Reklama

sobota 9. července 2016

Člen CFR vyzývá elitu, aby „povstala proti tupým masám“ - Bohatý dědic řetězce Bloomingdale se vysmívá populistickým voličům, kteří „ctí hodnoty a tradici“

Paul Joseph Watson
9.7.2016 Zvědavec

V článku v časopisu Foreign Policy člen CFR James Traub tvrdí, že elita musí „povstat“ proti „hloupě naštvaným“ tupým masám, aby zabránila narušení globalizace populistickou vzpourou, která vedla k brexitu a vzestupu Donalda Trumpa.


V obavách, že „dnešní vzpoura občanů – ve Spojených státech, Británii a Evropě – může zvrátit politiku, jako nic jiného za mého života,“ Traub říká, že brexit byl „jasným zapuzením… bankéřů a ekonomů“ a příkladem, jak „se extremismus stal hlavním proudem“.

Traub uvádí potenciál Trumpa rozdělit Republikánskou stranu dokonce i když prohraje a neoblibu francouzské socialistické vlády, a tvrdí, že etablované politické strany v hlavních zemích Západu musí „spojit síly, aby udržely nacionalisty na uzdě“.

„Za vyhlídek stagnujícího růstu v Evropě a minimálního růstu příjmů ve Spojených státech se voliči bouří proti svým chmurným dlouhodobým vyhlídkám,“ píše Traub. „A globalizace znamená kulturu stejně, jako ekonomiku: starší lidé, jejichž známý svět mizí pod záplavou cizích jazyků a multikulturních oslav mávají pěstmi na kosmopolitní elitu.“

Traubův tón je tak pohrdavý, že dokonce i popisuje Trumpovu voličskou základnu jako „nic neznající“ stádo a vysmívá se voličům v Polsku za to, že vyznávají „hodnoty a tradici“, zatímco zdůrazňuje, že tlak na další globalizaci poštve „chudé a barevné a občany na okraji“ proti „pracující třídě a bělochům střední třídy“, které popisuje jako naštvané „mávače pěstí“.

Traub připouští, že tento názor je „elitářský“, ale že „je nezbytné říct, že lidé jsou oklamaní a že úkolem vedení je je odoklamat.“

Reakce na článek byla ostře jedovatá, kdy jeden respondent to okomentoval: „Jestli vás někdy zajímalo, jak vypadala konverzace mezi aristokraty, když venkované útočili na Bastilu, tak myslím, že některé se velmi podobaly tomuto článku Foreign Affairs.“

Tento text je dalším do očí bijícím příkladem toho, jak je elita odtržená od lidí, které uráží a chce jim vládnout.

Traub, absolvent Harvardu ze super bohaté rodiny, která vlastní řetězec luxusních obchodů Bloomingdale, naprosto netuší, jaký vliv mají věci jako masová nekontrolovaná imigrace, deindustrializace a globalizace na běžné pracující lidi na Západě.

Jeho výsměšná pompéznost je přesně to, proč mnoho Britů hlasovalo pro brexit a proč mnoho Američanů bude hlasovat pro Donalda Trumpa.

Tím, že odmítá poslouchat či chápat obavy stovek milionů lidí, kteří byli globalismem zotročeni a zbaveni svobod, a místo toho si arogantně libuje ve svém chucpe, Traub jen zajišťuje, že k lidové vzpouře, která vedla k brexitu, se připojí další lidé.


CFR Member Calls on Elites to “Rise Up Against Ignorant Masses” vyšel 29. června 2016 na Prison Planet. Překlad v ceně 196 Kč Zvědavec.

66 komentářů :

 1. Elita chce vládnout lidu, ale moc ji ta vláda nejde a tak by nejradši lid vyhubila. Je tak blbá, že nechápe, že pak nebude mít čemu vládnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všimněte si, že za elitu považuje bankéře a ekonomy, ty kteří nejsou v každodenním styku s občany, jejichž práce přináší nějakou přidanou hodnotu. Mezi tyto občany zdaleka nepatří jen nevzdělaný občan, ale také technici a vědci, učitelé ap. Asi by bylo přesnější místo elita a tupý občan, použít dělení vyžírky a pracující, kteří přináší svou prací přidanou hodnotu.

   Vymazat
  2. Řešení bylo již dávno objeveno - ZNÁRODNĚNÍ a následné zapojení této elity do pracovního procesu.

   Vymazat
  3. tak, krvava revoluce! ty nejhorsi primo povesit na poulicni lampy a zbytek do jachymova!

   Vymazat
  4. No ono sa dá súhlasiť, že lúza je blbá. Je to z časti nižším rozvojom mozgu (asi 13 bodov IQ dolu) a z prevažnej časti alokáciou pozornosti na holé prežitie. Avšak blbej lúze bude človek zbytočne rozprávať o pyramídových princípoch tvorby zisku o špekulatívnej povahe akciových a finančných trhov alebo o spájaní sa a zdieľaní zdrojov (vecí občasnej potreby). Lúza furt bude tvrdiť, že by to nešlo aj napriek doloženiu nespočetného množstva firiem, ktorým to funguje. Ale čo. Kto chce kam - pomôžme mu tam.

   Vymazat
  5. Neinformovaný looser je stejně kvalifikovaný rozhodovat klíčové otázky jako odborník. Looser se řídí často zdravým jenoduchým rozumem. Naproti tomu odborník má pohled ovlivněný jednostranným vzděláním a styky pouze se stejně vybavenými jedinci. Statistika nám říká, že rozhodnutí odborníků nejsou většinou správná z pophledu většiny. Looseři v referndu zvolí zpravidla vhodnější řešení, protože se u nich vzájemně vyruší extrémní očekávání (Optimistická + pesimistická = 0)
   A protože jde o proces kde není známé správné rozhodnutí předem, je všelidové rozhodnutí lepší, protože potom za to mohou všichni voliči a ne jenom ta "elita" ...
   Mertin von Brūnn

   Vymazat
 2. Mimochodem manévrovací možnosti elit nejsou tak velké jak se zdá. Jejich jediným nástrojem je provokovat a způsobovat chaos, aby odůvodnili svůj nezbytnost. Když jim na to neskočíme, postupně budou zločinné elity vytlačeni těmi co jsou dobrými manažery - potřebujeme vyměnit "manažery zkázy" za "manažery spásy". Ti první kecají a mají v rukách media, ty druhé není tolik vidět, je potřeba tomu jít naproti a podporovat veřejné činitelé podle výsledků a ne podle keců.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže to by se muselo začít u médií. Je to nejúčinnější vlivný prostředek

   Vymazat
  2. Ano, podobně rozhoupá masy Soros a následně na tom začne spekulacemi vydělávat.
   Jestli si tito říkají elita, nemohou se ničemu divit, když jich mají lidé dost a neposlouchají je.

   Vymazat
  3. Ano,to je správný názor,lid na celém světě jim musí ukázat zač je toho loket.

   Vymazat
 3. Tak to je ten typický hajzlík, který neví co je to život. Samozřejmě má strach z těch smradlavých mas, které kupují jejich sr.čky, které vyrábějí, na to jsou dobří.Aby se lidé pochlapili a udělali pořádek je právě o těchto bohatých dobrácích. Když někdo žije úplně jiný život než je mravné - vydělávat si na chlév vezdejší, obhajuje globalizaci, která ukázala, že je ten nejhorší produkt kapitalismu.Lze jej srovnávat s otrokářskými řády. Nadlidi se v historii objevovali vždycky, ale v této moderní době pane Traube, by to snad již nemuselo být. Nebo jste studoval v Plzni?
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 4. Jednou se mu muze stat,ze bude zrat svy vlastni exkrementy.Kdyz mu to bude umozneno "laskavosti" mas!...)))

  OdpovědětVymazat
 5. Je zajímavé, kolik bohatých židovských ŠLEMILŮ svými chucpe usiluje o maximální nasranost zdrojů svého bohatství - pracujících bílých gójim, ze kterých všichni žijí... a drze jim mlaskají do tváří... Pak zase budou nevinnými chudáčky trpiteli, obětmi zlovůle nežidů,. nikoliv obětmi vlastní arogance, vlastní nenažranosti, vlastního skupinového i individuálního egoismu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kazda havet,kdyz se premnozi zacina bejt doterna a drza! Zidu je uz asi na svete moc:-)..

   Vymazat
  2. Historie se už mnohokrát opakovala, ale pořád si nedají pokoj.

   Vymazat
  3. Na každou svini se vaří voda.
   Je zajímavé, jak někteří v Americe podporovali jejich vraždění v Evropě a potom od těch, které podporovali požadovali náhrady.
   Inu pravá židovina.

   Vymazat
 6. Zrůdní psychopati, kterým chybí kus mozku kde má většina homo sapiens něco jako empatii, cit, svědomí, pokoru, soudnost.
  Těmto se mozek zmenšuje jen na many, many.
  Jsou v podstatě k politování, neumí se z ničeho radovat, mají jen našpulené držky do křečovitého happy, v srdci mají led. Jejich vlastní žluč je zalévá nenávistí ke všemu kolem.

  OdpovědětVymazat
 7. Soudný člověk by po přečtení tohoto zvratku u něj nekoupil za halíř. Jenže on ví, že stádo je tak zdebilizované, že dá v domnění, že se tím zařadí na tisícistupňovém žebříčku o příčku blíž k němu.
  Protože on není žádná lůza, on na to má.
  Co s debily ? Proto se nám tento zvrhlík směje.

  OdpovědětVymazat
 8. Globalizace ničí to nejpřirozenější co člověk (každý živý tvor) k šťastnému životu potřebuje a to je fungující rodina. Život není jenom zábava mezinárodní oslavy jsou jen příjemným zpestřením života. Víc člověk potřebuje někoho nablízku v době smutku nebo přímo nouze. Možná by si měl zkusit tento panáček žít rok se svými miliardami na pustém ostrově.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. A když tam v těch rajských končinách každý vlastní kapesní dělostřelectvo, proč se nenajde nikdo, kdo by takový sajrajt odstřelil jako škodnou? Černá chátra střílí po bílých policajtech, a ksindl, který ničí společnost celou, bez ohledu na barvy pleti, nechají na pokoji. Kdy si konečně socky troufnou na zbohatlíky a parazity, když zatím se pořád vybíjí mezi sebou navzájem? I ti pitomí teroristi - zabíjet nějaké lidi na tržiších, v hospodách, na letištích a nádražích - jaký je z toho efekt? Žádný - jen sousto pro media a na ně navazující domovnice, drbny a zženštilé chlapy hltající bulvár. Proč se ještě - ani jednou jedenkrát! nezaměřili na sídla vlád, parlamenty, senáty, platformy modelek a hvězdné havěti, - proč se blbečkovsky zaměřují jen na ubožáky a chudáky? Vše je divné - odkud je to řízeno? Mně když bude srát a škodit zbohatlická havěť, nezabiju chudého souseda ze vzteku, ale došlápnu si na tu havěť, která mně sere. Nechápu už asi nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude asi tím, že by si ty elity střílely do vlastních řad. Není Vám divné, že zde máme vítat desetitisíce, nejspíš však statisíce imigrantů kteří utíkají před válkou a přitom se ve Varšavě jedná o možnosti rozpoutání válečného konfliktu, který by mohl zasáhnou Evropu i jadernými zbraněmi.

   Vymazat
  2. Jestli to není řečnická otázka, tak odpověď je tato. Žádní skuteční teroristé nejsou (možná nějaké výjimky), to jsou neregulérní armády státu, řízené tajnými službami. Proč na si na ně nedošlápnou? Jsou jimi placeni, vyzbrojováni a vycvičeni. "Sleduj peníze" je klíč k událostem. USA plánovalo prodávat kradenou ropu do Evropy a vydávat ji za fracking ropu ze státu, to byl jejich plán na záchranu neřízené ekonomiky, proto taky tak šíleli, když tam Rusko začalo dělat pořádek. USA potřebuje dostat Evropu na kolena, aby se na její mršině na pár let zachránilo, proto migranti, teroristi a sklady zbraní v mešitách, migranti chodí na střelnice i u nás (http://aeronet.cz/news/muslimove-na-severu-cech-trenuji-strelby-ze-samopalu-priprava-kombatantu-na-vyhlaseni-intifady-v-ceske-republice-hlavne-at-vlada-nezapomene-lidem-odebrat-zbrane-aby-se-nemohli-branit/) a plánuje se genocida původních obyvatel Evropy. Nicméně USA jde nezadržitelně ke dnu, tak to snad nakonec dobře dopadne. Evropa se vzpírá a pomalu začíná odstavovat zrádce (jako Šlachta a jiné elity dosazené z Washingtonu - buďto musí kopat za domácí nebo jdou od válu a zámořský kamarádíček již nemá tolik zdrojů k jejich podpoře). Media vlastní nepřítel, tak nevěřte jim ani nos mezi očima.

   Vymazat
  3. To jsem napsal špatně v 18:19, nesoustředil jsem se, sklady nejsou mešitách (asi), ale mají tajné sklady zbraní. Z čeho tak dedukuji, například i v ČT byla zpráva o zadržení nákladu s 500.brokovnic a půl milionu nábojů, a kde asi jsou ty zbraně, které se sem dostali a nebyli zachyceny celníky, pokud si nemyslíte, že celníci mají 100% úspěšnost, můj odhad je 5%.

   Vymazat
  4. Tomu se říká odpověď - 18.19 - stručná, věcná, logická a správná. Ano, tak to je, nicméně moc nevěřím, že to dobře dopadne, ledaže by bylo časově upřesněno slovo "nakonec" - to jest - kdy to dobře dopadne? Bratru tak - za třicet let? A mediím nevěřím už dávno, nicméně je třeba ocenit dnešní "mediální průmysl" - na každých čtyřicet metrů čtverečních jeden zpravodaj (protekční) a na každých sto metrů čtverečních jeden komentátor (protekční) a k tomu všichni ti tiskoví mluvčí - a všechna tahle sebranka se hodlá uživit a asi se uživí - na pidizemi s celkovým počtem lidí nižším, než má Peking nebo Tokio. To je třeba ocenit, jak se nám mediální paraziti rozmnožili, kde asi je jejich líheň?

   Vymazat
  5. Každý oligarcha, zloděj, spekulant, kšeftař s řepkou si může koupit nějaký plátek na oblbování ovcí ve svém okolí.

   Vymazat
 11. Panove, takovych clanku, ktere jste zde precetli od Trauba vychazi v officialnich mediich v Americe kazdy den v prumeru 20 ! 7 dnu v tydnu a uz rok. Ty hlouposti nejdou vubec cist.
  Nikdy na nikoho v dejinach Ameriky, nebylo nalopatovano tolik hnoje a spiny, jako na Donalda Trumpa !
  A NIC TO NENI PLATNE !

  Donald Trump je drti tak, jako traktor rozdrti jedovatou zouzel na centralni Floride.

  Ma podporu 37 statu ! 14 millionu registrovanych Republicanu a 100 millionu sympatizatoru, kteri registrovani nejsou !
  Stoji za nim policie 100 % ! A cela evangelicka/protestantska cirkev, coz je v Americe velmi dulezite..(100 %)

  Donald Trump mluvi jednoduchym stylem , ale rika velmi zavazne a politicky nekorektni veci.

  T.zv. "elita" ho hluboce nenavidi a nezastavi se pred nicim, co by ho mohlo zastavit jeho v politickem uspechu.
  (Napr. tajne setkani Loretty Lynch, hlavni prokuratorky Ameriky s Billem Clintonem, ktere zastavilo postih Hillary ohledne prestupkum proti zakonum. Coz je demostrace illegalniho cineni.)

  Dale podplacena zrada delegatu GOP na Trumpovi, ktera se bude resit v Clevelandu 18.7.

  Trub ma pravo si myslet o nas vsech co chce. My mame pravo si myslet o nem takove veci, ze by byly smazany po nasem vyjadreni.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No dobře, snad Trump je dobrá volba.

   Ale poznámečka, autor článku je na jeho straně cituji: "Jeho výsměšná pompéznost je přesně to, proč mnoho Britů hlasovalo pro brexit a proč mnoho Američanů bude hlasovat pro Donalda Trumpa."

   Vymazat
 12. Podle tisice nazoru k precteni na americkem internete, ktere pisi i osobnosti zname po cele Americe je situace jednoducha...

  Kdyz vyhra Trump, tak se bude kseftovat a stavet.
  Kdyz vyhra Hillary, tak se bude bojovat a borit.

  I kdyz vyhra Trump, tak zde bude existovat urcite nebezpeci od skupin, ktere budou dale ohrozovat existenci cele planety.. Tyto skupina citi nicim nepodlozenou nenavist vuci Rusku.

  Patrim k hloupym Amricanum, protoze te nenavisti NEROZUMIM.
  Nam obycejnym lidem z ulice je uplne jedno, co si Rusko dela u nich doma. My chceme s Ruskem mir a byznys.
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je už konečně potřeba znárodnit bankovní domy v rukách prevítů.
   A výrobní prostředky dát do rukou takovým, kteří pracují pro národ a stát.

   Vymazat
 13. Jsem presvedcen o tom, ze bude velmi dulezite, aby se president Putin, po zvoleni Donalda Trumpa s nim sesel.

  Tim by bylo znemozneno mnoho machynaci a manipulaci, kterym Trump bude ve Washingtonu vystaven.

  Bylo by moc fain, kdyby jste vy Cesi Trumpa pravidelne informaovali o smysleni vas vsech a nenechali ho pouze pod vlivem prazske kavarny.

  Piste mu ! Psal jsem presidentu Reaganovi v 80-tych letech o Africe .
  Dostal jsem podekovani. Piste Trumpovi o Cesku a o Evrope.
  Jste tam doma. Vite daleko vice, nez kazdy American !
  nick honolulu (Piste mu, vsak az po jeho zvoleni.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Putin - Trump - Si Ťin-pching v Praze.
   Vykopat kavárenské povaleče.

   Vymazat
 14. Omlouvam se za to , ze tu cestinu mam podrbanou jako Cikan z Rumunska.... Moje pani ucitelka cestiny se asi obraci v hrobe. Ale moje informace jsou 100 x hodnotnejsi nez vase, psane prazskou kavarnou a poplatene neceskym zajmum..
  Koncim panove. Nedejte se ! Nic si nenechte libit !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. Ten James Traub je jasný psychopat, když fandí mocichtivým "ekonomům" a banksterům.

  OdpovědětVymazat
 16. Proto se za socialismu cenzurovalo, aby sem tyhle sračky nedoputovaly.

  OdpovědětVymazat
 17. Americká kultura je cynismus a arogance povýšená na umění. Když tamní elity nenechají ti, kdo na ně dřou, trhat voly, je to jejich soutěž a netřeba se tím nějak významně zabývat.

  OdpovědětVymazat
 18. Peklo je na první pohled fascinující, pravou podobu ukazuje až tehdy, když si je jisto, že vás má ve své moci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Černé brýle, žvýkačka a kovboj. Pravá Amerika. Filmy, propaganda - každý toužil po zážitcích a dál pořád po nových, čím dál více vzrušujících. A tak se z těchto lidí stali loutky, které udělali převrat, podle předem naplánovaného scénáře.
   Herci zvítězili abychom mohli žít ve světové iluzi kavárenského povaleče.
   Jenže pro některé ta iluze skončila a procitnutí je brutální.

   Vymazat
  2. Nemyslím si, že za to mohou.

   Vymazat
  3. Mohou, i nemohou. Prostě se nechali zneužít díky svým vlastnostem.

   Vymazat
 19. Kdykoliv rekne nekdo neco negativniho o Americe, tak dokazuje svym projevem, ze NEVI NIC !

  Prave Americane krvaci na ulicich pri rvacach a jsou napadani od tech, kteri jsou proti Trumpovi !
  Jsou to z 99 % NEevropske rasy.

  Proti bilym lidem se vede EXTERMINACNI VALKA.
  Zaklady k vasi GENOCIDE jsou uz i v Evrope.

  Vy proste nevite nic ! Ke KONFRONTACI prijde, a to nejen v ulicich americkych mest, ale jednou i v ulicich vasich mest.

  Trumpova Amerika je evropska Amerika.
  Je to VASE AMERIKA ! !

  Pristi valka nebude ideologicka, ale rasova !
  Spojte se s Ruskem, az my prohrame.
  Oni, barbari nas vymlati tak, jako se stalo v Johannesburgu a potom je rada na vas.

  Mate doma internet, tak se napojte na americky Chrom a na youtube. Divejte se na videa z americkych mest,
  at mate aspon trochu predstavu.

  Jeste drive nez se Amerika ve vasich theoriich slozi ekonomicky, tak zde bude obcanska valka.
  Ta bude pricinou kolapsu teto zeme.
  Mezi lidmi je NENAVIST !

  To neni pouze vrah policajtu z Dallasu , ktery se dozadoval zabijeni bilych lidi, to jsou dalsi stovky,
  barevnych barbaru.

  To je pouze otazka casu, kdy misto rvacek prijde ke stralbe v ulicich.
  Sledujte Cleveland, Ohio 18.7. stovky policajtu jsou na ceste do Ohia i ze vzalenych statu.
  Amerika se rve za vasi budoucnost. Amerika je vyborna !
  AT ZIJE DONALD TRUMP !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť ta Amerika nám tady v Evropě dělá bordel jako sviňa. Z Německa ještě neodtáhly okupační jednotky, jen se tlačí dál.
   Tak tam s tim něco udělejte. Nebo tam fakt pochcípáte a ještě to poserete ostatním. Když tam zůstali ještě dobří lidé, tak by to mělo jít.
   Jestli ne, tak je odepsaná a bylo by lépe se odstěhovat.
   Tučné konto ve Švýcarsku by to mohlo jistit.
   Nebo poustevna v Grand Canyonu.
   Jestli tedy nejsi provokatér z tajné služby a nechceš někoho vyhecovat, pak si domluvit dodávku SEMTEXU a následně ho chytnout a mít další frčku.
   Tak co? Jsi agent Schapira, nebo normální člověk v dekadentním světě?

   Vymazat
  2. Jen otazka,co je na americe vyborneho? Zeme ktera dela desny bordel po celem svete a vrazdi miliony lidi? Znam americany, pracuji s nimi v Australii ve firme Bechtel,jsou to hnusni sebestredni arogantni hajzli a navic totalne sveta neznali. Jdete s tou propagaci ameriky nekam do zadele, pane. Tady ameriku 99% lidi nenavidi a ten zbytek jsou ty potetovane zrudy bez krku co jezdi na harleyich. Mluvim o Australii.

   Vymazat
  3. Jó Austrálie podruh bývalého impéria, kam vyváželi zločince, zrovna jako do Ameriky a na Francouzskou Guyanu. No vyvolení vždycky dělali bordel a potom si stěžovali jak je po generacích jejich činy dohnaly. A ty osudy nejsou jen osudy jednotlivých lidí, ale celých států.
   Nicméně toho Trumpa Americe přeji. Musí se někde začít.

   Vymazat
  4. 23:12 je to tak, s temi potomky kurev a zlodeju ktere Anglie vystehovala do nove obeveneho kontinentu se setkavam denne a vetsinou jsou to kopie americanu se kterymi mam tu "cest" pracovat. Krom fotbalu ktery se hraje rukama a kriketu nemaj jiny zajem, snad jeste rybareni. Ale jsou to vetsinou bodri lide,i kdyz celkem prosti v mysleni kteri by vam s radosti pomohli v ramci svych schopnosti. Skoda ze Australia je ted ovladana na sto procent israelem a americkymi sionisty,velka skoda.......

   Vymazat
 20. Vim , ze vas to bude zajimat !

  Donalda Trumpa podporuje 40 mocnych, dobre organizovanych Ashekenazi Zidu na vysokych pozicich. Jejich pomer k Rusku neznam.
  Nejschopnejsi z nich je Stephen Miller.
  Toto je v dnesnich dnech nejlepsi recnik, ktereho Amerika ma.
  (Poslechnete si ho na Youtube - pokud rozumite anglicky jako cesky. Zazijete obdivuhodnou
  dynamiku vet. Tak umel mluvit Josepf Goebbels.)

  Vetsina jinych vlivnych Zidu, kolem skupiny Neocons je na strane Hillary. Ty maji k Rusku negativni pomer a je zde silna moznost k akcim proti Rusku.
  Co do poctu je jich 90 !
  Pat Buchanan ma jejich seznam.

  Ortodoxni Zide jsou ignorovani, prehlizeni a desorietovani.
  Zde vidite, ze zidovska komunita v Americe neni jednotna.

  Muslimska komunita je take rozvracena.
  Prestoze Trump nema rad Islam, tak lide jako je vudce Islamu v Americe Louis Farrakhan je na strane Trumpa. On se boji prichodu novych Islamistu do Ameriky.. Nevim proc.
  Hillary jich chce privest o 550 % vice nez jich Amerika ma dnes. (Nejvice jich ma Dearborn v Michiganu. Mesto prof. Svejnara.)

  Cernosi jsou samozrejme na strane Hillary. Odhad je 90 % !

  Je zajimave, ze Hispanci - spanelsky mluvici Amerika je take rozdelena jako Muslimska. Mexicani nechteji dalsi immigranty z centralni a jizni Ameriky. Trump jich ma na sve strane 40 %.

  Nejhure dopadl pruzkum mezi Eskymaky, daleko na severu.
  To co rekli o Washingtonu nesmim napsat. Vaclav Dvorak by me vyhodil z NR.

  Schyluje se k boji. Proto jsou v Americe RVACKY, casto krvave na ulicich mest.
  Amerika se neda generalizovat. Je silne nejednotna, nazorove rozdilna a emocionalni v politice v techto dnech.
  To jsem rad, ze nejsem v Clevelandu. Znam to mesto. Byl jsem tam na praci. Tam se budou fackovat po ulicich.
  nick honolulu  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muslimáci se bojí proto, že ví oč jde jejich pravověrným. Prostě se znají mezi sebou a nechtějí si tu svou Ameriku, na kterou si zvykli, nechat rozhodit.
   To samé asi u mexikánců.

   Světoví ředitelé chtějí nakombinovat lidi ve společnosti tak, aby volili jejich politiky, skrze něž provádí své záměry. Proto se musí přijímat víc a více migrantů všeho druhu, kamkoli. Dát jim občanství volební právo a mají zvolení v kapse. Chtějí rozbít jednotlivé státy, rozbít rodinu. Křesťanství již dávno nenese žádné hodnoty.

   Vždyť co to je za bordel, když světoví vůdci podporují demokracii v jiných zemích pomocí muslimáckých teroristů. Čečna, Afghánistán, Irák, Sýrie, Libye, teď i EU. Také pomocí neofašistů, proti kterým prý bojují - Ukrajina. Ale zároveň se jim hodí, zrovna jako ti muslimáci.

   Jen si vemte demokraty a republikány - prosazují jednu a tu samou politiku, i když se mele o jakémsi demokratickém kyvadle.
   U nás ODS, TOP-09, ČSSD - prosazují stejnou politiku. Samozřejmě ne v detailech. To směr je zachováván. Poslužnost rozkazů židozednářů skrze něž se provádí politika vládnoucích bankéřů.

   Jediná možnost je ve znárodnění jejich majetků. A odstavení od moci. Ti nám tady dělají bordel a potom na něm ještě vydělávají. Kvůli takovým se máme nechat zastřeli?!

   Vymazat
  2. 0:17- ono známé "střílej nebo budeš střelen lze použít(politicky) i doma! Bez "boje" není vítězství. Ovce se "houfují" k obraně a vždy prohrají, vlci jen k útoku, kdo jsme my,Slované, bačkory? Je čas se houfovat ve vlčí smečky, bránící své teritorium znovu a s pamětí, že ne naposled, proto ještě jsme!Ne všichni si to ještě uvědomují ale čekat na zabedněnce by byla fatální chyba. Chyby a nerozhodnost dějiny neodpouští. Národní skupiny levo-pravé zde jsou. Kam se přidáš?

   Vymazat
  3. Je třeba si vzpomenout na Žižku a jeho vozovou hradbu. Co zmohli takoví řádoví němečtí rytíři. Dostali cepem s hřebíky po makovici, nebo kosou pod brnění.
   A projel napříč Evropou.

   Vymazat
 21. (22:40) Mezi psychologii anglicke Australie a Ameriky byl vzdy velky rozdil.. Pro Americana je kazdy Anglican FRUIT CAKE, (Exentricky blazen), zerouci papundekl.

  Anglicane jsou proradni a zradni. Vztah Australanu a Americanu neznam.

  Vztahy Jihoafricanu (Boeru) a Anglicanu jsou absoulutne ZOUFALE. Tolik vzajemnych nadavek, kolik bylo slyset v Johannesburgu neni slyset nikde.
  Co je to Bechtl nevim. Australii neznam.
  To co popisuji o volebnim boji v Americe o nasmerovani zeme - vyberte si z toho co chcete.
  Jdu ted znovu na americky internet.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi nejste tak sveta znaly kdyz neznate firmu Bechtel, nejvetsi soukromy podnik na svete. Zkuste si to naji na googlu. Tato firma ma moc nastolit a svrhnout vlady na celem svete,Warrwn Bechtel je jednim z nevlivnejsich muzu na zemi. Ma kontrakty po cele planete.

   Vymazat
  2. Sorry, should be Warren Bechtel, ted jeho syn WB junior

   Vymazat
 22. Pane Traube, bušíte na bránu pekelnou a myslíte, že vám přijde Pán bůh otevřít.

  OdpovědětVymazat
 23. Vlevo americký elitista, v pravo ukrajinský fašista. Dobrou chuť. Mě už se to zajedlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto volme ANO, TOP-09, ČSSD, KDU-ČSL a podobné služebníky těch, kteří nás do tohoto bordelu dostali.
   Sláva Ukrajině, hrdinům sláva.
   Alahu akbar.
   Jediné co nás spasí je když jeden rychlej tasí. Proto je třeba provést preventivní úder proti Rusku, jelikož není demokratické a je tam TOTALITA.
   Sice ne již socialismus, který sebral bankéřům prachy a továrny, ale zase něco co je proti naší vůli.

   Vymazat
 24. Janda si teď zatím honí péro za Sorosovy prachy, který teď vydělává na spekulacích s librou. Jak se má každý z nich krásně. Zatímco my tady klepeme do kláves a vymýšlíme konspirace.

  OdpovědětVymazat
 25. Nejdrive trochu cisel z policejnich / kriminalnich statistik cele Ameriky. (Vsech 50 statu !)

  Cerni zabiti bilymi 2 %
  Cerni zabiti policii 1 %
  Bili zabiti policii 16 %
  Bili zabiti cernymi 81 %
  Cerni zabiti cernymi 97 %
  Usudek si udelejte sami !

  Ted neco na zasmani o politickych trapnostech a symbolech, ktere Americane moc neznaji.

  Trumpova posledni pani je ze Slovinska a je velmi hezka a popularni, jak v Evrope, tak v Americe.
  Zide ji silne nemaji radi (jako vsechny Evropany) a kdyz je focena, tak davaji do jejiho pozadi nacistickou vlajku. My nevime proc !

  V teamu Donalda Trumpa je mlady kluk, ktery do pozadi hlavy Hillary Clintonove dal zidovskou Davidovu hvezdu v domeni, ze je to hvezda Sherifova.
  HUUU, ha, ha, ha...
  Trump prestoze nevedel o co kraci, tak dostal na zadel od officionalniho tisku..Samozrejme, ze ho nazvali Hitlerem, Mussolinim, velitelem KKK, bigotem, rasistou, xenofobem
  a dalsi salvou urazek a nadavek.
  HUUU, ha, ha, hu...
  Panove musite cist americky internet, nebo nebudete vedet co se deje.
  Odmenou vam bude estrada.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu Divokou Husu Hulibrka musí už konečně zavřít. Udělejte s tím něco. To se nic pořádného na ní nenajde?

   Vymazat
  2. Hele Honolulu, pořád nemám jasno, jak se kandidáti na prezidenta staví k zásadní otázce, která bude rozhodující pro ten americký volební cirkus: Transgenderové záchody. Kdo se postaví pozitivně bude prezidentem.

   Vymazat
  3. Honolulu,
   jak se tak na to dívám, tak v tom Clevelandu it ain´t gonna be pretty...Trump to ještě zdaleka nemá jisté.
   https://www.yahoo.com/news/unconventional-33-paul-ryan-could-000000761.html

   Vymazat
 26. "tlak na další globalizaci poštve „chudé a barevné a občany na okraji“ proti „pracující třídě a bělochům střední třídy“ ".
  Tak v tomhle výroku je pregnantně shrnuto dění posledních let a cíl řízené migrace do Evropy. Společným jmenovatelem je strach těchhle sráčů z globalní sociální emancipace, což by mělo za následek přerozdělení všech zdrojů. Pokud se nechtějí stát obětí tohoto samovolného procesu musí tento proces sami ovládnout tak jako již dvakrát v historii.

  OdpovědětVymazat
 27. Další bohatý blb se pasoval do role skoro-boha. Novodobý otrokář si dováží "zatím" povolné barevné otroky. Taky na tě dojde, troubo.

  OdpovědětVymazat
 28. (10:23) Mate pravdu pane ! V pripade, ze pod tlakem nam nezname veliciny, (pravdepodobne Neocons) GOP nebude nominovat Trumpa, ale nekoho jineho, tak ten NEKDO, bude nelegalnim presidentem. Trump bude muset zalozit treti stranu, tak jak o tom mluvil Ross Perot z Texasu v roce 1992.

  Zde je skupina lidi, ktera silne prosazuje Hillary..
  Ji snadno projde jakykoliv prehmat proti zakonum.
  Tajne setkani jejiho manzela Billa Clintona s hlavni americkou prokuraturkou Lorettou Lynch v Arizone na letisti bylo protizakonne. Vyustilo v to, ze FBI nebude Hillary stihat pro jeji chyby, kdyz byla na pozici ministrine zahranici.

  Hillary patri k t.zv. valecne strane a nenavidi presidenta Putina..(Zide ted ZALUJI jeden na druheho a my se dozvidame veci, ktere ani nechceme vedet, nebot nas to demoralizuje.)

  Krome toho se nam zblaznili cernosi a vsichni chteji zabijet belochy. Oni se tim vubec netaji.


  Paul Ryan ? Nemohu napsat co si o nem myslim. Vaclav Dvorak by me vyhodil z Nove Republiky.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 29. Naucte se mluvit CERNOSKY ! Az budete zit pod jejich dominaci jako tech nekolik z mala belochu, co zustali napr. v Johannesburgu, tak to budete potrebovat.

  PIG IN A BLANKET (presny preklad je prase v dece, ale je to nazev parku obaleneho v testicku a hlavne je to nazev policajta v uniforme nebo v civilu.

  (Je to take pohlavni ud belocha [policajt] v zenskym pohlavnim ustroji = uniforme.)

  Cernosi maji mnoho pisni, rikanek a hesel, ze je dulezite kazdeho policata FRY (cti fraj) ! FRY = smazeni.
  V cernosske hantyrce se tim mysli krematorium.

  Dnes byl zase zezadu strelen policajt ve state Missouri.
  Byl strelen do krku. Zatim zije. Kym jinym nez cernochem.
  Uz ho chytli !

  Oni otevrne hlasaji, ze je treba povrazdit vsechny
  belochy !

  Ted si predstavte, jak by jste dopadli vy, kdyby jste otevrene hlasali, ze je treba povrazdit nejake jine etnikum nez je vase.

  Vi o tom, co se deje v Americe dnesnich dnu policajti v Cesku ? ? Jsem presvedcen, ze nevi NIC, vubec NIC !
  Oni nevi co je ceka, co na ne Merkerova sije.

  nick honolulu -

  Cesi zbrojte, tak jak zbroji americke rodiny a prekladejte americky internet ceskym policajtum. Z TV se nedovi nic.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.