Reklama

.

.

neděle 3. července 2016

Clintonová ztrácí

Jan Urbach
3.7.2016  Vaše věc


Demokratická kandidátka na prezidentku Spojených států Hillar Clintonová ztratila dvojciferný náskok před Donaldem Trumpem. Zjištění přinesl průzkum Reuters/Ipsos, který probíhal v průběhu tohoto týdne.


Z pravděpodobných účastníků voleb by Clintonová získala 43,9 procenta hlasů a Trump 34,5 procenta. To je rozdíl 9,4 procenta. Na začátku června přitom republikánského kandidáta předstihla o 11 procent. 21,7 procenta tázaných uvedlo, že nepodporuje ani jednoho z kandidátů.

V den oznámení výsledků tohoto průzkumu přišla zpráva, že Clintonovou vyslýchali agenti FBI, a to v souvislosti s podezřením, že pro služební mailovou komunikaci využívala soukromou mailovou adresu. Mělo se to týkat i tajných materiálů, tím pak podle kritiků ohrozila národní bezpečnost. Bezpečnostní incident se udál v době, kdy byla ministryní zahraničních věcí USA.

15 komentářů :

 1. Mě se dělá špatně už jenom z toho xichtu.

  OdpovědětVymazat
 2. Že by se v USA začalo blýskat na lepší časy? Že by tu revanšistku konečně někdo pořádně skřípnul? No bylo by na čase.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli se blýská -toť otázka. A jestli na lepší časy? Toť ještě složitější otázka, protože každý si ty lepší časy představuje bohužel jinak. Dobré by bylo, kdyby se už blýskat přestalo úplně. Blýská se už hodně dlouho, blesky a bouře už toho hodně zničily, pozabíjely spoustu lidí. Je na čase rozpustit vazalské a navzájem zadlužené státní celky, a nechat každému státu na světe jeho svébytnost.Přestat žvanit o svobodě, dokud bude ve světě možné, aby vláda jednoho státu kušnila do podmínek života jiného státu. Navzájem vymazat všechny dluhy, a jestli v některém státě budou chtít oživit barterové obchody, nebo úplně zrušit peníze, nebo platit korálkama - ať se jim do toho nikdo nesere. Tím více bude pendlovat po světě turistů, čím více bude různorodých kultur, nikoliv vidět jen hnusné mrakodrapy všude, zbohatlický snobizmus na straně jedné a lidské mršiny na straně druhé. Aby lidi vzájemně respektovali různorodost náboženství a kultur, všude by byl klid a mír, a každý by si hleděl svého. Nevím, jestli by můj soused uvítal, kdybych mu začal kušnit do rodiny, hospodářství, i jak se obléká a kam se chodí modlit, jen proto, že mám víc peněz a lepší barák a auto. A taky nevím, proč bych to měl dělat. USA - s tím diktátem začaly. Národ nejsou - jen slepenec národů, a konečná pendlu zkrachovalců z celého světa, různých barev a odstínů pleti, různých kultur a náboženství, na toto se snaží předělat celý okolní svět, a staly se drenáží špíny a močůvky, která se od nich rozlila po celém světě. Tisknou si falešné peníze, obchodují s nimi a zadlužily celý svět. Nebude snadné v jednotlivých národech americkou špínu vyčistit, zlikvidovat, a začít být sám sebou -abych v Norsku potkal Nory, ve Švédsku Švédy, apod. Aby nepadala letadla a žádný šmejd neohrožoval nikoho ať už proto, že si vyřizuje účty, nebo se brání... to by bylo pořád kolem dokola.Aby nebylo frustrovaných lidí, a chudáků, z nichž se potom rekrutují magoři a zabijáci, protože by se rádi podobali bohatým nadlidem, ale je jim jasné, že nedostanou šanci - proto nechtějí žít a vraždí.Je to lidsky pochopitelné. Mělo by platit pravidlo - žít a nechat žít a zákon pro všechny vlády všech zemí, že všichni občané mají právo na důstojný život ve své zemi, kde se narodili a kde mají své kořeny. Ne je vykořeňovat a rozptylovat po světě. Ne že jedni se budou prohrabávat k talíři zlatem a druzí slámou.

   Vymazat
  2. Anonymní3. července 2016 11:27

   Příteli/přítelkyně. Ty jsi obrovský idealista. To co popisuješ v současné době není a dlouho ještě nebude možné. Něco podobného zde již ale existovalo a to v počátcích lidstava v prvobytně pospolné společnosti, kdy měli všichni stejná práva a povinosti a vše patřilo všem. O něco podobného se pokusili komunisti, ale lidé to celé podělali, protože holt jsou to lidé. Jestli někdy k takovému stavu co popisuješ dojde, tak to bude za tak dlouhou dobu, že my současníci se toho bezpečně nedožijeme. Bylo by to ale krásné. Možná někdy až se lidstvo zase vrátí prvobytně pospolné společnosti, kam na základě svého jednání neodvratně směřuje.

   Vymazat
  3. Také to tak vidím. Ale jsou to jen sny. Možná zas po válce, jestli ještě někdo zbyde.

   Vymazat
  4. 12:32 a 12:43 velmi se pletete, když nevíte nebo neumíte něco zařídit nebo udělat tak to neznamená, že to nejde. To co popisuje 11:27 je nutnost. Nelze to, ale zařídit hned je to dlouhodobý proces. Například Stalin byl velmi blízko lepší společnosti plánoval šestihodinovou pracovní dobu a dvě vysoké školy a také se snažil odstranit monopol komunistické strany a předat vládu sovětům a mimo jiné odhalil podvod marxismu (což je forma náboženství a slouží jako všech jiná náboženství na řízení davu).

   Cesta je, že lidé přestanou být ovce a tupě přejímat vše co jim elity nabulíkují. Znamená to učit se, hledat, vzdělávat se a kultivovat, je to práce na celý život. Každý z nás může proto udělat mnoho, stačí se jen trochu snažit a překonat sebeklamy. Jistě cesta je to dlouhá a na více generací a může to spadnou (potopa světa byla pravděpodobně vícekrát). Ale proč jste pak narodili, když to předem vzdáte. To je jako koupit si nové auto a nikdy s ním nevyjet a říci stejně nakonec zreziví a rozpadne se, nač s ním jezdit.

   Vymazat
  5. Anonymní3. července 2016 13:35

   Ano, ano kolego, máš naprosto pravdu. Jenže věc se má tak, že my, naše děti a děti dětí našich dětí se tohoto stavu nedožijí. To to spíš někde ve světě bouchne a až zbyde lidí na světě co se vejdou pod vozovou plachtu, jak řekl kdysi dost dávno jeden učený člověk, pak bude na světě klid, pořádek a všichni budou mít všechno, ale přitom nikdo nic jen a jen starosti o holý život. No a pak se historie bude opakovat a tak pořád dokola. Lidstvo je absolutně nepoučitelné.

   Vymazat
 3. lide pripadam si jak v prognostickem urade! uvidime az se vse ukaze v realite toz pockajme!!! jo ze hitlery clitoriston je pica s tym se da i do budoucna pocitat!
  zde prognosa vychazi pekne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta kurva ambiciozní by potřebovala po tlamě už za to, co vyváděla jako ministryně!!!!

   Vymazat
 4. Toto Hitlary nerozdýcháš :-))

  http://www.novarepublika.cz/2016/07/si-tin-pching-rusko-cina-mohou-vytvorit.html

  OdpovědětVymazat
 5. U voličů ztrácí, sama je úplně ztracená a námi zatracená.

  OdpovědětVymazat
 6. Clintonka vede uz delsi dobu stabilne zhruba o 6% a nic se na tom nemeni. Vy komunisti musite byt pekne zoufali, kdyz si vymyslite takove pitomosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravděpodobně onanuješ u fotky. Jenom proto, že mají lidi z té krvelačné ludry obavy, tak jsou komunisti. Opravdu zabrzděný jedinec.

   Vymazat
  2. Jedinej zoufalej budeš ty až tě kripliku nahoře i dole obřezanej potkám! Ti vysvětrlím kdo z nás dvou je "komouš" takovým způsobem, že prokleješ hodinu kdy tě ta kurva co se stala tvou matkou vyprdla na podlahu hajzlu někde ve vlaku a nehodila na koleje ...

   Vymazat
 7. Koza krvavá byla 3a půl hodiny vyslýchána FBI za zločin zabitého diplomata v Libyi a soukromou poštu ! Více SUPERSTATION -95 -- odkapáva ji čas za mříže !!

  OdpovědětVymazat