Reklama

.

.

pondělí 25. července 2016

DLR a LLR nebyly OSN uznány za teroristy


25. 7. 2016   zdroj a zdroj
Analytici OSN napočítali ve světě asi 30 tisíc aktivních teroristů, působících ve více než 100 zemích. Jak píše list Dopisovatel, Ukrajina vyjádřila politování, že v daném seznamu nejsou DLR a LLR. OSN nepovažuje DLR a LLR za teroristické formace. Jak uvádí Dopisovatel, prohlásila to ukrajinská vicepremiérka pro evropskou a euroatlantickou integraci Ivanna Klimpuš-Cinadze.


Podle ní napočítali analytici OSN ve světě asi 30 tisíc aktivních teroristů, působících ve více než 100 zemích po celém světě, ale "nevzali v úvahu tisíce teroristů, působících na východě Ukrajiny."

"Bohužel, tato zpráva určitě nebere v úvahu všechny teroristy, všechny ty příslušníky teroristických organizací, jimž musíme čelit na východě naší země," poznamenala.

Jak připomíná Dopisovatel, podle údajů OSN dosáhl celkový počet zabitých od začátku bojových akcí na Donbasu 9470 osob, dalších 21 880 osob bylo zraněno.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

49 komentářů :

 1. Ivanna Klimpuška, zaujímavé, že vaši "teroristi" si zbombardovali svoje mestá a ulice, postrieľali vlastných civilistov a deti, obrancov traktoristov a baníkov...Pokiaľ viem, toto teroristi nerobia, že by si likvidovali vlastnú"infraštruktúru"...a vlastné obyvateľstvo....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvele napísaný postreh anonym0:28! Aj keď ho zrejme najvyššia rada OSN zrejme nebrala do úvahy, ale odbornú definíciu terorizmu pri posudzovaní stavu na východe Ukrajiny, neznamená to že my tieto perly ducha Kyjevskej chunty, ktorými ospravedlňovala svoje zločiny proti svojmu obyvateľstvu, že nemusíme brať v úvahu. K Vášmu postrehu by som dodal ešte jednu otázku: akého pôvodu je meno Klimpuš-Cinadze? Pripomína mi to meno hrdinu Chorvátskeho štátu a "peršeho hrvatskego predsednika"Franje Tudjmana. Tiež "nádherné slovanské" meno:-). Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  2. Načim je potom pripomenúť nášho veľkého mysliteľa diskúsií pod článkami N.R., Pepka Vyskča: "...milujte svojich bratov-szlovanov...", ako napríklad Ukrajinčanov: Klimpuš Cinadze, Kolomojského, Rínata Achmetova, Doku Umarova, Saakaschviili, Poroschenka, Klička-bývalého "rusského okupanta", Nalivajčenka, Filatova, Gusinského, Berezovského, Garry Kasparova, a Chorvátov ako Franja Tudjmana,..Nuž tak teda tak, ako náš Pepek Vyskoč odporúča:-). Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. 0:28 Vlastní obyvatelstvo a infrastrukturu dokáží ničit právě jen teroristé. Jsou to ti řízení z Kyjeva.

   Vymazat
  4. Pochopitelně. Dávno mělo obě republiky uznat OSN a nebo alespoň vypsat nové referendum a pak dle výsledku. Prozatím teroristy je spíše "legálníů ukrajinská vláda, která místo jednání provokuje tanky a děly.....
   Neslyšel jsem totiž, že by vojáci z DLR a LLR válčili na oné legální Ukrajině.....
   A o snahách Zakarpatska a Kozáků ani nemluvě...

   Vymazat
 2. Takze to nejsou teroristi, ale Putlerovi hrdlorezove a fasisticti vlastizradci. Ted jen, co je lepsi......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekni si sám, banderovský vrahu českého národa z civilisty vraždící organizace EU/NATO, občas se soukmenovci používající ještě WW2 klávesnici po německých a lotyšských jednotkách SS, jak naložit s nacistickými zločinci, kolaboranty a 6:13 přisluhovači již odsouzených válečných zločinců Bushe ml., Blaira, Obamy a Porošenka? Naposledy jsi před námi zdrhal vatikánskou krysí stezkou.

   Vymazat
  2. Prevratil se ti nocnik, komunisticky dedecku?

   Vymazat
  3. Nádhera, k tomu není co dodat, tvoje argumentace je neprůstřelná.
   Jen houšť do těch Rusáků a rusofilů, žen i mužů, dětí i stařečků, bílých nebo rudých. Svoloč jedna.

   Namísto aby se učili od nás, slovansky mluvících keltů a germánů, jak na to. Jak lézt hlaďounce Rotschildům do análu.

   Vymazat
  4. Řezaj hrdla zrůdám tvýho ražení, tak to snad je dobře, ne? Na xindl posluhující globální obřezanecký krakatici tvýho typu je třeba mít dostatek řezníků! A hodně dloooouhý nože!:)

   Vymazat
  5. Nic jinýho tě na školení ty ussáckej poskoku bez mozku nenaučili?!!!!!

   Vymazat
  6. 6:13 Kdo se zastává vrahů žen, starců a dětí. Zaslouží si totéž, bez pardonu.

   Vymazat
  7. Anonym 6:13 - co je lepší? ..No, lepšie je byť spravodlivý. Ak sa nedávno uskutočnil Brexit a stačilo len "banálne referendum", tak prečo úspešné referendum a dokonca úspešné voľby nestačia, keď sa jedná o juhovýchodnú Ukrajinu s prevažným ruským obyvateľstvom. Hrdlorez je Porošo, lebo to riešil násilne. Aj Cameron tak mal urobiť so Škótskom? Ako ich prosil!!! MK

   Vymazat
 3. Vlastizrádci jsou v Kyjevě, ty hovado zasraný chazarský! Víš co ty kurvy mazepácký uďály, negramotnej hovade! Jak se sčuchly s německejma princátkama za zády ruské delegace? (i když šlo o pseudoruskou, tedy židobolševicku delegaci, ale i tak!). Já ti to ty kripliku rasozrádnej zhovadilej povim!Nejzásadnějším faktorem, který měl vliv na rozpad ruského vládního aparátu v hlavním městě impéria, byl jed svobodného zednářství, systematicky zaváděný do všech administrativních orgánů, které z tohoto důvodu nemohly dále normálně fungovat, v nejkritičtější minutě přivedly lid ke „chlebovému povstání“ v březnu 1917 a dovolily mu přerůst do všeruské revoluce. To, že svobodní zednáři ji provokovali a byli na ni připravení, dokazuje i samotná skutečnost sestavy Prozatímní vlády, jejíž členy se stali pouze svobodní zednáři.
  Podnět byl ten nejnevýznamnější, ale čekat už nebylo možné. Pokud by Rusko vyhrálo ve válce, stalo by se silným státem a všechny miliony mezinárodního sionismu, utracené na rozvrácení Ruska a upevnění pozic židovstva, by bylo třeba zapsat mezi výdaje jako čistou ztrátu.
  Ne nadarmo se známý americký žid bankéř Jacob Schiff po rozvrácení Ruska často chvástal, že záhuba Ruska je zvláště dílo jeho rukou, které jeho i jeho společníky stálo velké peníze.
  Jak je známo, úlohou Prozatímní vlády s Kerenským v čele bylo dovést stát do voleb do Ústavodárného shromáždění, které mělo podle plánů svobodozednářů odhlasovat rozdělení impéria na mnoho částí. Známý americký politický činitel a komentátor, žid Weinthal, na stránkách časopisu Newsweek napsal úplně jasně, že svět nemůže být spokojený, dokud Rusko zůstává nerozdělené.
  Lenin a jeho koncepce separátního míru s Německem ale tyto plány narušilo zásadním způsobem! Křížily se tu tedy plány Anglosionistů s činností německé a rakousko-uherské rozvědky. Lenin byl vyslán oním známým vlakem přes Německo a dorazil do Petrohradu v dubnu. Trocký z New Yorku byl vyslán vzápětí, aby zajistil tamtéž zájmy druhé strany! Kvůli známému zadržení v Halifaxu ale dorazil až v polovině května. Ovšem ihned se nechal kooptovat do petrohradského sovětu za bolševiky a zahájil skrytou činnost proti Leninovi! Vyprovokoval k neúspěchu odsouzené červencové povstání petrohradské posádky, v jehož průběhu zachránil život mnistrovi Prozatímní vlády eseru Černovovi. Také proto byl pak předčasně na kauci propuštěn z vězení již koncem srpna, aby využil Leninovi nepřítomnosti a ujal se vedení strany v hlavním městě. Po kornilovském puči mu Kerenský navíc vydal zbraně, aby uhájil hlavní město. V té době se vrátil Lenin z Finska, kde se skrýval protože byl na jeho osobu vydán zatykač a převzal společné vedení. Kerenský pochopil, že kostky jsou vrženy a de facto předal prakticky bez odporu moc bolševikům, v jejichž tandemu vůdců byl právě Trocký onen anglosionistický trojský kůň! Ten zaujal úmysleně místo ministra zahraničí v nové vládě která vznikla 8. listopadu 1917.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německý agent Parvus se již 14. listopadu sešel ve Vídni za přítomnosti Viktora Naumanna s ministrem Czerninem a ujistil ho, že Lenin své proklamace o právu národů na sebeurčení myslí upřímně a že bolševici nebudou klást odpor Němci požadovanému odtržení Polska, Litvy a Kuronska. Německý státní sekretář 3. prosince 1917 v důvěrném sdělení o vztahu Zahraničního úřadu k bolševikům napsal, že "rozvrácení poměrů v zemi a následné vytvoření politických poměrů které nám budou vyhovovat, to je nejdůležitější cíl naší diplomacie. Rusko se jevilo jako nejslabší článek v řetězu našich nepřátel. Úkolem bylo tedy postupně ho uvolnit a ve vhodné chvíli odstranit. To byl účel podvratných akcí, které jsme v Rusku podnikli za frontovými liniemi - napomáhat odstředivým tendencím a podporovat bolševiky. Avšak teprve tehdy, když od nás bolševici obdrželi různým cestami a pod různým oznančením trvalý zdroj financí, byli schopni vytvořit svůj vlastní prostředek propagandy, noviny Pravda, a rozšířit původně úzkou základnu své strany. " A podle očekávání již počátkem prosince byly zahájeny rozhovory o ukončení války v Brestu Litevském. Velvyslanec Mérey i přes určité komplikace doufal v rychlý a úspěšný konec rozhovorů. Dne 4. prosince informoval telegraficky Czernina, že i když se z prvního kontaktu s Rusy nedají vyvozovat definitivní závěy, je "pravděpodobné, že díky převažující roli civilistů v ruské delegaci a také díky okolnosti, že Rusové projevili neodbytnou potřebu prodiskutovat politické otázky..., bude příměří uzavřeno v nejbližších dnech" . Tento optimismus však nebyl zcela na místě. Ruská delegace požádala 6. prosince o týdenní přerušení rozhovorů s odůvodněním, že je svou vládou povolána k ústním konzulatacím do Petrohradu. 3. ledna 1918 byla zachycena depeše od Joffeho z Petrohradu adresovaná generálovi Hoffmannovi do Brestu a požadující přeložit mírové rozhovory na neutrální půdu do Stockholmu. Mezitím však do Brestu dorazili pozvaní ukrajinští delegáti a tak jak německá tak i rakousko-uherská vláda tento návrh zamítla. Hoffmann s Ludendorfem považovali nově vzniklý ukrajinský stát za protiváhu nově vzkříšeného Polska a také za baštu proti bolševismu. 24. ledna přednesl ministr Czarnin rozsáhlou řeč před zahraničním výborem rakouské delegace ve které upozornil na mimořádný význam, jaký má pro monarchii mír s Ukrajinou a sním spjaté navázání obchodních vztahů. Obsáhle se věnoval sporům bolševiků s Centrální radou a žádosti sovětské Ukrajiny o připuštění k jednání.
   Lenin zformuloval 20. ledna 1918 své stanovisko k odkládání podpisu mírové smlouvy takto: Domníval se sice, že "válečná strana má v Berlíně převahu", ale s pohledem na Trockého tvrdil, že "socialismus zrazuje ten, kdo nazvývá válku proti německému imperialismu za oprávněnou a současně přijímá pomoc anglo-francouzkých imperialistů". 24. ledna pak na zasedání ÚV bolševické strany Lenin přítomným vyložil svůj návrh odlišný od stanoviska Trockého za kterým stála většina vedení. "To co navrhuje soudruh Trocký - přerušení války, odmítnutí příměří a demobilizace armády je mezinárodní politickou demonstrací. Stažením armády vydámě Němcům Estonskou socialistickou republiku ... Pokud podepíšeme mír, vzdáme se Polska, realizujíícho právo na sebeurčení, ale zachráníme Estonskou socialistickou republiku." Bucharin a Urickij se postavili za Trockého s tím, že taková demonstrace vůči Němcům rozloží jejich armádu jako se to stalo v případě kornilovštiny. Tento postoj kritizoval Stalin, který si vysloužil od loajálního Lenina pokárání za pesimistický postoj k možnosti vypuknutí revoluce na Západě, K radikálům se přidal Dzeržinský, takže ve výsledném hlasování zvítězil souhlas s protahováním mírových rozhovorů. Trocký později tvrdil, že "nemožnost vésti dále váku byla zjevná.

   Vymazat
  2. Po této stránce nebylo mezi mnou a Leninem ani stínu názorové různosti," ve skutečnosti hledal cesty k agentům Dohody. Spory v ruském vedení se ve své zrpávě z 22. ledna 1918 zabýval baron Franz. Tento dobře informovaný diplomat z Kodaně hlásil, že "Lenin nechce brát ohledy na západní velmoci a požaduje okamžité uzavření míru s Centrálními mocnostmi i za cenu vzdání se bolševických požadavků, ... zatímco Trocký je proti tomu." Parvus ve Stockholmu sice rakousko-uherské diplomaty ujišťoval, že bolševici jsou, především v Petrohradu silní, přiznával ale spory ve stranickém vedení. Ludwig hrabě Szechényi z Haagu tvrdil, že "Trocký a Čičerin jsou s Anglií v těsných vztazích a pravděpodobně jsou v jejích službách a snaží se protahovat rozhovoru v Brestu, aby ruská revoluční propaganda získala a čas k tomu, aby se mohla u nás rozšířit". Czernin se poté soustředil na možnost využití konfliktu mezi bolševiky a Ukrajinou, která se 22. ledna prohlásila za "samostatný, nezávislý a plně suverénní stát ukrajinského lidu". Czernin ve zprávě určené císaři nadhodil řečnicku otázku, "zda by v této změněné situaci nebylo vhodné změnit taktiku a zda by nebylo na místě vést společně s ukrajinskými oddíly válku proti Petrohradu. Výhody jsu na bíledni: 1. Mohli bychom ta a pravděpodobně pouze touto cestou obdržet ukrajinské obilí, moment, který by přiměl domácí veřejnost k souhlasu s obnovením války a 2. bychom tak porazili mezinárodní revoluci, která představuje pro všechny monarchie to největší nebezpečí." Trocký tak získal pro Dohodu asi 1,5 měsíce času pro přesun vojsk USA na západní frontu a tím patrně zachránil Francii před porážkou na jaře 1918! Splnil tedy své zadání a naopak Lenin německá očekávání zklamal ...
   Jako varovné memento mu v mysli vytanut takzvaný Bljumkinův případ, na který se už málem zapomnělo. Eser J. G. Bljumkin zabil v roce 1918 německého velvyslance v Rusku hraběte Wilhelma Mirbacha, aby překazil uzavření míru s Německem. Posloužilo to jako signál ke vzpouře levicových eserů proti sovětské moci. Vzpoura byla potlačena a Bljumkin byl odsouzen k trestu smrti zastřelením. Tehdy se však do celého případu vložil Lev Trockij a odsouzení k smrti bylo nahrazeno „odpykáním trestu v bojích na obranu revoluce". Bljumkin sloužil dlouho v Trockého štábu a poté přešel do orgánů Státní politické správy.
   V roce 1929 Bljumkin při návratu z Indie do Sovětského svazu přes Konstantinopol zajel na Princovy ostrovy, kde se setkal s Trockým. Když se vrátil do vlasti, byl zatčen: buď ho sledovali v Turecku, když nastoupil na loď plující k Princovým ostrovům, nebo se před někým v Moskvě neopatrně zmínil o svém setkání s Trockým. Po krátkém soudu byl Bljumkin zastřelen.

   Vymazat
  3. A jen dodám, že toto chcípacký a vlastizrádný konání se naprosto netýkalo lidu Donbasu, ty polograotnej kreténe z 6:13, kterej jsi až po uši zajebanej v židáckých lejnolíhních! A víš proč, nedovzdělanej chcípáku lokajskej? Páč Donbasse součástí žádný "Ukrajiny" necejtil! Ten k ní připojili až právě ti bolševici, který si bereš do tý svý smrdutý tlamy debile dementní, navzdory že sám máš místo mozku jen lejno židobolševika! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Don%C4%9Bcko-krivoro%C5%BEsk%C3%A1_sov%C4%9Btsk%C3%A1_republika

   Vymazat
  4. Takový zkurvený hromadě psích lejen z 6:13 vůůůbec nevadí, že Oblast donských kozáků jeho Veličenstva cara imperátora Vší Rusi, tedy Donbas, připojil k "Ukrajině" až jakýsi Sjezd sovětů!! Ale vlastencům by to lejno nadávalo do "komunistických dědečků! Tato ohavná vopejzelá filcka mizerná z husákovsko-havlostánský prdele vylíhlá!!!

   Vymazat
  5. Proč plýtváte energií-myslíte si, že jej vaše řádky zajímají?Zajímá jej jen to, že na něj lidé ve velkém reagují- nechcete se místo toho nějak zasadit, aby to individuum bylo fyzicky nalezeno, nebo se nějak zasadit aby tady vznikl jakýsi cenzorský(a vím co píšu)spolek, který by jeho příspěvky+ reakce na něj účinně mazal?To by jej totiž jediné naštvalo, když už si tady lidi neumí pomoct a neustále na něj reagují.

   Vymazat
  6. To nadávání je jediný co mu je určeno. Text samotný ovšem je určen všem, kdo se zajímají o to, jaký podíl měli na pádu Rusi a vzniku všelijakých těch "podvraťáků" typu "Ukrajina" právě zámořští nosatci a němečtí baroni! Co mě k bádání v tomto směru vedlo? Veliké paušalizování ze strany "alternativců"! Oni např. hází Lenina s Trockým do jednoho pytle, ale tito pánové vylezli ze zcela jiných pytlů a hájili zájem zcela jiných - dokonce mezi sebou válčících stran! A to se málo ví. To jak hanebnou úlohu při tom sehrála tzv. ukrajinská delegace (dostali autonomii od nelegální, pučem nastolené vlády zednářů - tzv. Prozatímní vlády, ještě v roce 1914 byli tito separatisté za své vlastizrádné jednání zatýkáni) je jen vedlejší motiv líčení, ale zde se hodí, kvůli debiloj vykřikujcím pojmy kterým sám nemůže nikdy rozumět - jako "vlastizrádci"! Tu zradili ti "ukrajinci", čili Malorusové, kteří byli ochtni sloužit zájmům cizí moci proti své vlasti! Takovej hovad třebas vůbec netuší, že Novorusko - tedy Tavridská gubernie,, jejíž součástí je i poloostrov Krym, či Jekatěrinoslavská gubernie (později Dněpropetrovská oblast) a území Doonbasu nikdy neměly NIC společnýho s mazepovským hnutím a tudíž nemaj ani nic společnýho s žádným ukrajinsktvím"! Tak je jen přifařili, aby tak "Ukrajina" nebyla jen zemědělská oblast! Jak je možné že takové nedovzdělané debilní hovádko někdo pustil k netu!!!

   Vymazat
 4. Ale v rámci objektivity musím napsat i cosi, co se nebude zdejšímu mainstreamu líbit! Už tu byl článek o Ukrajině, o tom jak se Haličané cítí "nadřazení" nad Rusy, tedy i nad obyvateli "východní Ukrajiny", jak to zpupně nazývají. No my jsme byli lautr to samý ve vztahu ke Slovákům a Rusínům! Jakožto "nositelé státnosti" (my té skutečné, jsa vlastníci Království, Haličané jen ve vzpomínkách na knížete Danila) jsme se považovali za patrony těchto "zaostalých bratrů" a proto jsme jejich jednání proti naší republice (která zas nebyla až tak naše, ale to je na jiné téma) považovali taky za "vlastizrádné jednání" jako ten imbecil v 6:13! Přitom oni měli právo se od ČSR odtrhnout a vyhlásit si svůj "katolický stát". Oni nebyli povinni učit se "jazyk československý" ve školách, ctít MJH a Tábority, když jsou v hloubi duše papežencema. Byl to z naší strany vůči nim stejný teror jako dnes když se zvrhlá ukronacistická verbež pokouší pravoslavné ruské obyvatelstvo Novoruska ukrajinizovat a nutit učit nějakou hatmatilku a ctít katolického knížete Danila a dokonce stavět pomníky Banderovi a plivat na vlastní předky za to že byli Rusové a sloužili Rusku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Priateľ z 8:24! Vďaka za empatické riadky. Voči Slovákom. My sme spojením s "českými zemími" veľa získali. Po prvé: Konečne sa r.1918 stala slovenčina úradným jazykom.Dovtedy nemčina a maďarčina. Po druhé:Mali sme svoju slovenskú vládu v Bratislave. Ako fungovala vtedy, vidíme aj dnes. Po tretie: V školách sme sa čiastočne - recipročne - učili dejiny a literatúru oboch národov, ale ťažisko bolo na vlastných dejinách a literatúre.Čiže záverom: Urobilo sa dosť chýb, teraz sme múdrejší, ale Československá republika bola na dobrej úrovni. Aj po národnostnej politickej stránke, nepotláčali sa etniká.

   Vymazat
  2. Chodím na slovenský web o historii a filosofii a tam v diskusi (jsem nick Valduk) se malinko škádlíme s adminem (nick prop) - https://www.protiprudu.org/trianonska-krivda-no-a-co/

   Vymazat
 5. 8:24
  :o) Tak tomu říkám výprask.

  Stejně si myslím, že si tady na NR pěstují taková prasata, jako ten nekrofil z 6:13 záměrně. Pokud to ošem není jeden z adminů.
  Možná pro větší frekvenci v diskuzích.
  Když jsem občas, velice mírně zareagoval na ten zdejší hnis, byl jsem několikrát smazán.
  Škoda slov.

  OdpovědětVymazat
 6. ámin.... ví o tom hodně, ten chlapec. Hvala. jenže dějiny tak jak se staly skutečně, to dnes nikoho nezajímá, nikde se to neučí, vše se raději zamlčí než objasní. Zkrátka žijeme v povrchnosti, což lenochům vyhovuje. Raději jsou lovit Pokémony než by se začetli do hodnotné knihy. Nevidím to s našim národem moc dobře, ale já už jsem ten dědek chcíplej komunistickej a nějak už dožiju...
  Vám ale přeju všechno dobré

  S.

  OdpovědětVymazat
 7. Skvělé komentáře,díky !
  hl.7:31,7:34,7:36-----to nemá chybu.
  (ale vůbec všem díky za poučení)
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem důkladně studoval prameny - toto je jen výseč. A ty jasně prokazují, že Lenin nikomu než sobě a vým vizím nesloužil! Byl c. k. rakouskou tajnou policií evidován jako "protiruský aktivista", což bylo zapříčiněno tím, ž po něm šla carská policie. Ovšem v německém generálním štábu si to špatně vyložili. Když se obrátili na Parvuse, prostřednictvím německého konzula na jaře 1915 v Istanbulu, kde on tehdy dlel, tak netušili že si zadělávaj n pořádný potíže. Parus jim slíbil že Lenina zaangažuje a ihned se vydal vlakem do Curychu, kde žil v emigraci Lenin s manželkou. Ten s ním při prvním zazvonění vyrazil dveře, páč mu nevěřil - znal ho z hnutí (oba byli socdemáci) a nesnášel ho! Ale pak pochopil že co říká je pravda - totiž že cesta k revoluci může vést pouze přes porážku Ruska a tak se k této vlastizrádné misi připojil. Parvusův motiv byl ten že usiloval o to stanout v čele Ruské národní banky až Lenin uchopí moc, což mu tento odepřel slovy: "Revoluce se nedá vyhrát špinavýma rukama". Naproti tomu Lev Bronstein byl zaangažován později, když se Wilson dozvěděl o německém plánu s vyřazením Ruska z války revolucí. Trocký se stal nástrojme wallstreetských sionistů s cílem zvrátit Leninovy plány a udržet Rusko ve válce stůj co stůj a když to bude možné, nahradit Lenina ve vedení bolševiků. Trocký se chopil příležitosti stát se "vůdcem světové revoluce", kdyby se mu podařilo splnit své zadání ...

   Vymazat
  2. Víš proč je to tak důležitý, vlaštovko? Páč často slýcháme blbost že bolševiky v Rusku dosadili židovští bankéři!A by zničili Rusko. Ale to je omyl. K tomuto účelu byl svržen car a nahrazen vládou zednářů - tzv. Prozatímní vládou! Ta již během své vlastizrádné činnosti stihla dát autonomii kdekomu - Ukrajinci počínaje, přes Finsko až po arménské dašnaky! Zkrátka splnila veškerá očekávání - včetně toho hlavního, že Rusové nebudou mít hlavní slovo na poválečné mírové konferenci, jaké by jim vzhledem k obětem a zásluhám nesporně patřilo! Nastolovat tam bolševismus nepotřebovali! Ač je nám to často omíláno alternativci. K tomu došlo opravdu historickým omylem! A to právě ze strany německého genštábu. Lenin ale sám o sobě bez zásahů Trockého do dění, by patrně uzavřel mír s Centrálními mocnostmi již v prosinci či počátkem ledna 1918 a pak se snažil s nimi ve spolku donutit k uzavření míru i Antantu. Rozhodně by nepřipustil vítězství Západu na Německem! Ne bez všeobecné revoluce. Však také podpořil rapallský proces rusko-německého sbližování, který trockisté chtěli torpédovat. Zkrátka Lenin byl navzdory charakteristice c. k. tajné policie Eurazijcem.

   Vymazat
 8. efpe26. července 2016 7:49
  Proč plýtváte energií (na 6:13)-myslíte si, že jej vaše řádky zajímají?Zajímá jej jen to, že na něj lidé ve velkém reagují- nechcete se místo toho nějak zasadit, aby to individuum bylo fyzicky nalezeno,...
  Jsem pro, kdo ty hulváty a us-štváče odhalí bude hrdina a dost pomůže kvalitě příspěvků.
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale opravdu ubohý kretén. To si myslím a samozřejmě souhlasím s případným výmazem mého textu cenzorem.

   Vymazat
  2. 15:17 By tě měli vymazat i ze světa. Koukám, že kolega 11:08 trefil pořádně hřebíček na hlavičku. Z toho šoku jsi zapomněl naučené nadávky :o))))

   Vymazat
 9. Bohužel zpráva OSN nepočítá banderovské teroristy vysílané proti civilnímu obyvatelstvu na východě země, které se odmítá podřídit fašistické kyjevské chuntě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1131 = a dále zpráva nepočítá ani s druhou stranou - sepratisty, hojně podporovanými Ruskými vojáky v převlečení za zelené žabáky. Ti také střílí do civilního obyvatelstva a nezřídka si z nich dělají i živé štíty.

   Vymazat
 10. Václav Klaus mladší - nejsem mu sice nakloněn, ale to jeho sdělní je takové, jak bych jej sám napsal, tak jak se k problematice migrantů a nebezpečí teroru z jejich strany vyjadřuji.
  https://www.novinky.cz/komentare/410063-komentar-do-bavorska-vaclav-klaus-ml.html
  Pokud můžete, pošlete odkaz na jeho komentář svým přátelům
  Výňatek z komentáře:
  "Nechci si „zvykat“ na to, že se v Kotvě bude střílet, v Posázavském acifiku cestou na nedělní rodinný výlet bude někdo útočit sekyrou. Že cestou do centra budu muset Libeň objet přes Holešovice (nebo naopak), protože tam bude No go zóna neboli jiný svět, kde Čech nebude vítán. Svět s vlastními pravidly.

  Nevidím jinou cestu než odmítnout evropské přerozdělování migrantů (tedy odmítnout tuto vládu, která ho bez odporu provádí) a začít hlídat hranice. Chránit si naši zatím relativně bezpečnou zemi. I za cenu roztržky s Evropskou unií.
  Jistě bychom za to zaplatili vysokou cenu (nám by se EU mstila daleko účinněji než Britům).

  Ale já jsem připravený dát si večer 2 piva místo 3. Koupit si nové auto za 9 let, a ne za 6. Nebo jet na dovolenou na týden místo 14 dnů.

  Naopak nejsem připraven říkat dětem – nejezdi metrem, tady je to hrozně nebezpečné na těchhle stanicích. Nebo – tam nepůjdeš, vždyť je to kousek od Holešovic, je to nebezpečné."...
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to omezení ani nemusí přijít, protože jako stát ušetříme ohromné prachy za živení těch čmoudů. Podle statistik se do normálního pracovního procesu zařadilo pouze 5%! z celkového počtu těch "uvítaných". Ostatní vysávají pouze sociální systém, kradou, loupí, vytvářejí gheta..., znásilňují atd. Když tak dneska poslouchám zprávy jak je nám sem začínají proti naší vůli (a tím myslím minimálně 85% obyvatel) ty zmrdi cpát, mám hroznou chuť někoho pořádně nakopnout do držky. Doufám, že na ty šmejdy dojde a dočkají se v blízké budoucnosti spravedlivých procesů s patřičně tvrdými tresty. Když si ty hovada tak moc přejí tady zavést právo šária, tak by se jim ty tresty mohli podle něj taky aplikovat. Nechci být ve společnosti EU sojuzu, která nám bude nutit dělat věci proti vůli obyvatelstva. Jak ty kokoti s tím lidským matrošem, evropským lidem, chtěj spolupracovat a vycházet ty filcky z Bruselu odtržený od reality, když už je teď všichni nenáviděj. To bude mazec až to bouchne. Přeju jim šmejdům to nejhorší za tu potupu všech evropských národů co jim způsobují a za nebezpečí co jim i nám připravují. Omlouvám se za to trochu expresivní vyjádření pocitů, ale jinak se ty hovada opravdu nedají popsat.

   Vymazat
  2. 11:37 Není podivné, že když totéž říkal Zeman, tak se za něj ODSáci a TOPáci "styděli" a organizovali šaškárny s červenými kartami? Dnes, když vidí, že by ve volbách totálně pohořeli, tak obrací. Nevěřím jim ani pozdrav. Zemanovi před návštěvou Moskvy a Pekingu vyčítali, jak "narušuje jednotu EU". Dnes vládě naopak vyčítají, že "se EU málo protiví". No, nejsou to komici? Zřejmě spoléhají na to, že paměť stáda je max.3 mšsíce.

   Vymazat
  3. Jediný řešení je volit změnu. Tzn. strany které nebyly zatím u koryta a které zastaví tu šílenost, co se teď odehrává v Evropě. Jak se nechají lidi zase oblbnout sliby a uchlácholit sladkými řečičkami a koblihami, tak změna přijde bohužel až povstáním, či revoluci, jak chcete, nebo válkou a to by byla katastrofa. Některé státy už mají tímto směrem řádně nakročeno.

   Vymazat
 11. "Ještě že nezařadili mezi teroristy pro ruských sympatizantů" to by byl gol.Pepek Viskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu,že píšeš ruskou gramatikou,nedivím se Tvé provokaci. Snaž se lépe.

   Vymazat
 12. Delám si s každého prdel i s Pepka Viskoča skutečného Palmera,to ríkam ja nick Pepek Viskoč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je evidentní, že se jedná o placeného provokatéra nebo redakční roztleskávačku, těch klerofašistických nor odkud vylézají je vícero, odlišují se pouze stupněm imbecility a hulvátství. Několik si jich pěstují i na facebookové diskuzi cz.sputniknews.com, což má hodně společného s hanobením národa, rasy a přesvědčení a patrně se tento web ocitne na seznamu protiruské propagandy.

   Vymazat
 13. OSN zapoměla na Pravoseky a kyjevskou juntu terorizující jinak smýšlející Ukrajince.

  OdpovědětVymazat
 14. Krvežíznivá smečka obstarožních plkoušů z novinek opět nezklamala. Je tady v celé své kráse. Diskuze jsou sprosté, hnusné, a pořád dokola o ničem. Generace zvoničů klíčema má nejvíc co žvanit a nadávat. Na cokoliv. Spíš takhle zalézt a držet huby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak sem nelez tupoune a pusť si zprávy na čt1. A někde v hospodě tyhle vychytralý slinty raději neventiluj, protože bys mohl od těch "krvežíznivejch plkoušů" dostat na rypec

   Vymazat
  2. Nevychovaný spratek nezklamal, je to zneuznaný grafoman se sáhlodlouhými příspěvky ovšem natolik mimo mísu, že je nikdo nečte, který trpí stihomamem, že mu ostatní zabírají místo na nástěnce a jeden ze 2 až 3 deviantních pacientů MUDr. Ivana Davida, kteří se chodí ukájet na diskuzi Nové republiky nadáváním čtenářům a pronásledováním domnělých důchodců a komunistů.

   Vymazat
  3. Je opravdu nutné, aby v diskuzi zůstávaly příspěvky, které nemají nic společného s tématem článku? Učte se u Aeronetu, tam vyřadili Americký dům a Evropské hodnoty a je klid.

   Vymazat
 15. PO LIB TE MIPR DEL ČR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekni Poserplínovi,třeba ho vzbudíš

   Vymazat
 16. Držím vám palce vboji s fašisty kamarádi šachťori . Horník z OKD .

  OdpovědětVymazat