Reklama

čtvrtek 14. července 2016

Křížová cesta statisíců poutníků za mír na Ukrajině

Květa Pohlhammer Lauterbachová
14. 7. 2016  E-republika

Bída vyhání lidi, aby se vydali na Kyjev! Začne kyjevská vláda do lidí střílet?
Západní média mlčí jako zařezaná. Projděte si videa z on-line sledovaného křížového tažení za mír, které právě probíhá na Ukrajině a je aktualizováno zde.Těžko říct, zda nakonec dorazí 27. 7. 2016 do Kyjeva milion nebo půldruhého milionu poutníků, kteří se vydali 11. 7. na Křížovou cestu za mír. Proti této mase modlících a zpívajících poutníků, nesoucích v ruce ikony, kříže, obrazy carů a růžence, vazalská vláda pod taktovkou Viktorie Nulandové a spol. těžko něco zmůže.

Co je důležité?

Především, že se sjednotili ortodoxní křesťané obou církví – ukrajinské i ruské ortodoxní církve. Až do roku 1992 existovala na Ukrajině pouze ruská ortodoxní církev. Po úspěšném působení peněz z USA byla nainstalována na Ukrajině ukrajinská ortodoxní církev. Její představitelé, spolupracující s kyjevskými pučisty ji vyhlásili „za jedinou svatou“.

Po puči v roce 2014 zašly události dokonce tak daleko, že ukrajinský patriarcha vyzval Ukrajince, aby zabíjeli obyvatele Donbasu, poněvadž jsou to spojenci samotného satana. Pikantní je, že on sám pochází také z Donbasu. V roce 2014 letěl do Washingtonu a žádal od Spojených států zbraně, aby mohli být zlikvidováni obyvatelé Donbasu. Hecoval proti ruské ortodoxní církvi, mnoho kněží a mnichů bylo povražděno a kostely poničeny.

Ke zvratu došlo poté, co se na jaře uskutečnilo setkání představitelů obou církví s Vladimirem Putinem. Co jim řekl, nevíme.

Jedno je jisté: Kyjevská vláda je v pěkné kaši. Na sociálních sítích pravých extremistů se šíří výzvy k zabíjení poutníků. Aktuálně se na Kyjev šíří proudy poutníků ze tří stran:

Křížová cesta 1: Charkov – Poltava – Kyjev

Křížová cesta 2: Pochajiv – Rovno – Žitomir – Kyjev

Křížová cesta 3: Oděsa – Uman – Kyjev

S každým kilometrem proud sílí. Někteří lidé stojí na chodnících se slzami v očích, jiní si berou ruksaky a přidávají se.

Podle zdroje na quer-denken kyjevská vláda vyhlásila pohotovost pro Národní gardu a stahuje část vojska z Donbasu. Těžko věřit, že by vojáci začali do poutníků střílet, spíše je pravděpodobné, že se přidají na jejich stranu. Nyní pochodují za mír a skutečnou demokracii statisíce lidí, které nikdo neplatí jako na Majdanu, kam byli posláni v Polsku vycvičení a USA a EU financovaní extremisté, kteří usínající Majdan probudili střelbou do vlastních řad, aby mohl být svržen Janukovyč.

Jsou snad tito všichni poutníci Putinovými agenty a jsou zaplaceni? Připravme se na reakce mediálních prestitutek.

A vy, všichni západní křesťané, se také probuďte a žádejte mír a odstoupení všech válečných štváčů, kteří nás chtějí poslat na jatka III. světové války!

- - -
Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

82 komentářů :

 1. bože, len nech nájde odvahu dosť ľudí, aby došli do Kyjeva. A nech nájdu aj vojaci odvahu brániť svoj ľud voči tej zberbe, čo im vládne. Keď ich bude dosť, tak tie svine nasadnú na lietadlá čo tam majú nachystané a možno tá nočná mora menom majdan skončí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po válce mělo být Rakousko připojeno k Rusku,Stalin to tak měl v plánu .Tenkrát začali lidé obcházet v zástupech celé Rakousko a modlit se za to aby zústala Země svobodná,modlitby byly velmi intenzívní a modlili se naráz tisíce lidí každý den....jak to dopadlo?...z ničeho nic před dnem anexe přišlo rozhodnutí,že vše zůstane jak je....modlitba má obrovskou vibrační sílu a víra je nejvěčí lidská síla.Proto věřím lidem na Ukrajině,že tímto změní běh věcí.

   Vymazat
  2. Zase si někdo kopnul do Ruska a přitom zanesl dezinformaci. Kdyby Stalin nepodržel vojska v Rakousku, nikdy by nebylo neutrální, ale američtí politici by ho dovlekli do agresivního NATO jako ostatní země západní Evropy.

   Vymazat
  3. pro 10.29 pane já tam tehdá osobně nebyl, takže nevím, jak by to dopadlo kdyby...chtěl jsem poukázat na skutečnost síly modlitby a co můžou lidé dokázat když mají víru v sebe,nic víc.Politika a její špinavosti mě nezajímají až tak dalece...

   Vymazat
  4. Anonymní16. července 2016 13:08

   pro 10.29 pane já tam tehdá osobně nebyl, takže nevím, jak by to dopadlo kdyby...chtěl jsem poukázat na skutečnost síly modlitby a co můžou lidé dokázat když mají víru v sebe,nic víc.Politika a její špinavosti mě nezajímají až tak dalece...

   Ak sa človek nezaujíma o politiku, politika sa začne zaujímať oňho.

   Vymazat
  5. 21:38 - pitomost! Karel Renner, kterej se celou válku schovával posranej až za ušima pak najednou vylez odněkud v březnu nebo dubnu 45 a napsal osobní dopis soudruhu Stalinovi a požádal ho, aby umožnil obnovení neutrálního statutu Rakouska, jaký mělo před anšlusem. A Stalin se o tom samozřejmě radil s Kominformou a hlavně sovětskou vládou a politbyrem a dospěli k názoru, že je to jediné řešení, páč Rakousko připojit nemoh, osle! Bylo totiž stejně jako Německo rozděleno na zóny - americkou, britskou, francouzskou a sovětskou. A tak vydali komuniké k Rakousku i Německu ve kterém navrhli aby tyto země byly svobodné, nezávislé a demokratické. To se v případě Rakouska nakonec podařilo v roce 1955 dotáhnout do zdárnýho konce. Ale rakouská vorlice musí třímat srp a kladivo! Ovšem ta německá netřímá nic, zato v Trizonii imperialisté re-militarizovali německou armádu! Odpovědí byl vznik Varšavské smlouvy.
   A co se těch "plánů" týče, tak si myslím že se spíš modlili, aby se nesplnily ty židácký! Např. Morgentau chtěl Rakousko spojit s Bavorskem, Bádenskem a Würtenberskem v jakémsi Jihoněmeckém státě, který měl být agrární zaostalou zemí! A Severoněmecký stát na tom neměl být líp! Že se tak nestalo je i zásluha s. Stalina, který to zamítl slovy: "Hitlerové přicházejí a odcházejí, ale německý národ a německý stát zůstává!".

   Vymazat
 2. A agent Plavec pochoduje také?

  Jak může vatikánský papa bojovat za mír, když líbal nohy migrantům, a ještě podporuje duhovou sebranku.
  Asi proto, že je ve vládách a církvi plno úchyláků.

  Tak se staví na stranu EUROMEDU, nebo LGBT amerikanismu, rozbíjení rodin, států a za záměry bankéřské sebranky v Evropě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravoslavná církev je na řadě, Katolická všechno podělala a je na odpis.

   Vymazat
  2. JJ - pravoslavní ještě nějaký čas budou v obraze. Vatikán končí a v Evropě budou muslimáci.

   Vymazat
  3. Křižácké výpravy byly proti Muslimům i Pravoslavným.I dnes mají oba světonázory mnoho společného.To vytváří značnou naději.

   Vymazat
  4. Bedrich Dvorak - křižácké výpravy zničili Carihrad ne Jeruzalem a s ním také centrum pravé křesťanské víry. Vatikán je falsifikát který vznikl po zničení Carihradu, historie zapsaná jesuity je kompletně falešná, nesedí letopočty ani geografické umístění udalostí a její cíl je zakrýt fakt, že jediný a pravý Řím byl Carihrad, neexistovalo rozdělení církve, neexistoval antický Řím v Itálii, na starých mapách je zakreslen jenom Carihrad, dnešní falešný Řím chybí, Vatikán byl vystavěn a byly do něj dovezeny kultové objekty z celé pravé římské říše, zničené křižáky.

   Vymazat
  5. Vatikánska cirkev je falošná cirkev a šíri moc Zla, mamonu, svetovlády, v kresťanskom názvosloví Lucifera, Antikrista. Gréckokatolícka cirkev bola už podrobená a začlenená pod Vatikán. Vedenie ruskej pravoslávnej cirkvi nepochopilo situáciu a postavilo sa za ekumenizáciu a teda s Vatikánom a kultovo proti Putinovi - novému byzantskému cárovi, vládcovi Carihradu. RPC sa tiež nezúčastnila na všeobecnom pravoslávnom sneme v Carihrade. Vatikán používa zámienku ekumenizácie na obracanie eparchií a cirkví pod svoj vplyv. Na Ukrajine vznikla v rámci odporu eparchia nezávislej gréckokatolíckej cirkvi, ktorá neuznáva Vatikán.

   Vymazat
 3. Ukrajinští vedoucí představitelé jsou dost hloupí na to, aby dali rozkaz vojsku a ostatním bezpečnostním složkám, aby do poutníků stříleli. Určitě by to byl masakr, jaký Evropa ještě neviděla. Jenže taková masa lidu která na Kyjev pochoduje se rozhodně střelbou nedá zvládnout. Věřím tomu, že ti co na pouť vyšli jsou již v tak zoufalé situaci, že kdyby do nich začali střílet, tak ty střelce utlučou čepicemi. V ten moment bych nechtěl být v kůži kteréhokoliv vrcholného představitele Ukrajiny. Jak by se ta masa poutníků vzepřela střelcům, tak už by to šlo ráz na ráz a hlava nehlava.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Soros přijde o trochu investic.

   Vymazat
  2. Dobré znamení je, že media, která jsou v moci ďábla mlčí, znamená to, že jsou ďáblovi služebníci bezradní a nemohou najít žádný způsob jak to prezentovat událost ve svůj prospěch.

   Hledání pravdy zdar!

   Vymazat
  3. Přestaň s těma sračkama - krvežíznivej anonymní blbe 22.55 - ty bys střílel do poutníků -co? Neskutečně blbě žvaníš - a proč jako by někdo měl střílet do poutníků? Přes všechna zvěrstva podporovaná VIP hajzly a politiky v celém světě, do poutníků ještě nikdo nestřílel - možná se k tomu dospěje, až bude ve světě ještě víc ozbrojených magorů než jich je teď. I tady v ČR magoři volají po zbraních - že se jako musí bránit. Hovno bránit! Vystřelovali by se nenávistní sráči mezi sebou. I na diskuzích si odporně, sadisticky a úchylně vyhrožujou - vraždily by se i ženský. Ty starý, odporný a tlustý ochechule nenávidí mladší a štíhlé - to by byl panečku masakr! Migranti? Islám? Hovno! Je to jen manévrování. I bílá lidská žoužel se mezi sebou nenávidí - postaraly se o to dokonale mediální kurvy! Článečky, diskuze - odporné manipulace - a dílo zkázy je dokonáno. Lidi si závidí i nos mezi očima. A takový ty blbosti ... jak by se ta masa poutníků vezpřela střelcům... fuj! Jsi správně vypatlanej starej magor! Jdi do prdele!

   Vymazat
  4. Z jakého pekla jste 16:16 vylezl, kde vás učí takové nenávisti ?

   Vymazat
  5. 16:16 - debile, aspoň se nauč dějiny! Třeba i ty falešný oficiální! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Krvav%C3%A1_ned%C4%9Ble_(1905)

   Vymazat
  6. Já žiju v ráji, 17.00 kde se nestřílí, a kde se mají lidi rádi. Hraje se tady, zpívá a tancuje. V pekle žiješ ty, a tví zasmrádlí krvežízniví důchodci druh blb domácí, na NR, kde měly dřív diskuze úroveň ji teď ztratily, protože sem nalezla sprostá smečka důchodců z novinek- ty jsou sprostýma diskuzema pověstní. Vy tady nenávidíte jeden druhého vy sráči - o ničem jiném než o střílení se tady nemele, jste s tím už blbí jak průjem.Co si dovoluješ mně psát, že mně někdo naučil nenávisti -MNĚ? Od tebe to dřepí ty střeleckej sráči. Když začnu číst ty vaše odporný diskuze, je mi na blití z vaší nenávisti a blbosti - vyser se na mně a organizuj si střelbu do poutníků, když tě ta představa tak rajcuje. FUJ! A ten druhej debil 17.57 - jaký dějiny že se mám učit ty studente Wikippedie, kam si každej, kdo má díru do zadku, může napsat co chce. Holt -staří blbci jsou staří blbci. Bývalí soudruzi od lopat -dnes v důchodu, žvatlají a slintají na diskuzích. Kdo vás naučil pracovat s počítačem a psát na klávesnici, byl tragéd.

   Vymazat
  7. Drž tlamu zkurvená fetko, nebo tě nechám vyhladit! Tě odvezem do lesa a tam tě v bedně zakopem, xindle zkurvenej, uvidíš pak co jde to chcípat pár dní bez kyslíku potmě! Hovado, nebudeš první ani poslední ...páč mi z ministerstva vnitra podobný xenofilní rasozrádnej sajrajt nechráníme a pokud pomáháme, tak jen tam kam jsem výše popsal!

   Vymazat
 4. Zajímavý článek. A naše masmédia mlčí jako vždy, když se dějí věci, které se jim nelíbí. Mají prostě svoje noty a jedou podle nich. V manuálech je psáno, že Ukrajinci nadšeně podporují Porošenka a jeho "válku s Ruskem". A najednou je zde projev touhy po míru. Na YouTube je spousta záběrů a rozhovorů s účastníky. Lidé nechtějí válku, touží po míru, usmíření a klidném životě pro všechny. Pro naše média je to zřejmě špatný názor, který nesmí pustit dál. A pak že nám nelžou... Vydrží jim pštrosí politika do 26.-27.7., kdy pochod skončí? TnT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výhoda internetu, tohle neschovají, velká většina lidí si válku nepřeje.

   Vymazat
  2. 23:35 Až už pochod nebude možné zatajit, tak ho naše média podají jako "Podporu Kyjevské vládě a protest proti ruské agresi". Dokonce přinesou "autentické" rozhovory s účastníky, které to potvrdí. O co se vsadíte?

   Vymazat
 5. treba tú informáciu čo najviac šíriť, kto môže, aj medzi známymi v zahraničí, potom budú nútení aj naši presstitúti o tom písať a naši bruselskí prostitúti (bohužiaľ nami zvolení) sa budú musieť k tomu vyjadriť. A keď sa o tom bude vedieť, nebudú mať odvahu na pútnikov zaútočiť. Možno keby poslali tých nasilu zmobilizovaných chudákov, tak sa pridajú k pútnikom aj oni.
  Tá chamraď, čo nám naprieč Európu vládne, musí byť celá pokakaná. Ak to Ukrajincom vyjde, možno aj Európania pochopia, že keď sa spojíme, že im môžeme vystaviť účet. Preto sa bojím, aby pochod nebol utopený v krvi. Porošenko na to odvahu nemá, ale nejaký hajzel sa Ukrajine ľahko nájde, čo dá povel k strelbe a aj takí, čo ten povel poslúchnu. A keď nie ukrajinci, je tam dosť žoldnierov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím zda se Vám to bude líbit či né, ale ač věřím, že jste rozumný člověk, tak jste bohužel velice naivní. Na Ukrajině to již a to říkám nerad ale bez prolití krve nepůjde. Banderovci to již dokázali několikrát a dokáží to znovu. Doufejme však, že nakonec i naše sociální demokracie to v čele s blbem Zaorálkem pochopí a přidá se na stranu slušných lidí.

   Vymazat
  2. 0:32 Nevím zda se Vám to bude líbit či né, ale ač věřím, že jste rozumný člověk, tak jste bohužel velice naivní. Když píšete: "Doufejme však, že nakonec i naše sociální demokracie to v čele s blbem Zaorálkem pochopí a přidá se na stranu slušných lidí.".
   Nepochopí.
   A když se pokusíme vývoj k válce v posledních dvou letech extrapolovat o pár let dál, měli bychom se pomalu začít připravovat na křížové cesty i u nás. Děda.

   Vymazat
  3. Pozor! Do ničeho nedrbat!

   Vymazat
  4. Ale půjde - krvežíznivej blbe 0.32. Půjde to na Ukrajině i jinde. Až krvežízniví, staří zkažení magoři vychcípou, a přestanou podněcovat násilí svýma pokryteckýma žvástama, tak bude mír. Mladší generace sice díky vám a vaší výchově stojí za hovno, ale na válečný sračky vám kašlou. Hleďte si raděj svých vnuků - nebo pravnuků? Než dřepět u internetu a blbě žvanit. Ať nechoděj špinaví, odrbaní, potetovaní -ať se učí a pracujou. Ať se nepoflakujou. To je důležitý pro budoucnost. Na vaše žvanění sere pes!

   Vymazat
  5. Na tobě by se pan doktor David vyřádil, 16:21 zrůdičko.

   Vymazat
  6. A copak - copak staříku 16.55 - proč jsem pro tebe zrůdička - ty krvežíznivej skřete? Na tobě se už nevyřádí žádnej doktor, ty máš úmrtní list v kapse. Co tě sere? Že vám po pravdě tady píšu, že diskuze ovládají krvežízniví staříci, a každý rozumný diskutující proto odtud utekl? Kde jsou lidi, kteří sem psali věcně, rozumně a slušně? Dnes -samej krvavej sprosťák, omezenej, tupej, jen žvanit a žvatlat. Diskuzní závisláci -potřebovali byste tvrdou odvykačku, někam jít makat, a jak sedneš k počítači, pár přes hubu. Aby vás to přešlo. Melete furt svou, články využíváte jen k tomu, abyste mohli nadávat - vy hnusní bývalí soudruzi. Můžete tak akorát držet hubu - to vy a akorát vy jste tady vyzvonili ty sračky, tak proč teď skuhráte? Tenkrát vám bylo čtyřicet a mysleli jste si, jak budete v kapitalizmu prosperovat - teď vám táhne sedmdesát, důchod mizernej, všude okolo hampejz -ale to jste chtěli -ne? Jedinou útěchou pro vás jsou ty krvežíznivý články, ke kterým můžete pindat, to vám socík nezajistil.

   Vymazat
  7. 20:29 - to jsem všecko psal já ty vole. Nejsem žádnej stařík, bude mi 50, pitomo. Jenom nesnáším sráče tvýho typu a miluju svobodu činu! Myslím že bych se na tobě a podobných podlidech docela slušně vyřádil! Snížil bych o vás počet obyvatel planety na rozumný maximálně 2 miliardy těch, který by mě nedokázali nasrat! Přiroda by si parádně oddychla, to si piš ...

   Vymazat
  8. 20:29 - si vem, to máš každej třetí by žil! Vím že tolik dobrejch lidí je, víc ani hovno! Já neuznávám ani sráče co mučí a žerou psi a pod. hovada nebo zaostalý negry vraždící v buši zvířata. Kdybych převzal Vesmír, vládu nad fyzikálními zákony na pouhých tisíc let, nepoznal bys ho - krásný místo pro život! Ponechal bych nevinné děti a zvířata jen ve stavu hravých hmláďátek živících se jen kosmickou manou, věčně roztomilá a hrající si stvoření na zářících leč studených hvězdách. Přesto by měl Vesmír stálou pokojovou teplotu a byl by naplněn bezpečným plynem. Tvorové by pak nebyli závislí na kyslíku a mohli by žít všude a stovky let! Ovšem srači by předtím museli chcípnout krutu smrtí! na ty žluťácký města psoužrounů by dopadly car-bomby a já bych sledoval účinek velice pozorně - taková moje laboratoř radosti nad hmatatelnou spravedlností! I ty kdybys mě sral, usek bych ti hnát a musel bys mi poděkovat a kdyby ne tak znovu a znovu, až bys byl jen plazící se tělo a žadonící o smrt! Ovšem jinak Zrovna nedokážu ublížit nevinnému tvoru, ani berušce! Nedávno jsem zachraňoval včeličku, kterou déšť srazil na parapet a byla celá mokrá a tak jsem jí věnoval pár ubrousků a stříšku proti dešti z plastového obalu na maso, aby uschla a mohla letět za svými povinnostmi opilovatelky. Harmonie přírody mě velice dojíma ... jsem už takový.

   Vymazat
  9. 22.30 -padesát jsi pro mně stařík. Jsi zkrátka starej hnusák. Mladej dvacetiletej kluk by nebyl schopnej napsat takový humusárny, jaké jsou na diskuzích na serveru Novinky a teď i na NR - ale na Novinkách má každý prase jen dvě možnosti hádání se a urážek a nadávek, a taky je tam mažou - tady nechávají tu sprostou smečku psát všechno, - jde jim o prachy z reklam -víš? Ale je to odporný. Tohle už nejsou diskuze, ale normální žumpa. A právě lidi, jimž je padesát, by měli mít rozum, a ne se každý den matlat v krvi, a dychtit po krvežíznivých článcích. Jste nemocní psychopati. Normální člověk násilí nesnáší v žádné podobě, ale tito magoři vyhledávají jen násilí - tobě to přijde normální? Ty nesnášíš "sráče" a to jsou ti, kteří napíšou pravdu? To jsi skutečně demokrat. A miluješ svobodu - to jako být co? Možnost sprostě nadávat a urážet ostatní? To jsi fakt ubožák a komu taková veš jako jsi ty, nadává podlidi? Na diskuzích jako jsou tyto, se pozná, co jsou Češi za sprostou verbež - čím se liší od nějakých islámců nebo muslimů? Tím, že jsou ještě horší? Sprostá smečka, která si navzájem vyhrožuje politím benzínem a zapálením a vypíchávání očí a podobně - to jako bude v pořádku, až to nějaký magor udělá tvým dětem nebo vnukům? A dočkáš se, pamatuj si to, a potom neřvi - řekni si, že jsi stejná kurva jako oni - ty taky vyhrožuješ násilím, tak si to holt užijete, příroda si oddychne i od tebe a od tvýho potomstva - ty myslíš, že jsi něco více? Že zrovna ty budeš ušetřenej? A proč si to myslíš? Až budeš čučet na vyhřezlý střeva svých dětí, budeš jinou zpívat ty hnusnej magore. Bože - co to sem leze za nemocný zmetky!

   Vymazat
  10. A ty sadistický sračky, jaký sem píše další magor - 22.45? To vůbec nemá cenu komentovat. Takovej schizofrenik patří do blázince. To, co tady popisuješ ty grázle jeden, tak to si já přeju, aby stejnej grázl jako jsi ty udělal tvým dětem¨- a tvýmu psíkovi, jestli nějakýho máš když je miluješ. Přesně to, co tady popisuješ, tak už se můžeš pomalu začít těšit. Užiješ si to.

   Vymazat
  11. 19:41 Že pocházíš z nefunkční rodiny a ve škole tě nenaučili úctě ke starším tě neomlouvá, sičáku. Nech se s tou svou nenávistí k důchodcům a jejich pronásledováním na diskuzích vyšetřit deviante, než v reálu něco provedeš. Doufám, že tě na fízlárně odchytí a umístí do detence a následně pošlou na veřejně prospěšné práce do dolů.

   Vymazat
 6. Vidím, že i v Německu jede rusácká propaganda na plný výkon. Ještě že tu ale máme jakousi querdenken.tv, přitroublou Květu a statisíce zcela vypatlaných frustrátů po celém světě, kteří ve své nenávisti k západu sežerou absolutně jakoukoli sračku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A přece se točí,vi´d ty havloidní opilče!!!!!

   Vymazat
  2. Také se zhoupneš !

   Vymazat
  3. Ty jsi přitroublej a gauner zároveň větší než si může kdokoliv představit.Palicí po hlavě by ti snad pomohlo,aby si se konečně probudil.

   Vymazat
  4. A myslíš, přitroublej blbe 1.17 ( zas půlnoční žvanil trpící nespavostí) že je nějakej rozdíl, když ty jsi dimenzovanej obráceně? Ve své nenávisti k Slovanům a k východu, sežereš taky absolutně jakoukoliv sračku? I ty patříš mezi těch statisíce vypatlanejch frustrátů. Proč si myslíš, že jsi něco jinýho?

   Vymazat
  5. Lidé mají být mírní a snažit se být co nejobjektivnější,jak vás může někdo takový jako 1.17 vytočit.Neodpovídejte na jeho vyblitky on chcípne sám....v samotě a zapomění....

   Vymazat
 7. Pozor! Do ničeho nedrbat!

  OdpovědětVymazat
 8. buzici a lezby budou moci mit děti s požehnanim statu ani cirqev svata neni proti dokonce i papež dava požehnani a duka spokojeně mlaska

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Papeženci byly vždycky lotři.
   Jim šlo jen o MAJETEK a MOC.
   Luciferova církev.

   Vymazat
 9. Media mlci, protoze tech par desitek fasistickych fanatiku za komentar nestoji.
  Pro nastoleni miru by uplne stacila "pout" ruskych okupantu. Zpatky do Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Táhni zpátky na noční ty ubohej vymatlanej Veškrnovo potrate bez mozku!!!!!!!

   Vymazat
  2. Neboj, na tebe taky dojde, ty ubohé hovádko boží.

   Vymazat
  3. Neboj, ty poputuješ rovnou na šibenici, ty pitomej ksindle 7.01. Sám jsi fanatik - nenávistnej, a tupej. I boží hovado má na rozdíl od tebe v životě nějakou důležitost, ale k čemu jsi na světě ty? V jakým hnízdě ses vylíhl? Tipnu si - v komunistickým! Smradi z komunistických hnízd jsou dnes nejodpornější sráči, nejvíc na minulost nadávají. Nemocná individua - patříš do blázince, ale s takovými jako jsi ty, už nikdo slitování mít nebude, to si piš.

   Vymazat
  4. 7:01 - souhlas, kdyby Rusové vypadli z Ukrajiny, už tam mohl být dávno klid a pořádek.

   Vymazat
  5. 22:41 - spíš liduprázdno. Kdo by tam zbyl? Vždyť tam žijí jen Rusové, těch pár Židů a Tatařínů by neosídlili ani ten Majdan, ty debile! Jsou jen Rusové, jen Rusové - jedni z centriny (Velkorusové), jiní z ukrajiny (Malorusové), ale všichni Rusové ...nebo ty bys snad dokázal na mapě určit kdo by se ze které gubernie měl kam přesunout a proč? - https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A9_imp%C3%A9rium#/media/File:Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Vymazat
  6. Tady je ta mapa líp vidět. ta to zkus, chytráku! Uvidíme co vykuješ za píčovinu? Sepiš mi názvy ze kterých do kterých gubernií by měl kdo se kam přesunout a hlavně proč! Sračky z židotisku umí přežvejkat a vodpapagajovat každej blb, ale teď uď konkrétní!!! - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   Vymazat
  7. Sorry, já žiju v roce 2016, to je víc jak sto let od tý tvý mapy.

   Vymazat
  8. Se tě pračuráku neptám kdy žiješ, ty bezvýznamná nulo, kterou historie nezaznamená, ale na to, abys na tý mapě ukázal, která gubernie JE a která NENÍ Ukrajina a PROČ? Ty netušíš buziko vo co de viď? Páč hemeroid tvýho typu co má ten mokvající vřed mezi ramínkama jen na nošení podredovaný škaredý homole patrně odpoví: "No tam co se mluví ukrajinsky..heee". Jenže to je právě ta bota!! NIKDE na tý mapě se nemluví ukrajinsky! NEEXISTUJE takovej jazyk a to se píše rok 1914! V guberniích okolo Kyjeva se hovoří maloruským nářečím zvaným suržyk! A ten tam převažuje dodnes. Východněji se hovoří pouze rusky!! "A co teda ta ukrajinština?" - vyhrkne debil tvýho ražení. Tak ta neexistovala! Existoval pouze jazyk haličských Rusínů, kteří ovšem byli občany rakousko-Uherska!! A centrem jejich řeči byl Lvov, tehdy Lemberg. A tam učil jistý profesor Hruševský, který teprve vytvořil gramatiku pro tuto hatmatilku, pak nazývanou ukrajinština! Takže to je celé umělé, bez dějin, bez jazyka - je to NIC! Proto nebylci co srovnávaj odtržení Sudet patřících zeměprávně k Českému království od jeho vzniku v raném středověku s údajným odtržením Donbasu žvaněj sračky, páč Doněck se po odtržení jižních gubernií od Ruska k tzv. Ukrajinské lidové republice nepřipojil! To udělali až násilím bolševici! Lid Donbasu má tedy právo jít si svou cestou ...

   Vymazat
 10. to je jiný pochod než u nás na svatý kopeček.
  Přeji jim úspěch.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 11. Problém je, že podobná pravoslavná shromáždění se konala už i proti majdanu... a nezabránila ničemu

  OdpovědětVymazat
 12. Ukrajinci a Rusové mají podobnou mentalitu . Škoda že se zabíjejí , majdan je prokletí Slovanů . Jsem katolík , ale od Kosova tíhnu k pravoslavi . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je jedno ke které církvi patříte,Bůh je jen jeden...věřte ve Stvořitele a v sebe církve jsou zlo a zpronevěřili se Bohu svým chováním.

   Vymazat
 13. "Ke zvratu došlo poté, co se na jaře uskutečnilo setkání představitelů obou církví s Vladimirem Putinem. Co jim řekl, nevíme."

  Mozno povedal, ze su iba nastrojom na dosiahnutie ciela. Po dosiahnuti ciela budu tiez obetovani.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:01 "Štastný" to člověče, chtělo by o pravoslaví napřed něco vědět a teprve psát ta svá "moudra". Jinak jste tady za "blbce" ..

   Vymazat
  2. 13:28 Dobre robis. Bojuj proti mne, pretoze ja som urcite Tvoj nebezbecny nepriatel cakajuci niekde za rohom.

   Iny priklad: "On, za prvé přišel o velmi lukrativní byznys, dokonce hned o dva („mírumilovní uprchlici“ a „břidlicová ropa“) a za druhé, si najednou uvědomil, že byl hozen na smetiště dějin, jako využitá a teď už přebytečná věc."
   ( http://www.eiaktivity.sk/2016/putin-vyhral-3-svetovu-vojnu )

   Zisti si viacej o pravoslavnej cirkvi, o jej aktualnej velkej chybe v prednaskach od Pjakina: http://leva-net.webnode.cz

   Vymazat
  3. Uz som pochopil, ty si jednoducho nepochopil co som pisal.
   V case ked pravoslavci ukrajinsky konali podla nariadenia US, nechapali, ze su iba nastrojom. Putim im vysvetlil situaciu, teraz sa obratili a pomahaju svojim. Skoda, nevedel som, ze svoje myslienky treba tak do hlbky rozpisovat. Skus si dat od tychto tazkych tem pauzicku ;-).

   Vymazat
 14. Nacistický režim civilisty vraždící organizace EU/NATO dosud nezaznamenal takové spontánní vystoupení občanů. To musí být pro placené trolly, píšící ještě na klávesnicích po německých, ukrajinských a lotyšských vrazích českého národa z dob 2. světové války, naprostý šok. Dosud tito kolaboranté s nacismem nevěřili, že je čeká ztráta občanské cti a nakradeného majetku a budou muset se svými rodinami opustit republiku s 50kg ranečky na základě Dekretu prezidenta republiky o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných lidových soudech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již 27. února navečer se před budovou židovské obce na Rosenstraße v centru Berlína, kde byli internovány asi dva tisíce privilegovaných židů, začali shromažďovat jejich příbuzní, převážně manželky, a hlasitě se dožadovali propuštění svých blízkých. Navzdory výzvám policie a nepřízni počasí se dav nerozcházel, ale narůstal a berlínští nacisté (Goebbels) měli obavy nařídit ostřejší zásah proti demonstraci, neboť po nedávném bombardování Berlína byla nálada obyvatelstva velmi rozjitřená.

   Vymazat
 15. Tady ta místní sebranka na NR si přeje,aby chrabrá Ukrajinská armáda střílela do bezbraných poutníků a to jen proto,že potom budou zvracet ty své moudra.Svině jste,jen krev a vraždy vás vzrušujou,máte kodex morálky řeznickýho psa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tímhle naprosto a bezvýhradně souhlasím 19.44 a kdyby někde byla petice o nepovolení diskuzí k článkům na publicistických serverech, první bych ji podepsal. Kdo diskuze náhodou čte, je zděšen -jako třeba můj soused, když to četl poprvé.A to jste možná ještě nečetl články, které vyšly ve středu -k těm byla úplná diskuzní stoka! Například příspěvek, kde nějakej magor vyhrožuje ostatním, že by potřebovali polít benzinem a zapálit, a další magor by strkal lidem do zadku rozžhavené tyče, a další hnus - takovej hnus, kterej jsou schopni vyblít z těch krvežíznivejch palic jen bývalí soudruzi - dnes důchodci. Tím je to horší, že právě tahle generace lidí, kteří by měli mít rozum, a měli by být být slušní a mírní, jít mladší generaci příkladem, jsou naopak krvežíznivá, sprostá, útočná smečka. Máte naprosto pravdu, oni by uvítali střelbu, protože by byla rozložená do deseti článků nejméně, a k těm by zvraceli svá moudra. I ta poslední věta... svině jste, jen krev a vraždy vás vzrušujou, máte kodex morálky řeznickýho psa... sedí do detailu! Kdyby ale k článkům nebyly povoleny diskuze, nikdo by je nečetl, a provozovatel internetu by nevydělal miliardy na reklamách. Myslel jsem, že je v ČR mnohem lepší společnost. Vždyť měli dobré školy, vzdělání.. proč se z nich stalo toto?

   Vymazat
  2. Suhlas eště ty mražený kuřata mezi nohy a bude to pussy. A pak přijde riot.

   Vymazat
  3. Máte částečnou pravdu.To,že je někdo krutý (myslím,že takových lidí není moc)není tím,že je Čech,v každé Zemi se najdou zlí lidé,na těch citlivých je ,aby se nedali na jejich stranu,nic víc .....buďte ve víře,že vše dopadne dobře a nedejte se stáhnout k nízkým vibracím,tím to zlo podporujete,udržujte vysoké pozitivní vibrace,to mění situace k lepšímu nic není tak, jak na pohled vypadá.

   Vymazat
  4. Tapetář 19:44 trpící samomluvou 20:46 ještě nesezdal, že s peticemi si v civilisty vraždící organizaci EU/NATO (ano, už i na Donbasu a v Evropě) vytřít zadek. Stěžovat si v kapitalismu může jít na lavičku Václava Havla. 26. července měl být ukončen několikrát nastavovaný výjimečný stav, ale on se v rámci zavedení jednotky dočasnosti jeden furt rozhodl se svými soukmenovci jinak, postrčil kamionem francouzské posrance k dalšímu omezení občanských svobod.

   Vymazat
  5. A čím trpíš ty, otrapo 22.16? Nebo atrapo - neumíš ani česky! To, cos vyblil, nemá hlavu ani patu. Podepsal bych petici za zrušení všech diskuzí - protože je to činnost vyhražená magorům - sprostým, hnusným, perverzním, nemocným, a sadistickým - slušní, normální a věcní diskutující už i z NR utekli - protože diskuze díky magorům a dobytku z Novinek ztratily jakoukoliv úroveň. Tak - to je o té petici. A co do toho meleš o EU/NATO? Co meleš o francouzských poslancích a podobný sračky?¨Jsi nemocnej? Ve Francii najel náklaďákem do lidí zrovna takovej magor, jakých je tady na diskuzích fůra. A pokud jde o mně -vyser se na mně - já s magory nediskutuju.

   Vymazat
  6. 20:04 - to byla jen malá splátka! Kdyby každej den najel kamion do davu policajtů a vojáků a sto jich zabil, musel by najíždět celej rok, aby pomstil akci zkurvenýho Žida šarkózyho proti lidu Libyie!! A pak by to začlo za Mali, a za Alžír! A za Sýrii! Dokud by nebyla vymlácená celá Francie! A pak by přišli na řadu další holomci - Belgičani za Kongo, Britové za Irsko, Transvaal a Oraňsko, Holanďani za Jávu atd. atd.

   Vymazat
  7. A to nezminuju ty americký hajzly! Ty by zasloužili za Prahu, a Plzeň, za Drážďany, za Hamburk, za Tokio, za Nagasaki, za Pchjongjang, za Hanoi, za Phnompen, za Fallúdžu - z USA by měl zbejt jen prach a pople! Však ona se ta sopka už brzy probere v tom Yellowstone ...

   Vymazat
  8. 19:44 - chrabrá demente? Polovina lidí jim utekla nebo vůbec nenastoupila když dostala povolávák! Z těch zbylých byly dvě třetiny zabiti, raněni a zajatí! A zbytek se někde schovává za pancířema nácků a bojovníků dobrovolnických praporů!

   Vymazat
 16. Jak bývá na českých diskusních fórech pod články, obsahuje i toto jen samé žvanění. Přitom dva roky zdejší takéobčané, takédemokraté, takéexperti, taképolitici a další žvanírenský ansámbl sledují události na Ukrajině, píší o tamním zlu, zločinech, o válce, vraždění, potlačování práva, demokracie, svobod. Padají tu silní slova. Je to ovšem jen žvanění, neboť v situaci, kdy lze dát pozitivní reakci činem na nějaký pozitivní, mírumilovnzý skutek na Ukrajině, tak se opět, jako vždy jen a jen píše, řeční, nemístně řeční, tedy žvaní. Místo toho, aby někdo navrhl: "Pojďme, uspořádáme také pochod - na podporu těch pochodujících Ukrajinců, kteří už mají válčení a násilí dost", tak opět padají jen planá slova, žvásty. Mír se ale nevyžvaní, ani nová, lepší Česká republika se nevyžvaní, ani lepší Unie, ani změna či zrušení NATO se nevyžvaní. To se dělá skutky.
  Akce na podporu mírového pochodu Ukrajinců se v ČR už chystá, tak se uvidí, zda a kolik novorepublikových žvanilů přestane být žvanily a půjde ukázat, že mír stojí za hodinu času.
  KR


  OdpovědětVymazat
 17. V Turecku právě vypukl vojenský převrat. Pokud bude úspěšný, může to být podstatný krok k míru v Sýrii. Pokud ne, potečou další potoky krve, jako po nezdařeném atentátu na Hitlera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prorocká slova!
   Ani Vanga by to pravdivěji nevystihla ...

   Vymazat
  2. Potoky krve v Turecku nepotečou, těšíš se na to marně krvežíznivej starej blbče. Vojenský převrat už byl ukončen. Čumíš - co? Tolik ses těšil na každodenní porci násilí a krve a vono hovno! Jste hnusní závisláci, nemáte jinou zábavu, než lozit po internetu, vyhledávat krvavý články a blít k tomu svoje perverzní vize, co máte v chorých palicích. Kdybych viděl svýho otce nebo dědu dřepět u počítače, a psát takový svinstva, jako čtu tady na NR ( až neuvěřitelná svinstva) zřekl bych se jich, a nikdy už bych je nechtěl vidět. Nebo bych je nechal vyšetřit, a museli by se léčit v psychiatrické léčebně, kde by je zbavili závislosti na psaní diskuzí - stalo se to chorobou. Kdo tady píše nadávky, vyhrůžky, a sadistické představy, co všechno strašného by ostatním udělal ( polití benzinem a zapálení, strčení rozpálené tyče do zadku, vypíchání očí apod.) musí nutně být blázen - totální, nebezpečnej magor - protože něco takového by normální člověk při smyslech určitě nenapsal. Nevěříte? Přečtěte si diskuze od středy tohoto týdne - zhrozíte se, co sem nalezlo za lumpy a magory z Novinek - slušní a věcní diskutující jsou pryč - jsou tu jen ti sprostí magoři.

   Vymazat
  3. 19:56 - tak ty jsi bursíkovec?Tak co tady žvaníš ty zelený lejnolahvárníče proti vypichování očí? To bys měl hájit! A sekání hnát jakbysmet! - http://www.lajkit.cz/zpravy/item/245-sokujici-pravda-o-tibetu-kterou-media-z-dobreho-duvodu-taji

   Vymazat
  4. 19:56 Nech se s tou svou nenávistí k důchodcům a jejich pronásledováním na diskuzích vyšetřit deviante, než v reálu něco provedeš, doufám, že tě na fízlárně odchytí a umístí do detence.

   Vymazat
 18. http://outsidermedia.cz/krizova-cesta-statisicu-poutniku-za-mir-na-ukrajine/

  OdpovědětVymazat
 19. Neviete niekto, ako to skoncilo?

  OdpovědětVymazat
 20. Ještě to neskončilo...:
  https://www.youtube.com/watch?v=6gBfg-9bzqc

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.