Reklama

.

.

čtvrtek 2. června 2016

Za výhrůžně znějící repliku to rusofobní politolog schytal přímo ve studiu (video)


2.6. 2016   Eurasia 24
Zájem statisíců Rusů a Ukrajinců v minulých dnech vzbudil průběh debatního pořadu Proces ruské televize Zvězda. Když byla řeč o synovi jednoho z účastníků debaty, tento dosud distingovaně vystupující diskutér, ukrajinský novinář Jurij Kot nezůstal v klidu při výhrůžně znějící poznámce svého nacionalistického spoluobčana, známého politologa Vjačeslava Kovtuna. Vyřídil si to s ním přímo ve studiu.

Tématem pořadu bylo vzdělávání v Rusku a na Ukrajině, přičemž debata se vedla o tom, zda je vhodné zvát do Ruska větší počty ukrajinských studentů.

Moderátor zadal členu Výboru pro záchranu Ukrajiny (založeného svrženým ukrajinským premiérem Nikolajem Azarovem a lidmi z jeho okolí – pozn. překl.), novináři Juriji Kotovi otázku, jak se mění nálady mezi ukrajinskou mládeží.

„Můj syn žije v Kyjevě, proto vím, o čem mluvím. Má už sedmnáct let. Nevěřte, že je veškerá ukrajinská mládež ztracena. Na příkladu mého syna a dalších mladých, se kterými se stýká, můžu přesně říct, že oni mají jiné skvělé hrdiny, včetně těch z Velké vlastenecké války,“ řekl Jurij Kot.

Právě v tomto momentu se jeho diskusní partner, ukrajinský rusofobní politolog Vjačeslav Kovtun ironicky pousmál a demonstrativně chytil za hlavu. Kot se tímto gestem ještě nenechal vyvést z míry a pokračoval:

„Oni se opravdu zajímají o to, co se děje, snaží se to rozebírat. Ve svém okruhu se negativně staví k ostře radikálním prohlášením svých známých, kteří podporují ukrajinský nacionalismus. Všechno není tak zlé.“

Zde ukrajinský nacionalista a podporovatel současného kyjevského režimu ke Kotovi s výmluvným výrazem pronesl: „My se pozajímáme (o kom je řeč – pozn. edit.).“

Při této výhrůžně znějící replice, týkající se Kotova syna, už diskutující neudržel nervy na uzdě. Co se dělo dál, můžete vidět na následujícím videu:

26 komentářů :

 1. Syk! Éto naš čelavék! - http://vk.com/sotnya_88

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. aká rýchla argumentácia.

   Vymazat
  2. tady je přesně vidět, jakej je ten plešoun zmrd. Namachrovanej až na půdu, ale když dostane po čumáku, tak dostane bobky.
   Takhle se na ně musí , na sluníčkáře, fašisty a výtače.
   J.

   Vymazat
  3. Kdo sleduje alespoň občas debaty v rus.TV ví,že ten fantomas je známá abnormálně arogantní fašistická kurva,které podobný incident hrozí téměř v každém přenosu a není to poprvé co přes tu svojí nevymáchanou banderovskou tlamu v přímém efíru dostal a vždy to bylo zase jen od Ukrajince.
   Naposled ho málem na jeho vlastní kravatě uškrtil u Solověva jeden bývalý poslanec Verchovnej rady tč.v exilu,nějaký Olejnik,člen nynějšího Hnutí za záchranu Ukrajiny,bývalého min.předsedy Azarova.
   Tomu hňupovi nedat přes hubu prostě nejde,už ho bijou na potkání i na ulici Ukrajinci,uteklí v Rusku před tou ždofašistickou chuntou,kterou on doslova do vlastní krve a přes mrtvoly donbasských dětí,brání....
   Mimořádně odpudivý tvor,ten Vjačeslav Kovtun,jak formou,tak obsahem.Kdyby nebyl tak ublíženecký a se sklonem k hysterii,dal by se přirovnat ke Štětinovi....

   Vymazat
 3. Hm, ten se bude mstít a právě takovou psychiku režim podporuje. Tady by pomohlo jedině jak v černých baronech, že by spadl do žumpy a kolem jdoucí by víko od žumpy zavřel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bylo v Tankovém praporu, ale i tak dobrý. Nácek dostal po hubě a doufám, že to byl pouze foršus.

   Vymazat
 4. ukronácek nic jiného než po držce nezaslouží!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Jakkoli jsem proti násilí, tak zde bylo zjevně naplněno heslo:

  “Správná facka ve správnou chvíli je lepší než čtrnáct dnů po té jalová debata na třídní schůzce.“

  A nebo jinak „Na hrubý pytel, hrubá záplata.“

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
 6. Ten holohlavý fašoun dal jasně najevo, že vyřčené názory budou mít následky, tu vyhrůžku by neviděl jenom slepý. Reakci v podobě facky se absolutně nedivím.

  OdpovědětVymazat
 7. Přišlo mi to dost chlapské, vlastně od obou. Ten, co dal té holé lebce po čuni se pak vrátil k pokračování debaty stejně jako moderátor a ten, co dostal po čuni pak v klidu odešel. Dokážete si představit, kdyby se to stalo u nás? Okamžité ukončení pořadu, povolání policie, vyšetřování případu, trestní oznámení, soudy (1. instance, 2. instance. 3. instance a pak zase zpět k 1. instanci), holá lebka s megaadvokátem Sokolem na mušce médií, v ČT vystoupení Kalouska (tak 6x), vystoupení ministra vnitra, spravedlnosti, "politologa" Fištejna, Putny, a kdo ví kdo ještě. K tomu ještě Hate Free, a bezpochyby Jakub honibrk Janda, samá esa.... a ČT furt dokola.

  OdpovědětVymazat
 8. Ta panečku sedla:-)))) A měl si dát repete!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Ukrajinský nácky je třeba vystřílet do poslední svině. Tam neexistuje žádný kompromis.
  Peklo, které rozpoutal západ na Ukrajině draze zaplatí. Tím, že drží tuhle nejodpornější lidskou verbež, terorizující a vraždící ukrajinské obyvatelstvo, u moci, verbež, s kterou by si zdravá společnost hravě poradila, zplodil nenávist Slovanů k západu obrovských rozměrů.

  OdpovědětVymazat
 10. Čumím jak umím - přelezla sem celá sprostá smečka z diskuzí ze serveru Novinky. Ten už teď píše hovno, samý blbosti a žvásty, a tady holt se píšou články, a taky si ta přitroublá smečka může navzájem nadávat, co hrdlo ráčí. A taky si nadává. Tohle že jsou smysluplné diskuze? Tahle sprostá žumpa? Tou se vyznačovaly jen Novinky - teď je to tady. Typické a příznačné. Ale to je jedno -hlavně pište chasníci. Pište a pište, třeba úplný sračky, hlavně hromady sraček. A společnost Seznam.cz, která provozuje jak server Novinky, tak i server Nová republika, vydělá letos dvě miliardy za reklamy - vloni vydělal jenom miliardu, tak si články rozdělili, a smečka blbců, kteří nemají co na práci, jen dřepět a nadávat, teďˇpíše příspěvky na oba servery. Náhodou to byl dobrej tah - nejde o vaši informovanost -jde o vaši nasranost. Nasrat vás, a vy potom píšete a píšete - a prachy se sypou. Je to jen byznys - ne publicistika, a vy jste hromada vzteklejch blbců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdepak, Novinky bejvávaly nejlepší! Před cenzůrou, když se ještě dalo klikat na 5 TOPnázorů! Já bojoval jako pieetrosso.pietrosso, tehdy anarchokomanč s proameirckým lezdoprdelcem BohemCechem, zvaným též BlbČehýýýnek! Vždycky jsem volal "Tak co, jak Ti to dnes kliká, Blbčehýýý!" - a ten se moh posrat! A jednou jsme soutěžili v klikání a já ho dostal až k ránu Vzdal to na 5500 hlasech, a já doklikal do 7100 ....

   Vymazat
  2. Zato ty jsi 14:41 se vybavil taky pěkně ty inteligente. Dám ti jednoduchou otázku: proč sem lezeš a snažíš se marně vyplodit nějaké moudro? Leze z tebe jen totální kanál a tak se vrať mezi své na ty novinky.

   Vymazat
 11. Stát jako noční můra jeho obyvatel.
  USA a západem živený teror na Ukrajině:

  http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/22162-lide-v-odse-maji-strach

  OdpovědětVymazat
 12. BOREC !! A že ten políček pěkně plesknul :))

  OdpovědětVymazat
 13. Skvěle dostal po čuni, banderovský nácek.

  OdpovědětVymazat
 14. Takto se dnes k sobě vzájemně chovají "ce Europní" Ukrajinci po celém území země. Vzájemná zášť, závist, nepřátelství a nenávist až za hrob byla exportována ze ctihodného západu a už přináší své plody. Každopádně to bude chtít pár neziskovek na vítání těchto potřebných a převychovaných Ukrajinců v Čechách.

  OdpovědětVymazat
 15. Teď aby se pan novinář o svého syna opravdu bál. Fašouni to jen tak nenechají, že paní Savčenko.

  OdpovědětVymazat