekty mimo zákon). Nyní se ukazuje, že nezávislé zpravodajství FTV Prima, které v poslední době se velmi kriticky vymezuje proti migraci a muslimům, je trnem v oku novosystémovým kruhům NWO v ČR natolik, že se rozhodly zaútočit i na mainstreamovou televizi, která si dovolila přinášet objektivní informace o muslimech a migrantech v ČR.

Krtci z neziskovek a bepečnostních složek nasazení v redakcích médií


Podle našeho zdroje z bezpečnostních kruhů, který spolupracuje s naší redakcí už od počátku provozu našeho portálu, jsou tito informátoři a de facto „krtci“ umístěni ve všech redakcích „významných“ novin, rozhlasů a televizí již od minulého roku. Seznam se nám zatím nepodařilo získat, ale dá se očekávat, že to bude většina mainstreamu. Regionální tiskoviny zřejmě ne. Zaúkolování podle informací není vedeno na úrovni spolupráce s vnitrem nebo BIS, ale probíhá hybridně ve spolupráci bezpečnostních složek ČR (rozvědka, vnitro, obrana, policie), neziskového sektoru (think-tanky, neziskovky) a vybraných médií mainstreamu a spolupracující alternativy (pozn. spolupracující alternativa je pouze jiný výraz pro tzv. fiat-alternativu).


Neziskovka Open Society Fund úkoluje i v Česku tzv. novináře fiat-alternativy úkoly k prosazování konceptů a prvků NWO do společnosti. Za práci je pak odměňuje Novinářskou cenou.

Skutečnost, že se jedná o součást operace „Čistý stůl“, potvrzuje i článek na serveru iDnes.cz, kde autor pod zkratkou -jw- napsal text, který se zamýšlí nad tím, jestli televize Prima může vysílat jen tak, co chce, a jestli by nemohla i přijít o vysílací licenci. Tento článek je podle našich informací určen nikoliv čtenářům iDnesu, ale majitelům FTV Prima jako důrazné varování. V článku se píše, že Rada pro rozhlasové a televizní vysílání neshledala neobjektivitu u České televize a TV Nova (tak to opravdu nepřekvapuje), ale že FTV Prima taková poslušná není. RRTV o Primě konstatovala toto:

„Vysílání ve svém celku příliš nedbalo na perspektivu samotných uprchlíků a vykreslovalo je spíše jako zdroj problémů pro Evropany. Takto výrazně eurocentrický pohled může implicitně posilovat odmítavé (protiuprchlické) postoje české veřejnosti.“

Takže to je zajímavé. Televize Prima prý nedbala na „perspektivu“ uprchlíků. Jakou perspektivu, proboha? Perspektivu možného znásilnění? Perspektivu rozmlácené lebky lešenářskou trubkou při cestě do práce? Perspektivu uprchlických ghett? Perspektivu utiskování českých dětí ve smíšených inkluzivních školách ze strany muslimských dětí? Jak je vidět, FTV Prima si zadělala na velký problém už ve chvíli, kdy negativně informovala o uprchlické rodině z Iráku, která si v Jihlavě stěžovala, že ve chlévě/stáji bydlet nebude. Jenom připomenu, že tou stájí byl myšlen byt 1. kategorie.
Když už ani velká televize nechce vysílat lži o „perspektivě“ migrantů

Majitelé FTV Prima zkrátka nechtějí podporovat migraci a falešně a lživě ji vykreslovat jako „perspektivní“ a sluníčkově přínosnou. To zaslouží velké uznání. Na straně druhé se ukazuje, že novosystémové složky mají své krtky nasazené ve většině významných médií a tím dostáváme odpověď i na to, proč většina mainstreamových médií píše, publikuje a vysílá jako přes kopírák a uniformně, jedním hlasem unisono. Jakmile někdo vybočí z řady a řekne svůj názor, je ihned obviněn z extrémismu a hnán před různé komise k vysvětlení, jako např. Klára Samková, která má teď problémy s advokátní komorou kvůli svému výroku o muslimech, psali jsme o tom zde. Televize Prima odvysílá pravdu o muslimech, natočí pár kritických reportáží a hned nasazený informátor vynese obsah interní porady ven a poskytne záznam provařenému novináři, nositeli Sórošovy novinářské ceny.
 
Rozhovor Primy s „perspektivním“ migrantem z Iráku v Jihlavě. Přidělený byt pro rodinu označil za stáj, resp. chlév. Tato reportáž zřejmě odpálila hon na TV Prima ze strany neziskovek.

Dobře si všimněte, že procesní prvky NWO v ČR už se nezdráhají používat i prostředky špehování a nasazování krtků do zpravodajských médií s cílem monitorovat a předávat bezpečnostním složkám a novinářům informace o činnosti média, o chystaných reportážích, o vnitřních poradách vedení toho kterého konkrétního subjektu. Pokud máte médium jako FTV Prima, to může kvůli své snaze o pravdivé zpravodajství o migrantech dokonce až přijít o vysílací licenci. Nikdo se ani na okamžik nepozastaví nad tím, pokud by mělo nezávislé zpravodajství pokračovat v nastoleném trendu, aby činnost média byla ukončena. Klidně televizi „po demokraticku“ licenci odeberou, protože ji klidně obviní, že šíří xenofobii proti migrantům anebo dokonce proruskou propagandu, protože přece proti migrantům vystupují v ČR hlavně proruská média, ne?

Za útokem na FTV Prima je Sörosova neziskovka a její novinář


Když Robert Břešťan, nositel Novinářské ceny, kterou uděluje v ČR neziskovka Open Society Fund amerického židovského mogula George Sorose (více info zde), publikuje od informátora zevnitř FTV Prima interní informace z porady redakce zpravodajství, tak se nejedná o novinařinu ve smyslu whistleblowingu, ale jde už o spolupráci bezpečnostních složek s novináři fiat-alternativy na rozvracení subjektů a exploitaci informací zevnitř médií s cílem diskreditovat a dehonestovat tato média. A protože FTV Prima je závislá na reklamě, inzerenti se leknou a přestanou FTV Prima zadávat reklamu. A takový projekt už existuje. Na Slovensku byl spuštěn web, který informuje inzerenty a firmy, na kterých webech a médiích by neměli inzerovat z důvodů, že šíří proruskou propagandu anebo závadové informace (třeba proti migrantům). Jakub Janda z neziskovky Evropské hodnoty pro Echo24 navíc uvedl [2], že podobný projekt chystá i v České republice.

Robert Břešťan, šéfredaktor serveru Hlídací pes

Ve chvíli, kdy FTV Prima dostane nálepku xenofobního média, začne ztrácet inzerenty, kteří začnou mít strach, že by se dostali do problémů, že zadávají reklamu médiu, které má antimuslimskou nálepku a všechny neziskovky by inzerentovi udělaly ze života peklo. Servery alternativy nejsou tímto přímo ohroženy, protože nefungují z reklamy, ale z příspěvků a darů čtenářů, ovšem velké mediální projekty a televize jsou na prodeji reklamy zcela závislé. Nasazení informátorů do jednotlivých médií ze strany bezpečnostních složek představuje návrat do období před rokem 1989, kdy situace v redakcích zpravodajství sledovali spolupracovníci StB a donášeli informace o náladách a názorech při poradách a konferencích.

Kdo nevysílá multikulti, skončí?


Je tu však jeden podstatný rozdíl. A z toho trochu děsí. Před rokem 1989 alespoň tajné služby rozkrývaly protistátní činnost, dnes naopak pomáhají tuto činnost podporovat ve spolupráci s neziskovkami a novináři fiat-alternativy. Jak jinak lze nazvat situaci, kdy RRTV označí FTV Primu za neobjektivní, když odmítne uprchlíky vykreslovat ve zpravodajství perspektivně? Cizí fondy a neziskovky placené ze zahraničí rozvrací republiku, ve spolupráci s ČT prosazují muslimskou inkluzi a když někdo vysloví kritiku, je onálepkován jako xenofob? A když někdo nechce ustoupit a chce přinášet pravdu, nasadí mu do redakce „krtka“, anebo alespoň vyšlou novináře, který zvoní u dveří lidem a vytahují z nich informace, jak by mohli alternativu obvinit, že je řízena z Moskvy.

FTV Prima zasluhuje podporu a uznání. Doufejme, že se nenechá zastrašit a bude dál přinášet kritické a objektivní reportáže o migrantech a muslimech v ČR. Česká televize, ani TV Nova, to za Primu neudělá.

-VK-
Šéfredaktor AE News

44 komentářů :

 1. Kdo je skutečným vlastníkem FTV Premiera? Asi se to dá někde dohlodat, ale nevím honem jak a kde... Nejhorší je, že to tu všechno dostává předapokalyptické rysy jak z románu "Železný sen" od Normana Spinrada. Doporučuju přečíst, stačí zaměnit jména a dějinné období a jste zcela v obraze, jak to musí (a nebo bohužel může) dopadnout.

  OdpovědětVymazat
 2. Za takúto demokraciu ste v 89 roku štrngali kľúčikmi, ja mám rovnú chrbticu, nebola som medzi nimi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štrngali, štrngali, ale kapitalismus jsme nechtěli. A vy jste určitě demonstrovala proti tomu štrngání , že.

   Vymazat
  2. Zvonil jsme klíči a nestydím se za to. Minulý režim stál za prd. Dnešní je horší, bezesporu. Je jen na nás, abychom se mu postavili a změnili!

   Vymazat
  3. Taky jsi vyzvonil klíče od 4 bytů a jedné vily v Praze, ty jeden pokrytecký debile.
   Dnešní režim je horší jak minulý? Ubožáčku jeden komunistický.

   Vymazat
  4. Ale,ale.Aeronet,jak s oblibou říká VK/ Velký Kolotočář/ nehlásá pravdu,on ji jen hledá.Proto interpretuje skutečná fakta účelově s ideologickým pohledem,přebírá zprávy z nedůvěryhodných zdrojů, často bez data zveřejněni a poté vše prezentuje-Víme první!Nikdá neopomene přidat rady,čeho si všimnout a dopni vše"aktuálnimi"obrázky.Je jen překvapujicí,kolik vzdělaných a inteligentnich lidí je schopno věřit těm zprávám pelmel.

   Vymazat
  5. Pravda je nebezpečná, a nikdo nesmí veřejně provozovat cokoliv nebezpečného, o tom nemůže být pochyb. Jakákoliv veřejná činnost musí být spoutána předpisy ( „Vyhláška o užívání pravdy na veřejnosti“) podobně, jako je dopravní provoz regulován příslušnou vyhláškou.
   S pravdou musí být zacházeno obezřetně, aby nemohla být zneužita k negativní polopravdě, nebo ke lži (což není zcela totéž) .
   Zásadně musí být pouhá pravda odmítnuta, protože bez předběžného zpracování by ji obyvatelstvo nedokázalo správně pochopit. Novinářské řemeslo se musí zásadně přehodnotit s hlediska využívání polopravdy.
   Žádnému novináři nedovolí jeho profesní čest psát o událostech tak, jak se staly, protože to by byla úplná rezignace na tvůrčí práci a literární invenci. Takový novinář, který nemá ambici přistupovat k popisu události tvůrčím způsobem, bude muset svoji práci přenechat schopnějším.
   Skutečný publicista musí umět posoudit, jak různé aspekty pravdy orientovat, aby přinášely výsledek užitečný pro pracující. Zásadně nelze psát o chybách, kterých se dopustili naši spojenci omylem, nebo v dobré víře, že konají dobro. Pro pracující by bylo zcela neužitečné, kdyby byli zprávou zklamáni, nebo pobouřeni. Takové zprávy nám do zpravodajství samozřejmě nesmí. Všechno je nutné ladit ve směru cesty k pokroku a míru. Směrem ke spojování lidí, nikoliv rozdělování.
   Nesmí být puštěn se zřetele cíl: sjednocení všech lidí bez rozdílu ras, náboženství, pohlavní orientace a deviace, proti nebezpečným přípravám k agresi ze strany Ruska a Číny, a proti lži a nenávisti. A to v duchu postojů našeho ideového vedení s po za Atlantiku, s nímž nás pružně propojují neziskové organizace přes ambasádu.
   Není-li si novinář jist výsledkem práce, kterou se chystá publikovat, měl by se s žádostí o posouzení obrátit na některou z mnoha neziskových organizací (jedno na kterou) , nebo na příslušné pracoviště ministerstva vnitra, které je těmito neziskovkami řízeno.
   Nerad bych vyvolal podezření, že se zavádí cenzura. Nikoliv. Nejedná se dokonce ani o vynucování autocenzury. Je třeba si uvědomit, že od doby svržení nesvobody udělal náš kulturní rozvoj takový pokrok, že by bylo velkou chybou nepřizpůsobit mu i zdánlivě banální práci publicistickou.
   PB

   Vymazat
  6. Ale,ale. 11:14 je takykrtek? Nebo jen vymytý dočista dočista?
   Dokazujte, v čem konkrétně nemá VK pravdu a kde VK provozuje velký kolotoč. Nebo se jděte vycpat se svým vlastním "účelově ideologickým pohledem", třeba na "politicky korektní" weby.

   Vymazat
  7. To jsi ty ten udavač 11:14 z té sorosovy organizace, jednobuněčný potrate.

   Vymazat
  8. Omlouvám se, to patřilo tomu hňupovi 11:07, to je zmrd.

   Vymazat
  9. http://6.ly/migrantidoBOLESLAVI hejtman Středoč. kraje Ing. Petera (ČSSD) jen plní volební program své strany, jenž byla profláklá už za Čapka a který o ní prohlásil: “Kudy chodil, tudy škodil. Ve dne škodí a v noci krad, sociální demokrat.” Slavné Fučíkovo “Lidé bděte” a Leninovo “3x učit se” nově nahrazeno mnohem přesnějším: “Lidé čtěte” (kdo nečte, neví). Cožpak vyděšená důchodkyně Doležalová, potencionální volička socialistů, ještě nevyšetřila čas na přečtění zhuštěného 4-řádkového programu ČSSD v podání samotného předsedy? Tak moc máte paní nabitý TV program? http://cssd.cz/strana lysohlavý magistr tam přeci neříká nic o rovnosti “českých občanů”, leč VŠECH LIDÍ (rozuměj: světa!). V praxi pak “nekompromisní hájení solidarity a rovnosti” (též určeno pro pro VŠECHNY LIDI světa) dorazilo až do mladoboleslavské nemocnice, k chuděře vyděšené důchodkyni, co bydlí kousek vedle. Nezajímala o politiku, a tak se politika začala zajímat o ní! Židé také nečetli Mein Kampf a vymstilo se jím to. Zatímco moudrý s. Stalin jej četl, neboť si jej nechal osobně přeložit. Jen tak se mohlo stát, že poznal mrzké záměry nepřítele. Proto se mohl připravit a nedovolit mu zrealizovat jeho bídný plán. Je životně důležité číst tlusté knihy/programy (národních) nepřátel, může vám to totiž zachránit život. Zváště, pokud je to program rasistický (což je jen jiné slovo pro multikulturu): http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-jste-mozna-ani-netusili-CSSD-ve-svem-programu-podporuje-imigraci-multietnickou-a-multikulturni-spolecnost-globalni-vladnuti-a-novy-svetovy-rad-438174

   Vymazat
  10. Už tenkrát bylo zřejmý že o žádnou změnu režimu se nejedná! Nebyl pověšenej za nohy ani jeden estébák, ani jeden vrcholovej bolšán! Rusáci odtud odjeli s plnou parádou a kapelou, aniž by odevzdali zbraně a s prackama nad makovicema prošli pochodem hanby Prahou! Takže nic než šaráda! Co se týká televize, tak svoboda nastane až tehdy, kdy bude některá z celoplošných TV stanic chválit pana Hitlera a nadávat na Židy!

   Vymazat
  11. Předlistopadový režim měl své výhody i nevýhody, co se však týče svoboda slova, tak ta je v současnosti už více potlačená, než v minulém režimu. Za nesouhlasné, opoziční či nekonformní názory jsou dnes lidé trestně stíháni, vyhazovaní z práce, veřejně v médiích dehonestováni. Cenzura jede na plné obrátky; existuje jen jediná správná státní ideologie, která je závazná pro všechna mainstreamová média
   (nepochybuji o tom, že TV Prima bude taky zlomena). Jediné zatím svobodné médium je internet, kdy však i tento, soudě podle posledních kroků sněmovny, bude brzy také podléhat cenzuře. Propaganda je nejen urputnější a lživější než za komunistů, ale dalece překonává i tu nacistickou, kdy se striktně řídí goebbelsovským heslem, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Ani nacisté si totiž netroufli tvrdit, že osvobozují Leningrad nebo Stalingrad, kdy však ta naše "demokratická" klidně veřejnosti donedávna soustavně sdělovala, že vyvražďování civilních obyvatel Donbasu ukrajinskými nacistickými soldateskami je vlastně osvobozování. Šmírování obyvatel na každém kroku je kapitola sama pro sebe
   (odposlechy telefonů, sledování e-mailů, facebookové komunikace, atd.). Hlavní rozdíl je však v tom, že současný režim nás spolehlivě vede do propasti, z které se nikdy nevyhrabem. O tom se brzy přesvědčí i placená kolaborantská pražská kavárna i jejich neplacení přisluhovači, tzv. užiteční idioti, především z řad naivních studentů a hloupých, snadno zmanipulovatelných lidí.

   Vymazat
  12. Tvoje představa svobody, milý blbe 20:14 je velmi odpudivá. Svoboda je také odpovědnost. Ten tvůj pohled na svět ji zcela postrádá.

   Vymazat
  13. Svoboda buď JE nebo není. Kydy o odpovědnosti jsou jen bolševický žvásty. Pak i propaganda putlerismu je tedy v tom pádě nezodpovědností vůči té údajné "západní civilizaci", není-liž pravda? Já viděl jako kluk frajery v USA v uniformách SA v lágru KKK, kde se děcka učily střílet do figurín negrů! A pak dokument, kde muži v těch samých uniformách s páskami a hákenkrajcy na rukou pochodovali s cedulemi "Svobodu Hessovi"! Skončili před Vajthausem, kde jejich vůdce měl řeč a obklopil ho kordon policistů. K nim se přiblížil dav agresívních negrů a chtěli po nich házet kameny. A teď se podrž! Jedna negerka se postavila před černýho habána a bránila mu skákáním přehodit před ten policejní kordon! Novinář se jí pak později ptal - proč jste bránila neonacisty? A ona na to že s nima sice nesouhlasí, ale "u nás je svoboda slova a já se budu bít s kýmkoliv za to, aby to tak i zůstalo!" (myšleno USA). Kdežto tady je prt - stejný židácký lži o válce, nikdo se nesmí dozvědět že obě světový rozpoutali oni, krom toho i všecky evropský války od Třicetiletý a taky všechny revoluce už od tý nizozemský! Proč se to nikde neučí, co? V tvým podání platí Zodpovědnost = Lež!

   Vymazat
 3. Ono je vlastně dnes vše jinak než jsme mysleli. Zlatí komunisté. I ta STB rozkrývala protistátní činnost. Dnes je to naopak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na to, že i ta STB se organizačně podílela na převratu od perspektivního života v socíku, ke zhoubě a zániku života v kapitalistickém svobodném hnojníku.

   Vymazat
 4. Primu nedáme. O co jde v nejnovějším mediálním skandálu?
  http://evasvobodova2.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=525023

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak je to jednoduché v dnešní době někoho zikvidovat!Cizáci v naší zemi,vlastní lidé -zaprodanci,lžou,melou kolem dokola nesmysly a za naší asistence mlčení lkvidují vše,co by je mělo odhalit a zhatit jejich plány,které jsou ponížení,degradace mysli i ducha,okupace,agrese,nejednotnost lidu a likvidace kultury a morálních hodnot.Jedině PRIMA se snaží mít vyrovnané vysílání a to si nenecháme vzít!Žádný hajzl nemá právo se v Čechách do nás plést!Ani Soross,ani Sobotka a nějaký zadělaný Schapiró!

   Vymazat
 5. ......procesy.......pracovní tábory.......popravy!Ano to je naplnění vize toho primitiva Bombarďáka Skřeta Hejvla!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kojzar měl pravdu - ZTOSKOTANCI a SAMOZVANCI !!!!!

   Vymazat
 6. Tak pravdivé zpravodajství je závadové!?
  Morální odpad v podobě krtků hnát svinským krokem ze všech médií.
  Lidé s rovnou páteří vám serou na protilidovou "korektní politiku"!

  OdpovědětVymazat
 7. Jinak udavačem má být Kaiser a Břečťan z toho psa to je bývalý kovaný komunista....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byl "kovanej",ty vole,tak by nebyl taková svině,že dělá pro židofašistu Sorose & Comp.z Ameriky....

   Vymazat
 8. Proces nedůvěry ve většinu hlavních zpravodajských kanálů už byl spuštěn a není možné ho zastavit. Situace je podobná situaci roku 1988-89, kdy už ČT + ČR byli pro smích a oba kanály vysílaly sami pro sebe.

  OdpovědětVymazat
 9. práskači jsou zpět! jako za komančů. už jsem se bál že se totalita nevrátí.

  OdpovědětVymazat
 10. Propagandou proti propagandě. Tohle k udržení špatného systému nikdy nepomohlo.
  http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=524063

  OdpovědětVymazat
 11. Chtěli jsme židokřesťanský kapitalismus,tak ho máma,ale bez křesťanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to Vám říkali v TV? Já tedy v 89. kapitalismus nechtěl.

   Vymazat
 12. To,co se děje,je na přímou zakázku protektora a jeho korifei ve vládě a parlamentu a aSociální paDemokracii ji bezezbytku a iniciativně naplňují,přičemž ženou vlastní národ do otroctví NWO a to už naprosto nepokrytě a otevřeně.
  Už brzy padne kosa na kámen a zase se dějiny pootočí ve spirále a všichni jejich aktéři taky a to platí i pro toho dnešního Emanuela Moravce Sralbotku.
  Z toho podlého činu zrady,kterého se nám přímo před očima dopouští,se už nevylže a nakonec skončí,že tu jeho zohavenou mrtvolu bude lůza tahat ulicemi....

  OdpovědětVymazat
 13. Vlastenka


  Tohle jsem sem dávala shodou okolností včera. Video s ubožákem Břešťanem stojí opravdu za shlédnutí.
  Tenhle "demokratický" systém pomalu ,ale jistě, překonává i nejhorší normalizační léta.
  Zřejmě má ambice trumfnout i Urválkovské časy.
  Bůh s námi!


  Je zvláštní, že udavači a fízlové se šíří výhradně z řad dobroserů a havloidů.
  Oni by rádi cenzuru nemainstreamových médií a taky odebírání licencí.
  Lidi by se měli včas probrat, jinak skončíme mnohem hůře nežli před 25 lety.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Toto je jakýsi Břešan z Hlídacího psa, kterého nikdo nečte a v tom je nejspíš zakopán pes.  http://video.aktualne.cz/dvtv/prima-manipulovala-zpravodajstvi-o-uprchlicich-porusila-zako/r~a09ca8bc273f11e6bc7c0025900fea04/


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další práskač je jakýsi honibrk Janda s novým "projektem" Kremlin Watch.
   http://www.evropskehodnoty.cz/kremlinwatch/
   Je důležité si všechna ta jména práskačů pamatovat.

   Vymazat
 14. asi se blíží doba, kdy bude nutno platit čtv to její "koncesionářské" výpalné, a současně posílat stovku měsíčně primě, kterou se tzv. demokraté rozhodnou zničit... pomocí udavačů, vysloužilých pornoherců a podobných uvědomělých občanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...nositelů a prosazovatelů těch správnejch evropskejch hodnot.

   Vymazat
 15. Takové vypasené Břešťany musíme včas zastavit. Za komunistů jsme si jich užili vrchovatě.Paní Obzinová je vynikající novinářka a celé to udání je nechutně překrouceno.

  OdpovědětVymazat
 16. Břešťan je dobré tlusté odporné čuně. Nepochybně se tak vyžral za peníze z US ambasády a také za naše daně. Dost se těším, až mu budeme tu držku ořezávat na přijatelný rozměr. Jen pozor! Nesmí se nechat omdlít. To by si to vůbec neužil. Užít si, to je přece příkaz doby.

  OdpovědětVymazat
 17. TV PRIMA je jednička! Nenechala se zastrašit a v dnešních zprávách shrnula průběh imigrační krize.
  Krtci budou asi zuřit, protože zprávy byly pravdivé a objektivní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Taky mě pobavili, protože ještě přitvrdili.
   Nejsou blbí, čtou diskuse a vědí, že mají 90 procentní podporu lidí.
   A sledovanost taky není k zahození.

   Jsem zvědavá, který blbec jim zítra vyčte, že se na rozdíl od čT zmínili o vyjádření dalajlamy a dalším obtěžování žen v Německu ilegály.
   Jen tak dál!


   Za tohle jim nikdo licenci vzít nemůže, Břešťani a spol. to dobře vědí.
   Žádná z těch inofrmací není lživá a Prima není povinná vysílat trapná a vylhaná HLpéčka o ubohých utopených syrsích hošících jako ČT a Nova.
   Pokud někdo porušuje fabulacemi a lhaním kodex novináře, tak je to ČT a Nova.
   Viz utopený malý Syřan (vrah jeho nezodpovědný fotr) a stovky dalších legend.
   Dodnes se nikdo Primě neomluvil za její dehonestaci kvůli zpovykaným Iráčanům a kravínu, přestože se reportáž ukázala být zcela pravdivou a úprk Iráčanů z ČR byl toho důkazem.

   Vymazat
 18. Pane Dvořáku,proč otiskujete články od pofidérních webů,které manipulují či lžou v souvislosti s uprchlickou tématikou ? Šíříte zavádějící a lživá tvrzení.
  Šéfredaktorka zpravodajství FTV Prima Jitka Obzinová tam řekla: "Jsme tady všichni zaměstnaní, máme zaměstnavatele, který má nějaký postoj. Jestliže ho akceptuji já, akceptuje ho vedoucí vydání, tak vy prostě poslechnete příkazů vedoucího vydání... Pokud to tak není, tak vlastně neakceptujete fakt, že jste tady zaměstnaní, a pak nemá cenu, abyste tady byli zaměstnaní."

  OdpovědětVymazat
 19. 1. června 2016 19:49
  Prosím "Bylo to vynešeno s porady" víte jistě že to nebylo upraveno pro dehonestování PRIMY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím držme se faktů.
   Nicméně,není to první případ v souvislosti s uprchlickou tématikou,kdy média manipulovala či lhala.Jednalo se například o šíření zavádějících a lživých tvrzení deníkem Právo a serverem Novinky.cz v textu postaveném na údajném svědectví šiřitele konspiračních teorií a ufologa Martina Herzána, který líčil benevolentní poměry při kontrolách uprchlíků na chorvatsko-slovinských hranicích.
   New York Times vyvrátil hoax, který převzala řada českých médií, týkající se syrského fotbalového trenéra Osamy Abdula Mohsena.
   Např. Právo a Novinky.cz vydaly článek odkazující se na průzkumy, které si údajně nechala vypracovat Evropská unie. Podle nich se mladí lidé ze západoevropských zemí stěhují do České republiky kvůli obavám z migrantů. Později se ukázalo, že takové průzkumy neexistují.
   Nejnověji Deník Referendum poukázal na nepravdivou zprávu o případu mladíka odsouzeného v Rakousku za verbování bojovníků k teroristické organizaci Islámský stát, ve které server Novinky.cz zaměnil nepodmíněný trest za podmíněný, čímž vyvolal kritiku slabosti EU.

   Vymazat
 20. Bude zapotřebí rozjet akci ,, čistá republika" !!!

  OdpovědětVymazat
 21. Český národ překonal Habsburky, Rakousko Uhersko, První republiku, Hitlera, i padesátá léta, pak šedesátá léta, Sametovou revoluci a nyní překonává další období nedemokracie, která se tváří, že není nad tímto systémem a vyhovuje hlavně zlodějům, podvodníkům, bývalým vexlákům, kteří si nakradli a nebudou se chtít vzdát všeho nakradeného v miliardách. Můžeme si být jisti, že ti nahoře vždy co lidstvo existuje, vždy zradili prostý lid. Dělo se tak v době Komuny, kdy Francouzká buržoazie se radši spojila s Prušáky a zradila vlastní lid, jenom aby ochránila svůj nakradený majetek. To se v historii ještě vícekrát opakovalo. Jakmile člověk něco vlastní, drží se toho jako topící klády, která se dostane do víru a potopí se i se svým přívěškem. Ten kdo nic nemá je tedy vždy pravdě blíž, než ten co něco vlastní, protože ten je ovlivněn majetkem a čím větší je majetek tím více je ovlivněn. A toho využívá propaganda a stojí na tom celé státy a zřízení jako to naše kapitalistické. Proto podnikatele budou víc podporovat fašisty a režim který ochrání jejich nakradené majetky. Nevadí jim že ostatní nemají nic ale ani nemají naději, že se z toho dostanou. že je to spláchne taky je jasné, Neoliberalismus se s nikým nemazlí. Čeká nás válka a vyhlazení evropského obyvatelstva.

  OdpovědětVymazat
 22. Nikdo neposlouchejte a nečtěte k takzvaně "skandální" kauze Prima nic z mainstreamových médií, protože všichni žvaní o něčem jiném než na tom jednání na Primě skutečně zaznělo.

  Skutečná nahrávka a její přepis je zde:
  http://hlidacipes.org/nahravka-z-porady-zpravodajstvi-tv-prima/

  Jinak ale tyto stránky raději nečtěte, stojí za ho*no, jenom ten přepis. Nic jiného totiž nepotřebujete, dělají skandál z toho, že Prima chce být objektivní a to se u nás nesmí. Tato kauza je skandál, ale někoho jiného, rozhodně ne tv Prima.

  Teď jsem se přemohl a doposlouchal jsem Radiožurnál a je mi z nich na blití ještě víc než obvykle :-O.

  OdpovědětVymazat