Reklama

neděle 31. července 2016

Evropa se začíná přiklánět k Rusku

31.7. 2016   Eurasia24
napsal/přeložil mbi
Brexit prokázal, že se Evropa začíná pohybovat k bodu zlomu (obnovy), po kterém již v Evropě nebude místo pro v současné době vládnoucí proamerické elity, domnívá se ředitel Centra geopolitických expertíz a člen Společenské komory Ruské federace Valerij Korovin.
„Evropa směřuje k tomu, aby národy, které ji obývají, samy rozhodovaly o tom, kdo bude hájit jejich zájmy,“ píše tento politolog ve svém článku pro portál TV Cargrad
„A již dnes je příslušnost k proamerickým elitářským skupinám černou kaňkou pro každého evropského politika, což samozřejmě povede k výrazné rotaci ve významných funkcích. Do těch se budou dostávat takoví politici, kteří hájí zájmy Evropy evropské – a nikoli americké, jako to bylo až do těchto chvil.“

Korovin je přesvědčen, že nová – evropská Evropa bude jednat ve svých vlastních a nikoli amerických zájmech, což bude pro Rusko velmi prospěšné.

„Eurokontinentalismus (nikoliv euroatlantismus – pozn. Geo) je tou tendencí, tím směrem, který může usmířit Evropu s Ruskem, přinutit evropské politiky pracovat v zájmu Evropy a vytvářet vzájemně výhodné podmínky pro spolupráci Ruska s Evropou, což bylo až dosud nepřípustné,“ domnívá se tento odborník na euroasijské vztahy.

Spolupráce Evropy s Ruskem se stane významnou geopolitickou výzvou pro celosvětovou dominanci USA a ukončí existenci monopolárního světa. „Bude to znamenat nové ‚rozdání karet' v politice i v oblasti globální bezpečnosti. Pak již nebude za bezpečnost Evropy odpovídat Washington, ale sami Evropané. Ti si budou sami stanovovat priority dalšího vývoje – a Rusko se v tom okamžiku stane důležitým faktorem rozvoje Evropy, jak se to jasně ukázalo po zavedení protiruských sankcí přijatých Evropou pod tlakem USA. Tehdy přetekl pohár trpělivosti evropského společenství, které se tak vlastně vzepřelo americké dominanci,“ uzavřel Korovin.

(Společenská komora RF, jíž je Valerij Korovin členem, je jakýsi státní kontrolní a iniciativní orgán ve vztahu k ruské zákonodárné i výkonné moci. Byla zřízena v r. 2005 a má 126 členů, z nich třetinu jmenuje prezident RF, třetinu volí první třetina z nominací společenských organizací a poslední třetinu volí první dvě třetiny z kandidátů – pozn. překl.)
Zdroj: evrazia.org37 komentářů :

 1. To je lidská přirozenost,jít za někým,kdo je vůdce. Znamená to ale jít za bezpečím a úspěchem v boji. Vždy v lidské historii tomu tak bylo a bude tomu vždy,protože je to podstatou lidské existence i u žen,totiž přežití a budoucnost pro vlastní děti. Pokud se chtějí státy EU zachovat,musí se i bránit a myslet tak,tedy ne slaboduše. A já si myslím,že EU je slaboduchá až maximálně,doslova až nepochopitelně. Nikdy bych za někým jako je EU nešel,to už je výhodnější jít za silným vůdcem,kterým se zřetelně jeví Putin. Bohužel. Příroda je taková. Říká se tomu i PŘIROZENÝ VÝBĚR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za "silným vůdcem" vůdcem klopýtají leda nesvéprávné ovce. Tak šťastnou cestu.

   Smazat
  2. 21:49. To jste špatně pochopil a zároveň to naznačuje,že ani nevíte o co jde. Bohužel jste si vy lidé EU už odvykli myslet bojově. Všechno máte až pod nos a zadek si vozíte v autě. Pokud byste museli válčit o svobodu,poznali byste pravé hodnoty vládce. Ten totiž rozhoduje.

   Smazat
  3. Ovšem největší průser je, když nesvéprávné ovce nemají žádného vůdce. Bečí, pobíhají, nestarají se ani o žrádlo, ani o své mladé, a ohánějí se jedna proti druhé, strkají se a kopou. K takovému ovčímu stádu když se přiblíží pár vlků, je to jasný. Ovce nemají vůbec žádnou šanci se jakkoliv ubránit, a vlci je pěkně v klidu potrhají a prokoušou krky jedné ovci za druhou - toť dnešní český lid. Vykazujeme přesně stejné příznaky.

   Smazat
  4. Zato ty máš bojovou pořád 21.56? Nepřetržitě? A k čemu je to dobrý - časem z toho zmagořit, pak tě začne srát život a pak střílet někde v obchoďáku, než s pocitem geroje konečně odprásknu sám sebe? Spousta ostrovanů žije úplně svobodně, jedí vlastnoručně ulovenou potravu, každý večer hrajou, zpívají a tancujou, boj k životu nepotřebujou vůbec, a každého inteligenta, který by jim přišel vsugerovat, že potřebujou demokracii, by z ostrova vynesli v zubech. Proč jsou lidi v takzvaně vyspělých státech takoví trapáci a pořád si musí na něco hrát? Na nadlidi, elity, celebrity ... při tom ve srovnání se Zemí a Vesmírem je každej stejně jen malý hovno ve vysoký trávě.

   Smazat
  5. 22:14. A není náhodou,že nejvyšší velitel má být jen jeden.

   Smazat
  6. 22:21. Život je boj a pokud jste to ještě nezjistil,žijete na úkor jiných a jen z jejich tolerance.

   Smazat
  7. Úžasný 16.26 - podstatnou část vašeho názoru jsem si opsal. Stojí mi to za to, neboť to vydá za stovky blábolů na různých publicistických a komentátorských serverech. Proč nepřednášíte na universitě? Proč nejste uznávaným politologem a nechodíte zaujímat stanovisko k současnému společenskému dění to televize? Škoda. Zajímaly by mně i další vaše názory na další věci - a jistě i ostatní diskutující tady. Teda kromě těch sprostých hejkalů, kteří většinou nemají věcnou argumetaci žádnou.

   Smazat
 2. přání otcem myšlenky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vítat ussacký dementy je přání havloidní žumpy s Poserplínou v čele!

   Smazat
 3. Kdože je pan Korovin? "Ředitel Centra geopolitických expertíz a člen Společenské komory Ruské federace" - aha, tak to potom jo...

  OdpovědětSmazat
 4. To je legrace jak si ti konspirační idioti neustále serou do hub a jednou svojí kravinou vyvracejí druhou.

  Jak se kurva může Evropa odvracet od USA a Británie když celý západ řídí nadnárodní korporace a politici jsou jen jejich pečlivě vybraní oddaní poskoci? Jak se může Evropa odvracet když vše se pečlivě domlouvá dlouho dopředu na Bilderbergu?

  Soudruzi, někdy si spolu sedněte nad lahví samohonky a domluvte se na jedné verzi vašich konspiračních pičovin. Takto vypadáte jak banda nesvéprávných dementů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele,Chujmer debilovič zas tankuje do prázdný palice i na nočníku?!!!!No jo,pitnej režim jako Veškrna je dobrý dodržovat!!!!

   Smazat
  2. joo? není vše o penězích a nadnárodní smečce zlodějů kteří se domlouvají na bildrberku ale především o surovinách a vyvezené práci a toho se atlantanům velmi nedostává. žabí kůže se za chvíli budou hodit jen na vytapetování paláců jako vzpomínka na zašlé časy. Tomu věř!

   Smazat
  3. A je to dobrej pocit 22.07 - být mezi nesvéprávnými dementy jedinej svéprávnej dement? Připadáš si tak - ne? Faktem je, že tyto články se píší pro stálou, už tradiční, krvežíznivou smečku, která nechce nic jiného, než zabavovat se válkou - ale svým způsobem se EU od USA odvrátit může, i kdybys měl pravdu. Stejně jako se může kliďánko stát, že někdo zverbuje různobarevný socko lid amerických států slepených k sobě, a nakuká jim, že jim chybí svoboda, aby ze všech pak byli pracháči. A hned se budou chtít navzájem odlepit - a to by bylo tóčo! Našup by šly tyhle sračky stranou.Myslíš, že pak by se zase naopak EU srala do poměrů znesvářených států na Americkým kontinentě, a poslala tam haldy svých žoldáků?

   Smazat
  4. Kdo je u tebe obřezanej svinskej xindle soudruh?! Nejsem tvůj soudruh ty zkurvená svině! Mám své znalosti a své vlastní závěry z nich vyvozené a ty hlásám! A když někdo nabídne odzdrojovanej odlišnej pohled na události či osoby, tak se rád přiučím, popřípadě i zreviduju svý postoje, ale nebudu se s nikým "slaďovat", aby idiot tvýho typu uznal někoho za svérávného! Idiot schopný odpapouškovat nekriticky jen oficiální verzi či její část, kterou je jeho blbej mozek ještě schopnej pojmout. To teda táhni kryple do prdele a rychle!

   Smazat
  5. Tak v první řadě - 0.33 - bys měl v tuto dobu raději hnípat - stejně jsi byl nejspíš zlitej pod obraz. Ty odporný, sprostý nadávky o tom svědčí, protože střízlivej člověk nemůže psát takový zvratky. Ty se nepřiučíš nikdy, na to nemáš. Protože jsi sprostej magor, bez základní inteligence. Proč tě tak sere slovo "soudruh"? Užívalo se už ve středověku. Proč je u tebe každej "obřezanej"? Nejsi sám eunuch, nebo impotent? Nějaká zlá frustrace -ne? Co tě nutí lézt po půlnoci k počítači a psát nadávky a takový sračky? V noci lezou z kanálů taky potkani - a pak - nauč se česky, než začneš nadávat. "Krypl" není slovo odvozené od slova "krypta", ale je to označení nemocného člověka, píše se "kripl" - s měkkým i. Máš co dohánět. A koukej se přiučit hodně rychle, že své názory lze uplatnit i slušně, bez použití nadávek a sprostých slov. Čus.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Oprava: A je to psaný slovensky, abys nemyslel že je to ňák "nespisovný", mamlasi!:)))

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. No 15.00 a dál - mně se to jeví tak, že zrovna teď už máš delirium traemens - neskáčou na tebe náhodou občas bílý myšky? Co čteš, musí být roztomilý, když v tvým čtyřvětným písemným projevu je převaha sprostých slov - a ne jen tak obyčejně sprostých ( hrubých) - jsi odporně sprostej, a jestli myslíš, že je to interesantní, jsi na omylu. Tvůj názor - i kdyby byl argumentační - se nedá brát vážně, ba ani se nedá číst. Přečteš první větu s těma čurákama a zmrdama a jdeš pryč, protože nemá cenu se něčím tak stupidním zdržovat. A to je škoda - myslím při tvý současně proklamovaný inteligenci - kde je? V těch vobřezaných čurákach a zmrdech? Co to bylo za druh zaručeně vysoký školy, cos vystudoval?

   Smazat

  10. 17:57 - Už zas se ti něco zdá, imbecile a boxuješ ze spaní? Abych ti já tu tvou prašivou tlamoprdel, páč hovado tvýho ražení používá pro všechny účely stejnou díru, nerozkopal na sračky, debile vobřezanej:)

   Smazat
  11. Pro ty normální jen doplním že Židem smazaný text v 15: 00 zní takto: Nevím proč bych si ml nechávat od nějakýho zkurvenýho obřezanýho xindla nechat říkat "soudruhu"! Nejsem jím a nikdy být nemohu, neb nad každým podčlověkem čním tak vysoko jak je jak Čomolungma nadhromadou psího lejna!

   Smazat
  12. oprava: ... proč by si měl od ... - sorry! Nemá to zmrdák vobřezanej mazat! Já to nemůžu furt doplňovat bez chyb a zasere to pak klidně celej odstavec až dolu! Poděkujte za to zkurvenýmu nosatýmu buzerantoj!

   Smazat
  13. Oprava: Vše neplatí!! Má tu být pouze a jen tento text s odkazem: "Nevím proč bych si měl nechávat od nějakýho zkurvenýho obřezanýho xindla říkat "soudruhu"! Nejsem jím a nikdy být nemohu, neb nad každým podčlověkem čním tak vysoko jak ční Čomolungma nad hromadou psího lejna!".

   A pak má být odkaz na slovenské stránky popisující charakter a zločiny toho to xindlu - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/obbrw-9.html

   Smazat
 5. půjde za tot někdo sedět ? pochybuji, špičky naší prokuratury se se přece musejí zabývat kabelkami paní Nagyové-Nečasové http://aeronet.cz/news/video-syrska-armada-objevila-ve-skladu-povstalcu-v-aleppu-ceske-protipancerovky-rpg-75-spolu-s-hromadou-americkych-zbrani/

  OdpovědětSmazat
 6. A čo má byť? Patent a právo na akékoľvek vyhlásenia majú len usáci a havloidi? Alebo ich názor a pohľad na vec je jediný správny? Či si myslíš, že Rusko nemá politických analytikov? Predtav si, že áno, a vo väčšine prípadov s oveľa väčším prehľadom a znalosťami, než tie usácke "veličiny" a ich európski poskokovia.

  OdpovědětSmazat
 7. Pokud se uzavře, pro EU vražedná, likvidační otrocká, a je to bohužel velmi pravděpodobné, americké ekonomické NATO-TTIP, je nadobro jakákoliv obchodní, ekonomická a další spolupráce s RF absolutně vyloučená!O to se USA jistě postará!

  OdpovědětSmazat
 8. V médiích to asi vypadá jinak, ale uvědomte si lidi, že západ je fakticky na konečné, bez zdrojů, které by dlouhodobě zajistily pokračování po stejných kolejích "busines as usuall". Evropa je tonoucí, který se doslova stébla chytá. Její elity ztratily jakoukoliv samostatnost a mají na vybranou ze dvou hlavních možností: a) půjdou si po boku (ale spíše jako maso pro děla) s USA pro ruské zdroje, podepíšou TTIP atd., b) odpojí se od závislosti na USA a domluví se s Ruskem na spolupráci po dobrém. Prodejné elity (včetně českých) se ale zjevně připravují na akci dle bodu a).

  OdpovědětSmazat
 9. Pokud se obracíme na východ,je to dobrá zpráva.Být svázán se západem se mi opravdu nelíbilo a stačilo mi.Nic pozitivního to nepřineslo ,a to,co se k nám dostalo,nestojí za nic.Opravdu netoužím po nesvobodě,netoužím být čipovan,nakonec skončit žít v jakýchsi ohradách územních a nemoci cestovat a spoustě dalších věcí,které nám nese tzv. demokracie.Pokud někteří máte stále něco proti Rusku-východu a neumíte si uvědomit co nám ta sametová revoluce vlastně donesla-prominte,jste blbci a přeji Vám,abyste se probrali a čím dřív,tím lépe pro Vás.Nebudu zde vypisovat,co všechno by na nás čekalo díky NWO a tak to mějte na paměti.Nám nezbývá nic jiného,než závidět těm,co mají tak skvělého člověka ve vedení -Rusko-Madarsko--LM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A11:12 Ty nemůžeš cestovat? Nutí tě někdo žít v nějaké ohradě? Nějak ti nerozumím, promiň.
   p

   Smazat
  2. oprava: pravdu

   Smazat
  3. 12: 43 - jsi sledován a očipován budeš (nebo tvý doklady, který musíš povinně nosit). Nesmíš uhnout z cesty! Nesmíš říct Pravdu o Židech - svých zotročovatelích! Stáváš se tak jen tupým konzumním zvířetem s určeným osudem: - makat - žrát - šoustat! Makat - žrát - šoustat! A sem tak si vyjet na dovolenou v rámci volnočasové fabriky, kde dál zůstáváš otrokem! A nad to vše jsi nucen věřit každý sračce kterou židák vypustí do éteru! Nebo aspoň předstírat že věříš ....

   Smazat
 10. Neměla by česká vláda jednat v zájmu občanů ČR? Řekl bych, že žijeme na Euroasijském kontinentu a že naše zájmy jsou podobné, jako zájmy ostatních obyvatel tohoto "světového ostrova". No, a taky jsme i Slovani. Řekl bych, že naše české zájmy jsou podobné, jako zájmy ostatních Slovanů...
  Snad se dá říci to staré:
  CIZÍ NEŽÁDÁME-SVOJE NEDÁME!
  Konec konců, i ten Francouz žije blíže Rusku, než Americe... 200 let proti sobě nebojovali...
  A navíc, tady nejde o nepřátelství mezi evropskými národy. Tady jde o TRVALOU SKRYTOU válku mezi námi, Arijci a Semity. (I my, Slované jsme Arijci- nepleťte si to s Nordiky)
  Netroufám si říci, že každý Žid či Arab je lump, darebák, terorista, podvodník. Ale za každou lumpárnou, darebáctvím, teroristickým činem a podvodem se najde nějaký Žid, nebo Arab.
  Žid a Arab zůstanou Židy a Araby i kdyby se jejich rodiče narodili třeba v Evropě.
  Tak jako krysa a potkan zůstanou krysou a potkanem i kdyby se narodili v ptačí kleci, nebo ve stáji!
  Nebudou něžným kanárkem ani hrdým hřebcem. Pořád zůstanou jen krysou a potkanem.
  a proto:
  AFRIKA AFRIČANŮM!
  ASIE ASIATŮM!
  EVROPA EVROPANŮM!

  OdpovědětSmazat
 11. Proto si myslím, že bychom měli mohli raději spolupracovat s Ruskem a evropskými státy vůbec, než s Amerikou dokonale ovládanou Židy.

  OdpovědětSmazat
 12. 12,43--Nerozumíte,protože Vám chybí informace.Cabal má plán,jak rozkouskovat planetu asi na 5 částí.Omezit cestování,omezit přísun informací.Hezky makat,nereptat a když budou potíže,vypne se čip-konec.Hezky mít ovečky pod dohledem v ohradě.---LM

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.