Reklama

neděle 31. července 2016

Kobylky přicházejí

31.7.2016   Zvědavec
Do České republiky se chystá desítka uprchlíků z Řecka. Dorazit k nám by měli i uprchlíci ze Sýrie. Všichni přijedou na základě dohod Evropské unie. Česko přijme z Řecka deset uprchlíků na základě přerozdělovacích kvót, které v loňském roce schválila Evropská unie. Tři rodiny již prošly bezpečnostní prověrkou. Datum příjezdu zatím nebylo stanoveno. Po příjezdu s nimi české úřady zahájí řízení o mezinárodní ochraně. Vyplývá to z aktuální zprávy ministerstva vnitra, kterou zveřejnila některá česká média.

Přijedou na základě dohod? My jsme se na něčem dohodli? Je někde náš podpis pod tou "dohodou"?

Všimněte si, jde to jak po másle. Můžeme mlátit pěstičkami, prskat, kopat kolem sebe, nikým nevoleni zločinci si to stejně udělají.

Zdroj: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20160729/3641027/Up...

25 komentářů :

 1. ¨Jo, jo a další miliony v říjnu přijdou do EU z Turecka.Turci už EU vyhrožují, jestli se do října nezruší víza, tak odstoupí od smlouvy o imigrantech a pustí do EU 2,5 milionů migrantů z utečeneckých táborů v Turecku.To zvládneme, vaše frau Makrelen, vládkyně 4.říše, zvaná EU!

  OdpovědětSmazat
 2. a dutohlavci toho ozubence plešatýho zase budou volit. Volit od slova vůl

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volí voli voly nebo voly voli volí. A co voli volí voly nebo volí voli voly? Není čeština krásná?

   Smazat
 3. Čeština je krásná, jen voli nevolí voly, ale psychopaty, kteří patří do klecí v blázincích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co mi zbývá, souhlas, jen nevím jak na to. Asi bude snazší internovat psychopaty než voly.

   Smazat
 4. Hlavně,že ty kobylky nepříjdou z ruska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi blbej,zaplacenej, nebo navedenej ? Nebo 3 v jednom ?

   Smazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=UPNLAbgXIeM

   Smazat
 5. Za kobylky můžeme poděkovat islamistickému Turkovi, kterého chtěla Makrela uplatiti, ale především strýčku Samovi, který mu zase chtěl udělat převrat. To všechno s vřelou podporou islamistů v Sýrii a kšeftům s ropou.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Recku-je-moc-zle-Na-ostrovy-dorazila-silna-migracni-vlna-situace-je-pry-nezvladatelna-447109

  OdpovědětSmazat
 6. Kobylky podporuje také TOP 09. Jen si vzpomeňte, jak se kníže lísal k Saúdům.
  Ostatní na tom ale nejsou o mnoho lépe.

  OdpovědětSmazat
 7. Bude to zajímavé domino: Do půlmiliardové Evropské unie nyní připlouvá v přichází několik milionů migrantů a značná část Evropanů jim spílá a odmítá je. Za pár let proto několik milionů Evropanů začne připlouvat ke břehům USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu, Jižní Afriky, možná také Ruska, Číny, Indie, Argentiny, Chile aj. a uvidíme, jak je tamní obyvatelé budou vítat.
  Kolik z těch možných budoucích miliónů migrujících Evropanů bude z řad těch, kteří dnes migranty z Asie a Afriky odmítají a nadávají jim? Jak se jim budou poslouchat nadávky od Amíků, Australanů, Jihoafričanů, Argentinců? A budou se ohánět různými fermany, že jsou prověření, loajální, nerizikoví, bílí, křesťané...
  Místo toho, aby hlavní hněv a svůj důmysl směřovali vůči politickým reprezentacím ČR, EU a USA, které mají největší zodpovědnost za války a koloniální drancování v Asii a Africe, tak se vybíjejí na milionech obětí, jejichž neštěstí zneužívá několik desítek tisíc fanatických pitomců ze zákulisí dirigovaných opět mocenskými kruhy USA a EU s vazaly z ČR.
  Na podzim se v senátních a krajských volbách se uvidí, nakolik to ctihodní občané spočítají politických stranám spoluzodpovědným za rozvrácení Blízkého a Středního východu a severní Afriky počínaje ODS přes ČSSD po TOP 09 a různé spolky vykutálených regionálních odpadlíků od nich. A nezapomeňme na Miloša, který ve své vládě drsně prosadil povolení přeletů bombardérů NATO na Balkán.
  Pokud si někdo namlouvá, že migranty zastaví plotem a přitom na této straně plotu nechá nadále vládnout ty, kteří mohou za neštěstí migrantů, tak je to trouba. Nejprve je třeba udělat pořádek zde a teprve potom bude možné uklidnit boje a chaos a odstraňovat bídu ve vlastech migrantů a tak humanisticky vyřešit problém jejich migrace. Arabská ropa se Evropě zamlouvá, ale lidé, kterým toto černé zlato kradou naše evropské (a americké) nadnárodní koncerny zpod nohou, nám už nešmakují? Češi vytýkají Rusům, že odtud odvezli uran, Rakušanům a Němcům, že odtud odvážejí dřevo, že zde skoupili půdu, že téměř vše tu už patří jen cizincům, že jsme proto chudí. A co asi mají říkat Arabáši? Problém se nenazývá Arabové, Američané, Rusové, Němci, Rakušané, Češi, křesťané, muslimové, nevěřící, problém se jmenuje majitelé a manažeři vykořisťujících firem a jejich političtí a mediální pomahači. Migranti jsou především jejich produktem, výsledkem jejich vykořisťování. A podobně i islamisté, tito křižáci moderní doby, jsou jejich produktem, tentokrát však výsledkem dotování - penězi, zbraněmi, politickou tolerancí. Za islamisty zůstalo v Evropě zatím několik set mrvých, v muslimském světě jich mají na svědomí tisíce, či desítky tisíc, severoatlantické politické, ekonomické, vojenské a mediální špičky však mají v muslimských zemích statisíce či miliony mrtvých. Kdy už Češi pochopí, že nevraživost není třeba mířit na oběti zločinu, nýbrž na zločince?
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:13- Máte pravdu, velmi zajímavý názor a hlavně pod Váš poslední odstavec se podepisuji.

   Smazat
  2. Vážený pane KR, píšete to správně a do hloubky. Já jsem to pochopila, ale nechápu, že to nechápou ti pitomci, kteří podřezávají právě normální lidi, proč se nesoustředí na ty všechny nejchamtivější z chamtivých Rottschildy, Morgany, Krvavý Madly, Hitlary Killary, Bushe, Nůlandové a není tolik místa zde pokračovat. (Bohužel jssou to všichni jarmulkáři).

   Smazat
  3. Děkuji za reakce.
   1. K vraždícím fanatikům. Jsou to skutečně duševně vyšinutí jedinci, najdou se jak mezi muslimy, tak mezi absolventy amerických či evropských škol. Nikdo normální takové skutky jako oni nepáchá - střílení po spolužácích, odpálení se v davu. Dějiny znají skutečně velké hrdiny, kteří se vedomě sebevražedně obětovali pro ostatní, viz Sparťané u Thermopyl. To ale není případ frustrovaných či jinak vyšinutých sebe/vrazdících jedinců. Potenciál takového jednání má ovšem daleko více lidí a jde o to, zda a jak bude spuštěn. Nadměrná medializace (ať již přes velká media či po sociálních sítích) případů vybití frustrací na spolužácích, spolupracovnících nebo i cizích lidech v USA či v Evropě pomáhá spuštění zmíněného procesu u dalších postižených lidí, není však nijak organizovaná. V případě islamistů jde ale o organizovaný, cílený tlak, který obnaží, odhalí psychicky postižené jedince v komunitě a ti po patřičném zpracování jdou na věc. Část islamistických sebevrahů pochází z prostředí mezi těmito póly: jde o "osamělé vlky", kteří podlehnou džihádistické propagandě, aniž by se přímo zapojili do činnosti nějaké islamistické buňky. Každopádně tedy jde o nějak psychicky vyšinuté jedince, kdy ovšem spouštěčem není nějaká náhoda, ale vědomý, někdy cílený, někdy plošný, impuls z islamistického prostředí.
   KR

   Smazat
  4. 2. K problémům (ne)pochopení.
   Je to problém myšlenkové (ne)schopnosti jít od jevu k podstatě. Jednotlivou událost těžko dešifrujete, nevíte, co je obecné a co jedinečné. tím se setkávají kupř. kriminalisté. Jakmile ale nastane další podobná událost, už můžete odfiltrovat to jedinečné a jít po tom společném, obecném. Takže třeba kriminalisté už mohou vyloučit část podezřelých, protože vyhovují jen jednomu případu. Průšvih je, že jen málo lidí, jak se zdá, je s to tak banálního myšlenkového postupu, aby porovnalo podobné situace a zkoumalo, co z nich obecně vyplývá. V drtivé většině ulpívají na nějakých viditelných znacích (barva kůže, barva vlasů, národnost či místo narození, vyznání, stranická či klubová příslušnost atd.) a nepostoupí k dalšímu třídění, které by šlo hloubky duševní výbavy dotyčných. Takže pak jsou pro některé jedince idioti všichni Pražáci, nebo všichni Ostraváci, nebo všichni Amíci, všichni Rusové, všichni katolíci, všichni muslimové, všichni židé, všichni taxikáři, kuřáci, politici, blondýny,..... Přitom ovšem některé skupiny skutečně vykazují určitý vyšší výskyt nějaké vlastnosti - třeba daný řečí (čeština jako velmi ohebná, proměnlivá, pestrá řeč má patrně vazbu na "zlaté české ručičky", které nacházejí řešení tam, kde uživatelé jazyka strikního řádu, jako je němčina, jsou v koncích, protože nemají tak osvojenu improvizaci). Podobně se to jistě odrazí u některých profesí, jejichž uživatelé díky uživaným technologiím mají k něčemu, k nějakému myšlenkovému postupu, vzorci jednání vyšší afinitu (IT technici, strojaři,...). Podobné platí pro vyznavače nějaké víry či ideologie, protože ony mají nějakou svoji kulturní, mravní a myšlenkovou bázi, příklady, vzorce, s nimiž se vyznavači setkávají více a blíže než ostatní, takže je napodobují. Početné otevřené komunity (muslimové, katolíci, budhisté, komunisté, liberálové atd.) jsou ovšem daleko pestřejší a rozmanitější než uzavřené, malé skupiny, sekty s vyhraněnými vzorci myšlení a jednání. Přitom nejde jen o intelektuální, ale i emoční sounáležitost. Přitom stát se členem nějaké skupiny s (zdánlivě) celistvým pohledem na svět je efektivní - nemusíte složitě hledat odpovědi, rozmýšlet, máte mustr, který přiložíte, a výsledek je raz dva. Stejně tak, jako si vaše tělo raději sedne, než stojí, tak si poshoví i mozek.
   Domnívám se, že obranou je snaha po objektivním pohledu, tj. snaha o pohled z více stran, nacházení více znaků pro jejich třídění a tudíž pro vyvozování obecného a tedy odhalování podstaty věci. Snažit se o více pohledů, o znalost kontextu, celé struktury a souvislostí, nespokojovat se s pohledem nějakého myšlenkového ghetta. Pak lehko odbouráte národnostní pohledy, náboženské, ideologické, genderové atd. a krystalizují vám skutečné příčiny jevů a naopak objevujete, jaké rozličné jevy způsobuje nějaká příčina (či spíše sestava příčin).
   Domnívám se, že prckům na písku je úplně fuk, že ten je Palestinec a tamten Žid, že jeden je syn kulaka a druhý syn bezzemka, bloncky si hraji s černovláskami, brejlatí s kudrnatými, přirozené multi-kulti. Na to bychom neměli zapomínat a držet se humanistických hodnot, poněvadž humanismus všech pro všechny by měl být zájmem každého. Uchovat si ale v té změti hodnot, zájmů, znaků, jevů, věcí, procesů humanistickou kotvu, není jednoduché. A třeba mít na paměti, že je někdy na dlouhém řetězu a musíte dělat různé kličky a i vratky, aby se řetěz nepřetrhl. Nemálo lidí, zvláště mocných, se už z řetězu utrhlo, neznamená to ale, že již jsou definitivně ztraceni. Třeba ještě mají potenciál pro spouštěč hledání staré kotvy.
   KR

   Smazat
  5. Pane KR máte to v hlavě srovnané, a hlavně, své myšlenky umíte srozumitelně podat druhým lidem- co takhle vystoupit z anonymity a začít psát- třeba na Novou Republiku..šmarjá jestli to už náhodou neděláte- příjmení jméno...a máme tu autora pod těmito písmeny.
   Je to jedno. Jste jednotlivec, který bude slušný člověk a umí napsat svůj názor- osobně vám fandím, děkuji za dosavadní příspěvky.

   Smazat
  6. Pro (efpe)
   Děkuji, Vaše slova mne velmi potěšila. Pro NR nepíši, jen se občas zapojím do diskuse.
   Přeji pěkné dny a těším se na Vaše příspěvky.
   KR

   Smazat
 8. Nejhorší je infiltrace základny. Mohu vám všem tímto sdělit naprosto kompetentně,že nic horšího než infiltrace základny neexistuje. Vzpomeňte si například na Tróju.

  OdpovědětSmazat
 9. Vydavatel Zvedavce Stwora jeste pred rokem oslavoval muslimsky teror. Ted obratil a stal se z neho odpurce islamu a pristehovalcu.
  Otazkou je, kdo tohle komunisticko-fasisticke prase pozval do Kanady?
  Deportace by byla myslim na miste.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud bude Stwora deportovan zpet do Ceska, jiste se ho coby uprchlika ujmou David, Dvorak, nebo Doubalik. :-)

   Smazat
  2. Onanovo předkožky zase nemají co dělat a nočník je plnej.....a teď co s ním,bez doporučení archanděla Poserplíny?!!!!

   Smazat
  3. A ty se tu bereš kde, chazarskej hmyze? Panu Hitlerovi došel plyn nebo jste si tu pohádku jen vymysleli?!? CO? Svině! My si nehrajem, po vašem odstavení od moci použijem opravdu účinnou dezinsekci!

   Smazat
 10. 80 slimáků se Syrie se nekoná záhadné se do jednoho ztratili jak uslyšeli
  ˇslovo Česko ! Chtějí pouze do náruče babky Merkel ! Zubatý plešatec pohlazeni nedostane !

  OdpovědětSmazat
 11. A že jsem se nikde nedočetl, že by ty slimáky schválil parlament? Že by osobní iniciativa ozubené pleše ?

  OdpovědětSmazat
 12. NEUSTÁLE DĚKUJI NAŠIM POLITICKÝM A EKONOMICKÝM ELITÁM, ŽE TO DOKÁZALY ! Dokázaly vybudovat zemi, ve které nechce zůstat ani ten nejubožejší utečenec z válečné zóny. Měli bychom být vděčni a ne jim stále nadávat nebo něco vyčítat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.