Reklama

.

.

sobota 30. července 2016

Bojovníci Islámského státu dostávají azyl na jihu Ukrajiny a cvičí své stoupence pro válku v Evropě

30. 7. 2016 AC24

Krymský vicepremiér Ruslan Balbek zveřejnil zprávu o soustředění islámských radikálů u severních hranic poloostrovu.„Víme o cvičných táborech v Chersonské oblasti na Ukrajině, kde trénují stoupence IS. Velmi nás znepokojuje, že ukrajinská strana dovoluje islámským radikálům výměnou za protiruské akce zúčastnit se protiprávních činů v Chersonské oblasti a sestavovat paralelní mocenské struktury," řekl Balbek na schůzce s francouzskými parlamentními poslanci.

Už to přichází. Nejméně 5 táborů ISIS je v Kosovu, teroristé se cvičí na sebevražedné bombové útoky a válku

„Obáváme se toho, že se jaderné elektrárny na ukrajinském území mohou stát objektem vydírání kyjevské vlády ze strany radikálů, což činí otázky bezpečnosti jak Evropy, tak Ruska, společnými," dodal Balbek.

43 komentářů :

 1. Pane 29. července 2016 22:59
  Tady se můžete zase skvěle předvést s tím vaším Budapešťským memorandem. Ještě nám k tomu navíc řekněte, že ty naše demokratické a proto i umírněné islamisty cvičí Putin. Dokonce i sám osobně. Zcela jistě má USA družicové snímky, jak je učí střílet tajným kanonem SBU. A když je nemají, tak je jistě má investigativní skupina Bellingcat.
  Potom budete dokonalý.

  OdpovědětVymazat
 2. Jó Kosovo, humanitární povaha bomb, balkánská řeznice židovka Madlenka, židozednář Havel, program Euromed, americká základna, balkánská cesta pro uprchlíky, drogy, mafie.
  To se opravdu s Krymem srovnat nedá.

  OdpovědětVymazat
 3. Srovnat se to opravdu, ale opravdu nedá, protože Kosovo s islamisty zapadá do anglosionistického scénáře a Krym ne.

  OdpovědětVymazat
 4. Zdá se, že se formuje nová armáda EU, Bundeswehr už také nějaké migranty cvičí a až je mutti přerozdělí do všech států EU, budou navlečeni do uniforem a potom...

  OdpovědětVymazat
 5. No myslím že jim to zeleni mužici půjdou co nejdříve vysvětlit i na Ukrajinu ! Poněkud i přestavy ty jejich základničky !

  OdpovědětVymazat
 6. Srbové přišli o Kosovo a teď by chtěla hrstka jejich politiků do NATO . Americké peníze dokážou hodně

  OdpovědětVymazat
 7. Putin si musí chránit hranice Ruska před teroristy . To samé USA .

  OdpovědětVymazat
 8. Na Ukrajině se na ně vykašlou. To bude úplně stačit. Protože tím, že západ tuto zrádnou banderovskou líheň podporuje, bude muset stále financovat ukrajinskou černou díru. V současné době, kdy se rotačky na žabí kůže zadírají a v Rusku není u moci Jelcin, aby podporoval zdrojově západ, tohle nemůže vydržet věčně.
  Nakonec snad i tam lidé pochopí o co jde. Zbaví se zloby a nenávisti. Jenže to bude trvat. Takoví lidé dochází k vystřízlivění většinou pozdě a za brutálních okolností. Snad bude stačit hlad a mráz.

  OdpovědětVymazat
 9. Oprava: To samé před USA! Pardon ....

  OdpovědětVymazat
 10. Kromě Sputniku - hlásné trouby ruské propagandy - to nikdo jiný zatím netvrdí. Můžeme tomu věřit ?
  Naopak z Ruska se rekrutovalo do IS docela hodně bojovníků -http://zpravy.idnes.cz/propagacni-kridlo-islamsky-stat-rustina-ffs-/zahranicni.aspx?c=A150713_165818_zahranicni_bse
  a nebo http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/160919-za-islamsky-stat-valci-rusove-akademici-odhalili-prekvapivou-skutecnost/forum/strana/2/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:18-to,co tu předvádíš,je uvažování echtovního debila,to už se ani nemůže označit za demagogii,to je o deset řádů vyšší kvalita.
   Kdo tě k tomu navádí???

   Vymazat
  2. Alkoholixy,ty ussacky pindy jsou každýmu normálnímu čtenáři PUTNA....ovšem jen ta tvoje,katolická ;-)

   Vymazat
  3. 1534 + 1546
   zase jste se odhalili, nemáte argumenty - tak používáte sprostá slova a nadávky !
   Vyvraťte mi moji zprávu a nebo nabídněte nějaké potvrzení té lži ze Sputniku a nebo se raději schovejte a nevykřikujte sprosťačiny.

   Vymazat
  4. A kolik bojovníků se k těm hajzlům z ISIL přidali těch debilokratickejch zemí jsi pozapomněl dodat!!!!!Zvlášť ty kripl uřezávající hlavy a upalující lidi v kleci,to byl vychol demokratické výchovy vid Chujmere?!!!!!

   Vymazat
  5. 1618 z dalších zemí určitě taky nějací přišli, ale vadí mi naprosto nekritická zášť proti Ukrajině a naopak naprosto nekritické obdivování všeho ruského . Mluvím o tomto portálu.
   Ano se nedivím, že ztrácí trvale čitatele.

   Vymazat
  6. Čtenáře! Jsi Slovák, že jo? Chápu Tě, ale tady ti pšenka nepokvete. Máš svůj recht a já to respektuju, nicméně vrť se sem - http://sk.whitereconquista.com/azovsk-hnutie

   Vymazat
  7. 16:23
   Když tak miluješ ry banderovský svině,tak se jdi přihlásit k Poserplínovi a Kraďouskovi,tak můžeš zvednutou pazourou velebit ten genetickeh odpar z praporů Azov a Ajdar!!!!!!

   Vymazat
  8. 16:23 možná tady běží termín Ukrajina, ale autoři tím zcela jistě nemyslí obyčejné lidi, ale spíše banderovce, fašisty, kteří se převratem chopili moci na Ukrajině. Bohužel to padá i na obyčejné Ukrajince dole, ale spíše jako nějaká výčitka, že se nedokázali proti pučistům sjednotit a vyhnat je z Kyjeva, jako to dokázali v Novorusku. Dnes můžeme akorát tiše zírat, jak si nechají obyčejní Ukrajinci kálet na hlavu hnědé bahno kupodivu od držitelů izraelských pasů, kteří transformují zemi kupodivu na ryze fašistický stát (paradoxně po historické zkušenosti židů s nacisty za druhé světové války !) a kteří už neví, jak by ty své nacisty co nejvíce glorifikovali.

   Vymazat
 11. Kdyby je v Banderostánu jenom cvičili, tak to bych ještě bral. Problém je ale v tom, že díky zcela neomezené korupci v této zemi, kde stát už nemá žádnou autoritu, jsou prodávány zahraniční pasy (a nepochybujte o tom, že prodejní úředníci konzulátů zemí EU jim prodají i schengenská víza) a náš Slávek jich uvítá klidně i sto tisíc (prý je pro ně v ČR dostatek pracovních míst). Takže, naši milí vycvičenci, vítejte, dobró pažálovať v českém kocourkostánu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:02 - není to tak strašné. NA Ukrajině je sice bordel - ale úroveň chaosu je podstsatně menší, než jak to bylo před 2014.
   Falešné pasy biometrické se nedají prakticky vyrobit, a obyčejné pasy jsou velkou překážkou pro vstup do EU. Podmínkou pro získání víza pro EU jsou biometrické pasy - takže tak to je.

   Vymazat
  2. "naši" ukrajinci žádné biometrické pasy nemají !?

   Vymazat
  3. haha - jsi špatně informovaný. Bez biometrického pasu nedostanou vízum.

   Vymazat
  4. 16:06 ono je to ještě horší, protože jim ty pasy (žádné padělky) vydají klidně i na přímý popud z Kyjeva ! A tom to je, že jim Banderostán pomáhá v legalizaci pobytu v EU.

   Vymazat
  5. Nevím, jak je to s vízy, ale na Slovensku nedávno spadl vrtulník a zahynuli v něm čtyři lidé. Jednalo se o pravidelný spoj Zakarpatí-EU. Slováci bohužel nepublikovali informaci, zdali všechny oběti měli v kapse biometrický pas.

   Vymazat
  6. 1641 - nechápu, co jsi chtěl říct. Kijev vydává pasy - to je snad logické - pro své občany Ukrajiny. Musí být biometrické - takže spojené s konkrétní osobou a těžko faklšovatelné.
   Naše úřady vše prověří a vydají vízum. Co a jak je na tom špatně ?
   A přívlastky ohledně Ukrajiny (Banderostán apod.) si nech od cesty - jsi tím směšný.

   Vymazat
  7. pro 16:46
   že spadne vrtulník s nějakými pašeráky, tak to přece není systémový problém !! Vzpamatujte se, je to obyčejný zločin, který se dá jednotlivě vymýtit !

   Vymazat
  8. Trapnej seš ty,havloidní plivanče.Ten banderovskej ksindl existuje za hlavnho přispění a finanční pomoci ussackejch kurev!!!!

   Vymazat
  9. 1720 - máš něco k věci a nebo jsi schopný odpovídat jenom v afektu a sprostými slovy ?

   Vymazat
  10. A ty máš něco věcného havloidní exote!!!!?Odpovídám trotlovi,kterej miluje Porochčenka,vražedkyni Savčenkovou a podobný parchanty sponzorovaný ussackou bandou!!!!

   Vymazat
  11. 17:15 a on to je pro Kyjev obrovský problém udělat z islamisty odkudkoliv občana Ukrajiny ? Vždyť je k tomu vyzýval sám prezident už před rokem, protože je chtěl nasadit proti Rusku. Na občanství stačí jeden papír s razítkem, který je podkladem pro váš slavný biometrický pas, co vo něm pořád melete! A to v době, kdy už jsou v Evropě možná milióny imigrantů, kteří sem přišli bez vašich slavných biometrických pasů a samotná EK mluví asi o půlmiliónu imigrantů, jejichž pobyt a pohyb po EU není známý. A nepochybujte o tom, že jsou mezi nimi třena i Čečenci, kteří pendlovali mezi irákem, Sýrií a Tureckem, kteří se do EU dostávali právě balkánskou cestou přes Turecko. O vzájemné výměně a pomoci při jejich "začleňování" přece osobně jednali i velcí kámoši Erdogan a Porošenko. Běžte se nechat vymalovat se svými biometrickými pasy! Jste obyčejný nemyslící úředníček technokratického typu. Hodil byste se možná Junckerovi.

   Vymazat
 12. Možná ty bojovníky bude už brzy potřebovat samotná Ukrajina k pacifikaci vlastního obyvatelstva. Na netu jsem zaznamenal předpokládaný termín vyhlášení vyjímečného stavu na Ukrajině už zítra, první srpnový den. Ale možná to spojej až se zahajovacím ceremoniálem OH v Riu, jejich zámořští instruktoři to tak mají raději (viz 8.8.2008). Každopádně čelní představitelé s několikanásobným (obvykle UA a Izrael) občanstvím se už pro jistotu dekují do bezpečí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1654: to, že to má Ukrajina těžké, je snad logické. Chtěl bych vidět jiný stát, který by prosperoval, když ho ohrožuje silnější soused a intervenuje mu na jeho území.
   Mimochodem, i u nás byla transformace ekonomiky a celé společnosti otázkou mnoha let (počítám od 1990 do 1998) a teprve potom se dalo říct, že začal platit nějakáý pořádek. A to jsme několikanásobně menší stát, několikanásobně menší bordel a navíc jsme byli v té době bez zavedených špatných pořádků. Dnes na Ukrahjině je všeš o mnoho složitější, klidně se může stát, že transformace bude probíhat mnoho let až desetiletí.
   To stejné nastane za nějaký čas v Rusku - až zjistí, že přece jenom liberální demokracie je přínosná k všeobecnému rozvoji společnosti, tak ubvidíte - jak dlouho to tam bude trvat. Nebudu se ani divit, kdyby mladá generace to nevydržela a postupně ze země odešla.

   Vymazat
  2. Ty jsi skutečně zčerstva proškolený potomek Poserplíny a Lahváče Veškrny!!!!!

   Vymazat
  3. Je asi fakt, že za ten bordel na dnešní Ukrajině mohou z velké části také Rusové, kteří tam sice desítky let fedrovali co se dalo za hubičku v rámci "bratrské" pomoci (jako dnes Bělorusku) a domnívali se, že budou mít na oplátku klid "na okraji" své říše, ale bohužel to shrábli oligarchové a obyčejní lidé z toho naprosto nic neměli. Ekonomicky se na Ukrajině nic netransformuje, závody se zavírají, nikdo si je nekupuje. Vedení země jezdí do světa s nataženou rukou, ale nikdo jim už nechce nic dát, protože oni nechtějí půjčky, ale už jenom dary. Už i investoři z Číny na ně kašlou, protože je je párkrát Ukrajina podrazila. Dokonce MMF už odkládá své milodary, co může. Nevím, o jaké liberální ekonomice píšete, vždyť funguje léta, jak v Rusku, tak i na Ukrajině! Pouze na Ukrajině oligarchové víc odkláněli sobě do zahraničí. P.S.: nevím, o jaké intervenci mluvíte, já na netu žádná fakta neviděl, jenom banderovskou propagandu, kterou nekriticky přebírají i naše masmédia. Možná tím myslíte humanitární konvoje na Donbas, které jsou pro banderovce zjevnou ruskou intervencí.

   Vymazat
  4. pro 18:20
   Ukrajina je ale docela stabilní v posledních měsících. Hospodářství vykazuje plus a celkový vývoj HDP je ve vývoji proti 2015 nad nulou !
   Dokonce si myslím, že z určitého pohledu jsou na tom líp, než Rusové - kteří bojují s nedostatkem peněz, které jim omezily sankce. Fabriky tam nemají prostředky a provozní úvěry jsou nedostupné. NA Ukrajině naopak ekonomika docela vzkvétá - i když je čeká ještě hodně práce, ale rozhodně nejsou bez šance.
   Ohledně Donbasu: nebýt ruské intervence , tak by tam byla klid.

   Vymazat
  5. 18:27 také si myslím, že ty milióny ukrajinských gastarbeiterů v Rusku a statisíce na západě spolu s Western Union Ukrajinu drží nad vodou.

   Vymazat
  6. Na Ukrajině se ekonomika transformuje už nejméně potřetí - po rozpadu SSSR, po oranžové revoluci a teď po majdanu zas.
   V Rusku se transformala ekonomika po rozpadu SSSR také a liberárlní demokracie si tam za Jelcina užili takovou měrou, že se z toho dodnes budí hrůzou. Bídu, která tam panovala, si vůbec neumíte představit. Až nějakého Rusa potkáte, zeptejte se ho na tu dobu. Ukrajina měla po rozpadu SSSR stejné startovací podmínky jako ostatní země SSSR (mimo RF) a byla bez dluhů. Všechny sovětské dluhy na sebe převzalo Rusko a za prezidenta Putina je postupně všechny umořilo. Než začnete psát pohádky, poučte se o minulosti. A o té ruské intervenci na Ukrajině také všichni mluví, ale nikdo ji není schopen věrohodně doložit. Že jsou na straně Doněcka a Luhanska ruští poradci a dobrovolníci je nepochybné. Ale ti jsou na straně Kyjeva také. Jenom neumí azbuku a jejich rodným jazykem je angličtina. Tak v čem je rozdíl?

   Vymazat
  7. Ještě větší kretén než jsme doufali,aneb návrat banderovskýho idiota z ussackýho školení od ŠAPITA a POSERPLÍNY!!!!!Až budou muset ukři zaplatit za plyn,můžeš se na ně skládat!!!!!

   Vymazat
  8. V Oděse a Záporoží by to také dopadlo jako v Novorusku, ale tato města se nechala zastrašit hrdlořezy, které jim tam poslal Kyjev. Každopádně, jestli zítra vyhlásí na Ukrajině stanné právo, tak bude mít naše slavné NATO o jednu radost navíc.

   Vymazat
  9. 1841
   Ukrajina se snaží dlouhou dobu transformovat společnost, ale vždy se to zvrtlo přes různé nastrčené figurky do proruského proudu. To samé by bylo i u nás, kdyby měly u nás různé proruské síly a staré kádry KGB velkou moc.
   Ohledně těch poradců na Donbase z Ruska a na Ukrajině možná ze Západu je velký rozdíl. Ukrajina si může pozvat koho chce - a vsaďte se, že Ruské vojáky si nepozvala.

   Vymazat
  10. Stejný krávoviny pidná i ta jalová kráva krvavá Madla,venickou cibule hulibrk Clintonová a naše TROP09 s podprou Pztny a Jandy.....vy jste skvadra!!!!!!Třeba vás vyškolí pravdiláskařská agentura Backwater !!!!

   Vymazat
  11. Já si zase myslím, že přes různé nastrčené figurky se to tam vždycky zvrtne do protiruského proudu. O čem jiném byl majdan? O svržení legálně zvoleného prezidenta. Ať se nám to líbí nebo ne, Janukovič byl legálně, tedy demokraticky, zvolený prezident.
   A když jsme u toho pozvání - je to sice z jiného soudku, ale princip stejný. Prezident Asad pozval do Sýrie na pomoc loni v září ruské vojáky. Přesto v Sýrii operují už několik let vojáci zemí NATO, které tam ale nikdy nikdo nezval a ani rada bezpečnosti OSN o žádné intervenci nerozhodla. Tak není to totéž? Když na mezinárodní právo kašlou jedni, proč by ho měli dodržovat jiní? Nutno měřit všem stejným metrem.

   Vymazat
 13. ministr bez portfeje Židobír chce trestat český národ za to, že se bude bránit

  OdpovědětVymazat