Reklama

.

.

pondělí 25. července 2016

Důležité: Armády DLR a LLR odrazily pokus o průlom OSU, nepřítel utrpěl ztráty


25. 7. 2016    zdroj
Armády DLR a LLR odrazily pokus OSU o průlom na linii dotyku, když odsunuly skupiny nepřítele na původní pozice. OSU utrpěly ztráty na životech. V oblasti Doněckého letiště zmařily síly DLR pokus ukrajinské sabotážní a průzkumné skupiny o proniknutí do týlu svých armádních jednotek.


"V prostoru obce Opytnoje byla zaznamenána aktivita sabotážní a průzkumné skupiny nepřítele. Sabotážní a průzkumná skupina o počtu 12 osob, která se snažila o proniknutí do týlu jednotek DLR, byla zastavena střelbou z pěchotních zbraní, v jejímž důsledku nepřítel ustoupil na původní pozice.

Ztráty nepřítele činily 10 mrtvých a zraněných," řekl nonářům zástupce velitele operačního velení DLR Eduard Basurin.

V lidové domobraně LLR byla zase podána zpráva o odražení útoku OSU v oblasti obcí Kalinovo Popasnaja.

"Jednotka nepřítele ze struktury 59. zvláštní motorizované pěchotní brigády provedla útok na přední okraj jednotek Lidové domobrany LLR s cílem vyprovokování porušení Minských dohod.

Palbou z Minskými dohodami povolených zbraní byl nepřítel zastaven a odražen na původní pozice a utrpěl při tom ztráty v počtu 3 mrtvých a 5 zraněných," bylo oznámeno v resortu obrany LLR.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

11 komentářů :

 1. Jen tak dál, pěkně likvidovat novodobé banderovce.

  OdpovědětVymazat
 2. Kde byla slavná OBSE?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OBSE je jen nato aby prozradila pozice domobrany,to je jeji ukol,nic vic.

   Vymazat
 3. Zase dostali do kožichu.... Myslím, že si nedají pokoj, dokud ukrajinský lid nepovstane a nevyžene ty fašouny. Respekt k separatistům, jsou to hrdinové dnešní doby.

  OdpovědětVymazat
 4. Všichni obviňují Rusko , že válčí na Okrajině. Putin by měl vydat rozkaz aby bylo pomoženo separatistům a banderovce zahnat až na Dněpr a pak by klid jako je na Krymu. Jinak utrpení obyvatel západní části Ukrajiny nebude brát konce. Jenom se podívejte na Sýrii co od začátku roku dokázal. Zato amíci stále postupují na Mosul více než rok a nic se neděje....

  OdpovědětVymazat
 5. Je to tak, všetci obviňujú Putina a Rusko. Ešte aj jeho humanitárna potravinová pomoc im bola v očiach.Veď keby vojensky zasiahol, na čo natovské hyeny čakajú, rozpútala by sa už naozaj vojna. Ako prebieha pochod pravoslávia na Ukrajine smerom do Kyjeva? Za mier a lásku? Obávam sa, že takými krysami ako je kyjevská chunta a nulandcompanie, že tým to neotrasie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. žiadna vojna by nebola. Tak ako usmernili Gruzíncov tak by to skončilo aj s Ukrajinou. Ak si niekto myslí, že NATO by sa pustilo do vojny s Ruskom tak je na veľkom omyle. NATO má tých prehier už dosť.

   Vymazat
 6. kakaove prasiatko sa pokakalo ze na hranici budu neake divizie ,kto mal reci ze nauci zapad bojovat proti rusku?prasiatko ma teraz z toho sracky.je otazkou casu kedy toho prostituta ukrajinci zoberu na zodpovednost a dostane to co si zasluzi.

  OdpovědětVymazat
 7. kakaove prasiatko sa pokakalo ze na hranici budu neake divizie ,kto mal reci ze nauci zapad bojovat proti rusku?prasiatko ma teraz z toho sracky.je otazkou casu kedy toho prostituta ukrajinci zoberu na zodpovednost a dostane to co si zasluzi.

  OdpovědětVymazat
 8. kakaove prasiatko sa pokakalo ze na hranici budu neake divizie ,kto mal reci ze nauci zapad bojovat proti rusku?prasiatko ma teraz z toho sracky.je otazkou casu kedy toho prostituta ukrajinci zoberu na zodpovednost a dostane to co si zasluzi.

  OdpovědětVymazat
 9. kakaove prasiatko sa pokakalo ze na hranici budu neake divizie ,kto mal reci ze nauci zapad bojovat proti rusku?prasiatko ma teraz z toho sracky.je otazkou casu kedy toho prostituta ukrajinci zoberu na zodpovednost a dostane to co si zasluzi.

  OdpovědětVymazat