Reklama

.

.

pátek 8. července 2016

Blair a Bush, nová kategorie západního politika XXI. století

Václav Umlauf 
8. 7. 2016    E-republika

Ve světové politice se vynořila nová kategorie politika jako Blair, který je prozatím nestíhaný válečný zločinec aktivně působící v politice. Oficiální parlamentní vyšetřovací komise vlastní země, kde byl léta parlamentním poslancem, jej usvědčila ze lhaní a z nezákonné války.Článek "Blair Lied Inquiry" zatím není na britské wikipedii založen, takže se musíme spokojit s rozborem tzv. "Iraq Inquiry". Zde už najdete i první rozbor zprávy nezávislé vyšetřovací komise vedené Johnem Chilcotem, která byla zřízena 2009 a závěrečnou zprávu publikovala dne 6. června 2016. Stručně její závěry: Blair jako ministerský předseda porušil pravidla RB OSN ukládající jasné povinnosti vůči okupovanému Iráku, lhal vlastním občanům, manipuloval důkazy pro válku skrze CIA a MI5. Pak šel s americkým Bushem svévolně proti vůli RB OSN do druhé války v Iráku. Tato válka rozvrátila Blízký východ, zavedla ISIL a nyní skrze uprchlíky a zmanipulované politiky typu Blaira postupně rozvrací EU.

České korporátky, Pehe zde (Válka proti elitám) a Britské listy mají problém, velký problém. Jimi opěvované elity spadly do bláta a "persilování", jak zní hezký německý výraz pro tento specifický typ mediální manipulace faktů, zatím není z technických důvodů možné. Viz ta nešťastná demokraticky zřízená vyšetřovací komise. Tedy nikoliv ta komise, ale její publikované závěry, dokonce veřejně publikované. Fakt hrozné. Takže v korporátních médiích přijde generální mlčení a sexující psi spadlí do kanálu, aby bylo o čem psát. A to nás ještě čeká naservírovaní letu MH17 sestřeleného Ukrajinci. Taky hrozné, něco vymyslet, jak to Putin sestřelil přes Porošenka. Prázdniny měly být ve znamení poklidných českých učitelek na Jadranu, které sežral žralok. A nyní politika sežrala manipulátory, kteří musí jako biblický Jonáš rychle vyběhnout z břicha velryby, neb tam v případě Blaira už pobývají více než tři dny. A to je v korporátních médiích nikoliv pouze chyba, ale přímo zločin. Ale já za sebe těmto profesionálně silným hochům bezmezně věřím. Zatím se jim pořád daří úspěšně lhát a vrtichvostit skrze transatlantický spinning na hranici možného, a už zcela nemožného.

Bush a Blair představují nový typ politika XXI. století. Jejich politická a vojenská rozhodnutí stály životy více než miliónu mrtvých, zraněné a uprchlíky ani nelze spočítat. Tato parta neokoňů rozvrátila minimálně tři země za sebou: Irák, Libyi a Sýrii. V ostatních zemích jako Ukrajina pomohli skrze růst jimi podporovaného "boje za svobodu" vnést občanskou válku a terorismus, který začal aktivně působit už i v Evropě. Zkrátka, jak o tom už dva roky stále píšeme: po uprchlících přijdou teroristé. Proto už 4 roky na e-republice cíleně sledujeme situaci na Blízkém východě, a zejména v Sýrii. O těchto faktech je zbytečné znovu psát, klikněte si na daná klíčová slova. A historie je učitelka života, což v případě krátkodechého mediálního lhaní platí dvojnásob. Ale podívejte se alespoň na článek Lhát až do hořkého konce, který před Blairem analyzoval hořké konce prominentních západních mediálních lhářů. Ti potrestaní nebudou, a Blair s Bushem asi také ne.

Tito dva prominentní masoví vrazi in spe by ovšem měli být obžalováni u mezinárodního tribunálu za jimi spáchané zločiny proti lidskosti. Milión mrtvých není zase tak málo, dokonce i na ukončené XX. století s jeho totalitarismem a dvěma světovými válkami. Viz naše tematické číslo z roku 2013 (Irák, deset let vraždění). A to jde, že jsme o nezákonné Druhé válce v Iráku psali už v roce 2013, a ne jako korporátky a jejich vrtichvosti o ní mlčí až nyní. Veřejnost informovaná korporátkami pod vedením politiků jako Blair má zkrátka za světovým děním asi 3-leté zpoždění. Čím to asi je, že se tato situace stále znovu a znovu opakuje? To máme skončit znovu u Stalingradu? A pak se po třech letech ruského zajetí na Sibiři dozvědět, jako nyní ze zprávy Chilcotovy komise, že celá druhá válka v Iráku, a naše "obrana západní demokracie" u nově prohraného Stalingradu, byl vylhaný a nezákonný podvod, za který nebude nikdo stíhán?

Takže rekapitulujme. Ve světové politice se vynořila nová kategorie politika, který je prozatím nestíhaný válečný zločinec. Oficiální parlamentní vyšetřovací komise vlastní země, kde byl Blair léta parlamentním poslancem, jej prokazatelně usvědčila ze lhaní a z nezákonné války. Přitom je Blair dál aktivně činný v politice, a pravděpodobně nebude za své zločiny proti lidskosti ani stíhán, natož potrestán. Bývalý prezident USA a stejně válečně schopný politik George Bush dokonce ani parlamentně vyšetřován nebyl, a přitom tuto válku rozpoutal svým velitelským podpisem. Vítejte v klubu politiků vládnoucího jednoho procenta, které slouží jednomu promile globálního korporátního a bankovního fašismu.Související články:

13 komentářů :

 1. " Vítejte v klubu politiků vládnoucího jednoho procenta, které slouží jednomu promile globálního korporátního a bankovního fašismu."

  Vítejte v klubu mezinárodního Sionismu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většího primitiva, než byl Bush ml. snad Amerika v dějinách neměla. Totéž platí na toho hajzla z Británie. Jakpak asi budou potrestáni ?

   Vymazat
  2. Býv. prezidenta Bushe m.l skrývají, či se skrývá se sám před americkou i britskou veřejností již téměř 10 let. Skrývá se!
   Tony Blair měl být zřejmě předsedou EK. Není.

   Ale to nejsou tresty za zločiny, které spustili v Afganistánu, Iráku, tresty za statisíce mrtvých, miliony vyhnaných z domovů a pak běženců, za ulynčování Kaddafiho, rozvrat Státu Lybie.

   Kdy je lidstvo, OSN, Soud v Haagu postaví na lavici a bude je soudit jako obviněné ze zločinů?

   Vymazat
  3. Opravdu by mohl být zvolen ten jejich třetí mamlas JEB. Ten by do toho pořádně jeb a byl by pokoj.
   Ale co. Manželka vyhuleného Billa bude dobrá také.

   Vymazat
 2. dostanu nobelovu cenu za mier

  OdpovědětVymazat
 3. Odhaduji, že asi pětina lidí v západním světě má skon páchat násilí, nebo sklon je tolerovat.
  Část z nich je nadprůměrně aktivní. Zbývající mírumilovná většina je občas nedokáže dostatečně vylučovat z vlivných pozic. Výsledkem jsou války.

  Právě mě "vysoce ze židle nadzvedly" dva postřehy amerického novináře a amerického patriota žijícího u nás, Erika Besta:

  http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2016-07-08&utm_source=utm_sorce%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3De-mail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfriday_edition_8.7.2016

  http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&show=1&day=2016-7-7&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3De-mail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfinal_word_7.7.2016
  Děda.


  OdpovědětVymazat
 4. DOKUD na Blaira a Busche nepodají žalobu k OSN či jinde přímo postižené země, dotud se budou dít tato zvěrstva.Společně s trestem smrti by měly požadovat válečné reparace a k tomu obnovu všeho, co rozbombardovali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo si myslíte, že řídí OSN a různé tribunály, vyvolává revoluce ve státech, které je neposlechnou a snaží se dělat vlastní politiku, ve státech,které jsou u hranic s RF? Což nestačí k pochopení Irák, Sýrie a tolik dalších zemí ?
   Pavla

   Vymazat
  2. To Jana Václavíková 8. července 2016 16:19

   Už Vám to psala Pavla, tak jen doplním. Projekt bývalé Ligy Národů a po 2. SV i OSN je stejně jako EU projektem nadnárodního řízení vyvolených. Možná se více dozvíte v knize „Satanova synagoga", kterou lze stáhnout na webu.

   Co očekáváte od organizace, které pod heslem humanity vyváží za úplatu do rozvojových teritorií prošlé, nebo dokonce viry kontaminované léky? Co očekáváte od organizace, jejíž někdejší generální tajemník Kofi ANNAN pojmul za mnaželku ženu z rodu Rotschildů a v době jeho mise delegáta RB OSN v Sýrii svými výroky eskaloval konflikt svalujíce vinu výhradně na Asada? Od organizace, která má ve svém "Programu pro 21.století" globalizaci a celosvětovou ovládnutí, nebo která ve svých materiálech uvádí, že největším nebezpečím pro vývoj dítěte jsou jeho rodiče?? A další tisíce jednotlivých aktů, které ve svém kontextu tkají síť zotročení států a osob pod dobrodiním dluhu v globálním ujařmení vyvoleným etnikem a jeho bankéři.

   Soud v Malajsii odsoudil v nepřítomnosti oba panáčky (Busche s Bleirem), za vyvolání válečného konfliktu a úklady proti míru. Následně Malajsijským aerolinkám, za dosud nevyjasněných okoloností, spadly dvě letadla. Jedno sestřeleno na Ukrajině 18.8.2014 u Debalceva a druhé o rok dříve neznámo kde v Čínském moři (možná však dálkově řízeno přistálo na USA základně na ostrově Diego Garsia). Oba dobří hoši projevili nebývalou kuráž a poslušnost vůči svým řídícím orgánům a ve prospěch zákulisních elit a státu Israel rozdmýchali latentní vlažný konflikt na BV v horkou válku s tisící obětí a miliony vystrašených lidských bytostí na útěku. Manipulacemi medií, neziskovek, tajných služeb a politiků byly tyto masy rpozhýbány a vrženy přes Středozemní moře do Evropy v souladu s Kalergiho stoletým plánem na změnu obyvatelstva a uspořádání poměrů v Evropě. Ne nadarmo dostal van Rumpuy a Makrela Kalergiho evropskou cenu za integraci.

   Naše jediná naděje je, stejně jako v dobách temna a národního útlaku, vzdělání a kultůra obyvatel. Jen síla ducha, poznání skutečných protivníků, jejich cílů, metod a kádrové báze včetně způsobů zastírání je cestou, jak můžeme jako běloši a češi na tomto teritoriu obstát. Žádná deklarace, ani zákonná úprava nemůže napravit to, co si poděláme sami neznalostí, nebo co dovolíme a dopustíme lhostejností. Proto je třeba studovat, přemýšlet, hovořit s lidmi, dotírat na politiky a za národní a osobní svobodu AGITOVAT. Je to hrozné a zprofanované slovo, ale jiné, výstižnější, neznám. Spoustu zajímavých odpovědí na otázky kdo, proč a zda činí kroky k opanování lidsatva je např. zde: http://chromik.wz.cz/

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 5. Jakápak "nová kategorie západního politika XXI. století "? Nic nového, jen staří známí gauneři, váleční zločinci, vrazi. Nic nového pod sluncem,lidské dějiny jsou takové chamradě plné. Tak jaképak novum! Stačí jen správně pojmenovat jejich činy.

  OdpovědětVymazat
 6. Jako obvykle, pravdu má ten, kdo tu bude za sto let.

  OdpovědětVymazat
 7. nuž ako poznamenal Šalamún - rodom chetit - každý máme svoju pravdu, a zvíťazí tá, ktorá prežije ostatných a bude jediná ....

  OdpovědětVymazat
 8. Tito politici patří před mezinárodní soudní dvůr, ovšem ten, který by měl být zřízen ( nejlépe ) v Bělehradě.

  OdpovědětVymazat