Reklama

pondělí 25. července 2016

Jak textař Michal Horáček (ne)chce být prezidentem


Jiří Baťa
24. 7. 2016
Neznám pana Michala Horáčka jinak, než jako textaře, byť může být i něčím jiným. Teď například nejistě uvažuje, že by mohl být i prezidentem. Proč ne, prezidentem se může stát kdokoli, má-li k tomu nějaké ambice a předpoklady. Pan Horáček tuší, že je má. Vychází z toho, že prý za ním po koncertech, ale i před nimi, chodí lidé a něco mu říkají. Jeden častý názor prý je, že mu říkají, proč volili Miloše Zemana, zda ho zase chtějí či nechtějí volit a také co si myslí, že by prezident měl či neměl dělat. V poslední době také často vyjíždí za lidmi do různých míst republiky aby se zeptal, co si od pana prezidenta nebo prezidentky představují, jak má plnit svou funkci.


Pan Horáček chce těchto poznatku využít, aby mohl u těchto skutečností začít, aby prý mohl posoudit, zda by on byl ten, který by mohl jejich přání naplňovat. Říká, že je to poctivé. Jistě, je to poctivé, ale totéž dělal i Miloš Zeman, když se rozhodl kandidovat na funkci prezidenta. Pan Horáček ale poněkud zapomíná, že názory občanů, jejich představy a přání je jedna věc, politická realita a celková politická situace doma, v Evropě a ve světě snadno všechna přání a představy občany rozbourá jako domeček z karet.

Jedna z předností správného prezidenta je i osobní skromnost. Obávám se, že pan Horáček tuto vlastnost poněkud opomíjí nebo se přeceňuje. Jde o to, že jeho vize o správném či ideálním prezidentovi je příliš přehnaně zidealizovaná, nadhodnocená, témeř idylická, když na základě jeho vize o tom, že lidé touží po tom, aby nějaká česká máma, když jde s dcerkou a vidí, jak v televizi mluví prezident řekla: hele, to je náš pan prezident, koukej se! My jsme si ho vybrali, aby nás zastupoval a to jsme dobře udělali. K tomu ale také hned dodává, že v této chvíli není mnohom českých matek, které by byly poctivě schopné tohle svým dětem říct. Tímto názorem pan Horáček chce zřejmě naznačit, že současný pan prezident Miloš Zeman není ten, kterého by české matky dávali svým dcerkám příkladem. Také jako sláma z bot z toho čouhá upozornění, že on by právě mohl být tím, na kterého by mohly české matky ukazovat, že to je ten správný prezident, kterého si zvolili a že „udělali dobře!“

Pan Michal Horáček toho pro PRÁVO (sobota, 23.7.2016) řekl mnohem více, ale za zmínku stojí kromě výše uvedeného ještě jeho eurohujerský názor na naše členství v EU. Poznamenává, že Evropská unie vše co dělá, dělá čistě racionálně, pragmaticky. I naši občané k EU přistupují bez toho, že by to byla pro ně nějaká srdeční záležitost. Poukazuje na skutečnost, že ještě nikdy neslyšel žádného Čecha říkat, že je skvělé, že „už také máme moře!“ Proboha, co by chtěl od českého občana, který je EU a celou bruselskou administrativou podvázán tak, že v něm sotva proudí česká krev? Podle něj máme moře, protože prý jsme Evropané. Když prý vyhráli Němci mistrovství světa nad Argentinou pan Horáček napsal: „Hurá, naši vyhráli“! Proč? No přece proto, že to vyhráli Evropané! A prý si všichni mysleli, že je buď pomatený nebo provokuje. Já si myslím, že platí spíš to první.

Podle pana Horáčka jsme tedy vyhráli mistrovství světa ve fotbale, máme moře, ale že mzdy a platy našich poctivě pracujících lidí jsou sotva třetinové oproti ostatním „taky“ Evropanům, mu už jaksi nepřijde. Že jsme Evropané snad posuzuje také podle toho, že už je toho dnes v Česku zatraceně málo, co je skutečně naše, české! Poněkud divné chápání evropanství, není-liž pravda? Má-li takto, kromě jiného, chápat všechny tyto souvislosti a atributy potenciální prezident pan Michal Horáček, nevím jak kdo, ale já děkuji předem, takového prezidenta nechci!

80 komentářů :

 1. Ani já takového prezidenta nechci. Navíc když vím, že ty svoje miliardy získal na neštěstí jiných. Dagmar

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Horáček je" Narcis",zahleděný pouze do sebe. Jsem naprosto přesvědčen, že by to byl vynikající president, pro horních 10.000 vyvolených. To už je potom jedno, jestli on, nebo Halík, nebo Swarnzenberg.

   Smazat
 2. Lidi myslete tento člověk je zrůda .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo je zrůda? Pan Horáček nebo autor článku?

   Smazat
  2. 14:22 Hloupé otázky přeci jen existují. Ty nepochybně žádný velký myslitel nebudeš.

   Smazat
 3. Ten pán to myslí dobře!!! Odkloní nás od Ruska a ještě těsněji nás přimkne k "mírotvorným", "pravdomluvným" a "neagresivním" SS!!!!!!

  Třeba se staneme i aktivnějším členem v rámci SA, načež vyhlásíme ruským agresorům válku. I paní Langšádlová přece prohlásila, že v rámci zachování demokracie, je jaderná válka s Ruskem možná, dokonce nutná!!!!

  Ve spolupráci s SA, v čele s SS, za další "mírovou misi", tentokráte proti Rusku!!!!!

  J.B.

  OdpovědětSmazat
 4. Jen další z nadlidí, pražskokavárenských havlomaniaků.
  Jde o člověka z pekla ELIT, do kterého chtějí dostat celou společnost.
  Měl by se více věnovat tomu, čemu se vyučil - držet se svého kopyta.

  Ten člověk je něco podobného jako členové oligarchického ANO agenta Bureše a jeho poskoků. Zde je příklad jednoho z nich:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poslanec-ANO-Rais-Je-spravne-ze-NATO-umistuje-vojaky-do-Pobalti-a-sankce-jsou-spravne-S-Ruskem-bychom-ale-meli-spolupracovat-A-nazory-pana-Zemana-445843

  Pamatujme si je. A zhodnoťme jejich výroky ve volbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bureše volit nebudeme, protože chce zdanit církevní restituce, což je podle pana Bělobrádka jasný projev antisemitismu:) a dokonce chtěl zavřít hranice EU. My volíme ČSSD, protože nám zajistí dostatek imigrantů. Já budu volit TOP, protože zajistí, aby se nemyslící hovada přestala rozmnožovat.

   Smazat
  2. Žádná ze současných politických stran není čistá.
   Jak si lze všimnout, každá má v skrytu připraveny nové hráče, kteří se vyskytnou v době, kdy začíná foukat vítr z jiné strany, aby se původní řečníci neztrapnili, když musí obhajovat to, co před chvílí potírali.

   Hodnotit je potřeba podle toho, kdo co říká, kam směřuje, kde se radí ... a dávat na něj při výkonu jeho funkce dobrý pozor.

   Smazat
  3. Nemyslící hovada z TOP 09, to opravdu sedí na kavárenské havloidní povaleče.

   Schwarzenberg - „Saúdská Arábie je pro nás v této oblasti docela cenný spojenec, to musíme také přiznat,“ vysvětlil. Že to tam není s lidskými právy ideální, prý ví. „Ale život není ideální, a někdy člověk musí také mít partnery, s jejichž chováním není tak úplně srozuměný,“ dokončil.

   Smazat
  4. Pražáci jsou zvláštní kasta nadudců a nadlidí. Taky jsem si to zpočátku myslel. Pak jsem poznal tu bídu a jejich hloupost.Většina těch tzv. politiků z Prahy je a je to jeden větší blbec než druhý.

   Smazat
  5. A kdyz za panem Horackem budou chodit /nejmenovani ? vymysleni ?/ lide a budou mu rikat "Skoc do hajzlu ted hned"tak skoci,ze jo ?

   Smazat
 5. Proti takovému kandidátovi by jistě americké velvyslanectví neplatilo studenty a nevybavovalo by je červenými kartami. Absolvent americké školy v Minnesotě, kamarád Kocába a podnikatel ve špinavém oboru lidské činnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč špinavý obor? Stará se lidem o zábavu, mohou snadno zbohatnout a exekutorům zajišťuje práci:).

   Smazat
 6. Jemně řečeno-podnikatel ve špinavém oboru lidské činnosti.Vážený pane Vy jste učitel a mladí potřebují Váš nadhled.Děkuji Vám .PFV

  OdpovědětSmazat
 7. Pan Horáček si hraje na vele-slušnost oplývající obrovskou empatií. Vzdor usilovně hrané příkladné skromnosti všeználka, dokáže krkolomnými tanečky kolem kandidatury skutečně pobavit. V jeho úvahách z role skromného mudrce, na počátku vzniku touhy kandidovat na prezidenta, naznačoval kavárenským směrem, jak je nutné vybrat proti M.Zemanovi hodnotného kandidáta s šancí uspět. Jenom jednoho tak, aby se ty šance netříštily. Následně cudně naznačil, že ač nerad, pak s velkým sebezapřením, ve svatém zájmu svaté věci, by se nelehké úlohy ujal, pokud jej kavárna osloví. Váhající kavárna v rozpoložení typu, mnoho povolaných málo vyvolených, se zachovala k srdceryvným apelům Horáčka netečně, aneb v ní je těch povolaných jak hnoje v chlévě. Netrpělivý Horáček na kýžené oslovení s kavárenským přemlouváním rezignoval. Nevydržel, ukvapil se a učinil bombastickou výzvu k národnímu povstání. K povstání všeho slušného lidu, k povstání toho nejlepšího co je v lidech skryto. V reálu to vyznívá, jako výzva velikána z Bohnic, ale budiž. Sám bych se přimlouval, aby jako horký kandidát mohl Horáček reprezentovat ve volebním klání proslulou kavárnu a její šlechetnost s noblesou. Ale určitě bez Šebestové, aby se netříštily volební hlasy. To bude ovšem při značném přebytku v počtu kavárenských národních i nadnárodních velikánů, zřejmě problém takřka neřešitelný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V kavárně nastane bratrovražedný boj, tam je takových maršálků s modrou knížkou mnoho, to bude řežba. A pochybuju, že se narcisové nakonec shodnou na jednom. Jeden každý z nich si myslí, že on je ten vyvolený.

   Smazat
  2. Jen ho nechte,ať se veřejně ztrapní,v duelu bude sranda.

   Smazat
 8. To se nasmějeme až někdo při jeho kanditatůře vytáhne jeho činnost když spoluvlastnil sázecí Fortunu a vydělal zde stamilióny. Horáčku, já bych raději nekandidoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co na tom bylo špatnýho, že vlastnil Fortunu a že vydělal spoustu peněz?
   Koukám, že pořád platí, že úspěch se neodpouští. Petr

   Smazat
  2. A ještě zajímavější bude, až někdo vytáhne jeho činnost před plyšákem jako černého bookmakera v Chuchli. To bylo pochopitelně možné pouze pod tichou patronací StB, které to potom vrátil při organizaci tichého převratu v r.89

   Smazat
  3. :-) srandisto, černej bookmaker s tichou patronací StB... miluju konspirační teorie...

   Smazat
  4. Pro 14:26 Normální člověk to pochopí. Vy bohužel ne a píšete zde o závisti. Je potřeba myslet a pak něco psat.

   Smazat
  5. Je to bývalý agent STB a státem uznaný invalida blázen. Před rokem 1989 pracoval v podniku invalidu META...a měl v chuchli černou sázkovou kancelář pod patonaci stbáků...

   Smazat
  6. http://www.paratdnes.cz/2016/06/Nemel-by-se-Michal-Horacek-vyjadrit-k-temto-materialum.html dutá hlava....sazkař...

   Smazat
  7. Horáček byl nelegální bookmaker a hazardní hráč (když je valcha u starýho Růžičky,dej si prachy do pořádný ruličky) a Hapkova přísavka...

   Smazat
  8. ještě se nestalo aby estebak podrazil estebaka to ma horaček jisty a nevěřil bych ani nahodou že to vexlaci nevi

   Smazat
  9. To jsou ty party ruznejch umelcu,vexlaku lacnejch penez za kazdou cenu. Bez dohledu a casti "vydelku"do kapes STB to neslo. Jisty pan dodnes krici jak "lestil kliky"No a je poslancem a vydela si..Byly to party z byvaleho "JUNIOR "v jecne, Palace hotel a dalsi a nebehali po ulicich , na to meli sve poskoky a vsichni se dobre chytli a maji se jeste lip...dnes..

   Smazat
 9. Nejlepší je, jak banda zdejších rudohnědých zmrdů vynáší do nebes Trumpa jako nejúžasnější naději pro USA a celý svět. Že zbohatl na kasínech, hazardu a realitních čachrech (mnohonásobně víc než Horáček) je vůbec nezajímá nebo o tom spíše cudně mlčí.

  Kdežto o Horáčkovi ti samí pokrytečtí zmrdi tvrdí, že "získal miliardy na neštěstí jiných" je to oligarcha, zrůda, zajišťuje práci exekutorům, podniká ve špinavém oboru atd...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejde o pokrytectví, ale o umění volby. Stará doba se zavedenými stranami již dávno minula, a proto někteří pomatenci z dob minulých při počítání a hodnocení jsou schopni sčítat jablka, hrušky, mrkve, salát... dohromady.

   Jak je vidět, tak ve státech je lepší volbou Trump. Určitě lepší něž volba ženy, která se paktuje s balkánskou řeznicí a podobnými individui zodpovědnými za dnešní masakry na Bl.V. a v Ev.

   U nás je situace jiná. Humanitární bomber nám zesnul a proto chce klika, za kterou kopal, prosadit svého koně, aby mohla pokračovat ve svých dýchánkách. Což není dobrá volba, vzhledem k jejich vztahům a názorům.

   Kapiš to?

   Smazat
  2. 14:20 Ano, Horáček je profesně srovnatelý s Trumpem a názory má jako Clintonová. To je opravdu nevolitelná kombinace.

   Smazat
  3. A vůbec - komu zde nadáváš zmrdů? Sám jsi zmrd. Zmetek a hajzl. Čus.

   Smazat
  4. 14:20 - jak vidno, tento šmejd s chudou, silně omezenou slovní zásobou rád prokazuje, že jeho nejoblíbenější slovo je "zmrd". To o něm vypovídá velice mnoho.

   Smazat
  5. Vychlastanej a vypatlanej Chujmer debilovič se nám právě vrátil z lejnolahvárny po školení od Poserplíny a vyndal držku je zadku čokovopice Onany!!!!Chlastej vodu a ne vodku ty mamrde z Fuckingtownu!!!!!

   Smazat
  6. Chujmerovičové zuřej, páč pan Trump vede! chycht! - http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/trump-vede-v-pruzkumu-pro-cnn-nad-clintonovou-o-tri-procenta/1374988

   Smazat
 10. Mně zaujalo, jak pan Horáček hodnotí blbou náladu lidí:
  "Ale když s těmi lidmi mluvím, není to tak úplně pravda. Jeden z lidí, co jsem navštívil v pondělí v Rakvicích, má čtyři traktory, druhý holku na studiích v Londýně, další vybudoval svůj vlastní vinohrad. Člověk, který by sem k nám přijel znovu po letech poprvé od revoluce, by byl oslněn tou proměnou. Takhle to vidím i já."
  Problém pana Horáčka je právě v tom, s jakými lidmi mluví. Majitelů 4 traktorů, rodičů studentek v Londýně a budovatelů vinohradů jistě nejsou desetitisíce jako bezdomovců, ani statisíce, jako je nezaměstnaných a důchodců. Nejsou jich ani milióny, jako je pracujících na cizí majitele, kterým na nich houby záleží. Objektivní člověk, který "by sem k nám přijel znovu po letech poprvé od revoluce, by byl oslněn tou proměnou". To je fakt. Viděl by zadluženou, rozkradenou a zkolonizovanou zemi.
  Kromě toho, každá politická funkce vyžaduje určité "řemeslné" znalosti a zkušenosti. Proč si celebrity myslí, že mohou zastávat libovolnou funkci jen proto, že jsou dostatečně známí? Kdo z vás by se nechal operovat sebelepším spisovatelem jen proto, že byl nemyslícím davem demokraticky zvolen do funkce primáře? Za mně říkám NE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte plnou pravdu. Problém známých osobností, herců, zpěváků, ... je v tom, že jsou dobře ovladatelní. Pro ně je politická funkce jen jakási show pro diváky. O ostatní se starají jejich páni.
   To ovšem neznamená, že někteří politici jsou opakem předešlých.

   Smazat
  2. Zajímalo by mě jestli pan Horáček taky ví, jak by to tady vypadalo, kdyby ta sametová šaškárna neproběhla. To by jsme zřejmě, podle pana Horáčka bydleli nyní v jeskyních. Díky za vše Havle !!!

   Smazat
  3. 1439 člověče odkud jste spadl ?
   Horáček má v tomto naprostou pravdu, ovšem pokud dotyčný bezdomovec třeba nedochjodil ani ZS, tak se není potom co divit. Stát se už o takové nepostará tak bohatě, jako v socíku. Ale to je snad dobře , ne ?
   A nevím kde vy pracujete nebo co děláte, ale pokud přiznáváte, že Vaše rodina zažila jen pád po 1989 = tak něco mi na tom nehraje.

   Smazat
  4. Problém leží i v psychologické rovině. Lidé jsou utrápení z nekonečného stresu, kdy se bojí, že přijdou o práci. Většina lidí byla donucena se zadlužit. Nejčastěji kvůli bydlení. Ale jsou to i půjčky na dopravu, kdy si lidé musejí koupit auto, aby mohli dojíždět za prací. Pokud někdo nemá kvalifikaci ředitele banky, nevyplatí se mu ani stěhování za prací. V dělnických profesích nejsou mzdy o tolik vyšší, aby vyrovnaly propastný rozdíl v nákladech na bydlení. Tak že raději za prací dojíždějí. Nikdy jsem neschvaloval rovnostářství v odměňování. Na druhou stranu, i popelář, pokud poctivě pracuje, neměl by mít problém uživit sebe a svou rodinu. A to se bohužel neděje. A vyhlídky nejsou vůbec růžové. Pokud mzdy nestoupají adekvátně rychle v době konjunktury, jak budou vypadat, až přijde krize. A ta dříve, či později přijde. Krásný příklad nám v současnosti dokládá boj o navýšení minimální mzdy. Považuji za výsměch tuto mzdu udržovat pod hranicí 40% státem udávaného průměru. Dalším problémem je uvádění měsíční mzdy. Nikoliv hodinové. Znám poměrně dost lidí, kteří se státem udávanému průměru přibližují. Ovšem za cenu, kdy pracují 200 a více hodin měsíčně. Jak vidno, důvodů pro blbou náladu by se našlo víc, než dost, protože bych mohl dlouze a dlouze pokračovat.

   PS
   Horáček to nevidí a nikdy neuvidí, protože on se s lidmi z montoven nesetkal a nikdy nesetká. Možná by byl prezidentem horních deseti tisíc, ale nikdy ne spodních deseti milionů.

   Smazat
  5. A odkud jste spadl vy 15.28? Myslel jste tím zostouzením lidi, kteří mají jen základní vzdělání? Tak ti tradičně už vždycky nejvíce makali - myslím rukama. Bez nich by celebrity, politici, paraziti, vyhryzové a elity chcíply. Myslel jste tím lidi, schopné sebekritiky, kteří neměli a nemají tu drzost ( a prachy) jít vystudovat něco - cokoliv - kde dostanou nějaký ten titul už za pár měsíců - nebo si jednoduše koupí diplom? Jste sprostý blb - za socíku měli vyvolení také různé výhody v rámci možností, ale takovýhle brajgl tady rozhodně nebyl. Znám bezdomovce s titulem Ing - víte, ono to v tom není - to jen blb a darebák, který neměl smůlu, jako mnoho jiných, jim jejich neštěstí přeje - i takového ksindlu je v současné ČR dost. Dnes si lidi navzájem přejí i rakovinu nebo rovnou smrt. Český hampejz. Nic dnes neobvyklého.

   Smazat
  6. 1648: hovořil jsem o bezdomovci, který možná nedokončil ani základní školu a byl totální lempl. Ten určitě hlady neumře - ale bohatým se asi nestane. Bohužel za socialismu i teakový člověk mnohdy byl lépe oceňený než třeba doktor nebo inženýr. Proto nakonec celá naše společnost zaostala mnoho let za světem a dodnes se z toho nedokážeme vzpamatovat.
   Ukazovat mi nějaké příklady nepravostí -. že si někdo koupí diplom apodobně - ne nekonstruktivní. Já vám taky netvrdím, že třeba brýlatý řidič obvykle ve staré škodovcečasto způsobí nehodu - protože toho jsem byl docela nedávno svědkem. To přece je naprosto nerelevantní informace.
   A ohledně českého hampejzu: nevím kde žijete a nebo pracujete, ale já znám kolem sebe vesměs velmi slušné lidi, kteří nemluví sprostě a nepřejí nikomu v okolí smrt nebo něco špatného.

   Smazat
  7. ... je nekonstruktivní (oprava)

   Smazat
  8. Co myslíte tím "oceněním" za socializmu 17.30? To, že pro všechny lidi byla práce, dokonce i pro ty, kteří nedokončili podle vás ZŠ? ( A co jste vy - Mgr, Bc, jiný druh vysokoškoláka?) Víte, ono tehdy bylo více než jisté, že na ty hromady úředníků a tehdejších nadlidí musí taky někdo manuálně pracovat. A že za práci musí dostávat mzdu - a mzda všem zaručovala důstojný život. Dokonce i bigoš musel uživit svoji hnědou rodinu prací - nikdo - NIKDO! nedostával peníze z daní těch slušných pracujících - za povalování se doma, po hernách a tak. Za to, že dělá hovno a je hnědej. Když zničí byt, dostane jinej, a další lidi si musejí brát hypotéky. Co myslíte tím "lépe" oceněným? Že třeba horník bral více než protekční komunistickej trotl v taláru? Nebo v bílém? To snad bylo správné - ne? Myslíte si, že běžný student gymnazia, bez stranických rodičů mohl jen tak studovat medicinu? Jste spadl z višně, nebo děláte blbýho? Děti bezpartijních rodičů musely dělat složité přijímací zkoušky, a pak "bohužel" nebyli přijati "pro nadměrný počet uchazečů" - a to vyplodila každá vejška. Jen pro partajní parchanty bylo všechno hned. Tak nekecejte sračky. Oni tehdy dovedli ocenit makáčskou práci, protože to dobře věděli - že partajní hajzlíci jsou protekční a umí hovno. Že za ně makaj jiní. Bylo to mnohem spravedlivější. A dnes? Chátra protekční s diplomem ( koupeným) si každej myslí, že je hovno jeho strejc, myslí si, že felčar nebo soudce nutně musí brát statisíce, pracující rukama považují za blbce a otroky, a jsou i takoví sráči, že za provedené práce nezaplatí, dělníkům mzdu pořádně nezaplatí, nebo i vůbec, a sami se prohánějí autama za mega a bydlí v napatlaných vilách. To je hnusnej šmejd, a tím hluboce opovrhuju zase já. A kdybych mohl, poradil bych úplně všem makáčům, aby prostě nešli do práce. Alespoň měsíc! Nešla by pošta, krámy zavřený, sestry do špitálu by nenastoupily, nejelo by MHD ani vlaky, nepekli by pekaři, zavřený hospody - venku by jásali a hulákali jen metrákoví vyžraní bigoši, ale ani těm by jejich dávky byly hovno platný. Prostě by elita čučela - a chcípla! Našup by si začali vážit manuální práce, to vám garantuju. Vám se líbí sprostý okrádání lidí, kdy jedna garnitura má mít měsíčně sto tisíc ( nevím proč) a hromady - statisíce lidí - musejí vyžít s příjmem pod desítku ačkoliv makají, a těžce? Proč? Proč si to myslíte? Protože jste magor? Ano, toto za socíku být prostě nemohlo, tím byl tento režim mnohem spravedlivější, neprodukoval nadlidi a miliardáře, a neprovokoval u lidí vztek, protože ne každý má protekci u šmejdů. A o tom to všechno je. I to střílení a zabíjení. Kdyby nebylo bohatých a chudých, nebylo by střílení - no - jestli se vám to libí? Zítra můžete být bezdomovec i vy.

   Smazat
  9. Pane konstruktivní,
   měříte bezdomovcům a zaostalým
   a na srdci "celou naši společnost"?
   Vy jste nepochybně včas a správně vzpamatovaný. A nevěrohodný.

   Smazat
  10. 17:30 Neptám se proč jsi blbý, ale proč se pokoušíš hrát si na chytrého blbce. Tedy předpokládám, že lžeš z blbosti a ne schválně. Za socialismu lemplové s koupeným diplomem neexistovali v běžném měřítku jako dnes. Nezákonnosti byly přísně trestána, ne jako dnes. Doktorů bylo relativně dost. Více než dnes v poměru k pacientům. Naše společnost zaostávala v "konzumu", to ano. Ve školství, ve zdravotnictví, ve vědě a výzkumu a podobně, to bylo naopak. O sociálních jistotách lze dnes akorát tak snít. Skutečné, až tragické zaostávání nastalo teprve po rozvrácení socialismu řízeném z demokratického zahraničí, podobně jako následně rozvrátili řadu dalších zemí - namátkou: Jugoslávii, Libyi, Irák, Panamu, atd., atp. Tehdejší chyby režimu lžemi a podobně stupidní argumentací jako je ta tvoje obhajovali s klapkami na očích, stejná prorežimní individua, jako jsi ty. Jestli z vyčůranosti, nebo jen z pohodlnosti a hlouposti, budeš vědět lépe ty sám. Tedy pokud nepapouškuješ jen z hlouposti. L.P.

   Smazat
  11. 15:28 Horáček nemá pravdu, protože podle sebe a malého procenta obyvtel posuzuje stav celé země a její perspektivu. Je to evidentně i váš problém, protože se ptáte na situaci mojí a mé rodiny. Podobnou neschopnost nadhledu projevuje i místní Pepek, který předpokládá, ze kritizovat dnešní stav mohou jen neúspěšní lidé. Tak to ale není. V protektorátu také bylo hodně lidí, kteří viděli zločinost tehdejšího režimu přesto, že jim samým se "nežilo špatně". A při porovnávání minulosti a dneška si odečtěte přirozený vývoj, dosažený díky technologickému pokroku. Co vám zbyde pozitivního z toho, co garantuje bezpečnou a spokojenou budocnost nejen vám, ale i vašim potomkům. Je to cizí vlastnictví všeho bohatství této země? Nebo supermárkety? Rozhodně to není drobné podnikání, to je jen příštipkaření. Jako domácí ševcovina v době Tomáše Bati. Naše země je opravdu v hlubokém marasmu a dokud si budete lhát a posuzovat svět jen ze své ulity, tak to nepoznáte.

   Smazat
 11. Jednoho komedianta jsme již prezidentem měli, humanitárně bombardoval a zlikvidoval polovic průmyslu naší země.To by stačilo, další století bez komediantů a pražských celebritních prostitutů. Což si nezasloužíme nějakého slušného, nestranného kandidáta, obdařeného selským rozumem a láskou k našemu národu?
  Ano, bude se těžko hledat, lavrova těžko seženeme, ten náš kokta mekta zadolárek pohnojil vše, čeho se dotknul.... Bude to těžké.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šloda že internet nebyl v 90 letech rozšířen tak jako dnes . Jinak by Venca bombarďák skončil po prvním kole . Lidi by věděli co je to za xindl a banda zloděju . Teď je doba pro podvodníky . S poctivou práci sotva vyžiješ a podíval se do Chorvatska . To Čechům stačí :-)

   Smazat
 12. Zkoušejí někoho najít, kdo by kopal proti národu, ale pokud nemají nikoho lepšího než Michal Horáček, tak to nevidím tak tragicky, toho asi neprosadí, když neprosadili ani "noblesního" knížete, ale bylo to o fous.

  OdpovědětSmazat
 13. HYMNA KAVÁRENSKÉHO KANDIDÁTA NA PRESIDENTA ČR:
  Ať si přes den docent nebo tunelář
  herold svatý pravdy nebo jinej lhář
  tady na to každej kašle zvysoka
  pravda je jen jedna - slova proroka říkaj že:
  Když je válka u starýho Růžičky
  budou v celku na nic všechny řečičky
  Buď to trefa nebo kufr - smůla nebo šnit
  jen to srdce jako Rohan musíš mít
  Kdo se bojí má jen hnědý kaliko
  možná občas nebudeš mít na mlíko
  jistě ale poznáš co si vlastně zač
  svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč

  OdpovědětSmazat
 14. Ve zdejší nejmenované fabrice provedli změnu pracovní doby: střídavé směny - ranní, odpolední, noční, a volný víkend na vás vyjde jednou za 6 týdnů. Hodně našich lidí dalo výpověď, na kterou ovšem cizí majitel čekal: stavy doplnil Bulhary Rumuny.Ty může ojebávat do aleluja a krátit platy, jak to jen půjde. Zdůvodnění, že se vyzkoumalo, že právě toto je nejvýkonnější systém, kulhá na všechny čtyři, není na něm zbla pravdy, jen se chtěli zbavit našich, aby nemuseli zvyšovat mzdy.Kdyby tohle udělali doma v Německu, vypráskali by je bičem. Zajímalo by mě, jaký má pan Horáček názor na takové věci - no, vlastně si to dokážu představit - kecy o zákonu nabídky a poptávky a podobné žvejky. Vždycky se jako dříve stávkokazi objeví lidi, kteří se budou plazit po zemi, aby mohli pracovat co nejdelší pracovní dobu za co nejmenší peníze. Je to spirála smrti, závod ke dnu. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No když dali výpověď tak asi měli něco lepšího. Takže co máte za problém? Nepřejete jim to?
   Bulhary a Rumuny zaručeně "ojebávat" nijak nemůže, pže ti jsou zřejmě zaměstnáni přes agenturu.
   A jak ti Rumuni jezdí makat k nám tak statisíce Čechů jezdí makat na západ, včetně vašeho slavného Německa, ze kterého by je měli dle vašich žvástů "vypráskat bičem".

   Smazat
  2. Naprostá pravda Pavlínko.Racionální a jednoduchá - typicky ženská. Proto taky v současné době je tendence do vrcholných a zodpovědných funkcí volit ženy. Dříve - dávno - byl matriarchát. Už tehdy dobře věděli, že chlap může nanejvýš tak mávat kyjem, ale starat se o prosperitu rodiny a rodu dokázaly ženy mnohem lépe. Dnešní chlapi - jsou jen pitomá, tupá, krvežíznivá smečka. Veškerou špinavou politiku, napříč světovým politickým spektrem - produkují poklopce, a podle toho to taky vypadá. Buď spolu mluvěj, a když ne, skáčou si navzájem po krku, ale racionálního na tom není nic, proto se svět mění v trapnej hampejz. Poklopci mají rádi hampejzy.Glorifikace úchylů, teploušů, ( za nějaký čas i pedofilů) trapné účelové žvásty o menšinách, a vůbec blbé žvásty bez koncepce. Každý si hraje na moc, ješitní jsou jak prase, moc, kterou mají, zneužívají, pořád chřestí zbraněmi, a ženy, děti, a rodiny, aplikují a vsouvají jen do filmů, obrazů a literatury, když potřebují vydělat hrou na city. Ve skutečnosti cit žádný nemají, střečkují, blbnou - a ženy si to nechávají líbit jako domácí násilí. Pořád. A ty blbky, krvežíznivé a bojechtivé - jsou vždycky ošklivé, a zakomplexované, chtějí se vyrovnat chlapům, proto tak blbnou a předvádí bezcitnost. Normální, pohledná, zralá, slušná žena, matka a babička - přece nemůže být pořád takhle blbá. Pořád žvanit o válce, zbraních, - už je to nuda. Chce to změnu. Nebojte se, oni se takovým zmetkům, jak uvádíte - na otrockou práci vyserou i ti Bulhaři a Rumuni - časem se lidi emocionálně zmotoří. Ani ty americké černé huby nepracují, berou podpory a lístky, pracovat tam jezdějí mladí blbečkové třeba z ČR - aby si přičuchli k "velikému světu". S mladými blbci se pořád počítá - ve světě. Na domácí půdě pracovat taky nechtějí. Prostě - poklopce obrátily svět na sračky. Co s tím - všechny povinně kastrovat, aby to začalo být užitečné? Nebo vrátit matriarchát?

   Smazat
  3. 18:30-byť muž, vcelku souhlasím. Doma mám matriarchát a nevadí mi,"opečovávají" mne a nechávají mi pocit lva. Spokojenost oboustranná, doporučuji rozšířit celostátně!

   Smazat
  4. 17:53 To je jedna z oblíbených polistopadových lží, že "na vlastníku nezáleží, hlavně aby prosperoval, pak se všichni budeme mít dobře". Samozřejmě to tak není, žádnému cizímu vlastníkovi ani v nejmenším nezáleží na místních lidech. Důkazů jsou tisíce, nejen váš případ. Přesto pravičáci i ČSSD hlásají nutnost přilákat investičními pobídkami z našich daní další loupežníky, kteří se chovají stejně. A to se ani nestydí vydávat tuto zločinnou politiku za svůj přínos k vyšší zaměstnanosti.

   Smazat
 15. kdyby byli v pr ryby a kdyby byla demokracie tak prasedidenta muže dělat každy duševně zdravy a s čistym trestnim rejstřikem jenže to by se muselo losovat a to šmejdi nikdy od svych koryt ktere vlastně za bileho dne ukradli při šmirklu nedovoli maji armadu polici i posrance a sernatory o věčnych soudcich nemluvě takže kdo chce dělat dobrovolně vola muže jit volit stejně velky kulovy rozhodne rozhodnuto je pokažde za kulisama asi tak to chtěl i světově prosluli kulisak ktery si tež samozvaně zprivatiziroval trun a kdyby neumřel tak tam sedi ještě dnesky

  OdpovědětSmazat
 16. Mám pro vás vy bando rudohnědých kokotů šokující informaci. Nikdo vás nijak a ani náznakem nenutí Horáčka ani nikoho jiného volit. Když se vám nelíbí, nechte prostě bejt. Proč to vaše neustálé zvracení?
  Volte si kohokoli jiného chcete. Zemana, Skálu, Trošku, Davida, Okamuru, Konvičku... Tomu se říká "demokracie". Pro vás sprosté slovo, které se nikdy nanaučíte. Naopak, uděláte vše proto aby zmizla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demokracie je diskuze , volby asi také. I když jednorázová volba neboli referendum se už těm nahoře přestává líbit. Ovšem někdo by nahradil demokkracii totalitou podle svého. Začíná to sprostými nadávkami, pro ty, kdo mají jiný názor.

   Smazat
  2. Strč si Horáčka a jeho debilokratický ssacký hovnoty do prd..e!!!!Jenže tam už je TROP09,KDU-ČSL a poblitej,zlitej a chliplej dramatik!!!!

   Smazat
  3. Pane 18:18 to je marné, dnes má plnou hubu svobody a demokracie každý hnůj....

   Smazat
  4. Asi nechápeš - 18.05 - že většina dříve narozených lidí ( ty jim nadáváš rudohnědí) prostě potřebují diskutovat. Zajdi se podívat na server Novinky - tam je ukázková smečka. Diskutují k dítěti, které vypadlo z vlaku, a vědí přesně co se stalo a kdo za to může, diskutují k vrahům a vědí přesně proč vraždil(a), diskutují ke každé sračce, co si člověk myslí že to ani nejde k ní psát názor - oni ho píší. A ne jeden příspěvek. Vypadlé dítě - sto příspěvků. Rakovina - dvě stě příspěvků. Krvežíznivé články o Mnichově - tisíc příspěvků ( to je nejoblíbenější) - článek o orgazmu - zas žvásty, o stárnutí - další žvásty. Ke všemu porce žvástů. Schválně to zkus, za to nic nedáš. Zkus si to občas číst a ztratíš úplně iluze o lidech. A vědí to - všichni! Že provozovatelé těch serverů na tom mohutně vydělávají na reklamách ( všude kolem článků) a že ti novináři z nich mají prču a schválně píšou mnohdy úplný sračky, bulvár hadr - nic platný. Budou diskutovat, psát, prostě budou. Nemohou bez toho totiž žít, jinou aktivitu nejspíš nemají. Tak taky proto žvaní o tom kandidátovi na prezidenta, i když máš pravdu, ať volí třeba toho potetovance co kandidoval minule, nebo Táňu Fišerovou, nebo Bobošíkovou, Okamuru, prostě kohokoliv, ale nic jim nezabrání k tomu žvatlat. Tak jim prosím tě nenadávej, zkus to pochopit. Ať tady nepíšou, že sprostými nadávkami maříš jejich demokracii, nepřeješ jim svobodu slova, za čímž vidí právě ty diskuze, protože jiná svoboda slova není, a že jim bereš právo na názor. A že bys raději svoji vlastní totalitu - a pořád ty bláboly kolem dokola.

   Smazat
  5. Když už se hloupě ptáš šmejde, tak proč zde neustále zvracíš ty sám? Demokratický chytrolíne. To, že "demokracie" se říká podvodům, lhaní a podrazům to už nás ta tvoje demokracie naučila matláku.

   Smazat
  6. Pane 18:44
   18:58...to je ale magor, což ?
   Takovýho nemaj ani na Hovinkách !!!
   Ss

   Smazat
 17. Nic nebrání 18:05, aby šel volit Horáčka, nikdo ho nenutí to je demokracie. Demokracie také každému dovoluje říci svůj názor a to hlavně a především na kandidáta. Ať tedy TROLL 18:05 místo bezobsažného plivání na voliče, nám řekne co je na Horáčkovi dobrého a proč je vhodný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je na Horáčkovi dobrého?
   To se ukáže, jestli se rozhodne pro kandidaturu. Zatím má k dobru jednu nepřehlédnutelnou věc: není to Zeman.

   Smazat
  2. Naštěstí!!!!!Ale s Poserplínou si můžou podat zlodějský pazoury,ksindlové!

   Smazat
  3. Ale - nic ve zlým -18.05 přece vůbec nepíše, že by se měl volit Horáček - jakýsi Horáček - například já někoho takového neznám vůbec. On píše, proč se kolem toho vedou takový zbytečný debaty, když každý si může volit koho chce, přece nám voličům zde nikdo Horáčka nenutí. Problém je v tom, že vy zdejší diskutéři vůbec diskuze druhých nečtete a když, tak jen letmo a špatně. Sice ten chlápek nadává všem dříve narozeným rudohnědá smečka, protože vychází z toho, že dříve byl každý soudruh, a občas nadává diskutujícím kokotů - jako zrovna v 18.05, protože nechápe tolik žvástů na adresu člověka, kterého nikdo volit nemusí. On sám ho přece volit nechce - nic takového nepíše. Ani já ho volit nechci,a taky nechápu tolik debat, když nikoho takového volit nemusíme. Proto jsem napsal na adresu 18.05 - že nemá nadávat. Diskutéři prostě diskutovat musí, na diskuzích je závislost stejně jako na herních automatech.Někteří puberťáci, kdyby neměli facebook, tak zcvoknou, no a dříve narození by zcvokli, kdyby k článkům nebyly povoleny diskuze. Je to pravda, viz diskutující novinek - ti jsou ukázkoví. Tak proč vás rozčiluje, když někdo napíše pravdu o podstatě diskuzí?

   Smazat
  4. 19:05nejsi gogo?

   Smazat
  5. Anonyme 21:04 jsi žid nebo co, že vše překrucuješ. Troll se naváží úplně bezpředmětně a bezobsažně do diskutujících, co je mu do toho, že má někdo názor na Horáčka a případně by ho volil nebo nevolil. A o čem se má diskutovat, když je článek o Horáčkovi, podle anonyma 21:04 se má asi diskutovat o rudohnědých idiotech. Pokud se někdo trolla zastává tak je blb nebo zrádce nebo je sám TROLL.

   Smazat
 18. Horáčkův tah na branku

  Do vepřína přibyly nám
  z cizích zemí lamy.
  Toulají se mezi kotci,
  šklebí na nás tlamy.

  Vhod jim není vzhledem k jejich víře.
  Bydlení snad v kravínu či díře.
  Nejede jim ani z kýble šrotu.
  Fíky chtějí od nás dávat do chobotu.

  OdpovědětSmazat
 19. Zajímal se někdy tento pravdoláskař idealista o konkrétní problémy a starosti dělníků???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - na druhou stranu, myslíte si, že Sobotka, Chovanec, Dientsbier, Marksová, ale i Zeman a další a další z těch horních deseti tisíc se zajímá o konkretní problémy a starosti dělníků? Dělníky má každej z nich na háku - kdyby ne, myslíte si, že by tady nechali operovat tolik pracovních agentur? Vždyť dělníky okrádají! Myslíte si, že by byla minimální mzda tak mizerná? Myslíte si, že by dovolili dávat pracovníkům smlouvy na tři měsíce, protože za tři měsíce zaměstnavateli nažene agentura nové lidi zase na tři měsíce - protože agentury mají zaplaceno za množství lidí, které naženou do práce. Proto nemá nikdo stálou práci - každý má strach. Je to neskutečný švajneraj tohleto, přesto pracovní agentury dostávají licence od státu, a přibývají jako houby po dešti. Pracují tam jen protekční šmejdi,za dobrý plat - jsou to v podstatě soukromé "státní" trafiky. A stát to ví a nezakročí - všichni to vědí a nezakročí. I ta blbá Marksová má péči o pracující lid přímo v popisu práce a ví o nich naprostý ho ho ho - opakuju, dělníky mají zákonodárci na háku. Nemusí to být jen pravdoláskař idealista - není v tomhle horší, i když zprasečené disidenty a zmodralé komunistické aparátčíky a jejich leštiče klik a panský slouhy považuju za nejhorší svoloč - tak konkretně vaše domněnka, že jiní politici se zajímají o dělníky, potažmo o obyčejné pracující, je zatraceně naivní. Kdybyste dvacet let dělal prd, jen někde žvanil, nebo četl žvásty druhých žvanilů za sto tisíc měsíčně, už byste vůbec nevěděl, co je to dělník a kde se to vyskytuje.

   Smazat
  2. A jak padouch Dlouhý sfáral na Ostravsku k horníkům získat jejich přízeň, pamatujete? Dnes nechápe, proč by se měla zvyšovat minimální mzda, agent darebák.

   Smazat
 20. Je pravda že Horáček souložil z mužem ? Pokud ano , tak v tom má nad Milošem navrch :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to znamenalo pro Horáčka v dnešní době veliké plus.

   Smazat
 21. Za panem Horáčkem, zarputilým havlistou vykukují individua jako Kocáb, Šafr, Leschtina a další. Co lze od těchto psychopatů očekávat? Já Horáčka teda rozhodně volit nebudu, veksláci a podobná havět se mně nelíbí . .

  OdpovědětSmazat
 22. Pro mě zatím pan Horáček jasná volba.

  OdpovědětSmazat
 23. Pro mně je Horáček vyslanec pekel.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.