Reklama

středa 20. července 2016

ČR s Bělobrádkem včele pelotonu EU


Luděk Prokop
20. 7. 2016
Tímto příspěvkem chci hlavně upozornit na nespornou originalitu uvažování našich vládních činitelů, skvěle reprezentujících celou tu Sobotkovu vládu. Něco takového by rozhodně nemělo zaniknout a vytratit se do ztracena. Místopředseda vlády Bělobrádek, před kterým Sobotka poslušně ohnul hřbet a sklonil hlavu, v záležitosti předvolebního slibování revize církevních restitucí, opět velice výrazně zazářil. Tento Bělobrádek v roli místopředsedy vlády pro vědu a výzkum, po vysoce flexibilním zamýšlení, kreativně prohlásil: Turečtí učitelé, kterých se Erdogan zbavil, by mohli působit v Česku. Konečně jsme po vyslovování účasti a podpory Erdoganovi od předních činitelů EU, v něčem úplně první. Takže jako první mezi státy EU, bychom mohli získat cenné odborníky na blízkovýchodní studia, nejen na islamismus, (což by mohlo být to nejdůležitější), ale i na technické obory. Nyní tedy půjde o to, zda hbité vyslovování účasti a podpory Erdoganovi od předních činitelů EU, po neúspěšném puči v Turecku, bylo míněno vážně, nebo šlo o pouhé přiklonění ke straně vítěze. Možná Bělobrádek v jakémsi osvícení hodlal ukázat, že nejsme v EU pouhou součástí typu „hej počkej - na povel“, jak se doposud nesporně jevilo po každém, před veřejností vysoce okázalém, vládním „stavění se na zadní“.
Podle posledních zpráv z Turecka - Erdogan, jak se dalo očekávat po neúspěšném puči, utahuje šrouby všude - tedy i v univerzitním prostředí. Turecký prezident Erdogan po nepovedeném převratu zavelel k rozsáhlým čistkám v řadách bezpečnostních složek, státní správy i školství. Turecké ministerstvo školství propustilo přes 15 tisíc zaměstnanců, 21 tisíc učitelů ze soukromých škol přišlo o licenci. Domnívám se, že takové počínání ze strany vítězů, lze očekávat po jakémkoli puči.
Nicméně situace je stále ještě nejasná a čelní potentáti EU, jsou nejspíš dost zmatení. Není divu ale málo platné, Turecko, jak nám v masmédiích kdekdo předhazoval, je členem NATO, naším spojencem ve zbrani, notabene spojencem s druhou nejsilnější armádou v NATO.

Turecký prezident Erdogan podpořený tureckou veřejností, byl oficiálně podpořen i ze strany pohlavárů EU. Předpokládám, že v tom naše vláda nezůstala moc pozadu a obávám se, že v daných souvislostech „sprintér“ Bělobrádek v roli místopředsedy vlády, velice ukvapeně tuto vládu posunul až příliš moc dopředu, aniž by vzal v potaz okolnosti i možné varianty budoucího vývoje situace. Zároveň suverénně předběhl předsedu naší vlády o celé kolo. Samozřejmě v případě, že vyrazil žádoucím směrem. Nyní můžeme očekávat, co naší vládě tenhle sprint Bělobrádka, potažmo nám občanům, skutečně přinese. A jaké další ústupky v případě volby špatného směru usilovně spěchajícího Bělobrádka, jaké další ústupky v takovém případě bude naše vláda nucena akceptovat.

19 komentářů :

 1. Nervově chorá Bílá Brada je skutečný exot!Kde mají takový svost místopředsedou vlády?NIKDE!Ohavný vzhledem,ohavný svojí duší!Ale KDU-ČSL je plná podobných vlastizrádných kreténů.......Herman,Gabal.....(pochopitelně všichni jsou obřezanci!

  zločas

  OdpovědětSmazat
 2. "Jste na omylu. My musíme tyto uprchlé pučisty z Turecka přijmout je to přece samý odborník a také proto, že naši muslimáci potřebují odborné vedení. No a potom až tito organizovaní muslimáci ovládnou celou ČR, tak někdo musí převzít vedení státu a všech ostatních institucí. Obyčejní občané ČR budou fungovat
  již jen jako kvalifikovaná pracovní slíla".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho nápadu s těmi učiteli by se měl chytit Weissmundův souvěrec vojvoda Strupnický a vzít pučisty k doplnění naší/jejich kononfutrem deficitní,expediční armády před tím plánovaným "Drang nachOstem",aspoň by jim někdo ukázal,jak se řežou hlavy nejen svým vlastním....ten puč je koukám pro ty naše duševně impotentní lokaje velice inspirativní....

   Smazat
 3. Ještě je k tomu třeba říct, že Bělobrádek je předseda křesťanské strany, nebo se mýlím? Což tedy považuji za zradu na křesťanech, kteří ho volili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemýlíte KDU-ČSL a to je obzvlášť pikantní. Podobně jako u vítacího duhového bratrstva.

   Smazat
 4. Erdogan se již evidentně o Bělohrádkově iniciativě dozvěděl, protože učitelům zakázal opustit Turecko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tureckých univerzitách je velmi mizerná znalost angličtiny. Česky určitě Turci mluvit vůbec neumějí. K čemu by turečtí učitelé v Česku vůbec byli?

   Bělohrádek je odborník na Čihošťský zázrak. Nezbývá než se za Českou republiku stydět, když za její vědu odpovídá a řídí takový křesťanský kretén.

   Smazat
  2. Může-li být profesorem Putna, vystavující vědeckou inteligenci transparentem o katolických buznách, pak je výběr reprezentanta akademické obce, do funkce místopředsedy vlády pro vědu a výzkum, v osobě Bělobrádka zcela perfektní.

   Smazat
  3. 23:47, akademické obce se nikdo neptal.

   Smazat
 5. 3/4 století se urputně bráním používání vulgárních slov. Ojediněle a to jen v poslední době přicházejí okamžiky, kdy v této snaze selhávám.
  Teď náhodou zase jeden přišel. Chce se mně neodolatelně něco říct a napsat. Takže se převelice všem omlouvám. A vynasnažím se, aby se to pokud možno již neopakovalo. Ale, chápete, nezáleží to jenom na mně. Zde jen vzorek, ostatní ústně a dále v odkazu:
  hňup, vlastizrádce, satan.
  Úplnější vyjádření:
  http://dfens-cz.com/velky-slovnik-sprostych-slov-kniha-knih/
  A samozřejmě, to není vše, budou taky volby.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 6. Domnívám se, že na řádné volby nelze čekat. Děda.

  OdpovědětSmazat
 7. Netřeba se obávat. Za prvé, Erogan učitelům zakázal opustit Turecko. Za druhé, turečtí učitelé, poté, co zhlédli platové tabulky českého kantora a seznámili se s finančními bonusy a karierním řádem, na tuto velkorysou nabídku páně Bělobrádka rezignovali. Prý se jim více vyplatí pastevectví ovcí nebo žebrání o almužnu v turistických centrech.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento výkřik svědčí o úrovní našich ministrů, na takovou hovadinu vskutku mohl přijít nejblbější z blbých. Za prvé kdyby se udělala čistka ve vysokých školách po vzoru Erdogana (což by úrovni naše vysokého školství hodně pomohlo), tak žádné další vysokoškolské učitele nepotřebujeme. Jedině pokud by se na našich vejškách začal učit islám a v arabštině.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 9. nemylte se,naši akademici-vítači a kavárenští,zajásali a již se po učencích z osmanské říše poptávají,studenti budou obohaceni,tak jako v jedné nemocnici,kde na interním oddělení je převážně muslimský lékařský ansámbl a lékař si neví rady s pacientem-sám to přizná-ptá se naší zdravotní sestry,co má dělat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na zanedbatelné výjimky se nikdo z technických univerzit ke sluničkářům nepřidal.

   Smazat
 10. to by měl ten kreten Bělobrádek pozvat turecké ekonomy, tedy odborníky na turecké hospodářství, pořád se mi zdá, že to naše hospodářství ještě není dost turecké. Nicméně, vzledem k tomu, že Gulen je řízen CIA a o zaměstnání v Turecku ted´ přijdou agenti CIA, Bělobrádek prozradil, že se vlastně chce postarat jen o ty své konspirační bratry.

  OdpovědětSmazat
 11. ono už je zvracenost sama učast černoprdelniku ve vladě je přeci veřejne tajemstvi že co černoprdelnik to v podstaě idot blazen retarda a vyšinutej v jednom paketu zralej na psychiatrii a když takoveho exota zvoli pomatene psichopaticke ovečky většinou ze zaostale moravy nelze se divit vyblitkum ktere vypoušti do světa jako se nelze divit jak se ostatni genose partaii takovych boji když je straši peklem a nevstoupenim na nebesa nemajice čisteho svědomi sralbotka je nam toho neuvěřitenym přikladem stejně jak bili hrabek

  OdpovědětSmazat
 12. Takže všichni agenti CIA, kteří se už v Turecku nevlezou do basy, tak půjdou k nám učit. Bělobrátku, chápu, že jakožto člen této nechvalně známe organizase se chceš postarat o své kolegy, ale tolik místa u nás na universitách není.

  OdpovědětSmazat
 13. A to by tady ti učitelé, podle představ bílébrady, učili naše káfiry jenom to, co umí - tedy korán a šaríu?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.