Reklama

.

.

úterý 19. července 2016

Francie chce po teroristickém útoku v Nice spolupracovat s Asadem


19. 7. 2016     zdroj
Francouzští senátoři vystupují za užší spolupráci s Ruskem a syrskou vládou za účelem efektivního boje proti terorismu. Po teroristickém útoku v Nice, ke kterému došlo během oslav Dne dobytí Bastily 14. července, francouzští senátoři vystupují za posílení spolupráce s Ruskem, ale jsou také připraveni poskytnout dočasnou podporu syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi, aby byl boj proti terorismu účinnější.


"Hlavní rozpor mezi EU a Ruskem v Sýrii spočívá v postoji k Bašáru Asadovi. Avšak po teroristickém útoku v Nice mnozí v Senátu vystupují za jeho dočasnou podporu, aby bylo možné sjednotit koalici s Ruskem v boji proti DAEŠ. Je na čase přestat mluvit o tom, že problém spočívá v Asadovi, musíme rozvíjet vztahy s Ruskem v Sýrii a celkově ve všech mezinárodních operacích proti terorismu", prohlásil v rozhovoru s listem Izvestija senátor, člen výboru pro zahraniční věci, obranu a ozbrojené složky Yves Pozzo di Borgo.

Podle něj by mohla Francie začít brzy koordinovat své kroky se syrskými vládními silami.

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

12 komentářů :

 1. Že by ty francouzský kreténi dostávali rozum?Nejvyšší čas....

  OdpovědětVymazat
 2. Co to je dočasná spolupráce? Jestli tomu dobře rozumím, Francouzi vzkazují Asadovi: Budeme s Vámi spolupracovat, abychom zničili DAEŠ. Teď Vás potřebujeme. Až zničíme DAEŠ, pak zabijeme Vás, jako jsme zabili Kaddáfího. Být Asadem, vůbec bych se s nimi nebavil. TnT

  OdpovědětVymazat
 3. To je slabý optimismus, Francouzi byli vždycky podrazníci, od nich nic rozumného není možno očekávat, to je zase jen mlácení prázdné slámy, když půjde o věc, tak nakonec budou jeden vedle druhého hlasovat o prodloužení sankcí proti Rusku.

  OdpovědětVymazat
 4. Evropa se snaží vymanit z pod diktátu neokons USA. Zdánlivě je to hot a čehý, ale ve skutečnosti boj, zrádci (5.kolona) udělají krok a vlastenci a evropané udělají proti krok.

  OdpovědětVymazat
 5. Predám francúzku pušku -je ako nová, nikdy nepoužitá, 2x hodená do žita.

  OdpovědětVymazat
 6. Do dostali rozum trochu pozdě.Žabožroutští idioti!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Už pomohli 18 .7. Zabili pres 56 civilistů v Sýrii stoho 10 děti při náletu ! Ať to nechají na Íránu a Rusku Francouzi jsou podvraťáci a Asad to také ihned odsoudil!

  OdpovědětVymazat
 8. "Predám francúzku pušku -je ako nová, nikdy nepoužitá, 2x hodená do žita." - Autor má můj obdiv, Karel Havlíček by to líp nevystihl!

  OdpovědětVymazat
 9. Šmejdi si dělají svou hnusnou politiku a odsírají to lidi v ulicích.

  OdpovědětVymazat
 10. Francuzi chcu spolupracovat dočasne s Assadom,kdo chce dočasne tak je to len a len vypočítava svina.

  OdpovědětVymazat
 11. Francouzi a vůbec Evropané se musí nejdříve ve svých vládách zbavit židozednářů z různých lóží a zrádců národa za cizí peníze.

  OdpovědětVymazat
 12. Problém není v Asadovi , ale v USA , Francii , Italii, atd !!i

  OdpovědětVymazat