Reklama

neděle 10. července 2016

Gorbačov: NATO připravuje válku

Jan Urbach10. 7. 2016 Vaše věc

Veškerá rétorika NATO je prodchnuta možností vyhlásit Rusku válku, řekl dnes k summitu Severoatlantické aliance poslední ruský prezident Michail Gorbačov. Aliance se připravuje na přechod ze studené války k válce horké, dodal.


Jak uvedla agentura AP, Gorbačov měl prohlásit, že Varšavský summit přináší do vztahů s Ruskou federací stále větší napětí. „NATO začíná s přípravami na přechod od studené války na válku horkou. Veškerá tato rétorika ve Varšavě je prosáklá téměř přáním vyhlásit Rusku válku,“ cituje agentura Interfax. Gorbačov přitom odle ní dodal, že „NATO hovoří o obraně, ale ve skutečnosti se připravuje na útočné operace“. NATO v pátek oficiálně oznámilo plán na posilnění vojenské přítomnosti v Polsku, Litvě Lotyšsku a Estonsku. Dále buduje raketové základny v Rumunsku a Polsku a zvyšuje, za pomoci Ukrajiny a Rumunska, námořní přítomnost v Černém moři.

58 komentářů :

 1. Gorbačove, ty jsi jeden z největších zločinců 20. století, kdyby nebylo tebe, nebyly by ty miliony mrtvých v Iráku, Libyi, Srbsku, Syrii atd., tak ted´ drž hubu a doufám, že tě jednou budou soudit za to, že jsi rozbil slovanský svět v zájmu židů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi mu to ale dal ,až tady ty blbosti co tady píšeš bude v češtině číst tak to bude zajisté čubrnět. Bredy

   Smazat
  2. Zatímco tobě "Bredy" bude hned rozumět...Rusky totiž slovo "bred" znamená "žvást"....

   Smazat
  3. Tento diskutujici nema ani poneti o Gorbacovi-asi v te dobe byl jeste nemluvne.
   Gorbacov videl, ze sovetsky socialismus nema budoucnost, nebot lide nejsou andele a nechaji se podplatit - idea socialismus - spravedlnost pro vsechny nefungovala a sovetske narody hledaly jine cesty, coz byl nesmirny ukol. Lide,kteri cele generace zili pod komunismem meli najednou zit jinak. Ale jak-vzor byl pouze kapitalismus a jak cely ten sovetsky obrovsky majetek zprivatizovat.?? To nevedel Gorbacov a jeho pomocnici, vedeli jedno, ze potrebuji setrit na armade a zbrojeni a proto nabizeli pratelstvi proradnym kapitalistum. Gorbacov jim veril,ale nic jineho mu nezbyvalo - i u nas kriceli -chceme jine vedeni ale kdyz nastoupil Adamec, tak ho nechteli a to bylo v Rusku to same- lide Gorbacova nechteli ale chteli ho nekteri u nas a chteli ho kapitaliste.
   Gorbacov jim veril a podvedli ho-

   Smazat
  4. Gorbacov byl jediny, ktery chtel spolupraci s USA a necekal, ze tam jsou ve vedeni lhari.

   Smazat
  5. 18:38- jste naiva. 18:36-částečně to platí i pro Vás ale "do-vzdělavatelný". Pravdu má 15:34! Bylo to cílené rozložení SSSR, neboť "světová revoluce" se cestou "východu" nepovedla a mocenská rovnováha se stala přítěží. "Hoši" přehodnotili strategii,aby se kšefty hýbaly. PS.-žádný stát neřídí blbci, byť ty skutečné vládce ani neznáme.

   Smazat
  6. Ano, těch naivních blbečků, včetně Gorbačova měl socialismus více. U naás to byl Dubček, Smrkovský, Kriegel atd.Taky na to socialismus dojel. Podívejte, jak to vzali do rukou v Číně a kde jsou dnes.A co si dnes kapitalismus dovoluje a kolik miliónů životů bylo zmařeno, to se vůbec nemuselo stát nebýt výše jmenovaných.

   Smazat
  7. 16:53 - ty víš houno, jsi tavič! To náš tata vždy říkával o babičce - to je "tavička - taví houno"!:)) Gorby byl loutka řízená agentem CIA Jakovlevem! - http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1329-tajemstvi-roku-1989-zvanivy-vesnicky-sekretar-gorbacov-jako-pouha-tvar-pro-davy-perestrojku-ridili-jini-z-kanady-konspiracni-teorie-nebo-opravdu-vsechno-bylo-jinak.htm

   Smazat
  8. nzpletl sis to z USA

   Smazat
  9. ...jen tak mimo diskuzi - Michail Sergejevič Gorbačov je ruský a bývalý sovětský komunistický politik, který byl v letech 1985–1991 vůdcem Sovětského svazu. Tudíž není pravdivé tvrzení v článku, že je poslední ruský prezident. (pane Urbachu) :)

   Smazat
  10. tak to spise ty vis prd o socializmu, lidi byly nabulikovany, ze jim budou padat peceny holuby do huby, ted by i chtely nazpet socik, samozrejme krome tech co si nakradly, tedy poliiku a milionaru, jenze nazpet ouha, uz to nejde, a jeste, tem mir a pohoda, co tehda byla,no ale jeste jedna vec, stacilo aby ten kreten gorbi svolal UV, tedy ustredni vybor strany a mohli dat jeste pred rozpadem hranice do puvodni podoby a nebylo by to krveproliti na Ukrajine a Osetii, takhle ma Gorbacov na rukach krev nevinnych lidi, hajzlik jeden

   Smazat
  11. tak to spise ty vis prd o socializmu, lidi byly nabulikovany, ze jim budou padat peceny holuby do huby, ted by i chtely nazpet socik, samozrejme krome tech co si nakradly, tedy poliiku a milionaru, jenze nazpet ouha, uz to nejde, a jeste, tem mir a pohoda, co tehda byla,no ale jeste jedna vec, stacilo aby ten kreten gorbi svolal UV, tedy ustredni vybor strany a mohli dat jeste pred rozpadem hranice do puvodni podoby a nebylo by to krveproliti na Ukrajine a Osetii, takhle ma Gorbacov na rukach krev nevinnych lidi, hajzlik jeden

   Smazat
 2. Pod tím horkým dechem by ta atmosféra mohla trochu pookřát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doposud to bylo tak, že horké americké hlavy chladil ledový dech sibiřského permafrostu, a teď náhle bimho Gorbi na ně s horkem.

   Smazat
 3. USA, NATO, včetně imigrantů a migrantů, dělají v Evropě pěkný "bordel", pak USA a NATO se pevně zakously, zejména do nenáviděných Slovanů, které je třeba urychleně zotročit, ponížit, rozdělit a nastolit do chaosu.

  OdpovědětSmazat
 4. To na to ten kokot prodejná přišel brzo....on sám osobně má podíl na všech těch mrtvých po pádu "Železné opony" i na škodách,způsobených v Rusku a okolí,které se odhadují na dvojnásobek škod způsobených SSSR ve 2.sv.válce nacistickým Německem a jeho spojenci....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už nežvaň .

   Smazat
  2. 17:04 - a tys ještě větší tavič! Úplnej hutník, ty debile! Na rozdíl od informovaného a zkušeného profesionála pana Petránka! - http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nazory/1010939-rusko-aneb-bez-iluzi-o-zitrku

   Smazat
 5. Zaprodanec západu. Vždyť už ani neví co mele. Jednou to a potom něco jiného. Chtěl by radit Putinovi, jak má dělat reformy. To on byl předvoj Jelcina. Tedy nepočítáme-li Chruščova, blba s kukuřicí, kterej jen plival na Stalina a z toho žil.
  Je to magor.

  OdpovědětSmazat
 6. Poslední válka se povede mezi Aliancí blbosti a Spojenými silami rozumu.

  OdpovědětSmazat
 7. Kritikům Gorbačova by neměl uniknout obsah sdělení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Agentura AP napsala... Jestli nevložila tato slova do úst Gorbyho sama, a Gorby to řekl, potom skutečně mele, co ho napadne.
   Sice je to přesně tak a asi nemají nikoho, jehož slova by měla váhu.
   Proto tvrdí, že to jako řekl, když vidí, že se opravdu schyluje k válce.

   Smazat
  2. 17:21- to máme jásat,že Gorbačov pochopil, co my víme již delší dobu?

   Smazat
  3. Sdělení je jasné. A viním ze situace právě Gorbačova,který se nechal koupit USA!ALE STÁLE si kladu otázku.Co je to za ,voly,kteří řídí svět!Globálním protektorům se Evropa vymkla z rukou a teď je to bohužel na absolutně neschopných lidech,kteří jsou buď blázni usurpováni mocí,nebo nemocní.Rusko a jeho bohatství nikdy nikdo nedostane.

   Smazat
 8. Konec srandy, spustíme to naostro. :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Cenzore, až se jednou setkáme osobně, neplivnu ti do tváře, ale na botu.

  OdpovědětSmazat
 10. NATO se na válku připravuje už od svého vzniku a to už pár let bude.Gorba je trouba,protože jako hlavní kápo tehdejší varšavský smlouvy by to měl vědět.I varšavská smlouva se připravovala na válku a měla plány jak útočit a ne se bránit

  OdpovědětSmazat
 11. Rozmyslete si dobře stranu, na které budete stát, protože na té druhé to nebude vypadat vůbec pěkně.

  OdpovědětSmazat
 12. Už jsme se rozhodli. Pryč s židozednáři.

  OdpovědětSmazat
 13. Je to návrat slávy Ruského šachu, Michail Gorbačov skóroval první horký zářez.

  OdpovědětSmazat
 14. Geopolitická měřítka se poněkud proměnila, a proto dnes Rusko stojí u Estonských, Polských, Ukrajinských hranic a ví, že "za námi Moskva"...

  OdpovědětSmazat
 15. gorbacov byl loutkou zapadu a loutkou zapadu zustava,to co rika,rika ze zjistnych duvodu a to presvedci putina aby ustoupil,budou zesilovat usili a zacatku valky ,nato si mysli,ze putin ustoupi!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady nejde o Putina, jsou to všechno provokace. US neokoni nevědí kudy kam a dělají to co vždycky, ale s větší intenzitou. A to je snaha vyvolat všude chaos, což jim dříve procházelo. V Evropě nikdo na Rusko nepůjde. Takže ty provokace jsou spíše snahou přinutit Evropu kupovat americké zbraně.

   Mnohem větší problém je s imigranty, protože na amerických základnách v Evropě je tajně cvičí a ti jsou dost hloupí, aby zde vytvořili teror. Už i u nás zrádci učí imigranty střílet za samopalu (http://aeronet.cz/news/muslimove-na-severu-cech-trenuji-strelby-ze-samopalu-priprava-kombatantu-na-vyhlaseni-intifady-v-ceske-republice-hlavne-at-vlada-nezapomene-lidem-odebrat-zbrane-aby-se-nemohli-branit/). Do té střelnice by mohl uhodit blesk.

   Připomínám znovu a znovu, války to jsou akce elit proti vlastnímu obyvatelstvu.

   Smazat
 16. Varšavská smlouva vzniklá jako reakce na vznik NATO. Po jejím rozpadu agresivita s drzostí NATO vzrostla nad únosnou mez. Takže vznikne nový pakt Rusko - ČÍNA - Indie, to teprve bude řvaní a kvikotu.

  OdpovědětSmazat
 17. Co mohl, to posral.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no ne nadarmo se říká.... chraň se poznamenaných...
   Byl pro tento úkol vybrán. Soudruh Mlynář o tom ví hodně, byli to spolužáci v Moskvě.

   Smazat
 18. pro NATO by to byl poslední hřebík do rakve a totalfekal
  pro brusel s těmi si to už vyřídí občané evropy a ne v rukavičkách ale odměna u ZDI !!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Také jste si všimli jak je někdy obtížné zorientovat se kdo je s kým a proti komu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. není to obtížné lidi na světě chtějí žít v míru a spolupráci a ne se vraždit pro cizí zájmy a podle toho se odvíjí i zde ladění příspěvků - pár hňupů co křičí po válce a válí se náhodou u koryt je potřeba sejmout a umlčet u ZDI !!

   Smazat
 20. Gorbačove, měl bys si sypat popel na hlavu. Podělal jsi , co jsi mohl! V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 21. Panove, uklidnete se a poslechnete si projev Donalda Trumpa v Denveru (Colorado) ze dne 1. cervence 2016.

  On jasne rekl, ze NATO v nynejsi forme se prezilo !
  Ze je zbytecne, kdyz nehaji civilizaci proti Islamu.
  Ze je neuspesne !
  Dale rekl, ze bude zrevidovano (opraveno) a nebo, nebude placeno.

  Trum chce s Ruskem mir.... Hillary chce valku se vsemi a urcite se rozjede proti Rusku na prani Neoconu.

  Proti 90 vlivnym Neoconum pod vedenim Williama Kristola se ted postavila skupina Ashkenazi Zidu pod vedenim Stephena Millera. To je momentalne nejlepsi recnik co Amerika ma.

  Ten zase pro zmenu nesnasi Hillary a podporuje Trumpa.
  Pristi tyden rozhodne o mnoha vecech v Clevelandu (Ohio).
  SLEDUJTE TO ! Tam se bude hrat o budoucnost nejen
  Ameriky, ale i Evropy.

  Neverim, ze Trumpovi lide pripusti to, cemu se v Americe rika vidensky vymrd ! (Posledni volby v Rakousku.)

  V pripade, ze Merkerova prosadi tazeni proti Rusku, tak z Nemecka bude planina z roztaveneho skla.
  Take Cina by poslala Rusum na pomoc svoje vojaky.
  Mobilizace Ciny je schopna behem 2 tydnu postavit armadu 60 millionu vojaku.
  To vse se doctete na americkem internete, na kterem mluvi i autority zname po cele Americe.
  Co tam prectu, vsechno vam s radosti vyslepicim, protoze nemam rad vasi kavarnu..
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku bud kamos a hod nejakej link-grants

   Smazat
 22. Příteli v 21.00,dávám palec nahoru.Oni se nás bojí, proto připravují zákon o odebrání zbraní.Není jim to nic platné, dopadnou jako Chauchesku, nebo jak se to píše, ani obrněné drahé auto nikoho neochrání.My se nedáme!Vlastenců je ale málo,omladina neví, co to je.Žel je to na starších ročnících, kteří zažili vojnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a proto vstupujte do Národní domobrany Dr. Obrtela.
   Jsou nás už tisíce...

   Smazat
  2. :-) srandisto

   Smazat
 23. Doporucuji k shlednuti na YouTube :
  STEPHEN MILLER
  Trump Hillary Killer !
  Miller Exposes Corruption, that even Trump Won't Touch !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 24. Panove ! Tuto informaci vam pravdepodobne Ct. 24 zapomela rict.
  President Putin ma nejakeho zazracneho spiona, (asi ten co se jmenuje SCHUSKIN !) Tento spion a zlodej, dal presidentu Putinovi 20 000
  tajnych e-mailu Hillary Clintonove, ktere ji ukradl a nevi se jak !
  On je vymenil Putinovi na flasku vodky a konzervu kaviaru.
  Putin a jeho poradci je zacinaji pomalu uverejnovat az
  ted, pred volbami. Drive to neslo, kvuli smichu, kterym Putinovi poradci trpeli.
  Samozrejme, ze to Hillary Putinovi nikdy nezapomene !
  Ona rekla, ze Putin nema soul (dusi) a on rekl, ze ona nema brain (mozek).
  Marne hledam dalsi jejich vzajemne komplimenty na internete. Oni zatim oba dva urazene mlci.
  nick honolulu  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu žádnej ŠUŠKIN ale rumunský hekr Guccifer se jí tam pod sukýnku dostal. Prý to bylo snadné. Čekám jen kdy to Putin vybalí do světa a jakým způsobem. Už se těším moc...
   Slávek

   Smazat
 25. Jak byl ten fórek v období civilní obrany? Aha: "když uvidím na obzoru velký- obrovská hřib, tak mám vzít prostěradlo a odebírat se ke hřbitovu."
  Mám po pravé ruce prostěradlo a po levé ...!
  Volič-Vilč
  Jen hlupáci, co si myslí, že přežijí se radují - nikdo tady s Evropě nepřežije - ani ten s tím betonovým monstrem v Čechách - toho zabijí jeho "služebníci" - mají tam už schované zbraně!

  OdpovědětSmazat
 26. Gorbačov je pamrd a patří mu chcípnout jak prašivému potkanu.

  OdpovědětSmazat
 27. To by měl Gorbačov moc jednoduché, on by měl viset za všechny ty zabité od NATO. Já jsem již pochopil jednu věc, dnes někdo říká, že ta propaganda dnes je už jako za socialismu a já říkám, že ta propaganda za socialismu byla právě taková, jaká byla ta propaganda na západě v opačeném garde, ale o tom, jaká tenkrát byla ta západní propaganda, jsme se měli možnost přesvědčit až před 25 lety a potom už bylo pozdě. Naštěstí zkrachoval židovský pokus u nás v roce 1968 o převrat, není zajímavá ta paralela "Pražské jaro, a Arabské jaro? Ano autor je stejný, CIA v USA. Takže Chazare Dubčeku, myslel jsi to určitě s námi stejně upřímně, jako Chazar Havel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Podrobnosti celé siooperace jsou dobře popsány tu na čase 01:13:00 - https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0

   Smazat
 28. Když tak pročítám tu "diskusi", je mi jasné proč nemůže být na tomto světě mír...

  OdpovědětSmazat
 29. :-) to je srandovní článeček o úplným prdu. Postavit článek na tom, že ..."Gorbačov měl prohlásit"... je na úrovni jedna paní povídala.

  OdpovědětSmazat
 30. něco v tom muselo byt někdo to musi řidit jak se řika ti se hledali až se našli gorbačov a dubček zeman a klauz sralbotka a merkl či eštebak a kobliha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mnogo vodky vipili a když všechno pojebali tak se ztoho poblili

   Smazat
 31. Gorbačev zrádce národů.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.