Reklama

úterý 5. července 2016

Mírové setkání proti NATO


5. 7. 2016
 

se uskuteční v pátek dne 8. 7. 2016 od 13:00 do 16:00 v prostorách KSČM na Praze 1. Jedná se o reakci na jednání NATO ve Varšavě ve dne 8. – 9. 7. 2016. V rozporu se všemi deklarovanými dohodami se na ruskou hranici přesouvá nukleární vojenská síla NATO. Na summitu ji plánuje dále navyšovat a rozvinout „novou jadernou strategii“, včetně masívní přestavby evropských armád a má vnutit evropským zemím NATO výrazný růst vojenských výdajů. Hlavním cílem červencové schůzky je militarizace prostoru Černého moře a zřízení stálé flotily NATO v této oblasti. To je však v příkrém rozporu s mezinárodním právem.

Součástí mírového setkání bude telemost s Varšavou, kde ve 14:00 začíná jednání Světové rady míru, které má na programu tato témata:

 • odhalení nových plánů NATO ve východní Evropě a na Středním východě, stejně jako v jiných částech světa, spolu s odsouzením probíhajících imperialistických intervencí a agresí;

 • výměna názorů a zkušeností z boje proti NATO v jednotlivých členských státech a protest proti dalšímu rozšiřování NATO a sjednocení síly pro jeho rozpuštění na globální úrovni;

 • požadavek zrušení vojenských základen NATO a všech dalších cizích vojenských základen na světě;

 • deklarace solidarity s národy bojujícími za svá práva o využití svého bohatství, a to bez cizího vojenského nebo politického vměšování.

Setkání se zúčastní zástupci politických stran, spolků a občanských iniciativ. Například: Asociace Vojáci proti válce, Ne základném, České mírové fórum, KSČM, ČSNS, Klub českého pohraničí, spolek Lidé lidem, občanská iniciativa Lidová fronta a další.

V Praze dne Vladimíra Vítová, ČMF

www.ceskemiroveforum.com

40 komentářů :

 1. Komouši, máte štěstí, že (vám navzdory) žijete ve svobodě a demokracii a na vaše zcestné blábolení a lži (na hranice Ruska se přesouvá nukleární síla atp.) tak máte právo. Nikdo a nijak vás za ně nebude nijak stíhat.

  Ve vámi tak moc obdivovaném Rusku by vás označili za protistátní živly a zakroutili by vám krkem ještě dřív než byste s tím začali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys nekecal !

   Smazat
  2. Podobne snahy jsme uz ze strany jak nacistu, tak i komunistu zazili mnohokrat.
   Vlastizradna luza se nastesti namaha marne.
   Svobodu uz nam lidska lejna jako je Ivan David uz potreti nevezmou.

   Smazat
  3. Na pátou obecnou celkem dobře zvládáš počitač
   a internet

   Smazat
  4. Kdyby jsi místo podsunutých blábolů šel raději dělat něco smysluplného.Zjisti si co řekl Dalalajma Putinovi a celému ruskému (slovanskému)národu v Moskvě.Měl by jsi více pracovat na sobě, aby jsi nezůstal jen ubohý kolaborant, který pracoval na zničení své země ve prospěch Jidáše.

   Smazat
  5. Ty prvoku bez mozku,zavři tlamu a zalez na nočník!!!!!Každej má tebe a podobný podělaný havloidní ksindl u prdele!!!!

   Smazat
  6. No dojde doba, kdy budou česká vlastizrádná hovada, lezoucí eméričanům do prdele, izolována.A 1:22 tys hovado na kvadrát.A komunisty se mnou neřeš, nemusím je.

   Smazat
  7. Dnes jsi zase první v této čvachtárně, a zase v půl druhé v noci - podílíš se na výnosech z reklamy? Co jsi chtěl říci tou sračkou, kterou jsi získal čtyři diskuzní příspěvky? A jak to, že dnes nenadáváš "rudohnědá lůza?" Náhodou je rudohnědá lůza na všech serverech hýčkaná, protože cítí neutuchající potřebu denně číst a psát ty blbiny pod každý článek,a vydělává pisatelům hodně peněz. Co by si počali bez rudohnědé lůzy, například i když ty, pitomé hovado, si nařizuješ budíka na půl druhé v noci,abys stihl první článek,kdyby se na nějaké psaní k věčným kravinám rudohnědá lůza vyflajzla? - Hned by přestaly kvést publicistické kšefty. A proč psát ty alibistický sračky jako že "komunisty" nemusím a blaf blaf - typické pro novinkáře. Naopak -mně začali být po devadesátém sympatičtí.Dřív jsem je nemusel, pak se převlékli za modrou zlodějskou smečku, a ti, co se nepřevklékli, za celých šestadvacet let na ně media nevyhrabala žádný skandál -a to je co říci. Asi budou svatí.

   Smazat
  8. No copak Amerika - to je velkej,přímo obrovskej kýbl sraček! Tam pro ty desperáty nemá lidskej život cenu ani fajfky tabáku - odjakživa a dosud. Co ti tam tak učarovalo? Ty veřejný žvásty různých magorů? Prosím tě, to by muselo všude stát policajtů. Tam je magor každej - teda ale ne každej žvaní.Ale stejný je to v Hyde Parku, tam může u každýho stromu kdokoliv žvanit jakýkoliv píčoviny. Ale nějak už nezmiňuješ, že na straně druhý ve veřejných místech ( v Americe) každýmu prosvěcujou pomalu i díru do prdele. A potom - spoustu lidí přece zavřeli pro tzv. neamerický smýšlení - co to bylo? Někde něco neamerickýho řekl - například já bych řekl že každej američan je cvok a potencionální zabijáckej magor, a už bych se vezl? A pak bych řekl, že Ameriku ovládá jen pár rodin, a hlavně pár všivejch starejch posrávajících se prachatejch dědků - asi by mi těžko dělali policajtí k tomu proslovu ochranu,ale faktem je, že tady u nás - a svoboda? To přece nemůže nikdo říct ani se čtyřma promile v krvi, ani pod vlivem drog.

   Smazat
 2. Postavíme Velkou Evropskou Zeď a bude po žížalkách.

  OdpovědětSmazat
 3. Komunistům klesají preference, tak se chtějí připomenout. Deset let jsem je volil, ale po nedávném sjezdu, kde si potvrdili do svého vedení stejné lidi, a po nedávném a náhlém odchodu Ransdorfa, jsem si řekl dost. Filip si nerušeně podniká, využívající informací většině nedostupných a Dolejš při televizních diskusích až nepříjemně často připomínal spíš člena fan klubu TOP 09, než komunistu. Je mi z nich na blití a pokud nepřepřáhnou, budou následovat ODS, TOP i tímto směrem nakročenou ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeste ti Hricaku zbyvaji nacisti. Ale to jsou jiz starsi lide......

   Smazat
  2. Tak to je obdivuhodné. Deset let volit určitou stranu, a protože chce mít ve svém vedení stále stejné lidi, protože k nim má důvěru - je šílená špatnost? Pan Ransdorf bohužel zemřel ( napříč politickým spektrem není druhý tak vzdělaný člověk) pan Filip podniká - no a co? To se má živit politikou, pletichama a intrikama jako Kalousek nebo Sobotka? Pan Filip by se uživil i mimo politikaření - a to je taky špatně? A že by Jirka Dolejš jakkoliv fandil šmejdům z TOP O9? To je fantasmagorie - vy jste se rozhodl je nevolit, tak je nevolte, ale musíte na ně kupit pomluvy a sračky? Typický čecháček - jakmile opustí svoji modlu, hned na ni plive a štve proti ní. Na to taky zajdem. Přesně na tohle.A jako - kam má KSČM přepřáhnout - k nějaké vaší současné modle? Je mi na blití z vás!

   Smazat
  3. Současná KSČM drží hubu a krok!!!!! Takových lidí, co jí volili a už nebudou, jsou mraky. To, že místopředseda Dolejš mluví jako člen TOP 09, tak to snad slyší a vidí každej. A je to fakt nelogický, protože podporuje liberální všezničující politický a ekonomický model uspořádání společnosti - úplně stejnej jako podporuje TOP 09. Co je na něm teda komunistickýho? A k nelegální imigraci drží komunisti taky hubu. Ani nekváknou. Na co teda lidem jsou? Na nic!!!!!

   Smazat
  4. Komunisti jsou hlavně hloupí a svým současným jednáním jsou nejen sami proti sobě, ale i proti národu. Teď měli šanci, ale protože mlčí k nejaktuálnější otázkám dneška, tak ztrácejí důvěru většiny svých voličů a národa. Pan Hričák má naprostou pravdu. KSČM takhle dokráčí k nevolitelnosti. A to já osobně považuji za velkou chybu! Považuji za chybu, že komunisti nejsou schopni chopit se historické šance a hlavně nejsou vůbec schopni a asi ani nechtějí být znovu vůdčí silou národu. Chovají se jako zbabělci - čeho se bojí?

   Smazat
  5. A jak se chovají ti ostatní? Co to je? Komunisti nesmějí 26 let se účastnit vlády dle jakési dohody, i kdyby byli vítězi voleb - tak o co jako by se měli snažit - vy pitomci? Měli by vzít vidle, a jít na tu politickou špínu, zatím co vy budete kvákat u počítačů a čekat jak to dopadne a na jakou stranu se přidat? Typicky čecháčkovský přístup - a proč by to KSČM dělala? Když vás nepřesvědčí ani to, že na ně nedokážou vyhrabat mediální kurvy žádný svinstvo za celou dobu, že svoji věc berou vážně a důstojně, a nikomu ji nenutí, a že byli jediní kdo dokázal zatočit s buržoazní shnilou a plesnivou chátrou, a že by byli jediní, kdo by zatočil i s touhle hnusnou chátrou a donutili by je vrátit nakradený majetek - ale když si pořád vymýšlíte sračky!! Pořád hledáte jakéhosi spasitele - proč se do vás srát? Nezasloužíte si nic - vůbec nic. Proč by si kdokoliv kvůli blbý český chátře, která hlavně nikdy neví co přesně chce, ale niky nedá pokoj, dokud to nedostane, špinil ruce? Peníze jim jdou, vždycky jsou na některém z prvních tří míst ve volbách, a i když je jim to hovno platný, protože špinaví političtí pokrytci si udělali zákon, že KSČM smí být nejvýš v opozici - co jako? Mají kvůli tomu rozpustit stranu? Co byste asi tak chtěli - víte to?

   Smazat
  6. Chtěli bysme, aby se KSČM více angažovala! Jasný?! A ne aby dělala polospící panu, ty natvrdlej idiote 17,09.

   Smazat
  7. Nechce se mi věřit, že takhle se projevují komunisté - jako anonym 17:09. To jim teda fakt "pomáháš" vole! A o jakém zákoně mluvíš, vždyť žádnej takovej zákon neexistuje! Když jsi takovej "borec", tak nám o tom zákoně něco napiš. Jo a asi žiješ v zahraničí a jseš taky zahraničím placenej, protože jinak bys o vlastním národu nemluvil jako ten nejprimitivnější debil!

   Smazat
  8. Samozřejmě že ne zákon natvrdlí stařečci! Je to Bohumínské usnesení. Ale vy asi víte hovno - protože kdybyste to věděli, nežvanili byste takový sračky. Strana, kterej se pořád hrozí zrušením a která ví, že se přes jakýkoliv výsledky voleb nikdy nesmí a nebude podílet na vládě, má tahat nějak kaštany z ohně, aby stará smečka blbců doma u počítačů pochvalně mručela? Proč myslíte, že KSČM už je 26 let v opozici, ačkoliv je vždy ve volbách třetí? A ve vládě je vždycky komplot darebáků a sráčů. Čím asi tak dělá KSČM polospící panu - a vůbec co jsi ty? Ty si myslíš že svým mydlením do kláves děláš nějakou osvětu? A já nemluvím o vlastním národu - mluvím jen o pitomý smečce, která denně cítí potřebu nadávat a psát sračky s čumákem přilepeným na internet. Do práce nechodíte určitě - co vy jste ještě společnosti platný tím žvaněním? Vyserte se na KSČM - volte někoho jiného, myslíte, že se Vojtíšek Filip rozpláče?

   Smazat
  9. Bohumínské usnesení je JEN usnesení ČSSD - to znamená jedné jediné politické strany, kreténe! Slovník máš jak žumpa. Radši zalez, jinak kvůli takovým jako jsi ty nedosáhnem ani 3 procent. Člen KSČM!

   Smazat
 4. Obdivuji lidi, kteří mají ve všem jasno, všechno ví a všude byli. Resp. kde nebyli, od toho mají klíče. Jsou to šťastní lidé. Ale to chovanci Jedličkova ústavu také.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A že tady na tomto webu takových je...

   Smazat
  2. No aby ne -a všechno to sem přelezlo z novinek - tam je nejhorší diskuzní chátra. Taková ta postižená. Včera tam byl článek, jak jedenáctiletý chlapec nešťastně spadl na plot, na který se nabodl a zemřel. Takhle nějak zemřel i syn slavné herečky Romy Schneiderové. A co k této tragedii psala ta psychopatická nemocná smečka plná duševních mrzáků? Hnus a hrůza. Být rodiči toho kluka, došlápl bych si do redakce těch všisek, které vydělávají na lidských tragediích, a zodpovědnou osobu bych umlátil lopatou. A pak by taky psali o té tragedii? Proč umožňují té nemocné chátře diskutovat i k tragediím a zneuctívat mrtvé? A teď - ti diskuzní duševní mrzáci přelezli na NR - a hned jsou diskuze hnusné jako na novinkách.

   Smazat
  3. Tady se převážně vyměňují názory a nadává tu jen pár trapných jedinců a možná dva tři psychopati. Jinak diskuse dobrá. Tak vo co gou? Květa

   Smazat
 5. Z 11 příspěvků,čtyřikrát Palmer.Zaměstnavatel tě prohání obludo!

  OdpovědětSmazat
 6. Koho zajímá, co se děje v prostorách KSČM? Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehledě ani k tomu, že se tam neděje nic zajímavého.Kdyby se tam něco dělo, stovky mediálních vší ( dnes jeden novinář na každých deset metrů čtverečních země) by si upsaly pazoury, jak by psali a fotili.

   Smazat
 7. Mě - například! Anonymouš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Anonymouši, nezapomeň, 8.7. 13:00 - 16:00 v bolševickým hnízdě. Buď tam včas, soudruzi nemají rádi ty, co chodí pozdě.

   Smazat
  2. TROLLe 14:41, tebe tam asi nepustí, pokud si nenatáhneš aspoň spodky. Ty a tvůj vzor se do slušné společnosti jaksi nehodí:
   http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/11/11026/11026615_88ff4a0ac3e168bd5c1c9fcc450c45f8/images/Jandaatingltangl.jpg

   Smazat
  3. A jak to víš tak přesně pokryteckej pazdráte 14.41? Eviduješ si tyto akce pečlivě? Tam budeš mávat mávátkem a nadšeně jásat, a tady potom budeš na ně plivat, aby sis zasloužil mrzké peníze? Takový hnus asi žije jen v ČR - taková skupina pokryteckých zmetků se nejspíš nikde jinde nevyskytuje. Jak jinak bys věděl, co soudruzi upřednostňují? Ubohoučká kreaturo.

   Smazat
  4. naštěstí je mnoha lidem jedno, kdo a s jakou nálepkou nabídne zamyšlení o míru. Ne o kreténech, ani imbecilech, ale o míru.MÍRU.
   Mír je opak války, opak zbrojení a harašení zbraněma. Mír jsme prožili právě za komančů. Nikdo se nebál války, dnes se války bojí všichni.
   Když mi někdo nabídne mír, budu ho volit, i kdyby měl na čele rozšláplej knedlík.
   Jak můžeme poznat laskavost tepla, když nepoznáme krutost zimy, jak můžeme blahořečit světlu, když nepoznáme ponurost tmy, jak můžeme velebit mír, když nepoznáme útrapy války.
   Vymřeli všichni, kdož by mohli vypovídat o hrůzách války, a přesně za 80 let od války má začít další, když už všechny generace odešly.
   Bohužel, idiocie vládne světu, takže to lepší nebude.....

   Smazat
  5. Blbové 15:09 a 15:31 - já tam určitě nebudu, já bych do budovy bolševickýho hnízda ani nepáchl.

   Smazat
  6. Proč? Aha, bezbariérový přístup chybí! No, tak to jo, to chápu.

   Smazat
 8. sudruzi diky za vase slova skutecne excelentni diskuze!!! jako ostatne vsechny ceske na "urovni"!!! opet bliju

  OdpovědětSmazat
 9. Soudruzi - raději poraďte Putinovi, svému nejbližšímu, aby přestal na své straně hranice se Západem umis´tovat desetitisíce vojáků a techniku.
  Vždyť odpověď Západu je směšná - pouhých nekolik tisíc stálých vojáků NATO na naší straně té samé hranice.

  Takže Vaše výzvy k zmírnění napětí prosím směrujte tam na Východ - určitě to tam znáte velmi dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepište blbosti a vraťte se do amerického zadku !!

   Smazat
  2. pro 1739: kdo nevěří, ať tam běží -http://zpravy.idnes.cz/rusko-armada-posilovani-nato-djp-/zahranicni.aspx?c=A160504_114721_zahranicni_ert

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Rusové brání svou zem. Američani se agresivně serou všude po světě a ruku v ruce s nimi jde teror, bída, občanské války a neustálé vysávání zemí. Tak si vyber, na čí straně budeš! Květa

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.