Reklama

.

.

pátek 1. července 2016

Ještě Polsko nezhynulo, ale zhynout musí… Na východě Polska došlo ke střetům Poláků s Ukrajinci (+ video, foto)

Testosteron
1. 7. 2016 zdroj

V polském Přemyšlu uspořádali Ukrajinci pochod, kterého se zúčastnilo zhruba 500 lidí. Pochod bývá ze strany Poláků vnímán jako provokace, která má ukázat, že město je ve skutečnosti ukrajinské.


Proti ukrajinskému pochodu uspořádali převážně místní fanoušci fotbalového klubu Polonia Przemyśl protidemonstraci, na které provolávali: „Přemyšl vždycky polský. Polsko antibanderovské. Najde se klacek na banderovskou držku.“

Když polští protidemonstranti uviděli jednoho z účastníků ukrajinského pochodu v červeno-černém triku, tedy v barvách ukrajinských nacionalistických organizací, jež prováděly čistky na Polácích aj. během světové války, strhla se potyčka.

Jiný Ukrajinec zas na Poláky volal: „Ještě Polsko nezhynulo, ale zhynout musí…“
Přemyšl – ukrajinský pochod a protidemonstrace


Přemyšl – ukrajinský pochod a protidemonstrace
Zdroj: stadionowioprawcy.net, kresy.pl, youtube.com

22 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Poláci brzo pochopí která bije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo se spokojeně usmívá. Povedlo se.Mnoho let klidné soužití v Evropě skončilo, již se začínají rvát i dřívější sousedé. Viz východní Ukrajina a třeba polsko-ukrajinské pomezí.Kdo tomá za náhodu je nemysla !!Rusové to nevyvolali !!!

   Vymazat
  2. Ad 16:36 - souhlasím, až po tu poslední větu. A tím neříkám, že to vyvolali obyčejní Rusové nebo že to vyvolali jenom Rusové.
   Podle mě v tom jedou společně s Amerikou. A pro tu platí to stejné, co pro Rusko - nejde o obyčejné Američany (ti jsou jen trochu jiným způsobem zneužíváni jako obyčejní Rusové).

   Důkaz pro to tvrzení výše spatřuji v tom, že těžko můžete v době jaderných arzenálů chtít vyvolávat válečný konflikt mezi jadernými velmocemi, což se některá alternativní média, dost často založená na ruských zdrojích, ale i anglo-amerických, snaží čtenářům podsouvat, že Americe jde o to vyvolat válečný konflikt s Ruskem. Proč by proboha měli mít zájem na přímé konfrontaci, kdyby nevěděli, jestli díky tomu nedojde k použití jaderných zbraní, což by spustilo řetězovou reakci a byl by to konec i pro ty Američany, kteří si vyvoláním toho válečného konfliktu chtěli přeci zajistit prosperitu na další roky.

   Tudíž z toho plyne dle mě jediné - všechny ty kroky, které jsou oběma stranami podnikané, musí probíhat ve vzájemné koordinaci. A veškeré konflikty jsou pouze zástupné, kdy trpí pouze ty třetí subjekty, které se nechají jednou, či druhou stranou ovládat.

   A teď k tomu, kdo by teoreticky mohl být ten, kdo obě strany řídí.
   V roce 1913 došlo k vytvoření FED, pokud se nemýlím. Tím de facto došlo k totálnímu převedení kontroly nad národním finančním systémem USA do soukromých rukou. Toto funguje dodnes. Takže kdo řídí USA víme.

   Kdo řídí Rusko? V roce 1917 proběhla bolševická revoluce financovaná právě penězi z USA, subjekty úzce napojenými právě na subjekty, které založily FED. Že by dodnes došlo v Rusku k nějakým výrazným změnám, to jsem si nevšiml. Pro mnoho lidí je V.V. Putin nadějí, světlem na konci tunelu, spásou. Já ho tak nevnímám, i když uznávám, že mluví velice rozumně, chytře přímo, ale je to struktura vypěstovaná za stejného režimu, který mnozí z nás tolik nenáviděli (SSSR) a dosazená do funkce lidmi, kteří tam zrovna tak dosadili a tolerovali B. Jelcina, a kteří té zemi vládnou právě už od dob bolševické revoluce.

   Jak založení FEDu, tak bolševická revoluce byly provedeny lidmi z jistého etnika. Někteří budou tvrdit, že se jedná o náboženství, můžeme klidně říkat, že se jedná o sektu, je to jedno.

   Důležité je pouze to, že se jedná pouze o hru na dobrého a zlého policajta. Jak poslední dobou uvádí pan Vedoucí kolotoče na éronetu - vytvoření teze a antiteze.

   Vymazat
  3. Než Poliaci pochopia, môže byť neskoro

   Vymazat
 3. Ješče Polska niezgynienla, kjedy my žijemy.... marš marš Dombrowski, z žjemi vlošskej do Polski... Ten by asi koukal dnes - Dombrowski. Otázka zní -proč tam ti Ukrajinci pochodují a provokují? Ať taky zkusí Poláci jít pochodovat do Kijeva - schválně - co to udělá. K čemu jsou dobré všechny ty provokace? Kdyby všichni mladí i starší lidi museli být ve škole nebo v práci, případně na vojně,a museli pořádně zařezávat, určitě by je nebavilo se někde slejzat, řvát a otravovat. To dělá ten nový, přiblblý dávkový trend - odkud to sem jenom přišlo? Tisíce lidí se válí doma na podporách, nebo se flákaj venku s čoklem, ale kde jen berou peníze na sjíždění se do cizích zemí a různých měst? Z těch dávek? Jsou to chudé děti z rozbité a válkou sužované Ukrajiny? Nebo rozmazlení, nudící se spratci zbohatlíků?

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou proameričtí rozvraceči jako hrom. I s Hitlerem se domlouvali, jak na Rusa. Proto je dnes využívá americký klaun. Oni by rádi území Ukrajiny, o které přišly po II světové válce. Jenže potom by se patrně musela šoupnout i hranice Německa na východ a kdo ví co pak ... Ještě také mají nevyřízené účty s banderovci. Když do hnoje ryješ, vylezou jen h.... a smrad.

  OdpovědětVymazat
 5. Stalina na ně. To byl jediný státník, který viděl do karet nadnárodnímu oligarchiátu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy by mě nenapadlo, že s něčím takovým budu souhlasit. I když si ani teď nedělám iluze, že bych pod jeho vládou chtěl za každou cenu žít. Ale jinak jo, platil na ně a byl chytřejší než Chruščov, Brežněv a Gorbačov dohromady.

   Vymazat
  2. Je to přesně tak.

   Vymazat
 6. No podívejme na Pšonky. Ještě nedávno tvrdili, co Ukrajinec dělá, dobře dělá, i kdyby měl podřezávat dítě na Donbasu. Hlavně že bojuje proti Rusovi. A vida, dnes se se stejnými Ukrajinci rve v Przemyšlu. Svět se mění...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejní hlupáci, stejně dopadnou. Ti mají mezi sebou ještě nevyrovnaných účtů. Hlavně, že jim Poláci dodávali děla, kterými střílely na Rusky mluvící Ukrajince a toto vydávali za Ruskou agresi. A naše tupá ČT přejímala nesmysly od SBU. To je demokracie jako stehno. Havel by měl radost s tou svojí pravdou a láskou. Byl ve vnitřním kruhu charty jen díky podpoře STB.

   Vymazat
 7. Nakonec se fašističtí řvouni spojí a budou společně mašírovat do Běloruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel. A někteří Bělorusové se také cítí jako něco extra, lepší než Rusové. A tím to přihlouplí lidé udělají tak zašmodrchané, že až bude rvačka, nikdo nepozná, kdo ji vlastně začal.

   Vymazat
 8. Ještě Polsko nezhynulo, ale zhynout musí,co nesežrali němci sežerou rusi.Polská říkánka ještě od dob Stalina a Hitlera

  OdpovědětVymazat
 9. tezko rict znam polaky. ze 100 je 1 co ma ceske mysleni a tito jsou mi kamaradi ale jinak je nechapu.Chteli s Hitlerem jit do valky aby si urvali cesko a rusko.Ukrajinu drancovali uz drive pred tim.Je pravda ze vyslali vojsko k vidni proti tureckemu vojsku. Kdyz to hrnu udelali strasne malo pro nas slovany a vicero nam vrazili kudlu do zad.Nekdy se pojedu podivat do polska a i ukrajiny.Osobne jsou mi hodne blizko slovacke,slovenske ,slovinske,srbske a hodne rad mam ukrajinkse ,ruske kozaky a jejich kulturu.Tito lide nas nescetnekrat zachranili pred turky stejne tak jako rumunsko. Co dodat slava a cest pro ukrainu at se zbavi zidovske sebranky ktera ji oddelila od ruska pred staletimi.at se polsko zbavi zidovske sebranky co ho postvava proti nam.at se mi zbavime techto lidi a mame dobre vztahy mezi sebou ...uz sme preili marxismus , pseudo zido-krestanstvi,prezijem i vice... polsko je hodne pokrestene a lidi jsou hodne pokrytecti tak nevim asi jim unika jejich identita tak potrebuji rvat nacisticke sracky proti ukrajincum.a banderovci jsou stejne hloupi jak ti polaci .vse je to jen akce a reakce vyprovokovana historickymi udalostmi.vidite ukraina se odvraci od ruska pritom to byla mala rus ,rus u kraje cili ukrajina a kyjev cecntrum vedeni a kultury slovanu na nasem konci evropy.cas se neda vratit ale informace a pravda zustanou nehlede na valecen stvace a jejich snahu znicit narody ,jejich pameti a lidi ,,vykoristit zemi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby nečinili lidé jeden druhému zlé věci, tak by společně žili klidně a spokojeně.

   Vymazat
 10. http://halonoviny.com/sssr-spolupracoval-s-nacisty-pote-dobyval/ Tady to máte vy rudofašisti

  OdpovědětVymazat
 11. Halonoviny jsem nečetl, proto se zeptám" Jedná se von brauna, který poté s USA dobýval vesmír§ Co je to rudofašista? Asi fašista co je rudý vzteky!
  V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se za prav.chyby, ale jsem zelený vzteky. V.J.Horák

   Vymazat
 12. Zase mažeš Dvořáku.Je zřejmé kdo tě zato platí.Tak hošane,ty hříchy komunistů smazat nejde,tak maž,chlapče maž

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však jde o hříchy Židáků! Je to taky jejich produkt. Ale to by sis šmejde přisluhovačskej napsat netrouf, co? Beztak sedíš někde v kanceláři BISky a mossaďák ti čumí přes rameno:)

   Vymazat