Reklama

neděle 12. června 2016

Vláda České republiky porušuje Chartu OSN


Vladimíra Vítová
11. 6. 2016
Vláda České republiky porušuje Chartu OSN, základní dokument Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě a Zakládající smlouvu NATO!
V sobotu 11. června 2016 proběhlo v jednacím sále Magistrátu hlavního města Prahy Mírové setkání: ANO MÍRU – NE NATO!
Akce proběhla v rámci kampaně Světové rady míru, jejíž nejbližší zasedání proběhne ve dne 8 – 9. 7. 2016 ve Varšavě, tedy přesně ve dnech a v místě, kde a kdy bude jednat NATO o svém rozšiřování – a to nejen o Černou Horu.


Pořádajícími organizacemi byly: Asociace Vojáci proti válce a České mírové hnutí, s podporou Občanské iniciativy Ne základnám, Klubu českého pohraničí, Slovanského výboru ČR a Klubu KSČM v Zastupitelstvu hlavního města Prahy. Setkání se zúčastnili také zástupci Českého mírového fóra a dalších občanských mírových iniciativ a spolků.

Na jednání zaznělo, že je nezbytné podporovat bezpečnost své země - každý podle svých sil a možností a způsobem, který považuje za vhodný a že cíle naší zahraniční politiky se musí odvíjet od potřeb občanů.

Vybráno z projevu ČMF:

Ve Varšavě bude zasedání NATO, jehož agenda evidentně našim občanům nevyhovuje! My občané však nejsme vůči vládě v postavení žadatele, my jsme v postavení žalobce. My jsme i v postavení soudce, který může vládu ČSSD, ANO a KDU ČSL za její činnost v NATO soudit a odsoudit k odstranění, a my máme možnost tento rozsudek v příštích parlamentních volbách vykonat!

Co je tedy reálně možné udělat? NATO je organizace vládní, a proto my občané máme možnost ovlivnit jednání NATO ve Varšavě jen prostřednictvím vlády ČR.

V tom případě jsme ovšem v maléru. V maléru, který způsobili naši spoluobčané tím, že k volbám nešli nebo dokonce tím, že dali ve volbách hlas stranám, které vytvořily současnou vládu. Vládu, která chce ve Varšavě s pokračováním současné činnosti NATO souhlasit. S tím do příštích parlamentních voleb bohužel nic neuděláme. Ale co tedy můžeme udělat již nyní?

Můžeme informovat naše spoluobčany o tom, že ČSSD, ANO a KDU-ČSL nedodržuje mezinárodní smlouvy, kterými je ČR vázána. A to se přece dělat nemá! V tom případě je v maléru vláda ČSSD, ANO, KDU-ČSL.

My můžeme a musíme připomenout vládě, že má povinnost jednat na zasedání NATO ve Varšavě v souladu se závazky ČR z mezinárodních smluv.

Zamítli jsme myšlenku vládu o to žádat, na vládu apelovat, u vlády proti nedodržování protestovat. Opustili jsme i úvahu od vlády dodržování požadovat. Vždyť nic z toho v minulosti vládu ke změně nepřimělo.

Dospěli jsme k závěru, že vládě povinnost dodržovat vlastní závazky veřejně připomeneme. Že veřejnost budeme o tomto porušování informovat. Že veřejně poukážeme, že ČSSD, ANO a KDU ČSL, noviny, rozhlas a televize v soukromém vlastnictví a že dokonce i veřejnoprávní ČT a ČR toto porušování občanům zatajují.

Vybrali jsme tři mezinárodní smlouvy, na kterých porušování prokážeme.

Byli jsme sami překvapeni svým zjištěním, že dodržování těchto smluv vládě podporu současné činnosti NATO na zasedání NATO ve Varšavě neumožňuje!!!

Vybrali jsme Chartu OSN, Základní dokument Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě a asi Vás překvapím, že třetím dokumentem je Zakládající smlouva NATO.

Především jsou porušovány dva základní principy, na kterých jsou všechny výše zmíněné smlouvy postaveny a tyto principy jsou:

Urovnávat veškeré mezinárodní spory mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly. Usilovat o vyloučení konfliktu!

9 komentářů :

 1. Kdyby byli volby nemanipulovatelné tak není problém . . .volby jsou jen fraška a díky tomu je vlastně vše jen fraška. Místo aby se lidi snažili rozprostřít a využívat celou planetu (bez konfliktů a majetnického chování) tak by se možná opět naučili to co už mnohokrát zapoměli a byli by jsme už dávno jinde . . .zdraví,šťastní a možná i jinde než jen na této planetě . . .

  OdpovědětSmazat
 2. Základním principem kapitalismu je protěžování psychopatů; čím větší a společnosti nebezpečnější psychopat, tím většího majetku v kapitalismu dosáhne. A princip kapitalistických voleb stojí na tom, že kdo má víc peněz, zaplatí si agresivnější a prolhanější propagandu, kterou oblbne voliče (to psychopati dokážou dokonale, je to jeden z jejich základních rysů) natolik, že ho zvolí.
  Proto volby nejsou řešením, řešením je jedině fyzická likvidace vládních psychopatů; tím myslím jejich zadržení a umístění do klecí v blázincích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano 18:08 domákl jste se podstaty, ale řešení není jednoduché a rozhodně ne rychlé. Společnosti je plně otrokářská. Elity pasou své otroky, tedy dav. Vstupenkou mezi elity je odstranění svědomí jak jste správně vydedukoval, musí například utýrat nějakou nevinnou bytost a to lze pouze pokud svědomí zabijete, v opačném případě se zblázníte a psychika to neunese.
   Jenže ovce si zvykli, že je o ně postaráno a nejsou schopni řídit společnost a také morálka ovcí je dosti nízká. Musí se pomalu zvedat morálka a touha lidí ke svobodě a ne k požitkům, což je také forma otroctví, kterou otrokáři dovedně využívají (za příslib několika nahých panen udělá hloupý mladík jakékoliv zvěrstvo).
   Šance jsou a musí se to maskovat dobrem, aby otroci nevěděli, že jsou otroci jinak by se vzbouřili a jsou bytosti, které toho využijí a usilují o skutečné dobro. Každý může svou vůli a svými prostředky usilovat o dobro, vážit si svých blízkých a pomáhat jim a tak se bez strukturálně propojovat, každá struktura je viditelná a proto likvidovatelná. Je známo, že Hitler se bál osamělých lidí, protože nějaký odhodlaný samotář je těžko odhalitelný (byl jeden takový pokus o atentát).

   Mluvme o dobru, učme se dobro a otloukejme o hlavu politikům jejich lži a jejich dvojí metr. Princip řešení je uveden v Kyberiádě (Stanislav Lem) - Výprava první čili Gargantuova lest - http://eldar.cz/myf/txt/lem_-_kyberiada.html. Internet nám dává možnost takového propojení a to se děje. I navzdory snahám elit nás rozdělit a postavit proti sobě a nenechat nás se domluvit, již není možné "Gargantuův efekt" zastavit.

   Smazat
 3. Nesmírně užitečná akce.
  Na řadě je šíření těchto informací mezi blízkými.
  Na řadě je, aby ve volbách tyto strany dostaly co nejméně hlasů.
  Nelze ani v nejmenším věřit že se vzpamatují. Jsou ovládány dospělými lidmi a ti svůj charakter a svědomí nejsou schopni změnit.

  Je nutné, třeba i jen dočasně, dát hlasy jen těm, kdo nejvíce usilují o záchranu Evropy. I když ještě nemají dostatečnou důvěru. Ostatní aspekty jsou nyní podružné, a musí se řešit dodatečně.
  Je krajně potřeba diskutovat na téma "koho budem volit". Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nevím - volby jsou jen předraženej cirkus. Ve všech volbách byla KSČM třetí, a ani jednou za celých šestadvacet let nebyla součástí koalice - na vůli lidu se úplně sere.KSČM je vždycky jen v opozici. Kdyby tady byla skutečná demokracie, nemohli by takhle jednat - hádat se kdo s kým bude nebo nebude vládnout. Musí se přihlédnout k vůli občanů ale v české totalitní demokracii jsou jednou tady nadlidi, jejich rodiče i prarodiče byli nadlidi, a jinak to nepůjde. U vesla budou vždycky jen šmejdi.

   Smazat
  2. Jít k volbám je užitečné, protože čeho se elity bojí, bojí se že bude odhalena jejich nemorálnost (tak jako psychopat se bojí odhalení a ten trvalý strach ho naučí dokonalému předstírání). Nemůže hned mít království boží na zemi, musí být velký tlak na politiky, že migranty tu nechceme (kdo chtěl v domě vrahy a zabijáky) i za cenu podpory nacionalismu, protože je třeba ochránit národ, až když je národ v bezpečí můžeme mít více osobní svobody, pokud ji budeme chtít hned, tak si nás elity podají a udělají ze země jeden velký koncentrák. Ještě k nacionalismu a vlastenectví je to plně v pořádku, pokud to neslouží politikům k útoku na sousední země (jako to udělal Hitler).

   Smazat
  3. Žádné volby nám od migrantů nepomůžou. Asi si to lidi neuvědomujou - jednou jsme vlezli do EU, máme dotace, a co nařídí EU, se musí poslechnout. Každá vláda. V případě neposlušnosti nebudou dotace, budou sankce a embarga, a občané zadlužené, a potravinově nesoběstačné senkrůvny uprostřed Evropy pochcípají hladem. Zachrání se jen ti, co si nahrabali, a utečou s tím pryč. Proč myslíte, že politici, nadlidi, a další verbež tak horempádem hrabe? Je jim to jasné - vědí, k čemu dojde. Nechají tady lidi pochcípat a utečou. A jiná vláda - kterou teda zvolíte - vám jenom vysvětlí, že to tak bohužel je. Než smrt hladem, raději svolíte s migrantama.A o tom to je.

   Smazat
 4. Migranty nechceme, přesto dnes a denně se tady nenápadně usídlují, přijíždějí ve značkových oblečcích, s baťůžky a kufříčky jako turisté. Jsou milí a veselí. Ubytovávají se v hotelích, ale i v bytech. nepřizpůsobiví jim také rádi poskytnou ubytování.

  OdpovědětSmazat
 5. Nechci aby to znělo rasisticky, ale funkci migrantů(darmožroutů), už nám tady několik let plní jisté etnikum, ve velké míře nepracují, ve velké míře se množí.Kašlou na vzdělání krmí je stát- čili my.Někteří milionáři vychytralci si z toho udělali svůj byznys- viz bydlení.Co si myslíte, že v Evropě bude? Tito lidé nemají pracovní ani sociální návyky, a i kdyby už nepřišel žádný imigrant( a zajímavé, že drtivě muži), teď už stačí čekat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.