Reklama

.

.

neděle 12. června 2016

Zdvořilí lidé mají od včerejška pomník12. 6. 2016, Petr Ďoubalík, zdroj zde - Slavnostní odhalení sochy "Zdvořilým lidem" v Krymu, videa


Pokud jste sledovali dění na Krymu, které následovalo po "majdanu" (2014), tak vás nepřekvapí označení "Vežlivyje ljudi" (Вежливые люди), nejvhodnější překlad: "Zdvořilí lidé". Vžilo se jako pojmenování "zelených mužíčků", tedy ruských vojáků, kteří dohlíželi na klid a bezpečnost při historickém referendu. Krym 2014
Oni měli tehdy zadání, že se mají chovat maximálně opatrně, přívětivě, vstřícně, zdvořile...
A tak se s nimi lidé fotili, povídali si s nimi, děti jim dávaly kytičky a vojáci na oplátku bonbóny. Na jednom z obrovského počtu videí z těch dnů je zachyceno právě to, co nyní zobrazuje čerstvě odhalený památník v Simferopolu: voják s kočkou u nohy a holčička s kyticí (inu, okupace jak má být!).

Krym 2014
Slavnostní odhalení památníku "zdvořilým lidem" se konalo 11. 6. na Náměstí Republiky v Simferopolu. Jak informuje dopisovatel agentury "Kryminform", událost způsobila docela velký rozruch mezi obyvateli a hosty krymského hlavního města.

"Je symbolické, že ​​v předvečer svátku (Den Ruska) odhalujeme památník, který je symbolem návratu Republiky Krym do historického přístavu, jak řekl náš prezident. Jsem si jist, že památník bude velmi populární. To bude místo, kam budou přicházet všichni Krymčané" - řekl premiér Krymu Sergej Aksjonov.
Krym 2014
Zplnomocněný zástupce prezidenta Ruské federace v Krymském federálním okruhu Oleg Belavencev poznamenal, že pomník "Zdvořilým lidem" patří následníkům slavných ruských vojínů - současnému ruskému vojákovi.

Jak bylo plánováno, památník je instalován bez podstavce, aby každý, kdo chce, mohl k němu přijít a vyfotit se. Socha váží jen něco málo přes tunu a byla odlita po částech. Je vyrobena podle obrazu skutečného vojáka ruské armády. Zde je video ze slavnostního odhalení:
Krym 2014
Krym 2014
zdroj: ukraina.ru, 2016

2016
zdroj: http://slavyanskaya-kultura.ru/
zdroj: http://slavyanskaya-kultura.ru/Malé videoohlédnutí za rokem 2014:

Zdvořilí lidé vrátili Krym domů, 2014 (ruští vojáci okupují Krym - lidem se slabšími nervy nedoporučeno sledovat): 

Krym poslouchá projev Putina, 2014:

Zoufalství Krymčanů z okupace neznalo mezí, reportéři ruské TV v besprostředním ohrožení:90 komentářů :

 1. Tak teď už zbývá jen odhalit pomník "zdvořilým lidem" třeba v Chebu v podobě německého okupanta který "dohlížel na klid a bezpečnost" při ukradení Sudet Německem.

  Vaše drzost a tupost, vy idioti jedni rudohnědí, je neuvěřitelná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbečku, nudíš se ve službě a závidíš? Na tvoje slavnosti by přišlo pár minulých kriminálníků, nyní nezasloužených hrdinů.

   Mám pro tebe radu. Velmi si budeš rozumět s touto dámou.
   https://www.youtube.com/watch?v=p-DCe6PnMFc
   Možná, že ti z vděku dá trochu lásky.

   Vymazat
  2. Nedejte se zmást trollem 11:44, který když nemůže opřít své lži a pomluvy o fakta, tak je podpoří alespoň urážkou. Podrobnosti z připojení jsou například ve videu "Krym cesta domů" (https://www.youtube.com/watch?v=t42-71RpRgI). Úplně nejlepší je jet na dovolenou na Krym a vidět vše na vlastní oči.

   Vymazat
  3. Fotr StBák tě donašečce zhotovil přes pokožku,takže jsi jen mamrd bez mozku....ale zdárně zaraženej v ussacký prdeli!!!!

   Vymazat
  4. Vem si čípek, klidně ho můžeš polknout u takovýho debila jako jsi ty, je to jedno.Na obou koncích jen sprostá prdel.

   Vymazat
  5. Můžete mi, prosím, 11:44 uchopitelně objasnit a definovat pojem "rudohnědé prase" a vztah tohoto subjektu k událostem na Krymu. Děkuji za odpověď.😆

   Vymazat
  6. 13:17

   "Rudohnědý idiot" znamená mix komunisty a nacisty.
   Projevuje se takto:
   1) Neustále vzpomíná na staré dobré časy před rokem 1989.
   2) Nenávidí svobodné a demokratické režimy
   3) Miluje autoritářské a totalitní režimy
   4) Nemá rád Židy.
   5) Odmítá jakoukoli svou zodpovědnost za svůj vlastní život.
   atd atd...

   Vztah ke Krymu:
   Není ve skutečnosti vůbec žádný. Rudohnědý idiot prostě jen fanaticky podporuje cokoli dělá Rusko a Putin. A to přesto, že Rusko má dnes s komunismem málo společného.

   Vymazat
  7. 11:44 Jen blbni! Herr Herman je schopný to udělat.

   Vymazat
  8. Pro 13:32, aby mohlo platit tvrzení uvedené v 11:44 pak by musel být další bod:

   x) navštěvuje a píše příspěvky na www.novarepublika.cz

   Proč sem tedy TROLL 11:44 a 13:32 přispívá a co tím sleduje?
   On je totiž tím "rudohnědým idotem". Z příspěvků se dá dedukovat, že na něj sedí alespoň body 2,3 a 5 a považuji za velmi pravděpodobné, že odpovídá i ostatním bodům, ale pro potvrzení by muselo být více materiálu o jeho projevech. Neví totiž jak říci, že je má rád a neví jak se k nim přidat, jako když chlapci tahají dívky za copy, protože nevědí co s probouzejícími se instinkty.

   Vymazat
  9. Bod 2 (je v prdeli! je to blud a nesmysl. NIC takovýho NIKDE krom idiotských brožurek a spisků či deklarací židozednářských osvícenců a liberálů NEEXISTUJE!
   Ve skutečnosti každý režim je buď autoritářský, nebo autoritativní. Ten první případ je putinovské Rusko, orbánovské Maďarsko, erdoganovské Turecko a bývala např. chávezovská Venezuela. To je tam kde lid a politické vedení stojí spolu v jednotě zájmů a navzájem se podporují. pakem je autoritativní režim, tedy vláda zločinné oligarchie, masovaná buď za tzv. zkorumpovaný parlamentarimus jako je USA či většina zemí EU, nebo formu zkorumpované a prohnilé diktatury typu monarchií v Perském zálivu či různých latinskoamerických vojenských junt v minulosti (dnes často skryté formální existencí parlamentu, jako je Hodnuras atd.). Tam vládne nadnárodní finanční oligarchie skrze místní satrapy formálně "lidem" zvolené zkorumpované loutky prostřednictvím podvodných tzv. voleb, které jsou odrazem tzv. veřejného mínění a to je tam uměle vytvářeno židovským tiskem a pseudokulturou politické korektnosti.

   Vymazat
  10. Oprava: Opakem (tedy protikladem) je ...

   Vymazat
  11. Ještě je tam chyba ve slůvku "maskované"! - chybí tam "k" - sorry). Jinak je sám pojem "rudohnědý" tím idiotem nepochopen! jedná se o přesně definovanou ideologii! odcituju Wikipedii:" Alexandr Dugin nacionální bolševismus označuje za nauku, která se snaží sjednotit všechny protiliberální a protiatlantické síly.[1] Současní národní bolševici (od 90. let) se ztotožňují se subkulturami jako jsou punk, hippies a skinheads, přičemž se snaží sjednotit tyto subkultury do protikapitalistické fronty." O žádným "vzpomínání" či "odmítání odpovědnosti za svůj žvot" tam není - https://cs.wikipedia.org/wiki/Nacion%C3%A1ln%C3%AD_bol%C5%A1evismus

   Vymazat
  12. No konečně jasná definice 20:47. Píšu 1*.
   Já si to hned myslel, že v tom mají chlapci zmatek. Chce to : Se učit, se učit, se učit.

   Vymazat
  13. Opět jako první v diskusi placený troll, který by krymské obyvatelstvo nechal raději vyvraždit ukrajinskými nacisty. Taky tento blbeček nepochopil, že rudohnědí jsou dnes na západě, kde vládnou, a nikoliv Rusku, kdy jsou zcela na okraji.

   Vymazat
 2. A helemese, zase troll a zase jen prudí. Leze, sem pořád leze i když je zraněnej. "Trolle, trolle, ty starej vole, máš asi v prdely vražený voje." :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A helemese, rudohnědý debilní zoufalec se zase vysral a své páchnoucí hovno okořenil smajlíkem.

   Vymazat
  2. 12. června 2016 12:03
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí blbý čmoude, nebo si jen velký moudě!

   Vymazat
  3. Možná, že to hovado platíme my všichni.

   Vymazat
 3. Petře Ďoubalíku tak tahle propaganda zdvořilosti a slušnosti nemá chybu. Jinými slovy, skvělá proruská propaganda. Je snadné oblíbit si tě. Tak proti tomuhle lze, jak vidno z nedostižně "inteligentního" diskuzního vstupu (viz hovado A 11:44), postavit jen sprostotu s nadávkami. Každému dle jeho naturelu. Za to pojmenování hovadem se neomlouvám. Propagace zdvořilosti (slušnosti), může vytočit k takovým výrokům jedině sprosté a hloupé hovado a nikoho jiného. Tenhle příspěvek mne velice potěšil. Děkuji za každého, kdo preferuje zdvořilost se slušností. Dík L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:27 no,jak známo samochvála smrdí,že?Proto,propagandu zdvořilosti a slušnosti,zde na českém portálu NR,provozovaném ruskou ambasadou
   "inzeruje"mamrd a pressistut P.Ďoubalik.

   Vymazat
  2. 14:58 To by jsi mu do očí neřekl, nafařil by ti takovou, až by ti ještě více zhnědly spoďáry.

   Vymazat
  3. 16:01 ále řekl.K tomu co vy píšete pravda,musí být vždy dva.Jeden co drží a druhý rozdává.
   Problém je,když oba chtěji rozdávat,žejó!Ale k té propagandė.Jak dělaji propagandu hlupáci?No přece hloupě.Možná to nejsou hlupáci.Mohou být také zoufalci,kteří neví kudy kam.Nebo ti co si myslí,že jsma blbější jak oni.Nebo pressistuti co pracujį v žoldu cizinců,podceňujících přemýšlivost a úroveň vzděláni občanů ČR.Tohle mi proběhlo hlavou,když jsem pohlédl na dnešní .....a tam trčí titulek,který by si žádný slušný novinář nedovolil nikdy použít,protože by ho hanba fackovala.P.Ďoubalik zdroj.Novinky.cz -21.1.2015.Jo,jo to bylo loni,dnes k ohlupování lidi použije bez skrpulí ruský propaganduuský zdroj!Zajimalo by mi,či jej hanba jenom zfackovala.

   Vymazat
 4. A to je přesně ten důvod, vy bando rudohnědých rusáckých debilů, proč Rusáky nikdo ve světě nemá rád, proč se všechny okolní země cpou do NATO, proč zvou vojska USA, proč na svém území pořádají cvičení.

  To proto, že nechtějí aby na jejich území menšina ruských kukaček za chvíli stavěla pomníky rusáckým okupantům - svým "osvoboditelům".

  To je také důvodem, proč Rusáci na rozdíl od Amíků nemají nikde ve světě své základny i když by moc chtěli. Každý vidí, že když ruské kukačky pustíš jen na chvíli na své území tak je jen otázkou času kdy ti ho ukradnou.

  Takže vítejte ruské okupanty, pardon "osvoboditele", tak jako Sudeťáci vítali "osvoboditele" své. Aspoň každý jasně vidí co jste za špíny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, že ty oposune jsi nikdo neznamená, že nikdo. A málo platný, byli to rusáci, kdo nás osvobodil a pomníky mají postavené zaslouženě, nejen na Krymu. Humanitární bombardování se zabitými a zmrzačenými dětmi, ti zřejmě plně vyhovuje. Ty jsi ale povaha, Fuj!

   Vymazat
  2. Až zas půjdeš k Herr Šapitovi na školení,tak mu řekni,že stejně jako nacisti tak ani ussaci nebudou v Evropě dělat bordel pořád....a raději si to napiš,bezmozku vzniklej přes pokožku!!!!!

   Vymazat
  3. 12:49 Nějak si nemůžu vzpomenout, kolik bank, továren, prodejní sítě, vodáren atd. nám "ruské kukačky" ukradly, když tady byly ruské základny. Můžete prosím na příkladu ČSSR dokázat, že vaše tvrzení nejsou jen hloupé výkřiky a primitivní lži?

   Vymazat
  4. Tolik hlouposti v jednom příspěvku (12:49) to se jinde jak zde a u toho zoufalce nevidí.
   Je to škoda, mohl být alespoň na semeno, takhle je jen pro smích!
   Bylo by dobré (určeno ostatním) kdyby jste buď nereagovali a nebo nepoužívali stejný slovník jako on - vždyť prohlásit někoho ze nedostatečně myšlenkově a rozumově vybaveného pro živost v naší, lidsky pospolité společnosti, není přeci jen tak těžké.
   Jazyk česky a jeho slovní zásoba je nesrovnatelně větší, než ta jeho a jeho "donátorů".
   Volič-Vilč

   Vymazat
 5. Zelení mužikovia nemaju na svedomí pti pripojení Krymu k Rusku ani jednu obet ! Ani jedna obet ! USSA i NATO zabijaci v Iraku, Lybii, Afghanistane , Syrii maju na svedomí miliony obeti,zmrzačenych,uprchlikov tych ktorí sa hrnu do EU. USSÁkom i NATO je luto že na Kryme nebol nikto zabitý,nemôžu to propagandisticky vytrubovat do sveta. Zelení mužičkovia boli na Kryme Krymčanmi vitání. Krym sa pripojil k Rusku po referende a je tam klud. Mali tam snad vpustit USSácke vycvičené Banderovske alebo z Praveho Sektoru USSA i NATO vycvičene zabijacke opice? To by bola mela a USSA i NATO by sa ukajali blahom,prebiehalo by tam šírenie made in USSA i NATO demokraciae ako to vidíme na Blízkom vychode i v Severnej Afrike.ČO robí Turkish Army a USA Army v Iraku i Sýrii ? Pozval ich tam niekto? Čo tam robia,bojuju proti legitímnej vlade,ide o agresiu. USSA i NATO je luto že boli zhatene ich plány vybudovat na Kryme dalsiu vojensku zakladnu. Krym bol vždy ruský,je ruský,bude ruský. Konečne sa vrátil Rusku po tom čo ho Nikita Chruščov daroval ako darček Ukrajine v 1956 bez vedomia Krymčanov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A naposledy "omylem" bombardovali spojence. Je do očí bijící, že USA ať dělají co dělají vždycky to odnesou Ti dobří a nevinní.

   Vymazat
 6. O čem svědčí nenávistné reakce zde? O nenávisti ke slušnosti a zdvořilosti, nebo o nakažlivosti nenávisti jako takové? Jednou po dlouhé době bylo vyhověno přání většiny lidu. A něco takového zaslepení "demokraté" nepřijmou a neskousnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většiny lidu kde? Na Ukrajině? No to asi těžko, viď?

   Znovu opakuji, v Sudetech při okopaci před válkou bylo také vyhověno přání většiny tamního lidu. V Kosovu kdyby proběhlo referendum, hádej jak by asi dopadlo???

   Tahle idiotská (ne)logika rudohnědých rusáckých vymaštěnců kteří se ještě navíc začnou ohánět jakousi "slušností a zdvořilostí" je opravdu fascinující.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. V čem ta nelogika spočívá? Mně připadají nelogické spíš vaše absurdní výlevy.

   Vymazat
  4. Pro 13:24 většině lidu na Krymu (podle voleb 95%). Lidé, kteří žijí na Krymu si nepřáli genocidu ze strany banderovců v zájmu USA za zachování pozice světového četníka.

   A česká kotlina je česká a germánské loupeživé hordy se sem cpou již od pradávna a proto Sudety byli v zájmu místního obyvatelstva a dějiny a praxe ukázali správnost tohoto rozhodnutí.

   Uloupené Kosovo by si asi místní nenechali, uloupit, co je teď v Kosovu, zajeďte se tam podívat. http://blisty.cz/art/40592.html

   Je to tak jednoduché, každý člověk žije ve své zemi na svém kousku půdy a obchoduje s ostatními a svobodně rozhoduje o svém životě, ale musí přitom vyřešit otázku zachování života v následnosti generací. Nemůže se přemnožit jak kobylky. Platí úměra čím nižší inteligence tím více nekontrolovaných zrození bez lásky a úcty k životu.

   To, že se to nedaří je proto, že existují bytosti jako vy, kterým to nestačí, chtějí vraždit, zabíjet, povyšovat se a všemu vládnout, ovšem rozhodovat a všem říkat jak se to má správně dělat.

   Vykořeníme všechny otrokáře
   a také jimi placené lháře.
   Pak se nám velmi dobře povede
   a pak nás zlo nezmate, nesvede.

   Vymazat
 7. Hranice území se v dějinách lidstva přepisovaly vždycky a taky vždycky přepisovat budou. Sudety překreslil ultra šílenec Hitler..... Krym chtěl překreslit celosvětově násilný Pentagon ..... mapu Krymu však včas překreslil rozumný Putin a lidé, kteří poznají co je a není správné, tleskají Putinovi také a odsuzují agresivní zlo USA, obchodníka s lidskými orgány a narkobarona premiéra HASHIMA THACIHO V KOSOVU, UTRŽENÍ SUDET VRAHEM HITLEREM atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chumere debiloviči,těm banderovskejm sviním Krym nikdy nepatřil!!!!!Sudety darovali Hitlerovi Anglie a Francie,ussacká filcko!!!!

   Vymazat
 8. No ty můj kvére.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...to je na mě ...?...já jen ,že mě ta hláška pobavila :))

   Vymazat
  2. Přiznám se bez mučení, že se vyjadřuji už takřka výhradně humorem.

   Vymazat
 9. Zelení mužičci na Krymu. USA i NATO snad mirumilovna soldateska v Sýrii, Iraku,Lybii,Afghanistane i jinde ve světe ? Co udelali i spusobili kde kto řeknete , přemyšlejte , pište.

  OdpovědětVymazat
 10. „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé.”
  Nedivme se tedy, že obyvatelé Krymu staví pomníky ruské zdvořilosti, jejíž zásluhou byli uchráněni metodám uvedeným v citaci demokrata. Nenávistných individuí ke zdvořilosti a slušnosti v jakékoli podobě, viz některé zdejší stupidní reakce, s debilně papouškovanými nadávkami do rudohnědých prasat nebo idiotů, je zde dost. Jak výstižně charakteristický projev jejich inteligence schopné nanejvýš omílat stále jedno a to samé, což je pro ně, včetně obliby vulgárních sprostot, zcela typické.

  OdpovědětVymazat
 11. Svata Katerina II, vzala Krym Turkum a proti tomu nejde nic namitat, nebot co Turek to hemeroid !

  Puvodne to bylo Recke a Rimske ! Rusko je pokracovani druheho Rima - Byzance a Katarina II. si vzala ukradene dedictvi. Je treba se s tim smirit.

  Nam zase patri severni Polynesie, kterou jsme si vzali od lidozroutu ! Protoze do skupiny lidozroutu patri tradicne i Turci, kteri dnes podporuji teroristy z ISIS, tak je vse v poradku.

  A nyni na oslavu Sv. Kateriny, zaspiva Andrea Jurgens - Santa Catarina (Youtube). Vy zpivejte take !
  nick honolulu - spravedlivy soudce !

  OdpovědětVymazat
 12. Anebo cotak odhalit na miste kde se upalil Jan Palach pomnik sovetskym okupantum z roku 68?
  Doubalik a jeho vlastizradna, nacisticko-komunisticka luza je schopen vseho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Palach byl v SSM ty ussackej nedouku!!!!

   Vymazat
  2. Jo.....budu tleskat někomu psychicky nemocnému, co se poleje ropným produktem a zapálí se....ne, tomu tleskat odmítám, pouze ho lituji....

   Vymazat
  3. Já bych vedle pomníku Palacha (duševně nemocného člověka - není doposud objasněna role prof. Bendy, otce Bendy - poslance od narození) postavil památník těm již několika stovkám lidem, co si vzali život, když nezvládli ztrátu rodiny, bydliště, postavení apod. z důvodu ztráty zaměstnání po roce 1989.
   Volič-Vilč

   Vymazat
 13. Hitler je gentleman a ruští okupanti jsou (při kradení cizího území) zdvořilí! :-D
  Už je mi to jasný, vše do sebe zapadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ussaci v rámci debilokracie a hromadnejch poprav jsou pokojní agresoři vid ty pablbe bez mozku?!

   Vymazat
  2. Tobě není a nebude jasný nikdy nic, protože jsi hlupec.

   Vymazat
  3. Hlavne že USSáci i NATO podpořujou v Syrii Umirnenou Podřezavájici Opozici. Běž se tam podivat a zalibi se ti tam mezi Umirnenými. Aneb se běž podívat na Krym mezi Zdvořile Lidi a napiš kde ses líp citil. Napiš kde si citil pach krve a smrti nebo život a radost vole. Jestli jseš USSáckej i NATO vygumovenej troll tak páchneš krví a maš rad krev i zabijení. I tak napiš po navšteve Umirnených Podřezavaču v Syrii aneb Zdvořilych Mužíčku na Krymu sve prožitky.

   Vymazat
 14. Sudety nikdy Německu nepatřily a to je právě ten rozdíl a z Krymu taky Rusové nikoho nevyhnali !! !!

  OdpovědětVymazat
 15. Ta radost obyvatel Krymu je spontánní a nefalšovaná. Státník Putin vyslyšel přání obyvatel a té západní vraždící svoloči parádně vytřel zrak. Bez mrtvých, bez sutin a to zdejší krvežíznivé zmetky nejvíc štve.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Státník Hitler vyslyšel přání obyvatel Sudet a západní svoloči parádně vytřel zrak. Bez mrtvých a bez sutin.

   Aneb, myšlenkové pochody typického českého rudohnědého idiota v kostce.

   Vymazat
  2. Ty stupido omylo!Hitlerovi nás"spojenci dali"na zlatým podnose....a byla to Anglie a Francie ty ultravohone!!!!!

   Vymazat
  3. 16:40

   Ale hovno, blbečku. Jak nás mohla Anglie a Francie někomu dát když nás vůbec nijak nevlastnila?
   Prostě "slušný a zdvořilý" Hitler obsadil Sudety bez jediného výstřelu. A německá většina ho vítala jako spasitele.
   Tak to bylo, ty pablbe.

   Vymazat
  4. 16:13 Ty s těma Sudetama tady oxiduješ, jakobys trénoval na turnaj asertivní vytrvalosti stupidů.

   Vymazat
  5. 16:40 - a stále kvoká, stále kvoká.

   Vymazat
  6. Pro 17:15, protože neumíš myslet, tak uvádíš takové blbosti. Hitler především zničil morálně a eticky Němce samotné. Násilníci neumí žít v radosti a tak alespoň ničí okolí je potřeba si na ně dát pozor. Sem zavedl Hitler Německý národ:

   Bez uprchlíků zdegenerujeme, říká německý ministr.

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405959-bez-uprchliku-zdegenerujeme-rika-nemecky-ministr.html

   Vymazat
 16. Ve své tuposti jen potvrzuješ moje slova. Podle tvé logiky tedy Rusko dnes může v klidu obsadit všechny své bývalé satelity SSSR, protože mu kdysi už patřily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pokud se nepletu rusku před první světovou patřila i část polska, litva, lotyšsko, estonsko i část finska. Proto se nedivme že na těcht územích žije hodně rusů a rusko jako takové má k těmto lidem vztah. Zvláště pokud demokracie západního typu zakazuje občanům ruského původu v těchto zemích volit v demokratických volbách. inu když to není demokracie po našem tak si nechte zajít chuť. To je současné pravidlo straníků z Bruselu.

   Vymazat
  2. Ano, Rusko má ke všem okolním zemím "vztah". To jste řekl moc hezky a výstižně. Proto se nedivme, že se ty sousední, slabší země mnohem silnějšího Ruska bojí a dělají vše možné pro svou ochranu. Proto, chtějí vstoupit do NATO, proto hostí na svém území zahraniční jednotky a pořádají cvičení. Aby Rusko nenapadlo ten svůj "vztah" opět projevit zabrání území pod osvědčenou záminkou ochrany svých menšin.

   Vymazat
  3. Na tom nevidím nic špatného. Aeričané kvůli jednomu autobusu ameriských studentů obsadili celou Grenadu. Vidíte ten rozdíl 25-30% obyvatel ruského původu a jeden autobus s americkými studenty? Když mohou američané kvůli jednomu autobusu obsadite zemi tisíce kilometrů daleko proč by nemohli rusové pro 25% rusů sousední zemi? CopakM Vaše demokracie Vám nechutná? zasekl se ruský strašák v krku? :D

   Vymazat
 17. Milý občane, v roce 1989 jsi jako každý jiný čechoslovák vlastnil kousek ekonomiky, měl jsi kus vlastní nemocnice, kus každý fabriky, pivovaru, školy, bytového fondu, dálnice, chemičky, rafinerky, zbrojní fabriky. měl jsi i vlastní banku. Proto jsi mohl mít zdravotnictví a školství zdarma,slušnou práci kde každý postup výše se projevil i při změně zaměstnání bydlení a služby tě stálo 10-15% platu, pod dálnici jsi mohl jezdit zdarma. Takže pokud se teď divíš že nic z toho už nemáš je to jen a jen tvoje chyba protože jsi dovolil politikům aby tyto majetky za pár drobných převedli na sebe, své známé a kamarády nebo na nové zahraniční majitele za patřičné všimné. Je to jen tvoje chyba že jsi laxní a místo boje se válíš v obýváku u televize a těžíš se na další díl seriálu. Je to tvoje chyba že se spokojíš s tím co ti řekne prestitutka v televizních novinách. Už nemáš nic kromě svobody slova tedy pokud ji nepoužíváš na veřejnosti. Máš i tu demokracii pokud není v rozporu s nařízením strany. Tak jaký to je vědět že jsi si nechal vše ukrást zatímco jsi koukal na růžovou zahradu a milionáře?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občane, před rokem 1989 jsi vlastnil leda tak hovno. To, že se soudruhům ti podařilo nakukat, že něco "vlastníš" svědčí jen o tom jak neuvěřitelně hloupá a manipulovatelná jsi ovečka.

   Vše se ale změnilo po roce 1989, kdy tvůj život přestal řídit "moudrý" soudruh a za vše už si odpovídáš sám.
   Pokud ještě po bezmála 30 letech stále hledíš s otevřenou papulí, máš holý zadek a závidíš ostatním tak je to jen tvoje chyba. Tvoje chyba že jsi laxní a místo práce se válíš v obýváku u televize.

   Jaké to je vědět, že jsi hlupák, lenoch, zkrachovanec, budižkničemu? Jaké to je vědět, že jsi 30 let promrhal a vůbec nic jsi nedokázal?

   Vymazat
  2. Máš smůlu vlastnili jsme to všichni, tedy myslím nás čechoslováky. Kolaboranty a vlastizrádce ty nezmiňuji, ti přitáhli vyškoleni ze zahraničí a radili jak to levně prodat a hlavně komu. A jen trotl posuzuje stav české republiky podle sebe, kdybych to dělal tak jsme všichni ve vatě. Bohudík mám oči a vidím víc než je stav mého konta, vidím lidi kolem sebe, sousedy, rád jezdím hromadnou dopravou abych viděl tváře obyčejných lidí. Teprve tehdy si člověk uvědomí jak se má dobře. A rozhodně si nemyslím jako vy že 90% občanů české republiky jsou hlupáci a lenoši. A to že nic neukradli za 30 let nepovažuji za chybu. Tohle co píšete vy většinou tvrdí zloději co sami sebe utvrzují v tom že krást je normální.

   Vymazat
  3. Liško,
   ty srabe, neschovávej se zbaběle za jakýchsi tvých smyšlených 90% lidí.
   Copak? Stydíš se že jsi v menšině a potřebuješ si dodat sílu schováním se za 90%?
   Výsledky voleb dlouhodobě tvé bláboly zcela a jasně popírají. Drtivá většina lidí volí demokratické strany, preference vás, komoušů, kteří pláčete po minulém režimu se celých 30 let pohybují mezi pouhými 10-15%!!!

   A vůbec si nedovoluj urážet lidi kteří během těch 30 let co ty jsi se válel na pelechu a jen si brečel a nadával něco vybudovali, nedovoluj si je označovat jako "zloděje co si nakradli"

   Vymazat
  4. Já se neschovávám ty Anonyme, ale to ať posoudí čtenáři :D Když nás s bráchou a otcem naháněli chlupatí na palachových týdne, kropili vodními děly a pouštěli na nás vlčáky, tak ty vy jste zřejmě dělal domovního důvěrníka. Jinak by jste nebyl tak dobře informován. Můžete mě nazvat Bývalým Havloidem. Ale kdo byl jednou čechoslovák, je navždy čechoslovák. Bez ohledu na to jaká stranická linie se násilím tlačí z Bruselu.

   Vymazat
  5. Na druhou stranu můžeme být rádi že máme Zemana. Na slovensku mají prezidenta nějakýho emigranta co V USA myl nádobí. Dostal tam dobrou školu a po návratu na slovensko založil se zahraničním kapitálem lichvářské firmy co přivedli na mizinu desítky tisíc slováků. Ano to je možné pouze v demokracii, ale jen té co se nám hodí. Jen v té co je podle nás. pokud by jste chtěli demokracii pro ostatní nebo podle Vás, se zlou se potážete.

   Vymazat
  6. Anonym 17:40 nazývá někoho srabem a neuvede své jméno. A souhlasím s Liškou za posledních 30. let byla republika vykradena a jsme nyní kolonie podle oficiálních zdrojů jdou 4/5 zdrojů ven z republiky, ale skutečnost bude mnohem horší tak 9/10. Vzhledem k rozvoji technologií to typická ovce nemusí vidět a může ji dočasně připadat, že se má lépe, ale podívejte se na sousední Německo jak elity v klidu islamizují Evropu a zavádí multikulty, sexuální a další perverze. Mají naše děti zapotřebí být vystavovány gay průvodům, kteří s oblibou po sobě chčijí a kalí provádějí sadistické praktiky apod. Potřebujeme našimi herci prznit klasické pohádky a mít nyní pohádky typu o "O sněhurce a černouškovi".

   Je potřeba kritické myšlení. Ani před rokem 1989 i když něco bylo lepší to nebylo v pořádku vedla nás ta stejná zločinná elita, která pase dav. Západ byl před kolapsem tak se s námi zahrála hra a východ byl odevzdán západu. To vše je promyšlené, po smrti Stalina byl tvořivý potenciál lidí východního bloku zablokován. Na chvíli byl po sametové revoluci 1989 uvolněn, ale už to směřuje do ještě horší situace, mladí se nemají po celém západě jak uplatnit. Bohatí bohatnou a nyní, protože nemají nikdy dost, likvidují střední třídu a šetří na infrastruktuře států a chtějí a plánují ze světa udělat jeden velký koncentrák. Pomocí technologií lze zamezit hladu, ale nejenom chlebem je člověk živ, jeho tvořivý potenciál musí proudit. Mnoha lidem sice vyhovuje zlatá klec, ale napětí v otrokářské společnosti vždy vede k zničení lidstva jako celku, velká potopa tu už byla a možná ne jedna.

   Vymazat
 18. Běžte se podívat do Syrie kde USA i NATO podporujou Umírnenou opozici,běžte do Iraku kde USA i England s jistotou našli zbrane hromadného ničení, běžte do Lybie kde Cameron, Sarkozy , Killary svrhli Kaddafiho a nastolili tu pravou made in USA i NATO demokracii.Běžte na Krym Kde Zeleni mužičci podpořili Krym o připojení k Rusku. Když se vrátíte vykladejte! S jistotou řeknete že v Lybii,Syrii, Iraku, Afghanistanu pod vedením USA i NATO zvítezila pravda a láska nad lží a nenávisti a na Krymu po připojení k Rusku je válka a řádi tam zelení mužíčci. Když se vrátite tak porovnejte a určite PIŠTE !!!!. Už tedka jsem zvědav.

  OdpovědětVymazat
 19. Od konce WW2 Američané ve „jménu demokracie“, bez vyhlášení války a proti všem usnesením OSN, bombardovali, mučili, popravovali a vyvražďovali místní obyvatelstvo 22 zemí: Severní i Jižní Koreu, Guatemalu, Indonésii, Kubu, Kongo, Peru, Laos, Vietnam, Kambodžu, Grenadu, Libyi, El Salvádor, Nikaraguu, Panamu, Irák, Somálsko, Bosnu, Súdán, Syrii, Jugoslávii a Afghánistán, naposledy Jemen, nemluvě o bombardování s použitím dronů.

  Žádná z napadených zemí se nedočkala Amerikou proklamované svobody a demokracie, natož důsledného dodržování lidských práv a svobod. Ale o to USA nikdy nešlo. V důsledku toho zahynulo podle odhadů až 8 miliónů lidí a bylo zničeno a rozkradeno ohromné množství památek. Proti tomu je dnešní řádění IS, /které si USA účelově vytvořily podobně jako Taliban a Al-Kaidu/, epizodou. O tomto spojení existuje na webu nespočet svědectví, dokonce přímo od těchto samotných organizací, které se však vždy vymknou kontrole USA a stanou se tak „nepřáteli“.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nezapomeňte zmínit že většinou jako první věc která se koná po tom co je země obsazena že zlaté rezervy opouštějí postiženou zemi v neoznačených letounech směr USA. Na to se často zapomíná.

   Vymazat
 20. Diskuze je skvělá - myslím to upřímně. V plné nahotě se zde projevuje morálka oněch entit, souhrně slušnou a morální částí obyvatelstva nazývaných "Pražská kavárna", které mají plnou hubu morálky a srdce nenávisti, zla a sprostoty.Tak se na ně musí, jako pan prezident, dkyž jim jednou relací v rádiu zbořil jejich ikonu - "Pussy Riot - zdivočelé *undy" - to byl skvělý tah - roky jim vytvářeli falešnou autu mučednic a jedním rozhovorem šli do hajzlu. Bravo. Triko "zdvořilých lidí" bych hrdě nosil. To jsou vojáci z podstaty významu toho pojmu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:23, vzal jste mi to z klávesnice, opravdu dokáží svým hulvátstvím leckoho slušného vyprovokovat a vyvolat v něm zlé emoce.PAne Liško, nediskutujte s ním, není toho hoden, anonym, tyká, nadává, a přitom sám je vlastně polítováníhodná kreatura. Mně opravdu mrzí jak se tyto diskuze pod články stávají obhroublejšími. V podstatě normální názorová diskuze neexistuje. TAky bych něco napsal k okupantům, sudetům, i Palachovi, ale ne tomu individuu, to je pro mně štěkající pes.Víte, nedávno se tady jeden z diskutujících do nás ostatních pustil ve smyslu, že jsme nemocní furt musíme k něčemu psát komentáře apod.Z jistého hlediska má pravdu. ale naše společnost je atomizovaná, lidi si v mnoha případech hledí svého, pobaví se o sportu ale už méně o věcech veřejných. Na jednu stranu ten internet je zlo v tom, že sedíme a nadáváme doma, na druhou bohatý zdroj informací, a kdo chce ten si své najde.Osobně by se mi líbilo prostě kdyby vzniklo hnutí, které by řeklo dost, takto to dál nejde a udělá konkrétní kroky k nápravě, ale kdo napraví média, férový přístup k možnosti se veřejně názorově projevit pro všechny kteří to chtějí... tyto diskuze by oproštěné od provokatérů byly takovým vox populi.

   Vymazat
  2. Komunisto efpe,

   uctívači minulých totalitních pořádků a Ruska, takovým jako ty už tady pšenka nikdy nepokvete. Být tebou tak se s tím už po 30 letech konečně smířím, přestanu si namlouvat že vznikne jakési "hnutí" které tě nějak zázračně spasí a zbytek tvého života už nějak v rámci možností důstojně doklepu. Jinak zemřeš v psychickým mukách jako zcela zbytečný, zoufalý debil.

   Nicméně dělej jak umíš.

   Vymazat
  3. Politici to moc dobře vědí. pro politiky je dav 50.000 občanů v ulici věc kterou nemohou zvládnout. A proto je třeba na občana naložit co to jde. Znám učitelku základní škole co po škole chodí do hospody roznášet točený protože ze svýho platu neutáhne základní životní potřeby a chod domácnosti.Vzpomeňte na svoje dětství lidi když jste šli do prodejny třeba potravin, na ty prodavačky v bílých pláštích. starší ale i hodně mladé. elegantní. možná ne moc chatré ale počítat uměli. Podívejte dneska to jsou strhané důchodkyně a když je to někdo v produktivním věku tak v tý samý prodejně ještě dělá uklízečku nebo vybaluje do regálů jako vedlejšák. před 25 lety říkali že našinec musí mít nízkou mzdu protože nedosahuje výknosti německého pracovníka. Dnes víme že to není pravda. je to z důvodu že jsme kolonie a jako stát jsme vykořisťováni zahraničními majiteli. Jsme zdroj levné síly nic víc. Všichni nemůžeme podnikat, jsou mezi námi takoví co jim stačí slušný plat za dobře odvedenou práci. A od toho tu je stát aby to svými zákony zařídil. Jak víme jediné co neviditelná ruka trhu udělala je že majetek většiny přesunula do kapes několika jednotlivců.

   Vymazat
  4. Komunisto Liško,

   prosimtě mohl by jsi mi vypsat ty "základní životní potřeby" která ta tvá učitelka nemůže útáhnout z platu? Průměrný plat učitele je totiž 28.000 Kč. Nějak mi na to fantasie nestačí.

   Liško, napíšu ti obrovskou novinu na kterou jsi po 30 letech evidentně stále nepřišel. Dnes můžeš mít plat jaký chceš. Stačí pořádně něco umět, třeba řemeslo a založit živnost. Pak už nebudeš nikoho vykořisťovaný otrok a kolonie, budeš dělat jenom sám na sebe a můžeš si vyplácet třeba 500.000 měsíčně. Stačí si je jen vydělat. To jsou věci, co?

   A o vykořisťované prodavačky opravdu nemusíš mít péči. Do 10 let cca 80% z nich nahrádí samoobslužné systémy. To jsem zvědav co budeš kvákat pak.

   Jo a ještě mi opravdu není jasné, proč nikdo z vás, komoušů, nezaměstnává nějaké lidi a nevyplácí jim německé mzdy. To je mi opravdu záhadou.

   Vymazat
 21. Vážení Rusáci..
  Váš problém vzniká, když je země extrémně závislá na vývozu několika surovin. Je to nemoc rozšířená v Rusku i v jiných rozvojových zemích. Podívejte se, jsou jen čtyři věci, které dokážete vyvážet: ropu, plyn, zbraně a korupci. V minulých letech pocházelo kolem 60–70 procent příjmů Ruska z vývozu ropy a plynu. Peníze, které jste za ně získávali, jste mohli využít na rozvoj ekonomiky, ale vy jste je promrhali na militarizaci, války, rozvracení jiných zemí, korupci jejich politické reprezentace, placení armády trollů v Evropě a samozřejmě na účty, vily, jachty a paláce horních deseti tisíc Rusů. Kde jinde, než na tom prohnilém a nenáviděném Západě.
  Promrhali jste čas i peníze. Jako země jste zůstali bez jakékoli jiné možnosti, než být nadále benzínovou a plynovou pumpou Evropy.
  S přírodními zdroji Ruska jste mohli mít kulturní a společenskou úroveň Kanady nebo Norska. Místo toho jste jakousi Nigérií se sněhem. Nebo, jak řekla Margaret Thatcherová ještě o sovětské koloniální říši, „Horní Volta s atomovými bombami“.
  Dokážete jen ničit a znásilňovat slabší
  Druhá patologie, kterou jste nám předvedli, je rozpad osobnosti. Jak už to u psychotiků bývá, ani vy si svou nemoc neuvědomujete a vaše problémy jsou podle vás důsledkem obecného spiknutí.
  Mohli jste na tom být jako Kanada nebo Norsko, ale jste jako Nigérie? Ha – konspirace! Může za to každý jiný, jen ne vy. Nevadí vám, že své naděje vkládáte do zhoršení situace Západu, ne do zlepšení vaší situace.
  Okupovali a zdevastovali jste část střední Evropy, rozbili jste Afghánistán, na prach obrátili Groznyj, rozvrátili Donbas. Víte, že dovedete zabíjet, ničit, znásilňovat slabší. Víte, že nic jiného dělat nedokážete. A tak uvažujete způsobem: „Když pošla naše koza, ať chcípne i sousedova“.
  Jste přitom slepí a nevidíte, že žijete právě díky sousedovic koze.
  Ráno se nadchnete nadějí na rozvrat Evropy a Západu a odpoledne se ukájíte nadějí, že stejná Evropa od vás bude dále kupovat co nejvíce ropy a plynu. To je myšlenkový pochod hodný puberťáka, ale u dospělých je to vážný problém.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli to adresuješ rusákům, musíš to napsat v azbuce a postnout na nějaký ruský server. Já to furt říkám že na protiruskou propagandu se nesmí dělat nábor před zvláštní školou. Ale že to bude taková bída to bych opravdu nečekal.

   Vymazat
 22. Pred rokom v juli som bol na Kryme. Všade tam pokoj,normalny život,klud, mier. Krymčania sa nechcu bavit o Ukrajine,ich to proste už nezujima,žiju si svoj život. Ked som sa opytal na Ukrajinu tak ma odbili že oni maju s Porošenkom, pokoj a Ukrajina ich nezujima. Tak som sa radšej na to dalej nepýtal. Radšej som si s kamaratmi dal vyborne Krymske vína a uživali si dovolenku pri mori a v horách.Krymčania si vybrali že patria do Ruska,že nepatria tam kam ich v 1956 daroval Chruščov. Bolo to slobodne rozhodnutie . Bodka. Krym bol vždy rusky ,je ,bude. Radšej na dovolenku na Krym ako ist dovolenkovat do Afghanistanu, Iraku, Lybie , Syrie kde USA i NATO s uspechom šírili v ramci šireria USA,NATO demokraciu ,démon kraciu. Tak pro USSácky trolovia bežte na dovolenku do týchto krajín kde Vaši USSácky i NATO zabijaci rozvrátili fungujuce štáty. Vezmite si so sebou sampaly,gulomety, pancerfausy,mínomety a vramci svojej dovolenky sa môžete pridat k umiernenej opozícii a môžete tam vraždit,zabijat ,podrezavat za čo od Bobmracka Bombamy dostanete metále a vyhlasi Vas vážení pro USSácky i NATO trolovia za další vyrojený roj umiernenej opzície. Tešte sa na svoj metál od hlavného sponzora medzinarodného terorizmu Bombracka Bombamy i NATO - Nord Atlantic Terrorist Organistation.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chcel by som ty kokot počut čo by si tu trepal za somariny, keby si Dunajská Streda, Komárno atd "slobodne" odhlasovali, že sa chců pripojit ku Maďarsku.
   Nejsmešnějše na tom je, že Chujovia s názormi ako ty na Slovenku volia Kotlebu.

   Vymazat
  2. Milej drahej, ať je bůh milostivej tvojí vymytý duši. To že se krym trhnul je jen důsledek toho že pravý sektor začal vraždit na ukrajině etnické rusy a Západní demokracie tomu tleskala. ty myslíš že kdyby v bratislavě vznikl puč a k moci se dostala protimaďarská strana a ta by vytáhl s tanky a 150mm děly odstřelovat obce na slovensku kde žijí slováci maďarského původu že by Orbán nezareagoval? Kde to žiješ kamaráde?

   Vymazat
  3. A propo Kotleba je jen výsledek selhání Vašich politiků a podle mne jediná šance jak mohou slováci dostat svoji zem do svých rukou. a Po tom co ten vlastizrádce Kiska provedl Kotleba dostane v příštích volbách 25-30%. Inu každá akce má reakci. Jsem hrdý na to že slováci dokázali postavit zlu.

   Vymazat
 23. 19:07 - To je nějaká psychická nemoc nebo úchylka, psát na NR dopis Rusákům do diskuzních příspěvků? Nicméně pro pořádek - doplnění těch slintů o rozvracení jiných zemí. Tu naši rozvrátil dovoz sametové revoluce s následnou fází chaosu, rozkrádání a devastace. Nikoli Rusáci. Z nezadlužené ekonomiky byla vytvořena ekonomika s dvou bilionovým dluhem. Ničení a znásilňování bylo dovezeno a je dováženo ze zemí zničených agresí USA. A k té devastaci cizích zemí malý souhrn:Od konce WW2 Američané ve „jménu demokracie“, bez vyhlášení války a proti všem usnesením OSN, bombardovali, mučili, popravovali a vyvražďovali místní obyvatelstvo 22 zemí: Severní i Jižní Koreu, Guatemalu, Indonésii, Kubu, Kongo, Peru, Laos, Vietnam, Kambodžu, Grenadu, Libyi, El Salvádor, Nikaraguu, Panamu, Irák, Somálsko, Bosnu, Súdán, Syrii, Jugoslávii a Afghánistán, naposledy Jemen, nemluvě o bombardování s použitím dronů.
  Žádná z napadených zemí se nedočkala Amerikou proklamované svobody a demokracie, natož důsledného dodržování lidských práv a svobod. Ale o to USA nikdy nešlo. V důsledku toho zahynulo podle odhadů až 8 miliónů lidí a bylo zničeno a rozkradeno ohromné množství památek. Proti tomu je dnešní řádění IS, /které si USA účelově vytvořily podobně jako Taliban a Al-Kaidu/, epizodou. O tomto spojení existuje na webu nespočet svědectví, dokonce přímo od těchto samotných organizací, které se však vždy vymknou kontrole USA a stanou se tak „nepřáteli“.
  Rozpadem osobnosti jsi postižen ty sám a jako evidentní psychotik žiješ ve vlastním světě tvořeném bludy. Odmítáš vnímat daná fakta a realitu. Tenhle blábol na NR, pro jakési Rusáky, to potvrzuje i dokladuje. Myslím to s tebou dobře a proto ti radím. Místo psaní Rusákům do diskuze v NR si zajdi na vyšetření. Jsi hodně duševně postižený - nemocný. Počet takových narůstá. Nese to sebou dnešní schizofrenní doba, kdy lež je vydávána za pravdu a nenávist za lásku. Nespíš za své postižení sám nemůžeš. To ta doba plus vrozené dispozice. Bůh s tebou.

  OdpovědětVymazat
 24. Odkaz 20.35.tvoje vyjadrovanie ta jasne vystihuje , si IQ na urovni vycvičeneho koňa. Prave takí ako ty dostali k moci Kotlebu. Juzne madarske okresy boli pridelene k Slovensku na zaklade Tianonskej zmluvy,medzinarodne uznane. Krym bol darovaný Ukrajine ako darček Chruščovom v 1956.V 2014 roku si Krymčania slobodne v referende odhlasovali pripojenie k Rusku. Isteže to so svojím IQ nepochopíš. Daj si pozor v tvojej krčme ti namiesto piva davaju konské šťance a badat to na tvojej mozgovni. Iste si to nespoznal .tak pro USAcky trol zameč ešte raz a vyskoč,Kiska ta určite pochváli. Kiska určite po tom čo uzna odrhnutie Kosova od Srbska uzna aj odtrhnutie Krymu do Ukrajiny po slobodnom referende. Tak ešte raz vyskoč a urob niečo užitočné a chod podojit stado kôz. Lepšie než byt dutý pro USA trol. Nech ti vyberu z gebule tie pro USSácke drôty,cez ktore ti do mozgu prudia tie USSácke sračky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty ovcomrde zo salaše, ty se vůbec neoháněj nějakými smlouvami. Ukrajina ve svých hranicích včetně Krymu byla po desetiletí uznávána VŠEMI státy OSN včetně Ruska. Rusko se dokonce spolu s jinými zavázalo v Budapešťském memorandu, že výměnou za vzdání se Ukrajiny jaderných zbraní bude chránit celistvost Ukrajiny.

   Jste všichni jen jedna banda prolhaných slizkých zmrdů.

   Vymazat
  2. Ty narcistickej havloidnej výmmrd 22.07,bež sa pozriet do zrkadla ,iste si do seba buchnutý. Zabudol si že po Helsinskej konferancii v 1975 bol podpisaný dokument o nemennosti hraníc v Europe. Tvoja modla Šašek Havel Bombardak predsa podporil humanitarne bombardovanie Srbska a nasilne odtrhnutie Kosova od Srbska . Bolo to prvé porušenie hraníc po 2. svet.voje po 1945.roku. Tak isto vieš havloidnej výmrd že Tvuj Vacla Skřekota Bombardak ma krv na rukach po tomto humanitarnom bombardovani Srbska. bombardovani Iraku, Lýbie. Bol to podporovatel vojen USA i NATO,vojnový štáč. Havel mizerný dramatik po ktorom ani pes neštekne,jeho mizerne diela sa povinne hrali v divadlach a všetci ktorí tam povinne boli nahnaní aj zachrápali. Tam si Havel všimol aj věčne chrníci kníže z Orlíka a přitah ho do Čech. Myslím že iste si volil to chrníci kníže za prezidenta. My si s Havlom na Slovensku nerobíme hanbu. S Havlom na Slovensku pokoj forever.

   Vymazat
  3. Co sem pleteš Havla ty debile? A "knižete"? Už nevíš kudy kam, chudinko, viď?

   Vymazat
  4. 22:07 Jsi hloupý deviant posedlý zlem.

   Vymazat