Reklama

.

.

neděle 3. července 2016

Další mrtvola kolem Hillary: Bývalému činiteli OSN spadla den před svědectvím u soudu činka na krk

3. 7. 2016   Wertyz Report

Zločinecká historie Billa a Hillary Clintonových je desítky let dlouhá a jen těžko se dá popsat několika slovy. Jakýkoliv byznys s Clintonovými byl vždy nebezpečný a cokoliv, co by ohrozilo jejich kampaně, skončilo za podivných okolností. O tom možná může povídat i bývalý činitel OSN John Ashe, který měl svědčit u soudu kvůli nelegálním darům do předvolební kampaně Billa Clintona. Den před svědectvím u soudu mu spadla činka na krk.


Prezident Generálního sněmu OSN John Ashe, který byl souzen za daňové podvody, měl 27. června svědčit u soudu s jeho čínským společníkem Ng Lapem Sengem. Ten je obviněn z pašování 4,5 milionu dolarů do USA a tvrzením, že chtěl koupit obrazy a žetony do kasina. Seng byl v roce 1998 v Senátní zprávě označen za zdroj stovek milion dolarů, které byly poslány přes vlastníka restaurace v Arkansasu Charlieho Trie Národnímu výboru Demokratů během vlády prezidenta Clintona. Ashe měl od čínského byznysmena dostat 1 miliardu dolarů.

Ng a Trie navštívili několikrát fundraisingové akce v Bílém domě a byli vyfoceni, jak s tehdejším prezidentem Billem Clintonem, tak i s jeho manželkou Hillary. Podle webu Page Six byla Asheho smrt „zajímavě načasována.“ „Během procesu by žalobci spojili Asheho s prostředníkem Clintona. Bylo by to velmi nelichotivé. Jeho smrt byla zajímavě načasována,“ uvedl server s odkazem na nejmenovaný zdroj. Ashe zemřel den před svým svědectvím. První zprávy hovořily o tom, že zemřel na infarkt, později se ukázalo, že zemřel následkem pádu činky na krk během posilování.

Asheho smrt se řadí mezi dlouhou řadu podivných úmrtí a zmizení osob spojenými s vyšetřováním drogových obchodů ve státě Arkansas během skandálu Írán-Contra v 80. letech, kdy státu velel Bill Clinton, potenciálních svědků drogových obchodů a lidí spojených s financemi politických kampaní obou manželů.

Zdroje: Page Six, Conservative Tribune, Patriot Rising, What Really HappenedFoto: Flickr/United States Mission Geneva

51 komentářů :

 1. Pro rudohnědé konspirační debílky je všechno "podivné a záhadné"

  https://www.youtube.com/watch?v=UcmvCPTez74

  https://www.youtube.com/watch?v=cSJCDcAKShA

  https://www.youtube.com/watch?v=Tf2C1nB29ro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rejžovo roztleskávačka v první řadě jako na hovinkách.cz Na webu NR, kde jinak maže každý prd, si Václav Dvořák kvůli naklikávání reklamy, to jde ohleduplnost a slušné chování stranou, podle hororového scénáře pěstuje bezohledného cholesterolového a adrenalinového vraha.

   Vymazat
  2. Opět první a opět blbí. Oba.

   Vymazat
  3. Ony jsou to také v podstatě stejné servery - jen s rozdělenou tematikou. Oba servery jak Novinky tak i NR provozuje společnost Seznam.cz a na reklamách vydělané miliardy za počet diskuzí si dělí. Roztleskávači se osvědčují na obou serverech. Jsou to angažovaní zmetci. A tady dokonce nemusí vymýšlet žádná jména jako jsou jim přidělována na Novinkách, a ani množství diskuzních příspěvků není omezeno -tím je NR příznivější. Ale systém je stejný, díky diskutujícím do něj tečou peníze, a už je jedno, že na to mnoho lidí přišlo. Další už jsou postiženi a na tomhle systému závislí jako playeři na herních automatech. Budou své bláboly psát prostě ke všemu.Je to podněkud mravnější způsob získávání peněz než v hernách, neboť vydělává jen na "návštěvnosti"- účastníky to nestojí peníze. Jen čas, energii, náladu a duchovní potenciál. Ten klesá stále níž a níž,ale to si neuvědomují.Principem článků je, aby se čtenáři nasrali a diskutovali. Články pouze informační je nenaserou a hned je to poznat na tom, že k tomu nemají co říci. A proto musí nastoupit nasrávači, kteří tema článku zvrátí - tady už jen tou hnusnou nadávkou "rudohnědá lůza" apod. Jak by si za normálních okolností mohl nějaký hajzl dovolit takhle veřejně nadávat? Ale tady normální okolnosti nejsou - například židům se nadávat nesmí - proč? Ale právě"rudohnědá lůza" vydělává serverům hromady peněz - ten jeden nebo dva bezskrupulozní hajzlové jim za to stojí a všem dohromady jsme k smíchu. Seriozního na tom není nic.

   Vymazat
  4. Ty cítíš potřebu dřepět u internetu ještě v 0.54, abys mohl napsat ty své sprosté nadávky? Sloužíš dobře, to se musí nechat. Vždy připraven jakmile článek vyjde. A proč uvádíš ty dementní odkazy? Dementuj nějakým konkretním argumentem, že skutečnosti v článku jsou nepravdivé.Prostě to není pravda že ten svědek tak zemřel - článek lže. Tak to dokaž, anebo přestaň s těmi hovadinami tady.Jsi mizernej leštič klik a panskej slouha - vynáší to? Podílíš se na příjmu z reklam?

   Vymazat
  5. 9:24 "Oba servery jak Novinky tak i NR provozuje společnost Seznam.cz "
   Kde jste k té informaci a závěrům z toho plynoucích přišel ? Analyzoval jste to sám, nebo někde četl ? Prozraďte nám to ....

   Vymazat
  6. To je přece velmi jednoduché 9.55 Stačí si najít základní formaci prohlížeče Seznam.cz - mají svůj prohlížeč - víme? A tam uvidíte v nabídce jak Novinky.cz tak i Novou Republiku. A třeba si to i ověřte, zeptejte se přímo Seznamu - myslíte, že to popřou? V loňským roce vydělali na reklamách z této publikační činnosti půldruhé miliardy - a to už je dobrej vejvar za opakované, přidělávané a upravované články, i roztleskávači diskuzí se jim vyplácí, i když server Novinky jich má víc. Bože ... lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je stále březí, nejspíš ji vítr roznáší,lidská blbost hory přenáší... a dobře se na ní vydělává. Proto taky je kapitalizmus tak úspěšnej, žádný metody, které přinášejí zisk, jim nejsou dost odporný a podvraťácký. Ale to už nás učil i taťka Klaus - neznaje špinavých peněz, že každá činnost včetně podvodů, lží,zlodějen i vražd, když z ní vchází majetek, je chvalitebná. To už dnes víme, když počet podvodníků a šmejdů přesáhl několikrát počet slušných a normálních lidí.

   Vymazat
  7. 054 - Není nad přechytralé, ideologicky skálopevné vypatlance, jsoucí každému režimu, jeho vraždám a jeho lžím pevnou oporou. Každý neuvěřitelný zločin přesahující meze, jednoduše a prostě nazvou rudohnědou konspirační debilitou a mají hned jasno. To co se stalo se pro jejich mozeček jednoduše nestalo, protože to je rudohnědá debilita. Jak jednoduché a snadné pro život lidských slimáků.

   Vymazat
  8. Syfilitickej věcně zlitej lejnolahvárenskej blbec bude slintat a pindat stejný věci,který slyšel na školení u Šapita!!!!!

   Vymazat
 2. kdo videl serial House of Cards, tak se dost podobaj Clintonovi na Underwoodovych, inu intrigy a mocenska posedlost tady byla jak je lidstvo stare ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reverenda otce Kirchera, který měl svědčit pro ohajobu Peyraca, nalezly utopeného v Séně.

   Vymazat
  2. Dům z karet - podobnost čistě náhodná, nicméně detaily (čínská ruka v pozadí hnusáren, manipulační machinace, mocichtivá bezohlednost) lze v americkém prostředí považovat za realitu. Rudohnědí američtí debilové si to všechno vycucali z prstu bezvadně. Není nad kapitalistickou demokracii, nejhorší systém ze všech těch špatných, horší zatím nebyl ani poznán,ani vymyšlen. V historii věků bude mít jepičí život, protože neustálé lhaní, podlost s přetvářkou a pokrytectvím,plus zločinnost, kterými demokracie bezkonkurenčně předčí všechny systémy předchozí, včetně i toho dosud nejpokrokovějšího, s pracovní povinností. Je pouze otázkou času, kdy se demokracie pod náporem zločinů, lží a pokrytectví zhroutí jako dům z karet. Může být, že zároveň s tím sebou vezme i život lidské populace, ne-li veškerý život. To není systém, který by bez většího odporu se vzdal, pro nějaké zvonění klíči. To je systém demokratický: - buď JÁ - nebo NIKDO.

   Vymazat
  3. Velmi pěkně napsáno 11.56 - i to synonymum "dům z karet" a úplně perfektní a výstižné na tisíc procent je ono demokratické - buď já anebo nikdo. Taková ta zprivatizovaná totalita.

   Vymazat
 3. Ty nevis NIC (0:54) tupane !
  To neni jeden pripad, ale nekolik.
  Ty patris k tem, kteri me smazali, kdyz jsem je vybral z tisku a poslal na Aktualne CZ !

  Pane Vaclave Dvoraku, vybral jste thema, na ktere se neda nic rict. Hillary ma vice fanatickych zastancu v nekterych lidech v Cesku, nez ma ve Washingtone.
  To jakym zpusobem oni provadeli cenzuru na Aktualne CZ je groteska. Tim neposkodili nas, tim poskodili autority v Praze, ktere nevi co je bude v budoucnu cekat za "radosti".
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to jen predkuracka ,zide bylo leppsi

   Vymazat
  2. Tato kvava koza zavinila smrt mnoha lidi v bývalé Jugoslávii je to hnusna lezba a patři za mříže !

   Vymazat
  3. Především lhala. Např. tvrdila, že na Kosovo jugoslávská armáda a paramilitantní Srbové pobili přes 200.000 Albánců. Lež jako věž. Mrtvých na o b o u stranách bylo kolem 10.000 (včetně obětí amerického bombardování)! Ta svině se nikdy za tu lež neomluvila. To jsou vyhlídky do budoucnosti!

   Vymazat
 4. Nejsem zadny priznivec zminene damy, ale ta pani nadela coby prezidentka zdaleka mene skod nez priblbly Putinuv pudlik Trump.
  Koukam, ze se vam komunistum pri vsi te vasi nenavisti ke kapitalismu topori pri vysloveni jmena miliardare Trumpa prirozeni.
  Zatimco levicovou Hilary k smrti nenavidite. To jsou paradoxy.
  Taky koukam, ze vam z tech primitivnich konspiracnich teorii kape na karbid. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U Trumpa je nadejne,ze sa chce s Ruskom dohodnut a ne je ucit novym poradkum ! Nic se nam netopori,jen nechceme valku,ktera s Killary prijede.tot vse !

   Vymazat
  2. Anonyme 3:31, už se prober! Komu tady nadáváš do komunistů, idiote. Nauč se číst a přemýšlet a pak můžeš i něco napsat. Dřív ne! Už jsi uklidil K-mart? I pod regály? Tak hybaj do práce, než tě boss sjezdí!

   Vymazat
  3. 3:31
   Na blbost je nejlepší komunistickej řemen!
   Takže doufáme, že se co nejdříve objeví někdo, kdo ti s ním zmaluje prdel.

   Vymazat
  4. Takže tobě, ty shovívavej pitomče 3.31 ( trpíš nespavostí?) vůbec nevadí, že za tou imbecilní,hysterickou, ješitnou mrchou zůstávají mrtví? Tobě nevadí, že každá jiná solidní žena by se rozvedla s chlapem, na kterého by jeho odpůrci sami nastrojili a potom účelově vyhrabali(jak se to dnes dělá a zejména v USA) skandál, a že se musel veřejně a před celým národem ztrapňovat, ale ona ne. Protože manželství s takovým srabem jí drží v politice, a při její chorobné ambicioznosti se tohoto postavení nevzdá nikdy. Přesto je lepší než Trump? Co by musela provádět, abys nemlel takový sračky - koupat se v krvi nevinných panen jako Čachtická paní? Jak může být někdo takový blb! Proto taky máme u nás takový hampejz - disidentské zrůdy kolem Havla a různí pseudoumělci se proflákli hned zpočátku, řada lidí věděla, že do ODS lezou jen komouši, přesto je národ volil (jako lepší alternativu ke komunistům, kteří příslušnost ke straně nepopírali a nepopírají) Český lid si vědomě zvolil za své čelné politiky gaunery, lháře, lumpy - jedni proto, že patřili ke stejné smečce, a druzí proto, že byli šmejdi odjakživa - a obojí tato havěť se spoléhala na dobré státní trafiky. Občané si zvolili rozkradení a výprodej vlastní republiky, zvolili si svůj zmar a zkázku, zvolili si mravní úpadek celé společnosti a hromady mrtvých. Proč se nám to zase nelíbí? Jeď do USA a dej Hillary svůj hlas. Ať jsi užitečnej.

   Vymazat
  5. Táhni za tou svou vysněnou zdrápaninou prolezlou kapavkou do Fuckingtownu....třeba tě odmění a pořídí ti pidimozek z prvoka!!!!

   Vymazat
 5. Panove v Cesku,
  kteri se zajimate o deni dnesnich dnu na politicke scene Ameriky - ktera zitra ovlivni vase zivoty v Evrope - aby jste poslouchali VSE ze vsech stran, a ne pouze ze strany jedne, officialnich medii ! (Je toho opravdu hodne proti Hillary !)

  Informace ze vsech stran vam daji orientaci , co se deje !

  Hillary by davno skoncila pred soudem, ale je chranena nekterymi lidmi , kteri ji potrebuje pro jejich budouci plany a ambice. Ona teto skupine projevovala vzdy prikladnou vernost.

  Poslouchejte co rika !
  Newt Gingrich, Sean Hannity, Bill O'Reilly, Jeanine Pirro,
  Rudy Giuliani a hlavne Donald Trump. To jsou nejznamejsi osobnosti Ameriky.

  Nikdy nezapominejte na to, ze media jsou PREDPOJATA a ve sluzbach Hillary ! Zmineni, schopni lide je dokazi obejit a prosadit svuj nazor/hlas.
  Takovy boj o priste smer zeme v Americe jeste nikdy
  nebyl ! V tomto boji je Donald Trump v nevyhode.

  Nevim jak tento schopny clovek v jeho veku vydrzi tak obrovsky negativni napor organizovanych hnojometniku a jeste musi celit zrade ve vedeni GOP ( rep. strana ).

  Fandim mu a budu ho v listopadu znovu volit !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tys mel prirudliku emigrovat radeji na Kubu. Kapitalisticka, demokraticka Amerika te rozhodne nepotrebuje.
   A s Putinovym rudohnedym blbeckem Trumpem si bez problemu poradi sama.

   Vymazat
  2. Tak vidíš honolulu, tenhle 4:21 bezcharakterní kariérista a zastydlý bilderberský soudruh ti ještě po tolika letech uděluje výjezdní doložku a nakazuje kam máš nebo nemáš.

   Vymazat
  3. Ty duševní mrzáčku ve 4:21 si určitě myslíš, že ta tvoje milostenka se jmenuje Hitlery !

   Vymazat
  4. A co ty - ubožáčku 4.21 - jsi zvyklej vstávat každý ráno do fáby v tomhle čase a neuvědomil sis, že je neděle? Nebo jsi plesnivej dědek, trpící nespavostí, s čumákem přilepeným k internetu celou noc? Třetí možnost je, že jako správnej panskej mediální slouha máš noční směnu? Asi to třetí bude to pravý - tyhle sračky typický pro roztleskávače diskuzí NR a udržovatele diskuzí v proudu "rudohnědý" a pod. tebe rozhodně český servery potřebujou! Ty jsi tady na svým místě. Na Kubě by tobě někdo rozšlapal čumák, tam takový sráče určitě nepotřebujou. Pracuješ ještě i pro jiný servery, aby se příjmy z reklam vyplatily? Jsi normální prašivec. Pohrdám tebou.

   Vymazat
 6. Zmetku jeden (3:31) ! Mas rethoriku z 50-tych let !
  Tva nicim nepodlozena nenavist proti Rusku je uplne na hovno. V pripade valky chcipnes na redioaktivitu !

  Trump neni sluha presidenta Putina, ale budouci partner v obchodovani a rozvoji.

  Prestan poslouchat hlouposti na Ct 24 a poslouchej co rika a co chce Trump ! Nikdo z vas nema pravo mu vkladat do ust vety ktere nerekl !

  On neni pudlik, on je hvezda na nebi Ameriky a nadeje pro zitrek, ktera zlepsi i Tvuj udel - coz si nezaslouzis.

  Budes-li mi nadavat - me ! posrpnovemu emigrantu do Komunistu, tak budu ja Tobe, tak sproste nadavat, ze nas
  Dvorak vyhodi z NR oba dva.

  K vuli primitivnim zivocichum jako jsi Ty, bylo zniceno nejen Aktualne CZ , ale i Denik CZ a nejchytrejsi lide v Cesku uplne zmizeli z diskuzi.

  Malo co, me drasa na ceske republice tak moc, jako to, ze monopol na informace ma v rukou skupina prodejnych stetek od Prasne brany, kteri jsou nejen proticeske , ale i sebedestruktivni. ..

  Starsi lide v Cesku nerozumi anglictine a neumi hledat na americkem internete ! To, ze jsou potom dezorientovani vyuzivaji Tvoji nemoralni zmetci, kteri rozestvavaji
  svet a tlaci ho do valky.
  S Ruskem bude mir ! To jen jeden segment populace chce valku. To je Tvoje skupina a ta neuspeje.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Obama take sliboval. Co ten se nalhal.

   Prolhal se az k nobelovce za mir.
   Z historickych faktu vidim, ze je jedno, kdo v USA vyhraje volby. Bude se to stejne bud blbec (Obama, Trump), ktery sebou necha vlacet a bude nucen groteskne lhat, nebo nejaky klon Nixona (to ted predstavuje Clintonova).

   Hovado jak hovado.
   Pokud vyhraje Trump, neni problem pro CIA vytvorit nekde, bud v novych, nebo aktualnich teritoriich napeti, scenar, kde i jemu zbude pouze jedna volba.
   Pokud vyhraje Clintonova, bude sama tyto situace vytvaret.

   Vymazat
 7. Porad se opakujes blbecku ! Zacni nekdy s necim jinym !
  Kubance znam - Ty zmetku !
  Oni knam utikali kdyz byl boj o Angolu !
  Kubanci v Miami voli Trumpa.
  Oni nevoli Hillary. To jen Ty mas nakadeno v makuvce.

  Ty se priprav, ze Te jednou budou hladad cesti vlastenci. Ty jsi nadelal prilis mnoha zla a je Te snadno poznat i kdyz se nepodepisujes. To se potom zasmeji. Poslu jim podekovani.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Panove ta hadka se zmetkem,, ktery se nepodepisuje nevede k nicemu.
  Faktem zustava, ze ani Trump a cela jeho republikanska strana, ani ja nemame s Komunisty nic spolecneho.

  Mame radi zakony regulovany Kapitalismus, kterym se rika TQM...

  Berny Sanders je utopisticky socialista a Hillary chce globalizaci a NWO...

  My chceme, aby na rozdil od tech dvou, ti co pracuji byli odmenovani bez zavazi parazitu na svem tele. My chceme narodni stat.

  My chceme, aby kazdy mel nejakou profesy pro benefit zeme.
  At uz pani uklizecka, pokladni, nebo inzenyr ci doktor.

  My nechceme pasacky se Somalska, kteri neumi nic jineho nez past Kozy a v millionech se snazi dostat do Ameriky a Evropy. My je musime zivit. To ceka i vas.

  Protoze Trump je nechce, tak mu Hillary nadava do rasitu a fasistu. Tech pasacku je stale vice a ti budou volit Hillary. (Ona ma nadeji na vyhru.)

  Takze z jedne strany je Trumpovi nadavano do Fasistu a na druhe strany do Komunistu od osla, ktery nenavidi Rusko.

  Ji nezajima, kdo to bude platit, ji zajimaji pouze jeji ambice.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím ti honolulu, skýtá Donald Trump záruku, že své sliby splní a není to pouhá vějička jako antikrist Obama?

   Vymazat
  2. jestli jsi tak sveta znaly,jak nam tu neustale tvrdis, tak bys mel vedet ze pristi POTUS je uz zvolen vladnouci zidovskou mafii.Trump nema nejmensi sanci,je tam jen do poctu.I kdyz bych ho rad videl jako presidenta,ma zdravy rozuzm.

   Vymazat
 9. (4:21) rozdavas prilis mnoho nadavek !
  Hled, aby Ti jednou ten "rudohnedy blbecek" neprisel draho.
  Za nim stoji milliony Americanu ve vsech statech.
  Hled, aby Te jednou nehledali Americane z jedne strany a Rusi z druhe strany...
  Kdyby jsi nebyl podradny zakomplexovanu zbabelec, tak bys nevedl takovou urazlivou rethoriku.
  Nikdo potom neumi tak hlasite plakat, jako zmetci Tveho druhu.
  honolulu

  (P.S. Pane Dvorak, nedela ten hulvat u vas cenzora ? On se opravdu snazi provokovat. Nic tak blbeho v Cesku nikdy nebylo ! To je umele vytvorene kvuli navstevnosti ? V Cesku je jiny cas. To neni bezne, co on dela celou noc.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, Dvorak samozrejme o nem moc dobre vi. Oni ho tady maji nasazeneho, kym a proč? To si muzeme jen domyslet. A ta jeho nenavist vuci Rusku? Typicke pro vsechny z jeho lihne, got it?
   Navic je to neco tak neuveritelne blbeho, ze podle nej je "levicova Hillary"! On bude asi taky transgender... Jinak, vitezstvi Hillary znamena valku, Trump je mir.

   Vymazat
  2. Ne nadarmo se Hillary vyslovuje jako Hitlery.

   Vymazat
  3. Ten panáček, co má zatemněnou hlavu a omezený slovník, pracuje jako uklízeč v USA. Proto ta tupost. Na lepší práci se nezmohl.

   Vymazat
 10. Pane anonymni (5:50), mam stejne obavy ! Budu o nich psat po listopadu po volbach.

  Oni se ho budou snazit izolovat ve Washingtone.
  V pripade, ze se jim to podari, tak nedokaze nic !

  JENZE, on se vzdy dokazal obklopit schopnymi a prubojnymi lidmi. Oni se pravdepodobne isolovat nedaji. To jsou "tlacenky" - kluci z New Yorku. Tam maji vsichni nebezpecne vyridilky.

  Nejdrive musi PROPUSTIT klicove osobnosti nynejsi administrace.
  (Proto vsichni jeci jako Viktorky nad splavem.)

  Mam dojem, ze to vi, tak hleda dalsi a dalsi lidi.

  Take se bojim, aby na neho nemeli vliv pouze officialni autority v Evrope poplatne Merkerove.
  V tom pripade by nemel informace o smysleni lidi z ulice.

  Budu mu psat o nazorech lidi na NR..
  (Psaval jsem Reaganovi o JAR, kde jsem drive zil. Dostal jsem podekovani.)

  O Cesku toho moc nevim, tak to budu resit tim, ze mu napisi nazory, ktere prectu na diskuzich.
  (Samozrejme ne nazory toho Kretena, ktery vsem nadava do rudohnedych debilu.)

  Zapojim do toho i kamose, (Americany), aby tech dopisu bylo vice. On musi byt informovany president.

  V pripade, ze vyhra Hillary, nebo Sanders, tak se na vsechno vykaslu ! ! !
  Budu vysedavat v knihovnach a na plazi Sanibelu - a ucit papousky nadavat..
  (To je jeden ze zdejsich ostrovu.)
  nick honolulu - mirotvurce.

  OdpovědětVymazat
 11. (6:34) ta jeho nekonecna a fanaticka nenavist proti Rusku je takoveho razeni, ze by o tom meli Rusi vedet ! !
  Nenavist provokuje k valce. T.j. nezakonne !
  Ten Kreten vede tyto reci stale.

  Trump rekl - NEKOLIKRAT -, ze si preje s Ruskem domluvu a zlepseni vztahu ! Trump chce s Ruskem obchodovat.
  Take rekl, ze chce pozvat presidenta Putina do Washingtonu.

  Jenom HLUPAK seje vitr nenavisti ! Docka se proto jednou boure.
  honolulu - (koncim panove pro dnesek.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obama řekl několikrát, že si přeje restart vztahů s Ruskem.
   Sliby se slibují a blázni se radují.
   Ve tvém věku bys už neměl být tak naivní a blbý.
   Chci vidět ten tvůj údivem protažený rypák pokud bude Trump opravdu zvolen. Co asi budeš blekotat až pošle Putina hezky po Trumpovsku do prdele?

   Vymazat
  2. No - už teď můžu blekotat, že dočkej času, jako husa klasu, ty obyčejnej typickej českej blbečku. Tobě pochopitelně nevyhoví nikdo.Kdyby ti hysterická bába Hillary začala házet na barák bomby, zalezl bys a pištěl bys jak postřelená myš. Ke komu by ses modlil? Co bys blekotal pak? A možná bys ani údivem protaženej rypák nestihl udělat. Co takhle vynechat ze svýho slovníku typických českých všeználkovských blbů jak PANA Trumpa tak i PANA Putina? Jdi si číst Ferdu Mravence, na to snad tvoje IQ postačí, a můžeš se zaradovat, jestli Ferdu pochopíš. Čest!

   Vymazat
  3. Ty radovanky Obamy v Praze snad nic neznamenaji? Chapu, v USA maji kratkou pamet, zapad celkove tim nejak trpi.

   Porad ziji v mysleni, ktere je jim blizke. Mysleni psychopata. Zavrazdi tisice, miliony lidi a maji to za nejakou sportovni akci.
   Jedno, kdyz uz maji slabou pamet by si meli na zaade uvedomit:
   Kdyby volby v USA vyhral i Mickey Mouse, na vychod ma dvere zavrene na 100 let minimalne. Nejaky svet podle anglosaskych blbu tam oficialne skoncil.

   Vymazat
  4. No nevím - možná kdyby vyhrál volby Mickey Mouse, vyrobily a úspěšně by se prodaly stamiliony odznaků s tímto americkým myšákem, a zejména mládež by je hrdě nosila na oblečení. Protože mládež je stejně vymytá všude, mravně zpustošená, lidovým a národním tradicím ( včetně svých rodičů a prarodičů se pošklebující), potetovanci, pocvokovanci, dráty v uších,mozek v tabletu... Jim ten primitivní svět s pěstním právem vyhovuje. Ačkoliv si účelově hrajeme na různé zákony, platí zákony džungle a morálka, jakou předvádějí počítačové hry. Za pár let budou všude v převaze homosexuálové a transgenderové lidské zrůdy-a jestli je jen na rodičích, aby svoje děti cílevědomě usměrňovali a vedli k úctě k rodině a k národním tradicím, tak tady ale rodiče žalostně selhávají. Nebo že by jim to bylo fuk? Nebo už to vzdali? Zdrogovaní mladí blbečci - práce jim smrdí, zodpovědnost za vlastní život neznají, je jim jedno, odkud vezmou pár šupů na přežití dnes, kde zítra... Pak je dlouho nic, a pak už jen snobi, zbohatlíci, šmejdi, podvodníci, lumpové a vrazi - jim také přesně tenhle svět vyhovuje, protože z něj se dá kořistit. Ti by také nosili na klopě Mickey Mouse. Hele jak jsou lidi podělaní z těch figur na Karlovarským festivalu a děsně vzývají toho americkýho zhýralce, který proslul erotickými filmy s mučením pohlavních orgánů a s podobnými zhovadilostmi. Já bych si o takové kreatury neopřel ani vidle - ale současnost je glorifikuje a davy šílí. Za nějaký čas se lidi budou předvádět a chlubit svými anomáliemi, mrzáctvím, skandály.. Co je v normě, to je núďo - ne? A media přesně to potřebujou k výrobě příštích generací citově vydlabaných tupců, vhodný to materiál pro případná účelová jatka. Právě na osobnosti prezidenta USA záleží hodně - neboť z této stoky vytéká na okolní svět špíny nejvíc. Buď se ten výtok splašek zastaví, nebo svět zaplaví.

   Vymazat
 12. Panove, nez odejdu na jinou diskuzi, tak nekolik faktu.
  Obama a Trump se nemeli radi a nikdy se tim netajili.

  Obama mel snahu o zlepseni udelu mnoha lidem, ale jeho politika byla flip, flap, na levo, na pravo, nahoru, dolu..
  Lide na neho zanevreli pro nadrzovani Muslimum, pro zmatky ve zdravotnim zabezpeceni/pojisteni.
  Pro import millionu illegalnich imigrantu, pro zmrazeni socialniho security pro penzisty atd. atd.

  Ti lide kteri ho nejvice podporovali na neho zanevreli, protoze odmitl utok na Iran a udelal s Iranem nejakou dohodu..Obcane ho nedokazali nikam zaradit a prestali ho vnimat. On nezanechal v lidech zadnou stopu.

  Kdyz nastupoval do uradu, tak byl Amerikou vitan.
  Lide zacali byt alergicti na Bushe mladsiho a jeho valky.

  Jenze to uz je vse minulost.
  Budoucnost je na vahah. Hillary nema rada presidenta Putina a uz ho castovala nalepkami o kterych vite.
  Mezi nalepkami vsak byla i jedna neobvikla.
  Ona rekla, ze president Putin nema SOUL (coz zn. duch) a on rekl, ze ona nema BRAIN (coz zn. mozek).
  Definitivne budu volit Donalda Trumpa a vse co se bude dit predlozim k ohodnoceni , abych sabotoval vase poplatna ulhana, manipulativni media.
  nick honolulu - (ted jdu na jiny web.)

  OdpovědětVymazat
 13. Pane anonymni (9:24), Vas prispevek 3. cervence (9:24) mi dal orientaci. DEKUJI Vam ! Zacinam rozumet tomu, co se zde deje.

  Pripominam, ze za daleko mene, nez se deje zde, byl vystrilen cely office v Parizi..
  Mel by na to myslet ten zmetek, ktery vsem nadava do rudohnedych debilu, a to dokonce i statnikum.

  Byl bych rad, kdyby jste mel nejaky nick, nebo znacku, aby mi neusly Vase dalsi prispevky.
  nick honolulu
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, nevidím nikde v diskuzi 9:24. Just to make sure..

   Vymazat
 14. From honolulu to 16:14.
  Je to 4-ty prispevek z hora. (9:24) vysvetluje pocinani toho kretena, ktery vsechny urazi sprostarnami a nalepkami kazdy den.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OK, už jsem to našel. To jen potvrzuje skutečnost, že Dvořák o tom trollovi dobře ví a má ho tady vědomě. Jinak by ho z každýho serveru za ty jeho sprosťárny dávno vyhodili. No ale ono se dříve nebo později provalí, kdo ten zmetek je. And it ain't gonna be pretty.

   Vymazat
 15. Clintonová je psychopatka, od té se dá čekat jakékoli svinstvo.

  OdpovědětVymazat
 16. Copak Američani, ti si umí tu svoji "demokracii" ohlídat.

  OdpovědětVymazat