Reklama

.

.

sobota 30. července 2016

K záchraně národa je potřeba se aktivizovat a v rámci nalomených demokratických procesů je třeba do struktur nižších řídících elit (do parlamentu a vlády) navolit nové figury.Nebylo by to poprvé, kdy někdo z politiků prodá své přesvědčení třeba za umoření své hypotéky.

VK
30.7. 2016    AENews   
Plivanec do obličeje českým občanům: Dohoda s Tureckem o kšeftování s uprchlíky není v ČR ratifikována, ale Sobotkova vláda už rozhodla o přijetí 81 migrantů z Turecka! Politika MKT už je i v Česku!
Něco není v Česku v pořádku. Zatímco v Evropě islamisté masakrují lidi, přejíždějí je náklaďáky, sekají do nich sekyrami ve vlaku, střílí po nich z upravené divadelní pistole, zabíjejí je mačetami, vyhazují do vzduchu v hospodách bombami a podřezávají hrdla farářům, Sobotkova vláda rozhodla, že začne přijímat migranty z Turecka [1], ovšem na základě dohody, která v ČR ještě vůbec neprošla ratifikačním procesem a tudíž je stále neplatná! Jak je to možné? Copak vláda v Praze má mandát od parlamentu, aby jednala mimo rámec ratifikačního procesu? Ne, celé je to soukromá aktivita Sobotkovy vlády a bláboly o tom, že se vláda opírá o dohodu s Tureckem, jsou pouze zastíracím manévrem.

Vláda jedná z vlastní iniciativy, protože ona zmíněná dohoda EU s Tureckem nemá zatím právní účinnost v ČR. Upozornil na to Petr Mach [2]. Opět se ukazuje, že vláda v Praze je ve vleku globalistických sil, které se pohybují na hraně organizovaného zločinu. Koneckonců, reforma policie a ÚOOZ pouze odhalila, jakým způsobem se nyní v nejvyšších strukturách politiky realizují tzv. „zkrácené“ řídící procesy, které přeskakují ratifikační proces mezistátních smluv. Pojďme si rozebrat rizika toho, co to bude znamenat, pokud ČR začne přijímat uprchlíky bez toho, aby proces ratifikace smluv byl dokončen.

Turecko zřejmě dohodou s EU zruší. Co potom?

V Turecku probíhají mohutné čistky po zinscenovaném převratu. Ruské tajné služby předpovídají brutální ochlazení vztahů mezi Bruselem a Ankarou, což potvrdilo včerejší tvrdé prohlášení „alkoholového medvídka“ Junckera v Evropské komisi. Oznámil, že bezvízový styk Turecka s EU nepřichází v této chvíli v úvahu a co se týče vstupu Turecka do EU, tak to už teprve ne, ani teď, ani v dohledné budoucnosti [3]. Co to bude znamenat? Ankara nemusí smlouvu s EU o přerozdělování uprchlíků respektovat a může chtít její novelizaci, která povede k tomu, že nakonec smlouva spadne pod stůl. Takže smlouva ani ratifikována být nemusí, protože nebude životaschopná. Jenže Sobotkova vláda už nebude moci uprchlíky z ČR vrátit, protože si je nasunula k sobě do země mimo rámec smlouvy, která vůbec nikdy neměla oporu parlamentu a ani Turecka. Takže nelze se na přijímání migrantů z Turecka dívat optikou dohody, která dosud nemá právní moc a nebyla ratifikována, ale pouze brýlemi zájmů a notiček Sobotkovy vlády. Komu slouží?

Lidu České republiky rozhodně ne. Slouží zájmům neziskového sektoru v ČR, který v rámci prvků podobných organizovanému zločinu, ne nepodobného fungování nechvalně proslulé Mrázkovy „krakatice“, prostupuje do nejvyšších řídících struktur státu. Uniklé emaily premiéra Sobotky z počátku tohoto roku (více zde) odhalily, že je obklopen celou řadou podivných postav a lobbistů, jejichž napojení na neziskový sektor, zahraniční fondy, ambasády a různé think-tanky představuje mohutné obludárium mocenských sil a zájmů, které de facto neovlivňují rozhodovací procesy vlády, ale přímo je definují, úkolují a řídí. Jak jinak si vysvětlit, že vláda ČR nyní svévolně obchází ratifikační proces parlamentu?

Vláda si s parlamentem vytřela pozadí. To je realita!

Odpověď je celkem jednoduchá. Vláda používá exekutivní klauzuli o mezinárodních smlouvách, které jsou právně závazné, a to i bez souhlasu parlamentů. Ratifikační proces parlamenty probíhá až ex-post a zde je zajímavá podivnost, která stojí za zmínku. Pokud by parlament ČR smlouvu s Tureckem neratifikoval, tak smlouva by platila dál ve vztahu k partnerům v zahraniční, ale neměla by právní oporu směrem dovnitř České republiky. Poskytování peněz ze státního rozpočtu na integraci migrantů podle neratifikované smlouvy by mohlo být spatřováno jako problém, ne nepodobný tunelování, ovšem na státní úrovni. Vytahování peněz z kapes daňových poplatníků na integraci migrantů podle smlouvy, kterou parlament ČR neratifikoval, by mohlo být zneužito i v mnoha jiných případech.

Pokud by vláda ČR podepsala mezinárodní smlouvu s vysláním vojáků mírových sil na Ukrajinu, a tuto smlouvu by parlament ČR neratifikoval, vláda by přesto byla povinná vojáky na Ukrajinu vyslat, protože mezinárodní smlouvy mají tu explicitní vlastnost, že se opírají o mandát vlády, která smlouvu podepíše a očekává se (implicitně), že vláda má mandát od svého parlamentu takovou smlouvu podepsat. Vymáhání platnosti takové smlouvy má potom velice dalekosáhlé důsledky. V rámci mezistátní dohody může nastat situace, že se po volbách změní vláda, ale platnost smlouvy o uprchlících bude platit dál a vypovězení smlouvy může mít dalekosáhlé důsledky a v některých případech to ani nemusí být možné.

Silná slova proti kvótám v televizi, ale v tichosti se nasunují migranti!

Vůbec se mi nelíbí, jak vláda ČR se snaží mediálně stavět do role odpůrců migrace v EU na straně jedné v hlavních vysílacích časech televizí, ale na straně druhé v tichosti a salámovou metodou, kousek po kousku, v malých dávkách, nasunuje do ČR migranty, a to na základě dohody s Tureckem, kterou český parlament ještě ani neratifikoval. Co nebo kdo nutí vládu Bohuslava Sobotky, aby přijímala migranty a Araby ve chvíli, kdy jejich soukmenovci vraždí v Německu a ve Francii občany západní civilizace jako lovnou zvěř? Jaký to vysílá signál směrem k českým občanům? Mají se snad občané v Česku také začít pomalu bát? Také je budou za čas arabští migranti přejíždět náklaďáky anebo sekat sekyrama? A jak si má český občan vysvětlit skandál, že policie v ČR začíná pokutovat lidi na internetu za svobodu slova? Více o kauze zde. Diví se snad potom někdo, že důraz alternativy na svobodu slova je tak silný?

Vláda, která se zodpovídá lidu, by měla s okamžitou platností vyhlásit stop-stav na přijímání migrantů do doby, než se podaří neprodyšně utěsnit hranice Schengenu. Zároveň by vláda měla iniciovat proces uvnitř EU za reformu Evropské unie, která by zrušila základní pilíře Lisabonské smlouvy a předchozí smlouvy z Nice v tom smyslu, aby rozhodovací procesy byly v EU vráceny do stavu původních smluv z Maastrichtu, kdy všechny členské země EU si byly rovny a měly právo veta. To je základní recept na záchranu Evropské unie, pokud tedy někdo ještě z politiků chce unii zachránit, anebo spíš už se počítá s Evropským superstátem, který Angela Merkel nazývá „Das neue Europa“, kdy EU se transformuje ze souručenství států do federalizovaného celku s jednotnou vládou, politikou, domácí i zahraniční, financemi, daněmi a armádou. V takovém svazku pochopitelně již nebude mít Maastricht ani Lisabon žádný význam, protože samostatné země Evropy po právní stránce zaniknou a stanou se součástí obrovské evropské Říše, ne nepodobné vizím Germanie, kterou si vysnil Adolf Hitler ve spolupráci s Albertem Speerem.

To, co teď v Německu a Francii probíhá za útoky, to je proces MKT

V zemi, kde vládu ovládají poradci, lobbisté a neziskový sektor, nelze očekávat světlou budoucnost. Kroky, které činí Sobotkova vláda, jsou cestou německého „MKT“ (Multi Kulti Terrorism) a předpokladem členství země v Nové Evropě jako integrální součást nového „Geheimordnung“ v Evropě a „Neue Weltordnung“ v celé západní civilizaci. Vůbec totiž nejde o hrstku 81 migrantů. Jde o signál vyslaný novosystémovým strukturám, že Česko se chce účastnit zrychlených procesů NWO v Evropě, které byly spuštěny Brexitem. Je to přihlášení se české vlády k projektu „Das neue Europa“ a já si nejsem jistý, že by k tomuto rozhodnutí měla Sobotkova vláda jakýkoliv mandát od českých voličů.

Je to pouze důkaz toho, že k záchraně národa je potřeba se aktivizovat a v rámci nalomených demokratických procesů je třeba do struktur nižších řídících elit (do parlamentu a vlády) navolit nové figury. Je potřeba ale pečlivě vybírat, protože nadnárodní elity mají v ČR podchycené i jednotlivé figury z opozice, včetně té mimoparlamentní. Je smutné nechat se koupit za koblihy a klobásky, ale stejně tak je tragické uvěřit oportunistům, kteří používají antimigrační problematiku jako výtah k moci. Nebylo by to poprvé, kdy někdo z politiků prodá své přesvědčení třeba za umoření své hypotéky.


-VK- 
Šéfredaktor AE News

65 komentářů :

 1. Proč server NR nerespektuje demokratické rozhodnutí voličů ČSSD, v čele s Bohumilem Sobotkou a ještě se tomu diví!? Již brzy ČSSD zruší církevní restituce, jak má v programu a zajistí kvoty pro příjem a pomoc imigrantům, jak požaduje demokratická EU a slušní, demokraticky smýšlející lidé se na to těší. Je ostuda, že nejsme schopni zajistit imigrantům alespoň almužnu 2000 euro měsíčně, plus bydlení a stravu zdarma, proti které imigranti oprávněně v Rakousku protestovali. Nedělejte prosím z voličů současné ČSSD debily, protože ji volila většina národa!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V ČSSD už konvertovali na islám, s těmi už se můžete závazně bavit o tom kolik migrantů, tolik mešit. Momentálně v rámci boje za práva deviantů pracují na adopci dětí homosexuálními páry, zanedlouho následované snížením věku pro pohlavní styk ministrantů a legalizace pedofilie, zoofile a nepřipouští parlamentní zákaz džihádu a bezpráví šaría, což bude vedle průvodů již veřejnosti dobře známé duhové sodomie v budoucnu znamenat i veřejné stínání a uřezávání hlav nevěřícím. Nebo jste někdo zaznamenal, že by z vládních stran na protest hromadně vystupovali straníci? To je třeba vzít v úvahu, až se bude s těmito vlastizrádci účtovat.

   Vymazat
  2. Je to jen jeden z mnoha důkazů, že politikům moc do rukou nepatří, alespoň né těm, kteří se do ní dostali bez toho aby si prošly nižšími posty.

   Vymazat
  3. I já jsem dříve volil ČSSD a proto se dnes mohu jen lidem omluvit.Již nikdy ČSSD,

   Vymazat
  4. To může napsat jen vlastizrádce, debil nebo provokatér. Případně jejich kombinace. Přes 50 000 Kč měsíčně za nic. Pisatel se nemůže vejít na stupnici inteligence ani náhodou.

   Vymazat
  5. pro 17:49 - ale no táák:)) Oni si dělají srandu z nás,tak my můžeme z nich také:) To jenom, aby lidem docvaklo, v jakém absurdním světě žijeme a co a koho vlastně zvolili! Našinci se válejí po desítkách tisíc na ulicích a ti co sem přijdou a pro stát neudělali za korunu práce, ba naopak, těm se podstrojuje. Provokatér ano, ale vlastizrádce ne:)

   Vymazat
 2. Pane Sobotko !
  Zatim, co jste Vy studoval na vysoke skole politologicke ve Slavkove u Brna, tak ja pracoval a potil se pro slavu Jizni Afriky v divokych koncinach poloviny kontinentu s intenzivni snahou prezit a nebyt SEZRAN !
  (Tim nemam na mysli pouze zouzel v bushi.)

  Zminuji se o tom, protoze velmi rozdilne kultury se NESMI MICHAT ! Prinasi to napeti, a to vzdy konci krveprolitim.
  Neznalost NENI polehcujici okolnost !

  Tak, jako Merkerova je zodpovedna za vse, co se stane v Nemecku, tak budete zodpovedny jednou i Vy za pristi deni v Cesku !

  NECHTE rozhodnou narod, co chce a co nechce, ohledne immigrace ! Budete-li rozhodovat za neho Vy, v tak zavaznych otazkach, tak nesete zodpovednost Vy !

  Bude-li jednou Praha vypadat jako Johannesburg dnesnich dnu tak zaplacete !

  nick HONOLULU - pamatuji si vsechno !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak, nerespektujete spolu s čtenáři Nové republiky nekřesťanské rozhodnutí Brusele, multikulturalistů a vládnoucích politických stran zničit naši zemi a předat ji přivandrovalcům a nechtěncům, poté co bylo cizincům potajmu umožněno volit a zcela legálně převzít ruským majitelům lázeňských bytů Karlovy Vary, arabským domkářům Teplice a vietnamských trhovcům Železnou Rudu, Rozvadov a posléze některou z pražských čtvrtí?

   Vymazat
  2. Líheň nadřazenců a především sluníčkářů -

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Oskar-Krejci-promlouva-Tady-se-bere-naivita-nasich-slunickaru-447015

   Vymazat
  3. To promíchávání kultur, je možná tichý boj elit, možná program snižování populace na Zemi.

   Vymazat
 3. Jsem mazan pane Dvorak, aniz bych stacil projevit svoje blaznoviny. Prosim o zarazeni do hesla sveta znaly.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Honolulu", Vaše blokace nemusí být NR ale operátorem.

   Vymazat
  2. NSA - pracuje nepřetržitě. Na každého existuje něco, čím ho lze v potřebné chvíli klepnout přes prsty.

   Vymazat
 4. Zvolení zubaté pleše byl neodpustitelný omyl. Jen čekám, kdy se na nej najde něco jako v roce 2013 na pana "čistého". Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Hitlera se Němci alespoň pokusili spáchat atentát.

   Vymazat
 5. Jakmile si je do ČR pustíte, tak už se slimáků nikdy nezbavíte a těšte se na retardované hnědé potomky, pokud ovšem jako křesťané a ateisté neskončíte halal, halali, halala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Halala
   Andulka se vdávala
   A brala si negra...
   Gravid, gravid, gravid
   maže taky David...

   Vymazat
  2. Tak ne-nemaže, ale nesmíš se ty Holomku
   pod to podepsat !

   Vymazat
 6. historicky mame vlady ktere nam gubernator povoli snad žižka byl vyjimkou ktera se vymkla za pomoci husa cirqvi svate z planovani mistodržicich proto mě udivuje že tolik vovčanu si i dnes mysli že třeba takovy sralbotka něco děla ze sve vule či že snad dokonce vladne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že nevládne, že se kloní k předepsanému scénáři židozednářů, ať je to vědomě, či nevědomě.
   Kdyby se neklonil, musel by se klonit jiné větvi globalistů. Jinak by se ho zbavili. Hrát hru samostatně tak, aby vyzískal i pro vlastní zemi, neumí.
   Obzvlášť, když si musí nejdříve zjistit co Makrela chce slyšet a podle toho si potom nechá napsat projev.

   Vymazat
 7. Kam se podela komunisti vase laska k muslimum, rezajici americke a zidovske hlavy?
  Kde udelali ti (kdysi tak krasni) muslimaci chybu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přeskočím-li vaši zažranou nacistickou nenávist, meluzína ve vaší hlavě vás nutí psát bludy, nechtěl bych takto dopadnout, což je krásně vidět na dokumentu s Brzezinským Al Kajda neexistuje!!!!!!! Jen snad al-CIAdana, prohlášení bývalého britského ministra zahraničí Robina Cooka: Žádná Al-Kajda neexistuje, jde o nástroj propagandy Spojených států a po rozhovorech s agentem Mortenem Stormem a Obamou již nikdo nepochybuje, že Islámský stát je nepravidelná americká armáda financovaná Saúdy, nyní z této osy zla Fašinkton-Kyjev-Rijád bude peklem vyvrženo USSatanem natrávené a ještě smrdící sírou Turecko.

   Vymazat
  2. Z plivance havloidního kreténa vzešlej negramotnej vožrala se tady plete.....no jo,blbstein bez mozku a vlastního názoru!!!!

   Vymazat
  3. 7:51 Chyba se vloudila tím, že USA podporovaly islámské militanty. Snad nechcete tvrdit, že v Afghánistánu Rusko podporovalo mudžahedíny.

   PS Takový příspěvek jsem tady již několikrát četl. Nejste to vy, který také soustavně opakuje cosi o Budapešťském memorandu (29. července 2016 22:59)?

   Vymazat
  4. No ty bys ji uříznou potřeboval jak sůl, jevrejskej xindle. Předtím ale pořádně rozstřílet hnáty, aby sis se plazil po zemi jak červ a žral hlínu, dřív než chcípneš zaslouženou smrtí. A použít kapesní rybičku! Aby to pižlání tý tvý zkurvený dementní makovice trvalo co nejdýl:¨)))

   Vymazat
  5. Kdyby tvý zmršený jarmulatý filconoši, ty škodlivá vopejzelá filcko od jejich smrdutý lejnolíhně odpadlá, nefinancovali a nezakládali teroristické buňky, tak by vám ty vaše hnusný mokvající vředy co xindlu tvýho typu rašívaj tam kde my máme hlavu, nikdo řezat nemusel, vyhnily by samy!

   Vymazat
 8. Sobotkova vláda je skupina největších vlastizrádců a prodejných kurev v historii ČR.Takové kurvy jsme my občané neměli nechat dlouho vládnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těm postaví vzbouřený lid místo papírové, bytelnou dřevěnou houpačku. A jestli si i tohle nechá náš národ líbit, tak si nic jiného než osud johannesburgského Hillsborow nezaslouží. A pamatujte, nemáte povinnost si nakvartýrovat do bytu své vrahy, jak vám tvrdí Sobotkova vláda, klamavý Babiš a havloidně falešná církevní zlodějina.

   Vymazat
 9. Politická korektnost - prostě řečeno zamlčování, lži, lezení mocným do zadnice - už dosáhla obrovských rozměrů. A jak to je s mus slimákama vám poví Milan Norbert Badal, který překvapil i politicky korektního redaktora ČT24

  https://www.facebook.com/protiproud.cz/videos/vb.143886599126215/607934416054762/?type=2&theater

  OdpovědětVymazat
 10. Jak už jsem psal,měl by být Sobotka souzen,za přijímání potenciálních vrahů do naší vlasti.
  Také naplňuje noví paragraf navržen Pelikánem,nenávist mezi občany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co píšete je možné leda tak po převratu, který by mohl začít defenestrací svinčíku v České televizi a vyčištěním nepořádku v kancelářích vládních stran. Povel by mohl vydat prezident Zeman, kterému se již podařilo jedny pravicové klerofašisty odehnat od koryt.

   Vymazat
  2. Hlásím se dobrovolně na čištění Augiášova chléva. Zn. pomocníci vítáni.

   Vymazat
 11. Aby byl Sobotka souzen musí být jiné sestavení vlády i parlamentu a očištěná justice a policie. Která to tak asi ze zaběhlých politických stran udělá? Správně, žádná. Jediná šance volit Okamuru. Slušní lidé potřební k řízení státu se pak najdou. Nyní je pozvánka do politiky jen výtah k moci k penězům a k členství ve zločinecké mafii. A zločinci jsou korumpovatelní a některé ambasády to moc dobře vědí. Proto slušní lidé nyní do politiky nejdou, když vidí co to je za svinstvo, ale to se může změnit s příchodem politiky pro lidi, pro český národ. Bohužel historii vždy tvořili jedinci a i nyní je třeba si dobře vybrat.

  OdpovědětVymazat
 12. 7:27 pokud človíček nepochopí co jste napsal bude stále prasečinec.Děkuji VámPFV

  OdpovědětVymazat
 13. PFV je jednoduše pomocník fekálního vozu.

  OdpovědětVymazat
 14. Je zajímavé, že mu slimáci ještě nezabili jediného politika. Proč asi. Patrně ví, kdo za nimi stojí a podporuje jejich vstup do státu.

  Kdyby ptákovi pelikánovi buchlo blízko a opálilo mu to peří, však by potom otočil. Nebo by se ho zbavili a dali tam jiného, třeba krtka, který ještě takto postižen nebyl. A proto může správně plnit předepsané zadání.

  OdpovědětVymazat
 15. Socani hrají velmi špinavou politiku. Na jedné straně Foldyna,Huml a pár dalších a na druhé banda kolem Sobotky, Diensbier, Zaorálek atd. V domnění, že je budou volit.Volit za ty prasárny restituční,OKD, zahraniční politiku atd by je neměl nikdo.Chtělo by to však jednotu opozice, aby je už někdo pořádně napráskal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tenhle plešatej blbeček s rovnátkama to má už spočítaný...co nevidět bude souzen nikoli za kabelky a šmuky své kozaté konkubíny,jako trdlo Nečas,ale za vlastizradu,korupci,zneužívání moci a rozvracení státu....jeho osud je spojen s EU/NATO a pokud tyto se zhroutí úplně,bude jeho osud spečetěn stejně,jako byl v případě jeho velkého vzoru protektorátního min.osvěty Emanuela Moravce.
   Jeho jediná motivace ke zradě vlastního národa a státu je slíbená,skvěle placená "funkce za odměnu v komisariátu EU",proto jedná ve stylu "po mě potopa",on už ví,že znova zvolen,ani jeho aSociálně paDemokratická strana nebude a že pak nastane zúčtování s nim i jeho koryfeji Georgem Dienstbierem,Zaorálkem & Comp.a to i v případě rozpoutání války proti Rusovi,bez ohledu na její samotný průběh.

   Svět je v pohybu a mění se každým okamžikem,aniž by si toho ten připitomělý lidský dobytek,potácející se po zadních nohách hloupostí upachtěným životem vůbec všimnul a zareagoval na to....

   Vymazat
  2. Sobotka se poučil v Polsku. Tusk prohrál volby a za odměnu dostal funkci v Bruselu.

   Vymazat
  3. Tolik funkci a volných míst však v Bruseli nebude,kolik těhle kreatur dostane padáka od svých voličů....,proto tam bude velká tlačenice i o post poslední hajzlbáby....,ten bych nechal LangSádlici z TOP-ky....

   Vymazat
  4. Přednost budou mít ti, kteří napáchají na svých národech největší škody.

   Vymazat
  5. Langsádlice může v Bruselu vykonávat funkci operátorku úklidu toalet se zákazem přístupu na pánské toalety.

   Vymazat
  6. Anonymní 10:55
   Sobotka je pod ochranou sionistů,tak proto jeho nepochopitelné kroky.Také bych řekl,že má přivést republiku do jejich křtánu.

   Vymazat
 16. Jen takový dotaz. Jestliže vláda a parlament patří mezi tzv. struktury nižších řídících elit, kdo potom patří a je součástí nejvyšších řídících struktur ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:42-na blbou otázku, blbá odpověď. Nadnárodní organizace všeho druhu, hospodářské i politické. Nejvyšší struktury jsou různé kominterny a "Světové" organizace(kongresy),např židů.

   Vymazat
  2. 10:42 Struktury nižších řídících elit, jinak řečeno "pomocné elity", jsou řízeny tzv. diskrétními elitami. Počet členů je omezený, nikde se nevystavují, nikdo je nezná, s výjimkou příslušníků nejvyššího patra pomocných elit řídících pomocné elity z nižších pater (vlády, parlament a pod.). Diskrétní elity jsou propojené v celém světě, na místo proletářů všech zemí. Pomocné - volené elity se chovají a jednají bez ohledu a často proti přání voličů, protože na voličích jim nezáleží, řídí se pokyny nevolených pomocných elit z vyššího patra. Jednou ve vládní koalici, jednou v opozici a naopak, vždy se snahou zavděčit se, (nikoli podřadné kastě jimi pohrdaných voličů), ale nositelům pokynů a příkazů. Přes řeči co z nich jdou, hrabou jen pro kuličku svou. Jejich snem je osvědčit se a zavděčit natolik, aby byli povýšeni do nadřízené kasty nevolených pomocných elit. Mimo tento cíl je jim všechno, včetně voličů, zcela u prdele.

   Vymazat
  3. PS. tyto struktury mají ovšem výkonnou moc přes veřejné i tajné organizace typu NATA(vojenskou) nebo bankovnictví(hospodářskou). Vy jste do školy nechodil?

   Vymazat
  4. 12:59 - Co tím chce básník sdělit? Že on do školy chodil a má povědomí o pojmu "výkonná moc"??? Bravo!

   Vymazat
  5. 13:16- ano, mne naučili ve škole myslet a to mám jen 9 tříd ZDŠ.

   Vymazat
  6. Makrele dají místo v OSN za to, jak krásně poslouchala příkazy a my budeme čumět jako puci.

   Vždyť i Barack Hussein Obama dostal nobelovku za válku.

   Co bychom tedy od židozednářů chtěli?

   Vymazat
  7. Dívejte se na lidi MMF, OSN, MOV ... a na ty, kdo za nimi stojí.

   Vymazat
  8. 13:42 - Ano Miroslave, je to evidentní. K nějakému machrování formou otázek, na školní docházku druhého, to však rozhodně není.

   Vymazat
  9. 16:15-škola mne naučila logiku. Životem a osobní leností mi nebylo dopřáno vyššího vzdělání. Neubralo mi to ideály ale přidalo osobní svobodu. Kde "soudruzi" byli "předposraní", já mohl stát zpříma. Kdo z vás si to mohl dovolit? Mám 5 dětí, zatím 5 vnoučat, na můj vkus málo ale "doba je doba". Bylo by toho hodně k srovnávání generací. Proto nechme "machrování" dětem. Co jsme jim nedali v mládí, již do nich "nenatlučeme". Vím jen, že jsem je "netloukl" jako malé a vím, že mi nemají tudíž co oplácet. Suma sumárum? Život jsem dostal,životy jsem dal, splnil jsem poslání ale ta politická "pochodeň" mně fakt sere. Buď mne můj agnostický bůh odvolá na "věčnost" nebo ke trestu "stoletého" k nápravě mých omylů. PS. nevím, co je lepší, byť výběr mi nebyl nabídnutý.

   Vymazat
  10. Více pokory Miroslave, by nebylo na škodu. Nad tímto sdělením moc nedumej. Sotva by se ti podařilo uplatnit logiku, o kterou se snažíš opírat - a vydumat, o čem to vůbec je, Miroslave.

   Vymazat
 17. Tihle vlastizrádné socanské a kobližkářské kreatury jsou schopni se zapojit do všeho, z čeho budou koukat hmotné prebendy, funkce nenysytných korytářů ve vysokých postech a hlavně konat proti vlastním občanům již v politicky krachující EU.Jestliže se vytvoří 4.říše a ČR bude její součástí, národ a jeho tisíciletá historie jako taková, vyhasne, což nalubrikované holé hlavě s brýlemi a jeho bandě, vůbec nebude vadit!Ti si budou lebedit jako prasata v žitě.

  OdpovědětVymazat
 18. Miloš Zeman se nekompromisně vypořádal s Jandou z Evropských hodnot:
  "Vydatně onanoval před kamerou, není důvěryhodný. Potřebujeme ejakulaci myšlenek, ne spermatu".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se líbí vkusná růžová kravata pana Jandy. Kdyby si namaloval ústa rtěnkou stejné barvy, noc by mu to slušelo.

   Vymazat
 19. ŽIDOVSKÁ S RAČKA NA ČRO PLUS TEĎ

  Názory a argumenty 31. 7.

  OdpovědětVymazat
 20. Sobotka politikařit dovede. Nicméně voliči nejsou straníci ČSSD, takže s tím jeho politikařením, k němuž náleží pokrytectví, podrazy, slibování + strašení a lhaní, povede a dovede ČSSD po cestě ODS k úpadku. V ČSSD zůstávají pouze šibalové s jejich příbuznými a komplici, které si do strany přivedli. Jakékoli ideje se sociálním cítěním, s výjimkou těch kariérních, jsou jim naprosto putna. Nic jiného, než markantní ztráta volebních hlasů, potažmo vyhlídek očekávaných koryt a korýtek,s nimi nehne. Až se zmíněné vyhlídky rozplynou zároveň s očekáváním volebních hlasů, rozprchnou se, jako hejno vrabců, když do něj střelí. Žádná škoda pro lidi to nebude.

  OdpovědětVymazat
 21. Problém je, že noví členové parlamentu zvolení z chudších a tedy i údajně slušných občanů, začnou okamžitě dohánět životní úroveň těch bohatších, tedy budou krást jak to jen půjde. Jelikož ale půjde o nepříliš sofistikované lidi, budou opět z politiky rychle odstraněni.
  Takže se nic nezmění z prostého důvodu: není to o lidech, ale o nastavení systému; podobně, jako google translator: necháte-li každého troubu do něj zadávat překlady, bude pořád méně či více nesrozumitelný.
  Východiskem je přebírání fungujících prvků z jiných zemí, což ale nelze v praxi prosadit, jelikož je to proti zájmům vládnoucích a dokonce i zbytku národa, který odmítá vše cizí, a rád by se vrátil k nějakým jeho vlastním, neexistujícím tradicím. Vývoj nelze zastavit, a co nelze reformovat, prostě zmizí. To je jednou z výhod kapitalismu, oproti socialismu, ve kterémž se neschopnost a lenost zakonzervovala a stala státní, národní politikou i stylem života, tedy přežívání.

  OdpovědětVymazat