Reklama

středa 27. července 2016

Muslimové zabíjí Evropany pomocí mačet, pistolí, seker a výbušnin a „sluníčkáři“ dál melou své vlastizrádné nesmysly!

Ladislav Kašuka
27.7. 2016   posláno redakci NR
Současný islám je stejně odsouzeníhodný a ještě vražednější, než byla v historii katolická církev! Do Evropy, kde se již kvůli náboženství a ve vyspělých zemích ani kvůli politice nevraždíme a své spory řešíme pomocí demokratických lidových voleb, prostě nepatří! Evropské národy jsou proti těm arabským, kde je náboženství pořád ještě hlavní hybnou silou určující politiku i každodenní běžný život prostě vyspělejší! Arabský svět si teprve prožívá svůj středověk a je velkou chybou vyspělejších Evropanů (ať těch ze staré Evropy, nebo těch žijících v současnosti v USA), že těmto proti nám civilizačně i kulturně mnohem zaostalejším národům poskytla k řešení jejich náboženských a etnických sporů námi vynalezené moderní zbraně!


Nejlepším řešením této zdánlivě bezvýchodné situace však rozhodně není přijímat v současnosti tyto zaostalé, své problémy, frustrace a pocity mačetou, sekerou, nebo střelnou zbraní řešící „barbary“ do Evropy! Pokud s touto nesmyslnou, vlastizrádnou „sluníčkářskou“ politikou okamžitě nepřestaneme a nedáme ve volbách své hlasy vlasteneckým a pronárodním stranám, začnou se za pár let i u nás v Čechách válet na ulicích mrtvoly nevinných českých mužů, žen a dětí zavražděné islámskými fanatiky ve jménu jejich proroka a boha! Vraťme je proto všechny do jejich vlastních zemí a sami odtamtud odejděme a nechme je dospět bez vnějšího vměšování!

Nikdo normální nechce, aby u nás začali umírat nevinní lidé tak jako ve Francii a v Německu! Sluníčkářům je to však zřejmě úplně jedno! Sedí si na svých seslích a vládnou nám z Bruselu a ze Strakovky nikoli pro naše dobro a rozvoj, nýbrž jen pro svůj vlastní prospěch, placeni lidmi, kteří doopravdy vládnou západnímu světu! Naše národy jsou pod jejich vedením předurčené k zániku, naše země se mají stát domovem etnicky promíchaného pronároda bez historie, bez minulosti a bez vlastenců a národních hrdinů! Evropa má být nakonec obydlena napůl inteligentními otroky a konzumenty výrobků nadnárodních korporací, které chtějí převzít faktickou moc nad světem!

Zabránit této katastrofě můžeme jen my sami! Musí nás přestat zajímat jen to, co je kde v akci, nebo ve slevě, které filmové hvězdě vykoukla ven bradavka, nebo ukázala, že nemá kalhotky, kde ulovit jakého pokémona, kde sehnat nějaký fet a jenom tak nesedět a nečekat, že se nakonec vše nějak vyřeší samo a všechno dobře dopadne! Ono to totiž samo dobře nedopadne! Za 20 – 30 let, jestli se něco podstatného nestane, již nebudeme pány Evropy, ani naší malé české země! Budeme druhořadými občany platícími muslimům daň za to, že můžeme žít v jejich světě, který kdysi býval naším domovem!

Je načase začít zakládat domobrany a ozbrojovat se vším co zákon dovolí. Noste u sebe velké zavírací nože, plynové pistole, malorážky, mějte doma schované kuše, nebo si udělejte zbrojní průkaz, pokud Vás náš stát nechá a noste u sebe krátké palné zbraně! Buďte připraveni na to, že již brzy se u nás vyskytnou ti dle sluníčkářů „hodní, milí, přizpůsobiví noví spoluobčané“, kteří mají zachránit naši ekonomiku a oživit naši populaci oplodněním našich žen! Buďte připravení sejmout takové, co vytáhnou sekeru, nůž, nebo jinou zbraň a obrátí jí proti nám. Buďte připravení, až se to stane neutíkat a nenechat se zabíjet jako ovce, nýbrž bojovat, zabít ty extremistické zmetky a zvítězit! Ukažte, že když Vás neochrání policie, armáda, ani vláda, umíte se ubránit vražedným útokům sami!

Stejně důležité, jako umět ubránit sebe a své spoluobčany před islámským extremismem, je odstranit od moci ty, kteří takovou situaci v Evropě zavinili! Proto je důležité přemoci svou nechuť jít volit a aspoň jednou zkusit porazit ty zrádné papaláše co nám nyní vládnou jejich vlastními zbraněmi! Jděte k volbám a zvolte lidi, kteří chtějí naší zemi zachovat pro nás a nechtějí poklonkovat Bruselu, ani nikomu jinému! Pokud zvítězíme ve volbách, můžeme si naší zemi zachovat sami pro sebe a pokud takové demokratické vítězství někdo zpochybní, pak bude čas ukázat náš hněv a naši sílu!

110 komentářů :

 1. Není to tak dlouho, co Francie bombardovala Kadáfího. Proč nevyhrála volby ve Francii paní Lepenová?! U nás zase voli volí ČSSD, která předala OKD panu Bakalovi. Začínám pravdoláskařům rozumět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím OKD je to neuvěřitelná stupidita! ČSSD prodala menšinový podíl! Kdy tohle zatemněné mozky konečně pochopí?!

   Smazat
  2. Češi spojte se a držte spolu pevně jako židé. Pokud tak neuděláte, zůstane vám k útěše pouze fňukání, brekot, nadávky a klení ze suterénu nové společenské pyramidy.

   Smazat
  3. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nenavidim-vas-Chci-tu-jen-sukat-holky-a-utracet-vase-prachy-Imigrant-plival-po-lidech-mocil-na-lavicku-a-pak-se-pokousel-o-znasilneni-446780

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tady-padne-kosa-na-kamen-Partyzani-z-Korsiky-se-s-imigranty-nehodlaji-parat-a-nikdo-nepochybuje-ze-to-splni-446805

   Smazat
 2. I ve Francii mají voliči své Sobotky, Zaorálky a Dientsbiery a lid je demokraticky volí. Někdy je potřeba použít mačetu, aby se hlupákovi rozsvítilo a pokud ne, má volič smůlu a prestane se rozmnožovat, to je přírodní zákon!

  OdpovědětSmazat
 3. Konec eurolegrace, islamizace, obohacování multistředověkem, snad i EU, nastane, jestli čas a situace ještě dovolí, provést vše legální cestouu po volbách, které budou probíhat v jednotlivých státech.Ve Francii, pokud tedy volby budou a po zrušení výjimečného stavu, kdy nyní dochází k masívnímu a brutálnímu vyvraždování nevinných evropských křesťanských občanů, tzv. nevěřících, tak Le-Pen má výhru jistou.Socani, kteří vládnou Evropě(za plentou pochopitelně jim dává instrukce USA), Socany, sluníčkáře a dobrosery, je nutné co nejdříve odstranit od moci, než tento stav europošuků typu frau Makrela, Juncker, Tusk, Schulz, Mogheríni(stále brečí a brečí), přivedou do euromely.Týká se to i Otíka, vlastizrádce a jeho bandu spolu se Žlutým morem.Západ prohrává, Východ zatím ne.Kdy už tyto elity pochopí, že za zničení Afriky a Blízkého východu, mohou USA a jejich pomahači s NATEM?Oni si to s námi, tito nevinní, bez dokladů, s i-pody v rukách, tzv.chudáci, pro nás vrazy a zabijáci, kteří připluli na gumových člunech, vyřídit své účty!?Tak kdo je potom tady fašista, xenofob, rasista?EU a jejich socialistické vlády nebo prostí občané se selským rozumem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že voliči mají selský rozum, jinak by premiéra nedělal Sobotka.

   Smazat
  2. http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8694-premier-sobotka-se-pochlapil-a-posila-vsem-obcanum-cr-osobne-ladeny-dopis-neuverite-co-v-nem-slibuje.aspx

   Smazat
  3. HOAX (opravdu?)

   Vážení spoluobčané,

   jistě jste zaznamenali úmysl vlády přijmout v příštích měsících osmdesát syrských uprchlíků, kteří dostanou v České republice možnost začít nový život. Já i celá vláda se domníváme, že je důležité nabídnout pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. A kdy jindy bychom měli projevit soucit a lidskost, než ve chvíli, kdy Sýrií zmítá občanská válka a umírají zde civilisté?

   Jsem si samozřejmě vědom skutečnosti, že ne všichni z vás se v tomto bodě s vládou shodují. Vzhledem k teroristickým útokům v Paříži, Bruselu, Istanbulu, Nice či Mnichově se každý z nás obává, aby se něco tak tragického a nepochopitelného nepřihodilo také v České republice. Rád bych tímto veškeré vaše obavy rozptýlil a ujistil vás, že přijímané syrské uprchlíky naše zpravodajské služby pečlivě prověří.

   Zcela jistě nebudeme do naší země přijímat nikoho, kdo má podezřelou minulost a sdílí ideje radikálního islámu. Skutečně rozumím tomu, že jenom mé ujištění v tuto napjatou chvíli nestačí. Proto bych se chtěl za všechny přijaté syrské uprchlíky zaručit. Jak svoji ctí a politickou kariérou, tak svým veškerým majetkem. Pokud náhodou některý z uprchlíků v příštích měsících či letech spáchá trestný čin, jsem připraven za vše nést politickou i osobní zodpovědnost.

   Absolutně vylučuji, že by někdo z těchto osmdesáti prověřených osob byl schopen někoho z vás či vašich dětí znásilnit, případně usmrtit. Pokud by však přesto tato krajně nepravděpodobná situace nastala, okamžitě složím všechny své politické funkce a uhradím náklady za odškodné obětem trestného činu. V případě, že dojde z rukou uprchlíků přímo k usmrcení českého občana, jsem připraven společně s odsouzeným uprchlíkem absolvovat stejně tvrdý trest.

   Z výše uvedeného vyplývá, že se není čeho obávat a vy i vaše děti budete moci v noci klidně spát. Mnou zmíněné záruky berte jaké závazné a právně vymahatelné.

   S úctou Váš

   Bohuslav Sobotka, t. č. premiér České republiky a předseda ČSSD

   Smazat
  4. Odpověď Bohuslavu Sobotkovi, premiérovi České republiky a předsedovi ČSSD:

   Vážení občané České republiky,

   přicházíme do Evropy za lepším životem, než je ten v pouštích Blízkého a Středního východu. Po staletí jsme tam žili se svou vírou a se svým Prorokem a byli jsme se svým osudem spokojeni. Zvykli jsme si na písečné bouře, neúrodu a hlad. Naše víra nám pomáhala překonat všechny těžkosti a strádání. V době historicky nedávné se však v našich zemích objevili bílí lidé z Evropy. Prozkoumali naši zemi a zjistili, že je v ní ukryto obrovské bohatství. To bohatství se jmenuje ropa a plyn. Začali ropu a plyn těžit a odvážet pryč, do svých zemí. Neuvěřitelně na této činnosti zbohatli, ale lidem v naší zemi to bohatství lepší život nepřineslo. Proto jsme se vydali k vám, do Evropy, abychom si své bohatství vzali zpět. Pokud nám je nevrátíte, vezmeme si je násilím, neboť vy jste nám je ukradli. Po Francii, Británii, Belgii a Německu jste na řadě vy, protože jste podporovali všechny války, které tyto státy vedly v našich zemích. Jako první zabijeme vaše vládní představitele, protože víme, že jste s nimi nespokojeni, a potom ustavíme novou vládu pravé víry a práva šaría. Pod praporem Proroka nad vámi zvítězíme, i kdyby nikdo z vás neměl zůstat naživu. Alláh je veliký.

   Ibrahim ibn Muhammad, bývalý pastevec, nyní bez obživy, vámi nazývaný terorista.

   Smazat
  5. 14:54- vtipné, pravdivé, přesto Ibrahime vás zde nechceme ale dovolíme vám si odvést do vašich zemí naše otrokáře jako otroky, ať napraví, co zničili.

   Smazat
  6. Výborně napsané,kdyby to nebylo tak smutný, tak "se bavím" :-)!!! Hlavně ta druhá část!!

   Smazat
  7. Já, bývalý čtenář Karla Maye, tě poženu až do
   Divokého kurdistánu ; )

   Smazat
 4. Volby jsou jen divadlo pro nás pro "lůzu"
  Nikdy nic nezměnily a nikdy nic nezmění. Je pravda, že hromada lidí se dá opravdu jednoduše opít krásnými sliby, žvaněním, či hozenou kostí, ale i kdyby se jen tak opít nedali, prohlásí je samozvané "elity" (neziskovky, komedianti, různé think thank zrůdy za idioty, kteří prostě nemohou rozhodovat o svém osudu, jelikož nevidí prozřetelnost jich žijících bohů. To je jejich přesvědčení, to je jejich "pravda". Vidíme to dnes a denně, kolik hajzlů se vyjadřuje v tom smyslu, že ti co nesouhlasí s jejich "svatými" názory jsou vlastně podlidé, idioti, primitivové, nevzdělanci a všichni možní fobové a isti. Orwelovská doba je již dávno tady v plné síle, jen si to zpohodlnění občané neuvědomují a ti informovanější si to odmítají přiznat. Odmítají uvěřit očividnému, tomu co mají před nosem. Že žijí v názorové diktatuře, která se pozvolna mění v diktaturu zcela skutečnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby je jediná možnost, jak vyjádřit svůj politický názor. Proto bychom měli volit především program a ne lidi. Veškerá hnutí by se měla měnit na strany s jasným programem a ne aby to byla grupa lidí, které sleduje jen svoje vlastní zájmy a státní zájmy jsou jim šumák. No a když se mi žádný program nelíbí , tak k volbám nejdu. Ať je volební účast třeba 5%, ale pak musím do dalšího volebního období držet zobák. A senátní volby - naprostý nezájem - je to jen další legalizovaná díra do státního rozpočtu.

   Smazat
  2. 12:28- asi jste nepochopil, že "program" je jen "lízátko, lep",které se po volbách odhazuje! Volí se lidé s rovnou páteří a s jasným národním(státním) cítěním! V každých dalších volbách "vyhodit" slabé a vlastizrádné. Je třeba volit "panašováním" adresně, nikoliv "an block" a je jedno ve které straně! Jsou rozlezlí všude, proto, než někoho zaškrtnete, hledejte si o něm informace, tak se obejdeme bez zklamání a pracných, bolestivých revolucí.

   Smazat
  3. 12:38 Program je lež.Copak to nevidíte u všech zvolených stran,hlavně pravicových a ČSSD? Havloidní senát,trafiku pro odepsané, nikdy nevolím.A aby si za můj hlas nemohli rozdělit prachy,ve volbách vhodím obálku a v ní najdou.PRYČ SE SENÁTEM,PRYČ S NATO,PRYČ S EU!

   Smazat
 5. Ve Francii Schwarzenbergovo a Pánkovo U.S.A. umírnění islamisté, Štětinovo a Petry Procházkové S.A.U. sluníčkoví wahábité podřezávají hrdla kněžím a flanďákům, zatímco u nás se křesťanské církve dosud předhání v tom, která z nich ubytuje více Arabů. Ne dosti toho, že církevní zlodějina okrádá prostřednictvím státního rozpočtu a zvýšeného DPH na potraviny a léky zejména nízkopříjmové skupiny obyvatel, ale ještě pracuje na likvidaci českého národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děsivé odhalení bývalého muslima: Pátá kolona spojenců islámu mezi námi
   Vůči havloidům bránícím islám jsem podezřívavý. Nechce se mi věřit, že by se člověk stavěl na stranu víry nenávisti a teroru, pokud by nebyl neznalý. Tito lidé jsou pravděpodobně podplacení. Islám nebrání vždy jen užiteční idioti. Někdy jsou jeho zastánci prostě a jednoduše zrádci tvoří pátou kolonu. Zaprodávají nás a otevírají brány našich zemí nepříteli. Nemají skrupule, nejsou to patrioti a nepociťují hanbu. Je jen na nás, abychom své země ochránili. Česká televize a pseudolevicová strana ČSSD spí s nepřítelem v jedné posteli. http://jdem.cz/cavwz9

   Smazat
  2. Was ist das "cesky narod"? KUlturní barbaři, kteří ještě v 9. století požírali své chycené sousedy a po zavedení křesťanství se s chutí mezi sebou vyvržďovali? Nebo je to ta skupinka podivínů mluvící řečí, kterou zde oprášil a zavedl Němec Jungmann?

   Smazat
  3. A čo je to také Wahbistické

   Smazat
 6. Islám v Japonsku je zakázaný jako teroristická organizace. V Japonsku vědí proč. Evropa pod vedením USA naopak má za úkol přijmout miliony islamistů. USA taky vědí proč. Bude to rozvrat Evropy. K tomu USA využívá své nezávislé, neziskové, nevládní organizace, které nás přesvědčují, že je naše povinnost přijímat naše budoucí vrahy a pokud tito islamističtí vrahové k nám nechtějí je to naše chyba a my se údajně musíme zatraktivnit hlavně tím, že jim budeme vyplácet víc než u nás dostanou naši lidé za poctivou práci. Cikání za více než 500 let se neintegrovali nikde v Evropě a nikdy se neintegrují a pokud dostanou nový byt a promění ho v krátké době na smetiště dle nevládních, neziskových, nezávislých organizací za to můžeme my, většinová společnost, protože si nevážíme cikány s tisíciletou kulturou , ne hygieny, parazitismu, nic nedělání. To samé se týká uprchlíků. Všichni vědí, že se nikdy neintegrují, ale také všichni vědí, že budou vyžadovat, aby jsme se přizpůsobili my, jinými slovy chtějí, aby jsme jim sloužili a živili je, protože jejich islám jim říká, že jsme bezvěrci a podřadní lidé, kteří jim máme sloužit. To, že my je sem přijímáme, živíme je, to oni považují za naší slabost a pohrdají námi. Naší lidé, kteří s nimi přijdou s islamisty do styku o tom dobře vědí, ale mají zakázáno o tom hovořit, nesmí se o tom zmínit jinak je jim vyhrožováno ztrátou zaměstnání. Naše mladé rodiny nemůžou mít pro nedostatek prostředků děti na druhé straně stovky milionů korun se bude vynakládat na islamisty a jejich početné rodiny, aby pak oni vytáhli mačetu a zabili nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největším zklamáním jsou pro mě náboženské obce a církevní představitelé, ač od našeho státu dostávají místo platu plnou penzi a nádavkem zlodějinou pozemky a miliardy, tak se přimkli k nepřátelům našeho národa a spolu s Franky a Germány opět připravují Čechům holokaust, tentokrát uprchlívácký a uprchlípnický.

   Smazat
  2. v japonsku ještě nezahynul zdravy rozum moralka charakter a stud za sve činy což je v eropě něco naproste tabu nebo si někdo mysli že by kobliha studem spachal harakiri nebo žebi se vovar jak kšeftuje z dukou spachal něco podobneho

   Smazat
  3. To je opravdu zajimave jak parasitni svatouskove zdegenerovali i korupci ,ze si ted kopaji samou chamtivosti i sve vlastni hroby. Kdo s cim zachazi,ze jo a terorista je jim prednejsi pana boha. Bylo to vzdycky tak. Modlili se k panu bohu , ale zivil ,satil a ubytoval je vzdy chudy lid.Skoda,ze to neni naopak !! Nebo,ze by buh byl taky prestrojenej teorista? Nekdy /treba dneska /to tak vypada../Tak se modli k teroristum a zase je zivi chudy lid..Lid co je ze sveta nekrestansky vyhanenej ubijenim denne az do nebe !! Papez milujie sve blizni , co davaji prednost samopalum a macetam , hlavne kdyz ma plny bricho. A vsim sem si ,ze poradne nacpany a dostane tak z toho akorat cukrovku.A prej taky chlasta..Kazdopadne od pana boha nedostali nikdy ani vindru !!..At delali co delali. S husitskou myslenkou se jim podarilo zkoncovat az teprve kdyz masakry habsurku zdevastovaly jako pomstu zemi a narod a s plnou pomoci jejich falesnych a naboznych slibu ve jmenu pana boha. Zlata vejce buh nesnasi a tak je nesnasi a musi se vydrit a vysaknout z lidu../Ale neprimo je prece snasi asi proti svy vuli./.Ten lid ktery je vzdy zahnan ty zlaty vejce vytvaret....Stoji za povsimnuti a za pouceni i pro posvatne krestany, ze dnes mame kapitalismus bez KAPITALU / i Marx by horce zaplakal, zustavaje bez tridne nepratelskeho bohace ,ktery se octl u sveho psledniho milionu a jeste vypujceneho k tomu !! Byvse lstive podveden ,/tak jako Marx i Engels/ nastolenim DLUHISMU ...Stoji za povsimnuti, jak se vsechny penize nekam vyparili a nikdo nevi kam. Mozna zacala ted radit neviditelna ruka komunismu. Z Ruska byl vyhnan jako prizivnik a tak hleda sve priznivce nekde jinde. Nekdo musi mit tu holou prdel. I kdyby na sul nebylo....

   Smazat
  4. Ve své prostoduchosti není schopen odlišit afghánského krále a egyptskou sekulární vládu, které dodávalo zbraně Československo od muslimské populace a fanatiků, kterým dodává zbraně USA.

   Smazat
  5. 8:16 - však proto drží hubu. Neví nic, měl jen úkol sem slintnout tu větu který sám nehoví. Jak níže uvádím - v tomto se nikdy nepletu. Kdyby měl počítat veškeré "muslimy", kterým Západ ovládající židozednáři začali kdy dodávat zbraně, musel by na prvním místě zmínit Brity a Francouze za WWI., kteří dodali zbraně Arabům proti Turkům! A hned na drhém místě muslimské basmače ve Střední Asii, kteří též dostávali dodávky zbraní a peněz od Antanty a to právě v boji proti těm jím zmiňovaným komunistům! Takže přesně opačně než cancá, blb jeden neznalej:)

   Smazat
  6. A proto je třeba u nás zavést království , když ne císařství.Navrhuji potomky Oldřicha Kinského, ne rod Šternberků - neuvědomuji si , že by kdy zradily Český národ - někteří dokonce makali v uranových dolech, aby se postarali o rodiče.

   Smazat
 7. nejde o nic jineho než o naboženstvi ktere je prolezle dementnimi tupimy exoty kteři by měli byt od malička chovani v klecich jak jednoduche by bylo problam vyřešit kdyby se chtělo zakonem zakazat každe naboženstvi ale to by pak ve světě nebylo co řešit a za co prat špinave prachy ani udajni zastupci boha což je totalni kamuflovany podvod schvaleny nejen všemi evropskymi staty by pak něměli komu kazat i statni pokladna přes ruzne naboženske podvodniky by si oddydchla jen kdyby se chtělo jakože se nechce stači se podivat na nabožneho socana sralbotku či jeho naoko soka pobožneho kretena kalouska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče, kdybyste viděl, co těmto vatikánským vítačům z havloidní sekty cpou lidé do kapes, i když by měli svatby, křtiny a pohřby dělat jako zaměstnanci státu zdarma, tak byste se z toho posral. A stejně je tyto papeženci a protestanté pomluví, že nepřevedli veškerý majetek místo příbuzných na církev.

   Smazat
  2. opravuji z 08.08 a s 08.10.Americkí národ ne nádor.

   Smazat
 8. Coze to vy komunisti najednou tak nenavidite muslimy? Dokud zabijeli jen Americany, vylizovali jste jim prdele a posilali zbrane.
  Coze tak najednou ?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedinej,kdo muslimům lízal prdel byli a jsou ti tvoji ussácký mamrdi,ty nedovdělanej zmetku z Lahváče Veškrny!!!!!

   Smazat
  2. Pozor! Muslimy ozbrojili Američani! Když v Egyptě Moskva podporovala Násira, bylo tam Muslimské bratrstvo zakázané! Stejně tak v Libyii! Imám Chomejní nepřiletěl 1. 2. 1979 do Teheránu z Moskvy, hlupáku, ale z Paříže! Pokud by CIA nesvrhla Mossadeka a nedala moc šáhovi a jeho nenáviděné tajné policii SAVAK, nikdy by se k moci ndostal! Pokud by CIA nedodávala zbraně mudžáhidům v Afganistánu, byla by ta země dávno socialistická a byl by tam dnes mír. ak přestaň žvanit kokotiny z cesty, jsouce bez elementárních znalostí.

   Radši se svěř, kdy se to mělo jako stát? Kdo z islamistů dostal kdy zbraně od nás aby zabil jedinýho byť Amíka. Kdy, přiblbliku? Nenajdeš ani jeden takový příklad - opačný jsem nahoře uvedl.

   Smazat
  3. Už ta tvoje první věta přiblbliku je zjevný žvást blba bez mozku. Vem si to "vy komunisti" - ty víš leda hovno, kdo je a kdy není komunista. Já si třeba můžu myslet že jsi prašivej zlodějskej žid, ale páč ti bejvaj současně i chytří tak to nemůžu tvrdit, když čtu tvý cancy. Muslimy nenávidí vystrašení šosáci! Maloměšťáci, kteří se bojí každý propagandy. Nejsi jinej než oni a nemáš právo nikoho nálepkovat, jsouce jedním z vůbec největších nevlastníků funkčního mozku. Je tě jinak tvarovali tvý maňasonoši tak, aby z tebe vyrobili sluníčkářskýho mamlase, co sám netuší proč žvaní zrovna to co žvaní. To je důvod proč nejsi schopen ty věci doložit, páč to není tvým úkolem, ty je máš jen slintnout na slídu ...

   Smazat
  4. jo jooo Bohouši 7:03 jo jooo máš pravdu,treba hájit a bránit čest americkích hwezd a pruhú a chrabrí americkí nádor.Falmer.

   Smazat
  5. jo jooo Bohouši 7:03 jo jooo máš pravdu,treba hájit a bránit čest americkích hwezd a pruhú a chrabrí americkí nádor.Falmer.

   Smazat
  6. Co to meleš za nesmysly. Jako lampasák, když jsem byl v Libyi u Kadáfího, tak tak kromě států Varšavské smlouvy , tam byli Britové( i přes obvinění z teroristického útoku na letadlo u Lockerbee) i Francouzi, ti mu dodávali a udržovali v provozu Mirage III. A v ostatních muslimských státech to bylo stejné. Faktem je, že byl Kadáfí protiamerický a proto tedy špatný, proto ho museli amíci zavraždit. Proč asi Italové odmitali dlouho poskytnout své letecké základny? No proto,že s ním čile výhodně obchodovali .

   Smazat
  7. A co Turek, to je snad křesťan? Vystoupení židozednářstvem řízených mocností Velké Británie, Francie a Savojska na straně Osmanů v Krymský válce, to je jako co? Takže kdo tu ty muslimy podporoval, Slovan nebo Žid? A co anulace San Štefana ve prospěch Turka na Berlínský konferenci 1878 těmi samými lumeny? Ha? No tak! Držel bych pysk, bejt blbem vobřezaným dole i nahoře ze 7:03!

   Smazat
  8. 7:03Pepku Vyskočů vyskoč,otoč se a vypadni!Kam,zajisté víš.Vymatlaný mozku,slunko naše jasné !Ono slunko vycházející pouze jenom v JUESEJ a nad naší milovanou,teplou US ARMY ambasádou.

   Smazat
 9. Muslimy jsme ozbrojili my, naše republika, jako součást vražedné severoatlantické aliance.My jsme byli u bombardování, hzumanitárního bombardování, likvidace iráku i lybie, a za tolik zmařených lidských životů v těchto zemích někdo zaplatit musí.Nemůžou za to ti pomatení islamisté, teroristi, můžeme si za to sami.
  Volili jsme idioty, kteří nemají zbla racionálního uvažování, tak musíme ty hodnoty, v kterých jsme v klidu žili přehodnotit.
  Kdisi tady psal, že voliči mají selský rozum, je to šílená blbost, Sobotkův kabinet je jedním z nejhorším, co nás mohglo potkat a zaorálek skončí v žumpě dějin.
  Díky svým odporným ambicím z našeho národa vytvořili rukojmí, kteří mohou čekat, že budou podřezáváni jako ovce a oprávněně.
  Mně, kdybych byl muslim a zabili mi ženu i děti a uvrhli moji milovanou zemi do chaosu, taky bych prahnul po krvi.Je to přirozená touha po odplatě, taková, jak ji lidé znají od nepaměti.
  Nemáme se jako země srát do něčeho, po čem nám je houby.
  Jasně že každýho násilníka je třeba odprásknout, bez ohledu na cokoli. Tohle hned tak neskončí...

  OdpovědětSmazat
 10. Lidi evropští tupouní musí být postříleni jako divoká prasata dobrovolně se nevzdají a volbám již nevěřím.Tento systém svrhnutí moci není reálný.

  OdpovědětSmazat
 11. http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/cia-darbe-girisimi-gecesi-buyukadada-mesaideymis-h113800.html
  Zde je popis, jak 17 CIA agentů řídilo nedávný vojenský puč z Princových ostrovů u Istanbulu. Byla to ale odbytá práce, tak si panové z USA nasadili své černé brýle, vzali si své černé aktovky a nasedeli do černých limuzín a odletěli dělat revoluci zase jinam. Jen ti jejich turečtí pohůnci, nad kterými se u nás ted´demokraticky pláče, si to tad´ tedy vyžerou. Alespoń ted´ celé Turecko vidí, to je to za svoloč ty žido-anglosazské evropské hodnoty. Divíte se těm muslímům, že nás nenávidí? Já ne. Možno přeložit přes překládač.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sluníčkáři vítači pokrytecky lkají krokodýlí slzy a zahraniční stážisté na pokyn z americké ambasády zvou své vlastizrádné turecké kolegy.

   Smazat
 12. Podívejte se na islamizaci Evropy realisticky:

  Je to NEVRATNÝ proces, který nelze v současnosti zastavit,
  ani jej zpomalit. A pokud by se většina politiků v ČR nebála o svá koryta, tak by veřejně prohlásili,že imigraci vítají, neboť...

  Neboť se ti lokajové řídí pokyny z EU a především z Německa, kde mají s úspěšnou imigrací (prý), ty největší zkušenosti.

  ZDROJ z minulého týdne, časopis Der Spiegel, č.29 :

  Rozhovor s ministryní práce Andreou Nahles (SPD) :
  Otázka:
  "Před téměř rokem jste označila utečence jako požehnání pro pracovní trh. Musíte toto dnes revidovat ?"

  Odpověď:
  "V žádném případu.Můžeme považovat za štěstí,že v době nedostatku odborných pracovních sil máme tuto neplánovanou imigraci."
  "Integrace na pracovní trh se nám daří."

  A těch několik "úletů" ,především jednotlivců, přece nemůže tuto radost z integrace nijak narušit...

  Získávejte informace i z jiných, především cizojazyčných zdrojů, ale chápu generaci dnešních 60+ ,která si musela vystačit pouze s ruštinou.

  A votomtoje, milánkové.

  OdpovědětSmazat
 13. Dobrý den, 7:03...podívejte se do zrcadla, jestli se alespoň trošíčku zastydíte, je to na začátku dobré cesty...a zkuste víc přemýšlet, opravdu to nebolí...!

  OdpovědětSmazat
 14. "už jsemtady už jsem hned-eurochujer je tu spiet"nazdárek Bohouši ze 07:03,kde si se flákal-všichni sme te hledali.Falmer.

  OdpovědětSmazat
 15. Nějak jsem si nevšiml, že by lidstvo a jejich vládci za posledních nejméně 500 let zmoudřeli. Stále stejná zlodějina, lži za pěknými ideály a maximálně zprůmyslněné vraždění ve jménu mamonu. Ideologicko-politická debilita je podle mého názoru naprosto stejná již od středověku po celém světě a řeči o tom jak se chováme civilizovaně jsou opravdu jen kecy. Stačí si vzpomenout na vraždu Čaušestka, Sadáma, Kadáfího a je to stejné jako s Lumumbou, Aliendem nebo popravou českých pánů a upálením Jana Husa. Za celá staletí se nic kromě technických prostředků nezměnilo. Je to nereformovatelné. Je úplně jedno jestli jde o Katolické tmářství, fašismus, komunismus, aláhismus nebo demokracii. Pořád jsou to temné mocenské ideologie a lumpárny pod hezkými hesly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ke komunismu musí lidstvo dospět, první pokus viz Švýcarsko ztroskotal. Ti co tvrdí , že socialismus je nereformovatelný -lžou. Ale v současném geopolitickém uspořádání není ani pokus o něj možný. Za 40 let u nás nebyly komunisté schopni se vypořádat s veksláky ( nyní již váženými miliardáři). Ať slavný západ a Ruský východ nechá jít národy a země svojí vlastní cestou a to je díky ideologiím stavěným nad zájmy obyčejných lidí nemožné. Ať už nechají keců o porušování lidských práv, vždyť jsou porušovány na celém světě.
   PS. nechápu proč ruší Olande státní návštěvu u nás - asi se mu nechce pracovat. A nebo, že by se osobně zapojil do vyhledávání teroristů. Zase další šaškárna - stejně jako americké volby.

   Smazat
  2. Naprosto se vším co píšete s Vámi souhlasím.

   Smazat
 16. Sralbotkovo a Zadolárkovo Čamborové prolézají diskuzi skrz naskrz a vojáci v záloze jim ne a ne napsat na sklo, jak budou postupovat v součinnosti s domobranou proti usídlení Poturčenců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tentokrát to asi nebude sametový listopad.

   Smazat
  2. To mas pravdu. Pokud se budete i nadale pokouset rozbit NATO a zatahnout nas zpet do ruske prdele, obejde se druha revoluce uz bez sametu.

   Smazat
  3. To tvoje NATO se likviduje samo ty geronte z nočníkova!!!!!

   Smazat
  4. 1. Řeč je o migrantech, truhlíku.
   2. Amerika jde do prdele, ještě ti to stále v Sýrii (likvidace nepravidelné U.S. army islamistů), Anglii (chudáka prince Charlese nechali drandil po Londýně s vlaječkou komunistické Číny a jeho máti britská královna povozila čínského komunistického prezidenta v královském zlatém kočáře) a Turecku (čistka tvých soukmenovců) nedošlo? Kolik teutoburských lesů budeš ještě potřebavat, hlupáčku? :-DDDD

   Smazat
  5. 3. Černý muslim z Bílého domu otvírá dveře limuzíny a hluboce se klaní před komunistickým prezidentem rudé Číny, následuje slavnostní vojenská přehlídka s fanfárami pro téhož.

   Smazat
 17. Kdy sxe vyzbrojíme??Kdy za\čneme ty zmrdy zabíjet a chránit svoje rodiny.co děwlají Francouzi,co dělají Němce...Proč nevezmou spravedlnost do svých rukou???Pro začátek bych vybil všechny imámy!!!

  OdpovědětSmazat
 18. To bylo kecu ze za vsechno muze Amerika a ze kdyby muslimy neprovokovala, zadny terorismus by nebyl. Obratili jste o 180 stupnu, komunisticka luzo. Ukazalo se, ze jste obycejni rasisti a xenofobove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty bezmeznej kreténe,ussáci muslimům dodávají zbraně celou dobu....viz tím debilním filmem Rambo III počínaje!!!!!

   Smazat
  2. Že se s tou nacistickou svoločí 9:40 vůbec bavíš. Co nevidět se tady vyrojí Gabčík s Kubišem a začne to kosti z jedné vody načisto.

   Smazat
  3. Na aeronetu už ví odkud ten vlastizrádný xindl píše, Evropské hodnoty a Americký dům.

   Smazat
  4. S tím duševním mrzáčkem v 9:40 se vůbec nezahazujte. Musí si zasloužit svůj jediný zdroj příjmu - jidášských 30 stříbrných za placené žvásty, které zde píše jedině proto, aby se nezdálo, že lidé jsou jednotní v odporu proti podobným zrůdám jeho typu, ale najdou se i takoví,co snad souhlasí s takovými zvratky, jaké smolí on.

   Smazat
  5. vlast tě (9:40) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 19. Rudohnědá lůzo,
  co vám vlastně na těch islamistech vadí? Vždyť bojují proti prohnilému kapitalismu, prohnilé západní společnosti, proti svobodě a demokracii, proti USA, proti Židům...
  Vždyť mezi váma není žádný rozdíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuď nervózní, tebe už Cyberberkut také zaměřuje.

   Smazat
  2. 9:52
   Víš co ty chystrolína z nočníkova,přejemnuj se na Lewinského a je´d dělat Hitlery dobře....Bill hulibrk to určitě ocení!!!Ale nejdřív si umej ksich od těch hnědek z ussáckejch zadků,to by se tý starý cibuli s pařátama od krve moc nezamlouvalo!!!

   Smazat
  3. Budeš chtít namalovat vápnem na záda háknkrojc nebo půlměsíc?

   Smazat
  4. Rudohnědá lůzo,

   jako obvykle jste neodpověděli na mou otázku co vám na těch islamistech vlastně vadí. Místo toho opět serete vaše obligátní hovna. Ono se na to odpovědět zřejmě moc nedá když jste jako jednovaječná dvojčata.

   Smazat
  5. Ó nacistická svoloči, napáchal jsi spoustu zla a honolulu s praxí v armádě jasně řekl, co takového Mrvu čeká a nemine.

   Smazat
  6. Ty z hovna vzešlej mamrde,ussáci dělají zle a jen podporují Al-Nusru,ISSIS,banderovský svině a podobně!!!!!!Jenže na to ten tvůj havloidní plivanec v palici na pochopení nestačí,že?!!!!!!

   Smazat
  7. Nemůže ti odpovědět, šel Schwarzenbergovi, Sralbotkovi a Zadolárkovi vyměnit khaki pampersky.

   Smazat
  8. Jak říkám, tomu mentálnímu ubožákovi v 9:52 vůbec neodpovídejte. Musíte totiž myslet, že jeho zvratky jsou jeho jediným zdrojem příjmu a rozhodně židák Shapiro je držgrešle a moc neplatí, takže onen ubožák se musí životem docela bídně protloukat.

   Smazat
  9. 10:07 Jak se dá odpovědět na tvrzení, že kráva mńouká? Na hloupé tvrzení dostaneš jen stejně hloupou odpověď. Pokud tě napadají taková absurdní tvrzení, pak jen předvádíš deformaci svého rozumu a žádné vysvětlení ti nepomůže.

   Smazat
  10. 9:52 Do jisté míry máte pravdu. Pokud nějaký zločinec jednoho "jenom" využívá a druhému vykrade a rozbombarduje dům a pobije rodinu, budou ho nenávidět oba. Ale jenom naprostá špína nebo idiot bude toho zločince obdivovat za to, jak je "úspěšný" a bude s ním kolaborovat. Tak, jako to předvádíte vy.

   Smazat
 20. budovat a bránit NWO bud pripraven,vždy pripraven!10.07-jsem s tebov-a ted vzdejme čest hvezdám a pruhúm dokud mne nebolí pruh.Falmer.

  OdpovědětSmazat
 21. Podle činnosti trolů je Nová republika nejúspěšnější e- medium. Kupodivu se i úspěšně vyhýbá kachnám a idiotům.

  OdpovědětSmazat
 22. Ne, že bych nesouhlasil s celým obsahem článku. Jenom mne irituje, že z Ladislava vyrostl arbitr přes "vyspělost". Cituji: "Evropské národy jsou proti těm arabským, kde je náboženství pořád ještě hlavní hybnou silou určující politiku i každodenní běžný život prostě vyspělejší!" Málo platné ale skutečnost, jak "vyspělejší Evropané" přistupují k imigrantské invazi, včetně její doprovodné agrese,s vražděním a s razantním stupňováním požadavků a vyhrožování o nějaké, jakési vyšší vyspělosti rozhodně nevypovídají. Ale naopak. Co je vyspělého na prohnilém kapitalismu a prohnilé západní společnosti? Společnosti která,(viz kretén A 9:52), která ve jménu falešné svobody a falešné demokracie, zve, vítá a organizuje invazi islamistů bojujících proti tomu všemu, zatím, prozatím jen terorismem namířeným proti bezbranným lidem. Vyšší vyspělost, zde ve východním bloku, již byla a byla znetvořena do současné podoby i naší zásluhou. Forma, řád a pořádek této zaniklé vyspělosti by nikdy nedopustily ani nezaměstnanost, ani bezdomovectví, ani barbarskou invazi, ani teror s vražděním řadových občanů. Ba dokonce by nepřipustila ani drze debilní názory šmejda - A 9:52, který by v takovém případě nepochybně mával na průvodech 1. máje, řičel budovatelská hesla a udával spolupracovníky neúčastnící se průvodů a manifestačních voleb. Přesně jak to činil on, nebo spíš jeho rodiče, případně on i jeho rodiče v předchozím režimu. L.P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. rozdílnost "vyspělosti" souvisí s tím, jak je v obou kulturách křesťanské a muslimské chápán morální pokyn "nezabiješ"

   Smazat
 23. Když sledujem a posloucham správy čt a čt24 nebo českí rozhlas a tv novu primu,tak jsem pokojnejší a neje se tak horká polívka jak se uvarí.Jozef Poskoč.

  OdpovědětSmazat
 24. Dovoluji si připomenout upozornění pro diskutující. Zároveň pokládám otázku, zda je tak nemožné zablokovat příspěvky blbů oslovujících čtenáře jako komunisty, nebo „rudá lůzo“, či cokoli rudohnědého a podobně. Vzhledem ke skutečnosti, že se chorobně vyžívají urážením ostatních diskutujících, kdy mnozí pak oplácí stejnou mincí, (což lze pochopit), by jejich zablokováním byla zkulturněna diskuze, nikoli pouze snížením počtu sprostých vulgarismů. Domnívám se, že web NR si to zaslouží. Nemusí přeci poskytovat prostor ani potěšení diskutujícím, na jiných webech pro urážky a sprostotu již zablokovaným. Pokud jde jen o to, že počet diskuzních příspěvků by se rapidně snížil, pak beru zpět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kašli na ně , neblokovat je . Byli by jsme jak česká televize . Jen se vykecejte a zanádávejte si všichni z leva do prava . Je to lepší jak po sobě házet zápalné lahve nebo mačety . Hlavně až budou volby , volte Okamuru , nevolte sluničkáře a zrádce evropské civilizace . Čes zîtra v šest . Tentokrát se sjednoťme a udělejme dobrou věc pro naše děti . Naši předkové by to nedovolili . Za tento bordel určitě neumírali v Británii u Sokolova a na jiných bojištích . Přece nám nebudou rozkazovat vBruselu kolik si vezmem uprchlíků . Naše mzdy jim nevadí ? Ď ík EU .

   Smazat
 25. Sobotka národu (asi se zbláznil) a nějak opomenul, že za každým z migrantů přijatých u nás přijde dalších 50-100 rodinných příbuzných:
  Premiér Sobotka se pochlapil a posílá všem občanům ČR osobně laděný dopis. Neuvěříte, co v něm slibuje
  Autor: Bohuslav Sobotka | Publikováno: 27.7.2016 | Rubrika: Tisková zpráva/Prohlášení
  Vlajka - Česká Republika


  Vážení spoluobčané,

  jistě jste zaznamenali úmysl vlády přijmout v příštích měsících osmdesát syrských uprchlíků, kteří dostanou v České republice možnost začít nový život. Já i celá vláda se domníváme, že je důležité nabídnout pomoc těm, kteří ji skutečně potřebují. A kdy jindy bychom měli projevit soucit a lidskost, než ve chvíli, kdy Sýrií zmítá občanská válka a umírají zde civilisté?

  Jsem si samozřejmě vědom skutečnosti, že ne všichni z vás se v tomto bodě s vládou shodují. Vzhledem k teroristickým útokům v Paříži, Bruselu, Istanbulu, Nice či Mnichově se každý z nás obává, aby se něco tak tragického a nepochopitelného nepřihodilo také v České republice. Rád bych tímto veškeré vaše obavy rozptýlil a ujistil vás, že přijímané syrské uprchlíky naše zpravodajské služby pečlivě prověří.

  Zcela jistě nebudeme do naší země přijímat nikoho, kdo má podezřelou minulost a sdílí ideje radikálního islámu. Skutečně rozumím tomu, že jenom mé ujištění v tuto napjatou chvíli nestačí. Proto bych se chtěl za všechny přijaté syrské uprchlíky zaručit. Jak svoji ctí a politickou kariérou, tak svým veškerým majetkem. Pokud náhodou některý z uprchlíků v příštích měsících či letech spáchá trestný čin, jsem připraven za vše nést politickou i osobní zodpovědnost.

  Absolutně vylučuji, že by někdo z těchto osmdesáti prověřených osob byl schopen někoho z vás či vašich dětí znásilnit, případně usmrtit. Pokud by však přesto tato krajně nepravděpodobná situace nastala, okamžitě složím všechny své politické funkce a uhradím náklady za odškodné obětem trestného činu. V případě, že dojde z rukou uprchlíků přímo k usmrcení českého občana, jsem připraven společně s odsouzeným uprchlíkem absolvovat stejně tvrdý trest.

  Z výše uvedeného vyplývá, že se není čeho obávat a vy i vaše děti budete moci v noci klidně spát. Mnou zmíněné záruky berte jaké závazné a právně vymahatelné.

  S úctou Váš

  Bohuslav Sobotka, t. č. premiér České republiky a předseda ČSSD
  Váš Volič-Vilč, vládních stran, ODS, KDÚ-ČSL jistý nevolič

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Záruky? Venda Humanitární bombarďák taky sliboval, že bere prezidentskou funkci pouze na jedno volební období, potom se toho držel jako exkrement košile a musel zavřít Sládka, aby mu to vyšlo a ostatně ten co teď slibuje, taky sliboval, že skončí s církevními restitucemi a jako to dopadlo? Nevěřte usvědčeným lhářům.

   Smazat
  2. 12:17. Soucit a lidskost se v případě muslimů provádí jinak. Tedy, pokud jde o dislokaci naprostých a přesvědčených nepřátel nejvyspělejší lidské civilizace přímo uprostřed ní,jde nejen o zradu ale i o válečný čin a to doslova. I syrští křesťané v Česku,prokázali,že se považují za nadřazené. Myslím,že obrana státu by měla vypadat jinak. Myslím,že povinnost obrany státu ještě nebyla zrušena a myslím,že ani ústavně zaručená vláda lidu v něm,lidu,který tyto uprchlíky obecně,odmítá.

   Smazat
 26. Ten kripl zve ten ksidl bez jakéhokoliv oprávnění...zaslouží si jediný!VISET!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. To co na nás židozednářská sebranka ve vládách EU chystá, je řízené. Z útoků mají radost, protože právě tak to plánovali, aby ujednotili lid a potom ho následně mohli dále manipulovat.
  Informace o teroristických činech také upravují, jak se jim to hodí.

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2585-konecne-dukaz-video-s-vrahem-z-mnichova-je-podvrh-proc-z-nas-delaji-hlupaky-ale-to-uz-prece-vime-kdo-je-tajemny-novinar-ktery-natocil-klicova-videa-z-masakru-v-nice-i-mnichove-stopy-vedou-do-izraele-a-k-11-zari.htm

  Tuhle pakáž, která je havloidní, sluníčkářská, elitářská, oligarchická, umělecká, sorosovská ......
  NEVOLIT

  OdpovědětSmazat
 28. Námět - domnívám se, že mnoho čtenářů by si rádo přečetlo článek na téma, jaká území v Sýrii jsou v současné době nepostižena válkou, resp. zda existují oblasti, v nichž by bylo možné poskytovat materiální pomoc v těchto oblastech ubytovaným lidem. Také by stálo za informaci, kde se vlastně (do jakých podmínek) vracela část těch x "azylantů" z Vysočiny pro svůj stesk po vlasti.

  OdpovědětSmazat
 29. Plány globalistú zhatí naši vepři boubelatí!čo tak tích musulanskich termitov krmit bravčovinov a odopriet im iný pokrm okrem bravčoviny?Sami potom odídu,a ak nie tak bi mal v našich mysliach sa zapnút pud sebazáchovy a poslat ích kade lahšie cez Balkán a Stredozemné more.A ked nám tak usilujú o život a ponáhlajú sa k svojmu aláhovi k tím 72dvom panám čo im k tomu napomôct a poslat ích k nemu skôr ako oni ublížia nám,naším ženám a detom.Je to kto s koho a toto je naša krajina,naša zem a naša vlast.Naši predkovia za nás a za naše generácie vicedili potoky a rieky krvi za nás a mi to všetko dáme len tak za lacnú kožu?To nikdy nie a nikagda.SNP jedno už bolo v 1944tom,nebolo ešte Europske národné povstanie národov žijúcich po stáročia v tejto zemi a mi sa máme toho všetkého vzdat?Hlavy hore a nedajme sa!S pozdravom Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ty lotry udělat slanino-slivovicový test.

   Nevěřit POLICII, nevěřit ARMÁDĚ. Tyto instituce jsou jen pro pacifikaci místního obyvatelstva, aby se chovalo tak, jak nám naši židozednářští politikové poroučejí.

   Smazat
  2. Bohužel,máte pravdu.

   Smazat
  3. Máš pravdu bratě . Mnoho Srbských ,Bulharských také Slovenský hlav Turecké hordy setnuli . Povesit je za gule na jižních hraničních a pujdou domů ti pohanští psy. Nemci budou utíkat do Polska , Čech a na Slovensko tiež . MarcelzOstravy

   Smazat
 30. Toto nechce dúfam že nikdo v naších mestách okrem Havlistov Gálovcov a Bútorovcov,alebo to niekto naozaj chce mat v naších končinách Blízky východ?Posúdte samy.(Atentado en Niza deja 73 muertos | Tragedia en Francia | 14/07/2016 Peter s Oravy.

  OdpovědětSmazat
 31. vlast tě (10:07) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 32. Přepestrá různorodost názorů, zhusta prošpikovaná urážkami a vulgarismy, viz zdejší diskuze, znemožní vždy spolehlivě jakoukoli smysluplnou jednotnou reakci pro výstup směrem k příslušným orgánům, s požadavkem na přípravu adekvátních opatření vůči nárůstu teroristických akcí. Akcí plynoucích z invaze masového přílivu pozvané, přilákané sourodé masy jednoho vyznání, masy jednotného myšlení o tom, jak hostitelé ze zemí do kterých byli zváni, jsou povinni postarat se o ně a zajistit jim lepší živobytí. Roste agresivní masa společného, jednotného myšlení tom, že občané hostitelských zemí jsou méněcenní nevěřící psi, jejich nepřátelé, které je nezbytné dílem vyhubit a dílem zotročit. Ojedinělé výjimky z této jednomyslné agresivní masy nemohou absolutně nic změnit, takže veškeré pokusy o integraci, o začlenění do stávající společnosti domorodců, nevyhnutelně musí skončit nezdarem, již proto, že invazní masa imigrantů k jakýmkoli takovým pokusům přistupuje s odporem a s nenávistí, spjatými a následovanými vražedným terorismem, zaměřeným v první etapě proti řadovým neozbrojeným občanům. Tato první etapa bude pokračovat do doby rozvratu společnosti a nastolení takového chaosu, jaký znemožní funkčnost státních bezpečnostních složek. Dílčí přípravná etapa – rozvrácení volených státních institucí, ve kterých je již nyní znemožněna společná dohoda a shoda na adekvátním postupu proti stupňující se invazní krizi, za situace, kdy nelze úspěšně účinně čelit ani individuálním, ani organizovaným teroristickým útokům. Reakcí našich představitelů na vraždění, bývá pouze bohapusté nejapné blábolení o gradující připravenosti bezpečnostních složek k blíže nespecifikované výpomoci sousední zemi, kde byl proveden teroristický útok jednou až třemi osobami, o připravenosti vyslat na pomoc vrtulník - zřejmě k pátrání a dostižení teroristy. Tohle všechno je korunováno zdejší diskuzí se vzájemným vulgárním napadáním a vzájemným urážením diskutérů mezi sebou.

  OdpovědětSmazat
 33. Fištejn už neví co má říkat. Je v háji i s tou Svobodnou Evropou, která svobodná není, a vlastně ani nikdy nebyla. I jeho páníček ze zámoří mu není vhod. Proto plive své jedovaté sliny na všechny strany.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jefim-Fistejn-predlozil-ohromujici-vyklad-udalosti-v-Turecku-Ma-v-nich-pry-prsty-Moskva-a-hanebny-tajny-plan-prezidenta-Obamy-446537

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak ten megamamrd zapoměl dodat,že Hitler a Hitlery mají hodně společného:Oba poučující celý svět a oba mají ve znaku stejnýho fogla=Oba jsou v hajzlu,jen na konec ussackejch banderovců musíme posečkat!!!!!

   Smazat
  2. Ty havloidi už opravdu neví co plácnout. Oni by se chtěli klanět svému strýčkovi za mořem, ale nějak to nezvládají, protože je ti samí používají jako spotřební materiál.
   Ještě jim to nedošlo. Jen aby si pro Fištejna a spol nepřijela CIA a nezatkla ho přímo ve studiu.

   Smazat
  3. O tomhle nám Fištějn a ta pražskokavárenská chátra neřekne.

   https://www.youtube.com/watch?v=So6ybd9EcA0

   Smazat
 34. Tak to vidíte. Za schvalování atentátu 3-12 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vidět, justice stojí za lidem.

   Rovní a rovnější stále platí. Když někoho zabiješ a vezmeš si dobrého právníka, tak ti ještě pozůstalí zaplatí.

   Když řekneš, že si to sluníčkáři zaslouží, když si to tak zařídili, potom dostaneš pálku až se protočíš.

   To je jako bych se schválně klepl kladívkem a udělal si modřinu a druhého odsoudili za to, že mi řekl: "Dobře ti tak, když si blbej, tak si to zasloužíš".

   Podobné to bylo po 27. květnu 1942.

   Smazat
 35. Ted´ pořád někde čtu závratná čísla, kolik bylo v Turecku vyhozených lidí ze školství atd. Hlupákům je potřeba říci, že kdyby vyhrál americký puč, takže šli zese ze zaměstnání na ulici ti, co tam sedí dnes, a vězení by byla naplněná lidmi spojených se současnou vládnoucí stranou.Máme přece příklad CIA zorganizovaného puče v Chile, a zde by to bylo minimálně tak krvavé. Já kdysi také učil na vysoké škole, přišel 1989 rok a já musel jít na ulici, protože bylo potřeba uvolnit místa pro jednu určitou diasporu.

  OdpovědětSmazat
 36. Prezident Zeman před rokem předpovědel že uprchlíci jsou časovaná bomba pro naši kulturu . Pan Okamura také varoval před terorizmem z řad uprchlíků . Sluničkáři z top 09je nazvali populisty . Proto budu volit takové politiky kteří nazývají věci pravdivě . Ostatní lháři papouškují to co řekne EU . Takové hňupy nevolíme . ČSSD zradila národ za mrzký peňíz . Kňíže je hňup který miluje saud.arábii , uktouše a kosovské albánce . Asi neví jaký má erb . Vyklovanou muslimskou alici . Toto individum mělo sedět na trůně s kalouskem nejlepším ministremfinancí . Poslal bych je na děreš , Slovenský lidový nástroj pro poddané :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná volitelná strana je SPD. Její program je jasný, uzákonit celonárodní referendum, vystoupit ze sebevražedné EU, vedené ožralou Junckersem, odvolatelnost politiků...SPD Tomia Okamury. www.spd.cz

   Smazat
  2. Volte SPD. Proč? Protože nic jiného se volit nedá. Od TOP 09 po ČSSD , Lidovce i Zelené je to všechno banda vlastizrádců a proradných sluníčkářských lumpů.

   Smazat
  3. Opravdu je to hnus.
   Knížeti haraší na cimbuří. O Biomase se rozhoduje, jestli ji nezavorá Zavorálek. A černoprdelníci neví dřív, komu se mají omluvit.
   Tohle vše vede Plešatá Palice, která by se ráda zavděčila Makrele.

   Smazat
 37. 8:37 + 12:32 Na tom by se mohlo domluvit co nejvíce voličů, tedy pokud chceme zachovat alespoň nějakou šanci něco změnit. K horšímu to už vést nemůže. K horšímu to spolehlivě povede pod vedením stávajících parlamentních stran - jedno kterých.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud tady strašil Nečas a jeho parta, říkali jsme si, že horší vláda už být nemůže. Spletli jsme se - může. Nakonec budeme ještě volat: Péťo svazáku, vrať se - vše odpuštěno. Za tebe jsme tu neměli ani jednoho slimáka.

   Smazat
  2. A ta jeho nová by mohla vyvalit ty svoje dudy, aby jsme věděli proč BISka skákala podle jejích not.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.