Reklama

.

.

pondělí 27. června 2016

Zaměňovat Evropskou unii za Evropu je zločin století. Říkat, že ten, kdo je pro EU, je proevropský, a ten, kdo je proti EU, je protievropský, je novodobá osvětimská lež !

Petr Hájek,komentář
27.6. 2016   Protiproud
Zamyšlení nad jedním aspektem Brexitu a  a co o něm soudí Petr Štěpánek z Alternativy pro Českou republiku 2017...
Kavárny celého světa, spojte se! Pohrdání občany jako exportní zboží ve výkladní skříni totality. Referendum si nedáme vzít!
Úchvatný výsledek lidového hlasování na Ostrovech, jenž Britům umožnil nastoupit do záchranného člunu na potápějícím se Titaniku EU, je samozřejmě nadále předmětem nekonečných komentářů a spekulací. Politici i novináři hlavního proudu mají v naprosté většině „ústa do podkovy“ a pokoušejí se vzbudit dojem, že právě tak je na tom i „vystřízlivělá“ Velká Británie. Opak je pravdou.

Je jasné, že jsme byli svědky dějinného okamžiku, k němuž je nutné se dále vracet i v nezávislých médiích, protože propagandistická mašinérie EU již nastoupila naplno k jeho manipulativní interpretaci. Mladá fronta vyšla hned druhý den s titulkem „Evropské 11. září“. Tak žhavé to ale zase není.

Pokud eurounijním lídrum skutečně leží osud EU na srdci, jednu záslužnou věc udělat mohou. Mohou se odebrat do politického záhrobí

Dal bych spíše zapravdu jednomu kolegovi, který tvrdí, že si tento den máme zapamatovat v podobné úrovni významnosti, jako když v roce 1989 občané NDR, uvízlí na „západoněmeckém“ zastupitelství v Praze, dostali od Maďarska povolení projet jejich zemí na vysněný Západ. U nás se sice ještě dále nic nedělo, ale stavidla byla otevřena – a konec jednoho totalitního experimentu byl už jen otázkou času. Slavný pád Berlínské zdi – to už byla jen technika.
Kavárny celého světa

Je proto dobré všimnout si jednoho zajímavého aspektu, který je tolik příznačný i pro naši domácí realitu: Souboje „kavárna versus lid“, neboli podstaty „voličské kontrarevoluce“, která se zažíhá napříč Západem. Charakterizuje jej vyjádření jakéhosi Davida z londýnské City, centra světového finančnictví: "Londýn na tuto zemi vydělává a teď musí čelit obrovským ekonomickým důsledkům rozhodnutí lidí někde z polí."

Nemohl to soudruh vyjádřit lépe. Opovržení obyčejnými lidmi ve své zemi, kteří svou prací vydělávají na to, aby „manažeři“ s nemravnými příjmy mohli spekulacemi v bankách a na burzách jejich tvrdě vydělané peníze znehodnocovat, či přes státní kasy přesouvat do privátních trezorů, je nyní přímo hysterické.

Jde o „definiční charakteristiku“ této relativně malé, ale (dosud téměř) absolutně mocné skupiny „globalizátorů“, nástrojů totality, která užuž málem zvítězila. Jejím heslem se v těchto dnech stává „Kavárny celého světa, spojte se!“. Je to všude stejné – a logické.

Vaše řeč budiž Ano, ano, Ne, ne!

Hlavní města evropských zemí jsou plná mezinárodních institucí a skvěle placených zaměstnanců, jimiž současný západní establishment organizuje „odstátnění a odnárodnění“ historických zemí. „Manažují“ namixování jejich kulturních i náboženských tradic cizorodými prvky, jež je zničí a vytvoří – skrze migrantskou invazi – předpoklady pro „etnický“ (prostými slovy rasový) experiment. Jeho smyslem je výroba „Nového evropského občana“, který bude kulturně vykořeněný, bez vlasti a příkladně „multirasový“. Bez toho je totiž „nekompatibilní“ s americkou společností – a obě poloviny „nového světovládného Říma“ proto zatím nelze ovládat z jediného centra.

Proti tomu stojí občané z „venkova“ – středních a menších měst a obcí – kteří ještě patřičnou „proměnou“ neprošli. Ještě nesou původní národní a státní identitu a zachraňují ji, protože mají blíže k přirozenému světu a lépe vnímají své přirozené zájmy. Nic nového, vzpomeňme na naše „národní obrození“ v devatenáctém století. Dnes to mají jen komplikovanější, protože proti nim stojí majitelé technologií a technologických médií, které se jim snaží vymývat mozky zmatením pojmů a hodnot. Dojde-li však na lámání chleba, na otázku ANO – NE (a to jde jenom v referendu), dají obvykle jasně najevo, co pokládají za správné.
Jsme s vámi, buďte s námi!

Právě to se stalo nyní ve Velké Británii – a „světová kavárna“ začíná sčítat škody. Už nikdy žádné referendum!, volá hystericky, protože „běžné volby“ umí učinit dostatečně složité, aby v nich nakonec (prostřednictvím koalic „správných hochů a děvčat“) ještě dokázala prosadit své ničivé záměry.

Na rozdíl od onoho londýnského Davida chci však ujistit náš „venkov“, že i v hlavních městech žije nemálo jeho spojenců. Ukazuje se to v Paříži (miliónové demonstrace proti homosexualismu), ve Vídni (i tam volilo třicet procent v prezidentských volbách proti establishmentu) a v mnoha dalších. Ani v Praze či Brně není jen Kavárna – ačkoli ovládá mocenské páky a hlavní média, takže se zdá obrovská.

Referenda nejsou ztracena – ale musíme si je proti totalitě vybojovat. Nizozemci v dubnu potopili v lidovém hlasování smlouvu EU s Ukrajinou, která měla Kyjevu pomoci stát se odrazištěm Západu pro útok na Rusko. Na podzim mají Maďaři hlasovat o přijímání imigrantů a Italové o ústavních změnách, které mají zpřehlednit a zjednodušit italský politický systém.

Ostatně právě italské Hnutí pěti hvězd po nedávném úspěchu v místních volbách ohlásilo plány na referendum o členství v eurozóně. Také šéfka francouzské Národní fronty Marine Le Penová chce v případě, že se příští rok stane prezidentkou, hlasovat o členství Francie v EU a podobné plány ohlásil i šéf nizozemských odpůrců migrační invaze Geert Wilders, jehož strana vede v průzkumech před volbami, které se mají konat do března příštího roku.

Takže v kavárenském rachotu a spílání po Brexitu neztrácejme nervy – ačkoli to nebude ještě vůbec lehké. A dívejme se, co se kolem nás rodí nového a věrohodného. Hezkou poznámku o šoku naší kavárny z Brexitu napsal jeden z předních představitelů nové strany Alternativa pro Českou republiku 2017  :

Petr Štěpánek: Politicky nekorektní poznámky k brexitu

Dějí se úžasné věci. Přestože nastal brexit, ráno úplně normálně vyšlo slunce. Jak je to možné? Jsem zmatený a stále marně čekám před obrazovkou ČT24 na vysvětlení.

Zaměňovat Evropskou unii za Evropu je zločin století. Říkat, že ten, kdo je pro EU, je proevropský, a ten, kdo je proti EU, je protievropský, je novodobá osvětimská lež. Jestliže veřejnoprávní Česká televize – a nejenom ona – tuhle rétoriku používá, dopouští se neodpustitelného zločinu.

Rád bych našim mediálním vymývačům mozků, kteří aktuálně vytrubují do světa, kterak mladá generace ve jménu zářných evropských zítřků nehlasovala pro brexit, připomněl, že to vždy byli právě mladí, vesměs nezkušení a životními zkušenostmi nepolíbení lidé, kteří ať už v Hitlerjugend, Komsomolu, případně na stavbách mládeže či jinde pomáhali na svět nejrůznějším totalitním ideologiím. O něco později pak mnohé z nich jejich vlastní soudruzi, kteří si přivlastnili vydobytou moc, obvykle vystrčili na okraj společnosti, to v lepším případě, v tom horším přímo do kriminálů. Historie se nikdy neopakuje stejně, nýbrž ve spirále, takže ta podobnost nepochybně není náhodná.

Už dlouho jsem neviděl něco tak strašného, jako byly páteční novácké "brexitové" Televizní noviny. Ještě horší propaganda než tradiční Česká televize. A to je opravdu co říct. ČT naopak tentokrát ze své obvyklé demagogie trochu ubrala. Ti nováčtí novináři jsou buď dokonalí idioti, nebo prodejné děvky. Nevím, co je horší.

Britové sice ve čtvrtek v referendu odhlasovali brexit, což je nepochybně světodějná událost, nicméně faktický právní stav je nadále takový, že Velká Británie je členskou zemí EU. Skutečná změna nastane až v okamžiku, kdy britská vláda oficiálně požádá o vyvázání z eurounijních struktur. A pak navíc započne poměrně dlouhé období vyjednávání, jakým způsobem a v jakých krocích se odchod Británie odehraje. Výsledek britského referenda není právně závazný, ale nemyslím si, že by se v britském parlamentu našel takový sebevrah, který by vůli lidu ignoroval. To ovšem neznamená, že takové pokusy nenastanou. Už se to děje. Ostatně je to klasický eurounijní scénář.

Orwellovská tradice

Zajímavá je jiná věc, pro Evropskou unii, její orgány, její vůdčí politiky a její skutečnou podstatu přímo definiční. Jak výše řečeno, žádná faktická právní změna ještě nenastala. Přesto už Německo svolalo do Berlína schůzku pouze šestice zakládajících zemí. Co z toho plyne? Nic menšího, než že některé země EU jsou si v oné odpudivé orwellovské tradici rovnější než země jiné.

K čemu je nám u takového stolu naše židlička, když je prázdná? A evropský prezident Tusk pro změnu na středu svolal summit zemí EU bez Británie, jež stále ještě je a nějaký čas bude členskou zemí EU. To vše za situace, kdy by naopak EU měla s Británií komunikovat zvýšeným způsobem.

Pokud eurounijním lídrum skutečně leží osud EU na srdci, jednu záslužnou věc udělat mohou. A nepochybuji, že evropská veřejnost, jejíž obrovské procento začalo unii v této podobě nenávidět, to nepochybně ocení. Mohou se odebrat do politického záhrobí. Zbabrali totiž úplně všechno. Na dlouhá léta dopředu.

Česko-britský spisovatel Benjamin Kuras označil v Událostech komentářích na ČT24 Evropskou unii za totalitní strukturu. Moderátorovi u toho málem spadla brada, kterak byl vyveden z míry. Ano, bývá to pro některé lidi opravdu šok, když pravda zazní na plná ústa.

15 komentářů :

 1. Obracim se timto prispevkem na vsechny mlade Cechy !
  Je to DULEZITY prispevek ! Budte trpelivi !
  Jde o prisne strezene / tajne informace....

  V roce 89 americka TV ukazovala tisice mladych lidi na Vaclavaku, a potom jak stari, tak mladi Americane, za mnou chodili s dotazem :
  "CO TO TAM TI CESI ZEROU, ZE MAJI TAK HEZKE TVARE" ?

  Ja na to sebevedome odpovedel, ze je to normalni, protoze nas narod je pod prizni andelu..

  Moje odpoved nebyla prijata ! Bylo mi receno, ze jsem bullshiter, (nebo-li BS), a ze zadni andele neexistuji a ze tajemstvi je v necem jinem, tak at ho rychle vysypu.

  Zde mate to tajemstvi Cesi !
  JSOU TO GENY ! Vasi predkove
  je kultivovali a zuslechtovali tisice let.
  Proto ceska devcata jsou v prumeru daleko hezci, nez je prumer svetovy.

  V pripade , ze multikulturismem znicite svuj genovy fond, tak budete mit tvare jako zadnice Pavianu v Becuansku,
  a vase kralovna krasy bude Sabatova. (Boze nedopust !)

  Proto me Cesi poslechnete , (byl jsem v Becuansku nekolikrat) a neprejte si, aby vase deti meli tvaricky jako Macaques, Baboons ci jini primati.
  nick HONOLULU - vam radi !
  Neposlouchete propagandu, ktera z vas chce udelat
  opicaky !
  Vasi nepratele to delaji proto, aby se vedle vas lepe citili a nemeli komlexi menecennosti / inferiority !
  To jsem napsal ja nick honolulu znalec Afriky !
  (Ja tam pracoval dlouha leta.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A všiml jste si, že všechny velké bojovnice multikulturalismu jsou nejhezčí dívky z ošklivárny? Ono se říká, že u žen se málokdy snoubí krása s chytrostí, ale u Šabatové, Merkelové, Mogheriniové, Jourové a mnohých dalších, se pán bůh doopravdy pomstil. Tak pitomé a tak ošklivé, to je pro ženskou skutečné neštěstí.

   Vymazat
  2. To je především naše neštěstí!!!

   Vymazat
 2. Jinými slovy Evropská Unie, dítko Evropských států, není dítko, ale potrat.

  Běžte se klouzat experti...

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Petr Hajek, zorganizujte demonstraci na podporu pedagogicke pracovnice pani KOHOUTOVE !
  Ruska 91, Praha 10 !

  T.j. politicky umele vyvolany pripad - typicky, jakych bylo v Americe stovky, dokud nevznikly soukrome skoly, ktere ochranily administraci / ucitele pred finanacnim vydiranim.

  Ti co chteji 100 tisic, jeste nezvladli nasobilku, ale jsou nejchytrejsi na svete na to, aby dostali neco zdarma.

  Kvuli temto lidem je povolani pedagogu nejtezsi na svete !

  Kvuli temto lidem roste Nacionalismus vsude na svete, a ten se jednou nelekne niceho a pred nicim se nezastavi.

  Za radikalizaci obyvatelstva jsou zodpovedni ti, kteri terorizuji lidi, jako je pani Kohoutova.
  Nic noveho pod sluncem !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. 2.rijna konci shemitah, super shemitah. Bude shozeny financni system a v kratke dobe valka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, pani. Shmitah byl v zari 2015, to je konkretni 1 den, a predmetem letosniho Shmitahu byla migracni krize a temer-pad schengenu, skoro presne to trefili... a dusledky netrvaji obvykle jenom rok, tyhle akce maji dopad casto na vice nez tech 7 let... (bylo by fajn, kdyby migrace skoncila uz letos v zari...)

   Predmetem shmitahu 2008 byli Lehman Brothers. Shmitah 2001 bylo 911... shmitah 1987 "black monday" krize na burze, shmitah 1980 byla Solidarnosc a zacatek rozpadu RVHP, 1973 byla ropna krize... Shmitah 1945 byly atomove bomby v Japonsku, shmitah 1938 byl zacatek WWII - Mnichovska konference, 1931 utok na libru a opusteni "gold standard", 1917 byla oktober revolution... temer vzdy temer presne.

   (A pane Honolulu - ano, myslim, ze tady v Cechach jsme tak trochu pod ochranou andelu, zejmena proto, ze jsme byli a jeste aspon trochu jsme "Bozi bojovnici"...)


   A ovsem shmitah neni zalozen na numerologii z Kartaga, ale na hebrejskem kalendari, a na vete v Dt15,1-3:

   Od konce sedmi let uděláš svrhnutí (~prominutí, upuštění vymáhání, = šmitah).
   A toto způsob toho svrhnutí (~prominutí dluhu, upuštění,~zastavení vymáhání,~mrštění dolů,~srážky): svrhnout (~prominout, ~uvolnit) každý majitel (=Baal) mojžíše (~dluhu) jeho ruky?, který půjčí (~která existovala?) v jeho bližním, ne bude tlačit (~vymáhat, ~nepřiblíží) svého bližního a jeho (~svého) bratra, neboť zavoláno (~nazval/zavolal/přečetl) svrhnutí (~prominutí, ~upuštění (vymáhání),~mrštění, =Shmitah) pro Jehova.
   Toho cizince (~zřejmého/rozpoznaného?) budeš utlačovat (~přiblížíš, ~budeš tlačit/utlačovat 5065,~přiblížíš 5066), a který bude tobě (~tvůj) s tvým bratrem (~tvého bratra), svrhne (~promine ‹+dluh›, ~promineš, ~upustí od vymáhání, ~svrhne, ~mrští) tvá ruka.

   [mozne preklady jsou ruzne...]

   A na konkretni akce maji v poslednim stoleti takovy plan, skoro to vypada jako hra Jumanji... (a je ten plan presne to, co je v te hre Jumanji naznacene ale chybi tam...) Je z nej prave zrejme, ze letos byla v planu ta migracni invaze a nastvani nebo i rozklad Evropy...

   Vymazat
 5. Zuzko X, (19:13) Shemitah je zalozen na numerologii z Kartaga. To nas netankuje, my jsme pod ochranou jinych mocnosti/deities..

  Valka je vsak mozna a pravdepodobna v rijnu, protoze po zvoleni Donalda Trumpa v listopadu, bude nepravdepodobna.

  Jak Donald Trump, tak president Putin chteji obnovit vzajemne vztahy k vsestrane spokojenosti.

  Hillary a Putin se vsak nikdy nedomluvi !
  Oni se namaji radi a netaji se tim.
  honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně to taky napadlo, že až Trump bude prezidentem, je konec jestřábům a válečným štváčům. Trump dokonce uvažuje o omezení či přímo o rozpuštění NATO. Takže opravdu není čas, protože tihleti válkychtiví generálové budou odkázání na patřičná místa a odstaveni. Bude se jim to líbit?
   Trump chce prostě mír, znovu obnovit prosperitu Americké ekonomiky a vzájemné vztahy s ostatními jako partnery. On vskutku nemá mocenské ambice ovládat jiné země. Mám jeho knihy, to je úplně normální člověk, který se od některých odlišuje tím, že ví, něco budovat má smysl, ne ničit.

   Vymazat
  2. Pane honolulu: Snad je Vaše víra reálná, jako
   Vaše zkušnosti z Afriky. Zdraví, zdaleka ne tak hezký, jako české děvy,V.J.Horák

   Vymazat
 6. Pane Petr Hajek,
  nemam moznost informovat, ani pana Vaclava Klause mladsiho, ani pani Kohoutovou o privilegiich nekterych ras.
  Tak prostrednictvim Vasim je informujte.

  Na zaklade vyrovnani "krivd" v minulosti v Americe byly vyhlaseneny zakony zv. AFFIRMATIVE ACTION !

  PRIKLAD :
  V praxi to vypadalo tak, ze kdyz nekdo chtel jit studovat, tak musel splnit prijimaci zkousky, ktere mely 100 bodu.

  Cernosi dostali 40 bodu zdarma (benefit), za stare krivdy ktere prozili pred 200 lety.

  Ve zdravotnictvi, z takovych skol vychazeli absolutne nedostudovana, nekvalifikovana a velmi nebezpecna nemehla.

  Samozrejme se to rozkriklo mezi lidmi a ti utekli do jinych ordinaci a ignorovali odsuzovani z "rasismu".

  JINY PRIKLAD :
  Mezimestska dalkova doprava mela havarii na predmesti Chicaga. (Nic velkeho !) Podle zakona ridic musi otevrit vsechny dvere autobusu.
  Behem nekolika vterin mu tam nalezlo 15 cernochu, kteri po prijezdu policie a ambulance, jeceli jako tezce zrani pasazeri autobusu !

  Chicago, (dopravni podnik), to stalo mnoho penez, dokud se neobjevil film tohoto incidentu, ktery poridil turista neznajici anglicky.

  POSLEDNI PRIKLAD :
  (Mam jich vsak daleko vice.)
  Stat Florida a jine primorske staty Ameriky, maji kvuli HURCANUM zakon, ze v pripade prirodni pohromy je dovoleno si vzit v kazdem obchode ZDARMA vodu, jidlo a electrolit proti dehydraci.

  Cernosi vyrabuji na zaklade tohoto zakona obchody s electronikou, zlatem, luxusnimi auty a zbranemi.
  Nikdy nikdo z nich nevykrade knihkupectvi.

  Na zaklade policejnich statistik, ktere jsou OTRESNE, je vsem jasne, ze tato rasa, ma nevice predatoru a toto chovani nema nic spolecneho s barvou kuze , ale vse je v genech.

  Je jasne, ze pani Kohoutova PROHRAJE soudni process !
  Je to SPINAVA proti belozska konspirace, ktera zvetsuje rasove napeti, a to konci casto strelbu.
  A pritom naprava by nestala nic jineho, nez rovnocennost pred zakonem, stejne povinnosti a stejna prava.

  Nekdo prijde o 100 000 kc v Praze 10 ! Mozna skola, mozna radnice, ale o to mene, dostanou ucitele za vycerpavajici praci, kterou bych NIKDY nechtel delat. To je prace pro sebedestruktivni masochisty. (Odmena za tuto praci je VYSMECH.)
  Az potkate pana Vaclava Klause mladsiho, tak mu dejte precist, to co jsem napsal, a at promine moji cestinu.
  nick honolulu - posrpnovy emigrant.

  OdpovědětVymazat
 7. Pane Horak (20:04), ceska devcat mam velmi rad, ale v mem veku uz jen z dalky... Kdyz se na ne snazim zapusobit, tak oni slzi smichem.. Starnu pane Horak a takovou jsem zazil slavu. Dnes jsou ze vseho pouze vzpominky.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Vladimir Hrincak (21:17)
  Ja si myslim, ze nejskaredsi baba v Evrope je Merkerova.
  Radej nejezdim do Berlina. Mam strach, abych nebyl zachvacen ko-ko-ko-koktavosti, kdybych ji tam nekde potkal. Koncim, jdu cist mistni web..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. ""Říkat, že ten, kdo je pro EU, je proevropský, a ten, kdo je proti EU, je protievropský, je novodobá osvětimská lež.""
  Tuto větu jsem si musel opakovaně přečíst mnohokrát.
  A kolik milionů je u nás ještě dosud obětí tak jednoduché a tak zákeřné lži? Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To Děda 28. června 2016 4:20
   Také mne tím konstatování honolulu fascinoval, rozesmál a nadchl. Škoda jen, že tahle do nebe volající lež zapříčinila rozvrat na BV a trvalé napětí v těch končinách, v současnosti vznik ISIS a vstup islamistických hord do Evropy, podřízení N lobbi vyvolených v USA atd. je postavena na roveň zjevené pravdy. A ten, kdo jí nevěří, nebo dokonce ji podrobí jakékoli (i vědecké) kritice je trestně postižitelný podle lex jude nejen v české kotlině, ale prakticky ve všech státech tzv. západního světa (kde jsou vyvolení u kormidla).

   Mér s námi!
   Ferro

   Vymazat