Reklama

neděle 31. července 2016

Chemické zbraně v Iráku se sice nenašly, zbraně NATO včetně českých ve skladech Islámského státu ano

31. 7. 2016    zdroj
Syrská armáda se zmocnila skladu zbraní v Aleppu. Vedle americké výzbroje a podle kometářů v následujícím videu také francozské a italské. Na záběrech je jasně vidět návod k použití protipancéřové zbraně v českém jazyce (3:42):
Děkujeme paní A.M. za upozornění na zprávu.

45 komentářů :

 1. To už mohu i klidně věřit na mimozemšťany,pokud bych věřil nějaké neurčené fotografii a tomu zdroji. Navíc se těch zbraní mohl IS zmocnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ÁÁÁ táááák ,tak ono je to video. Jdu na to.

   Smazat
  2. Tak, místo slova "fotografii" vložte do prvního textu slovo "videu".

   Smazat
  3. RPG-75...důležité je,že nám Klaus vysvětlil,že "peníze nesmrdí" a že kamarádi Kalouska a Nečase dělají z s nakradeným matrošem z naší zrušené a nepotřebné armády dobrý kšeft a že jim všem odvádí "dividendy" a aby se to zakamuflovalo,tak samy od sebe vybuchujou sklady munice a nikdo za to nenese odpovědnost.A taky jsem zvědav,čím bude ten spolek kašparů,co jej nazývají Armádou ČR bránít vlastní území....O to s čím půjdou na Rusa už starost nemám,nedávno byl den obřezanej kejklíř z nim.obr. očíhnout staré a nepotřebné Španělům tanky a snad je bude chtít koupit a za milardy zmodernizovat,aby byly podle standardů NATO...No snad to stihne,aby na toho Rusa mohl jít a byl "Říši temnoty a chaosu" vůbec něco platnej....

   Smazat
  4. Zbraně mají český návod, tedy tuzemské skladové zásoby, žádná exportní verze.

   Smazat
  5. PREKVAPILO TO HADAM NIEKOHO CO NASLA SYRSKA ARMADA AKE ZBRANE???????, VED SME V NATO!!!! Amerika nam vo vychodnej europe vykradala municaky a predavala za ukradnutu Asadovu ropu!!Ved nam este ukazu viac co vsetko mali kupene. Urcite budu dalsie videa.

   Smazat
  6. každá zbran má číslo, podle kterýho se nechá dohledat historie. Taky mám ten pocit, že pochází z vybuchlého skladu
   J.

   Smazat
 2. To není žádné tajemství,že jsme posílali náboje do Sírie.Bylo to v TV.I zbraně.Ale neřekli zda Asádovi nebo umírněným nebo neumírněným.Teď to víme,podporujeme IS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to výměnný obchod, zbraně za Syřany, sympatizanty IS a prchající válečné zločince, kteří si právě oholili vousy. Krysí stezka směřuje do Prahy.

   Smazat
  2. Ať tak či tak, je to jasný důkaz, že se tam bojuje US i českejma zbraněma. A proč nikdo nezjišťuje, jak a kdo je tam dodal. A komu.

   Smazat
 3. A je to tady, Žilkové kolaborantská rodina s protektorátní rolí ministra obrany má na krku vedle zasílání výzbroje a výstroje ukrajinským nacistům z karbatalionů ještě podporu islámských teroristů a uřezávačů hlav z Islámského státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žilka není ministrem obrany, ale ministrem války!

   Smazat
 4. To bylo jasné už dávno - vždyť proto hořely naše zbrojní sklady. Už jsem to tady psal a byl označen za konspirátora. Oheň maže stopy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:22-musím Vás zklamat,největším naším obchodníkem(dárcem) do místa konfliktu byla naše vláda darováním samopalů a střeliva, prostřednictvím USA. Deklarovaný(dar) byl určený pro bojovníky proti IS. I já jsem tady psal, že Sobotka je na dva paragrafy, vlastizrada a úplatnost zbrojním lobby USA.

   Smazat
  2. Pane Povolný, nezklamal ste mne - oficiální přiznání dodávek SA a střeliva je jen součástí legendy určené ke krytí dodávek jiných zbrojních systémů - potom zahořely sklady a tím byly ty neoficiální dodávky zakryty. S oficiálními dodávkami se svezly i ty neoficiální - to ad a). Ad b - ušáci se postarali, aby to vše, včetně jejich zbraní, bylo "omylem" doručeno správnému adresátovi - ISIL. Jsme dobytek, který podporuje islamistické režimy a bojuje proti arabským sekulárním státům. Nejdemokratičtější, nejhumánější režim v arabském světě je ten současný v Sýrii. Přesto NATO (my) tvrdíme, že Assag je tyran a musí jít a podporujeme teroristy a vrahy - ve spolupráci se Saudskou Arábií, Katarem a Bahrajnem - nezkurvenějšíma islamistickýma diktaturama. Pokud si s nima notujeme, jsme stejný dobytek.

   Smazat
 5. No vida! A co ještě časem vyplave za špínu? Asi se budeme divit - nebo ne, nebudeme. V českém hampejzu je možný už všecko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebral bych to národně, celý svět je ovládán zločinnými elitami. Nikdo nemá války zapotřebí, kdyby elity nebyli zločinci války nebudou. Mají nás v hrsti, protože jsme manipulováni od malička různými ideologiemi (...náboženství, LGB, kapitalismus, socialismus...) Skutečný stav světa a kým je řízen se odhaluje obtížně. Zvláště mladí tak asi do 30.let bývají tak trochu mimo mísu.

   Smazat
 6. NEVOLIT JE!!! Musí skončit v propadlišti dějin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V žádném propadlišti, do Antarktidy s nimi, aby se lední medvídci napapali.

   Smazat
  2. Na Antarktidě lední medvědi nežijí.

   Smazat
  3. Na Antarktidě lední medvědi nežijí.

   Smazat
  4. Pravdu díš Davide. Pán si to splet s Arktidou. A nebo madvěda s tučnákem :-)
   J

   Smazat
 7. Od okamžiku naší anexe zločineckou organizací NATO (za kterou nesou plnou trestní odpovědnost Havel a Klaus) jsme teroristickou zemí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co Zeman,ten byl přeseda vlády,když se v r.1999 14 dní před agresí proti Srbsku ve spěchu a bez referenda do NATO vstoupilo.Co ten !?!?

   Smazat
  2. 19.06 Bylo to úplně jinak, nejděte si můj článek...

   Smazat
 8. Kdo opravdu rozezná Sa 58 od AK, může se pokochat a zjistit,kam jde naše pomoc od Stropnického na tomto videu ze školy, sloužící tzv."umírněným" kozomrdům,jako výcvikové středisko....:

  https://www.youtube.com/watch?v=od1woiBqLcM#t=460

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to vypadá,že právě tamtěma osmapadesátkama nást u budou zanedlouho přesvědčovat k přestoupení na tu pravou víru....

   Smazat
  2. No potěš prsa za výuku takové taktiky - to někoho museli řádně nas*rat. Je to jen takové hraní na vojáčky pro efekt. Asi to odkoukali od Simíra z Kobry, nebo od Arnieho. Taktika v boji nepoužitelná. Leda k likvidaci vlastní jednotky.

   Smazat
  3. 18:31 Určitě to jsou Sa 58. Jestli je to škola FSA a ne iráckých Kurdů, kterým byly zbraně a střelivo naší vládou (prostřednictvím USA) darovány, tak je to důvod k velmi ostré interpelaci Stropnického.

   Smazat
  4. Ty jeden bystrý kurdský pozorovateli,v 1:30 min.je v záběru fangle,kterou tam mají vyvěšenou a já ti napovím,přestože jsou na ní rudý hvězdy,komunisti to nejsou....

   Smazat
  5. 0:14 Děkuji za upozornění. Vlajka syrské opozice je dostatečným důkazem, že nám buď Stropnický prokazatelně lhal, nebo zprostředkovatelé dodávky (USA), jí dodali jinam, než měli. Nemáte někdo kontakt na poslance, který by byl v této věci ochotný interpelovat Stropnického? Nebo to někde pořádně rozmáznout. Je to neskutečná všivárna !!!!! Mnohem větší, než to RPG ve videu výše.

   Smazat
 9. Cílem veškerého snažení anglosasů není Rusko, není to dokonce ano arabský svět, ale Evropa - ta má být zničena, aby mohla být znovu za těžký peníze anglosasy dána do kupy. Proto Brexit -žádná náhoda - jen Angláni vycouvali, aby se nemuseli hned angažovat. Udělali to vyprovokáváním první světové, podpořili Hitlera a mají prsty ve vyprovokování druhé světové. Je to jejich zlotžilá mentalita váleččných štváčů. My jim museli zaplatit za veškerý materiál, který použili naši vojáci a to i při obraně Anglie. Rusákům jsme nic platit nemuseli, ti byli rádi, že s nimi někdo bojuje proti Hitlerovi. Rusáků si za to vážím, anglány pohrdám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Angličani byli vždycky neřádi. Přes ně řídila Amerika Evropu. Chvilku sloužilo Německo, ale asi bude brzy odepsané. Proto se GB trhla.
   Země sloužící židozednářkým plánům.

   Smazat
  2. Vážený pane z 19:18,mýlíte se.
   Evropa nemá být zničena,to že bude,je věc jiná...
   Hlavní věc je Evropu a její veškerý potenciál sjednotit a tak jako se stalo za Napoleona i Hitlera a pak vrhnout v zájmu anglosasských siofašistů proti Rusku..to je hlavní cíl.
   To absolutní porobení po jejím vykrvácení je vedlejší cíl.
   Ale zatím se to nedařilo dosti efektivně a začalo to ohrožovat samotný plán,tak se přikročilo k likvidaci Evropy za pomoci imigrace,aby se zabránilo její spolupráci s Ruskem a Euroasií a tím odstavení krachujících anglosionistických parazitů z "Říše chaosu" na vedlejší kolej....

   Smazat
 10. Z toho je vidět, jak Agrofert, pardon ANO, agenta Bureše, umí makat, a jak to s námi myslí.
  Asi tak něco ve stylu knížete a kamarádšoftů se Saudy.
  Co nám o tom poví jeho min. obrany obohaceníchtivý Žilkovec?

  OdpovědětSmazat
 11. Tak Česke zbrane v rukách Islam. státu, Česko je podporovatelom vraždenia,urezavania hlav,rozvratom štatov ktoré napadol IS s Českými zbranami. To su tie euroatlant.hodnoty ku ktorým sa hlásime. Že sa tam v skladoch našli prevažne USA, Britain, Italy zbrane to je jasné že tieto štáty sa nikdy nechovali morálne,cez zabijanie a vraždwenie likvidovali nepohodlných čo sa im nehodili - Husain,Kaddafi,Asad,Janukovič, Miloševiča iní. Zatiahli nas do zločineckerj organizácie NATO a tiež sa nepriamo ale vedome podielame na vraždení v týchto štátoch. Tak zbrane hromad. ničenia sa v Iracku nenašli ale našli sa České, USA, BRITain, Italy v skladoch Islam. štátu. To iste ČT TV uverejní. Vážený keby sa Ruske zbrane našli v skladoch IS to by určite bola v ČT TV bomba . Řvali by jak posadlý amokem !!! Tak uvidíme či o tom v propagandistické ČT TV bude o tom aspon zmienka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele,ty doktore z huor,kdyby ses na ten videorulik podíval pořádně,tak bys hned z kraje viděl detail na bedny s 7,62 patronami "obrazca 43",na kterch je odesilalel z Ruska a příjemce v Tartusu a Latakii....
   Ale to svědčí jen o tom,že byly určeny vládě,ale dostaly se v průběhu válečné vřavy k rebelům.
   58-ky se po rukou "umírněných" řezačů hlav dostaly od nás z ČR přes dary od min.války a k Al Nusře a spol.ze Slovenska-vloni Kiska nechal vyvézt "uloženky" v počtu 6O.000 kusů Saudům a většina z nich se dosta do Sýrie,naše vlády mají i přes veškeré proklamace a rozepře alespoň v lumpárnách velice blízko...

   Smazat
  2. To členství a existence NATO nemusí trvat věčně a pak takový herec ministra války stane před soudem pro válečné a uvidíme jak sehraje svou poslední roli.

   Smazat
 12. https://www.youtube.com/watch?v=QnBD22_A4tU

  HOVOŘTE K VĚCI SIONISTI V ČELE SE SOBOTKOU A STROPNICKÝM VRAŽDÍ CIVILISTY V SÝRII
  Proč sionista Pelikán nepopravil sionistu Stropnického, za to, že vraždí civilisty v Sýrii???!!

  OdpovědětSmazat
 13. Odeslání zbraní z armádních skladů jako dar US army nelze nazvat ničím jiným, něž největší zradou na českém národu. Jak je vidět poslouží obchodním a geopolitickým zájmům USA. To znamená neustálému rozpoutávání napětí v celém světě. Je otázkou, čím bychom se teď bránili před agresí odkudkoliv, když nemáme čím. Pochybuji, že by nám US army věnovala jejich polofunkční šrot. Nevzpomínám si z doby vojákování, že by samopal vz. 58 podléhal nějakému zkažení nebo záručnímu projití. Udělali to záměrně, abychom byli bezbranní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom absurdné ... lampasáci nebojeschopné armády svou buzerací v bílých rukavicích donutili řadové vojáky používat smirkový papír a nepoužívat olej pro konzervaci, když než ten špinil.

   Smazat
  2. SA58 čistím jednou za rok a to z ní vystřílím ročně tak 800 nábojů. Nechalo by se i víc, ale mám více zbraní a každej musím dopřát.
   Kamarád SA58 nečistil už 5 let a vybouchal několik tisíc nábojů. Jen jí občas otře a vyčistí pístek
   J

   Smazat
  3. To se máte čím chlubit.
   Jste oba prasata a zavřel bych vás za to jen o vodě a chlebu na hodně dlouho.Máte jen štěstí,že ty kvéry jsou vaším majetkem a ne eráru....

   Smazat
 14. 11.36 Prostě AK-47 aSa-58 jsou nejlepší na světě.Proto taky ušáci nejdou do pozamních operací,ale humanitárně bombardují.Proč?Protože než se ke mně přiblíží na dostřel s tou jejich špuntovkou M-16 tak je 2x tuhý.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.