Reklama

sobota 2. července 2016

EU potvrzuje fašistické tendence. Po referendu v Británii chce ještě pevněji spoutat členské státy

2. 7. 2016   Stop multikulturnímu fanatismu

Je nutné, aby všechny členské státy co nejrychleji převzali jednotnou měnu, vyloučíme angličtinu jako úřední jazyk EU. Taková slova, která jasně potvrzují, že nikým nevolení úředníci nemají v sobě sni špetku svědomí. Pronášejí je evropští lídři poté, co se Britové rozhodli, že opustí tento svazek, jenž se již netají pokusy o zničení státní suverenity svých členů. 
Ještě před referendem Jucker na adresu Britů vyslal výhrůžky, že pokud vystoupí, bude s nimi jednáno jako s dezertéry. A v Bruselu se Nigela Farrage dokonce Juncker zeptal: „Co tady vůbec děláte?“ Na což mu jedna z hlavních tváří kampaně za brexit odpověděla: „Já jsem byl lidmi zvolen, abych tu byl, co vy?Kampaň plná naprostých nesmyslů


Už od jednání Camerona s EU poté, co vyhrál volby a oficiálně slíbil, že vypíše referendum o setrvání Velké Británie v EU, šel britský premiér ostře proti brexitu. Jeho slova doslova naháněla strach, ale mnozí se jim prostě smáli. Cameron přitom vůbec nezačal špatně, ale zřejmě zpanikařil, když viděl preference, které až o 15% favorizovaly opuštění EU. Možné potíže s jednáním s členskými státy EU, kdy polopravdivě uváděl, že Británie přijde o volný pohyb zboží a osob, doslova nabil ostré.

Přes ekonomiku, selhání britské měny, klesání akcií a zdražování rychle přešel doslova k filozofickým zbraním hromadného ničení. Nejdříve nenápadně prohlásil, že opuštění Británie nahrává Rusku. Jak jinak, že. Pak zvětšil kalibr a řekl, že brexit pomůže i Islámskému státu. A nakonec, aby toho trapného vyhrožování nebylo dost, řekl, že „leave“ ohrozí mír na Západě. Mimochodem, řekl to jen 6 týdnů po teroristických útocích v Bruselu. Cameronovi se pak v diskusích smáli. „Co přijde dříve? Třetí světová, nebo globální krize způsobená brexitem?“ zeptal se ho Fasai Islam, politický komentátor Sky News, a zasloužil se o potlesk i od části tábora odpůrců brexitu, kterým též přišla kampaň premiéra jako směšná a přehnaná.

 

O vraždě, která se hodila v kampani, se již nemluví


Velký zastánce EU a reportér iDNES.cz Mánert v den vyhlášení výsledků referenda na svém Twitteru a později i v on-line reportáži sdílel obrázek pietního místa političky Jo Cox, která byla zavražděna týden před referendem. A vlastně měl velmi dobrý postřeh. Napsal, že pieta, která byla ještě den předtím přímo u schodiště, aby byla vidět, byla ihned po vyhlášení výsledků referenda odsunuta do koutu náměstí. Jo Cox neposloužila, jak měla. Ať byla její smrt motivována čímkoliv, využívali jí v médiích odpůrci brexitu jako poslední argument.

Její vraždu způsobila nenávist,“ říkali politici a tvrdil to i Cameron. Dva dny po její vraždě otočili odpůrci brexitu skóre v průzkumech z 45:55 na 51:49. Měl to být zlom, který rozhodně o setrvání Británie v dokonalé unii, která se nemýlí. Vždyť i průzkumy po uzavření volebních místností potvrdily přání evropských bohatě placených úředníků, 52:48 pro setrvání. Jaké překvapení a šok způsobilo vyhlášení výsledků, které bylo přesně opačné, než uváděl poslední průzkum.

Ekonomika se stabilizovala za pouhý týden


Na to okamžitě zareagovala britská měna. Libra klesla na pětileté minimum, které média prezentovala lživě jako třicetileté. Níže přitom byla v roce 2009, 2010 a 2011, a to v porovnání s korunou, dolarem u eurem. Klesání měny navíc bankéři přímo ovlivňují. Média v té souvislosti mluvila hlavně o negativech slábnutí měny. Toto slábnutí však například uměle drží i naše, Česká národní banka, v tomto případě by nás tedy zajímalo, proč drží korunu na nějaké hranici i za cenu jejího umělého tlačení dolů, když to přináší taková negativa, jak tvrdí média.

Měna sice nadále klesá, ale zvláštní je, že dovozové zboží z Británie nezlevňuje. Slabší měna navíc, dle dlouhodobé praxe, posiluje kupní sílu turistů, podporuje tedy cestovní ruch a tím pádem nabízí jak negativa (například pro naše vývozce do Británie), tak pozitiva. Urážlivost bankéřů nezpůsobila zatím žádnou výraznou katastrofu, a co víc. Akcie, které klesaly a trh, jenž se ještě před pěti dny zdál jako osoba stojící na kraji propasti, se stabilizovaly na své původní hodnoty. Cena ropy stoupá, ale to je již dlouhodobý trend po předchozím několikaměsíčním trvalém poklesu.

Nenávist vůči voličům brexitu


Poté, co vyšlo najevo, kdo jak hlasoval, se mladí dali na odpor. Vlna nenávisti vůči voličům leave byla na Twitteru ohromná a tak intenzivní, že voliči pro brexit raději na síti mlčeli a potichu sledovali nenávistnou kampaň proti lidem, kteří si dovolili mít jiný názor. Mladí, přestože jejich účast mezi 18 a 24 lety sotva přesáhla jednu třetinu, začali útočit na starší. Jen si to představte. Jste voják, veterán, bojovali jste proti nacistům a pak vám devatenáctiletý absolvent střední školy řekne, že nemáte právo volit.

Ohromná kampaň médií vyvrcholila na hromadě lží o údajné petici, kterou podepisovali spíše cizinci a slavní mrtví než opravdoví Britové, Londýn v čele s muslimským starostou požaduje oddělení od zbytku Británie, Skotsko po dvou letech opět volá po referendu o osamostatnění. Z Velké Británie se v očích novinářů stává malá. Voliči brexitu jsou na síti obětí kyberšikany, kterou podporuje i iDNES.cz, jenž pak napíše „šokující“ a „překvapující“ článek o tom, jak jsou odpůrci EU šikanováni. Lidé, kteří chtějí zůstat v údajně demokratické EU, volají po zrušení práva volit pro starší občany, kteří prý„v Británii mimo EU budou žít kratší dobu než mladí.


Voliči se po úvodní panice odpůrců brexitu na síti začali probouzet až skoro po týdnu, počkali, až ti, kteří je bez milosti označují za xenofoby a rasisty, trochu utichnou a začali s protiakcí. Slušnými upozorněními dávali najevo, že poražená strana nedovede respektovat názor jiný, než mají oni sami. Je téměř jisté, že pokud by si Britové odhlasovali setrvání v EU, nikdo by po novém referendu nevolal.

Po brexitu navíc údajně začal stoupat počet rasově motivovaných útoků směrem k muslimům o Polákům. Pomineme-li, že minimálně v případě muslimů se o rasismus nejedná, neboť jsou zastoupeni ve více rasách, nenávist proti bělochům a starším lidem, kterou potvrdila i prounijní demonstrace, média nezmiňují. Je to skoro až absurdní. Na demonstraci byl zabaven i transparent, který starší bělochy prosí, aby zemřeli.Naše chyba? Ne. Řešení jsou pevná pouta


A myslíte si, že krom voličů by nějakou pokoru projevili i samotní představitelé? Nejen euroskeptici, ale i Cameron či Sobotka projevili zájem o reformu EU zevnitř, aby lidé neměli motivaci vyhlašovat referenda, či je požadovat. Juncker a spol. však jednají opačně. Angličtina bude odstraněna jako úřední jazyk, Juncker důrazně doporučil europoslancům, ať se nebaví s Brity. Také existuje velká pravděpodobnost na zrychlení europrocesu, který vyvrcholí společnou měnou.

Britové určitě nevolili brexit kvůli spolčenému trhu. Jedná se zcela jistě například o to, že členské státy přicházejí o svojí suverenitu. Království má 45% zákoníku seskládaného z nařízení EU. To je téměř polovina všech pravidel země a navíc od úředníků, které nikdo nevolí, kteří jsou jmenováni. Volby tu sice jsou, ale Evropský parlament pořád podléhá Evropské komisi a nemá zákonodárné právo. Má pouze nárok volat po úpravách těch zákonů, které vzejdou z Evropské komise, která je tou, kam není volen nikdo.

Místo Povolení uzd tak EU směřuje ještě více k jejich utažení. Euro dává zemím velké závazky, připoutání k zákonům EU může vytvořit argumenty, proč z ní nevystoupit. Protože by to prostě zkrátka byla moc těžká práce s tím, navrhnout samostatné zákony.

Demokracie ano, ale musíme vyhrát


Ihned po referendu zpravodaj Českého rozhlasu řekl, že předseda Schulz prohlásil „žádná další referenda nebudou,“ Sám řekl, že se neví, co tím myslel, ale asi tím chtěl vyslat signál k uklidnění. Neboli vyhrajeme-li, je všechno v pořádku a fašistická ultrapravicová společnost jen neumí prohrávat, viz například prezidentské volby v Rakousku. Najednou je vše jinak. EU prohrála velkou volbu, téměř dvacet milionů jejích obyvatel unii odmítlo.

V rámci takzvané demokracie EU dokonce úředníci prohlašují, že referenda jsou nesmysly, kdy nevzdělaný dav rozhoduje za vzdělané politiky, kteří mají přeci přehled. Jak je však vidět, ani výhrůžky, ani nenávist a ani uražené trestání britské ekonomiky nepomohly k tomu, aby lidé politickým řečem uvěřili. I přes to všechno hlasovalo 52% pro brexit. Kdyby nebylo té extrémní masáže, je téměř jisté, že by ta převaha byla daleko výraznější. Lidé se prostě na poslední chvíli mnohdy báli hlasovat „leave“.

34 komentářů :

 1. Soudruzi,

  ale pro Brexit nehlasovali britští komouši, levé křídlo labouristů pod vedením Corbyna. Ti naopak podporují EU kde mohou a jsou to fanatičtí vítači migrantů. A tak to je v celé Evropě. A Britové také nestojí autoritativní vládu ani o nějakého Putina či někoho podobného.
  Vy tady jste taková anomálie, nacionalističtí komouši.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ještě to tak soudruhu, EU je samozřejmě od samého počátku projekt evropských levičáků a zákonitě jako vše co levičák vymyslí půjde do kopru.Proč do toho proboha furt cpeš Putina ? Co ten s tím má společného ?

   Smazat
  2. Pepku, zameč a vyskoč!

   Smazat
  3. Doktor Pokud vím osvícený předseda KSČM Filip je také pro imigranty.....(na rozdíl od členské základny,která tohoto korytáře nezajímá..)

   Smazat
  4. Jsi hňup kterej ví hovno. Přečti si někdy debile pana Kai Murrose, snad se ti v tý židomainstrýmem zpitomělý kebzně krapet rozsvítí (funguje už jen Uloz.to) - http://revolta114.blogspot.cz/2013/04/kai-murros-revoluce-jak-na-ni-v-moderni.html

   Smazat
 2. Společenská hodnota multikulti individua = (100H / P) * (Q * 100H)

  kde H = hovno; P = počet členů Ztohoven; Q = IQ idiota
  Vzoreček má univerzální platnost rovněž pro Anonymní 2. července 2016 10:16 a jim podobné pussy tak, jak se sami prezentují.

  OdpovědětSmazat
 3. Je zajímavé, jak se tzv. levice zprznila vítačskou kulturou. Jak mohli připustit takovou diskreditaci - Sobotka, Zaorálek.
  Teď s tím již nic nenadělají, když lezli do unijního zadku. Každý to o nich ví.
  Jenže ani pravice není nic extra. Je to úplně to samé, jen v jiné barvě. Jakoby všem dávali noty z jedné centrály. Asi od stolu ožralého Junckera.

  OdpovědětSmazat
 4. Kde jsem jen takový názor slyšel?
  Ale ano již jsem si vzpomněl, to je ten správný přístup, jako na Ukrajině. Zakážeme řeč, a budeme anglicky hovořící popřípadě i střílet.
  Již je vidět odkud ukrové brali rozum.

  A EU se začíná hroutit sama do sebe. Stane se z ní černá díra. Třeba za to všechno může ten urychlovač částic. Jedna asi ulétla a Junckera potrefila. A jak známo, potrefená husa nejvíc kejhá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Junckera trefila částice démona alkoholu, po ní začne vždycky pěkně vyvádět, nikoliv však zmíněný urychlovač částic v Cernu.

   Smazat
  2. Jak to, že v běžné práci, když zjistí alkohol na pracovišti, tak zaměstnanec okamžitě letí, a tohoto přiblbla tam trpí. To jsou asi nalití všichni, proto drží spolu basu.
   Je to jen banda ožralů, šoustalů a mamonářů.

   Smazat
 5. Schulz, Tusk, frau Makrela, Holland, Juncker stáhli pseudodemokracii do diktátu a žaláře národů, na úplně dno, měli by okamžitě rezignovat.Bohužel, tyto "nadelity" vůbec nic nepochopily a nikdy nic nepochopí.Rozpad Eurosojuzu nastává, půjde pomalu k bodu zvratu-k nakloněné rovině, poté nabere rychlý spád.Nadelity jdou tím správným směrem-více Evropy, více migrantů, více islámu, zákaz anglického jazyka, okamžité zavedení bezcenného teura-toyra, zákaz referend, za chvíli i zákaz jakýchkoliv voleb vůbec,zákaz topinkovačů, varných konvic, vysavačů, zakřivených banánů a okurek, eurofašismus tak vzkvétá.Otík Sabotků se domnívá, že bez EU nepřežijeme, ale, ale, Otíku, ale přežijeme, bez vás, Socanů.Vy, europaraziti, pevně přikurtování v eurokřeslech, půjdete od tučného válu do výroby, abyste si vážili obyčejných lidí, kteří vytvářejí státu hodnoty.Vybudujeme si znovu soběstačnost bez dotací na cyklostezky a další euronesmysly.

  OdpovědětSmazat
 6. No, ted kdyz se na UA vy..srala EU ,Osman Ferradzi i cerna opice tak by se mel hnev lidu obratit proti tomu chlivu v Kijeve a vystrilet to tam do nohy! A jednoznacne to tak kamsi speje,protoze ty hovada vzali narodu vsechny iluze a budoucnost!
  Jestlize se to tam nevycisti od toho hnoje a nevydezinfikuje,s Ukrajinou se za stavajicich podminek nikdo bavit nebude.Musi zakonite prijit to co se stane a ten trend se prenese vice-mene do cely vychodni europy.Myslim ze to bude poradna mela!!!

  OdpovědětSmazat
 7. A když se tady tak pitomě zase hádáte ( jak obvyklé a stálé!) vysvětlete několika větami, co si myslíte o faktu, že všichni politici, zbohatlíci, zlodějští šmejdi, všechna ta špinavá sebranka, která na "lid" totálně sere, ta mocí mermo chce a potřebuje být v EU ( k čemu - proč? - že rozkrádají evropské dotace?) Udělají pro to všechno, kdejakou špinavost, zaplatí vrahy, podvraceče i podvraťáky a mediální kurvy ( oni můžou, protože mají peníze) jen aby se zůstalo v EU. Budou sice evropský vyžraný úřednický parazity kárat ale zároveň obhajovat, protože paraziti na celém světě mají shodné zájmy ... mít na čem a na kom parazitovat. Bez práce takové prachy, být nadlidmi, bohy ... no to musí být pak sebevědomí! Vždycky to bude jen válka mezi zbohatlickou plus politickou ( protože vždycky jedno jsou) verbeží, a ostatními lidmi, kteří nemají na bydlení, na jídlo, na obědy pro děti ve školách, na lékaře apod. Bože - proč se to těm bohatým prasatům zdá tak nelogické a nepochopitelné? Ať jim někdo zavře přístup k účtům alespoň na rok - ať zkusí bydlet na ubytovně takový prase pitomý - a pak ať kydá někde v parlamentu ty jejich sračky! Současnou dobu vůbec nechápu. Válka přežraných prasat proti občanům - a kdo teda by na tu sebranku pracoval, kdyby se všichni občané rozhodli žít z dávek? Jak by je donutili pokračovat v otrocké práci - bičem? Dovezli by si jiné otroky? Odkud? Nebo už s tím počítají, a preventivně si do Evropy dovážejí ty hnědáky? A pak se přehodí score - bílí budou na dávkách, a hnědáci pracovat? Jsem zvědav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý si chce tam nahoře nakrást,než skončí.Pan ministr dopravy bude zavádět do vlaků průvodčím čtečky platebních karet,jelikož když cestující pospíchá,zapomene peníze a v kapce žádné drobné,zaplatí kartou.Dopravci se prý prohnou.Zpočátku to bude stát stamiliony.Ale že ne každý má kartu,neřeší.A kdo skáče na poslední chvíli do vlaku?Bezdomovci,nepřizpůsobiví,feťáci,nová móda migranti.A ti určitě,ale určitě žaldnou platební kartu nemají!!A na obzoru máme další velký tunel.

   Smazat
 8. http://zvedavec.org/komentare/2016/07/6945-brexit-jak-britove-ztratili-duveru-sve-vlady.htm

  OdpovědětSmazat
 9. Plat 7.957 EUR (cca 6.200 po odvodech) 218.000 (170.000) Kč
  Příspěvky
  Na všeobecné výdaje 4.299 EUR 118.000 Kč
  Roční příspěvek na cestovní výdaje 4.243 EUR 116.000 Kč
  Na asistenty 21.209 EUR 581.000 Kč
  Denní příspěvek (diety) 304 EUR/den na schůzi orgánu EP 8.300 Kč/den

  Ale tam makaji!!! Ne jako v práci u stroje, nebo s montážní brašnou. To obyčejný gojím nepochopí a proto ho popadá závist, chtěl by referendum, nechce přijímat uprchlíky a jít do války s Ruskem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Schulz přitom nemá ani maturitu. Pro přístup ke korytu je potřebná pouze křivá páteř.

   Smazat
  2. Přesně tak. K čemu je studium a dřina, když si lze vydělat jednodušeji. A někteří ještě řeknou: "Panečku, ten si umí vydělat". Jestli je umění být hajzlem, tak již opravdu nevím.

   Smazat
 10. Vystoupení z EU se stalo horkým tématem minoritních a většinou populistických stran. Je snadné něco zrušit, nebo z něčeho odejít, než přijít s reformním programem.

  Když se vydáte nějakým směrem (vektorem), tak se podívejte na horizont, kam vede. A tyhle proti-EU tendence vedou k rozkladu EU a Evropě ve stavu před 100 lety; rozhádaným ostrůvkům nevraživosti, které se jeden po druhém stanou lovnou zvěří. Evropská Unie je projekt, který má Evropu posílit, nikoliv oslabit, a to se podařilo.

  Každý Evropský stát sám za sebe je jen malý nárůdek, EU je o integraci, nedělejte z toho vězení a ze sebe hlupáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:11 - EU je především nacistický projekt(mezi zakládajícími členy byli nacisti).
   Bez tohoto spolku bychom na tom dnes nebyli takhle špatně:
   http://czechfreepress.cz/ekonomika/hospodareni-25-let-po-prevratu-4x-horsi-nez-svetova-valka.html
   Chtěli jsme svobodu. A co má být tohle?
   http://www.czechfreepress.cz/evropa/eu-potvrzuje-fasisticke-tendence-po-referendu-v-britanii-chce-jeste-pevneji-spoutat-clenske-staty.html
   Ten, kdo tohle podporuje, buď touží po zničení kultur a tradic národních států islamizací Evropy, nebo je hlupák. Kam patříte? Jste muslim nebo hlupák?

   Smazat
  2. Velice doporučuji přečíst i když ve vašem případě nevím nevím jestli se vám rozsvítí.
   http://neviditelnypes.lidovky.cz/brexit-los-polakos-a-normalizovana-evropa-fjd-/p_zahranici.aspx?c=A160701_175730_p_zahranici_wag

   Smazat
  3. A už mi neštvi 14:11 Každý ví,že EU Pracuje na mocenském uchvatitelském,politickém principu!Nevím,proč by suverénní státy nemohli ekonomicky spolupracovat a rozvíjet se?Bez pomocí shniliých,cizích světových bank,které chtějí svázat EVROPU a daří se jim to.FED tiskne papíry WC,které sprostě půjčuje a platí s nimi,přitom mají nulovou hodnotu.Kolik ti dají ve Spořitelně úroku za to,že tam máš prachy,00hovno a to budou od 18.7.opept snižovat s tím,zpe je přebytek peněz brácho,úroky hypotéky ti také srazí. Co nejníže,ale pak ti srazí vaz!I za komunistů byla koruna podložena zlatem,které Nám Tošovský vyměnil za cáry toaletního papíru!A proč?Ty debiy v EU nepotřebujeme a Británie si dovolila vystoupit první a doufám,že budou další následovat i my.Naše vláda a europosraci jsou zrádci národa a musí od válu!Čím rychleji,tím lépe!Já byl proti vstupu do zločineckého svazku,jelikož vžy se snažím domýšlet,ale toto předčilo veškeré moje myšlenkové snažení!

   Smazat
 11. Není pravda, že v rámci EU státy a národy ztrácejí identitu. Mohou ztratit tvář, když odejdou od kulatého stolu, u kterého se v EU sedí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dost informací k tomu, aby bylo všem jasné, že EU směřuje k fašistickému superstátu. Ovládnout a zničit Evropu je jejich cílem. Panika a arogance evropských jelit po referendu o brexitu to jen potvrzuje. Obhajovat jejich chování můžou jenom např. zástupci islámské ideologie.

   Smazat
  2. Diskuze já mám pravdu-ty máš pravdu nikam nevede.

   Smazat
  3. 14:37 jsi buď závislý na dotacích,nebo patříš k těm hajzlům,nebo ještě hůř,jsi placen neziskovkou nebo Schapirem.EU,která je vydírána USA ,podporující války NATO,podporující fašistickou vládní organizaci,podporující rozpad Evropy/Jugoslavie,/je sama fašistická.Takže za takovou tvář děkuji a já se budu cítit vždy jako Slovan a to s hrdostí a vždy budu stát za identitou slovanství,rozhodně ne germánství.Za kulatý stůl sedají přátelé a sousedé vždy s dobrými úmysly,ne s úmyslem nadvlády mocí likvidace a ztráty identity suverenity a zničení tváře! !!A to my za to stojí vystoupit ze srcpek,do kterých jsem musel vstoupit většinou porevolučních nadšenců.Nezlobím se na ně,ale teď,když vidí,kam to došlo,prosím,napravte to!

   Smazat
 12. Jsem si jist, že veškerá ta verbež a sebranka, která má moc a přístup k možnosti dosáhnout na evropské dotace, které všichni tito červotoči rozkrádají ( staví si vily, kupují byty, auta, pozemky a další) - mocí mermo chce zůstat k EU. Jakmile by skončila možnost, že budou dotace rozkrádat, už by si nic nepřikradli pro své děti, rodiny, přátele - vždyť na tom je vybudovaná jejich jsoucnost! Myslíte, že by stáli o to, mít politickou zodpovědnost za svá rozhodnutí,zákony a činy, kdyby to mělo být za těch pár babek, a nic k tomu? Kdyby k tomu neměli svoje prebendy, možnost zadávat a ovlivňovat přidělení dotací přes lobbisty, podnikatelské vši, a další - že by tahle špína a mafiánská břečka toužila po moci? A zejména kdyby neměli imunitu, naopak, za své činy by byli trestně zodpovědní? NIKDO -opakuju NIKDO! by k veslům nelezl! Klidně by nechali vládnutí komunistům, jen kdyby je na oplátku oni nechali v dozorčích radách, firmách, funkcích, všude, kde se bezpracně rejžuje - zase by došlo jen ke zvrácení hodnot - k výměně postů. Vy si jděte vládnout, ale naše nakradené majetky, naše konta a prachy, a naše haciendy venku - nechte na pokoji. Červenou čáru, a zapomeňte! To by chtěli. Za tu cenu by odlezli ihned jak páchnoucí tchoři. Proč se tak brání zákonu o prokazování původu majetku? Proč za nic na světě nechtěli přijít o svoji imunitu? Proč za nic na světě nechtějí neodvolatelnost? Víte, co by mezi českými občany najednou bylo peněz a možností, kdyby tuhle havěť zavřeli a veškerý majetek, na který si nemohli vydělat prací - by jim zabavili? Možná by každý důchodce mohl dostat odškodnění za léta utrpení v řádu desítek tisíc! Tak proč se tolik brání odchodu Z EU? Protože takhle kradou tam úplně všechny ty vši a všiska. Co by dělaly všechny ty staré zříceniny, které za těžké prachy žvatlají v evropském parlamentu a mocenských pozicích? Šly by konečně na odpočinek tihle staří hnusáci, jimž se nechce umřít a než se tak stane, ještě musí zprznit budoucí život dalším třem generacím - to jim dělá radost? Všichni jsou dementi, sadisti, staří impotentní vypatlanci. Mají radost, že okolní svět je proti nim bezmocný, protože mají za sebou ty desperátské kretény z USA - další hnusné polobohy. Staré zbohatlické kretény napříč celým spektrem odporných starců, by měl někdo deportovat někam do gulagu na dožití. Nechat jim prostředky jen na dožití - aby na sklonku života okoštovali tu svoji demokracii, jíž zpotvořili celý svět. A světová společnost by si dalších sto let lízala rány, než by se vzpamatovala, než by každý národ dostal nazpět co jeho jest - svoji suverenitu, svébytnost, právo na svoje vyznání, mravy, způsoby a tradice - bez toho, aby jim do toho kdokoliv z jiné země, kterýkoliv otrapa kušnil. Takhle různí otrapové rozkušnili celý svět - svébytnost národů je v troskách, a lidští štvanci se štvou po celém světě najít trochu klidu. Myslíte, že muslimské a islámské mámy chtějí pendlovat se svými dětmi po světě a žebrat o žvanec? Takovou kokotinu se jim povedlo světu vsugerovat a vyvolat přímo úděsnou nenávist. K tomu si platí a udržují ty atentátníky, pak se k tomu šišlá, že to IS - jen aby nenávist udržovali. HNUS! Jak může být stáří tak hnusné, odporné, bezcitné. Faraoni ze strachu ze smrti si stavěli pyramidy, tyhle staré zříceniny naopak všechno boří a ničí. Stejně chcípnou - ale co všechno ještě bude muset být zničeno? A další generace - jak se zachová?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to "od plic", ale souhlasím s vámi.

   Smazat
 13. Kuci,pohrobci nacistu,nevymreli,jsou tady a vsude,nezapomeli na svou ideologii...proto,Cesi,bdete !!

  OdpovědětSmazat
 14. Vystoupení GB z EU bylo financováno tajnou novinářskou lóží, která punktuje politické šoky. Je to tajný spolek spiklenců, jenž se v honbě za vysokými náklady a nezastaví vůbec před ničím, polyhistorickou integritu a kontinuitu nevyjímaje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude to MAFRA, a.s.

   Smazat
  2. Hloupému napověz, chytrému nemusíš.

   Smazat
 15. Evropa si konečně oddychne od těch všetečných britů, kteří jsou beztak jen agenti rozvraceči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Agentů tady zůstane ještě dost. Třeba takové Polsko. Potom Německo s uctíváním migrantů. A kdyby i to selhalo, je tady agent Bureš, Balakala, Bohoušek, Zavrávorálek, Chemik, Kníže Pán a další. Jistě nezklamou.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.