Reklama

.

.

neděle 5. června 2016

Volby to nevyřeší, Amerika potřebuje ozbrojenou revoluci


Paul Craig Roberts
5.6.2016    Zvědavec

Optimismus, který vidím, znamená, že podpora veřejnosti outsiderům je známkou probouzení se bezstarostné veřejnosti. Ale Američané budou muset udělat více, než se jen probrat, neboť se nemohou zachránit prostřednictvím volebních uren. Podle mého názoru zůstanou Američané slouhy, dokud se neproberou a neudělají revoluci.

Dnes Američané existují jako porobení lidé. Přišli o listinu práv, dodatky ústavy chránící jejich svobodu. Každý, mimo 1% a jejich politických a právnických poskoků, může být sbalen bez obvinění a vězněn do nekonečna, jako v dobách temna, kdy se vláda nikomu nezodpovídala, a nikdo neměl žádná práva. V bezpečí byli jen mocní. V Americe dnes může být každý, kdo není politicky chráněn, „spojen s terorismem“ a sejmut raketou Hellfire z bezpilotního letounu na základě seznamu lidských cílů sestaveného prezidentovými poradci. Řádný proces, zaručený americkou ústavou, již ve Spojených státech amerických neexistuje. Stejně tak ústavní zákaz šmírování občanů vládou bez oprávněné příčiny a soudního příkazu. Samotný první dodatek, jehož význam byl zdůrazněn našimi otci zakladateli tím, že to byl právě první dodatek, již zkorumpovaným Nejvyšším soudem chráněn není. Těch devět, kteří tvoří Nejvyšší soud, stejně jako zbytek koupené a zkorumpované vlády, slouží jen 1%. Lidé říkající pravdu se stali „nepřáteli státu“. Alarmisté jsou uvězňováni, navzdory jejich právní ochraně v americkém právu.

Vláda Spojených států má nikomu se nezodpovídající moc. Její moc není zodpovědná americkému veřejnému právu, mezinárodnímu právu, kongresu, soudnictví, Američanům nebo morálce a svědomí. V 21. století americká vláda válečných zločinců zavraždila, zmrzačila a vyhnala miliony lidí, na základě lží a propagandy. Washington zničil sedm zemí zcela či částečně (pro velký Izrael – p.p.), aby obohatil americkou elitu a vyhověl snaze neokonzervativců o světovládu.

Američané žijí v propagandou stvořeném světě, ve kterém je brutální policejní stát maskován krásnými slůvky jako „svoboda a demokracie“. Právě „svobodu a demokracii“ přináší válečná mašinérie Washingtonu, spolu se sankcemi, bombami, bezletovými zónami, vojáky a bezpilotními letouny do zemí, které se opováží lpět na své nezávislosti na nadvládě Washingtonu.

Pouze dvě země se silnou armádou a vyzbrojené jadernými zbraněmi – Rusko a Čína – stojí mezi Washingtonem a jeho cílem ovládnout celý svět.

Pokud Rusko a Čína zaváhají, zlo uvelebené ve Washingtonu povládne světu. Amerika bude antikrist. Předpovědi křesťanských evangelíků hlásajících „konec časů“ nabudou nový význam.

Rusko je zranitelné a může se stát slouhou Washingtonu. Navzdory přehršli podvodů a zrad Washingtonu ruská vláda nedávno navrhla americko-ruskou spolupráci proti teroristům.

Člověk se diví, jestli se ruská vláda někdy ze zkušeností poučí. Spolupracoval Washington u dohody týkající se Ukrajiny? Samozřejmě, že ne. Spolupracoval Washington při vyšetřování MH-17? Samozřejmě, že ne. Přestal Washington se svoji propagandou o ruské invazi na Krym a Ukrajinu? Samozřejmě, že ne. Dodržel Washington nějakou dohodu předešlých amerických vlád s Ruskem? Samozřejmě, že ne.

Takže proč si ruská vláda myslí, že Washington bude dodržovat nějakou dohodu o společném postupu proti terorismu?

Ruská vláda a Rusové jsou si tak nevědomi nebezpečí, kterému ze strany Washingtonu čelí, že nechávají cizince ovládat 20% svých médií! Není si Rusko vědomo, že Washington určil Rusko k lokajství nebo zničení?

Čína je ještě absurdnější. Podle samotné čínské vlády v Číně působí 7.000 zahraničím financovaných nevládních organizací! Právě zahraničím financované NGO Washington použil k destabilizaci Ukrajiny a svrhnutí zvolené vlády.

Co si čínská vláda myslí – že tyto nevládní organizace dělají něco jiného, než destabilizují Číny?

Jak Rusko, tak Čína jsou zamořeny západním uctíváním, které vytváří zranitelnost, kterou může Washington využít. Bludy a sebeklam mohou vést k neadekvátní reakci na hrozbu.

Celá Evropa, západní, východní a jižní, britský Pacifik, jako Austrálie a Nový Zéland, Japonsko a další části Asie jsou nevolnickými státy Říše Washingtonu. Žádná z těchto údajně „suverénních“ zemí nemá nezávislý hlas či nezávislou zahraniční či ekonomickou politiku. Celá latinská Amerika je pod kontrolou Washingtonu. Žádné reformistické hnutí v jižní Americe nikdy nepřežilo nesouhlas Washingtonu s tím, že staví zájmy domácích obyvatel nad zisky amerických korporací a finančních institucí. Jen letos Washington svrhl prezidentky Argentiny a Brazílie. V tuto chvíli Washington pracuje na svržení vlády ve Venezuele, a Ekvádor a Bolívie jsou na řadě pak. V r. 2009 Killary Clinton a Obama svrhli vládu Hondurasu, dle starého zvyku Washingtonu.

Protože Washington platí účty OSN, je OSN servilní. Proti Washingtonu se nezvedne ani prstíček. Takže proč si někdo na planetě vůbec myslí, že americké volby mohou něco změnit či znamenat?

Víme, že Killary je lhářka, gauner, agent 1% a válečný štváč. Teď se podívejme na Trumpa.

Je nějaký základ pro optimismus ohledně Trumpa? Na západě je „zpravodajství“ propaganda, takže se to těžko dozvíme. Navíc víme, že, aspoň na začátku, je reakcí republikánské elity na Trumpa jeho démonizování, takže neznáme pravdivost zpráv o Trumpovi.

Aniž by problematiku omílaly, zarazily mne dvě zprávy. Jednou je zpráva Washington Post, že sionistický multi miliardář a vlastník amerického kasina Sheldon Adelson podpořil Trumpa ve funkci prezidenta.

Další zprávy uvádí, že Adelson zmínil, že na politickou kampaň Trumpa přispěl až 100 miliony dolary.

Každý, kdo dává na politickou kampaň 100 milionů dolarů, očekává něco výměnou, a obdarovaný je vázán poskytnout cokoliv si dárce přeje. Takže jsme svědky nákupu Donalda Trumpa?Elections won't cut it, America needs armed revolution vyšel 30. května 2016 na sightvs.blogg.com. Překlad v ceně 401 Kč Zvědavec.

22 komentářů :

 1. Mám neblahé tušení, že "česká otázka" se bude muset řešit také násilím. Jarda F.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pouze je problém zda tu českou otázku jsou schopni Češi řešit. když se tak rozhlížím, přestávám tomu věřit.
   Sims.

   Vymazat
  2. Všechno už vyřešil "hadrák"89 .Zapomeňte .

   Vymazat
  3. Je tomu tak, potřebuje už 50 let celkovou očistu! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Vymazat
  4. Co se týče Trumpa, má Paul Roberts určitě pravdu. Nikdo o něm neví nic, než co je v novinách, a to jsou kecy.
   Jisté je pouze to, že dluhy se musí vracet, a že všechny velké dary činí Trumpa pro budoucnost nesvobodným. Leda, že by onen dárce chtěl všechno přesně tak, jako Trump, a to není možné ani u dvojčat.

   Nikdo neví, jaký pracovní tým bude prezident Trump mít. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby ministrem zahraničí bylo duchovní dvojče Clintonky. Výbor pro zahraniční vztahy má jistě v záloze další stejně závislou duši. Takže toto je skoro jisté.

   Co se týče revoluce, to se Paul Roberts mýlí. Jediná revoluce, která se může v USA podařit by musela být revolucí bohatých. A ti nemají proč dělat revoluci. Oni můžou trochu snížit platy svých podřízených, nebo převést firmu rovnou do zahraničí. Můžou chudáci dělat revoluci? nemůžou. Někdo by si je na to musel najmout, a ten by musel být dost bohatý.

   Takže, co tam máme ještě?
   Jo, mohli by bohatí udělat revoluci, pokud by jim to skýtalo nějaké kolektivní výhody. A to by nejspíš muselo někoho nejdřív napadnout, a musel by jim to vysvětlit, pak by to v nich muselo dvacet let zrát, pokud by mezitím nevypadli z okna, nebo nezemřeli při autonehodě, mohl by je pořád ještě někdo neznámý zastřelit, takže revoluce nehrozí.
   PB

   Vymazat
  5. 11:55 - přesně jak píše pan Ben Klassen! Včetně přesného určení zavinivších to xindlů!

   Vymazat
 2. Ale panove, ono to neni tak horke, jak se to uvari.
  Donald Trump se dozaduje zmen v nekolika oblastech zivota normalnich Americanu, kteri nemaji s Neocons nic spolecneho.

  Zide jsou politicky rozdeleny (a rozhadani) na 3 tabory a dostal-li Trump od Adelsona na volebni kampan 100 millionu, tak to nic neznamena.

  Revoluce ocekavana od nekterych politiku se konat NEBUDE, nebot se mame dobre i kdyz chudneme.

  Policajti chteji dodrzovani zakonu a klid, coz my chceme take.
  Takze pokud se nekutalite s autem, tak si vas nevsimnou.
  Myslim si, ze nam hrozi spise rioty a fackovacka s barevnyma.

  Jo, a take se na nas zene Hurican, a to me dela priposranym, nebot se bojim Sv. Petra vice nez revoluce.

  To je sice pravda, ze nekteri lide jsou na tom spatne, ale to nas netankuje, nebot kdyz vy mate zacpu a trpite, tak se o vas take nikdo nezajima.

  Vyhraje-li v listopadu Hillary, tak budou velke problemy a to nejen v Americe, ale i v Evrope.
  Vyhraje-li Trump v coz doufam, tak bude lepe, ale vy ho MUSITE INFORMOVAT o vsem co mate na srdci, nebot Americane toho o Evrope moc nevi. (Amici jsou presvedceni, ze cestina je druhy nejtezsi jazyk na svete. Tak mu piste americky !)
  honolulu - positivni, optimisticky pozitkar.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, vy i Vy se revoluce nemáte bát, máte revoluci udělat. Tak jsem pochopil Paula a ani já nejsem proti, naopak! Hurikán ničí lokálně, neoconi celosvětově.

   Vymazat
  2. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
 3. U nas, (jihozapadni Florida), je denne 33 stupnu Celsia, plus velka vlhkost a silne slunecni zareni.
  To znamena, ze u nas rozhodne zadna revoluce nebude !
  V 11 hod. zaciname SIESTU, a ta trva do 15:30 !

  Zminuji se o tom proto, ze je treba, aby jste se v Cesku, konecne naucili sporadane a kulturne zit - po nasem !
  U vas se moc pracuje, coz prinasi nevyrovnanou psychiku.
  honolulu, v cekarne pred branou nebeskou.

  OdpovědětVymazat
 4. Po americké ozbrojené revoluci by mohli zbýt pouze indiáni a bizoni.Zakázat vstup všem cizincům
  zkažených mamonářskou civilizací,kteří by chtěli
  šířit mezi indiány demokracii a svobodu.A byl by klid.Howgh.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Povolny,
  Patrick Buchanan udelal seznam vsech Neoconu a dal na nej 90 jmen ! Tito lide ovladaji nestastnou zahranicni politiku Ameriky, ktera nas privadi do izolovanosti a neoblibenosti ve svete.

  Kdyz posloucham a ctu jejich projevy, tak mi casto pripada, ze jsou spise omezeni, nez zly a nedokazi rozumet nasledkum svych cinu.
  Prumernemu Amikovi je to vsak uplne jedno, nebot je zahleden do sebe...

  Jeho nezajima napr. Ukrajina o ktere ani nevi kde je, protoze ho zajimaji jeho hracky, jeho stat a to pouze jeho cast statu.

  Nemuzete se mu divit, nebot tato zeme je velka a zemepisne krasna. Plus jeho hracky a hobby z neho udelaji lhostejneho obcana ke vsemu, co je 100 mil od jeho
  bydleni.
  Znam jejich mysleni velmi dobre, za ta dlouha leta a rozumim jim, proc jsou lhostejni k svetu.
  Jejich svet je jiny svet a jejich problemy jsou jine, nez problemy Evropanu.
  Oni treba vubec NErozumi invazi barbaru do Evropy z Afriky a zduraznuji, ze se jim velmi nelibi. Oni nerozumi reakci evropskych autorit.
  Z evropskych statniku vi o Orbanovi, Putinovi a Zemanovi.
  Take vi o Merkerove a jsou z ni udiveni,
  (NEMAJI ji radi !)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

   Vymazat
 6. Odvazny American se nekdy rozhodne zajet do Evropy, protoze jeho babicka prisla odnekud z Nemecka a kazdeho Americana ceka v Evrope mnoho dobrodruzstvi o kterych premysli jeste 5 let po navratu z dovolene.

  1 ) V Evrope ho oberou o posledni $, coz je v poradku.
  (Florida a nektere staty napr. Hawaii, ci Californie delaji to stejne.)
  Vrati se proto na dluh. Daleko horsi je pro neho prekvapeni, ze se v mnoha mistech Evropy nedokaze domluvit.
  2 ) Ceska devcata povazuje za jedny z nejkrasnejsich v Evrope, ale ony mluvi NEPRONIKNUTELNYM jazykem, tak se citi odstrcen a odmitnut.
  3 ) Ceske pivo povazuje za lahodnejsi, nez je pivo v Nemecku.
  4 ) Ceskou, Rakouskou a Madarskou kuchyn povazuje za rafinovanou a nejlepsi v Evrope ! Proto se pracne nauci rikat slovo - KNEDLIKY !

  5) Dejiny Evropy nezna a prestoze se mu libi zamky a hrady tak jim nerozumi a nema z nich takovy pozitek jako Evropan. Nedokaze je zaradit do urcite doby.

  6 ) Prumerny Evropan je mentalne hlubsi, ale Amik je definitivne praktictejsi. Proto maji tolik uspechu v technologii.

  Mylim si, ze Evropa a Amerika by se mely vzajeme
  doplnovat ! Vice se poznavat ! Daleko vice se navstevovat !
  Kdyz reknu Evropa , tak tim myslim i Rusko.
  Budoucnost a prosperita je v miru ! Rozhodne ne ve valce, ci sankcich.

  Pristi prednaska NADprofesora zemepisu nicka honolulu bude pozdej. Musim vyridit potrebne veci, abych stihl zacatek Siesty. Vite vy vubec, co to je Siesta ? (Pravdepodobne ne. Poucim pozdej.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Nech si chutnat.Určitě máš modifikované žrádlo od Monsanta.Roundup,Agent Orange aspartame,růstové hormony,PCBs aj.Svobodně se staň zombie.Ilumináti s tím počítají a vše pro to dělají.Dávno jsou na to připraveni.A pak hurá do připravených FEMA kempů.Škoda že o tom už neumíš přemýšlet.To bude tím hliníkem v mozku díky
  chemtrails.S pozdravem Siesta Smrti na Foridě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SPRÁVNĚ, 15:24 ! ještě ten Hurican na něj, poloopa...
   ..nebo alespoň Tornado !
   tornado lou

   TL

   Vymazat
 8. Chtít po těch zdegenerovaných a jejich "školstvím" tzv. "vzdělaných" ussácích nějakou sociální revoluci je zcela bezpředmětné! To je asi jako chtít, aby HOŘELA VODA, či chtít dosíci KVADRATURU KRUHU?!? Neštěstím pro celý svět je to, že tento státní paskvil VŮBEC KDY VZNIKL a že ještě bohužel dosud EXISTUJE!!!!
  Bylo by potřeba zničit jej dříve, než on zničí nás!!

  OdpovědětVymazat
 9. Pecka. Právě takovýhle kecy každý den - ale každý den!!! dovedou svět k válce. Už někdy někdo četl na podobných serverech něco pozitivního? Copak ono na světě není nic pozitivního? Jen zlo, zlo, a zase jen zlo? Jen chřestění zbraněmi a nic jiného lidi nezajímá? Lidi neroděj děti, nezakládaj rodiny a domovy, nechoděj do práce? A proč? Aby jim někdo mohl děti zamordovat? Do prdele už taky! Ať ten člověk pořád nepíše ty svý posraný články - jako - proč je Rusko slaboch a důvěřivec? Jsou to kraviny! Rusko prostě dává USA najevo, že už je na čase přestat s těma blbinama, proti tzv. teroristům se spojit, a pak už udělat červenou čáru za vším co bylo. Nebo budeme pořád ukazovat holocausty a hromady mrtvol? Proč- kurva už - pořád? Už je to votravný! Furt se válčí, ať s tím jdou do prdele. Tak dobře - Trump tedy ne, tak kdo? Kdo - hernajs? Trump ne, revoluci jo, mocí mermo se zabíjet a pak se něco vyřeší? Třeba ten miliardář, kterej Trumpa podporuje, už se taky nasral na to věčný chřestění zbraněma. Nebo si myslíte, že když je někdo milardář, nutně musí být zabijáckej debil? A zas ta písnička kolem dokola přiblblá ... nic o něm nevíme bla bla.. co kdo věděl a ví o Obamovi? O Buschovi? O těch před ním? Tak k čemu žvásty tohohle chlapa - už jsem na něj alergickej. Vůbec - na všechny mediální štváče jsem alergickej! Ono totiž dnes psaní těch žvástů a sraček je moc dobře placený. Takovej komentátor dělá hovno, píše sračky a bere dost peněz, představte si, že by byl světovej mír, nikde nic by se nedělo, pár autonehod a tak - o čem by psaly tisíce těch mediálních krys? Na čem jiným by získávaly svoje DISKUZE - který tak dobře vydělávají, než na neustálým štvaní, vzbuzování strachu, apod. Media jsou horší, než ten válečnej šunt v USA - ať už jdou všichni do prdele a nechají lidi v klidu alespoň žít. Potřebujem žrát, spát, srát, a žít v klidu, a ne ve věčným válečným štvaní. Šťastní lovci mamutů - ti měli na rozdíl od nás idylickej život!

  OdpovědětVymazat
 10. BINGO ! (18:44) ! Pan se trefil !
  Souhlasim s nim plne !

  (15:24) Pane mylite se ! Vubec nezeru hlinik, ale kdyby mi chutnal, tak ho budu zrat take. Jsem mlsou a pozitkar !
  Prestoze Florida ma dobrou vodu, ktera je zahadou pro geologi, tak mam nejradej ZEMPHYRHILL, coz je 100 % prirodni pramen, bez chemikalii.
  Maso a zeleninu kupuji zasadne ORGANIC !
  Neverte tomu, ze America ma NEkvalitni potraviny !
  Problem je, ze je ma prilis kvalitni a proto se dobre ji a tloustne..

  Pane Anonymni (16:21) - samozrejme, ze v voda hori !
  Nekdy v 60-tych letech reka CUYAHOGA, chytla plamenem !(Naguglujte si to !)
  Tato reka je v dnesnich dnech dulezita nebot 1 kilometr od jejich brehu se stretne Hillary a Trump v listopadu o funkci presidenta !
  Dale je dulezita proto, ze v 50-tych letech na brehu Cuyahogy vznikl Rock and Roll a na zacatku 80-tych let byl na 1/2 km od jejich brhu zvolen za presidenta R. Reagan.
  honolulu - hrc - prc "doktor" zemepisu.


  OdpovědětVymazat
 11. Panove, nez odejdu studovat theorie o UFOunech, tak bych vam VSEM chtel rict, ze je to uzasna vec, kdyz mate prime spojeni Prahy s Torontem v v Canade.
  Do Canady je to o neco blize nez do USA a
  Toronto je nejvice "evropske" ze vsech mest na americkem kontinente. Je to take nejlepsi vykladni skrin cele Canady a proto kazdemu z vas doporucuji navstevu tohoto cisteho a bezpecneho mesta, plneho vsech moznych atrakci, restauraci a obchodu.
  Na hranice USA je to pouze dve hod. autem po dalnici (na Niagaru) a kolem Toronta je i hodne krasne prirody, ale pouze v lete.

  Az se tam aklimatizujete, tak se s vypujcenym autem dostanete na Floridu za 3 dny. (Ale nejezdete na Floridu v lete !) Auto odevzdate na Floride a mate prime spojeni do Frankfurtu z Miami.
  Prostudujte napred vse co chcete videt ! Je toho moc !

  A nyni na ukonceni a inspiraci nejakou americkou melodii v evropskem podani...
  CALIFORNIA BLUE - Ricky King (youtube) a nebo
  HORST DU NOCH MISSISSIPPI - Monika Martin 2013 (youtube)

  Balte kufry cestovatele, nebot America je krasna a je to
  vasim obohacenim ji poznat.
  Amerika je vas KAMOS a na tom nemuze nic zmenit parta Neocons.
  honolulu


  OdpovědětVymazat
 12. Zde zas cenzůruje to vlastenci k nesnadný smrti odsouzený rudý a vobřezaný Dvořákovic hovado, který při střetu s Pravdou maže jak židácká coura při setkání s Ben Gurionem a bolševická s Uljanovem! :))) Stejně mu, vopičákoj komoušskýmu, už brzo vomeju ten jeho škaredej židáckej xicht kyselinou nad hajzlem a spláchnu, aby přestal strašit malý děti:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi trapný strašidlo s tou tvojí kyselinou, bejvalej furťáku, kterýmu se nezadařila vojenská kariéra, jak tady neustále kvičíš, že ti někdo ublížil.Kdyby se takhle měl chovat kdejakej zneuznanej bejvalej frajtr, nebo jsi byl prápora? Protože ti všechny tvoje hnusný sprostoty po zásluze mažou, když to na diskuzích nemá co dělat, připsal jsi to až sem nakonec, kam už se nikdo nevrací - jsi tak ubohej, že si ani neuvědomuješ jak. Potřebuješ se vyslintat ze vzteku, a už je ti jedno, že tě ostatní ignorujou? Proč někdy ty svoje invektivy jak ti konkretní člověk zničil politickou kariéru a proč, nenapíšeš srozumitelně bez těch sprostých urážek? Třeba by tě někdo i pochopil, ovšem jak to děláš, se předvádíš jenom jako ukřivděnej, ubohej čůrák. Žádnou kariéru bys udělat ani nemoh, protože na to vůbec nemáš. Pokud jsi dnes v prdeli, jsi v prdeli po zásluze, protože se chováš jako smradlavý hovno.

   Vymazat