Reklama

.

.

úterý 28. června 2016

Vláda nám lhala kolosálně

Patrik Juda
28.6.2016   Rukojmí
Britský občan a publicista Benjamin Kuras, který volil pro brexit, vyjádřil radost z výsledků britského referenda, protože šlo o něco zásadního. Británie si vrátila svobodu rozhodovat o svém vlastním osudu. Bravo Velká Británie..


Pan Benjamin Kuras (1944) je český spisovatel, dramatik, překladatel a publicista, který žije ve Velké Británii. Je výrazným a hlasitým kritikem EU, multikulturalismu, islamismu a socialismu. Pan Kuras volil pro odchod Velké Británie z EU. Byl hostem DVTV. Pan Kuras je např. autorem knihy Jak zabít civilizaci.

"Mám obrovskou radost".

"Takovou radost, že jsem se šel hned ráno projít po lese".

"Šlo o něco zásadního".

EU se rapidně proměňuje v totalitní stát, nadstát, kterému vládne nevolená elita a samozvaná oligarchie. Taková je realita, protože..

Nikdo z nich nebyl volen lidmi.

Nikdo z nich nemůže být odvolán.

Jsou placeni z našich daní a nejsou nikomu zodpovědni.

Vymýšlejí jednu regulaci za druhou na útlak a potlačování svobody občanů.

Evropská komise vydává direktivy, podle kterých se v Evropském parlamentu schvalují zákony, které následně platí. Všechny zákony, které dnes vznikají, tak vznikají v Bruselské komisi. Direktivy, které se stávají zákony všech států EU. Evropská unie je nadstátní a totalitní stát. Zákony, které Evropská komise vydává, potlačují svobody občanů a neberou na vědomí vůli národních parlamentů.

Důležitý efekt vystoupení Velké Británie z EU je, že si vrátila svobodu rozhodovat o svém osudu. Británie již nebude muset přebírat zákony diktované odjinud a od nevolených vládců.

Velká Británie má vysoké sociální podpory a proto do ní přichází tolik lidí. Každý občan EU měl v Británii právo na sociální podporu ve stejné výši, jako má občan Británie. V Cameronově kampani bylo několik lží. Cameron věděl již před čtyřmi roky, že nemůže regulovat počet přistěhovalců z EU, ač stále tvrdil ve volební kampani, že počet přistěhovalců stáhne pod sto tisíc ročně. Na registraci sociálního zabezpečení se přihlásilo dva až třikrát více osob než vláda tvrdila, že tam je migrantů. Vláda nám lhala kolosálně.

David Cameron tvrdil, že s Tureckem se nikdy o vstupu do EU jednat nebude, ale pravdou je, že již 30.6. začíná Evropská komise další jednání o vstupu Turecka do EU. Z průzkumu v Turecku vyplynulo, že asi až 12.000.000 Turků chce odejít do Británie jakmile dostanou evropské doklady.

Brexit je první krok ke změně totalitního kurzu, po kterém se EU pohybuje. Možná se některé země zamyslí, jestli je možné tímto směrem v EU pokračovat dál. Ve Francii již Marine Le Pen navrhla referendum o vystoupení Francie z EU, podobně tak i Geert Wilders v Nizozemsku. I v jiných zemích je to téma. Pokud chtějí v Británii nové referendum, tak to bude pokračovat v referendech tak dlouho, dokud nebudou mít ten správný výsledek, který si přeje Evropská komise.

EU je totalitní stát, který lze nazvat i byrokratickou diktaturou. Možnost, že britský parlament nebude respektovat výsledek referenda si pan Kuras nepřipouští. Výsledek referenda je výsledek referenda! Přesně tak. "Bylo to předem dohodnuto s Davidem Cameronem a několikrát to říkal, že tím to skončí a opakovat se to nebude".

Britský parlament se musí zabývat každou peticí s více jak sto tisíci podpisy. Stejně tak se parlament musel zabývat tím, má-li vpustit do země Donalda Trumpa. Zabýval se tím tři hodiny a nakonec rozhodl, že jej vpustí do země, protože tam má investice.

Bylo slíbeno, že referendum bude konečné a tím by to mělo skončit !

Pana Kurase rmoutí, že národ, který toho tolik obětoval pro svobodu, nezávislost a demokracii v Evropě je rozdělen tak, že více než jedna třetina obyvatel si chce tu svobodu obnovit a další téměř třetina se jí chce navždy vzdát a další čtvrtině je to lhostejné, kdo ji vládne.

"Informační stav národa mě trochu zarmoutil".

"Věřil jsem, že pro vystoupení bude více jak 60% voličů".

Vypovídá to o tom, že jsme již všichni tak trochu omámeni lhostejností k tomu, co se s námi děje. Je to oslabení celé evropské civilizace. Evropská civilizace je oslabena.

David Cameron vytáhl Británii z EU omylem, protože k tomu byl donucen Nigelem Faragem a rebely ve své vlastní straně. Myslel si, že to vyhraje. Nevyhrál. Myslel si, že ty nepatrné výjimky, co nám sjednal, a které mají nepatrný vliv, něco změní. Ale ony nemění nic zásadního na věcech, jako je...

Nekontrolovatelnost hranic a nekontrolovatelnost toho, kdo přijde a přichází. Ti, kteří jsou v Británii pouze na sociální podpoře, by měli být vráceni domů, nebo by jim ta sociální podpora neměla být vyplácena. Podle zákona EU se podpora nepracujícím občanům z Evropské unie vyplácet musí. Odchod Británie přinutí snad EU dívat se na věci jinak.

Pan Benjamin Kuras by si přál, aby státy V4 odmítli vzít na vědomí Evropskou komisi jako takovou. Přeje si, aby V4 odmítla její příkazy, nařízení a chovala se jako Británie.

Také si moc přeji, aby jsme byli nezávislou, svobodnou a o své vlastní budoucnosti si rozhodující zemí. Věřím, že po brexitu budou následovat i další exity ke svobodě. Věřím, že jednoho dne EU, tuto hrobku evropských národů, opustíme také. Věřím, že budeme také jednoho dne rozhodovat o svém osudu.

Věřím, že den Czexitu přijde.

41 komentářů :

 1. Pana Kurase pozvala ČT 24.Jeho oponentem byl bývalý europosranec,pro mně bezvýznamný,takže si nepamatuji jméno.Bylo to klání zajímavé.Pan Kuras s nadhledem a argumenty proti EU,ten druhý papouškoval výhody EU,měl zajisté na mysli ten svůj proevropský důchod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to pomůže, když na jeho názory jsme my a naši politici hluší a neakceschopní. Řekl to jasně. Okamžitě bylo svoláno "zdravé jádro EU" - ergo opět o nás bez nás. A slavná a hloupá V4 nebyla schopná se ani ozvat, natož aby svolala své země k jednáním o společném postupu, když o něm nemůže jednat veřejně v rámci EU. Východnári se projevili opět jako zpitomělá neakceschopná tlupa. Tahle musí nejprve rejdit hubou v bahně aby se probrala.
   A Britové? Jsou mazanější než celá EU - to už kdysi nastínil i Stalin. Pod ochranným pláštíkem velikýho strejčka Sama budou s EU jako členové - nečlenové jednat třeba 20 let. A s tímhle "požehnáním" bude EU opět držet hubu a krok.

   Vymazat
  2. Tak se podívejte na včerejší Události a tu gumu Kroupu versus Robejška.
   Politruk zůstane politrukem.
   Ale poté, co ho Žantovský pochválil, se Borek aspoň snaží.)))

   Vymazat
 2. Kuras už někdy v r.2010 napsal článek o EUROMEDu,plánu vrchnosti EU o vytvoření společného hosp.prostoru zemí okolo Středozemního moře s cílem dovést z těchto okoloních afr.a arab.zemí Stř.Východu celkem okolo 56 milionů lidí.Plán o imiraci odhalil a upozornil naň už tehdy,nikdo ho ale nebral vážně a neuvědomuje si to ani teď,že to není náhoda a že je to v první řadě dílem "temných sil" ve vedení EU....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brali ho za velkého konspirátora. Každý, kdo říká těm našim troubům pravdu, je konspirátor.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   A doporučuju Kurasovu knížku - Jak zabít civilizaci. Perfektní a všechno doložené daty a čísly.
   Tomu chlapovi to pálí.

   Vymazat
 3. No, k tomu lze říci jen jediné, a to je Pryč z unie a to co nejdřív! SPD Okamura opakovaně volá ve sněmovně po referendu o vystoupení z EU.

  OdpovědětVymazat
 4. Až se rozsype Sovětská Evropská Unie, tak se vynoří otázka - "Kam s nimi?" z bruselského skleníku!? Nevolenými, totalitními, arogantními, drzými, ale hlavně neinvenčními tupými neempatickými asociálními zrůdami. Je tu na zeměkouli nějaké pusté místo, kde by mohli pod vedením "Mutti" stavět své "Ráje"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Však oni si s nimi brzy musulmani v Bruseli poradí.)))
   S čím kdo zachází...

   Vymazat
  2. Proč tolik přívlastků, anonymní 7:57? Stačí jediné slovo - psychopati.

   Lepší než pusté místo by bylo rozdělit je mezi evropské lékařské fakulty jako materiál pro pitevní praktika studentů.

   Vymazat
 5. No važeny pane někde jsem četl(parl.listy z 21.6.2016) vyjadření pana Okamury že konkretně v česku sobotka s bajbišem uzakonili zakaz referenda o vystoupeni z eu.

  O tom se nikdo z tech "svobodnych " novinaru nezminuje!  OdpovědětVymazat
 6. Vláda nám kolosálně lže i nadále. Tak poslouchejte lidi. Pod rouškou slov Merkel, že se dnes na summitu 27 států EU budou probírat: migrace, konkurenceschopnost, obrana a bezpečnost, se ve skutečnosti bude probírat vznik "evropského superstátu", o kterém šla v médiích včera řeč.
  Ten návrh není nový a Británie, která s tím nesouhlasila, protože Británie by nikdy nesouhlasila se zrušením své libry jako rezervní světové měny, se zrušením své City nebo se zrušením své skvělé a silné a v Evropě největší armády, nemohl by nikdy tento evropský superstát vzniknout, tak mohla Británie odejít. Ve jménu vzniku evropského superstátu, byla Británie obětována. Někdy se musí něco obětovat, aby bylo dosaženo cíle, který stojí za to. Takže se právě díváme na nejhrůznější divadlo pro evropské obyvatelstvo, jaké kdy EU vymyslela. Část tady toho co píšu, jsem převzala ze zahraničních komentářů, takže není to tak až moje nějaká utopie.
  Sledujme vládu a Sobotku, až se vrátí z dnešního summitu. Myslím, že to, co se tam projedná, se stejně dostane na veřejnost, tak jak to už pustili poláci, pustí to ven i ti, kterým se to krajně nebude líbit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč se rozčilovat. Je to NAŠE vláda. A to že si ji neumíme hnát k odpovědnosti je NAŠE blbost. Tak pindejme doma a v hospodách a to je jediný, co tenhle národ umí....

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Budou se snažit utáhnout šrouby namísto,aby ten eurobordel nějak "polidštili". Jenže jako nešel reformovat socík, nejde ani tohle. Je to v podstatě socialismus bez lidské tváře.

   ZÁSADNĚ NESMÍME DOVOLIT, ABY NÁS VLÁDA TLAČILA DO EURA! Tím si chce Juncker pojistit odbojné východní země a znemožnit jim odchod. Jakmile bychom přešli na euro, po rozpadu eurosvazu přijdeme o všechny úspory. S korunou na tom budeme přece jen líp.

   Ale nevěřím, že to vydrží.
   Podle všeho mi vychází, že se ten kolos rozpadne velmi brzy a naprosto nečekaně.
   Tak doufejme, že to vyjde.

   Vymazat
  3. Ne to je hodně horečnatej sen. Za a) Cameron je takove vemeno, že takhle daleko to určitě nebyl scopnej domyslet. Za b) Jelikož v Británii momentálně jsem, tak můžu potvrdit, že tady vlastně nikdo neví, která bije. Za c) Francie, by se těžko poddala Německu pokud by měl vzniknout superstát. Za e) Evropská Unie bude smysluplná jedině právě jako superstát na federální úrovni. Dokud táková nebude je to paskvil na půl cestě, kterej neni a nebude schopný řešit průsery typu Řecko. A i kdyby federalizovala, pořád to bude k ničemu dokud budou u moci neoliberálové.

   Vymazat
 7. Pane Kuras, my vsichni, kteri jdeme s Donaldem Trumpem jsme oslavovali odchod Britannie z EU !

  Nekteri chytri lide z nasich rad se snazi zjistit jmena 20 rodin, ktere se zasazovali o budovani svetovlady NWO.

  A dalsi lide zalozili list vsech tech , kteri patri k Neoconum.
  Pravdepodobne bude valka s Ruskem vyhra-li Hillary v listopadu nad Trumpem i kdyz globaliste jsou in deep shit.

  Mnoho Americanu je silne nesnasi. Jsou na ne alergicti..
  Takova politicka situace v Americe jeste nikdy nebyla a nikdy nevolilo tolik lidi.
  Lide se take fackuji na ulicich. Sledujte 18.7. 2016 Cleveland Ohio. Tam se ukaze bude-li panem Republicanu Trump nebo GPO. Vse co se deje bude mit vliv i na Evropu.
  Az potkate Nigela Farage, tak mu vyridte, ze ho mame radi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. V 90. letech měli všichni plnou hubu svobody a demokracie.

  Nezbylo z toho N I C !!

  Jakmile je jednou moc v rukou bez zodpovědnosti k většině, nespraví to nic jiného než revoluce.
  Tyhle mocné loutky hyper-despotů nikdy neudělají to, co potřebuje 99,9999% lidí, protože jediní kdo na ně mají vliv je 0,0001% rodin majitelů korporací.

  OdpovědětVymazat
 9. Honolulu
  doporučuji zkrácenou werzi AFRICKÉ PUŠKY
  na slony, ráž je to čtyřicet pět ACP

  Ch.Bronson, Muž bez milosti
  Sirius

  OdpovědětVymazat
 10. Zdravím pana Kurase, vážím si jeho názorů, jež se řídí převážně selským rozumem.Můžeme jen závidět, že mohl volit pro odchod z tohoto totalitního spolku všehoschopných nabobů, kteří jsou uzavřeni ve svém skleníku a izolováni od reality a hlasů národů.Mám jen obavu, aby se neprosadilo REFERENDUM č.II, aby se zvolilo správně dle požadavků.Dokud to nebude stvrzeno výstupní listinou, není dosud vyhráno!Jak je vidět, je tam tendence k zmanipulování, bohužel, to je ta demokracie.Evropská komise, nikým nevolená, je zlo největšího kalibru.Jestli je pravda, že Německo s Francií chtějí vybudovat superstát se svou, vnucenou legislativou a ti, kdo se připojí, ihned odnárodní a šoupnou jim desetitisíce či statisíce migrantů ze svého území do nového, koloniálního.To pak ale nastane Euromela.Myslím, že je vymalováno, rozpad a konec ¨koncentračního tábora, zvasný Eurosojuz, se blíží rychleji, než si můžeme všichni domyslet!Je nutné, aby se zodpovědní-Juncker, Schulz, Tusk, frau Merkel, Holland, Mogherini a celá EK, odebrali urychleně do svých politických lovišť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je otázka, jestli se p. Kuras řídí selským rozumem. Je to prostě rozum, bez přívlastku.
   Jde totiž spíš o to, že z jakýchkoliv voleb, mimo nejmenších komunálních, je dnes už fraška, systém je nastavený tak, že ať (po)dělají politici cokoliv, voliči to nemohou ovlivnit ani potrestat. Samozřejmě většinou.

   A právě proto jsou teď z toho Brexitu mocipáni tak nepříčetní, protože se zdá, že o něčem ještě voliči rozhodnout mohou.

   Bohužel jsem však realista. Teď ty hlavy pomazané udělají všechno proto (opravdu všechno!), a určitě už teď na tom pracují, abychom tu možnost už příště nedostali.

   Utáhnou další šrouby a ještě dlouho to bude vypadat, že změnit totalitu není možné. Ale pak to najednou rupne. Jako v 80. letech.

   Vymazat
 11. Panika bruseláků, ten jejich děs, že přijdou o korýtka je směšný. EU, "tato hrobka evropských národů" se rozpadne tak, jako tak.

  OdpovědětVymazat
 12. Nejdeo Kurase, jehož názory svědčí o službě někomu jinému než o kon je ochoten hovořit. Jde o to, že samotné vystoupení z EU je důkaz o bídě strategického řízení státu, který akceptuje hnutí mysli lidu, ale nemá připraven program spolupráce nahrazující diktát samozvaných eurokomisařů a jejich "thin trunků". Po exitu z EU se každý takový strategicky neřízený stát stane hříčkou zájmů globálních elit, pokud již ne těch washingtonských. Kdo chce suverenitu, musí být na to strategicky připraven a mít předjednané dohody alespoň na úrovni EFTA, ne-li širší eurasijské...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horší to může být jen při setrvání v EU, která zbavuje (nejen) suverenity, a to s jakoukoliv vládou:
   http://www.narodniprosperita.cz/view.php?cisloclanku=2016010004

   Vymazat
 13. Langšandlová z TOP 09 v ČT 24 pronesla, že její TOP 09 nikdy nepřipustí možnost referenda v ČR o čemkoliv. Kam jsme to dokráčeli po 26 letech budování demokracie? Stejná poslankyně, před lety, sdělila, že důchodci nepotřebují vyšší důchody, protože zažili II. Sv. válku a dokážou se přizpůsobit nedostatku peněz. Jinými slovy stačí sledovat, co říkají všichni v poslanecké sněmovně, kteří mají plnou hubu demokracie, humanity, lidských práv a neustále nás poučují. Když je někdo zvolen v přímé volbě lidem tohoto státu, tak oni ho nerespektují a vedou proti němu nenávistné, lživé kampaně. Spoléhají při tom na jedno jediné, že jim nehrozí z řad občanů žádné nebezpečí vyhazovu z poslanecké sněmovny, protože si zároveň odhlasovali zákon o své neodvolatelnosti a všechno co by bylo podniknuté proti jejich vůli je porušením zákona. Jedno je dnes jisté, že všechny revoluční události, které změnily dění na světě a prostřednictvím kterých si lidé vymohli důstojnou existenci na světě, bylo porušení tehdejších zákonů. Dnešní zákony chrání lumpy, darmožrouty, neofašisty. Chceme takové zákony????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže Langšandlová z TOP 09 půjde příkladem a až doleze do důchodu, tak ho odmítne ve prospěch umořování státního dluhu, že? :)))
   Všechny parlamentní strany jsou NEVOLITELNÉ!

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Langšádlová nebude rozhodně rozhodovat vůbec o ničem.)))

   Tak nevolte stávající strany.
   Volte Okamuru.
   Socani, alespoň vyděšený Zaorálek sice hází zpátečku (když už si i tenhle posera troufá kritizovat jeho jasnost Junckera, tak se pod ním notně kýve židle, resp.pod oběma), ale nevěřím jim ani pozdrav.
   Jsou v tom příliš osobně zainteresovaní.

   Vymazat
  3. Souhlas. Realizace programu SPD, v současné situaci, NUTNÁ.

   Vymazat
 14. Nahody sa v politike nedeju, iba dlho a precizne planovane nahody. Kedze projekty na destabilizaciu Ruska padol, potrebujeme co najskor zachranit nase financie, firmy, banky, nas nadstandard.
  Vyvolame v ludoch nespokojnost z EU (mozno utecencami), budu sa chciet rozdelit sami a tak pochopia, ze € (spolocne s $) zastihne drobna finanacna katastrofa. Stihli sme vcas prijat nariadenie, ze stat uz nebude drzat zaruku nad stratami bank, nechape za tazkosti banky rucit bezne ovecky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,Rusko se destabilizovat nedaří a aby se zabránilo jeho vzájemně výhodné spolupráci s EU,hlavně s Německem,je tedy nutno destabilizovat právě tu Evropu a hlavně Německo,proto ty imigranti a vydírané "Trojské koně" v rolích vedoucích politiků...(jinak "troia" v italštině jeden z výrazů pro kurvu..)

   Vymazat
 15. Vlastenka


  Není tady někde ta dáma, která včera věštila, že odejde brzy další země?
  Zajímalo by mě, jestli se shodneme - bude to Švédsko a Portugalsko?
  Čeká už v září EU velký vnitřní konflikt?

  Taky jsem se, i když jiným způsobem, dopracovala k odpovědi (opakovaně - už několik měsíců před ), že Británie odejde a nemohla jsem tomu sama uvěřit. Řekla jsem to jenom doma.
  A ráno jsem byla sama překvapená.

  OdpovědětVymazat
 16. Vedení EU je v pořádné bryndě. Pokud vyjedná "bezbolestné" podmínky rozchodu s VB, povzbudí to další státy k odchodu. Pokud budou chtít VB odchod "osladit", poškodí to hospodářsky celou Evropu a tím povzbudí další státy k odchodu. Takže odchod dalších zemí hrozí v každém případě, není bezpečné řešení. Proto ten zoufalý nářek, preventivní propaganda a dehonestace všech zastánců ..exitů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. RYCHLE PRYČ Z EU !!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Může mi někdo vysvětlit,proč ČT v čele s vládou šílí,jako bychom vystoupili my!?

   Vymazat
 17. Doufám, že po včerejšku (27.6.) bude probíhat v Anglii petice za opakování fotbalového zápasu s Islandem. Jako argument se použije, že výsledek byl příliš těsný. Do nového zápasu bude Anglie požadovat pro své mužtvo menší branku a 14 hráčů v poli. No zkrátka demokracie.

  OdpovědětVymazat
 18. No a mohl, po staletí trvající averzi Angličanů vůči Němcům a Francouzům, čekat něco jiného. Vždyť
  je to hrdý Albion, bohužel už trochu vypelichaný!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 19. Jenom se trošku obávám, zda euforie není trochu předčasná. Možná se místo další Exitů, dočkáme zvrácení výsledku Brexitu. Jakou cestou nevím, těch možností je více. P.K.

  OdpovědětVymazat
 20. Už teď měla být naše vláda po pádu a fungovat SPD, Okamura, .... .

  Z této diskuze mám za nejlepší příspěvek z 11:09
  ""Všechny parlamentní strany jsou NEVOLITELNÉ!""
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 21. from honolulu to Mr. Kuras.

  I pres planovanou ekonomickou sabotaz proti UK a emocionalni zlost, ktera vladne v Bruselu a Berline, tak Wall str. se nechal slyset , ze vas v UK ceka celkove zlepseni v mnoha odvetvich zivota.

  Az se podela DOW a svet spadne do bidy, tak to nebude kvuli odchodu UK z EU, ale kvuli tomu, co se deje u nas.

  Hillary prosazuje otevrene hranice pro milliony illegalu z neevropskych zemi ! Ona vi velmi dobre, ze casem to budou prave oni, kdo budou volit Demokraty.

  Tak jako u vas, jsou i u nas pretizene socialni struktury a 50 % rodin ma nejake podpory ci benefity od Obamovi administrace !

  Samozrejme druha cast Ameriky to plati snizenim zivotni urovne v ramci prerozdelovani. Prescasy v praci ! Zhorsenim zdravotniho pojisteni a jeho kvality a mnoha jinymi neprijemnymi vecmi.

  Kdyz to Donald Trump kritizuje, tak je nazvan RASISTEM, FASISTEM a XENOFOBEM a obvyklimi nalepkami.

  Neevropske populaci Ameriky se to zamlouva, maji vyhody a veci zdarma, a to jsou prave ti, kteri budou volit Hillary.

  Tento rozkol v Americe se prohlubuje a mnoho znamych osobnosti verejneho zivota na to upozornuje.

  V republicanske strane Donalda Trumpa , ktereho jsme volili v millionech je ZRADNA parta delegatu, ktera kseftuje s nasimi hlasy s Neocony, a ti Truma nenavidi.

  Media ktera patri Neoconum lopatuji na Trumpa tolik SRACEK, ze mnoho Americanu TV vubec nesnasi. (Ja ji hodil do garaze, nebot je podradna.)

  Co bude dal ? ? ?
  18.7. 2016. prijde k nominaci Trumpa na presidenta USA v Clevelandu (Ohio) a nebo kvuli zradnym kandidatum GOP ke zniceni republicanske strany a vzniku strany TRETI !

  Cela Amerika si to velmi dobre uvedomuje a uz v tyto dny se do Clevelandu stehuji lide patrici Trumpovi a ti co cteji Trumpa vymenit na prani Neoconu za neznameho TRPASLIKA ! !

  Take policie a bezpecnostni agentury se stehuji do Clevelandu i z jnych statu, aby zabranili poulicnim fackovackam.
  Znam to mesto pane Kuras. Ono nesnasi samo sebe. Je rozdelene rekou a na zapadni a vychodni cast a je silne politicky rozdilne.
  Bojujte za Nigela Farage ! My budeme za Trumpa.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane světa znalý, pravda. Armáda přistěhovalců (ne utečenců před válkou) se chystá a nejen volit - http://cz.sputniknews.com/svet/20160703/3442339/ctvrty-vojak-bundeswehr-migracni-minulost.html

   Vymazat
 22. HLUPAKY z nas delaji a lzou nam !
  DOW dnes vylezl nahoru o 270 point. Zadny kolaps ekonomie - NEBUDE !
  Ale bude svetovy pruser , vyhra-li to Hillary... Dnes ji advokati Donalda Trumpa obvinili z vrazdy ambasadoru.
  Samozrejme , to vam CT 24 nerekne.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 23. Ráno jsem málem naboural, když v rádiu nějakej ráčkující přiblblík, asi zcela vážně prozradil posluchačům tajemství, proč hlasování V Británii takhle dopadlo. Oni totiž Britové prý nevěděli o čem hlasují... to prostě nemá chybu!

  OdpovědětVymazat