Reklama

pátek 22. července 2016

Informace ČMF spoluobčanům: O čem vlastně NATO ve Varšavě jednalo?


22. 7. 2016
Ve Varšavě se 8 - 9.7.2016 se konaly dvě konference - jedna nemírová konference vládní a jedna mírová konference nevládní. Na nemírové konferenci vládní - na summitu - jednaly vlády členských států NATO o tom, jak dostat občany všech koutů světa do války. Na mírové konferenci nevládní jednali občané o tom, jak se nenechat vládami do válek zavléct.


Z Varšavy byl po summitu NATO rozšířen text s názvem „Deklarace summitu NATO ve Varšavě o Afghanistanu“. Název vyvolává dojem, že jde o Deklaraci, kterou přijaly delegace členských států NATO. Není tomu ovšem tak. Je to klam.

Pod deklarací nejsou uvedena jména členských států, jejichž delegace Deklaraci přijaly. Toho je dobré si všimnout!

Jediný stát, který je uveden je Afghanistan. Ale podle dostupných informaci Afghanistan členským státem NATO není! Jestlže členským státem NATO není, jak tedy může delegace Afghanistanu přijímat deklaraci summitu NATO ?

Další dva státy, které jsou v „Deklaraci summitu NATO o Afghánistanu“ jmenovány, jsou Japonsko a Jižní Korea. Jsou uvedeny ve smyslu, že byly „přítomny“. V anglickém originále deklarace je to formulované takto: „In presence of Japan and Republik of Korea“. Žádný jiný stát není v deklaraci summitu NATO jmenován! To není obvyklé. Všechny ostatní státy zůstávaji inkognito.

A co delegace členských států NATO, které nechtějí bý jmenovány - spolu s delegací Afghánistanu a za přítomnosti zástupců Japonska a Jižní Koreje - v „Deklaraci summitu NATO ve Varšavě o Afghánistanu“ přijaly? To je to křížovka na dvě stránky A4 s tajenkami. Luštitelům je na pomoc uvedeno toto:

„Náš úkol není splněn, jsme jednotni v tom, že se budeme dál angažovat. Ozbrojené síly Afghanistanu potřebují mezinárodní pomoc. Poskytneme ozbrojeným silám Afghánistanu finanční prostředky do r. 2020 Afghánským ženám bude umožněno vstoupit do armády.“

Není známo, jestli česká republika je mezi státy, které nechtějí být jmenovány. Na telefonické dotazy jsme žádné odpovědi nedostali. Proto jsme poslali dotaz panu ministrovi obrany písemně. Až odpoví, budeme - my občané - mít možnost posoudit, zda delegace vlády ČSSD-ANO-KDU ČSL postupovala v našem zájmu.

V Praze dne 22.7.2016
Vladimíra Vítová
České mírové fórum
www.ceskemiroveforum.com

43 komentářů :

 1. Nevíte někdo, co se děje v Mnichově?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo,asi nějaká masopustní taškařice,ztratila Merklice a obtloustlý Němky mávají rukama nad hlavou a hulákají "willkomen refugees...",akorát je divný,že je občas slyšet nějaký petardy a místní policajti v neprůstřelnejch vestách a se samopalama v rukách na ně pořvávají "Hende hóch..."

   Smazat
  2. Hledají ty tři. Tady jsou: https://www.facebook.com/nicki.legrand/videos/10207854965505366/?hc_location=ufi

   Smazat
  3. Ať se děje, co se děje ČR JE plně PŘIPRAVENA Německému národu nasazením všech branných sil vypomoci v její bezmoci vypořádat se s mnichovským teroristou. Neví se zda s jedním či třemi. Jsme ochotni a schopni nasadit do akce vrtulník. To jsou informace podané v ČT experty přes bezpečí a ministrem vnitra. Bezbřehá mnohomluvnost našich činitelů k věci o které, dle jejich slov vlastně nic kloudného nevědí, při čemž náš vrtulník již přikázali připravit k nastartování a odletu do akce - prostě žijeme v blázinci, řízeném bláznivými mluvky, kteří melou páté přes deváté o všem a zároveň o ničem.

   Smazat
 2. Pani Vitova chcete otvrit FORUM ?
  Zapomente na registraci !
  Kdyz neotevrete FORUM po vzoru N.R., neotvirejte
  ho vubec !
  Takovych jako jste Vy, je mnoho.
  Takovych jako je dr. Ivan David je malo.

  0:09 V Mnichove se nedeje nic neobvikleho.
  Kozomrdi zabiji Nemce...

  Spoluucast na techto vrazdach ma Merkerova.
  Pomocnici techto udalosti jsou i nekteri jedinci ve vasi vlade.
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu, chcete snad říct, že v Mnichově nevítězí pravda a láska nad lží a nenavistí?:)

   Smazat
  2. "Honolulu",paní Vítová má snahu nás sjednotit i díky NR. Díky patří všem, kteří se o to snaží, i Vám.

   Smazat
  3. Ano, je pravda, že v jednotě je síla. Ale je třeba být obezřetný, protože jakékoli jednotné celky je možné lehce zneužít.

   Smazat
  4. Dobrý den, toto je INFORMACE občanům. Nevím přesně o jakém fóru mluvíte. Jestli o ČMF, pak existujeme již od roku 2003 a náš cíl je informovat občany. NR je nám v tomto velmi nápomocna. V.Vítová

   Smazat
  5. Nejenom Francie, nyní i Čtvrtá říše, si užívá, bruselskými elitami naordinované, multikulturní obohacení!!!Vítači a dobroserové, mávejte a slavte!!!

   Smazat
 3. Pravdu a lasku studuji do hloubky uz nekolik let, a to i v knihovne antiky.
  Prisel jsem k zaveru, ze nejtezsi skolu na pravdu a lasku dostal nejaky VALERIUS GRATUS - (rimsky procurator of Judea, 15-26 A.D.)

  Spadla na neho strecha ! Vznitil se pod nim most ! Potopila se s nim lod ! Zesilel pod nim kun, a nakonec spadl do mestske latriny v Jeruzaleme. Vratil se do Rima jako zpraskany a nasmradly pes.

  Od te doby Rimane neverili v pravdu a lasku !

  Vy Cesi kteri mate rimske GENY z Carnuntum a Vindebony jste na tom jeste daleko hure, nez Valerius Gratus !

  Vsechny pohromy ktere zazil Valerius Gratus nejsou nicim proti zkutecnosti, ze jste pod diktatem Merkerove !

  Tato situace je daleko horsi, nez pad do mestske latriny v Jeruzaleme.

  Pani Vitova je v podezreni, ze je pod "KOUZLEM" strasidelne Merkerove a proto se dozaduje osobnich udaju.
  (Jmen a e-mail address !)

  Jak ja ji to mohu dat, kdyz jsem puvodem z PLEJAD - (Constelace Taurus) a Merkerova je z Constelace RETICULUM a zere nas ke snidani.
  Ano ! Ja HONOLULU jsem svetlonos pravdy, ktery sem byl vyslat osvitit temne rejdy zelene jesterky Merkerove.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, promiňte, ale vůbec netuším, o čem mluvíte - jakých jmen, emailů a osobních adres se ČMF dožaduje? V.Vítová

   Smazat
 4. Panove, psal jsem o tom uz nekolikrat ! Je dulezite zalozit INDEX KARTY se jmeny agentu PRAVDY a LASKY, kteri pracuji pro jesterku Merkerovu a pro zniceni ceske statnosti...

  U techto karet je dulezite zaznamenat prohresky.
  Az se zde objevi TASK FORCE Plejadanu, aby neprichazelo k nedorozumeni..

  Jsem vazan mlcenlivosti a nemohu vas informovat o vyreseni tohoto docasneho problemu..

  Pani Vitova, Cesi rikali , ze jste hezka ! Nemohli bychom se blize poznat ke vzajemnemu dusevnimu a telesnemu obohaceni ? Hmmm ? (mnam, mnam.)
  nick HONOLULU - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zvláštní jak Honolulu, kterému podle jeho vlastních povídaček kde a co všude ve vesmíru dělal, by mělo být minimálně 80 let, se výše vyjadřuje jak týnejžr, který sic nic o ničem neví, ale od všeho má klíče. V kterém patře Bisky asi sedí? Nebo jen další identita Pepka Vyskoče?

   Smazat
  2. Asi si něco zrovna šlehnul.

   Smazat
  3. Nebo sjel pořádně dlouhou linku z kvalitního matroše.

   K tomu mají policajti určitě blízko.

   Smazat
 5. O cem jednalo NATO ve Varsave ? Jednalo o nicem a uplne zbytecne ! Proklamovalo svoji dulezitost, aniz by se informovalo o svetovych nazorech na jejich nedulezitost. Ano, ctete dobre - nedulezitost !

  NATO zalostne selhalo v akcich proti Islamskym
  terroristum !
  Amerika musi doplacet financne na udrzovani NATO !
  Duvod je v tom, ze nekteri clenove teto organizace neplati pozadovane clenske poplatky. (Proto mam stale vyluxovanou penezenku !)

  NATO bude revidovano , nebo zruseno, protoze je zbytecnou zatezi a neumi nas ubranit pred terroristy.

  Copak nerozumite co Donald Trump uz nekolikrat rekl !
  Rekl ! Rekl ! A jeste jednou rekl ! Musim vam to proto podat spisovnou cestinou ! NATO je na hovno !
  General Pavel ma vsak zajistenou pozici u prazske operety.

  To, ze nekteri z vas nerozumi briliantnim proslovum Donalda Trumpa, a jeho parte velikanu Ameriky je udivujici !

  Pamatuji si velmi dobre ze opice na Okavangu, Limpopu a dokonce i tajemne Zambezi v Africe, rozumeli anglicky, velmi dobre uz v roce 1968.

  Akorat vy Cesi jste pomalejsi, nez jsem byl ja v pomocne skole.
  (Pssst, vasi akademici byli moji spoluzaci. Propadali vsak vzdy drive nez ja. Sami petkari do byli.
  Proto pedepsali vitani barbaru do Evropy.)

  A nyni zahrajeme na pocest generala Pavla krasnou operetni melodii.
  Andre Rieu - ADIEU MEIN KLEINER GARDEOFFICER.
  (Na youtube.)
  nick honolulu - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
 6. Paní Vítová.
  Nebylo by rozumější se těmi jejich státněanonymními texty, nesrozumitelnými, neboli česky řečeno žvásty, vůbec nezabývat? Vdyť je známe. K ničemu to nepovede. Schválně nás takto, a na nedůstojné úrovni, zabavují. Aby bylo o čem naplano jednat a utrácel se tím čas. Aby nám nezbývala pozornost na skutečnou válku, na proudění nebezpečných cizinců do Evropy. Silnější než v roce minulém.
  Potřebují zaměstnat armády jinde, aby nás tady masová imigrace i když pomalu, ale úplně zničila.
  ČEKÁM ZDE NA VAŠI ODPOVĚĎ. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, jak jsem psala již výše. ČMF považuje za důležité informovat občany, a proto si kolegové dali tu práci, aby zjistili, co přesně bylo ve Varšavě za ČR podepsáno. Zatím jsme se ale vůbec ničeho nedopátrali. Podle našeho názoru je důležité, aby lidé věděli, kde a jak se jedná o nás bez nás. S tím zabavováním máte samozřejmě pravdu - nicméně my nepovažujeme za zbytečné informovat občany o tom, jak zástupci ČR "upisují" naše občany NATO a ti o tom nejsou ani neinformováni...

   Smazat
  2. OPRAVA: ... a občané o tom nejsou ani informováni!

   Smazat
  3. 9:39 Paní Vítová, velice děkuji za odpověď, a mám pocit že Vám rozumím. Informace o tom že oni neinformují, ev. jen vyloženě zmatečně, je také výmluvná a podstatná.
   (A protože rozumná reforma NATO je dosud stejně nebo víc beznadějná jako reforma UE, tím větší uspokojení je možno mít z toho, co již pár dnů v diskuzích nazývám "TURXITEM", to jest počátkem přirozeného samovolného rozpadu NATO (analogií brexitu v EU).
   Peji mnoho zdaru, Děda.

   Smazat
  4. oprava: Přeji Vám mnoho zdaru, Děda.

   Smazat
 7. Byl ve Varšavě Zeman?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano byl a podepsal - neví se co. V.V.

   Smazat
 8. Afghanistan by byl dávno socialistickou islámskou zemí, kdyby Američané nezačali demokraticky podporovat své hodné demokratické islamisty, kteří rádi uřezávali hlavy.
  Dnes mají stejný problém, jako kdysi Sověti, kteří se nechali svými zaprodanými a zhlouplými politiky do Afghanistánu zatáhnout. O to horší je fakt, že se do takového svrabu nechalo zatáhnout i NATO. Nehledě na další konflikty je vidět, že Americe vůbec nejde o demokracii, NATO není žádný obranný pakt. Pokud bychom přeci jen řekli, že má obranný charakter, potom lze dodat, zrovna jako osa Berlín - Řím - Tokio.
  Konce výše uvedených zemí a spolků znáte. Z toho je možné předpokládat, že pro USA a NATO budou podobné.

  OdpovědětSmazat
 9. Když chceš psa bít, hůl se vždy najde. Chtěli tak zvané východoevropany učit dobrým mravům, i když měli více rozumu, než jejich mentoři.
  Vzor z Rakouska -

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/07/23/nevtip-na-tento-den-19/

  OdpovědětSmazat
 10. Paní Vítová, oceňuji, že se tím zabýváte. Občané by měli být informováni, k čemu, se kde, jejich představitelé zavázali. Minimálně proto, aby věděli jak se k nim zachovat ve volbách.
  Nyní v době, kdy se NATO snaží vyvolat u nás, v Evropě, konflikt, je Vaše úsilí zvlášť záslužné. Nicméně, od Stropnického odpovědi, si příliš neslibuju. Doufám, že ho v této věci bude interpelovat některý opoziční poslanec. To byste také mohla mít v hledáčku.
  V tom NATO, pouze děláme roští koloniálním zemím, jako je Fr, GB a super kolonisté USA. Měli bychom vytvořit společenství zemí, které nejsou zatíženy koloniální minulostí a přítomností. To je cesta, jak tyto kolonisty odsoudit. Zatím jsme pouze v jejich vleku a tváříme se, že věříme tomu, že to jsou naši přátelé. P.K.

  OdpovědětSmazat
 11. Brzy se možná dočkáme.

  Povedená rodinka - Annie Šílená - Appelbaumová, manželka polského exministra zahraničí Radka Sikorského.

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/07/23/nejvetsi-putinuv-trump-donald-trumf/

  OdpovědětSmazat
 12. Pane ing. Dedo (5:56), ja cekam na odpoved pani Vitove take.
  Pozadal jsem ji o vzajemne poznani.
  A vite co se stalo ?

  Pani Vitova doprala sluchu ruskemu agentu, Karlu Strakovi
  (9:06), ktery ze me dela stareho Metuzalema, protoze se sam snazi vetrit do prizne pani Vitove...

  Tento atrocitni rusky agent - Karel Straka, se dopousti protiamericke septandy, proti moji zarive osobnosti.

  Co se tyce NATO ? To je ztrata casu o tom premyslet. Nejsou penize ! Nas pan president prosustroval prijem Ameriky na nekolik let dopredu.
  Nastesi je na obzoru Donald Trump, ktery vse napravi.

  Zde jde o to, co se stane v listopadu.

  Kdyz premyslim o rozlozeni mocenskych sil v Americe, tak dostavam zachvaty strachu. Pro vas pro Cesko, to bude znamenat konec existence v pripade listopadoveho viteztvi Hillary.

  Na strane Trumpa jsou vyborni lide, kteri se rvou jako tygri, ale je jich malo s tak velkym nadanim....

  Sledujte ty nedulezitejsi z nich, je to :

  CHRIS CHRISTIE - governor of New Jersey.
  RUDY GIULIANI - byvaly starosta New Yorku.
  NEWT GINGRICH - byvaly U.S. Representative.
  JEANINE PIRRO - byvala soudkyne ze statu New York.
  PAT BUCHANAN - byvaly director of Communications.
  STEPHAN MILLER - velmi nadany Zid, ktery pomaha psat proslovy k lidu a je na strane Trumpa.
  LAURA INGRAHAM - TV osobnost z Minnesoty (Poslechnete si jeji projev na Convenci pod jejim jmenem + Full speech, atd.

  Je revoluce v Americe jaka jeste nebyla. Trumpova revoluce a k rozhodujici bitve prijde 8. listopadu.

  Prisaha a nastup do Bileho domu ve Washingtone je
  20.1. 2017 a potom dostane mnoho byrokratu VYHAZOV !
  To bude kvileni, horsi nez jeceni Viktorky nad splavem.
  V pripade vitezstvi Hillari, budou vladnout Neocons a pravdepodobne bude valka s Ruskem.
  nick honolulu
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, beru na vědomí, vidím to stejně. Je to dnes mimořádná doba.
   Jen mám problém, časové přetížení při pomáhání vícero dětem na vícero zahradách a stavbách, málo spánku. Takže budu moc rád, a asi nejen sám, když nám pomůžete co možno i s informacemi od uvedených osobností. Děda.

   Smazat
  2. Ha,ha. Opravdu jsem se od srdce zasmál. Já a Ruský agent. Reagoval jste vážený pane, naprosto podle předpokladu. Tedy je stále otázkou kdo je čí agent. Já se živím reálnou fyzikálně měřitelnou prací a jsem celkem spokojen i bez případných příplatků z Moskvy 😆. Leč za identitou Nick může být kdokoliv a cokoliv. Proto si mohu dovolit se pod své komentáře s klidným svědomím a sluncem v duši podepsat. Paní Vítová mi ničehož nedopřála. Naopak jsem se jí zastal proti Vaší aroganci, leč nesnáším nesmyslné ataky vůči komukoliv. Počítám, že Mírové hnutí bylo v Evropě ještě před Vaším zrozením a to i za bolševika a to zejména. A potřeba širší informovanosti je neddiskutovatelná. Za což si zmíněná dáma zasluhuje poděkování. Není každý v této České kotlině tak světaznalý aby dokázal z bouřkového mraku připluvšího z NDR určit závěry sumitu ve WarShaw-ě. A podle odpovědi, používaného výraziva, skladby vět a jistých gramatických neobratností a to v kteroukoliv hodinu ze 24 možných mám pocit, že už jsem to někde četl pod jiným uměleckým jménem. Nevím však jestli zde je ta vhodná platforma pro One man show, neb politickou agitaci. Váš věrný čtenář rejpal.

   Smazat
  3.  מְתוּשֶׁלַח - Metuzalém. Se dle první knihy Mojžíšovi, Genesis dožil 969 let. Přirovnávat Vás k jednomu z prvních 10. vyvolených by mne ani ve snu. Leda by váš vysoký věk opodstatňoval kontakt s Plejáďany ( jak uvádíte ), jelikož prvních deset také nebylo čistě pozemských. Tak ven s pravdou Niku.😆😆

   Smazat
 13. Panove, vy mate volby v Cesku pristi rok.
  Podle toho co je sledovano, nekteri vasi lide jsou oddani republice a jini jsou oddani pouze svojim zajmum, pro ktere nevahaji lest do zadku nepratelum vasi existence.

  Zbavte se jich u voleb. Poslete je do politicke popelnice.
  Stujte pri presidentu Zemanovi. Merkerova se na neho chysta.

  Nigel Farage (stoupenec Trumpa, ktery byl ted Clevelandu) a kamarad ex-presidenta Klause, prijede do Prahy take.
  Sledujte kazde jeho slovo.

  UK je tak podrbano, ze Nigel Farage chce uteci z politiky.
  Zabozrouti (Francouzi) se urcite zbavi Hollanda.
  Zmeny jsou na obzoru.

  Nic nam neujde ! My Plejadane tu zemekouli zachranime !
  Koncim pro dnesek s moji dulezitou osvetovou praci.

  Tak jako David Livingston byl poslan do temne Afriky prinest svetlo poznani, tak jsem byl ja poslan do Ceska.
  Amen.
  nick honolulu - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
 14. Hele Lullu,moc se tu nemotej,mohl by jsi brzo skončit v trolhauzu....Uvolnil se v Bohnicích zrovna jeden regál po jednom předčasně a omylem propuštěným bezpohlavním produktu evropských hodnot,který včera mírnix-týrnyx ubodal náhodně potkanou návštěvnici Tesca.....
  A ze stejných důvodů nám nevnucuj toho pozdě prozřivšího "vlastence" Klause,protože to byl právě on,kdo nás,jako předseda ODS,vlády a taky jeden čas parlamentu,připravil o státní suverenitu a zatáhl do těch dnešních hoven ekonomické,finanční a politické podřízenosti USA a EU....

  OdpovědětSmazat
 15. (20:37) sel bych tam klidne na exkurzi a na pohovor s dr. Davidem, ale ten uvolneny REGAL, je uz zamluven pro Sobotku a Belobradka.
  Tito rektalni alpiniste, svym pristupem k EU vam zarucuji stale vice se zhorsujici ekonomicku situaci.

  Tobe to samozrejme nevadi ! Ty vydelas hromadu penez svoji zadnici, k pronajmuti Isamistum.

  Te pani co byla zabita v obchode je mi lito.
  Doufam, ze ted nekdo z vas udela to stejne bezpohlavni vrazedne zrude..
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ty dva Sob.a Bělo.,žádnej blázinec,ti budou řádně defenestrováni na vídle tak,jak velí dávná a poslední dobou poněkud zanedbávaná tradice a nebudou sami....
   A s tou prdelí k pronajmutí jsi to netrefil,tu má pro musulmany nachystanou Janda z "Evropských hodnot" se svými aktivisty a ministrem pro lidská práva a tvým us.spoluobčanem Dientsbierem a jinými státními úředními osly a oslicemi,pokud je nespasí před tou pohanou nějaký spolek pro ochranu zvířat,neboť i zvířátka i ta úřední mají svá práva,hlavně ta hravá a přítulná,jsoucí pod ochranou M.Kubišové a Srstky....

   Smazat
 16. Proč se hlásíš po propuštění tady 20:37 ???
  Hlas se u ještěrek, ropucho...
  UFOun

  OdpovědětSmazat
 17. Na pana honolulu, mi nesahejte! Je to opravdový "světlonoš"humoru a ironie v šedé pustině komentářů. A že fandí Donaldovi, no Bóže,já také fandím rudé Spartě proti žluté Slavii.V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 18. Panove, ted truchu vazne debaty.

  Vyhra-li to Donald Trump v listopadu , tak od unora 2017, ho ZASYPTE INFORMACEMI o vsem co vas tizi..
  Trump a jeho lide potrebuji orientaci ohledne Evropy.

  On je jiny nez vsechny byvale druhe autority. Vim, ze vzdy usiloval o kontakt z lidmi jako jste vy, a pro jeho orientaci vzdy hledal informace.

  Diky Neoconum, Hillary a Johnu Kerrymu, pristi administrace NEMA dostatek informaci o Evrope,
  ktere by byly hodnotne.

  Ty informace ktere ma, jsou zkreslene prazskou kavarnou a vlezprdelky typu Sobotky.

  Pristi administrace se bude skladat s uplne jinych lidi nez je nynejsi a ti lide vas POTREBUJI !

  Ohledne Evropy je mnoho veci nejasnych diky monopolu na informace, ktere drzi v rukou nepratele vas vsech.

  Tito nepratele jsou v panice na zaklade toho co Trump
  rekl.. Tito nepratele urcite ztrati praziticka KORYTA, vyhra-li to Donald Trump.

  EU, ktera je protidemokraticka a kvuli ktere mate stagnaci bude revidovana a bude proti ni bojovat jak UK, tak finnancne mocne Schwicarsko, momentalne nejbohatsi zeme v Evrope.... Budou zmeny v Evrope !
  A VY je muzete ovlivnit. Nepodcenujte se !

  Kazdy z vas ma pravo ovlivnovat osud vasi zeme, mate-li obcanstvi. (T.j. zakon z dob stareho Recka.)

  Az budete psat novym vlasteneckym Americanum, kteri se prestehuji do Washingtonu - tak pamatujte !

  Zadne dlouhe slovni predkrmy !
  Zadne krasorecneni a zminky o osobnich kvalitach !
  Nikdo by to necetl !

  Ale DIREKTNI INFORMACE NA THEMA, ktere mate na srdci.

  Cesti politici, ci prednasejici se nekdy vubec nedaji poslouchat pro literalni kvetnatost, casto smrdici prvorepublikanskou
  malomestackou krasomluvou a touho na sebe upozornit.

  Amerika tak nemluvi a uz vubec ne Donald Trump.
  On jde primo k veci !
  Jeho vety jsou direktne zamireny na cil, na thema ktere chce rici !
  Jeho hlavni manazerska ESA jsou take direktni a jejich proslovy jsou briliantni.

  Zde mate priklad pozadovane direktnosti :
  "Posral jsem se ! Co mam delat ?"
  Odpoved : " Sprcha, trenky, vonavka, navsteva u doktora, mozna diagnoza - laxativ v pivu - nebo Malarie".
  nick honolulu  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobré rady. Jen malé doplnění: citovaní naši politici mluví "o ničem" nejen pro neschopnost, ale i záměrně. Děda.

   Smazat
 19. On je možná jiný, jako byl jiný i Obama. Až příjde k lizu, tak se pravda ukáže.
  Nenásleduješ honolulu jen světýlka bludiček celý svůj život?

  OdpovědětSmazat
 20. (23:46) Horsi nez Obama byt nemuze. To by byl konec sveta.
  Kdyz pozaluji, co nam dela, tak mi sebre obcanstvi a ja jine nemam.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však o tek "konec světa" tu právě jde,to sis nevšiml ty mateji!?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.