Reklama

pátek 29. července 2016

Ample Strike: Jen „nacvičování“ prvního úderu?

Radim Valenčík
29. 7. 2016     RadimValenčíkPíše
"Strategické bombardéry B52 a B1, bitevní vrtulníky Apache a létající tankery vyšle americké velení na sklonku srpna do Česka na rozsáhlé třítýdenní cvičení Ample Strike. Zapojí se do něj sedmnáct zemí a má prověřit hlavně předsunuté letecké návodčí, kteří navádějí letouny na cíle ke zničení." Zdroj. Nejsem odborník v této oblasti, a proto se jako laik ptám:1. Je to "taktické cvičení", jak se označuje, nebo je to nacvičování prvního strategického úderu?
2. A je to jen "nacvičování", nebo se jedná bezprostředně o samotný první jaderný úder, který bude veden z našeho území?
3. Budou na amerických strategických bombardérech strategické jaderné zbraně prvního úderů a hromadného ničení?
4. Pokud někdo tvrdí, že ne – tak kdo to tvrdí a jak je zajištěna kontrola, že k jaderné zbraně na strategických nosičích umístěny nebudou?
5. A jak je zajištěno, že k tomu nedojde na poslední chvíli na základě připravené a vyvolané provokace, jakých jsme již mnohokrát byli svědky?
6. Uvědomujeme si jako občané naší země, že pokud z naší země vzejde první strategický úder proti Rusku jadernými zbraněmi hromadného ničení, automaticky se staneme první obětí odvetného úderu stejného typu?
7. Uvědomujeme si (uvědomují si to i ti, co "cvičení" schválili, příp. ti, co, co ho obhajují, že tak či tak přinejmenším v době konání "cvičení" (i když to bude jen cvičení) z logických důvodů (přinejmenším dočasně) budou na naši zemi zaměřeny ruské jaderné zbraně hromadného ničení?
8. Kdo toto "cvičení" schválil (víme to vůbec, kdo nese bezprostředně osobní odpovědnost jako ústavní činitel?) a bylo to v jeho kompetenci takovouto věc schválit?
9. Je akce na výročí kolem 21. srpna a v období parlamentních prázdnin i nepřítomnosti většího množství ústavních činitelů na našem území v té době načasována, nebo je to jen náhoda, že se koná v této době?
10. Jsem paranoidní, když si kladu tyto otázky, nebo by si je měl položit každý aspoň trochu přemýšlivý a zodpovědný člověk?
Poznámka: Uvítám upřesnění a zvláště pak vyvrácení mých obav. Nejsem odborník na tuto oblast a rád si vyslechnu kvalifikované objasnění, které mě zbaví pochybností o tom, že se připravuje velká lumpárna.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3691-ample-strike-jen-nacvicovani-prvniho-uderu.html

83 komentářů :

 1. Mě by to rovněž velmi zajímalo.

  OdpovědětSmazat
 2. Mě by to rovněž velmi zajímalo.

  OdpovědětSmazat
 3. JESTLI TEĎ NEZAHÁJÍME DEFENESTRACI ZRÁDCŮ NAŠÍ ZEMĚ TAK KDY???

  OdpovědětSmazat
 4. No, opravdu jste laik ale nadlaik. Tohle by Rusko jen rozesmálo.

  OdpovědětSmazat
 5. Valenčíku,
  proč by měl někdo ztrácet čas a vynakládat námahu vyvracením tvých chorých kravin? Běž se raději léčit, ale ne k Davidovi.

  " že legendy jsou určeny pro elitu, ideologie pro lid a konspirační teorie pro lůzu. "

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbečku z 0:00,SEŠ TRAPNEJ,OPISUJEŠ A JEŠTĚ K TOMU PÍČOVINY OD PÍČUSE,CO ZNÁ VŠECHNO JEN Z KNÍŽEK A NAVÍC JEN Z TĚCH,CO VYCHÁZÍ V ANGLIČTINĚ........

   Smazat
  2. Šmarjá! Zas už válka? Zas už strašení? Ani v sobotu nedají pokoj s výbuchama? To pořád píšou - proč? Pro krvelačnou smečku dříve narozených, aby si podiskutovali, když na jejich oblíbených "hovinkách" dnes nic není? Teda - kromě přejetého člověka, ale to je málo - tak to leze sem, a nesmějí být zklamáni. Hlavně krev, válka, strach, oběti, násilí - tím je třeba sytit chudáky, s nimiž bylo po devadesátém většinou špatně naloženo, ačkoliv si chtěli vyzvonit blahobyt a svobodu. Svobodu tedy mají - smějí psát své názory, a i to jen proto, že na tom se dobře vydělává. Jen krev, strach a zase krev - to je duchovně uspokojuje. Začínám souhlasit s anonymem 0.00 - články jsou jen válečné a krvežíznivé, a diskuze jsou jen výkaly.

   Smazat
  3. 12:01 Šmarjá ty jsi ale chytrý blb a omezený navíc.

   Smazat
  4. Otázky které jsou alarmující a zcela oprávněné. Psychicky nemocné individuum, nic nechápající - A 0:00, doporučuje léčbu, kterou by samo potřebovalo, z pochopitelných důvodů vyvracet nevyvratitelné obavy Radima Valenčíka, ani náhodou nebude, aby ze sebe nedělal ještě většího pitomce, než kterým nesporně je.

   Smazat
  5. Vy holt jste staří blbci. Válkou se tady straší už asi 60 let - za rudovlády odjinud a teď zas odjinud. Ale krvežíznivá smečka staříků se potřebuje vydovádět na klávesnici - jste sprostí, vulgární, nadáváte, i když někdo napíše pravdu, kterou vy nechcete slyšet. Tenhle článek i s tím obrázkem už tady byl asi před půl rokem - a na diskuzích k tomu byly stejné výkaly, jako jsou zde dnes. Ke svému prázdnému životu potřebujete krev, zabíjení, hrůzy, strach - no tak se třeste strachy před válkou, a modlete se, aby si vás čert neodnes dřív, než vypukne. Abyste se dočkali radostí, po nichž tady stále toužíte - váleční trubci. Psychicky nemocní ( jak tady sprostě osočujete mně - co taky čekat od hovinkové diskuzní smečky?) snad nebudete, jen trapní starci.

   Smazat
  6. 15:02 - hňupe, víš proč jsi tak zoufale zdegenerovanej? Protože dlouho nebyla válka! Zdravý a silný národ by měl války vést každých 20 let, jak říkával pan A.H., jinak mu hrozí "věčný mír", co je ten největší zdroj každé degenerace ...

   Smazat
  7. oprava: což je ...

   Smazat
  8. No - tak jsem vlastně uhodil hřebík na hlavičku- starý paka se chtějí mezi sebou pomlátit, aby to bylo zdravý. Proto ta krvežíznivost, proto je nejvíce diskuzí jen k válečnickým námětům. Novináři to občas zkusí s jiným námětem, různá výročí, články o kultuře - ale kdepak! K tomu smečka pitomců nikdy nemá co říci - nejvíce se nachrochtá příspěvků k válčení, takže oni to píšou pro vás. Jak vidíte i na tomhle, válka je výtečný kšeft, podle počtu diskuzí se odvíjí peníze. Kdyby už vám konečně spadl barák na palice a byl od válečné smečky pokoj. Ještě že je těch pitomých krvežíznivců na všech diskuzích ( protože lezete i na více serverů a hledáte tam válčení) v součtu tak kolem pěti set -pět set magorů dřepí denně u počítačů a smolí stupidní a krvelačné diskuze - to ještě ustojíme. Proč vám brát radost. Vzít vám válečné články a diskuze, to je jako vzít dětem hračky.

   Smazat
  9. 20,08 někdo pamatuje a ví, z čeho mít strach, někdo nepamatuje, takže neví nic. blbý je, že ten kdo nepamatuje smí druhým nadávat

   Smazat
  10. 20:08
   Tak hele ty junáku. Vem si teď hned i-phon udělej si selfí s vítězným ksichtem, flákni to na zeď a připiš k tomu wov, to jsem to důchodcům nandal😈 a vesele diskutuja na face s tisíci tvých kámošů z kruhu o hovně. Víš sice hovno, ale víš to jistě. Bohužel v každém oboru platí, že pro správné rozhodnutí musí mít tvůj software data k prorovnání. Ty evidentně používáš svůj algoritmus k neustálému prohánění větru prázdným paměťovým diskem. Holt kde nic není, ani čert nebere!

   Smazat
 6. Valenčík se ptá dobře.Nechápu proč to léčení.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo nerad přemýšlí, nesnáší lidi přemýšlivé. Valenčík přemýšlí!

  OdpovědětSmazat
 8. A nie vrchným veliteľom ozbrojených síl odjakživa pán prezident?

  OdpovědětSmazat
 9. Abychom pochopili co vše se může dít, čtěme zde čerstvé závažné informace:

  http://m.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/spiegel-breedlove-a-spol-chteli-rozpumpovat-konflikt-na-ukrajine/

  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsou opravdu čerstvé. Popisují stav v roce 2014.

   Smazat
 10. Pane Valenčíku. Už je známe dost. Takže nelze mít nejmenších pochyb, že jde o další pokus o další lumpárnu. A to i ze strany naší vlastní vlády. Děda.

  OdpovědětSmazat
 11. Budte paranoidni pane.Toho neni dnes nikdy dost...

  OdpovědětSmazat
 12. ad 8) kolonizátor se otroků na dobytém území ani neptá a když už se zeptá, tak odpověď loutek-místokrálů je přece předem kladná. Nedokážu si představit, že by takový premiér, či ministr obrany řekl ne. Před lety už americké bombardéry s nákladem pum přelétaly naše území z Německa, aby svůj mírový náklad vyložily nad Bělehradem a Špidlín se teprve probouzel, aby to nechal dodatečně schválit v parlamentu. Dnes už asi ani to nebude, jistojistě byl vystaven bianco šek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:07 - Výstižné !

   Autor Valenčík rozebírá otázkami již následky, nikoliv příčiny...
   PROČ byla ČR vtažena do tohoto agresivního uskupení (NATO), sloužící zločinným zájmům zahraniční politiky USA.
   PROČ je v ČR více policistů, než vojáků.
   PROČ byla zrušena povinná vojenská služba.
   PROČ má neutrální Rakousko a Švýcarsko vojenskou službu povinnou a větší armádu, než ČR.

   Vše souvisí se vším a nynější stav "obranyschopnosti" ČR vnímám jako realizaci plánů zločinců z Pentagonu, dávno před rokem 89.

   Tečka !

   Smazat
 13. Jsou prý dva způsoby, jak si Amerika vynuluje dluhy v zahraničí. Prvním je velká válka na území největšího věřitele (EU, Čéna, Japonsko). Druhým je odpuštění stoupajícího tlaku v supervulkánu na svém vlastním území. Asi se rozhodli pro první možnost, protože druhá varianta by jim poněkud pocuchala jejich vlastní území.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Než začneš plácat hovadiny tak si zjisti kdo je největší věřitel USA.

   Smazat
  2. Zločinec míní, život mění. Může nastat i varianta 2.

   Smazat
  3. pro 9:08 - asi nepláca hovadiny - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/nejvetsim-veritelem-usa-je-po-letech-znovu-japonsko-prekonalo-cinu-1181272

   Smazat
  4. 9:08 s hlupákem diskutovat je poněkud únavné a stejně je to jenom ztráta času

   Smazat
 14. Ale Valenčík nechce nic vyvrátit. On je typický konspirační pošuk. Předem přesvědčený o své "pravdě". Na každé faktické vyvrácení čehokoli zareaguje deseti dalšími, ještě hloupějšími otázkami.
  Zkoušeli jste už někdy diskutovat s člověkem který chce vyvrátit svou domněnku, že Američané nebyli na Měsíci? Já jo. Zcela zbytečná ztráta času. Toto je ten samý případ.
  To je jako diskutovat s blbem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkoušel jste se někdy zeptat v Dánsku, proč tam tolik lidí zemřelo na následky nemoci z ozáření, když šlo o zemi bez elektráren a bez jaderných zbraní?

   Smazat
  2. oprava bez atomových elektráren

   Smazat
  3. Pošuk, navíc nedostižně demagogický, jsi ty sám.

   Smazat
 15. "Ample Strike: Jen „nacvičování“ prvního úderu?"

  Kdy a kde by si to měli nacvičit? Armáda(y) to musí mít nacvičené, jen "hloupí" Rusáci dokáží bojovat za sebe, ale za peníze to musí být připraveno a nacvičeno, každý podnikatelský záměr musí mít svou návratnost, svůj zisk, Amerikaje daleko a my jsme v tom záměru jen náklady.

  OdpovědětSmazat
 16. Výše uvedená letadla nemají proti sytému RF S-400 žádnou šanci. Zastaralá B-52 ani B-1 si ani neškrtnou. USA disponují 3 druhy letounů kategorie " neviditelný na radaru " a to F-35 ( provázejí ho letité problémy a není schopen operačního nasazení), letoun F-22 Raptor v konfigurace stealth musí nést veškerou výzbroj mimo podvěsné závěsníky a není schopen nést v pumovnici ani jadernou pumu B-161 , pouze pumy o maximální váze 900 kg ( 2x 450 kg či 4x 225 kg).
  Pouze bombardér B-2 přestavuje skutečnou hrozbu, je schopen pojmout až 16 jaderných pum B-161. Bombardérů B-2 mají USA jen 20 a navíc je podzvukový, takže únikový manévr by mohl být problémem. v Roce 1999 se USA přesvědčily, že s jejich " stealth " technologií to není tak slavné, Bombardér B-117 byl sestřelen zastaralou ruskou technikou a druhý poškozen tak, že už nikdy nelétal. Systém S-400 je výrazně účinnější , v příštím roce přijde S-500 proti kterému si neškrtne žádné letadlo západní provenience.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborně. Tak je to v suchu, západ si proti rusku ani neškrtne. Tak to byste už tedy mohli přestat hystericky kvičet.

   Smazat
  2. Západ si ani neškrtne, ale nám to spadne na hlavu!

   Smazat
  3. 9:47 - A o tom to je.

   Smazat
  4. Beze strachu - celé řadě diskutérů ( už notorických) vyskytujících se všude, už nejspíš něco na hlavu spadlo. No a pořád jsou tady a diskutují ke každé kravině o sto péro a pořád to samé. I když se články taky cyklicky opakují ( s malýma obměnama - taky, kdo by pořád vymýšlel něco nového?) diskutující se mohou pokaždé přerazit a zavařit klávesnice. Kšeft - je kšeft. A o tom to taky je. A především o tom.

   Smazat
  5. Ale, ale, o jaký že kšeft to jde? Články varující před velkou válkou nejsou žádným kšeftem. Jsou upozorněním "strážců nočních ohňů", aby ti ostatní, co v noci spí, se měli na pozoru!

   Smazat
 17. Je legrační jak se místní partička rudohnědých fanatických psychopatů snaží sama sebe přesvědčit, že západ se všemožně snaží zaútočit na Rusko a vymýšlí k podpoře svých blábolů nejbizarnější teorie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkoušel jste se někdy zeptat v Dánsku, proč tam tolik lidí zemřelo na následky nemoci z ozáření, když šlo o zemi bez atomových elektráren a bez jaderných zbraní?

   Smazat
  2. západ se na Rusko nesnaží vůbec zaútočit, západ pouze chce, aby se s ním podělilo (viz krvavá Madla) o tolik potřebné nerostné bohatství, protože západ je už poněkud vydrancován a není dávno surovinově soběstačný, no a Rusko se nechce dělit za standardních podmínek neokolonialistů, kteří jedou podle NWO, nic jiného v plánu nemají

   Smazat
  3. 11:14

   Západ si může nerostného bohatství koupit kolik chce a také to tak normálně dělá. Krom toho ropa a plyn jsou poslední 2 roky za babku. Zkus si vymyslet něco lepšího.

   Smazat
  4. Jenže to uměle vyvolané "za babku" pokládá americké těžaře a ti ruští to jaksi stále hravě přežívají, a nepomohlo ani rozkrádání syrské ropy.

   Smazat
  5. Federmane, melete páté přes deváté a dohromady to nedává žádný smysl. O problému nevíte evidentně nic.

   Smazat
  6. 11:19 dokud pojedou rotačky naplno (kvantitativní uvolňování) a dokud bude dostatek síly (zejména té vojenské), aby kolonie nakupovaly cenné bezcenné americké dluhopisy, tak si lze nakoupit cokoliv na dluh, který roste už tak rychle, že po něm na netu musíte pátrat. Z "bohaté" Ameriky jezdí pravidelně do Číny delegace prosit čínské komouše, aby ještě kupoovaly americké dluhopisy. To prostě nemá chybu ! Jednoho dne ale třeba Němci, ale i Japonci zjistí, že nemají na důchodových fondech ani fík, to pak bude mela. Není náhodou, že právě v těchto dvou zemích má Amerika doposud tolik vojenských základen. Perpeetum mobile nefunguje do nekonečna, a to ani to dolarové !!!

   Smazat
  7. 11:19
   Západ si může nerostného bohatství koupit kolik chce a také to tak normálně dělá - Trolliku, robil to zatial, ale iba preto, ze zvysok sveta akceptoval bezcenny hajzlpapier ako realne peniaze. A kedze uz sa stale viac statov na tejto planete zdraha ten hajzlak akceptovat ako platidlo za realne hodnoti, tak treba urcyhlene riesit, ako sa ten vyspely demokraticky zapad dostane k realnym hodnotam inym sposobom.
   Mali by vam v Europskych hodnotach ( alebo pre ktoru neziskovu pakaz robis ) vypracovat nove manualy. Verklikovanim konspiracnych bludov a bohatom zapade, co si moze kupit vsetko, co potrebuje dnes uz nepresvedcis naozaj takmer nikoho.

   Smazat
  8. 9:37 Legračního tu není zhola nic. Ani ta tvoje tragická debilita paznehte, ve které považuješ manévry zločinecké organizace NATO v přípravě na válku za legrační. Hlupáku hloupý, zabedněný.

   Smazat
  9. Proč je zabedněnej pazneht? A debilní? Má pravdu! Lidé jsou přesvědčováni stovkami článků a pořád dokola, asi aby měli strach, asi aby byli rádi a vděčni i za ten mizernej žvanec, kterej jim politická smečka rozkradačů aktiv státu se svými poskoky a zbohatlíky dopřává, jen když mají střechu nad hlavou - kterou nám přece lze každou chvíli zbořit - ne? Proto s tím neustále media všeho druhu operují. Proč tak činí? Je to dobře zaplacený mediální projekt -člověk, který se bojí, sice piští strachy, ale jinak nic. Je vděčný za život, chleba a vodu. Jak dlouho trvala studená válka? 40 let? A blafalo se v mediích nějak stejně - pouze se zapojením jiných států, protože naše propaganda byla rudá - no a dnes je jiná. Jinak je to pořád stejný. A zatím ještě nic, jen arabský svět nějaká hovada účelově ničí - účelově, to je třeba mít na zřeteli. A proč? To snad ví jenom bůh - asi ani ty krvežíznivý hovada ne. Snad pro kšeft? Neboť války jsou kšeft. Nic jiného - bez slitování. Viděl, nebo četl jste někdy něco o židovi, který se nad někým slitoval? Takový neexistuje. A o tom to je. Proto si vybrali k ničení arabský svět, protože v tom našem operuje židů fůra. To je taky naše jediná ochrana- a nejspolehlivější.

   Smazat
 18. A my se chováme jakože se vůbec nic neděje. A ono se děje. Putin už neví jak nám to vysvětlit a Žirinovský nic vysvětlovat nechce a už chce jít rovnou na věc. A my, my hrajeme na nevěřící idioty, jakoby nikdy žádná válka nebyla.
  A ti nejvíce omezení hlupáci sem budou zvracet - pořád strašíte válkou a stále hovno. Rusové na nás uplatní kolektivní trest za kolektivní vinu, jak je to naučila zrůdná prolhaná a podlá sebezničující západní demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opět se potvrzuje, že umírající kobyla kolem sebe nejvíce kopá

   Smazat
 19. Všiměte si našich prodejných masmédií, už několik dnů nám fedrujou zprávu, jak bude obtížná cesta na jih k moři, protože ten proklatej Putin zablokuje dálnici ve Slovinsku, ale o takové bezvýznamné věci, že vám bude nad hlavou lítat americký šrot s humanitární výzbrojí, tak o to ticho po pěšině.

  OdpovědětSmazat
 20. vlast tě (9:37) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 21. Mohl by se někdo divit po to všem, co již zločinná organizace NATO napáchala, včetně bombardování humanitárního, kdyby reakcí na humanitární nácvik prvního úderu proti Rusku, byl proveden nehumanitární ostrý úder bez nácviku, proti nacvičujícím jednotkám a území státu kde je nácvik humanitárního prvního úderu konán???

  OdpovědětSmazat
 22. Mám strach, někteří naši politici jsou zřejmě koupení, někteří hloupí a neschopní, jiní všehoschopní psychopati. Mám z nich depku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč? Proč máte strach 12.06? Proč myslíte, že zatím ani jeden z útoků hnědých - kdekoliv - nebyl zaměřen na vládní paláce, parlamenty, sídla hvězd, jejich pajzly, herny, a na zbohatlickou verbež? Protože ta ty útoky všude organizuje, a podplácí jejich protagonisty.Myslíte, že by si velkým konfliktem chtěli nechat rozbořit svoje paláce, a zničit svoje majetky, koryta, a prebendy? I když teoreticky mohou utéci ( a my občané jsme jim šumafuk a jen dojné krávy), ale dnes už nemovitý majetek nic neznamená. Dnes musejí mít prachy a svoje trafiky, význam a kontakty. Nebo si dovedete představit třeba Sobotku, Babiše, Pelikána nebo Marksovou, v nějaké pastoušce na jakémsi ostrově jak se živí vlastnoručně ulovenou myší? Totiž - až by museli prodat svá sídla na Mallorce nebo kde se preventivně zakoupili, až by prošustrovali hotovost, a ze zdí se kousat nedá? Tihle hajzlové, politici, a zbohatlická verbež je naše jediná záchrana! Jsme mrňavý stát. Tady by nebylo možné laškovat s bombami několik let - za týden by byla ČR rozbořena. Naše zasraný elity, i když blbě žvaní, a nechávají nás strašit, nikdy nezapomenou dodat že "nám nic zatím nehrozí" - ano, nehrozí. Na uprdlenou a zadluženou ČR se světoví válkychtiví sráči vyprdnou. Co by z nás měly?A naše připosrané vlády jsou jejich spojenci už navždy. Vidíte přece ten bilboard s ksichtem Fialy - nejsme východ, ale západ! Tak proč ten strach? Klidně si dejte sobotní gábl. Už je čas.

   Smazat
 23. Všehoschopný psychopat nejspíš bude slavný generál Petr nebo Pavel. Naši politici preferují pohodlný život s nadstandardním příjmem za minimální výkon, jejich krédem je ono "po nás potopa". Vnímaví lidé z toho všeho dění, mohou tu depku mít. Zvláště při pomyšlení na osud potomků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale na "po nás potopa" je ještě fůra času. Ještě pořád úspěšně kradou, lžou a žvaní a nějaký čásek to ještě bude trvat než tihle paraziti půjdou pod kytky.A pak přijdou především jejich potomci, a pochybuju, že budou chtít žít v potopě. Takže pořád to bude jen na úrovni žvástů. Obyčejňáci se bojí a oni ne? Jak to? Klíďo si jezdí užívat a na večírky, a všelijaké slety elit a žranice - jak to, že se sami nebojí, když lidi nechávají strašit mediálními kurvami? Nemá to logiku.

   Smazat
  2. 13:16 - Možná nemohou v tom skleníkovém stádu odtrženém od životní reality obyčejňáků, dávat nějaké obavy najevo. Musí bučet shodným tónem, aby nebyli ze skleníku vypuzeni. Proto zjevné provokace vydávají za obranné kroky proti obranným reakcím, které vydávají za kroky agresivní. Žijí v bludu nadstandardního prostředí, že jsou elitou, které se nemůže nic stát. Odmítají vzít na vědomí realitu, v níž jsou jen podřadnými lokaji diskrétních elit.

   Smazat
  3. Ale ono se opravdu nic nestane - tím jsem si jist. Jsou to jen blafy. Zákeřné bývá, když se jako nic neděje, nikde nic, a najednou je tady nemoc nebo převraty nebo války - ale o čem se neustále žvaní, potažmo každý den, to jsou jen žvásty. Pes, který štěká, nekouše. A media na nás štěkají každý den, a politická břečka někde za mořem pouští hrůzu. Už je to otrava. Ať s tím jdou do prdele! Proč se to pořád píše - aby se staříci báli? Aby psali ty pitomosti? Mladí lidi na mediální válečné křepčení totálně serou. Teď se buď válí někde u vody, nebo křepčí někde jinde. Jen stará smečka gaučáků straší u internetu a uspokojují se strachem z války. Nejspíš jsou zde ti, kteří nemají ženy a děti - manželka by s takovým pošukem, který furt dřepí u počítače a blekotá ty sračky, určitě vyběhla.

   Smazat
  4. Ty stari "gaucove


   Ti stari "gaucove" uz neco prozili a zazili a proto maji obavy! Ne o sebe-na to serou!!! O svy deti a vnoucata ktere se vali na koupalistich. Neschopne postarat se ani o vlastni prdel!Ale jsou to jejich potomkove a proto ten "strach" !A tohle svinstvo,ktere se stalo v teto zemi kazdodeni realitou umi na rozdil od tech koupalistovych mladejch "poseroutku" vymitit treba olovem kdyz na to prijde! A bez zavahani,protoze nemaji uz co stratit! Abys byl v obraze "truhliku". :-)   Smazat
  5. Jo olovem!!! Cha cha che che cho cho! Prej olovem! Ti se nezmůžou vůbec na nic, jen na to blafání. Myslíš, že jinak bychom se vydrželi dívat na to devastování naší země trvající už celých dvacet šest let - a nic? Že bychom se vydrželi dívat na to, jak tady ty zbohatlický a politický prasata kradou, jak si udělali z naší země trhací kalendář - a nic? I kdyby vymysleli zákon, že nejperspektivnější bude každému desátému novorozenci ukousnout hlavu - nic by nikdo neudělal - jen by se kušnilo a kušnilo. Čekali jsme jen na ty hnědáky, abychom se verbálně zmotořili na nějakých diskuzích. A to ještě o nich víme jen ty píčoviny, co o nich media píší ( uříznuté hlavy,popravy, znásilnění... bla bla bla) jinak bychom věděli prdlajs. Hnědáky tady máme svoje, už mají hromady výrostků, už se jejich dvanáctiletí a starší spratci houfujou na ulicích -a co rozflákali bytů! Každej to vidí, a taky každej ví, jaké prachy se jim cpou, a jak jsou z nich vykrmení jak prasata na krmníku - jejich tlusté hnědé ženštiny sotva mydlí nohama, jak tlustý maj stehna a pupky -a celej život to dělá hovno! A co jsme udělali, kromě psaní na diskuzích? A kdyby naše hnědáky nějaká milionářská svině podplatila, aby tady začali dělat mrdník, příležitostně si zastříleli v nějakým obchoďáku - všichni hnědí se zrekrutujou ihned, a viděl bys pouliční násilí, proti kterýmu by policajti udělali hovno, protože se nesmí proti nim zakročovat. A za všechno, co pro ně děláme, nás bílé pekelně nenávidí - kouká jim to z vočisek, už i těm jejich malým parchantům - a co bychom jako dělali? Prd! A hodně lidí by to odsralo, než by se naši papaláši doporadili někde v zámoří, co jako s tím, a než by k tomu zaujal Brusel stanovisko a tak. Jsem v obraze docela obstojně. Hnědýho cigoše nerozeznáš od nějakýho Syřana či Afghánce a taky to sem leze - to bude buchot za nějakej čas!

   Smazat
  6. Válka je na spadnutí, čeká se jen, kdy Rus udělá chybu a ty - 15:11 - jen ukazuješ svoji povýšenost hlupáka, nafoukanost parazita a idiocii propagandisty.

   Smazat
 24. Rad bych se dovedel ve ktery "trafikach" budöu sedet a prodavat vsichni poslanci i clenove vlady a presedove dozornich rad,pojistoven a bank :-)))
  Jakoze "nevinatka"...Pak to sem vsichni co se to dovedi hodi sem!
  Anebo preposlou smskami,kdyz jeste budou fungovat operatori.
  Urcite nebudou mit v tech svejch "trafikach"ochranku...
  ))))

  OdpovědětSmazat
 25. !!!!!!!!!! Pokud vím,Česko je schopno vyrobit vlastní jaderné bomby za dobu kratší než jeden rok,protože má veškeré k tomu potřebné informace a prostředky a zdroje a dokonce i vlastní uran. Stačí to jen zrealizovat tajně,o čemž ale při poměrech,které jsou v Česku i všeobecně známé,pochybuji. Především Češi nemají "krále", nemají někoho,koho by uznali všichni,respektive alespoň jejich většina. Vůbec mi tedy není jasné,co by vlastně Češi chtěli a proč by to dělali.

  OdpovědětSmazat
 26. A ja bych chtel u te prilezitosti poslat panu Trumpovi tuhle prosbu. Jestlize nekdo odtud zna cestu jak to odeslat treba mailem, tak prosim aby to udelal...
  Vazeny Pane Trumpe
  Fandim Vam a drzim palce stejne jako miliony lidi z cele planety. Vim ze vedete tezky boj za to, aby se svet dival na Ameriku lepsima ocima.A taky vim,ze vyhrat ten boj proti velkymu zlu co tam ted sidli a ridi zivoty stamilionu obyvatel tehle modry planety je tezky boj!
  Je mi pres 60 let,mam 3 deti a 3 vnoucata. Ta nejmensi se mne drzi za ruku a ja ji ucim poznavat svet. Je to moje srdicko! Ucim ji poznavat kytky,zviratka v lese a tesit se ze zivota. Budim se ze spanku pri pomysleni kam zenou svet Washingtonsti jestrabi a politici. Budi ze spanku pulku sveta a zasevaji v srdich strach a nenavist. Zmente to prosim,kdyz vyhrajete tu Vasi valku. Vy jste snad jedinej clovek na zemekouli kterej to muze zmenit.
  Zeme kde ziju je Ceska republika,je to zeme s bohatou historii, mala ale nadherna! Zije tady skoro 10 milionu lidi a krome vlady a parlamentu vsichni chteji zit normalni dustojny zivot. Vojaci Americky armady sem prisli se zbranema a naboji aby ukazali svou "silu". Narod je tady nevital,protoze sem prinasi nestesti a smrt! Prisli sem,aby ukazali ze jsou vycviceni zabijet! Obcane teto zeme taky umi zabijet a presto nejezdi do Vasi hezke zeme se zbranemi a naboji,pripraveni zabijet! Nechceme tady vasi Army my,ani cela Europa.Nechteji ji tady zeny,deti,muzi ani stari...
  Ulozte svy zbrane na sve zakladny ve Statech a cvicte vasi armadu na svym uzemi,penize co se tim usetri se muzou pouzit pro potrebne a pro lepsi zivot. Muj nepritel nejsou Rusove ale moje vlastni vlada!
  Ja chci,pane Trumpe zit se svyma detma,vnoucaty ,prately a sousedy v miru a stesti. Bez Americkych letadel,raket,bomb a flint. A chci svy maly vnucce rikat pohadky nez usne a pak ji polibit na celicko.
  Chci snad tak moc?!...

  S pranim uspechu ve vasem statecnem boji a s uctou: Deda, Czech Republic ,30/7/2016

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sranda, po smrti Vasila Bilaka nezbyl komunistickemu Dedovi nikdo jiny, nez potrhly americky miliardar. :-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Zase už jsi tady ty odpornej sprostej darebáku? Z kterýho smradlavýho kanálu sem s těmi hovadskými a sprostými nadávkami lezeš? Umíš taky psát diskuze slušně? Nejspíš ne - jsi odpornej, páchnoucí skunk s inteligencí houpacího koně. Jdi do hajzlu s těmi prasárnami, na ty ti sere pes. Jsi schizofrenik - takovýhle hnusoty nemůže psát nikdo normální. Máš úchylný vize? Zajdi si s tím k cvokaři - ne na diskuze.

   Smazat
  4. 19:38 - ses posral nebo co? Víš že je to skrytý nick Honolulu - Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty rudá židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou wincherstovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:) Už nebudete po světě zavádět ani komunismy, ani buzerantismy, ani humárajtismy a podobný svinstva! Budete hnojit zem - svýma hnusnýma z mizerie zbídačených národů zbytnělejma trupiskama.

   Smazat
  5. Dědo, Váš dopis p. Trampovi by stál za "přepsání" s možností i našich podpisů a adresovat našemu MZV k doručení! Pro jistotu je možné kopie rozeslat i jinam, mediím, Shapirovi. "Honolulu" se také jistě pokusí jej doručit.

   Smazat
 27. Dobrý den, dědo.Nemůžu Vám s tímto osobně pomoci.Přečetla jsem si Vaše sdělení p.Trumpovi a přidávám se.Pokud by Vám někdo chtěl s Vaší prosbou pomoci, budu ráda, když mě uvede jako dalšího občana (Aranka Samoriela Weiser, ČR). Zbytku přispěvatelů, tedy těm posměšným a kritickým, pokud toto budou číst, bych ráda řekla následující: Kdokoliv udělá nějaké mylné závěry z nějaké tiskové nebo obrazovaé zprávy, pak je to zřejmě proto, že nemá potřebné informace....a zastupuje, uvědomte si to!!! většinu lidí této země, kteří tomu také nerozumí a v nichž to vzbuzuje ještě horší mnyšlenky, dojmy a paniku, než v tom pánovi, který aspoň něco o tom ví. Právě proto by bylo na místě, aby se tyto Vaše chytré hlavy, tedy ty co vědí více, daly dohromady a vydaly v alterantivních "(e-)listech" a videích transparentní vysvětlení.Když to nedělají, tehdy právě tyto hlavy a tito lidé ve své lenosti, laxnosti a nadřazenosti významně napomáhají strachu a panice "ovcí", které byly někam vehnány. Třeba svou hloupostí a leností myslet, nebo důvěřivostí. Ale jsou to také boží stvořeníčka a chtějí žít..a prot se o svůj život bojí. na tom přeci není nic divného! A ještě toto, jistě víte jakou má povahu ovce - kromě toho, že je důvěřivá a bojí se...tak je neeeskutečně mírumilovná a nikomu by neublížila. Proto dopředu ani nevymýšlí alterantivu něčího útoku -a pak čučí, když je pozdě.Takže nám všem "ovcím", tedy i těm, které sledujeme mnoho alternativních zdrojů a nejsme blbé, tímto = Vašimi znalostmi a inteligencí...pokud je tedy máte....pomozte. Jestli jste si to ještě plně neuvědomili, jedeme v tom všichni spolu.Tedy Ti, co jsou lidé.Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte zřejmě i s dědou nějaký psychický problém. Objektivně vám nic nechybí, máte plná břicha, všeho potřebného dostatek, navíc svobodu, k tomu jak píšete spokojené rodiny...

   A vy místo abyste se radovali, užívali si toho štěstí o kterém si 80% obyvatel planety může nechat jen zdát, tak se třepete zcela bezdůvodně strachem kdesi v tmavém vlhkém koutu, kvílíte bolestí jak staré kurvy a prosíte spasení před čímsi nějakého miliardáře v USA kterému jste úplně u prdele.

   Nejste normální. Jděte se léčit.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. oprava: pasáků

   Smazat
  4. Jenže normální nejsi ani ty, anonyme 20.03 - to musíš uznat. Kdo se modlí za vítězství prezidenta Trumpa, doufá, že konečně bude ve světě obecně pokoj od chrastění zbraněma, od zabíjení lidí na polovině světa, a hlavně - mediální kurvy nás přestanou otravovat a strašit válkou.Sice to bude pro ně těžký psát o tom, jak se kde daří budovat mír, a kolik se sklidilo zase úrody, a co se povedlo a jak se plní plán, ale časem se to snad naučí. Odnaučí se vyhrabávat kdejakou mrtvolu, kdejakou tragedii a šoky - protože teď si - nevím proč - myslí, že právě jen to lidi pořád potřebujou číst a vidět v televizi. Prostě - změna je život, to neodkecáš ani ty, a miliony lidí v osobě Trumpa doufají ve změnu. A ta je závislá na tom, aby USA konečně změnilo svůj arogantní a přehlíživej způsob chování ke zbytku světa, aby konečně přestali strkat rypák do existence cizích zemí, po nichž je jim hovno. Ať si postaví kolem celý Ameriky desetimetrovej ochrannej val pod vysokým napětím, když si pořád myslí, že se musí proti někomu bránit, ale ať už přestanou strkat svůj rypák jinam. Copak je normální, mít takovou drzost, že budu rozhodovat kdo a jak má vládnout v cizí zemi, která mi neříká pane? Copak je normální, že smím někam vtrhnout a zabít cizího prezidenta? Amerika si to posrala s celým světem, a teď by to chtělo zase obnovu důvěry a nové poměry -ne? Ty víš úplný hovno o osmdesáti procentech obyvatel planety, kde každej je většinou spokojenej se svým způsobem života do tý doby, než mu někdo jinej začne podsouvat, že by potřeboval svobodu, demokracii, a pobírat nějaké sociální dávky. Nebýt miliardářských magorů a frustrátů, kteří nesnáší spokojené občany, a pořád někde do něčeho rýpou, byl by svět v pohodě. Každý by si hleděl svého a tak to má být. Pokud se někdo třese strachem, pak jsou na vině mediální kurvy se svým každodenním strašením a ukázkami hrůz - co jinýho ukazujou? Jen hrůzy. Tobě se to zdá být normální? Media nás nutí žít v hrůze a strachu - opakuju -v osobě Trumpa lidi doufají ve změnu. Normální nejsi ani ty - taky se jdi léčit.

   Smazat
  5. 20.42 - už jsi zase ožralej? Zase tady obtěžuješ těma svýma sprostotama? Jsi obyčejnej dobytek, se kterým nemá smysl diskutovat. Nebo ses ještě ožral málo? Přiber si ještě jednu flašku a zalez do svýho smradlavýho pelechu ty potkane.

   Smazat
  6. 20:03 Psychicky nemocný respektive nenormální, jsi zcela evidentně ty sám. Hraješ si ujetě na vizionáře v čemsi, o čem nemáš ani páru, blábolíš o druhých, jak jim nic nechybí a jak mají plná břicha, jak se třepou strachem a dokonce máš před očima i jakousi choromyslnou představu o nějakém vlhkém koutě, o kvílení a totálně zcestně i o tom, jak lidé, které neznáš a které jsi nikdy neviděl, jak podle tvých bludných představ prosí za spásu kohosi. To je skutečně zralé na diagnozu s léčbou, kterou duševně postižení bludaři často doporučují druhým. Je to pro ně berlička v odmítavém úsilí přiznat si svojí nenormalitu a psychickou nemoc. V panickém úniku před přiznáním vlastní duševní nemoci, léčbu sám odmítáš a posíláš na léčbu normální lidi. Není ti pomoci před samotou, takže zde budeš opruzovat a popuzovat čím dále více ale nic si tím neulehčíš.

   Smazat
 28. 22:38 a 22:44

  Aááá, internetový silák a zabiják kterého v reálném světě celý život všichni jen nakopávají do prdele. A tak si to ten zakomlexovaný frustrát kompenzuje naparováním se na netu :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už zas se ti něco zdá, imbecile a boxuješ ze spaní? Abych ti já tu tvou prašivou tlamoprdel, páč hovado tvýho ražení používá pro všechny účely stejnou díru, nerozkopal na sračky, debile vobřezanej:)

   Smazat
 29. Dobrý den, můj názor je takový, že je pořád středověk. Lidi válčili a budou válčit. S tím neudělá z nás nikdo nic. Když tu nebude naše armáda, bude tu třeba ta Ruská, Čínská či úplně jiná. Jen silná armáda zajišťuje mír... Americká armáda projede po dálnici, Ruská parkovala na Václaváku a potom v Milovicích. Vyberte si samy, já jako záložák na to cvičení jedu. Cvičit se musí, jinak bychom se postříleli samy, na tož když každý mluví jiným jazykem a každý má jinou doktrýnu.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.