Reklama

.

.

úterý 19. července 2016

Ministerstvo obrany RF očekává u jižních hranic Ruska syrské peklo


19. 7. 2016     zdroj
Sergej Šojgu přislíbil adekvátní reakce na potenciální hrozby pro ruskou bezpečnost. Ministr obrany Ruska, armádní generál Sergej Šojgu informoval o pravděpodobnosti vzniku nových bojišť na území postsovětských zemí Střední Asie a Zakavkazska. "Analýza vývoje situace ve světě ukazuje, že v krátkodobém horizontu přetrvává pravděpodobnost vzniku vojenských konfliktů," řekl ministr na vojensko-vědecké konferenci "Vojenské a politické výsledky použití Ozbrojených sil RF v Sýrii a hlavní strategické závěry."


Jak informuje agentura RIA Novosti, Sergej Šojgu zdůraznil, že podobné situace, jako je syrská krize, mohou být vyprovokovány v libovolné zemi včetně států, sousedících s Ruskem.

"Za těchto podmínek bude muset Rusko adekvátně reagovat na potenciální hrozby," poznamenal ministr obrany.

Šojgu také hovořil o průběžných výsledcích působení Vzdušných a kosmických sil Ruska v Sýrii. Podle něj se díky pomoci ruských vládních vojáků podařilo zvrátit průběh války s teroristy ve prospěch syrské vlády, když byli teroristé rozdrceni v oblastech Hamá a Homs, v Latakii, jižně a severně od Damašku.

"Operace VKS Ruska zvrátila průběh událostí ve prospěch legitimní vlády Sýrie. V důsledku operací ruského letectva bylo narušeno a na některých místech zcela přerušeno zásobování teroristů, konstatoval.

Celkem podle nejnovějších údajů osvobodila syrská vojska 586 obcí včetně 150 měst a více než 12 tisíc čtverečních kilometrů území, což umožnilo návrat 264 tisíc uprchlíků domů.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Budoucí ruský Pan prezident! Ten dá židlákům facana, až se jim ty blbý šapiťácký makovice otočej kolem svý osy a pejzy se jim při tom namotaj na ty jejich dlouhatánský z jůeses lejnolíhně zašpiněný frkály!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj nácíčku. Zatím dostáváš facany přes hubu a kopance do prdele akorát ty.

   Vymazat
  2. Ahoj ANTIFAku, to ti ho ale musí 10 anarchofeťáků držet a ještě jim Romea pomáhat...

   Vymazat
  3. Teda vona jako úúúplně první nebyla, jo, první byli Almorávidi, ovšem to je stejnej xindl maurskej jako vy:) - http://www.cojeco.cz/index.php?id_desc=2453&s_lang=2&detail=1&title=Almor%E1vid%E9

   Vymazat
  4. 17:34 - tady si dobytku přečti co jste na nás páchali! - http://www.xantypa.cz/cislo-02-10/1061-3/zide-bohatli-na-obchodu-s-otroky

   A na ty židokecy že se našim otrokům v severní Africe dík mírnýmu počasí a hodným pánům dobře žilo se vyser!

   Vymazat
  5. Podobně Jan Neruda v knize Pro strach židovský píše:

   "... Jejich vlastnosti jsou orientální, tedy naprosto jiné než národů evropských. Žid je právě jiný člověk než Evropan, jeho příliš živá obrazotvornost nemá klidu, ani nadání pro výtvarné umění. A jako cize stojí v našem společenském životě, s ledovým klidem vedle našeho umění, takž co cizinci stojí v historii evropské. Jen ji pozorovali, aby se ranám uhnuli, a kdo z nich měl vliv, užíval ho jen pro sebe. Jim nevadí aby tajně nepodporovali stranu druhou, když v tom je prospěch. U nás se míchají mocí také do politiky, pracují pro "svobodu" a skutečně se jim také podařilo, že "svoboda průmyslová", "obchodu", "svoboda tisku" stala se monopolem jich a těch kterým pomáhají ... Židé mají velkou účast na válkách a revolucích, oni chtěli se nazývati velmocí všech velmocí, osvojující si panství nad lidstvem. Jdou nyní do závratného vrchu nad lidstvem. Žid se stal historickým rozvojem mužem lehkého výdělku. Rolníkem není kvůli svému talmudu; kdekoliv směl zakoupit se, zařídil hned "obchod v pozemcích". Řemeslníkem není, nemáť z práce samé radost. Je jen obchodníkem, často velmi lehkomyslným výdělkářem. On měl a má všechny vlastnosti, aby z politiky měl výdělek. Výdělek ten je za posledních dvacet let úžasný. Zdá se skoro že máme již zcela zvláštní mezinárodní právo - židovské, v němž jsou zaznamenány svobody Židů a služební povinnosti křesťanů ... Emancipaci českou od Židů hlavně bráti musíme, co emancipaci od židovského obchodu, od využitkování cizí práce." a v knize Obrazy z ciziny dodává: "Roztroušeni světem se stali lidem úmorem lidstva, co pijavice nejhoršího druhu nežijí nikde z práce, žijí z mozolů a potu cizího, krev pracujícího lidstva musí sloužiti k vyšperkování jejich bohatých salonů." - asi taky "nácíček", co ty kurvo zfetovaná ze 17:34?

   Vymazat
  6. Sionisté-bohatá smetánka židů,všude vše doje.ali,rozkradli státní pokladny,působili převraty,trávili jedem,inscenovali války.Od Egypta a Sumeru,všude rozvraty,až do dnešních dnů,financování válek(Rtschildové)nebo barevné revoluce,chaos a zmatek( židochazar Soros a spol.)

   Vymazat
 2. Tedy v krátkodobém horizontu. Doufejme. A pak už přijdou na řadu země postamerické.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pořád jenom konfrontace. Jediná správná cesta je v oněch provokujících zemích jako USA začít stejný proces u nich doma. A dnes už je k tomu vzhledem k nepokojům jenom krok....

   Vymazat
 3. Rozeštvat národy Ruska-to je prvořadý úkol NATO.

  OdpovědětVymazat