Reklama

neděle 31. července 2016

Francouzský generál mnohé znepokojí,jelikož navrhl zlikvidovat NATO a spojit se s Ruskem!

31. 7. 2016   AC24
Existence NATO v současné podobě a rozšíření aliance směrem na východ je výhodné především pro USA, které chtějí zachovat distanci mezi Ruskem a Evropou, řekl v interview pro Le Figaro francouzský generál, odborník na geopolitiku a ekonomickou rozvědku,
Jean-Bernard Pinatel.Kdyby se Rusko stalo spojencem evropských zemí v 90. letech, mohla by tato superaliance být značnou konkurencí USA a zpochybnit jejich globální prvenství, které získaly


Podle Pinatelova názoru islámská hrozba znovu zahájila diskuzi o globálním vedení. Nedávné tragické události v Evropě názorně ukazují Francouzům i dalším spojencům USA v NATO, že tato aliance nijak nepomáhá Evropanům v boji proti teroristické hrozbě.

Kromě toho, vzhledem k nejistotě a pochybám USA, Evropané vidí efektivní jednání Moskvy, směřující k boji proti Islámskému státu, což je nutí znovu se zamyslet nad spojením s východním sousedem.

„Tyto důkazy, získané za cenu 234 zabitých a 671 raněných od roku 2012, měly nejen zatřepat s NATO, ale vést k jeho úplné likvidaci nebo totálnímu poevropštění, protože současná alianční politika určitě neodpovídá francouzským zájmům", řekl generál.

Rusko dávno navrhovalo USA koordinaci jednání v Sýrii, ale Obama to odmítal pod záminkou, že umírněná opozice stále ještě má potenciál. Následkem toho se na Blízkém Východě vytváří nová rovnováha.

„Rusko, jež se historicky nacházelo na tomto území, se znovu vrací. Čína, což je novinka, aktivně strká svůj nos do oblasti, a pouze Francie, která má privilegovanou pozici prostředníka, všechno poztrácela pod křídly USA", domnívá se Pinatel.

Generál je toho názoru, že Rusko a Francie mají naprosto shodné strategické a ekonomické zájmy, a v dějinách těchto dvou zemí byla období plodné spolupráce a přátelství.
„Přání USA vrátit do Evropy atmosféru studené války se realizuje prostřednictvím NATO a slouží americkým zájmům a rovněž neschopným a zkorumpovaným evropským vládním činitelům", dochází k závěru odborník.ozpadem SSSR, je přesvědčen Pinatel

34 komentářů :

 1. To je legrace jak si ti konspirační idioti neustále serou do hub a jednou svojí kravinou vyvracejí druhou.

  Jak se kurva může Evropa odvracet od USA a Británie když celý západ řídí nadnárodní korporace a politici jsou jen jejich pečlivě vybraní oddaní poskoci? Jak se může Evropa odvracet když vše se pečlivě domlouvá dlouho dopředu na Bilderbergu?

  Soudruzi, někdy si spolu sedněte nad lahví samohonky a domluvte se na jedné verzi vašich konspiračních pičovin. Takto vypadáte jak banda nesvéprávných dementů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele 22.09 - to už píšeš dnes podruhé. Opakuješ se. Už jednou v minulosti lid prohlédl - na jakém základě myslíš, že padla monarchie - a šlo to pak jedním vrzem v jedné zemi za druhou! A pak Internacionála? "Lůzy" je vždycky milionkrát víc než nadlidí, a když se lůza konečně nasere, obyčejně se k ní pak vychcaně přidává tzv. "střední třída" - důsledek bývá jako tsunami.Prostě by někdo nadnárodní korporace usměrnil, a dal jim najevo "serem na vás" a od teď si každý budem hrát na svém písečku a dělat si svoje bábovičky. Bilderbergové by si ani neškrtli, každý by dostal strach o svý nakradený majetky ( před možnou jejich konfiskací) a zalezli by pěkně do ústraní, hlavně do toho moc nešťourat. A docela klidně je možný, že francouzskej generál vidí rozdíl mezi Putinem a stupidními intrikány za velkou louží a taky už toho má plný kecky. Vono na oko bojovat proti jakémusi ISIL a ve skutečnosti to podporovat - to jednoho časem nasere.A kdysi měla Francie velmi dobré vztahy s Ruskem, například za carského Ruska žilo ve Francii spousta ruských šlechticů a obráceně, ruská střední třída mluvila francouzsky jako rusky - a jak se říká, kolo historie se dost často obrací zpět. Nasere se Francouz i Angličan, a začnou koketovat s Putinem a s Čínou - no a co? Co by asi tak USA dělaly? Co by mohly? Prd. Nic není nemožné. A tu samohonku si dej sám, stejně jsi denně v lihu, jinak bys tady nemohl psát ty blafy, i když máš někdy částečně pravdu, a kdyby ses dokázal obejít bez těch přiblblých nadávek, leckdo by nad tvými příspěvky i přemýšlel.

   Smazat
  2. 22:46- pane, 22:09- je "inteligentní" blb. Jemu musíte nabízet řešitelné akce. Nabídněte mu společné řešení nad lahví samohonky a odmítne. Odmítne cokoliv! Whisky, Cognac, cokoliv, "inteligentní blb". PS. Jakou asi značku má nyní jako košér?

   Smazat
  3. Oprava: sajrajte

   Smazat
  4. 22:46 - to přátelství Ruska s Francií byla nepřirozená záležitost, vynucená židovskými pletichami! Rusko bojovalo 50 let proti židozednářstvem ovládanýmu anglo-francouzskýmu bloku. Mikuláš I. nikdy nesouhlasil s převratem řízeným židozednáři ve Francii 1830 a s britským angažmá ve východním Středomoří za řeckého povstání. Přirozenými geopolitickými spojenci Ruska byli vždy Rakousko a Německo! Nikoliv Francie - spojenectví s ní uzavřené v roce 1883 bylo chybné rozhodnutí, ale pochopitelné poté, co Bismarck pomohl Disraelimu okrást Rusko o plody sanstefanského míru na Berlínské konferenci. Brzo tak zapomněl, že bez Ruska by sjednocené Německo v roce 1871 nikdy nevzniklo! A Francie je opravdu zrádná jak tu kdosi níže napsal. Spojenectví s ní stálo za pendrek a Rusku přineslo jen škody - viz zednářský puč řízený britskou rozvědkou v březnu 1917, do kterého byla zasvěcena i vláda Francie.

   Smazat
  5. Pro 0.06
   Nechal ses unést hněvem a přitom se nevědomky odhalil:

   Tvoje věty: "Že každý ty sajajte má právo si sám tvořit vybírat zdroje a samostatně si pak tvořit závěry?"

   Kde je ta objektivita, když si vybereš "svoje" (které ti samozřejmě vyhovují) zdroje a na jejich základě si "tvoříš závěry"?

   Smazat
  6. Až tohle budou vysílat na ČT, pak něco žvaň o objektivitě ty xindle zasranej! - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   Smazat
  7. 10: 28 - oprava a doplnění textu: filconošů ... aby se zbavil politicky korektní subjetivity ...

   Smazat
  8. Oprava: filckonošů - od slova filcka -a by snad někdo nemyslel že jde o ty co si dávaj filcový vložky do bot!:)))

   Smazat
  9. A bez těch sajrajtů a zkurvenejch zmrdů by to nešlo napsat anonyme 0.06? Nebo sis nařídil budíka na půlnoc kvůli NR a pak jsi nasranej, když tě to vyruší - třeba z krásného snu? Teda jestli máš někdy taky krásný sny - kolem tebe nejspíš i v noci poskakují jen sajrajti a zkurvený zmrdi. Máš to blbý a holt se z toho musíš vždycky nějak vypsat? Možná že bez těch hnusnejch nadávek nejsi schopen psát, jako někdo třeba není schopen chodit bez berlí - i to je blbý. Ale mohl bys proti tomu něco dělat, třeba ještě není všechno ztraceno. Zkus někdy napsat názor bez zmrdů a sajrajtů - schválně, jestli to dokážeš.

   Smazat
  10. 11:58 - dík, ale já takle jsem zvyklej, je to stylový a vončo! A víš jak to vzniklo? Při poslechu relací Petra Zítka! To je pecka! Na youtube měl nebo ještě má - nevim, takovej "kanál" a tam jel na odeesesáckej či gesTOPáckej xind a jiný mamrdy! Mě se vždycinky líbily ty jeho hlášky - třeba jednou to jsem se chlámal, když řek: "Kdybych ňákýho takovýho pochncánka pravičáckýho potkal, tak mu dám takovou rychtu, že mu Štěrbohly budou malý!":))))))))))))))

   Smazat
  11. oprava: Štěrboholy

   Smazat
  12. Jo - sem si ještě na cosi vzpomněl, vole z 11:58! Tak na Youtube Petra Zítka označovali ti pravičáčtí pochcánci něco jako "koprofil"! Takže jako že miluje koprovku neb pokud se to má psát Coperfield, že je jako kouzelník se slovíčky!:))))

   Smazat
  13. A to jsem i já hele! Koprovku mám vcelku rád a kouzelní se slovíčky mě vysloveně baví!:)))

   Smazat
  14. No ale to je trága vole 14.52- tady jsi mezi lidma, kteří se zhusta narodili po válce a jsou zvyklí na slušnost. Nebo tví parents taky doma klejou a nadávají si navzájem zmrdů? Tak buď to zkus bez těch zmrdů ( mysli si, že si dopisuješ s babičkou a dědou) nebo si najdi nějakej mladej kolektiv, tam se budou taky chlamcat každej kravině a sprosťárně, a v tom, kdo je pravice nebo levice se vůbec nevyznaj, to maj na háku. Důležitý jsou kérky na hřbetu a pazourech, pecky v nose a kohout na hlavě. Jo - a kulich. Určitě někde na internetu takový publikum taky někde je. Neříkám, že máš chybný názory, placama to docela má logiku, ale ten slovník pro IV cenovou.....?

   Smazat
  15. 17:26 - jó chapče, dědu nepamatuju ani jednoho, babička tu není s námi už víc jak 13 let a dva roky po ní natáh ráfky i můj otec - její syn, pak druhá babička, teď i tátův mladčí brácha - bylo mu 69. Mě je 50, takže jsem na řadě. Jinak Petr Zítko je taky poválečnej ročník, stejně s mým strejcem! Takže vidím že nejsi moc v obraze, kámo:) - https://www.youtube.com/watch?v=z4FFfmghKHI

   Smazat
  16. Zrovna v tomhle díle moc nenadává, ale ten styl tam obsaženej je! mě se líbí jak mluví o těch našich "ubožácích, co seberou kdejaký hovno co kde komu upadne na Západě":)

   Smazat
 2. Francie vždy byla zrada,myslím a nedivím se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč zrada? Ono - začít přemýšlet, odhodit intriky i korektnost a přiklonit se k tomu, co zemi a lidem prospěje nejvíce - je dnes zrada? Nebo "populizmnus" - taky oblíbený slovo. Všechno, co by mělo být pozitivní pro lidi, je populizmus. Fakt - hodně ubohá doba.

   Smazat
 3. Ano, ano USA statní elity jdou od válu a tak je čas převléci včas kabát a nenechat se kvůli umírající kobyle strhnout do propasti.

  OdpovědětSmazat
 4. TTIP na věčné časy uvězní Evropu do sféry anglosaských zájmů.To je to nejdůležitější v současné době pro USA.Zamřížovat Evropu-EU nadobro jen do své sféry ekonomického vlivu, ze které nebude úniku a odstranit zarytou a funkční evropskou legislativu a protlačit tu svou, americkou.V českém mainstreamu ticho po pěšině a přitom TTIP se dotkne každého z nás, bohužel, jak se to jeví, pro Evropany velmi negativně!

  OdpovědětSmazat
 5. NATO bylo USA vytvořeno hlavně proti RF, je to od doby založení této teroristické organizace, která v současnosti prezentovaná jako zásadně OBRANNÁ ALIANCE, obranně rozvrátila svým Arabským jarem, Irák, Aghánistán, Sýri, Libyii a samozřejmě i humanitární bombardování Jugoslávie.USA je pro evropský kontinent jejím hrobařem, včetně řízené tsunami milionů ekonomických imigrantů z islámských zemí, včetně Afriky!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Informační pole již nese své ovoce. Navzdory usilovnému evropskému a americkému bojkotu zpráv o ruských úspěších v boji s teroristy v Sýrii si stále více lidí začíná vyhledávat informace po svém a myslet také tak. Již jen to vede k prostému závěru, že pro Evropu je spolupráce s RF a odpojení se od USA doslova životně důležitým strategickým cílem. Kdo by se spojoval se zemí, jejíž elity ji doslova vyrabovaly a co již doma nemají, to rabují ve světě. Kdo by se naopak nespojil se zemí, která to, co její vedení hlásá, také koná, která má obrovské zásoby zdrojů přírodních, lidských i finančních a která navíc leží na témže eurasijském kontinentu? Je dobré vědět, že stále více lidí se probouzí s vědomím, že světové kormidlo si US elity doslova vyrazily z rukou a dnes je nouzově řízeno ve spolupráci s RF, bez níž by globální politika podlehla chaosu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bufere, nesdílím Vaše nadšení- co pozoruju ve svém okolí, největší procento tvoří lidé kteří nechtějí takové věci poslouchat a mají své starosti se zaměstnáním, rodinou apod.To jsou Hlavy v Písku.Hned za nima jsou zejména mladí, zmasírovaní školou a mainstreemem, a je to část neznalosti a část nezájmu- v případě názoru jasně proameričtí.Pak jsou tu zdánlivě klidná síla důchodci, lidé, kteří mají leccos za sebou, umí porovnávat, ale zase část z nich masírujou v kostelech.S radostí vnímám, že v reálném světě potkávám i lidi, kteří mají názory jako sympatizanti NR(například), ale podle mně nás pořád není dost.Možná jste chtěl říci, že nás přibývá, otázka, jestli to bude stačit, a co to vlastně bude znamenat

   Smazat
  2. No,po pravdě,už máme jedu zkušenost se spojenim se zemí blahobytu,přírodních a lidských zdrojů a dodnes se z tohoto spojení nemůžeme vzpamatovat! To máte tak krátkou paměť?

   Smazat
  3. To ty bys z přísunu banderovců a ksindů z ISIL plácal ušima, jako čokovopice na Den díkůvzdání!

   Smazat
  4. Takže -abychom to shrnuli efpe - když chodím do práce, starám se o rodinu a o své staré rodiče, a nemám čas ani náladu číst pořád dokola ty krvavý a válečný sračky, který se zde píšou pro krvežíznivé smečky důchodců, aby psali diskuzní příspěvky, který pak následně vydělávají (reklama) docela slušný prachy - jsem proto hlava v písku? Tak - to jsem nevěděl. Skoro bych ocenil nějakou statistiku, čeho je víc - jestli hlav v písku, nebo krvežíznivců, neustále dychtících po informacích ze světových bojišť. Mně nějak připadá, že svět venku ( když vypnu počítač a jdu ven) je úplně o něčem jiném než chrochtají media. A ten dementní svět za velkou louží mně nezajímá, když žiju zde. Taky to tady stojí za hovno, ale přece jen je lepší v té senkrůvně žít alespoň beze strachu. Kdybych měl žít denně ve strachu, časem by mě sral život - vás nesere?

   Smazat
  5. 12:06-ty chytráku zharmonizovanej,ty nemáš hlavu strčenou v písku,ale ve vlastní prdeli....a neboje se,však tě jí přinutí vytáhnout a nebude to trvat dlouho....

   Smazat
  6. No ale tohle je o úhlu pohledu. Prasátka jedoucí na porážku můžou být stresovaná, že ví kam je vezou, ale mají možnost kouknout ven jak je tam ale krásně- vždyť co, stejně nic nezmění.I takto se dá na tohle dívat- já vám ale váš názor nevymlouvám. I já chodím rád ven rád fotím a umím si všímat krás Světa.Ale mám rodinu a není mi jedno kde a v jakých podmínkách budou žít- Jste zbytečně vztahovačný a ofenzivní.A že by Vás nezajímalo, co se okolo děje v to moc nevěřím, protože jinak by jste si nenašel cestu na tyto stránky, a stačily by Vám třeba události komerčních TV.
   13:35 Nezlobte se pane, ale i Vy se kroťte nemusíte hned někomu, kdo má trochu jiný názor tykat a myslím si opravdu, že kultura diskuzí je mnohdy slabá.12:06 není Váš nepřítel.

   Smazat
  7. Spolek krvežíznivých trubců - to se to nadává normálním lidem - co? Nemáte náhodou strach, že ti normální začnou převládat, a vaše posraná publicistika vám přestane psát ty krvežíznivý sračky a zvěsti z válek? Na rovinu - mně přestalo zajímat co se kolem děje! Teda úplně přesně, přestalo mně zajímat, co o tom píšou novinářský kurvičky. Ty potřebujou vydělat na reklamě! A vy jim svým chrochtáním v desítkách příspěvků přinášíte prašule, a protože už je odzkoušený, že reagujete nejvíc jen na krvavý sračky ( zkažení lemplové) dodávaj vám sem bulvár, prostě cokoliv - co smrdí krví a vy se můžete u klávesnic posrat! Mně zajímá, co se děje - ale pro poznání chodím do práce a ven mezi normální lidi. Kdybych se pohyboval jen mezi gaučem a lednicí a občas vyrazil s čoklem, a jinak nepřetržitě čučel na krvavý srágory a ty příšerně ujetý diskuze, asi bych taky zcvoknul. Jenom to mně sere, že dobře víte, že mám pravdu, a pokud tykám, jako bych vás považoval za mladý. Už mně tady oprdli, když jsem jim podsunul, že většina diskutérů jsou důchodci. Tak jsem to chtěl napravit, a zas je to špatně. Typicky česká smečka - jenom nadáváte a nadáváte. Jak vám někdo napíše pravdu, kejháte jak potrefený husy a nadáváte. Takovej idiot, kterej napíše, že - protože se starám o rodinu a starý rodiče - mám hlavu strčenou v prdeli - co to může být za odporný prase? Co se takovýmu starýmu, prašivýmu potkanovi dá napsat? Je nasranej, že nemá rodinu a k radosti má jenom ty válečný srajdy? Starej, hnusnej, sprostej kripl. Já alespoň nikomu nenadávám, dokud nemusím číst mnohdy nehorázný sprostoty na moji adresu! Typické pro diskuzní smečku z novinek. Jen to na NR przníte.

   Smazat
  8. Opilče a nevzdělaný blbe....vem si sirky a jdi si hrát do stohu,alespoň jednou v životě budeš užitečný!!!!

   Smazat
  9. Pane 17:40 - tak jako vy uvažujete, uvažovala i většina "hlav v písku" za minulého režimu. Proto se po poté po jejich hřbetech vyšplhali nahoru Havlové, Klausové a ostatní podvodníci, proto jsme tak dopadli, protože máte stále hlavy v písku a staráte se jen o .... však vy sám víte. Eva

   Smazat
 7. Možná si pan generál vzpomenul na světlou chvilku, kdy Charles de Gaulle vykopl NATO ze dne na den z Paříže...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zlatej Charles de Gaulle. To byl ještě chlap s koulema. Ještě i ten Daladier byl jedlej -ale tohle, ty proamerický loutky?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.