Reklama

.

.

pátek 1. července 2016

Brexit je vrcholem krize Západu. EU a NATO skončí jako RVHP a Varšavská smlouva

Jiří Vyvadil
1.7. 2016   Vaše věc
Donald Tusk, Polák, což má v této souvislosti rozhodující význam, pronesl před uskutečněním referenda o vystoupení Británie z EU, že by to byl konec západní civilizace. Když ten konec nastal, začal vzápětí tvrdit, že si vzpomíná na radu svého otce, že co tě nezabije, to tě posílí.
Na Brexit je možné nahlížet nejrůznějšími pohledy a jedním z nich je, že byl prostě jen vyvrcholením nahromaděným rozporů Západu, nebo chcete-li euroatlantické části našeho světa..
Z Evropské unie odešla země, která byla nejen symbolem, ale reálným poutem mezi USA a Evropskou unií.

Donald Tusk, který by dnes jistě už ona slova nezopakoval, měl naprostou pravdu. Tak jako pád Berlínské zdi znamenal pád sovětského bloku, následně i pád Sovětského svazu, odchod Gorbačova, konec RVHP i Varšavské smlouvy, odchod Velké Británie z Evropské unie odstartoval stejný počátek konce stávajícího uspořádání po roce 1989.

V roce 1989 byl poraženým Sovětský svaz a vítězem Západ.

Dnes je poraženým Západ a vítězem Rusko…

Ten pád se velice rychle začíná projevovat.

Poražené jsou především národní státy, jejichž zahraniční politika byla po čtvrt století fanaticky namířená proti Rusku a zároveň fanaticky orientovaná ve prospěch těch sil, které v rámci evropské části EU a NATO představovali nejvíce nenávistnou militaristickou složku namířenou ke zničení Ruska.

A tak polští politici, a bylo jedno, zda za Občanskou platformu či za Právo a spravedlnost, vášnivě podporovali Camerona a Brity jako celek v jejich nenávisti vůči Rusku, ale nyní s úděsem berou na vědomí, že Britové Poláky, kteří jako kobylky vtrhli do jejich přelidněné Anglie emotivně vyzývají k tomu, aby táhli domů.

Jejich politická nepředstavivost se ukazuje v tom, že prosadili největší vojenské cvičení NATO na svém území od roku 1989 s cílem upevnit severoatlantickou alianci proti Rusku, ale současný stav je přesně opačný. Psychologicky Západ bude už jen oslabovat.

A stejně jsou na tom protirusky myslící Lotyši, Estonci, Litevci.

Nenávidí Rusko, milovali militaristickou Velkou Británii a dnes jejich ekonomické migranty posílají Britové k čertu.

Ale vývoj jde rychle dál…

Turecko i Izrael velmi rychle vyhodnotili, kdo je v této části euroasijského kontinentu onou rozhodující globální velmocí. Erdogan se pokorně omluvil Putinovi a jeho nový předseda vlády prohlásil, že je třeba budovat vztahy s Ruskem, ale i dříve nenáviděným Iránem a znovu i Egyptem…

S Izraelem nastalo rovněž usmíření…

A Holandsko vzápětí odhodilo váhání a jejich předseda vlády prohlásil, že asociační dohodu s Ukrajinou v této podobě podepsat nelze, což přeloženo znamená, že podepsána nikdy nebude.

Brexit změnil během jediného dne svět a silný Západ se stal slabým a Putin bez hnutím malíčkem je vítězem.

A že se Evropská unie v této podobě dříve či později rozpadne, je naprosto jasné.

Samozřejmě, že zde v nějaké podobě jednak něco zůstane a něco nového vznikne.

Ovšem týden stačil na to, abychom si znovu potvrdili, že ze současných představitelů EU a představitelů členských zemí EU není jediný, který by přinášel strhující vizi. Jenom přežvykují slovíčka a mluví o změně.

Nechápou zákonitosti vývoje.

Nechápou, že když se něco přežije, tak to končí.

To zřejmě nechápal ani Michail Gorbačov během prvních týdnů po pádu Berlínské zdi.
A přitom je to prosté:
Tak jako svého času musela zákonitě skončit RVHP a Varšavská smlouva, protože nebyla schopna nic nového a nadějného nabídnout, skončí zákonitě i Evropská unie a NATO.

93 komentářů :

 1. To by se ti hodilo, Putleruv vlastizradny trpajzliku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 17:29: Že ty debile musíš být, s těmi svými žvásty, první? Ty jseš snad na péro!
   V.J.Horák

   Vymazat
  2. Kapkavkou a syfiludou prolezlej havloidní debile,to co se ti nelíbí je většiněu prdele!!!!!!

   Vymazat
  3. Pepku, zameč a vyskoč!

   Vymazat
  4. Hustý, rozstleskávačka 17:29 a 18:39 vytrolenec. Počet zablokovaných reklam na každé kliknutí á 3.

   Vymazat
  5. Nepoužívejte, prosím, Adblock Google Chrome, reklamy jsou vítaným zdrojem příjmu Nové republiky.

   Vymazat
  6. tak sem nechoď nebo rozjed svůj web bez reklam a financuj to z vlastní šrajtofle.závistivej čecháčku. komu ty reklamy vadí? mně tedy vůbec protože je ignoruju

   Slávek

   Vymazat
  7. No tak to tedy mně vadí. Věčně ten hnusnej zmačkanej ksicht tý báby a vedle ten omládlej - to je tak nekonečně sprostý vůči starším ženám!!! A přehlédnout se to nedá, schválně to dávají do zornýho pole každýho, kdo tady čte a diskutuje, ale sráči na Novinkách jsou ještě drzejší. Tam lítají reklamy i přes texty článku - to je mezi námi pěkně sprostý byznys! Tvářit se, jako když mi jde o to, aby lid byl inofmován, a psát články takové, o nichž vím, že to lidi na tuty nasere, k tomu ještě ty zmetky roztleskávače - na Novinkách jsou taky vždycky první pod článkem ( nejspíš sám autor?) pod různými přezdívkami (Zralý,Lopata,Žabička, Hroch, Navrátil, Míčková, Černín, Babnič, Hnízdo) a to je něco tak neskutečně sprostýho a podlýho!! Ale zase na druhé straně - je to soustředěný vytěžování lidský blbosti a lidských blbců. Ti na tohle ještě nepřišli? A jestli ano, proč diskutujou ke kdejaký sračce? I když se články po nějakém intervalu opakujou, lidi píšou zase znova stejný sračky! Fakt - podlej, kapitalistickej obchod s lidskou důvěřivostí a blbostí! Nebo reklamy na zlepšení erekce a zvětšení penisu - a všechen ten hnus, kterej prodávají prostřednictvím článků o lidských tragediích, mrtvých, sebevraždách, vraždách. Už tohle je podlý a v rozporu s dobrými mravy - a vidíš? Tady v ČR je možný všechno. Leda snad - až to pozůstalí po těch zveřejňovaných obětech na těch sprostejch bezcitnejch kanálech začnou zneužívat taky - a budou žádat odškodnění za nactiutrhání mrtvé dcery či syna, obětí autonehod apod. A v milionech! Aby se to vyrovnalo příjmům z reklam - to by ty šupáky vyléčilo. Protože co sprostí magoři k tomu dokážou psát v diskuzích, je vrchol hnusu! Sami diskutující žádají o zablokování diskuzí, a to je co říci. Vždy marně - byznys je byznys. Jediná blokace diskuzí -o cikánech nebo teplouších! To se nesmí. Těm se nesmí nadávat a urážet je. To je vrchol českého mediálního i občanského pokrytectví a naprostej hnus. A ty, Slávku - tobě by fakt nevadilo, kdyby tyhle prasečí servery uveřejnily článek (kdyby se zabil například tvůj syn, nebo někdo blízkej) a lidská hovada by k tomu psala ty sračky, pod tím by byla ukázka nahých prdelek nějakých hvězd, a jejich rozkroky, a kolem by skákaly reklamy na erekci? Tobě to fakt nevadí? Mně to přijde stejně hnusný, jako byly kšefty se složenkami - kšefty s lidským neštěstím. Žvaň si co chceš, ale tady se čecháčci ukázali jako úplně bezectná a bezcitná břečka, vymačkané hadry na boty - no tak ať nás mačkají a ždímou všichni. Politici, media, zbohatličtí kašpaři - všichni. Plně si to zasluhujeme. I ty se dočkáš, a pak budeš jinou zpívat.Čest.

   Vymazat
  8. Jsem rád, že jste roztleskávačku a vytrolence prokoukl a máte stejný pohled na věc. Hájený provokátor na webu NR, kde se jinak cenzuruje a maže každý prd... Hlavně nenápadně. :-)))
   A pro 22:18 nad Vámi mám tento vzkaz: Ale rejžo, nečil se, že s tebou nehraju hru na roztleskávačku v první řadě a nepodsouvej mi domýšlivě coby "Slávek" své špatné vlastnosti a vychytralé rady si strč za klobouk.

   Vymazat
  9. Hodilo - nehodilo, toť není otázka, ono to tak je! Tudíž tvý kecy jsou irelevantní, čili "nou kůl" nebo jak to vy potetovanci s kroužkem v nose říkáváte:)

   Vymazat
  10. Prostě to mrchožrout cejtí! - http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/turecky-vicepremier-brexit-je-pocatkem-rozpadu-eu/1365167

   Vymazat
  11. Proto mršinu odvrhuje a jde za silným a zdravým, chápe to ten tvůj vyfetlej polomozek? - http://zpravy.idnes.cz/putin-a-erdogan-se-dohodli-na-normalizaci-vztahu-fu3-/zahranicni.aspx?c=A160629_133136_zahranicni_san

   Vymazat
 2. Havloidní židozednáři se projevili jako zrádci národa. Jen je přikrmujte a bombardujte. Ta vaše láska se rychle změnila na nenávist.
  Charta by nebyla, kdyby ji nevyužívala STB a nedělala se jí taková reklama. Tenkrát to chtělo změnu zrovna jako dnes.

  OdpovědětVymazat
 3. Prozraď trolle 17:29, jsi islamista? Nebo co jsi vlastně zač? Čech nebudeš, protože se právě ty projevuješ vlastizrádně. ČR by se velmi ulevilo, kdybys odtáhnul do země, z které jsi přivandroval. Projevuješ nenávist k Rusku, ale pokud bys byl Čech, nemohl by ses tak projevovat, protože Rusové tvým předkům zachránili prdel před fašisty. Bez Rusů bys k úlevě světa neexistoval. Pokud si to neuvědomíš, tak si svoji existenci nezasloužíš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:49 taky se ptám,co vy jste zač? Dle vašeho příspěvku.Každý vlastenec u nás ví,že z východu nikdá nic dobrého nepřišlo.Jo rádi by,jak bylo zvykem za Brežněva a dalších poroučeli,jenže dnešni Rusko neni nijak významný hráč světové politiky,to je jen hra na efekt!Vemte na vědomí,současné Rusko je jen regionálni mocnost
   a to ještě s problémi!Že Rusko neni pro nás alternativou,to ví bývalý politický poradce Paroubka a politický turista Vyvadil moc dobře,ale na rozdil od vás zato,co momentalně prezentuje,je dobře placen taky"vlastenec".Hold zanedbaná občanská a vlastenecká výchova v mládi.Rodiče vás málo"řezali"!��

   Vymazat
  2. Kdyby nebylo Rusů - ty pitomý hovado 12.53 - možná bys tady dnes nekvákal. Hitler měl v úmyslu nechat předláždit Václavský náměstí v Praze českými lebkami ty blbej hnuse, a kdyby Hitler nedostal od Rusů na prdel, určitě by k tomu byl přikročil. I lebky lidí, kteří tě později utvořili, by tam možná byly, a ty bys tady nekvákal ty sračky. Američani by se na nás totiž vysrali jako na placatej kámen, kdyby nezačali Němci dostávat od Rusů na prdel.USA to byly, kdo dodával Němcům cyklon B do plynových komor, a pravidelně taky ve filmových týdenících sledovali, jaké odporné a zvrhlé zrůdnosti se ději v Osvětimi, Buchenwaldu, Majdanku a jinde. Neudělali proti tomu nic. Nezakročili - až pak a teď se pokrytecky tlachá o "genocidě" a je zakázáno toto tema zlehčovat dokonce pod trestem. Odporné - zvrhlé - vrcholně pokrytecké! Obecná politická špína! A ty tryzny ... "jednou za čas se páni ustrnou, a přijou poklečet, je to trapas, když s pózou mistrnou, zkoušejí zabrečet"... (K.Kryl) Sundej čepici ty posraný hovado, a mačkej ji rozpačitě v prackách, když slintáš o Rusech. Abys ty, mizerná, nic neznamenající nulo, dnes mohl žít, jich padlo ve válce s Němci přes dvacet milionů. Dvacet milionů krásných, zdravých chlapců se nevrátilo domů ke svým matkám, jen aby takovej skřet jako jsi ty, se mohl narodit, žít, a teď je tady urážíš. Proč? Protože tobě učarovali američtí desperáti, pro které naopak lidský život nikdy neměl a nemá žádnou cenu, tam to tak začalo, a tyto geny se předávají z dědů na otce a syny -a trvá to dodnes. Nikdy by pro nás nehnuli prstem, tihle parchanti, kdyby jim z toho nekynul nějaký zisk - v případě ohrožení naší země. Drž tu svou hnusnou, žumpovní hubu. Doma si pověs na zeď všechny ty Bily a Jacky, a pistolníky, a kleč před nima na kolenou - ale tady nepiš ty odporný sračky. Dík.

   Vymazat
  3. To Anonymní 2. července 2016 14:10
   No to jste se předvedl, všechna čest. Vaše znalosti jsou tak na úrovni lenivého žáka 8. tř. ZDŠ a co pouštíte do veřejného prostoru není ani tak výplod přemýšlivého ducha, jako spíše plynatého rekta. Až Vám dojde, jak ubohý a hloupý je Váš koment, tak budete na dobré cestě ke sběru pravdivých informací a očištění Vašich příspěvků od vulgarit.

   Přeji Vám, aby Váš sebeuvědomovací proces byl co nejkratší.

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
  4. 2. července 2016 14:10 má pravdu, ale napříště by se mohl zdržet hněvem vypouštěných vulgarit. SSAmerické jsou nacisté přepadávající a hubící celé národy, stejně jako Římané, vatikánští Nesvatí, Frankové a říšští Němci před nimi praktikují stejnou metodu Rozděl a panuj, na základě nejednotnosti, dosazením či podplacením elit (zrádců) využívají jedněch proti druhým čímž zlikvidovali už Kelty, Polabské, Podunajské a Baltské Slovany a mnoho dalších národů.

   Vymazat
  5. 14:10 - mýlíš se v mnoha směrech. Hitler žádný takový plány neměl, tyhle žvásty zplodili morgentauci s podporu sovětských padělatelů dějin a štváčů typu Ilja Ehrenburg aaž po válce. To že zákony fyziky i chemie jsou v konfliktu s jedním zákonem o tzv. popírání holocaustu je dnes již všeobecně známo. Ti mladí chlapci byli hnání na jatka na obou stranách barikády právě temito (ne)lidmi v pozadí. Ale nebylo jich zdaleka tolik. Němců padlo asi 3,5 milionu vojáků - s evropskými spojenci tak 4,5 milionu, ruských vojáků arijské rasy cirka dvakrát tolik, tedy 7 milionů (Asijce nepočítám, těch je jak much - od Uzbeků po Japončíky). Byla to veliká rána pro naši rasu, to jistě, ale mnohem horší bylo a je co s námi tito "vítězové" dělají dnes, mnoho let po válce ...

   Vymazat
 4. Rusové nás ochránili před likvidací Hitlerovým režimem a v roce 1968 nás ochránili před dneškem. Dnes už budou chránit jenom sami sebe. A Vyvadil jakoby zapomínal, že zdaleka ne každý skomírající režim, upřednostní lidské životy před vlastním skonem, jako ten komunistický.

  OdpovědětVymazat
 5. 17:29 by rád donášel na nějaké gestapo, aby se zavděčil protektorátní vládě. Dříve jako nyní. A až by se doba obrátila, potom by kvičel, že nikomu nic neudělal.
  Není to náhodou ten hoňsipéro z Evropských hodnot? Nebo že by udavač z Britských listů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takoví nadlidé sem ani nezavítají. Ti jsou zalezlí ve svých pražských kavárnách s hradním pánem, malují červené karty a šijí další rudé trenky.

   Vymazat
  2. to bude jenom nějaký primitivní gauner z neziskovky.

   Vymazat
  3. Tak, tak. Možná, že mu Soros ani neplatí.

   Vymazat
  4. Koukám, že opět probíhalo místopředsedovo novorepublikové stříhání nápisu Pravda vítězí! Ale co, hlavně, že si to o sobě pan Cenzurou z toho ven přečte. Původní příspěvek: "Leda tak z místopředsedovo reklamky, kde ale ještě probíhá následující selekce - nedotknutelnost Židů (vymazána zmínka o semitském majiteli Reuters) a Srbů (vymazán popis kolony Srebrenica - Tuzla podle každému přístupných dobových záběrů na youtube) v přímém kontrastu s ponecháním protičesky orientovaného příspěvku na úrovni nacistické propagandy 30. a 40. let minulého století o umělém státě a přesunu Čechů za Ural (aka po Židech komínem na Madagaskar). Na cenzuře Václava Dvořáka je krásně vidět jak je naprogramován, včetně nepochopitelné snahy o utajení veřejně dostupných zdrojů a snadno ověřitelných informací."

   Vymazat
  5. Nešlo by to trochu konkrétněji? O čem to tu blábolíte? Hlavu a patu to nemá.

   Vymazat
  6. O tom Venco, že už tě maj všichni plný zuby a toho tvýho věčnýho účelovýho mazání!! Proto vás k moci nikdy nikdo nepustí, páč my chceme znát Pravdu ať je jakákoliv a to i o Židech a ne jen jednu formu lží která nám dnes vládne v médiích vyměnit zase za jinou, která tu už jednou byla ...

   Vymazat
 6. Je to ČLOVĚK V TÍSNI, neziskové(?), myšlenkové, prostě ubožák.

  OdpovědětVymazat
 7. Pán Bůh má rád všechny. Dopřejme mu také trochu lásky a soucitu. Třeba ho nikdo ještě v životě nepochválil a tak musí psát takto.

  OdpovědětVymazat
 8. Ano pane Vyvadile. Dějiny se zase pohnuly. Bezradnost a neschopnost politiků se obnažuje, ledem dochází trpělivost.

  Je především potřeba vědět koho už vůbec nevolit.

  A to najednou začíná být jednoduché. Už žádné zavedené. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.

   Vymazat
  2. Nevolit ani Vyvadila! Ze stejných důvodů.

   Vymazat
 9. Autor článku má pravdu. Když nepomohla EU a změna po r. 89 nevedla k dobrému výsledku, musí se instituce a přístup k současným problémům změnit.
  Ale hlavně další problémy si nevytvářet tím, že jedeme ve starých kolejích demokratických revolucí a útoky na Rusko spolu s Čínou.

  OdpovědětVymazat
 10. Belgické království
  Bulharská republika
  Česká republika
  Dánské království
  Estonská republika
  Finská republika
  Francouzská republika
  Chorvatská republika
  Irská republika
  Italská republika
  Kyperská republika
  Litevská republika
  Lotyšská republika
  Lucemburské velkovévodství
  Maďarsko
  Maltská republika
  Spolková republika Německo
  Nizozemské království
  Polská republika
  Portugalská republika
  Rakouská republika
  Rumunsko
  Řecká republika
  Slovenská republika
  Slovinská republika
  Španělské království
  Švédské království


  ... tohle je Evropská Unie bez Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, které s těmito státy nechce být nadále v jednom společenství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a co jako? Kolik států by hned vystoupilo taky, kdyby se dala možnost lidem v jednotlivých zemích si v referendu vybrat.

   Vymazat
  2. Žádná, to vám řeknu i bez referend.

   Vymazat
  3. Mně se tam ta Česká republika vůbec nelíbí.

   Vymazat
  4. Mně se tam ta Česká republika vůbec nelíbí.

   Vymazat
 11. Británie si léčila mindrák, že už není imperiální mocností, před kterou se klaní kolonie. Ať si na těch ostrovech shnijí zaživa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky by se mi líbilo "hnít" mimo EU

   Vymazat
  2. Taky by se mi líbilo "hnít" mimo EU

   Vymazat
  3. Židozednáři i s jejich impériem vysátým Rothschildovým klanem. Ať už lehnou.

   Vymazat
 12. Dobře jste to napsal, pane Vyvadile. EU skončí, ovšem může se to protáhnout, ale věřím, že sešup bude rychlý - evoluční skok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, přesně tak. Hlavně aby se ze žáby, která sedí na pramenu nestal hýkající osel.

   Vymazat
 13. Pomatenci se sešli... utraťte miliony za referenda, z EU neodejde nikdo, a vám sklapne, dokud si nevymyslíte jinou píčovinu nad kterou mlátit prázdnou slámu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná neodejde, ale třeba se změní. Když ne, tak nás naše současná ožralá a přihlouplá sebranka amerických nohsledů v Bruselu přivede úplně na hunt.

   Vymazat
  2. Máš pravdu, kdyby politici nedělali rozhodnutí proti vůli většiny obyvatel, nemusely by se konat ty drahá referenda. A je ještě jedno levnější řešení, nevolit tyhle kokoty, případně ty co škoděj včas nakopnout do řiti aby táhli z politiky pryč, když zastupují zájmy bůhví koho.

   Vymazat
  3. Jistěže nikdo neodejde. Je nereformovatelná s tím, co tam sedí...
   Rozpadne se sama, jako zpráchnivělý pařez. Čím dříve, tím lépe.

   Vymazat
  4. Pokud je to tak, jak píšeš, tak se jistě sama rozpadne. To bude divadlo, bruselské kobyly budou kopat na všechny strany. Lépe by bylo stát trochu stranou.

   Vymazat
  5. miliony za referenda lépe než stamiliony za imigrantské kobylky.

   Vymazat
  6. Genitální Chujmer debilovič zase bleje po chlastu hovadiny....jaká novinka?!!!!

   Vymazat
  7. A kdo jste 20:10 vy,že chráníte , EU jako své dítě?Nejste náhodou europosranec,nebo jeden z jeho poskoků,který se klepe na statisícový důchod a různé jiné benefity?Běžte k šípku!Copak nemáte oči a trocha selského rozumu?V EU se nepočítá 1*1 je dvě.

   Vymazat
  8. Belgické království
   Bulharská republika
   Česká republika
   Dánské království
   Estonská republika
   Finská republika
   Francouzská republika
   Chorvatská republika
   Irská republika
   Italská republika
   Kyperská republika
   Litevská republika
   Lotyšská republika
   Lucemburské velkovévodství
   Maďarsko
   Maltská republika
   Spolková republika Německo
   Nizozemské království
   Polská republika
   Portugalská republika
   Rakouská republika
   Rumunsko
   Řecká republika
   Slovenská republika
   Slovinská republika
   Španělské království
   Švédské království

   Vymazat
 14. Poslanci Evropského parlamentu musí být elita elity. Nikoliv voleni, ale delegováni, jmenováni národními vládami. Jestli má Brusel za něco stát, tak se tam musí sejít jen ti nejlepší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Židozednářská elita z židozednářské elity a oblbnou nás jelity.

   Vymazat
 15. Podle diskutujících doktorů vše je připraveno a zaděláno na velký požár.Nezapomínejte ,kdo vlastní a vede zemi.Těchto pár mamonářů vyvolá válku ,kde hlavním viníkem bude označeno Rusko.Jen tak naokraj injekce demokracie se nyní píchají do Kazachstánu a okolí.Čeká se rozdělení Ruska uprostřed,když Ukrajina nevyšla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to již židozednářská elita asi nemá, i když dodali na velvyslanectví 150 tun diplomatické pošty. Nazarbajev není ukrovský nácek.

   Vymazat
 16. Jsem 20:32- zapoměl jsem se podepsat.35 let jezdím , jako závozník s fekálním vozem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závozník s fekálním vozem dělá aspoň práci, sice nevoňavou ale určitě užitečnou. Po tobě je jenom to hovno.

   Vymazat
 17. 95% národa vám nevyjmenuje ani 3 z 21ti Českých europoslanců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hamoun, Dareba, Zloděj, Zmrd, Kanec, Úchylák, Prase, Debil, Křivák, Hnida, Taky By Rád, Tvá Máňa, Jouda a Rudý Váňa.
   To myslím pro začátek stačí.

   Vymazat
  2. Jo, to stačí až až. Hlavně, že je na chvíli klid od toho exitusového kafemlejnku.

   Vymazat
 18. 20:39 - Co tou připomínkou o podpisu, chtěl hovno-cucák pod cizím příspěvkem asi tak sdělit? Asi, že cucá fekálie i z kavárenských prostor

  OdpovědětVymazat
 19. Velký sklad zbraní objevila policie poblíž mešity v Dusseldorfu.
  http://www.express.co.uk/news/world/684623/Islamist-extremists-hide-huge-stockpile-of-weapons-near-German-mosque
  jogín

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Islamizace EU jde podle plánu.
   Potom zažehnout válku, na které vydělá zadlužená Amerika.

   Vymazat
 20. America je hluboce politicky rozdelana a boj mezi Donaldem Trumpem a Hillary je daleko intenzivnejsi, nez je politicky boj v Evrope o osud EU..

  Hillary ma jit pred soud za udalosti v Libyi pred 4 lety.
  Tato udalost stale zivoty americkych diplomatu.

  Jeji manzel Bill Clinton se sesel v Arizona na letisti s pani zalobkyni s LORETTOU LYNCH a ona ted nechce postavit Hillary pred soud. Pred nekolika hodinami byl take nalezen hlavni svedek proti Hillary mrtev.

  Hlavni kandidati Republicanu, kteri representuji nase hlasy - ktere jsme dali Trumpovi z neznamych duvodu zrazuji Trumpa a hledaji nejakou nam neznamou osobu, kterou chteji Trumpa vymenit.

  Nekdo na ne vyvyji NELEGALNI natlak, tak jako Bill Clinton udelal natlak na Lorettu Lynch v Arizone.

  Proti Trumpovi vedou media - VSECHNA SOUSTREDENA V JEDNECH RUKOU - intenzivni kampan metani hnoje.

  Finska hranice bude obsazena ruskymi vojaky v pripade vztupu zeme do NATO.

  Hlidejte 18.7. Cleveland, Ohio....V pripade, ze Trump nebude nominovan, tak nebude existovat Republicanska strana.

  V pripade , ze vyhraje volby Hillary, tak vy Cesi prestanete existovat.

  1 ) Bude zesilena existence Evropske Unie.
  2 ) Evropa bude zaplavena milliony barbaru z Afriky a Middle East.
  3 ) NATO se zacne sapat na Rusko, kvuli Ukrajine a Krymu.
  4 ) To vse budete platit vy Cesi s jinymi narody Evropy.

  V pripade, ze vyhraje Donald Trump, tak nebude platit nic z toho co jsem napsal.

  Trump je proti EU ! Chce vasi samostatnost ! Chce vase vetsi slovo v politice a chce, aby jste rozhodovali sami o svem osudu.
  Chce, aby jste rozhodovali o tom kolik Immigrantu ze sveta si pustite do vasich mest.
  AT ZIJE DONALD TRUMP.
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
 21. CESI - to nejvetsi nebezpeci pro existenci vasi republiky je tom, ze media jsou soustredena v rukou tech, kteri povysuji jejich osobni zajmy, nad zajmy naroda.

  Zamlzuji, prekrucuji realitu, a nebo otevrene lzou.

  Oni vam nepsali o GENOCITE, EXTERMINACI Evropanu na jihu Afriky ! Remeslniku, farmaru, techniku, ucitelu a vubec lidi, kteri nemaji s politikou nic spolecneho !

  Osud bilych zen v rukou techto barbaru je strasny.
  Nejhorsi je, ze oni nezabiji primo, ale sadisticky pomalu.

  Pokuste se najit tyto informace na internete napr. pod jmenem Sjanbok...(My ho pouzivali v bushy na zabijeni hadu. Dnes se to pouziva na Evropany a zraneni casto konci pomalou smrti.)

  To vse prijde do Evropy ! Je nezastavi ani poust, ani more.
  Az vas povrazdi a vyzerou, tak pujdou v ramci lidskych prav dale.
  Zazil jsem to Cesi !
  Moje posrpnova emirace zacinala v Africe.

  Trump bude stavet plot a zesilovat pohranicni straz, policii a domobranu.
  Delejte to stejne na obranu statu !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 22. Pjakin o tom říká toto: http://www.prvopodstata.com/2016/06/30/video-brexit-pohledem-valerije-pjakina/

  OdpovědětVymazat
 23. Jasně soudruhu Vyvadile. Putin je vítězem a zchudlí Rusové nemají co žrát. Gratuluju.

  http://ekonomika.idnes.cz/chudych-v-rusku-pribyva-0w0-/eko-zahranicni.aspx?c=A160322_073210_eko-zahranicni_neh

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. iDNES - agenta Bureše
   Majitel MAFRA, a. s.
   Mateřská společnost AGROFERT, a.s.

   Radši se koukněte jinam
   https://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Russia#/media/File:Russian_economy_since_fall_of_Soviet_Union.PNG

   Západním židozednářům by se hodilo dostat Rusko do roku 1999, aby z nich byli poskoci a otročili na naše teplouše, migranty a demokracii s humanitárním bombardováním.
   Jelcin by se jim hodil. Současný prezident pozvedl ekonomiku i stát, proto nemohou Putina vystát.

   Vymazat
  2. Tak jsem kouknul na ten váš odkaz a v růstu HDP chybí ze záhadného důvodu roky 2014 a 2015. Proč asi.

   Putin nikde nic nepozvedl, Putin měl jen to štěstí že se svezl na raketově rostoucích cenách ropy a plynu v letech 1999 až do poloviny roku 2014. ˇUplně stejný případ jako další ekonomický "génius", venezuelský Chávez.
   S padající cenou ropy je dnes putinovo Rusko v prdeli a Venezuela už kaput.

   Tady se podívejte na korelaci růstu HDP v Rusku s cenou ropy. Z toho to musí být jasné i volovi.

   http://carnegieendowment.org/images/article_images/Movchan_Graphs_English-03.jpg

   Vymazat
  3. Běžně se výsledky zpracovávají se zpožděním. Tomu bych záhadu nepřisuzoval.
   http://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.PCAP.CD
   Je pravda, že jisté souvislosti s prodejem nerostného bohatství bude HDP mít, ale koláč příspěvků Ruska není zdaleka takový jako u SA, nebo Venezuely.

   https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2004rank.html

   http://www.indexmundi.com/facts/indicators/NY.GDP.MKTP.PP.CD/compare?country=ru#country=cn:de:in:xk:ru:sy:tr:ua:gb:ve

   Na r. 2015 a další jsou zatím jen předpovědi.
   http://www.statista.com/statistics/263772/gross-domestic-product-gdp-in-russia/

   Je také jasné, že Putin přispívá k obnově státu daleko více, než předchozí činitelé. Současná situace je taková, že Kerry, i takový Sarkozy, dnes také Turek, jezdí do Moskvy, aby se dohodli. Kdyby bylo Rusko na tom tak špatně, nikdo by do Moskvy nejezdil a každý by jen říkal, co mají dělat.

   Vymazat
 24. Tak nejprve (23:40) !
  Dekuji za preklad do cestiny !
  Tento pan z Ruska me silne inspiruje k premysleni. Bohuzel nerozumim rusky ani slovo . Proto preklad do cestiny je vzdy vitan. (Do anglictiny by byl vitan take.)

  Jeho prirovnani odchodu UK z EU k uteku Napoleona z Elby a Napoleonova vlada sta dnu, (do jeho zniceni u Waterla),
  za UCELEM ROZPOZNANI tech s kterymi se nebude pocitat v budoucnosti - za ucelem jejich zniceni - nebude fungovat !

  Duvod je v tom, ze by musela byt znicena nadpolovicni populace Ameriky, ktera volila Trumpa ! (Ja take.)
  Ten je silne proti globalizaci !
  Odchod UK z EU vital jako zacatek ozdraveni Evropy a zachovani Evropskych narodu.
  Takze zniceni se konat nebude.

  Nazory tohoto pana ohledne snahy Madaru o zachovani jejich existence, ktera je prinutila k priklonu k Rusku jsou sice 100 % spravne, ale rict, ze Madari byly tradicne protirusti se rici neda !

  Protoze zazili Belu Kuna, tak byli nepratelsti sovetske vlade, ktera vsak nebyla ani Ruska.
  (Ale o tom se nesmi mluvit.)
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 25. Pan Pjakin take mluvi o finnacni ztrate UK po odchodu z EU.
  T.j. sice docasna pravda , ale je to uplna
  PRKOTINA, oproti tomu, co by UK cekalo, pokud by zustala v EU a nedokazala zastavit invazi nezadoucich.

  Mimo to panove , DOW (Wall Str.) se ma vesele k svetu a roste denne.
  Takze ja budu pit Cappuccino s dvojitou davkou slehacky -
  ritualne ho vypiji v Palm Beach, (Trump tam ma bydleni.)

  Vy protoze lezete do zadnice Merkerove budete pit CIGORKU v Chanove.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 26. Jeste vam chci rici tajemstvi z davnych casu antiky,
  i kdyz jste vsichni hrisni atheiste, rouhavi neznabozi, a ani si to nezaslouzite vedet.

  Socialni reformator o vas mluvil (jmenoval se Krist) ! On rekl :
  BLAHOSLAVENI VSICHNI TI, KTERI HLADOVI A ZIZNI PO SPRAVEDLNOSTI. Jejich je kralovstvi nebeske a kyzeneho se dockaji.

  Nejecte na me ! To jsem ja nerekl ! To rekl on !

  On take mluvil o Sobotkovi, Halikovi a cele vasi parte rektalnich alpinistu, kteri poradaji jejich Olympiady v Berline a Bruselu. On rekl :
  BLAHOSLAVENI CHUDI DUCHEM NEBOT NEVEDI CO CINNI. Jejich je Kralovstvi nebeske.
  Umite to prelozit ? Neumite !
  Monsignore Halik bude v kralovstvi nebeskem pracovat v doprave...

  (Bude nakladnim oslem mezi Jeruzalemem a Thebami v Egypte.) AMEN !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 27. PLEDGE a zrada ! = prusvih velkych rozmeru.

  Tento prispevek je pro ty, kteri jsou na pozici vlivu.
  Pro jejich orientaci !

  PLEDGE je velmi silne slovo ! Je to umluva stvrzena podpisem a cti ! Je to prisaha ! Je to ujisteni s garantovanim ! Je to commitmet / cestna povinnost !

  PLEDGE podepsalo 16 republicanskych kandidatu na urad presidenta Ameriky !

  Z tech 16-ti jich 15 prohralo s Donaldem Trumpem.
  (Jeho vzkaz narodu byl daleko attractivnejsi, a proto to vyhral.)

  Pisemna umluva - PLEDGE - rikala, ze kdo prohra bude podporovat toho co vyhra na Convenci v Clevelandu 18.7.
  Polovina se tomu vyhyba, desertuje a bere sebou i ty kteri maji representovat nas hlas.

  To je vazny prusvih v Republicanske strane, protoze toho vyuzije Hillary !

  America ma 300 millionu obyvatel, ale pouze 14 millionu jsou registrovani Republicani.
  Mnoho jinych vsak s nimi sympatizuje a dalsi, jako treba Independent se k Trumpovi pridavaji.

  Kvuli temto zradnym zmetkum, Trump nevi jak dopadne v Clevelandu.
  Tu zradu na umluve (Pledge) budou resit soudy, a ti kdo zradili budou pryc navzdy z politickeho zivota. (Pravdepodobne zaopatreni Neocony.)

  To je velka neprijemnost zv. Constitucni republicanska krize, ktera ohrozuje cely volebni system.

  O Constitucni krizi mezi Demokraty az priste. Ti maji ve svych radach tolik korupce, ze historicove nemohou najit srovnani v americkych dejinach.
  Trumpovi verny nick HONOLULU !

  OdpovědětVymazat
 28. docela mě bavi jak zpitoměli vovčani nevi že smlouvy jsou od toho aby se nedodržovali pani historie je toho dokonalym dukazem kdy i smlouva na věčne časi a nikdy jinak skončinala jako posledni kus toaletniho papiru

  OdpovědětVymazat
 29. Tusk není národností Polák, ale Kašub. Kašubové v historii často souzněli se zájmy Němců (nekorektně - kolaborovali). Takže např.Tuskův dědeček bojoval ve Wehrmachtu...

  OdpovědětVymazat
 30. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/408235-putin-chce-jednat-s-nato.html

  Už dolejzá, tajtrlík.

  OdpovědětVymazat
 31. Vlastenka


  Pár zajímavých článků.

  Nejvlivnější tuhle možnost zkrátka mají

  P.C.ROBERTS 02|07|2016

  Stalo se (zřejmě souhrou náhod), že minulé pondělí stálo vládní tryskové letadlo americké státní prokurátorky Loretty Lynchové na stejné letištní rozjezdové dráze v arizonském Phoenixu, na které stálo i soukromé letadlo, na kterém se právě nalézal někdejší prezident Bill Clinton. A zřejmě každá z obou těchto stran o přítomnosti strany druhé na letišti věděla, o čemž svědčí skutečnost, že následně došlo i k blízkému kontaktu obou těchto stran, když se obě na palubě jednoho z uvedených letadel setkaly...


  http://pravyprostor.cz/nejvlivnejsi-tuhle-moznost-zkratka-maji/
  Všichni jistě známe úsloví „ticho před bouří“, nebo „ticho jako v hrobě“, ale že by existovalo ještě „řízené ticho“? Ano, existuje a právě nyní je tohoto zvláštního ticha všude kolem nás plno. Je to ticho mediální, a je minimálně stejně nebezpečné, jako ticho před bouří. Je to ticho o postupující invazi nepřátelských imigrantů...


  http://pravyprostor.cz/rizene-ticho/

  OdpovědětVymazat
 32. Vyvadilova stopa není zrovna křišťálově čistá. Dnes mu jeho textu ale musím zatleskat. Snad se poučil, snad objevil pravé kořeny smysluplného života, snad nehodlá být mopslíkem kohokoki a čehokoli, ale hlasatelem pravdy. Kéž by. Rozpad EU v současné podobě je vskutku nevyhnutelný stejně jako rozpad NATO a deamerikanizace jeho evropského obranného společenství. Evropa si stále ještě má co bránit a měla by to začít činit neprodleně.

  OdpovědětVymazat
 33. Evropa by mohla být takový hezký skanzen. Se vším co v ní kdy bylo, sochy, pomníky, knihy, ... neničit. Nechat na svém místě, aby si to jednou další generace mohli prohlédnout na vlastní oči.
  Jinak utvořit společenství na základě rovnoprávných států, nemíchat se s migranty, nezasahovat do záležitostí jiných států, nelézt nikomu do zadku.

  OdpovědětVymazat
 34. Když je brexit vrcholem krize západu, znamená to, že už může být jenom lépe. Tolik k logice. Snad tím autora článku nezklamu.

  OdpovědětVymazat
 35. Soros obvinil Merkerovu v Bruselu z nepromyslenosti jeji akce ! (Tim myslel invazi).

  Rekl, ze to bude stat 30 billionu ! (Nas billioin a vas je rozdilny ! Tak vypada 30 billionu 30 000 000 000 !)

  Vy to budete platit take Cesi ! Bude vam hure !

  HUUUU, ha, ha, ha. Myslim si, ze kdyby na cesko spadl meteor, tak by to nebyl takovy prusvich v jakem jste dnes.

  Duchodci ! Kazdy kdo ma zlaty zub, je povinnen se dostavit k jeho extrakci ! - Rikala Merkerova. Budete plati v ramci solidarity.

  Ja jsem take stary prdula - (old fart) duchodce /penzista. Jedu ted do CUKRARNY na Cappucccino se zakusky z Mannheimu.
  Poslala nam je Merkerova, aby jsme ji pomohli platit tech 30 billionu.
  mlsny honolulu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,
   Ta hloupá makrela - svazačka z NDR si je pozvala do Německa, tak ať si je živí.Mimochodem použila stejně blbou frázi jako váš černoušek z bílýho domku "Yes we can" jen to řekla německy. BTW o kolik se zvýšil státní dluh USA za ouřdování vašeho současnýho ??
   aby ti za pár roků ty dortíky z Mannheimu nezhořkly v puse.:-))
   S pozdravem TD

   Vymazat
  2. Přidej si za vrchol ledovec a je to v poho

   Vymazat
 36. Choroš bude za chvíli pod drnem a nejvíce ho bude dopalovat, že to bez něj jde také.
  Stačí blbá investice a dědka trefí.

  OdpovědětVymazat
 37. Panove !
  S pychou zde prohlasuji, ze jsem vychodil pomocnou skolu ! My jsme tam byli vsichni tak BLBY, ze nas neslo nicim indoktrinovat ! (Tak jako vas !)

  Diky nasemu samostatnemu , cistemu mysleni jsme postupem casu hrave predbehli vsechny AKADEMIKY.

  My sice nemame 20 doktoratu jako napr. Halik a nebo Sobotka , ale kazdy z nas vzdy vedel vo co kraci.
  Oni to nikdy NEVEDELI ! (Doktoraty NEkupujeme ! Ublizily by nasi reputaci.)

  Na zaklade dlouhych let, ktere jsem ztravil v divoke
  Africe, daleko od civilizace zde prohlasuji !

  Opice v povodi Zambezi a Okavanga jsou definitivne chytrejsi nez ti statnici, kteri podlezali destruktivni Merkerove a opice z Limpopa maji vetsi IQ nez vasi AKADEMICI/vitaci.

  Moje vysoka inteligence o ktere se skrome zminuji je nekdy bolestna.
  To protoze vim dopredu co se stane, ale neumim tomu zabranit.

  Nemcouri vi, ze to maji pokakane na ultimum, proto nam posilaji pochoutky.
  honolulu - narozen inteligentni a pozitkar.
  Zacnete pistet zavisti AKADEMICI, at se
  zasmeji.

  OdpovědětVymazat
 38. Uz je to pomalu 10 let. Potkal jsem v Honolulu na Kapiolani skupinu Boeru z Jizni Afriky. Poznal jsem je podle accentu a hlasil jsem se k nim. Mluvili o destrukci mnoha mist meho mladi v JAR a ja mel slzy v ocich.
  Pri louceni mi rekli :
  KDYZ MLCIS, tak napomahas zniceni civilizace.

  Tak jsem zacal psat na Aktualne CZ. Sklizen nalepek a nadavek byla udivujici. (Komunista, Nacista, Bolsevicka kulva, Rasita, atd. atd.)

  Vedel jsem , ze bude invaze, ale nevedel jsem kdy.
  Vim , ze budou Qvoty a vim jak budou vypadat vase mesta -
  ale mate na tom castecne vinu, vasim politickym opurtunistickym prizdisracstvim. NEIFORMOVANOSTI a kratkozrakosti.
  Vase deti vas budou nenavidet za to, co budou zit.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat